babka - ježibabka
08.05.11,14:48
Ja som na včerajšok robila takúto hrušku.
babka - ježibabka
08.05.11,12:52
Ahoj, žijem ,ale neako strašne rýchlo:), no sľubujem ,že zas sem občas zaskočím
No Mirka len aby. Vieš, že sme tu maškrtné baby a už nám huby chlopkali na Tvoje torty. :D:D:D A vitaj medzi rečámi.
VieraPopluharova
08.05.11,13:10
Miru
08.05.11,16:49
Moc ste ma potešili, že ste nezabudli, som kukla dozadu, no krása, jak ste sa činili
rodina1
08.05.11,17:09
... teda, babenky, ste naozaj veľmi šikovnučké ... :) ... klobúk dolu ...
kde sa na vás ja s mojimi "čapatými" rukami hrabem, veď ja neviem poriadne spraviť ani čokoládovú polevu :(
andreaS
12.05.11,13:26
idem za chvilku robit tu mrkvovu... vysledok sa posnazim odfotit a ked nie, tak minimalne napisem aka bola ;) ... drzte mi palce...
katulik111
12.05.11,16:32
ja som teraz robila pre mojho Stanka do školky na indiánsky den dufam že sa budu detom pačit zajtra uvidime...
Miru
21.05.11,13:51
Tak,zas jeden týždeň za nami.
katulik111
22.05.11,07:08
nevesta korpus zo sadry:) a potah MMF chceli to len na ozdobu a pre moju babku k 80 klasiku čokoládovú na želanie
Kazu
23.05.11,18:49
My sme s vnučkou piekli pre tú našu najmalinkatejšiu na včerajšiu krstinovú oslavu.
76125
trisestri
23.05.11,19:12
erzet
27.05.11,08:45
Dostal som ponuku na tortu za 8 €/kg. Ja však neviem, či je to veľa alebo nie a vôbec neviem aká je hmotnosť a rozmer bežnej torty. Poradíte?
andreaS
27.05.11,08:51
ja som davala robit tortu pre manzela a pani mala cenu 10e za kg... bezna obla torta priemeru asi 28-30, 4 platy cesta, potiahnuta hmotou, jemne dodekorovana a stala 25e ...

ps: ta mrkvova... no neviem... nebola to ta (ani blizka) k tej, co si davame pravidelne v jednom podniku... ale bolo to dost pracne... nemala som olupane mandle, tak som sparila tie so supkou, osusila, pomlela... ale tak som sa s nou natrapila a vysledok nebol taky aky som ocakavala :( .. takze u mna ten recept nic moc... hladam dalej tu "nasu" ;)
Kazu
27.05.11,09:20
Dostal som ponuku na tortu za 8 €/kg. Ja však neviem, či je to veľa alebo nie a vôbec neviem aká je hmotnosť a rozmer bežnej torty. Poradíte?

To budeš piecť, alebo ti za tú cenu upečú? A závisí aj od toho čím bude naplnená, čím bude potiahnutá aj ako bude ozdobená. Ale čo viem, tak berú 8-10,- eur za kg. Veľkosť torty závisí od toho, pre koľko ľudí ju chceš. Na jednu porciu sa počíta cca 20 dkg torty. Ale pre nás je to málo, lebo my chceme ešte aj v stredu ku káve :---
rdb
27.05.11,14:09
Nuz jaked objednavam torty v Ba, tak ak chcem naozaj dobru tortu zo "zivych" surovin nie s praskovou slahackou a kremom v ktorom je citit "umelu hmotu" tak musim dat za kilo 18 euro.Vtedy viem, ze parizsky krem je naozaj parizsky krem, slahacka je naozaj slahacka a marcipan je naozaj marcipan.
willma
29.05.11,21:57
Touto cestou chcem poďakovať KAZU za ochotu a sprostredkovanie a prikladám http://abnet.wireti.sk/torta/torticka.htm na názorné spracovanie mojej objednávky. Chutila presne tak ako aj vyzerala - čiže cukrárka zvládla úlohu s vyznamenaním. :):):)
Kazu
30.05.11,14:32
wilma, normálne sa červenám:---
evaj63
05.06.11,17:45
Punčová torta s mliečnym marcipánom, pre moju mládež k MDD.
A takto vyzeralav reze.
erzet
05.06.11,17:45
Dostal som ponuku na tortu za 8 €/kg. Ja však neviem, či je to veľa alebo nie a vôbec neviem aká je hmotnosť a rozmer bežnej torty. Poradíte?
Torta priemer 30 cm, výška 8 cm, orechová, nedala sa odvážiť, jednak som nevidel na displej a pípalo mi to, asi bola priťažká. Cena 22 €.
Gina Er
05.06.11,18:08
erzet
05.06.11,18:32
danielko
06.06.11,06:09
... niečo z mojich výtvorov ...
sybila3
07.06.11,08:43
torta pre neter
pivko
12.06.11,17:22
Zhruba presne po roku prispejem do tejto témy;)
Jakubkova na 3. narodeniny;)
katulik111
13.06.11,11:02
ten modry oval male srdiečko su potahovane mliečnym marcipánom :oto aj vidiet s tym mi to akosi nejde a ostatne MMF
Deganova
13.06.11,11:16
ten modry oval male srdiečko su potahovane mliečnym marcipánom :oto aj vidiet s tym mi to akosi nejde a ostatne MMF
Katulik, všetky sú úžasné, neurobila by som ani náhodou....
Miru
13.06.11,15:25
zas trocha pečenia
rodina1
13.06.11,15:29
... dievčence, keď sa tak na tie vaše výtvory pozerám, je mi skoro do plaču, že ani jedna z vás nie je blízko môjho bydliska :(
už teraz mám hlavu v smútku, koho oslovím, aby mi upiekol tortu pre môjho vnúčika, ktorý bude mať 2. 9. už päť rokov a ja, jeho stará mať, mám na pečenie ruky ľavé :(
Tweety
13.06.11,15:45
Zhruba presne po roku prispejem do tejto témy;)
Jakubkova na 3. narodeniny;)
Pekní obidvaja.:) Určite aj dobrí, či?:---
evaj63
19.06.11,17:01
Manžel chcel nové auto, tak som mu upiekla k dvojitému sviatku Porche.Je to moje prvé auto, plnené falošným parížskym krémom a mrazenou lesnou zmesou, váha 4 kg.
alabut
19.06.11,17:12
Azapad, aj parkovisko je jedle? :-)
ondrejvla
19.06.11,18:52
Priložím aj ja torty, ktoré som piekla na včerajšiu svadbu synovcovi. Mimochodom svadba bola perfektná, nohy ešte bolia...:)
katulik111
23.06.11,17:33
moje prvé tulipány trochu ma potrápili je velká vlhkost tak nechceli tvrdnut a mi padali ako zvadnute ale už je to dufam ok zatial
evaj63
23.06.11,19:01
moje prvé tulipány trochu ma potrápili je velká vlhkost tak nechceli tvrdnut a mi padali ako zvadnute ale už je to dufam ok zatial

Sú nádherné, a aj tortičky, paráda.:)
Betina2
24.06.11,09:20
JAHODOVÁ TOTRA na Deň matiek (ale vtedy nemávam jahody :()

čas príprvy 1 hodina + 12 hodín chladenie. Možno použiť hotový kúpený čokoládový korpus. Recept na korpus, aj čokoládový som už v predošlých príspevkoch písala, tak nebudem opakovať.

Otatné:
*1 3- vrstvový kakaový piškótový korpus priemer 26 cm
* 100 g jahodového džemu/lekváru na potretie korpusu
* 800 gramov jahôd (ale kludne podla odhadu)

na krém:
* 1 vrecko 10 g/resp. 6 plátkov želatíny
* 250 g jemného tvarohu
* 1 dl jogurtu
* 250 g mascarpone (dá sa aj kuslá smotana 16%, ale treba viac želatíny aby to držalo pokope, mascarpone je lepšie)
* 4 žltky (musia byť absolútne čerstvé)
* 100 + 100 g práškového cukru
* 3 + dl smotany na šlahanie aspoň 30%
* 1 vrecko tužidla na šlahačku
* 8-16 keksov v tvare srdca alebo podla fantázie
* zopár lístkov mäty, medovky a pod.

Postup. Ak pečiete korpus doma, upečte ho 1 den pred plnením. A kukujete hotová, tento krok vynechajte.
1. Lekvár zohreme a potrieme ním plaáty korpusu. Jahody umyjeme, osušíme, krajšie kúsky odložíme na zdobenie. Ostatné očistíme a pokrájame rozpolíme alebo rozštvrtíme. Na krém namočíme želatínu do 1/2 dl studenej vody. Tvaroh a jogurt spolu rozmicujeme, prípadne pretlačíme hmotu cez sito, aby neboli hrudky.
2. Mascarpone a žltky v osobitných miskách vymiešame do peny so 100 +100 g práškového cukru. . Vaječný krém po lyžičkách pridívame do mascarpone. Zpojíme s tvatohom. Z tvarohového krému odoberieme 1-2 PL alebo malú naberačku, rozpustíme v ňom želatínu a potom ju zamiešame do ostatného tvarohového krému. Rozpustená želeatína nesmie vrieť, len má byť číta, ani penu nesmie mať. Odtavíme ju z plameňa a podla návodu najprv do želatíny dáme 1-2 PL krému, rýchlo premiešame a potom celú želatínu dáme do krému a tiež rýchlo premiešame. Nesmie sa to zraziť.
- ušlamíme tuhú šlahačku a opatrne ju v niekolkých dávkach zapracujeme do želatínového krému, môžeme to robiť aj po čiastočnom vychladnutí krému.
- na plochú misu položíme plát korpusu potretou stranou hore. založíme tortovú obruč. Potom plát potrieme 1/2 krému, na to posypeme 1/2 pokrájaných jahôd, polžíme druhý plát, potieme druhou 1/2 krému, posypeme druhou 1/2 jahôd a položíme 3.plát potretou stranou navrch.. Po 12 hodinách chladenia vyškllaháme so stužovačo tuhú šlahačku, potrieme celú tortu a na vrch poukladáme do tvaru strdca rozrezané jahody. Zvyšnou šlahačko ozdobíme s nádstavcom na zdobenie ostatný povrch torty, ružičkami. Ale to už ako kto chce. A vtlačíme na boky srdiečka y keksov, navrch na jahody sa môžu dať lístky mäta a pod......hotovo! A je fakt výborná. Najbližšie ju spravím s malinami. určite aj taká bude suprová.
Ak sa použije hotový korpus, tak ten môj osvedčený z kauflandu dosť rýchlo nasáva vlhkosť z krému....takže úplne postačí plniť korpus hned ráno, ak po 17-18,00 má prísť návšteva. Ja som plnila večer predtým a ked dorazili okolo 18,00, už to bolo dosť nasaté, ale ja tak zmizla ako gáfor. Robila som si ju k narodkám. A VYBERAL JU MOJ STARŠÍ SYN :) Tak som nemohla odmmietnuť :)
Betina2
24.06.11,09:39
No a kedže u nás pri oslave jedna torta nestačí, rovno som urobila dve. Na túto som totiž potrebovala 2 druhy korpusu - čokoládový a vanilkový, a to 2 pláty čokoládové a 1 vanilkový, takže opačne by mi 3 zostali, tie som použila na Tortu na Deň matiek.

KNIEŽACIA TORTA

čas 45+20 minút + 12 hodín chladenie.
Potrebujeme:
* 1 piškótový korpus vanilkový
* 1 korpus čokoládový
* 9 PL pomarančového likéru ( mne postačil aj jahodový džem s pridaním rumovej arómy )
* 100 g práškového cukru
* 10 g t.j. jedno vercúško želatíny alebo 6 plátkov želatíny
* 2,5 + 2,5 dl šlahačky
* 1 stužovač šlahačky

na ozdobu:
* 2 dl šlahačky na šlahanie
* 2 vanilínové cukry
* 1 stužovač šlahačky
* 16 čokoládových marcipánových guliek alebo niečo iné
* lístky mäty, medovky....

Postup:
N krém jahody umyjeme, osušíme a 10-12 najkrajších odložíme. ostatné nakrájame na drobno, pokvapkáme citrónovou šťavom a na 1/2 hodinu odložíme. Želatínu rozpustme v 1/2 dl studenej vody.
- jahody rozmixujeme. Pridáme cukor. Želatínu zohrejeme, z jahodovej masy odoberieme 2x malú naberačku, zamiešame do želatíny a vrátime to všetko späť do jahodovej masy. NA polochú misu nasadíme tortovú obruč a vložíme 1.plát korpusu. Ak by želatína nechcela sadnúť, tak si treba pre istotu ešte jeden balíček rozpustiť a postup zopakovať, čiže postupne zvýšiť obsah želatíny v kréme, ale chvílu trvá to sadanie, obvykle ide rýchlejšie ak aj nádoba je vopred vychladená a tiež sa to šupne na chvílu do chladničky. Zdobiť treba až s čiastočne sadnutým zhusteným krémov, inak to tečie :(.

- z 2,5 dl šlahačky a tužidla do šlahačku ušlamáme tuhý sneh. Z druhých 2,5 dl šlahačky tiž ušlaháme tuhý sneh a zapracujeme ho do jahodovej masy. Obe šlôahačky opatrne naberieme do zdobiaceho vrecka alebo sáčku s otvorom a kresíme nimi striedavo pruhy na 1 korpus. Položíme druhý korpus druhej farby a zase striedavo ale v opačnom poradí s oboma šlahačkami kresíme kruhy. Nakoniec položíme 3.korpus tortu uložíme na 12 hodín do chladničky.
- 1/2 hodiny pred podávaním vyberiem z chladničky tortu a na ozdobu si pripravíme tuhú šllahačku s tužidlom. Ostatné je už vidieť na fotkách, ale fantázii sa medze nekladú.


PS: Ak sa neozdobí, dá sa zmraziť a potom po rozmrazení volne na vzduchu sa môže ozdobiť :) a je to hotové.
Maya1
24.06.11,11:04
Ahojte, chcela by som urobiť peknú a hlavne jednoduchú tortu pre dcérku k narodkám, ale má to jeden háčik. Pečiem, ale tortu som zatiaľ nepiekla. Tak mi prosím poraďte nejaký receptík. Ď.
osky
24.06.11,17:56
betina,super receptiky,vdaka.prave nieco take potrebujem,lebo 3.7.sme pozvani na oslavu 1.narodenin nasho najmensieho clena rodiny s muzovej strany a premyslam,co upiect.lebo klasicke plnkove torty by boli v tomto sparne prilis tazke.a tieto tvoje su take lahke.
len aby sa nerozpadli kym to dopravim na miesto cinu.co mylsis,ked to bude riadne vychladen a ozdobim to,prezije to potom asi hodinovu cestu autom???
Betina2
24.06.11,20:29
betina,super receptiky,vdaka.prave nieco take potrebujem,lebo 3.7.sme pozvani na oslavu 1.narodenin nasho najmensieho clena rodiny s muzovej strany a premyslam,co upiect.lebo klasicke plnkove torty by boli v tomto sparne prilis tazke.a tieto tvoje su take lahke.
len aby sa nerozpadli kym to dopravim na miesto cinu.co mylsis,ked to bude riadne vychladen a ozdobim to,prezije to potom asi hodinovu cestu autom???

Toto fakt netuším, možno ak máš dostatočne velkú chladiacu tašku (termotašku) a dáš do nej niekolko tých dobre zmrazených tehiel a vložíš ju tam tesne pred odchodom a ešte neozdobenú, tak možno .....no naozaj neviem. dokonca pri tej kniežacej ja som musela ešte 1/2 želatínovej dávky nadstavovať do krému, lebo nechcel sadnúť, som dala viac jahôd alebo neboli dobre suché pred mixovaním :( ale nakoniec sa to dobre spojilo. A zase v tej srdcovej som "šanovala" na mascarpone, dala som pochúťkovú smotanu a tiež to nebolo až také husté, aj ked stačilo to a držalo pokope, len aj ten korpus rýchlejšie potom vlhkosť nasal do seba.....takže nabudúce nebudem vymýšlať a dám rovno mascarpone, aj ked je to drahšie. A jahody pekne suché aj ukladať aj mixovať. Dokonca aj pri zdobení bol problém - šlahačka nechcela ani s tužidlom dobre stuhnúť, aj misa bola odmastená a v chladničke vopred vychladená, aj šlahačka riadne studená, to isté metličky na šlahači...inokedy v pohode, ale teraz....nakoniec som usúdila, že treba šlahať bez cukru, len šlahačku so stužovačom, naliala som novú šlahačku a potom to šlo dobre :) a aj to držalo tvar.
A ešte ma napadá, ak máte autochladničku, vydržať by to mohlo, ale asi gulatú tam nevpraceš....no ak robíš aj korpus sama, tak kludne urob takú, aby tam vliezla, trebárs aj obdlžnikovú :)
Oni tieto nadstavované torty nie sú na nejaké dlhé prevážanie a cestovanie a v lete už vôbec nie, v zime ešte aj áno. Ale predsa len, je to iné ako maslový krém :(, navyše aj suroviny sú chúlostivejšie na skazu. A neuvažovala si na obdobe Sacherovej torty s tým, že džem dať jahodový a krému len trochu do stredu, normálne ju čokoládou obliať a radšej potom navrch pod ozdobnú šlahačku naukladať nakrájané jahody a na to už len tú ozdobnú šlahačku?
Druhá možnosť, spraviť Kniežaciu (to bola tá druhá, ozdobíš si ju ako chceš aj ako srdiečkovú :)) Dáš ju zmraziť, pred cestou vyberieš, po ceste sa ona trošku rozmrazí a potom ju len ozdobíš :). Neviem, či sa tá srdcová totiž dá zmraziť :( Každopádne, ak je to velká udalosť, tak si to najskôr skús trebárs aj z menšieho množstva a uvidíš, ako sa to bude chovať. Aspoň teda ja bz som to asi tak :) A rozmrazovať len pri izbovej teplote, žiaden mikráč. Ale ak nie sú prekážkou na zmrazenie tie žltkz v kréme, tak bz sa aj tá srdcová mala dať zmraziť (samozrejme bez ozdobenia, korpus je piškótový, tak že to by nemal byť problém, len neviem tie žltky ako sa správajú....ale zas ked sú už v kréme so želatínou a šlahačkou a tvarohom....

No ak sa ju teda rozhodneš prevážat, tak určite s nasadenou tortovou obručou a hned po príchode ju dať do chladničky riadne schladiť, nech sa nerozpadne po odstránení tej kovovej obruče. Tá bz to ešte asi mohla udržať pokope bez ujmy :)

Akurát pozerám do múdrej knižky, že aj Šachovnicovú tortu možno zmraziť, len tá je bez ovocia, iba ak tak potom navrch ozdobiť.
Betina2
24.06.11,20:34
Počuj Osky, vidím, že tam máš Burgenland v profile a Videň, ved Rakúšania majú celkom fajnové mrazené torty, občas aj ja kúpim v Hainburgu v Hofferi (čokoládová s pistáciami bola velmi dobrá, už tá marakujová nám moc nechutila) alebo v Bille a mame nosí jedna pani tiež z Rakúska mrazené torty, také velké, trebárs na spôsob Schwarzvaldskej majú dobrú s malinami, alebo aj iné, s marcipánom , kadejaké, skús aj u Vás v AT kuknúť a možno si aj robotu ušetríš :) A cenovo to je myslím celkom slušné. A tie krémy tiež také šlahačkové sú, nie maslové. Stačí 2-3 hodinky nechať pri izbovej teplote a môžeš podávať :)
To len ako tip posielam.
No ale vlastná výroba je vlastná výroba, to ja viem :)
osky
24.06.11,20:45
betina,tie torty poznam.
ked som bola v rakusku prve razy,tak to bolo nieco nove a chutili mi.moj muz-ani okostovat.
s odstupom casu by som ich uz ani nekupila.jednoducho to nie je to prave.keby som take nieco doniesla na taku velku oslavu tak ma vysmeju.tu sa cenia vlastnorucne vyrobky a musia byt nielen pekne ale aj super chutne.
tie torty byvaju dost casto aj v akcii,lebo ludia to az tak nekupuju.radsej priplatia a kupia v cukrarni.tu totizto cukrarenske torty a zakusky nie su take umelace ako na slovensku.
takze podumem a uvidim,co zhlobim.
Betina2
24.06.11,20:55
Osky, ja som nevedela, že to máte v AT tú oslavu, to našinci bz asi slintali aj tak :( tak nech sa podarí, ja tiež radšej domáce koštujem :) Len moja mamka nepečie, tak asi tak. Moje decká a manžel už ani len veterníky kupované nechcú....toť ma zase otravujú, že však tatino bude mať narodky. Takže bud karamelové veterníky a to aspoň 40-45 ks velkých jak moja dlaň bez prstov alebo torta :) Torta mi príde jednoduchšia a najmä zaberie menej času :( ale ked veterníky som od Vianoc nerobila.....len zase tá dilema, kde ich uskladniť hotové....všade teplo a chladnička zaprataná inými dobrotami :)
Ešte raz, nech sa zadarí a najmä nech chutí :)
rozborova
24.06.11,21:02
Dievčatá,nepiekli ste niektorá tortu žabku?
Betina2
24.06.11,21:02
Ahojte, chcela by som urobiť peknú a hlavne jednoduchú tortu pre dcérku k narodkám, ale má to jeden háčik. Pečiem, ale tortu som zatiaľ nepiekla. Tak mi prosím poraďte nejaký receptík. Ď.

Maya skús Sacherovú, ak nemáš problém s pečením, zdá sa jednoduchá, ak všetko zvládneš podla návodu a nič mimoriadne sa pri príprave neudeje. Potom už len hladkú polevu urobiť a ozdobiť šlahačkou. Treba mať k tomu kvalitný domáci marhulový džem a určite nikto neohrdne. A priznám sa, tu sa použiť kupovaný korpus nedá, treba ho spraviť z kvalitnej čokolády, ale stojí za to :)
katulik111
25.06.11,11:03
Ahojte, chcela by som urobiť peknú a hlavne jednoduchú tortu pre dcérku k narodkám, ale má to jeden háčik. Pečiem, ale tortu som zatiaľ nepiekla. Tak mi prosím poraďte nejaký receptík. Ď.

kedže pečiete určite mate daky overený piškot najlepšie je dat taky a doležité je aku ju chcete velku a aku mate velku formu a podla toho vam poradim takto je to tažko aj plnka mi oblubujeme tvarohovú + dake ovocie napíšte aspon predstavu vašich chutí potom sa tu bude lahšie pridávat daky recept
katulik111
25.06.11,11:12
Dievčatá,nepiekli ste niektorá tortu žabku?

tu je daky fotopostup len musite byt na stranke zaregistrovaná
http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=324&t=24242
http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=324&t=22325
rozborova
25.06.11,12:19
tu je daky fotopostup len musite byt na stranke zaregistrovaná
http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=324&t=24242
http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=324&t=22325
Veľmi pekne ďakujem za linky.Chcem niečo upiecť vnučke k 2 rokom a potrebovala som nejaký vzor.Ďakujem.
Miru
25.06.11,17:01
Tiež mám nejakú žabu v galerke kukni tam : http://mirus11.rajce.idnes.cz/Torticky_2010/#030420101213.jpg

a niečo z terajšieho pečenia....
evaj63
25.06.11,17:52
Tiež mám nejakú žabu v galerke kukni tam : http://mirus11.rajce.idnes.cz/Torticky_2010/#030420101213.jpg

a niečo z terajšieho pečenia....

Máš nádherné tortičky.
trisestri
25.06.11,18:15
luluba
26.06.11,11:50
Pripájam moje posledné torty :-)
babka - ježibabka
27.06.11,18:50
Na včera som robila pre nevestu. Korpus orechový, krém vanilkový. Na plnke uložené višne a maliny. Aby zostalo aj doma, tak som jeden plát urobila aj pre nás. Z toho kúsok zostalo, tak je vidieť v malom ako vypadala zvnútra torta pre nevestu.
osky
29.06.11,16:23
nasla som taku starsiu knizocku od vydavatelstva "edicia ziveny" a tak pridavam receptmkedze tu uz bolo par dotazov na mrkvovu tortu.mozno tato bude lepsia ako ta co tu uz je.podotykam,ze odskusanu ju nemam.

mrkvova torta ZIVENY

torta sa moze upiect 3-4 dni dopredu,zostane dlho vlacna a stavnata.
posledny den ju potom iba plnime.

cesto:
200g praskoveho cukru
5 vajec
250g najemno postruhanej surovej mrkvy
250g mletych orechov/mozu byt i mandle alebo lieskovce-ako variacia/
1 PL polohrubej muky/moze byt i hruba/

-cukor so zltkami vymiesat do penista
-pridat mrkvu,orechy a muku.dobre premiesat
-s bielkov uslahat tuhy sneh a po trochach opatrne zlucit s cestom.
-pecieme pomaly vo forme vymastenej a vysypanej mukou.

plnka
150g mletych orechov
120g praskoveho cukru
120g masla
5 PL mlieka

-120g orechov zabarime vriacim mliekom a nechame vychladnut
-zatial dobre vyslahame maslo s cukrom
-pridame vychladnute orechy a dobre vymiesame

-korpus rozrezeme priecne na polovicu,aby sme dostali 2 platy
-natrieme 1.plat polovicou kremu,polozime druhy plat a znova natrieme krem
-ponatierame aj boky a osypeme zvysnymi orechmi
evaj63
29.06.11,19:09
Do školy dcére k meninám na rozlúčku s triedou. Vážila 4,9 kg.
Katarina
29.06.11,20:45
Dcéra môže byť pyšná na maminu.
evaj63
30.06.11,18:53
D'akujem, niečo podobné mi odkázala aj jej triedna.
osky
01.07.11,16:13
peciem tortu-lepsie povedane,uz len plnim.
kedze ten,komu ju peciem,to su sami mlsni slahackari,tak som spravila krem z kubanskej torty a

1. este karamelovy slahackovy krem./cukor sa upalil a potom do toho slahackova smotana a ked sa vsetko stopi a dosiahne bod varu,stiahnut.drzat v chladnicke a na dalsi den vyslahat/
no a prave tu je problem.neviem,ci ho bude dost-,lebo je len z dvoch slahaciek.co by som k nemu mohla primiesat,aby to nezhrckavelo?
co sa stane,ak vyslaham este jednu slahacku-neprevarenu a zmiesam to s tym?

2.a este ma zaujima-na ozdobu chcem len obycajnu bielu slahacku.ale mam strach,ci bude drzat tvar.bude tuha ak ju vyslaham so stuzovacom?slahacka je 36 percentna.
a ak aj bude drzat v chlade ozdobny format,vydrzi cestu cca 40 minut [/B[B]]autom,kym ju opät budem moct dat do chladnicky?nemam tam radsej dat este zelatinu?
lenze zase mam taku formu,ktora sa neotvara,takze to musi byt len napln,ktora sa da natriet a nemusi sa liat a tuhnut vo forme.

3.povrch chcem poliat cokoladou.staci ked si po obvode nalepim peciaci papier a potom oblejem cokoladou?nechcem totiz,aby mi to stieklo na boky.
ako robite vy?
prosim poradte mi.vsetkym veölmi pekne dakujem a piste rychlo,lebo uz mam na plnenie a zdobenie len zajtrajsok.v sobotu musi pekne stuhnut a v nedelu rano ju uz len ocifrujem slahackou.podarovana bude presne na nedelny obed,tak to musim stihnut.
Kazu
01.07.11,18:29
peciem tortu-lepsie povedane,uz len plnim.
kedze ten,komu ju peciem,to su sami mlsni slahackari,tak som spravila krem z kubanskej torty a

1. este karamelovy slahackovy krem./cukor sa upalil a potom do toho slahackova smotana a ked sa vsetko stopi a dosiahne bod varu,stiahnut.drzat v chladnicke a na dalsi den vyslahat/
no a prave tu je problem.neviem,ci ho bude dost-,lebo je len z dvoch slahaciek.co by som k nemu mohla primiesat,aby to nezhrckavelo?
co sa stane,ak vyslaham este jednu slahacku-neprevarenu a zmiesam to s tym?
2.a este ma zaujima-na ozdobu chcem len obycajnu bielu slahacku.ale mam strach,ci bude drzat tvar.bude tuha ak ju vyslaham so stuzovacom?slahacka je 36 percentna.
a ak aj bude drzat v chlade ozdobny format,vydrzi cestu cca 40 minut [/B[B]]autom,kym ju opät budem moct dat do chladnicky?nemam tam radsej dat este zelatinu?
lenze zase mam taku formu,ktora sa neotvara,takze to musi byt len napln,ktora sa da natriet a nemusi sa liat a tuhnut vo forme.

3.povrch chcem poliat cokoladou.staci ked si po obvode nalepim peciaci papier a potom oblejem cokoladou?nechcem totiz,aby mi to stieklo na boky.
ako robite vy?
prosim poradte mi.vsetkym veölmi pekne dakujem a piste rychlo,lebo uz mam na plnenie a zdobenie len zajtrajsok.v sobotu musi pekne stuhnut a v nedelu rano ju uz len ocifrujem slahackou.podarovana bude presne na nedelny obed,tak to musim stihnut.

Tie šľahačky by som pre istotu prevarila, lepšie držia. Ale veľmi šľahačkové nerobím tak ti stopercentnú radu neviem dať.
Keď nechcem aby mi čokoláda stiekla na boky urobím si mantinel, ale môžeš aj papier dať, len sa mi to zdá trochu viac pracné.
A už padám, lebo idem robiť tiež tortu, ale poťahovanú.
osky
01.07.11,20:14
Tie šľahačky by som pre istotu prevarila, lepšie držia. Ale veľmi šľahačkové nerobím tak ti stopercentnú radu neviem dať.
Keď nechcem aby mi čokoláda stiekla na boky urobím si mantinel, ale môžeš aj papier dať, len sa mi to zdá trochu viac pracné.
A už padám, lebo idem robiť tiež tortu, ale poťahovanú.

dakujem kazu.
a co by si povedala,keby som to zdobila bielkom slahanym nad parou?drzalo by to tvar?
len neviem,ako dlho sa to ma slahat a ako to potom bude chutit.bude to tvrde ako normalne bielky slahane s cukrom,ci nejake ine.este som to nerobila.
Miru
02.07.11,09:35
Sneh kľudne sprav, držať to bude dobre, nepečieš to ,tak to nevyschne a nestvrdne ,spraví sa taká jemná ochranná vrstvička zľahka zaschnutá.
Miru
10.07.11,09:05
To v tomto teple pečiem len ja?????!!!!
Gina Er
10.07.11,10:34
evaj63
10.07.11,11:26
To v tomto teple pečiem len ja?????!!!!

Nádherné tortičky.
Miru
10.07.11,12:22
ak ste na FB,tak jedna kamoška robí torty
http://www.facebook.com/pages/Torty-a-in%C3%A9-sladkosti-od-Mirky/222842481061313
Nechápem ,prečo robíš reklamu FB a ani kamoške, nech príde sem medzi nás.
Gina Er
10.07.11,12:28
Nechápem ,prečo robíš reklamu FB a ani kamoške, nech príde sem medzi nás.
dala som to sem len pre inšpiráciu,nerobím jej reklamu,nerobím reklamu ani FB...nepredáva to,nepotrebuje,aby som jej robila reklamu,ale keď máš s tým problém,tak to nahlás alebo tam neklikaj
Miru
11.07.11,08:18
Nemám s tým problém, len som napísala ,že to nechápem, a pozvala si ju sem k nám? Nech nás inšpiruje sama, radi privítame šikovnú cukrárku medzi seba.
osky
13.07.11,07:17
pridam recept na tortu ,ktoru som piekla na posledy.
kedze vsetkym velmi chutila,ako som sa prave dnes dozvedela,tak vam ju ponukam.kombinovala som rozne recepty.

moja skombinovana torta.

spodny plat:
3 vajcia,
trocha cukru,
3 PL polohrubej muky,
za hrst orechov-ja som dala mandle

-vajcia vyslahat na penu,pridat cukor a dobre uslahat
-potom pridat muku a orechy a dobre premiesat
-piect v predhriatej rure,pri miernej teplote/cca 170 stupnov/
- piekla som vo forme motyla a tato piskota sa mi trochu stiahla,neviem preco:confused:

dvojfarebny plat
1.CESTO
75g hladkej muky
75g maizeny
75g cukru
1KL prasku do peciva
100g malsa
4 zltky
1 vanilkovy cukor

-maslo vyslahat s cukrom na penu
-potom po jednom zaslahat zltky
-potom pridat ostatne
-nalozit do pripravenej formy

2.CESTO
4 bielka
stipka soli
200g praskoveho cukru

-bielka vyslahat so solou do polotuha
-pridat cca dve tretiny cukru a 3 minuty slahat do tuha
-pridat este ostatny cukor a dobre uslahat
-natriet do formy na 1.cesto

-piect cca40 min . na 170-180 stupnov
-na zaver este cca 5 minut pri 250 stupnoch

-spodny plat natriet pikantnym dzemom-ja som mala malinovy a nan prilepit dvojfarebny plat/tento je velmi jemny!!,lahko sa roztrhne,ale to nevadi,spodny plat ho drzi/
-ak je spodny plat stiahnuty/tak ako bol moj/,polozime si na vrch dvojfarebneho platu harok papiera na pecenie a uz take zlepene dzemom si to prevtatime na opak-cize spodny plat je na vrchu
-skrojime ho po obvode,aby bol rovnako velky ako dvojfarebny plat
-potom si to znovu preklopime a papier dame prec
-najlepsie je pripravit si to aspon jeden den pred plnenim

cokoladovy krem
1 l slahackovej smotany
100g kakaa
50-100g cukru

-vsetko dobre rozmiesat a uvarit
-povarit 2 minutky a nechat vychladnut
-dame na noc do chladnicky
-slahame do tuha az na dalsi den

-je to original recept na krem z kubanskej torty

karamelova slahacka
2 PL krystaloveho cukru
500 ml slahackovej smotany

-cukor upalime a spustime na karamel-len na svetlo,aby nebol horky
-pridame slahacku a dobre miesame,kym sa stuhnuty karamel znova nerozpusti
-privedieme do bodu varu a odstavime
-vychladnute dame na noc do chladnicky a do tuha vyslahame az na druhy den,po ciastocnom naplneni torty!!

ostatne ingrediencie

3-4 banany/podla velkosti/
zavarany ananas/asi tolko co bananov/
maslove kekse-cca 10 kusov/podla velkosti torty/
rum
250 ml slahackovej smotany
praskovy cukor/v rezerve treba aspon 500-700g/
2 bielka
citronova stava
trochu kakaa
lentilky alebo ine zdobenie


-zlepene platy polejeme navrchu trochu rumom
-ked dobre vsiakne,povrch potrieme tretinou cokoladoveho kremu/pred tym dobre vyslahaneho/
-banany si pokrajame na kolieska a ananas na kusky
-po obvode si na krem najprv ukladame kruh/alebo iny tvar/bananov,
potom kruh ananasu,znova kruh bananov a kruh ananasu....od vonkajsku az do stredu,kym nevyplnime cely povrch torty
-natriet znovu cokoladovy krem a potrieme nim aj boky torty/piskotu/
-vlozit aspon na pol hodinku do chladnicky
-medzitym si vyslahame predvarenu karamelovu slahacku
-tortu vyberieme z chladnicky a ukladame na cely jej povrch maslove kekse tak,ze pred polozenim na tortu kazdy keks omocime vrchnou stranou do rumu/pozor,nie cely keks!!/
-kekse podla potreby si mozeme aj poprelamovat,sluzia len na spevnenie torty,preto by nimi mal byt vyplneny takmer cely priestor,nenechavat prilisne medzery
-na kekse si nanesieme celu karamelovu slahacku
-vsetko zarovname na hladko,rovnako i boky torty a vlozime do chladnicky,na hodinku,dve
-vyslahame si jedno bielko s praskovym cukrom do tuha,pridame cca za 1PL kakaa a velmi dobre preslahame,potom este 3-4 kvapky citronovej stavy-musi to byt take huste,aby sa s tym dala zdobit torta pomocou spricu,cukor pridavame od oka,opatrne,ak to zhustne prilis,riedime citronovou stavo,ale len po kvapkach!!
-kakaovu glazuru nakladame do spricu a tortu zdobime po celom obvode spricom-zaciname od spodu
-ked sa minie,pripravime si z druheho bielka rovnako hustu glazuru,ale nepridame kakao
-tuto nanasame rovnako ako tu tmavu az do vyzdobenia torty po celom obvode-tato glazura rychle zaschne a urobi na torte,ktora je velmi kremova ,taku skrupinku,cize ju tak pekne zakonzervuje a drzi jej krasny tvar
-dame do chladnicky
-dozdobime ju az v den oslavy-podavania
-vyslahame su do tuha slahacku a nastriekame ju po obvode torty,mozeme ju rozne ocifrovat spricom,na zaver dozdobime lentilkami alebo ovocim.....

torta sa zda narocna,ale nie je.treba len vyskusat;)
katulik111
15.07.11,07:25
To v tomto teple pečiem len ja?????!!!!
aj ja pečiem brat mal minulý týžden svadbu tak sme vypekali zákusky aj torty tek som nestihala sem podavat foto
a teraz som robila zámok Shonbrun a Sisi
evaj63
17.07.11,12:15
Pre syna závisláka k zajtrajším narodeninám.Miluje Sacherovú, aj ked' nie je dokonalá, ale čo narobím s mojimi reumatickými rukami. Zjest' sa bude dat' aj tak.
Miru
19.07.11,15:30
Pár kúskov.
evaj63
19.07.11,16:36
Pár kúskov.

Všetky kúsky sú pekné, ale to srdiečko je náááádhernéééééééééé.:eek::---
wesna
19.07.11,18:22
klobuk dole pred vsetkymi co dokazu taketo majstrovstvo, doteraz neviem zabudnut na cokoladovo-cucoriedkovu tortu s bielou polevou zo sesternicinej svadby, a este aka nadherna bola!!!!! proste torty su nepriatelom stihlej postavy, ale kaslat na to, su nadherne a skvele. aj tie na vysich obrazkoch su prenadherne, az je ich skoda zjest :D
babka - ježibabka
24.07.11,16:37
Trochu som sa zasa hrala. Na včera som robila niečo pre mňa a niečo pre veľmi dobrú známu Aničku. Ružové - s punčovou polevou sú korpus nadstavený piškót, tmavá korpus orechový. Krém pudingovo-smetolový. Keďže som dávala ovocie, tak aj puding je s malinovou príchuťou. V ružových sú moruše, v hnedej sú černice.
Tweety
24.07.11,18:41
Trochu som sa zasa hrala. Na včera som robila niečo pre mňa a niečo pre veľmi dobrú známu Aničku. Ružové - s punčovou polevou sú korpus nadstavený piškót, tmavá korpus orechový. Krém pudingovo-smetolový. Keďže som dávala ovocie, tak aj puding je s malinovou príchuťou. V ružových sú moruše, v hnedej sú černice.
Mňamky, až mi slinky tečú, to si si teda musela meninky poriadne osladiť. Pekné sú a verím, že aj chutnučké. Si Ty ale šikovnica šikovná. Ešte raz, všetko len to najlepšie k Olinke.:):):)
osky
24.07.11,20:23
Trochu som sa zasa hrala. Na včera som robila niečo pre mňa a niečo pre veľmi dobrú známu Aničku. Ružové - s punčovou polevou sú korpus nadstavený piškót, tmavá korpus orechový. Krém pudingovo-smetolový. Keďže som dávala ovocie, tak aj puding je s malinovou príchuťou. V ružových sú moruše, v hnedej sú černice.

aj ja gratulujem k meninam a uz sa aj ponukam,aspon z obrazkov,mnam,slinky tecuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:eek::D
Mypa
30.07.11,20:49
Torta pre kamarátku Janku
evaj63
03.08.11,19:17
Dobošova torta pre najstaršieho brata k narodeninám. Zdobená podl'a jeho zážitku.
pandorasbox
04.08.11,22:19
po dlhšom čase opäť som si spomenula, že tortu treba aj odfotiť - aspoň narýchlo na oslave. bráško mal okrúhlicu, tak som mu upiekla tortičku s prekvapením. Náramne im chutila a ten údiv, keď tortu rozrezal a vnútri prekvapko...sme sa nasmiali. Urobila som aj slanú tortu (akože drevená miska s pokrievkou) - nečakali a nepoznali...som rada, že prekvapko vyšlo na všetkých frontoch:)
Mimochodom na torte je rozbitý bicák - akože narazený do značky, preto je ridítko odpadnuté, svetlo tiež a koleso poškodné, malo to byť akože opilec päťdesiatnik nezvládol svoju oslavu:D
truch
05.08.11,09:10
Šikulky, je niekto z Vás zo Žiliny? Potrebovala by som takú parádnu tortu otcovi k 80.-ke. Oslavu má už budúcu sobotu.
Miru
06.08.11,16:02
:) Ja som sa práve vrátila ze Žiliny, bola som na chalupe a na hríboch.Ale už som nazad v realite. Krtka som robila ešte tam.
Tu je tá realita :
evaj63
07.08.11,16:32
:) Ja som sa práve vrátila ze Žiliny, bola som na chalupe a na hríboch.Ale už som nazad v realite. Krtka som robila ešte tam.
Tu je tá realita :

Krtko je ako živý. Super.
Miru
09.08.11,07:05
a na chvíľu stačilo....potrebujem zavárať...
pandorasbox
16.08.11,00:10
idem sa tiež pochváliť krásnou tortičkou, ktorá mi vtlačila slzy do očí. nepiekla som ja, ale moja 17 ročná dcéra, ktorá nikdy nepiekla sama tortu. toto je výsledok jej nočného snaženia a vraj vďaka tomu, čo odkukala odo mňa a vďaka vašich perfektných rád a návrhov tu na porade to zvládla. torta je nádherná a chutila perfektne- urobila kokosovú, lebo kokosové veci milujem
Katarina
16.08.11,13:42
Pandorasbox môžeš byť hrdá na svoju dcéru. Je naozaj veľmi šikovná, ale čo si treba vážiť ešte viac než upečenie torty je , že ju piekla z lásky.
babka - ježibabka
16.08.11,16:55
idem sa tiež pochváliť krásnou tortičkou, ktorá mi vtlačila slzy do očí. nepiekla som ja, ale moja 17 ročná dcéra, ktorá nikdy nepiekla sama tortu. toto je výsledok jej nočného snaženia a vraj vďaka tomu, čo odkukala odo mňa a vďaka vašich perfektných rád a návrhov tu na porade to zvládla. torta je nádherná a chutila perfektne- urobila kokosovú, lebo kokosové veci milujem

Jablko nepadlo ďaleko od stromu. Torta je skutočne na prácu 17 ročného dievčaťa veľmi pekná. Môžeš byť na dievčinku hrdá.
pandorasbox
17.08.11,08:41
ďakujem babenky - ďakujem všetkým za ňu za všetky bodíky a uznania. Katarínka ako píšeš, piekla z lásky, preto srdiečko a červené, lebo vraj až tak neskutočne - to mi povedala pri odovzdávaní. som na ňu hrdá. toto považujem za šťastie v živote, byť matkou takejto dcére. krásny deň Vám všetkým:)
Miru
17.08.11,09:55
Paráda, máš naozaj šikovnú dcéru, tá moja veru záujem o pečenie nemá ,takže ti tak trošku, ale v dobrom závidím.
Marta V
27.08.11,19:24
Torta pre môjho syna k narodeninám
Xanti
02.09.11,21:12
Noooo už je po 22,00 hod. tak hádam nebude nikomu vadiť čo som upiekla. :D
rdb
05.09.11,09:18
Moja prva 3D potahovana torta v zivote, takze prosim o zhovievavosť. Je cokoladova s kremom z horkej cokolady. Radsej zacat neskoro ako nikdy.
PS A je bezlepkova.

81696
plada
05.09.11,10:22
Si šikulka, ja by som ani takú nedokázala, držím Ti palce, tá nasledujúca bude určite krajšia a aj lepšia
pandorasbox
05.09.11,21:26
Moja prva 3D potahovana torta v zivote, takze prosim o zhovievavosť. Je cokoladova s kremom z horkej cokolady. Radsej zacat neskoro ako nikdy.
PS A je bezlepkova.

81696

si naozaj šikulka, perfektne si to zvládla! len tak ďalej a nezabudni sa s nami podeliť opäť o radosť...:)
rdb
06.09.11,15:38
si naozaj šikulka, perfektne si to zvládla! len tak ďalej a nezabudni sa s nami podeliť opäť o radosť...:)
:) ZVLÁDOL :)
plada
07.09.11,05:31
Ospravedlňujem sa za ten ženský rod, je nezvyklé, aby bol muž cukrár, preto sa hlboko skláňam pred Tvojou šikovnosťou.
rdb
07.09.11,09:33
:) jasne v pohode vsak z "rdb" nic nezistis. Ale ja nie som cukrar, ale uctovnik. :)
A sem ku vam chodim casto vzdychat ake ste tu sikovne.
jozka56
07.09.11,09:44
rdb zas nebuď taký skromný, čo ten Tvoj blog o varení:) som jeho stálou návštevníčkou a tiež sa kochám v Tvojich receptoch...a tie palacinky na slano mám v pláne urobiť v sobotu:)
pandorasbox
07.09.11,14:15
wov... Ty máš blog aj o varení? hoď link...si skutočne frajer!!!
vymením manžela, ten vie si iba čaj uvariť s rýchlovarnou konvicou.. :-)))
jozka56
07.09.11,14:46
daj si do googlu varíme s medvedom a mas tam rdb:) a krásne píše, bloguje:)
rdb
07.09.11,14:52
ja viem ze sme trosku mimo temy, ale recept na tu tortu bude na blogu tuto nedelu. :)
pandorasbox
07.09.11,20:52
--našla som stránku, tie palacinky skúsim aj ja, a zaujali ma aj pečené papriky. šikovný si , klobúk dole! veľa zdaru
ďakujem Jožka za navigáciu. pekný večer
babka - ježibabka
08.09.11,07:35
rdb - aj u mňa si už vymáknutý. Stránka iba prebehnutá, poznačená. Tie čerešňové halušky sa robia aj u nás pod názvom strákoše, čerešne sa dávajú celé a hádžu sa do vody iba po jednej, aby toho bolo veľa :D:D:D Hotová pochúľka. A ináč, všetci účtovníci asi ľúbia variť. Robila som tiež za oného času vyše 30 rokov účtovníčku v pomerne veľkom štátnom podniku, takže nás bolo viacej a keď niektorá doniesla nový recept, tak sa skúšal povinne v každej rodine.
dansulik
14.09.11,08:39
Ahojte všetci!!! Po dlhšej odmlke som zasa tu a pridávam nejaké moje nové torty!
dansulik
14.09.11,09:18
Ahojte všetci. Prosím o radu. Aká poťahovacia hmota je najlepšie, kde sa dá objednať za super cenu, čím je najvhodnejšie ju zafarbiť? Ešte Vás chcem poprosiť o recept na čokoládový korpus, ale na veľký, rozmer asi ako na otvorenú knihu. A ja viem, že som náročná, ale má niekto skúsenosti s výtvorením čokoládovej mašle? Prosím recept. Moc krát díky všetkým!!!!
osky
14.09.11,16:19
Ahojte všetci!!! Po dlhšej odmlke som zasa tu a pridávam nejaké moje nové torty!


jedna krajsia ako druha.fakt super.


ak chces cokoladovy korpus,urob si podla receptu na kubansku tortu,ten je super a davka je velka.
ja robievam aj normalny olejovy korpus a pridam do neho kakao alebo trocha stopenej cokolady.
mam aj ine recepty ale nemam ich teraz tu,takze ak sa podari,prilepim az v sobotu alebo v nedelu.
cokoladovu maslu asi urobis najlepsie z cokoladovej modelovacej plasteliny, ale recept si musis vygoglit.
Kazu
14.09.11,19:04
Ahojte všetci. Prosím o radu. Aká poťahovacia hmota je najlepšie, kde sa dá objednať za super cenu, čím je najvhodnejšie ju zafarbiť? Ešte Vás chcem poprosiť o recept na čokoládový korpus, ale na veľký, rozmer asi ako na otvorenú knihu. A ja viem, že som náročná, ale má niekto skúsenosti s výtvorením čokoládovej mašle? Prosím recept. Moc krát díky všetkým!!!!

Ťažko povedať ktorá poťahová hmota je najlepšia, ja napríklad používam White Icing, K2 ale aj Pastu Damu a niekedy robím Marschmallow fondan. A super ceny? Tie ceny zase nie sú nijak super, ešte tak ten MMF:--- Piškótu na otvorenú knihu chceš robiť na plechu alebo máš na to formu v tvare otvorenej knihy. Bolo by treba dať rozmer v cm. A tú mašľu chceš len z čokolády alebo to má byť čokotrasfer? Ja zase nie som nijaká super cukrárka, torty pečiem len tak pre rodinu a sem tam pre najbližších priateľov takže ani tie rady nie sú nijak svetoborné. Ak ti môžem poradiť, odpovede na tvoje otázky nájdeš na stránke www.tortyodmamy.sk. Neviem či tú stránku poznáš, je tam všetko možné, len sa v tom treba trošku zorientovať.
Vivvienn
15.09.11,10:39
Ahojte baby, Vaše torty su úúúžasnéé. Chystám sa aj ja napiecť nejakú tortičku pre kamošku. Prosím poraďte mi, veľká pekárka nie som, čo je základ keď chcem napiecť peknú 3D tortu? Čo mi nesmie chýbať? (chcem napiecť niečo v tvare kabelky alebo niečo také)ďakujeeem
dansulik
15.09.11,10:48
Moc krát dík za radu. Pozriem si ten recept na kubánsku tortu.
dansulik
15.09.11,10:50
A mašľa má byť čokotrasfer. Na stránku torty od mamy chodím, dokonca odoberám aj časopis, ale to chce hodiny vysedávania, kým tam nájdem to čo potrebujem...
Ešte raz moc krát dík za rady a prosím čím mám zafarbiť K2 aby sa mi nelepila?
lujza.j
15.09.11,11:40
......tak zase som sa raz pokochala na tých Vašich umeleckých dielach, ako obyčajne nesklamali, sú úžasné;) a aj ich stvoriteľky:)
dansulik
15.09.11,12:09
Ja nejak za toho otca nemôžem nájsť ten recept na tú kubánsku tortu...,prosím-prosím ešte raz o receptík!!! Ďakujem moc.
veronikasad
15.09.11,12:47
Ja nejak za toho otca nemôžem nájsť ten recept na tú kubánsku tortu...,prosím-prosím ešte raz o receptík!!! Ďakujem moc.
http://www.porada.sk/179802-post4.html
Kazu
15.09.11,14:17
A mašľa má byť čokotrasfer. Na stránku torty od mamy chodím, dokonca odoberám aj časopis, ale to chce hodiny vysedávania, kým tam nájdem to čo potrebujem...
Ešte raz moc krát dík za rady a prosím čím mám zafarbiť K2 aby sa mi nelepila?

Daj si do googlu "mašľa z čokotransferu" a hneď na prvej strane nájdeš ŽENA-IN.cz a tam je postup na mašľu. K2 som farbila gelovými farbami a vyvaľkala na Solamyle.
Vivvienn
16.09.11,12:48
ktorú tortu ste robili ako prvú? a ako to dopadlo? poraďte nech viem čo má čaká :)ďakujeem
babka - ježibabka
19.09.11,11:29
Dansulík: Ešte Vás chcem poprosiť o recept na čokoládový korpus, ale na veľký, rozmer asi ako na otvorenú knihu. A ja viem, že som náročná, ale má niekto skúsenosti s výtvorením čokoládovej mašle? Prosím recept. Moc krát díky všetkým!!!!
Mne asi pred mesiacom priniesla kamarátka recept na čokoládový korpus. Robila som ho k hodom ako rezy. Robený na veľkom plechu 30x37 cm. Doteraz som robila tak, ako uvádza Osky. Do základného cesta pridať roztopenú várovú čokoládu. A robila som aj tak, že som dala riadne stuhnutú a postrúhanú na väčších dierkach strúhadla.

Čokoládový korpus.
Suroviny: 6 vajec, 250 gr. práškový cukor, 1 dcl oleja, 1 dcl vody, 100 gr. čokolády na varenie, 250 gr hladkej múky, 1/2 prášku do pečiva.
Postup: Žĺtka s cukrom šľaháme 5 minút, pridáme rozpustenú čokoládu - šľaháme, pridáme olej a vodu - šľaháme, pridáme múku zmiešanú s práškom do pečiva - šľaháme, nakoniec zľahka vmiešame sneh z bielkov.

Hoci som to urobila ako rez, pridám foto (ak sa mi to po novej úprave podarí), kvôli tomu, ak by si použila tento recept, aby si si mohla vypočítať potrebné množstvo surovín na tortu, akú chceš robiť.
Moja snaha je márna. Neviem to urobiť. Ale rez bol veľký a bol aj dosť vysoký.
sybila3
19.09.11,20:10
moja prvá svadobná torta.102111102112
babka - ježibabka
20.09.11,18:40
Peknučká. Si šikulka. (Hrám sa. Skúšam nové možnosti mini príspevku na Porade)
babka - ježibabka
20.09.11,18:57
102170
102171
Už sa mi podarilo vložiť fotky k predchhádzajúcemu príspevku. Čo tam bude po odoslaní netuším, lebo nie som odborník na počítač iba amatér samouk a stláčam klávesy kade - tade. Možno pri odosielaní to aj vybuchne. :mad::mad::D:D:cool::cool:
jozka56
20.09.11,19:01
Oli veď ty si veľká šikuľka:)
osky
20.09.11,20:57
102170
102171
Už sa mi podarilo vložiť fotky k predchhádzajúcemu príspevku. Čo tam bude po odoslaní netuším, lebo nie som odborník na počítač iba amatér samouk a stláčam klávesy kade - tade. Možno pri odosielaní to aj vybuchne. :mad::mad::D:D:cool::cool:


mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaam.mne tecu sliny.o tychto casoch som uz mala byt v posteli......
jozka56
23.09.11,21:24
Pre 14-ročnú vnučenku som na piatok (na dnes) chystala kubánsku tortu podľa http://varecha.pravda.sk/recepty/kubanska-torta-fotorecept/13621-recept.html, držala som sa pokynov, a veru zožala pochvalu od kamošiek vnučenky, že tortička bola suprová:):D a ako bonus som pre holčiny spravila aj gaštanové guličky http://www.katherine.sk/post/gastanove-gulicky-149/, ale bez rumu a mandlí:)
alaya1
23.09.11,21:34
Tuto tortu robim tak, ze si kupim hotovy korpus, uvarim 2ks cok.pudingu s mensim mnozstvom mlieka-aby bol husty, banany prerezem po dlzke a ukladam, ako v recepte. Potom tortu olejem cokoladou.Korpus natriem este dzemom.
jozka56
23.09.11,22:06
ja len tak na okraj...nie je nad doma upečený korpus... a podľa priloženého linku je naozaj veľmi dobrý a chrumkavý:) a hlavne doma urobený:)
babka - ježibabka
24.09.11,19:30
Dobrá babka. A vieš prečo je domáci najlepší? Je tam o jednu hlavnú surovinu viac a to, že je robený s láskou.
pepsikova
24.09.11,20:00
...ma napadlo pri tom kupovanom korpuse...môj ex asi rok po rozvode velice išiel robiť decku tortu,decko malo 15..no a tatko kúpil korpus, šlahačku v spreji, nejaké ovocie a čokoládu...nevďačné decko otrčilo hubu,ževraj on kupovance nebude ani za nič...(ten korpus bol dobrý, aj torta ako dielo nemala chybu,ale decku nevyhovel...doteraz neviem, čo jej podla neho chýbalo:)
erzet
27.09.11,08:01
Torta z mojej šesťdesiatky a zo svadby môjho synovca (koľko mohla stáť, tá prvá?).
evaj63
27.09.11,15:30
Prvá dcére k birmovke, až ked' bola rozkrájaná som si spomenula, že ju nemáme odfotenú. Druhá bola pre moju sestru, birmovnú mamu, rada pletie košíky. Obidve boli pečené v sobotu, tak ozdoby sú také, ako mi zostával čas, aby som postíhala aj iné.
Deganova
28.09.11,02:55
Torta z mojej šesťdesiatky a zo svadby môjho synovca (koľko mohla stáť, tá prvá?).
... cukrárky predávajú torty na kilá, u nás 1kg za 10,- €
erzet
28.09.11,06:35
Myslíš že mala hmotnosť 25 kg?
danielko
28.09.11,09:15
To chceš povedať, že stála 250 Eur? :eek:
babi2
28.09.11,09:35
rdb
28.09.11,10:17
No a pokojne aj viac. V Ba mozes za kilogram torty dat az 27,- EUR. Tuto je jedna z lacnejsich kde je to len 18.
http://www.elizabet.sk/torty/kralovske-schody
Pokojne sa moze stat ze za velku tortu das 600 EUR.
Miru
28.09.11,12:46
Zas vám pár priložím....
babka - ježibabka
29.09.11,15:30
Peknučké ako vždy od Teba.
Miru
30.09.11,09:00
Ďakujem ,poteší......

dnes trojsrdce
dansulik
03.10.11,13:03
...aj ja som opäť piekla: moja prvá výroba torty-prsia, posúďte sami...
osky
03.10.11,16:02
...aj ja som opäť piekla: moja prvá výroba torty-prsia, posúďte sami...


teeeeda,paradne silikony.
osky
03.10.11,16:03
Ďakujem ,poteší......

dnes trojsrdce

miru,to mas taku formu?
tvoje srdiecka su vzdy take gulate,priestove....velmi krasne.
dansulik
03.10.11,19:22
ježišmária, to sú fakt také veľké???
osky
04.10.11,13:36
ježišmária, to sú fakt také veľké???

prosim ta,nechaos,to mal byt kompliment.su super,take ako z hollywodu,najlepsie su vystihnute tie dvorce a bradavky-celkom ako naozajstne.si sikovnica.
vsak konecne dake dobre kozy-nech je do coho zahryznut.....
Miru
04.10.11,19:35
miru,to mas taku formu?
tvoje srdiecka su vzdy take gulate,priestove....velmi krasne.

Ďakujem , nie nemám na to formu ,pečiem normálne placaté ,ja sa s nimi potom trochu pohrám a zagulacujem ich ,tiež sa mi to tak viac páči.
dansulik
05.10.11,10:41
Ahojte. Potrebujem poradiť: mám o týždeň urobiť tortu, ale je to oslava troch ľudí naraz: 2x50-ka a 1x 90-ka. Akú mám upiecť tortu, aby bola pre všetkých troch oslávencov vhodná? Napadlo ma že trojposchodovú nepravidelnú kockatú..., alebo? Raďte...A v akých farbách???
dansulik
05.10.11,10:52
Moc krát ďakujem!!! Si poklad!
dansulik
05.10.11,10:53
Díky za pomoc a cennú radu.
VERONIKA6
05.10.11,11:25
Nedá mi nepochváliť tortu mojej kamošky:


http://www.tortyodmamy.sk/sites/tortyodmamy.sk/files/images/torty 2009 1217-800.jpg
VERONIKA6
05.10.11,11:32
A ešte jednu pridám, tá je dobošová. Bola vynikajúca.

http://www.tortyodmamy.sk/sites/tortyodmamy.sk/files/images/torty 2009 443-800.jpg
dansulik
08.10.11,17:29
Aj ja som piekla, tentokrát Barbie.
emilly1
10.10.11,13:57
Dievčatá, ste veľmi šikovné. Mám na Vás jednu prosbu. Viem, že grilážky sú plnené oplátkou ale sú aj okrúhle plnené krémom. Neviete mi poradiť recept na takéto okrúhle grilážky alebo sa robili aj trubičky. Ďakujem veľmi pekne.
dansulik
10.10.11,17:11
Ahojky.
Ďakujeme všetky za pochvalu a prikladám pár receptov na krémové grilážky.Neviem či sa mi podarí vložiť všetky prílohy... Dúfam, že pomôžu:
dansulik
10.10.11,17:25
Tak ,pokúsim sa pridať ešte ďalšie dva recepty, ktoré som vyhrabala na krém do oplátok a zákusok na oplátke.Hurááá!!! Podarilo sa mi to sem dať!
dansulik
16.10.11,13:43
Tak, takto sa mi podarilo zmáknuť 3-poschodovú tortu pre troch oslávencov. Bola kakaovo-vanilkovo-orechová a krémy karamelový, čokoládový a orieškový a plus mandarínky.
osky
16.10.11,20:17
Tak, takto sa mi podarilo zmáknuť 3-poschodovú tortu pre troch oslávencov. Bola kakaovo-vanilkovo-orechová a krémy karamelový, čokoládový a orieškový a plus mandarínky.

je prekrasna.
Chobot
17.10.11,14:37
Synov spolužiak mal 18, tak ho chcel syn niečím prekvapiť. Tak si u mňa objednal pre neho špeciálnu tortu....

Ešte dodám, že pred rozkrájaním musel z bradaviek vysať Becherovku...
osky
17.10.11,16:38
Synov spolužiak mal 18, tak ho chcel syn niečím prekvapiť. Tak si u mňa objednal pre neho špeciálnu tortu....

Ešte dodám, že pred rozkrájaním musel z bradaviek vysať Becherovku...

su super.aspon vieme,ked uz prsia robi muz,ake uch muzi naozaj chcu.
skoda ze z tych nasich tecie tak maximalne mlieko,a nie alkohol.
to by nam asi nasi muzi uz nedali pokoj vobec.........
terezamaria
17.10.11,18:12
Takúto som dostala, bola výborná.
Kazu
31.10.11,11:36
Boli sme celá rodina na svadbe tak som vypekala
ewita888
31.10.11,12:26
Boli sme celá rodina na svadbe tak som vypekala

tie nie sú nádherné, ale prenááádherné... poklona.. :-)
evuš
31.10.11,12:31
Tak, takto sa mi podarilo zmáknuť 3-poschodovú tortu pre troch oslávencov. Bola kakaovo-vanilkovo-orechová a krémy karamelový, čokoládový a orieškový a plus mandarínky.

...no kdo umí, ten umí, kdo neumí, ten len čumí.... :eek: asi takto čumím teraz ja :D
Dansulik - nádhera !
sybila3
31.10.11,14:49
najnovšia
Heleč
31.10.11,18:44
Synov spolužiak mal 18, tak ho chcel syn niečím prekvapiť. Tak si u mňa objednal pre neho špeciálnu tortu....

Ešte dodám, že pred rozkrájaním musel z bradaviek vysať Becherovku...

a mohla by som poprosiť recept.

vopred ďakujem
osky
31.10.11,20:00
Boli sme celá rodina na svadbe tak som vypekala

mna by len zaujimalo,ako si tam tu stvorposchodovu preniesla....?
babka - ježibabka
05.11.11,16:21
a mohla by som poprosiť recept.

vopred ďakujem
Vidím, že sa Ti Chobot neozval. Ja som niečo hľadala a našla som toto: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=61279

tak skúšaj.
Kazu
07.11.11,21:04
Pre osky: Torty som doviezla každú zvlášť a skladala na mieste.
Aňuška
09.11.11,13:34
Toto mi prišlo, tak prikladám pre inšpiráciu.
Heleč
11.11.11,21:03
ahojte
všetkým dík za rady. Synáčik(16) z toho vytvoril toto viď obrázok.
Nezabudol dať do jednej polovičky obal z kindre hračky zo slamkou a hruškovicou.
Išiel s tým gratulovať k 18-ke.....
myslím, že sa vydarila
dansulik
12.11.11,14:36
je úžasná!!!
dansulik
12.11.11,14:44
Opäť som piekla. Tentokrát takúto lienočku... Orechovo-karamelovú. Problém bol v tom, že mi došla čierna a červená farba a kuriér mi neviem prečo nedoručil objednanú zásielku s farbamy. Tak som musela improvizovať...:rolleyes:
evaj63
12.11.11,17:18
Mojim 2 chlapom, k včerajším a zajtrajším meninám.
nika.sum
18.11.11,18:27
Ja len zavidim ake krasne tortove dielka viete vytvorit. Ja prikladam dielko jednej sikovnej kocky od nas zo sidliska, ktore vytvorila mojmu 5-rocnemu spidermanovi:)
Kazu
19.11.11,13:22
Ja som tiež jednu dávnejšie robila. Nanútila som sa jednej strašne zlatej poraďáčke na návštevu a aby sme zamestnali aj ruky, nielen huby, urobili sme pre jej vnúčika takúto spidermanovskú
105047
A toto bola taká rýchlovka pre sestrine vnučky. Sestra upiekla, naplnila, ja som večer ozdobila, do rána torta "sadla" a zostal jej trochu pokrčený kabátik. Nevadilo, dievčatá ošklbali firhánky, okná, aj dvere s kvetinami a ani si nevšimli, že okolo spodu je trochu krabatá.:D
105048105049
Maruška54
19.11.11,13:53
Zuzka nevymeníš PC za varechu? ja už o tom silno uvažujem
Marta V
19.11.11,19:32
Ja som včera piekla túto pre moju maminu.
Kazu
19.11.11,23:34
Ja už tak nejak fungujem. Jedna ruka položená na PC a v druhej mixér, na chrbáte vylezené vnúčatá a po byte jazdíme Veľkú Pardubickú.:D
Katarina
19.11.11,23:46
Ja som včera piekla túto pre moju maminu.

Krásna, mamina môže byť hrdá na svoju dcéru.
nika.sum
20.11.11,07:58
Naozaj velky obdiv vsetkym ktori toto dokazete. Ja nemam problem upiect vsetko ale to vyzdobovanie, na to nemam trpezlivost. Uprimne Vam zavidim, ze dokazete robit taketo torticky. Niekedy by som si povedala, ze ked budem na dochodku, tak by som to zacala skusat, ale teraz ked sa bude musiet robit takmer do 70-tky, tak to uz nestihnem:D
nika.sum
20.11.11,07:58
Ja už tak nejak fungujem. Jedna ruka položená na PC a v druhej mixér, na chrbáte vylezené vnúčatá a po byte jazdíme Veľkú Pardubickú.:D

si uzasna:)
evaj63
27.11.11,19:24
Svokre k dnešným narodeninám.
osky
28.11.11,13:22
Svokre k dnešným narodeninám.

perfektna!!!!!!!!
neuveritelna!!!!!!!!!!
trisestri
28.11.11,14:07
Kazu
01.12.11,19:48
Dnes som dokončila, bude na tortu pre sestrinu svatku. Ešte popolník, cigaretu a tajničku, torta sa už pečie.105799
osky
01.12.11,22:18
Dnes som dokončila, bude na tortu pre sestrinu svatku. Ešte popolník, cigaretu a tajničku, torta sa už pečie.105799


Kazu-jezisko,objednavam si pod stromcek celu sadu-6 kusov,moze byt i cukornicka a mliecnik.dik.cmuk!!!
babka - ježibabka
02.12.11,09:16
Zuzi, Ty si neskutošná šikulka, keby som bola mladšia a fit tak prebehnem cez kopec a prídem k Tebe za učnicu. :D:D:D
Kazu
02.12.11,23:10
Tak, už má babka Margitka všetky svoje obľúbené činnosti pokope :D105828
osky
05.12.11,05:21
Tak, už má babka Margitka všetky svoje obľúbené činnosti pokope :D105828


Kazu,ty si ozaj neskutocna.vyhod tie papiere a chod za cukrarku!
Kazu
05.12.11,09:55
:D:D:D To by som musela piecť vídeňákom :D:D:D
osky
05.12.11,19:47
:D:D:D To by som musela piecť vídeňákom :D:D:D

keby si si tu otvorila cukrarnicku s takymito kuskami,tak aj Hotel Sacher by si tu svoju mohol strcit-ja neviem co na tom vidia,mne to moc nechuti.....
na Slovensku mame lepsie torty.
Kazu
06.12.11,20:53
Štrnásť dní ma sestra lámala, aby som urobila auto. Nezlomila ma, autá robiť neviem. Večer stála predo dvermi, v jednej ruke upečené dve piškóty v druhej misa s plnkou a vraj: To auto musíš urobiť, ja som ho sľúbila:D:D:D
105968 105969Starý Ford by ma do roboty určite nezobral http://www.porada.sk/images/smilies/biggrin.gifhttp://www.porada.sk/images/smilies/biggrin.gifhttp://www.porada.sk/images/smilies/biggrin.gif
osky
06.12.11,21:01
Štrnásť dní ma sestra lámala, aby som urobila auto. Nezlomila ma, autá robiť neviem. Večer stála predo dvermi, v jednej ruke upečené dve piškóty v druhej misa s plnkou a vraj: To auto musíš urobiť, ja som ho sľúbila:D:D:D
105968 105969Starý Ford by ma do roboty určite nezobral :D:D:D

ale Kazu,ved je perfektne.tak oddnes ziadne vyhovorky!
Katarina
06.12.11,21:04
Kazu, nebolo pochýb, že to nezvládneš, a tvoja sestra to vedela. Si veľmi šikovná.
evaj63
08.12.11,19:40
Dcére do školy k jej dnešným 16-tinám. Nepatrí to síce medzi torty, urobila som jej z mafin malé minitortičky.
Katarina
08.12.11,21:48
Tie sú krásne, si veľmi šikovná. Dcére k 16-tinám želám všetko dobré, môže byť hrdá na svoju maminu.
Mypa
09.12.11,21:00
bábätká pre kolegyňku - učím sa :D:D:D
nika.sum
09.12.11,21:35
bábätká pre kolegyňku - učím sa :D:D:D

To je uzasne, to sa ti ako podarilo to babo spravit? Neverim, ze by som toto niekedy dokazala,ani trening by mi nepomohl...krasne
Mypa
10.12.11,17:02
Na to bábätko mám silikonovú formu to zvládne každý a potom už len podľa fantácie obiecť :) :) :)
evaj63
10.12.11,19:02
Tie sú krásne, si veľmi šikovná. Dcére k 16-tinám želám všetko dobré, môže byť hrdá n
a svoju maminu.

D'akujem, odkážem. Aj ona modelovala, len som jej trošku poopravovala, ked' to pobabrala. Nechceli ich ani zjest', že je to škoda.
evaj63
10.12.11,19:17
Takúto taburetku som dcére urobila na zajtra.
terezamaria
12.12.11,18:33
Moja vnučka k desiatim rokom dostala takúto:
Jarka 1
12.12.11,18:42
Prosím Vás, však mi pošlite do mailu, ako sa robí tá sranda, pod ktorou sú tie torty schované. To nie je krém. Dá sa to krásne tvarovať. Srdečná vďaka.
alabut
14.12.11,19:16
Baby, novy navod na ozdobu tort. :-)

http://www.youtube.com/watch?v=Q6yQ1RPgVzY
Retuska
16.12.11,22:19
Ahojte,chcela by som sa poradit,o tyzden by som chcela upiect priatelovi tortu..motorkovu,mam hmotu K2 takze tym to bduem modelovat a potahovat,ale netusim ako urobim motorku....vie mi niekto poradit?nieco..jednoduche:D...na styl asi takyto...
http://www.sugarnspicecakes.co.uk/products_66_14_322/
Marta V
19.12.11,20:16
Takéto srdiečko som piekla sesternici k narodeninám.
evaj63
27.12.11,17:29
Dcére na vianočný bazár, ktrorý mali tesne pred vianocami.
sybila3
06.01.12,13:05
kvetinková
Marta V
15.01.12,16:50
Branská torta - medová - znamenie kozorožec
sybila3
23.01.12,08:55
jedna klasika
erka1224
27.01.12,08:18
Ahoj všetci . Len dnes som objavila túto tému , ale ak môžem aj ja by som prispela svojimi tortičkami.
katulik111
27.01.12,10:37
Ahojte,chcela by som sa poradit,o tyzden by som chcela upiect priatelovi tortu..motorkovu,mam hmotu K2 takze tym to bduem modelovat a potahovat,ale netusim ako urobim motorku....vie mi niekto poradit?nieco..jednoduche:D...na styl asi takyto...
http://www.sugarnspicecakes.co.uk/products_66_14_322/
ak vam pomože tu je fotopostup aj som robila tak podla fotky alebo obrazka http://www.kosternovi.eu/dorty/dorty.asp?klic=198
katulik111
27.01.12,11:09
som sa na dlší čas odmlčala no nestiham to moje druhe dieta mi da zabrat , tak prikladam par kuskov čo som robila
katulik111
27.01.12,11:12
ešte par
sybila3
30.01.12,11:44
moje prvé ľalie, trocha sa rozpadávali ale celkom ušli.
Ivana Š
31.01.12,21:38
dlho som tu nebola,
krásne tortičky dievčatá, klobúk dolu
toto je moja dnešná
celkom mi nevyšla ako som chcela, ale chuťovo bola skvelá - čokoládová
aj som z nej koštovala - mňam

a oslávencovi sa páčila, aj chutila
a že prsia boli presne podľa predlohy (akurát do ruky :D)
evaj63
04.03.12,18:26
Manželovi k narodeninám.
terezamaria
05.03.12,16:25
Sušená bielková, ktorú robila nevesta synovi, tieto on miluje :
jaja82
08.03.12,22:17
Ahojte.Peciete krasne torty a ste velmi sikovne a preto si od vas skusenich chcem dat poradit .Davnejsie som robila dobosovu tortu platy cesta som piekla po jednom a kazdu davku som odvazila presne ale ked som plnila tortu tak som ju mala taku krivu ako by bola z kopca stred bol visie ako kraje a to som tiez aj krem tak vazila aby na kazdom plate bolo rovnako.Bolo to rozotrete a po prekrojeni bola pekna len ako pisem tak bola zvonka skareda taka z kopca.Chcela by som ju zase piect a zaujmalo by ma ze ako mam postupovat aby sa to nezopakovalo zase a aj v buducnosti pri inej torte ze aby nebola taka z kopca kriva ale pekna rovna ako tie vase krasne torty aby aj ta moja vizerala trocha ako torta a nie krivi kopec:(:mee:.Dakujem za vasu pomoc.
Marta V
09.03.12,12:10
Ja pečiem tortu dobošku z vaľkaných plátov podľa tohto receptu a keď ju mám naplnenú, položím na tortu plytký plech na pečenie a zaťažím ho, tým sa torta vyrovná, je pekná rovná.
jaja82
09.03.12,21:16
Ja mam recept z jednej kucharskej knihy a je velmi dobry.Platy peciem v tortovej forme kazdy zvlast je to take tenke a jemne cesto nieco ako piskotove.Spravila som z toho aj rezy a tie tiez neboly ukazkove lebo aj tie boly take krive trochu ale inak dobre.Skusim to tiez zatazit co ked to bude ono a pomoze to.:rolleyes:Este taka otazocka ze ked to zatazim a je to take jemne ce ci sa ta torta neroztlaci a nebude taka rozmackana ked to je take jemne cesto??????:confused::confused:. Dakjuem vam za vsetky rady a prepacte ze sa tolko pitam ale taketo torty som este nepiekla len vtedy raz len chcem manzelovi taku upiect na narodeniny a chcem aby bola aj trocha pekna a nie len dobra:) a to ze ju sama upeciem prenho ma viacej tesi ako by som ju kupovala.
terezamaria
09.03.12,21:19
Nevesta zase vymýšľala a upiekla synovi sušenú bielkovú, raz narodeniny, potom meniny:
Katarina
09.03.12,21:27
Torta je pekná a nevesta veľmi šikovná.
terezamaria
10.03.12,14:54
Ja by som na tieto sušené nemala nervy....to je nekonečne dlho, kým sa to spraví....
monikammm
19.03.12,08:21
Prosím vás, potrebujem námet na čierno-červené marcipánové srdce k osemnástke pre dievča. Ak niekto máte, prosím, dajte obrázok :-)
Ďakujem.
lujza.j
19.03.12,08:46
Prosím vás, potrebujem námet na čierno-červené marcipánové srdce k osemnástke pre dievča. Ak niekto máte, prosím, dajte obrázok :-)
Ďakujem.
kuk tu: http://www.google.sk/search?q=torty+srdce&hl=sk&site=webhp&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&ei=PfJmT8jiAe-N4gSBu-moCA&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&sqi=2&ved=0CBEQ_AUoAQ&biw=1366&bih=643
katulik111
21.03.12,10:16
http://img.mimibazar.sk/h/bs/10/100815/13/j30509.jpg
http://www.tortyodmamy.sk/fotogalerie/v-tvare-srdca
http://www.tortyodmamy.sk/fotogalerie/v-tvare-srdca?page=3
http://www.tortyodmamy.sk/fotogalerie/v-tvare-srdca?page=42
bolo by pekné na červeno potiahnuté potom dake čierne bud ornamenty alebo len kremom vlnky hadiky horedole a na vrch bud dive maky tie su červeno čierne alebo černvene margaretky s čiernym stredom potom zaveste obrazok som zvedavá ...
erzet
23.03.12,07:23
katulik111
24.03.12,16:32
bola som bolo super
erzet
24.03.12,22:50
Marta V
25.03.12,19:11
Torta s plnkou s čokoládkami "ľadové gaštany". Bola vynikajúca.
Katarina
25.03.12,19:51
Torta je krásna, si veľmi šikovná.
evaj63
31.03.12,17:54
Dcére pre kamarátku k 16 narodeninám.
sybila3
01.04.12,12:55
Včerajšia jednoduchá.
sybila3
02.04.12,09:32
prosím Vás nemáte niekto dobrý recept na capuccino krém do torty? dík
AlaNR
03.04.12,10:10
katulik111
03.04.12,10:58
http://www.tortyodmamy.sk/cappuccino-krem ja robievam len kavový ale tu su dake typy
Kazu
03.04.12,20:29
prosím Vás nemáte niekto dobrý recept na capuccino krém do torty? dík
Ja som raz robila. Zohriala som trochu mlieka, rozmiešala capuccino, priliala studené mlieko, primiešala pudingový prášok, vliala do vriaceho mlieka a uvarila puding. Vychladnutý som to zmiešala s maslom a trošičkouu rumu.
nika.sum
08.04.12,18:49
Tuto tortu dostal moj synator k svojej 17-tke. Nerobila som ju zial ja, ale jedna sikovna mlada mamicka v susedstve :-)

112684
sybila3
13.04.12,07:48
Ja som raz robila. Zohriala som trochu mlieka, rozmiešala capuccino, priliala studené mlieko, primiešala pudingový prášok, vliala do vriaceho mlieka a uvarila puding. Vychladnutý som to zmiešala s maslom a trošičkouu rumu.
ďakujem aj ja som ho tak urobila a chutil.
sybila3
13.04.12,07:51
moje veľkonočné znaženie.
sybila3
28.04.12,12:39
ďalšia orchideová
trisestri
28.04.12,12:57
babka - ježibabka
28.04.12,18:37
Trochu som sa hrala. Skúšala som z poťahovky melír a na domáce posedenie som robila toto. Korpus orechový, džem jahodový. plnka kakaová. Gerberky som nerobila. Dostala som.
erzet
28.04.12,20:12
bola som bolo super

Už mám DVD
evaj63
29.04.12,17:15
Red Velvet- americký recept, ktorý som si upravila podl'a seba.
AlaNR
11.05.12,16:46
Nerobili ste niektorá tortu v tvare mešca? Ak hej, prosím, môžete priložiť fotku?
babka - ježibabka
11.05.12,17:13
Popozeraj a skús aj na českom.
nejde mi dať priamo mešec. Tak skús toto: http://www.mimibazar.sk/recepty.php?id=33 daj si názov mešec, daj vyhľadať je ich tam dosť. Nech sa darí.
buchač
11.05.12,17:55
Svadobné....;) .......minulú sobotu som fotil ....:rolleyes: :)
Xanti
12.05.12,07:28
Nerobili ste niektorá tortu v tvare mešca? Ak hej, prosím, môžete priložiť fotku?
Ja som robila pred 2 týždňami,
nie je dokonalá. Nikde v obchode som nenašla mince čokoládové, tak som tam dala krabičku so šperkom ...
AlaNR
12.05.12,17:06
Ďakujem za mešteky!
Chcela by som spraviť svokre k 60tke taký menší. Asi začnem zháňaním dukátikov :D
Ak sa podarí, zavesím foto... Ak nie, tak sa budem tíško zatajovať :D
Xanti
13.05.12,06:10
Ďakujem za mešteky!
Chcela by som spraviť svokre k 60tke taký menší. Asi začnem zháňaním dukátikov :D
Ak sa podarí, zavesím foto... Ak nie, tak sa budem tíško zatajovať :DNo ono keby som robila len meštek tak to je maličké, preto som aj spodnú časť robila aby bolo aj čo zjesť :D
No a dukátiky, ja čo som obehla nikde nemali. To je asi skôr vianočný tovar, ale hádam sa Ti ich podarí nájsť.
veronikasad
13.05.12,07:05
No ono keby som robila len meštek tak to je maličké, preto som aj spodnú časť robila aby bolo aj čo zjesť :D
No a dukátiky, ja čo som obehla nikde nemali. To je asi skôr vianočný tovar, ale hádam sa Ti ich podarí nájsť.
Dukátiky som kupovala pred Veľkou nocou v Supermarkete COOP Jednota
Xanti
13.05.12,07:08
Dukátiky som kupovala pred Veľkou nocou v Supermarkete COOP Jednota
Ja som ich naháňala pred dvoma týždňami , u nás to nikde nemali. Ako videla som na fotkách, že babenky aj normálne mince tam dávali ale také sa mi nelúbilo. :)
veronikasad
13.05.12,07:09
ak potrebuješ - pozriem či ešte nemajú u nás.
Xanti
13.05.12,07:20
Veronika, ďakujem. Teraz najbližšie plánujem piecť prdelku. Takže momentálne mince netreba ale ďakovam. :)