Fany
16.09.07,20:01
Zakladám novú tému, prosím iba na torty - recepty, rady, krémy, ozdoby, obrázky...
Ako prvé prikladám niekoľko obrázkov. (Podotýkam - nie sú to vlastné výrobky - kiež by boli. Ale sú krásne, však)
lorelei
17.09.07,06:48
Neviem, sú to vlastné výrobky? Sú prenádherné......
AlaNR
17.09.07,10:23
Aj ja som cez víkend piekla...:D

ešte mám aj ďalšie, len ich musím prekopčiť...
vrabcek1
17.09.07,10:27
To je nádherá, dúfam že aj tak dobre chutia ako vyzerajúúú. :))
antonka
17.09.07,11:19
Torta zo sestrinej svadby.
ludmilla
18.09.07,09:48
Pripájam tiež dve torty, prvá "18" je samozrejme od cukrárky a pri druhej mi neostáva nič iné len konštatovanie, že ako cukrárka sa určite živiť nemôžem:):):):):):):)
Aňuška
18.09.07,11:08
Prvá torta - košík - je od cukrárky,
druhá je moja výroba k 8.narodeninám syna.
nonna8
18.09.07,12:32
babulky ak mate aj nejaky dobry receptik na torty tak dajte lebo ja sa chystam nieco upiect a este neviem co :) keby ste mali nieco dobre tak ma potesite :)
mambi
18.09.07,17:17
....priložím aj moje "výtvory":---
Fany
18.09.07,17:33
Ešte tu mám dve
tiny77
19.09.07,05:22
Fany
19.09.07,12:58
Ešte zopár som našla
mambi
20.09.07,18:08
ahoj, chcela by som sa spýtať skúsených cukrárok, ako treba pracovať s marcipánom, ako ho pripraviť, aby bol bielučký ako sneh, ako ho vyvaľkať,aby bol tenučky a ako ho dostať na tortu. A ešte tortu treba celú ponatierať krémom a na to marcipán? Dajte overené rady (ak sa to môže) ;) Ď a k u j e m
Marta V
20.09.07,18:49
Ja robím z marcipánu ružičky a lístočky na torty a to tak, že v rovnakom pomere dávam práškový cukor a sušené mlieko, trošku vody a kvapku oleja.Dobre premiesim, dám do mikroténového sáčku a v sáčku rozvaľkám. Potom sáčok rozrežem a vykrajujem maličké kolieska a tvarujem z nich ružičky. Pekné sú aj biele, ale robím aj červené a to tak, že pri miesení pridám trošku červeného potravinárskeho farbiva.
mambi
21.09.07,05:12
Ja robím z marcipánu ružičky a lístočky na torty a to tak, že v rovnakom pomere dávam práškový cukor a sušené mlieko, trošku vody a kvapku oleja.Dobre premiesim, dám do mikroténového sáčku a v sáčku rozvaľkám. Potom sáčok rozrežem a vykrajujem maličké kolieska a tvarujem z nich ružičky. Pekné sú aj biele, ale robím aj červené a to tak, že pri miesení pridám trošku červeného potravinárskeho farbiva.

Ešte otázočka, to farbivo, ktoré pridáš do cesta rozmiešaš v troške vody? Alebo ho sypeš len tak zo sáčka? Ja nemám nikdy marcipán, keď ho farbím,pekný, vždy je taký bodkavý - nie je sýty. Kde robím chybu?
Kazu
21.09.07,06:16
Ja si farbivo rozpúšťam v pár kvapkách horúcej vody.
Gabr
21.09.07,06:37
To sú výtvory mojej šikovnej sestričky.
Tatiana
21.09.07,08:14
To sú výtvory mojej šikovnej sestričky.Šikovné ruky má tá tvoja sestrička...Sú prekrásne, nádherné.
Gabr
21.09.07,09:06
Ešte zopár od mojej sestričky. Som pyšná, že mám takú šikovnú sestru. Kiež by som aj ja mala také schopnosti. Ale ja viem zasa účtovať, vraj:D
Marta V
21.09.07,20:28
Prikladám punčovú tortu - to je tá ružová a punčovo krémovú tortu - podkova.
ondrejvla
23.09.07,16:54
Priložím zopár mojich výrobkov, ale neviem či pri tých od profesionálov budú
chutiť.
Maruška54
23.09.07,17:12
Hovorí sa že jeme aj očami, ja si myslím že tieto výrobky sú chutné aj pre oči aj pre mlsné jazýčky.
durisovad
23.09.07,17:56
Vlasticka, Tvoje torty su kraaasne, ale nielen to, ako Ta poznam, dala si do nich tie najkvalitnejsie suroviny a kus svojho dobreho srdca a iste lahodia nielen oku ale aj jazyku.
Fany
24.09.07,11:51
Priložím zopár mojich výrobkov, ale neviem či pri tých od profesionálov budú
chutiť.
Samozrejme,že sú krásne a chutiť musia už iba preto, že sú vlastnoručne vyrobené. Všetka česť. Profesionál samozrejme musí urobiť perfektnú tortu, ale ak takéto urobí amatér, to sa cení.
Kazu
24.09.07,14:53
Ondrejvla tie torty sú naozaj veľmi pekné a najviac sa mi páči tá čokoládová poschodová. Dávam ti za ne bod. Za každú tortu jeden.
noka
25.09.07,11:12
prihladám svoj vlastný minulotýždňový výtvor na svadbe pre neter
Fany
26.09.07,09:33
Tak tomuto hovorim Veľká svadobná torta. Len mi vysvetli, ako si to na tu krásnu lesklú veľkú tácku preniesla. Alebo si to zdobila priamo na nej?
noka
26.09.07,12:20
Torta bola na veľkej zrkadlovej tácke. Malé srdiečka (štyri som zdobila mimo tácky- marcipánom a potom som ich preniesla. Poschodovú tortu (dve okrúhle a na vrchu srdce som už zdobila na tácke.) Maslovým krémom som zdobila tiež všetko na tácke.
Marcipán síce nebol veľmi podarený, ale ak má niekto dobrý recept na marcipám rada ho uvítam. Torta prežila prevoz cca 30 km .
ďakujem
Kačena I.
27.09.07,06:27
Prikladám punčovú tortu - to je tá ružová a punčovo krémovú tortu - podkova.

Chcela by som skúsiť tú punčovú tortu dcére k narodeninám. Prosím ťa, povieš mi čo je bretón a kde to kúpim? Dík
mambi
27.09.07,06:37
Chcela by som skúsiť tú punčovú tortu dcére k narodeninám. Prosím ťa, povieš mi čo je bretón a kde to kúpim? Dík

ahoj, bretón je potravin. farbivo. Dostaneš to kúpiť v hypermakete tam kde je vanilín, pudingy..., alebo aj v drogérii. Daj vedieť aká bola torta.;)
Kačena I.
27.09.07,06:39
Ďakujem za informáciu a určite sa ozvem
AlaNR
27.09.07,12:53
Takúto "tortisko" mala teraz kamarátka na svadbe.
Vopred sa ospravedlňujem tomu, kto sa s ňou chcel pochváliť prvý, stihla som to skôr.
Netuším, koľko to mohlo vážiť ani koľko to stálo, každopádne bola nááááááádherná a obrovska. Spodol bol tak asi na ten naväčsí plech, aký sa zmestí do sporáka.

Presvedčte sa sami...
beandy
28.09.07,08:45
posielam nejake receptiky
Kačena I.
02.10.07,15:25
ahoj, bretón je potravin. farbivo. Dostaneš to kúpiť v hypermakete tam kde je vanilín, pudingy..., alebo aj v drogérii. Daj vedieť aká bola torta.;)

Tak oznamujem, že tá punčová torta bola výborná. Celkom dobre sa robila, nebolo tam žiadne maslo, tak bola taká ľahká.
symona
02.10.07,15:50
Dievčence, skladám vám poklonu za tie krásne torty. Ste naozaj šikovné.

Symona
ttom41
02.10.07,21:59
..ja mam krajsie...-vyroba vlastna..-teda mojej polovicky:-)
Kazu
02.10.07,22:58
Tak ich tu prilep, nech sa pozrieme
Chobot
03.10.07,08:27
..ja mam krajsie...-vyroba vlastna..-teda mojej polovicky:-)

:rolleyes: ...nesmrdí tu niečo??:cool:
Huta
03.10.07,12:39
Pokúsim sa aj ja prilepiť tortu mojej kolegyne,ak sa mi to podarí.
Huta
03.10.07,12:53
Dúfam,že sa mi to teraz podarí.
ttom41
03.10.07,16:16
tak lepim,,.-vy neveriaci:eek: ..a milujte sa ..a mnozte sa:o ..-nex je odbyt:D
Monika Kováčová
03.10.07,17:20
Krááásna....
Monika Kováčová
03.10.07,17:24
Táto je moja výroba:
zuzzkaa
04.10.07,09:42
Aj ja som niečo napiekla, len pri prevoze bolo príliš teplo:mee:
mambi
04.10.07,12:58
Aj ja som niečo napiekla, len pri prevoze bolo príliš teplo:mee:

zuzzkaa - vydarená tortička, pricap recept ak môžeš, dík
durisovad
04.10.07,13:28
Ta slnecnica je velmi pekna, prosim ta, z coho je spravena ta farebna dekoracia?
Monika Kováčová
07.10.07,16:54
Ta slnecnica je velmi pekna, prosim ta, z coho je spravena ta farebna dekoracia?

no.... to bolo veľmi zaujímavé zdobiť ju.......... pretože nejako mi to vyšlo až na 3 pokus: pôvodne som chcela ťahať originál marcipán ale nedal sa mi zafarbiť a stvrdol na kameň... tak som robila falošný zo sušeného mlieka, prášk. cukru a vody, dala som viac vody, takže nebolo to veľmi tuhé a v podstate som to štetcom natrela, nechala uschnúť, natrela, nechala uschnúť a takto vrstvila. :)
durisovad
07.10.07,18:10
Podarilo sa ti to velmi dobre.
erzet
09.10.07,07:37
Ste fantasticky šikovné kočky. K vôli takej torte by som sa ešte raz aj oženil. Nie ste slobodné?
lorelei
09.10.07,08:55
Pripaja sa aj moja malickost. Moja premiera na tortu.
Monika Kováčová
09.10.07,10:12
Ste fantasticky šikovné kočky. K vôli takej torte by som sa ešte raz aj oženil. Nie ste slobodné?
;)
lorelei
09.10.07,11:04
;)

Aj vydata zena ma svoju slobodu, je teda slobodna......tak si to vymyslite inac:D ....zartujem.
semagi
24.10.07,13:09
Zlaté ručičky - prekrásne výtvory. Na všetkých tých výrobkoch je vidno, že tí, ktorí to robia robia to s láskou a je to určite aj pre nich potešením. Ja som tiež len taký amatér, ale keď príde na rad pečenie tak sa viem aj vyblázniť. Pridávam pár mojich výtvorov - dcérine promócie, bratova 50, detská oslava, a svokrina 80.
Marta V
25.10.07,15:50
Prikladám moje posledné dve tortičky.
mambi
25.10.07,18:56
Prikladám moje posledné dve tortičky.


krááásne, nenašiel by sa receptík, môj syn ide mať tiež rôčik, tak sa chystám piecť, tomu receptu sa moc poteším...:)
tahity
25.10.07,19:31
Krásne tortičky, klobúk dolu všetkým, krása!!!!!
Fany a ty poznáš autora tých Tvojich obrázkov? Ďakujem.
tahity
25.10.07,19:35
To je moja :))) našla som ju, síce taká obyčko, ale moja :)
tinaM
25.10.07,20:22
Naozaj sú všetky torty krásne.
Ak to nie je tajomnstvo, rada by som vedela, čím sú poliate tie biele torty a ešte, tie kvetinové ozdoby sú z marcipánu? Dá sa to takto kúpiť, alebo aj to je vlastná výroba. Prezradíte?
petovsan
25.10.07,20:57
Tak ja pripájam tiež jednu vlastnoručne vyrobenú ... už z obrázkov vidieť, že chutí slano !!! ... ale tiež je to TORTA !!! ;)
petovsan
25.10.07,21:05
A túto dostal môj manžel (vášnivý hubár) od kamarátky k narodeninám ... bola priam nebeskáááá !!!
bezradná
26.10.07,05:58
To je moja :))) našla som ju, síce taká obyčko, ale moja :)

Vôbec nie je obyčko, a ak dobre spoznávam je šľahačkovo-želatínová? To je u mňa torta s veľkým T.
Cecilia
26.10.07,06:08
To je moja :))) našla som ju, síce taká obyčko, ale moja :)

Asi pred rokom som našla tento recept - KORYTNAČKA na porade a robila som ju niekoľkokrát. Je to výborný zákusok a aj to čo sa ukrýva vo vnútri.
lorelei
26.10.07,06:46
A túto dostal môj manžel (vášnivý hubár) od kamarátky k narodeninám ... bola priam nebeskáááá !!!

Petovsan, vies poskytnut recept? Aj na tuto s hribikmi, a aj ta slana by mi bodla, ako sa robi a co vsetko tam davas.....Este som to nevidela, a paci sa mi to, velmi dobruckeee....;)Dakujem.
Marta V
26.10.07,12:32
krááásne, nenašiel by sa receptík, môj syn ide mať tiež rôčik, tak sa chystám piecť, tomu receptu sa moc poteším...:)

Recept je v príspevku 21 (Punčovo - krémová torta - to je tá podkova, ale tam som dala čokoládovú polevu a tu punčovú - hotovú v prášku. Psík je z marcipánu a biela ozdoba okolo torty je bielok vymiešaný s práškovým cukrom, asi za malú lyžičku masla a šťava z jedného citróna.
petovsan
26.10.07,12:45
Petovsan, vies poskytnut recept? Aj na tuto s hribikmi, a aj ta slana by mi bodla, ako sa robi a co vsetko tam davas.....Este som to nevidela, a paci sa mi to, velmi dobruckeee....;)Dakujem.

Tak prikladám recept pre Vaše maškrtné jazýčky: :)

Slaná torta:
veľký okrúhly chlieb priečne rozrezať na 4 pláty, výdatne pokropiť bujónom alebo vývarom a cca 1 cm vysokou vrstvou natrieť pomazánkami ... vajíčková, tvarohová, lososová, tuniaková, syrová so šunkou a petržl. vňaťou ... jednoducho na akú máte chuť.
V tejto je konkrétne:
lososová : 1 ks tvarohový krém lososový (v bielej vaničke) zakúpený v Kauflande, zmiešaný s 1 ks lososovej pasty od firmy Rio de mare)
šampiňónová : 1 ks tvarohový krém so šampiňónmi (Kaufland), príp. môžete pridať malú konzervu nadrobno pokrájaných šampiňónov
šunková: 1 ks tvarohový krém bez príchute (Kaufland), nadrobno pokrájaná šunka, posekaná petržl. vňať, posekané olivy
Na jednotlivé pomazánky môžete ešte poukladať plátky vajíčka, rajčín, šunky ... fantázii sa medze nekladú
Naskladanú tortu treba aspoň na 5-6 hod. (ja som nechávala cez noc) niečím zaťažiť a uložiť do chladničky. V deň "D" potrieť celú tortu ešte základným tvarohovým krémom zmiešaným s majonézou a ozdobiť podľa vlastnej fantasy.

P.S. Na tú hríbikovú tortu musím recept vyžiadať, takže ten pripojím trošku neskôr ... samozrejme, so súhlasom "autorky".
betyna8
26.10.07,12:52
Ja som našla tento recept

Silvestrovská slaná torta
Potrebujeme:
1 okrúhly chlieb
200g masla
sardelovú pastu
2 vajcia natvrdo
150g šunky
tenké plátky syra
sardinky
mäkkú salámu
pečeňovú paštétu
kápiu
olivy
uhorky
reďkovky
Postup:
Z chleba vyrežeme tvar okrúhlej torty a skrojíme vrchnú a spodnú časť. Zostatok rozrežeme na 6 rovnako hrubých plátkov. Sardelovú pastu vymiešame s maslom a prelisujeme s uvarenými vajciami. Týmto krémom po oboch stranách natierame chlebové pláty (spodný len z jednej strany). Na jeden z natretých plátov položíme na tenko narezanú šunku, na druhý plátky syra, na tretí pečeňovú paštétu, na štvrtý rozpolené a vykostené sardinky a na piaty kolieska mäkkej salámy. Prikryjeme posledným plátom. Tortu stlačíme a natrieme zvyšným krémom. Povrch ozdobíme podľa fantázie kápiou, uhorkou, reďkovkami, zvyšným syrom a salámou.
tinaM
26.10.07,14:01
Zlaté ručičky - prekrásne výtvory. Na všetkých tých výrobkoch je vidno, že tí, ktorí to robia robia to s láskou a je to určite aj pre nich potešením. Ja som tiež len taký amatér, ale keď príde na rad pečenie tak sa viem aj vyblázniť. Pridávam pár mojich výtvorov - dcérine promócie, bratova 50, detská oslava, a svokrina 80.
Fakt zlaté ručičky. Semagi, aj Tvoje.
Prezradíš, čím sú zdobené?
mambi
26.10.07,15:56
Recept je v príspevku 21 (Punčovo - krémová torta - to je tá podkova, ale tam som dala čokoládovú polevu a tu punčovú - hotovú v prášku. Psík je z marcipánu a biela ozdoba okolo torty je bielok vymiešaný s práškovým cukrom, asi za malú lyžičku masla a šťava z jedného citróna.

ďakujem Marti za odpoveď, len ťa ešte prosím, koľko cukru dávaš na 1 bielok, šľaháš to nad parou?
adi11
26.10.07,18:28
Prosila by som dobrý recept na penovú tortu dakujem
tahity
26.10.07,19:38
Vôbec nie je obyčko, a ak dobre spoznávam je šľahačkovo-želatínová? To je u mňa torta s veľkým T.

áno, presne taká, ani neviem ako sa mi to vtedy podarilo :)
tahity
26.10.07,19:45
Asi pred rokom som našla tento recept - KORYTNAČKA na porade a robila som ju niekoľkokrát. Je to výborný zákusok a aj to čo sa ukrýva vo vnútri.

ja som tam ukryla, čierne a červené maliny a čučoriedky;)
Marta V
27.10.07,07:19
ďakujem Marti za odpoveď, len ťa ešte prosím, koľko cukru dávaš na 1 bielok, šľaháš to nad parou?

To je ťažko povedať koľko cukru, ja ho dávam odhadom, ale ide ho tam dosť veľa. Dám si práškový cukor, bielok, asi za lyžičku masla, šťavu z citróna, zamiešam (nešľahám) vareškou, ak je riedke, pridám cukor, ak sa mi podarí urobiť husté, pridám šťavu z citróna. Ozdoba keď sa dá na tortu za chvíľu úplne stvrdne. Aj v lete keď je teplo, vôbec sa neroztopí.
semagi
28.10.07,14:30
Torty mám potiahnuté z falošného marcipánu - sušené mlieko, práškový cukor, stužený tuk a ozdoby taktiež, ale na ozdoby používam sušené mlieko, práškový cukor 1:1, potravinové farbivo, vodu, ktorú pridávam podľa potreby - po kvapkách a dobre vypracujem. Najlepšie je použiť plnotučné sušené mlieko, je mastnejšie a pri dobrom vypracovaní zmes dostáva lesklú farbu, no a potom tvarujem a vykrajujem.
tinaM
28.10.07,15:31
Torty mám potiahnuté z falošného marcipánu - sušené mlieko, práškový cukor, stužený tuk a ozdoby taktiež, ale na ozdoby používam sušené mlieko, práškový cukor 1:1, potravinové farbivo, vodu, ktorú pridávam podľa potreby - po kvapkách a dobre vypracujem. Najlepšie je použiť plnotučné sušené mlieko, je mastnejšie a pri dobrom vypracovaní zmes dostáva lesklú farbu, no a potom tvarujem a vykrajujem.
Veľmi pekne Ti ďakujem za odpoveď. Tiež rada pečiem, ale marcipán som ešte nepoužívala.
No a ozdoby som nerobila ešte vôbec. Považovala som to za gýčové, ale na tej tvojej torte /aj na ostatných/ je to také pekné, jemné, že to asi skúsim.
Ďakujem.:)
dankatrnka
29.10.07,06:39
Ahojte,šikulky:oJa som na tejto stránke nová,Zaujíma ma všetko,čo sa týka pečenia,hlavne tort;)Skúšam to asi tak dva roky.Ešte sa len učím a preto ma zaujíma všetko,čo sa týka marcipánu,krémov atd´.Posielam zopár tort na ukážku:D
janaGT
29.10.07,06:59
Ahojte,šikulky:oJa som na tejto stránke nová,Zaujíma ma všetko,čo sa týka pečenia,hlavne tort;)Skúšam to asi tak dva roky.Ešte sa len učím a preto ma zaujíma všetko,čo sa týka marcipánu,krémov atd´.Posielam zopár tort na ukážku:D

nebuď skromná, že ešte len sa učím, podľa mňa tie tvoje torty sú veľmi krásne
dankatrnka
29.10.07,08:29
ĎakujemTi Jani za pochvalu,ale dala som tie krajsie.
judyt
29.10.07,08:58
Caute baby, neviem najst recept na marcipan /susene mlieko..../, tu som citala ale neviem ze kde pomozte:)
Dakujem
dankatrnka
30.10.07,06:21
Judyt,ja ti napíšem môj,len neviem či chceš na ružičky alebo na poťahovanie:confused:Dám ten na poťahovanie:10 odmeriek(od sunaru)pr.cukor,6 odmeriek suš.mlieko-modré,1 odmerka škrobu,1 odmerka bielok,pol odmerky voda,20g cera. Preosiať,ceru postrúhať(do vody pridať farbivo).Zamiesiť a podľa potreby pridávať vodu alebo cukor so suš.mliekom.Nesmie sa to dlho miesiť,lebo sa začne topiť cera:mee:Len rýchlo vymiesiš a na pr. cukre vyvaľkáš:D
Elena Navrátilová
30.10.07,06:46
Caute baby, neviem najst recept na marcipan /susene mlieko..../, tu som citala ale neviem ze kde pomozte:)
Dakujem
http://www.porada.sk/t54539-marcipan.html#post489892 Pozri aj tu. ;)
judyt
30.10.07,13:16
Velmi pekne VAM DAKUJEM :);)
Gapo
30.10.07,13:51
Nuž dámy, keď som videl tú nádheru, tak som chcel tú moju tortu vymazať z archívu. Ale nakoniec, veď aj obyčajné torty sú dobré a môžem povedať, že táto je, aspoň všetkým chutila.
Elena Navrátilová
30.10.07,14:11
Nuž dámy, keď som videl tú nádheru, tak som chcel tú moju tortu vymazať z archívu. Ale nakoniec, veď aj obyčajné torty sú dobré a môžem povedať, že táto je, aspoň všetkým chutila.
Však je krásna... vidno že je chutná, šťavnatá.Si šikovný.
Gapo
31.10.07,11:10
Ďakujem, áno je šťavnatá a hlavne nie je v nej žiadna múka.
V piatok ju budem robiť zase, po roku.
AlaNR
31.10.07,11:45
Gapo, prepáč, ale Ty si žena či chlap.
Podľa tvojho príspevku dole súdim, že si chlapčisko.
Teda, klobúk dole! Keď sa chlapovi podarí takáto torta!
tinaM
31.10.07,12:41
Judyt,ja ti napíšem môj,len neviem či chceš na ružičky alebo na poťahovanie:confused:Dám ten na poťahovanie:10 odmeriek(od sunaru)pr.cukor,6 odmeriek suš.mlieko-modré,1 odmerka škrobu,1 odmerka bielok,pol odmerky voda,20g cera. Preosiať,ceru postrúhať(do vody pridať farbivo).Zamiesiť a podľa potreby pridávať vodu alebo cukor so suš.mliekom.Nesmie sa to dlho miesiť,lebo sa začne topiť cera:mee:Len rýchlo vymiesiš a na pr. cukre vyvaľkáš:D
Chcem skúsiť ten marcipán na poťahovanie a nedostala som také sušené mlieko. Môžem použiť aj detský sunar? Neskúšal to niekto?
Gapo
01.11.07,15:58
Jasne že chlap, viem o tom ešte. Ale veď stačí pozrieť profil, haha. No tak pridám aj recept.
dankatrnka
02.11.07,11:25
Skúšala som,ale to nejde!Najlepšie je modré, ale môže byť aj červené alebo zelené.Sunar má takú instantnú konzistenciu a preto to nejde.
tinaM
02.11.07,22:02
Skúšala som,ale to nejde!Najlepšie je modré, ale môže byť aj červené alebo zelené.Sunar má takú instantnú konzistenciu a preto to nejde.
dankatrnka, ďakujem za odpoveď.:)
penelopa
06.11.07,23:08
Tá lienka je zlatá ;) ja som raz robila pre kamarátkinu dcéru, ale nemám ju odfotenú :( Tiež pridávam zopár z mojich prác
Marta V
09.11.07,19:23
penelopa, na tej knihe je biela čokoláda, alebo marcipán? Všetky sú krásne. Prikladám moju poslednú tortu - svadobnú.
mambi
09.11.07,20:31
Ahojte,šikulky:oJa som na tejto stránke nová,Zaujíma ma všetko,čo sa týka pečenia,hlavne tort;)Skúšam to asi tak dva roky.Ešte sa len učím a preto ma zaujíma všetko,čo sa týka marcipánu,krémov atd´.Posielam zopár tort na ukážku:D


....dankatrnka sú ozaj krásne, prosím ťa ako si dostala takú krásnu zelenú farbu na tej torte s lienkami? A ešte ako to, že na tortách máš ten marcipán taký hladučký, používaš žehličku na marcipán? Už som o takej počula, daj prosím nejaký osvedčený ťah ako naniesť na tortu marcipán tak, nech je povrch rovnučký ... ďakujem:)
penelopa
12.11.07,11:07
Marti V, na tej knihe je biely marcipán. AJ tvoja torta je peknučká ;-)
dankatrnka
12.11.07,13:11
Mambi,tú zelenú som dostala zmiešaním zelenej prášk.farby so žltou.Marcipán hladím zatiaľ iba rukou,alebo príborovým nožom!Aby si mala rovný marcipán musíš mať rovnomerne a hrubšie obtretú tortu krémom.Keď stuhne v chladničke,mokrými rukami ho ešte vyhlaď.
dankatrnka
12.11.07,13:26
Ahojte šikulky;)piekla som mojej mamičke tortičku na narodky.Ona je vášnivá vyšívačka a jej stolík každý deň vyzerá asi takto:
Maruška54
12.11.07,13:35
To je úžasné, klobúk dole.
penelopa
13.11.07,17:40
dankatrnka, si šikulka ;) aj ostatné kočky ;-)
dankatrnka
17.11.07,22:52
Ďakujem Vám za slová chvály:) Dlhšie som tu nebola,lebo som mala dosť práce s tortami, ale ako tak pozerám nič nové tu nie je:cool: Hodím sem zopár mojich výtvorov na pobavenie:D Táto torta bola na svadobnom stole:eek::eek::eek:
Aňuška
19.11.07,10:23
Ďakujem Vám za slová chvály:) Dlhšie som tu nebola,lebo som mala dosť práce s tortami, ale ako tak pozerám nič nové tu nie je:cool: Hodím sem zopár mojich výtvorov na pobavenie:D Táto torta bola na svadobnom stole:eek::eek::eek:

To musela byť ale veselá svadba:D
Huta
20.11.07,07:25
To myslíš vážne, že tá torta bola na svadobnom stole? Ja by som sa
urazila za takú tortu na slávnostnom svadobnom stole!!!!!!!
willma
20.11.07,08:24
To myslíš vážne, že tá torta bola na svadobnom stole? Ja by som sa
urazila za takú tortu na slávnostnom svadobnom stole!!!!!!! No čo, koľko ľudí toľko chutí, určite vedela, že si môže dovoliť dať takúto tortu na svadobný stôl :D
dankatrnka
20.11.07,09:08
Oni si totiž zaumienili,že chcú takú tortu,na ktorú nikto nezabudne:D A myslím, že sa im to aj podarilo:eek:;)
erzet
20.11.07,13:31
Marta V
Prosím Ťa, koľko Ti trvá výroba takej torty s tou labuťou? Dík.
Marta V
20.11.07,19:21
To je ťažko povedať. Cestá si vždy upečiem jeden deň vopred, lepšie sa mi to potom plní. Samotné upečenie trvá asi tak približne hodinu. Naplnenie a ozdobenie nejaké 3 - 4 hodinky. Ale to už počítam aj s výrobou labutí a kvietkov z marcipánu. Trvá mi to dosť dlho, lebo som len samouk.
penelopa
28.11.07,09:06
dankatrnka, super svadobna torta :-D perfektne sa ti podarila, tlieskam :-)
dankatrnka
29.11.07,09:03
Ďakujem penelopa:),si zlatá.Ešte mám aj pikantnejšie,ale dám ich sem iba ak budete chcieť:D.Teras niečo slušné;)
Zuzka 335
29.11.07,11:48
Milé šikulienky, nepomýlili ste si náhodou povolanie??? Veď by vás bral ktorýkoľvek Viedenský interhotel, ak také niečo je. Ja sa trošku hanbím, ale kde sa to dozviem lepšie ako u Vás?
Keď pečiem tortu, tak mi vždy vznikne v strede kopec, ktorý musím zrezať. Niekde som čítala, ako na to, aby nebol, zdalo sa mi to také jednoduché, že som si to nezapísala a samozrejme som to zabudla.
Prosím, viete mi poradiť? Srdečná vďaka.
dankatrnka
29.11.07,13:48
Ahoj Zuzka,Ja pečiem piškotu v teplovzd.rúre na 150 stupňoch cca 45 min. Kopec mi nevznikne,iba taká malá vyvýšenina a tá pri chladnutí klesne.Ja som niekde čítala,že treba do stredu pišk.zapichnúť 1 kolienko(cestovinu) Vyskúšaj!!!
Tatiana
29.11.07,14:20
Keď pečieme piškótu v tortovej forme, a keď formu nevystelieme papierom ale iba vymastíme tukom a múkou tak vymastíme iba dolnú časť. Boky formy nemastíme vôbec, lebo teplotou steká tuk dole a tým sa vytvárajú bubliny v piškóte, ktoré spôsobujú jej nafuknutie a tým sa vytvára kopec.
A ešte na záver, keď vylejeme cesto do formy tak sa snažíme dať tú piškótu viacej po bokoch, v strede má byť tej masy pomenej...
semagi
29.11.07,16:27
Môžem potvrdiť, kedysi, keď som ešte začínala piecť, tak som neraz mala kopec, ale potom som sa niekde dočítala, že boky sa nemajú natierať a potvrdilo sa mi to, odvtedy mám korpusy bez kopcov. Na pečenie som si kedysi kúpila v zahraničí formu - je to len taký antikorový pás, ktorý si upravím na veľkosť akú potrebujem, na plech dám papier, formu a naplním cestom. Dostať ju kúpiť (niekedy) v Lidli a dokonca som kúpila aj v obdĺžnikovom tvare a nie je nič lepšie, keď chcem upiecť len polovičnú dávku rezov alebo robím rezy so želatínov. Môžem Vám ich vrele doporučiť sú naozaj super.
Zuzka 335
30.11.07,08:09
Srdečná vďaka, Tatiana, myslím, že tam robím chybu, že formu vymastím aj po bokoch. Určite to vyskúšam čo najskôr. Prajem len samé úspechy pri pečení torty.
penelopa
05.12.07,14:21
No dankatrnka, ja teda ziram na tie tvoje torty, mna toto vzdy bavilo, ale kedze mam popri celej mojej familii menej casu, aj sa tomu zial menej venujem...a tiez preto, ze moiji su hrozne vyberavi, nezjedia vsetko co napeciem a ja sama to jest odmietam...ved by som bola ako bomba :D ale tie tvoje torticky su hodne vystavy ;)
dankatrnka
06.12.07,09:04
Ďakujem penelopa,aj ja mám velkú rodinu.Ved len deti mám 4.Tiež nemusím sladké,ale kúsok si sem tam dám.Deti sladké zbožnujú,preto sa snažím robiť ovocné!!!
MAISI
06.12.07,11:01
Prikladám recept na nepečenú tortu. TRASENÁ Potrebujeme:
2 balíčky piškóty gulate
2 ks šľahačkové smotany
2 ks kompót mandarinkový alebo ananásový, môže byť aj z každého jeden
2 ks pudink vanilkový OLÉ(taký ktorý sa nevarí)
Do nádoby, ktorá sa dá natesno uzatvoriť nalejeme obidve šľahačky, kompóty a nakoniec pudingy. Nádobu zatvoríme a poriadne pretrepeme zhora dole a z boka na bok. Na dno nejakej nádoby (tortová) dáme piškoty, potom jednu polovicu utrepaného krému
zase piškoty a znova krém. Zarovnáme a môžeme zdobiť Grankom alebo strúhanou čokoládou. Odložíme do chladničky najlepšie na cca 5 hodín.
Je to síce kalorická bomba ale veľmi rýchla a chutná.
Dobrú chuť.
dankatrnka
06.12.07,12:38
ahojte šikulky:o zase som sa vybláznila na tortách:Dtu sú
Aňuška
06.12.07,15:13
Dankatrnka, žasnem nad Tvojou
šikovnosťou. Klobúk dole.
dankatrnka
08.12.07,15:29
Ďakujem Aňuška
tetrisss
08.12.07,18:16
Teda, kocky, davno som tuto temu neotvorila,pretoze zo zaciatku ma, priznam sa, velmi neoslovila, ja sama dost a rada peciem, ale vase vytvory su nielen prekrasne, ale aj vtipne a zaujimave, mozete byt na seba pysne. To by ma fakt zaujimalo, co robite ako profesiu,pretoze na vsetko ostatne vas je skoda.
penelopa
10.12.07,10:59
Volakedy to bola moja profesia, teraz uz len ked mam cas a komu :)

dankatrnka, ta lebka je super :D
jaroski
10.12.07,19:48
tiez si mozete pozriet http://jaroski.spaces.live.com/photos/ album 1,7,8 a 15 .Vsetko vyrobene v Spanielsku
dankatrnka
10.12.07,22:52
Ďakujem penelopa.Ja som vyučená strojárka a nikdy som nevedela upiecť ani piškótu. Zostala som dlhšie na materskej a kedže mám 4 deti,tak som začala skúšať a skúšam doteras;)
tiny77
11.12.07,09:16
dankatrnka nemam slov.............................................. ........................................ snimam klobuk a zostavam v nemom uzase
Aňuška
11.12.07,09:30
Dankatrnka - úžasné a prepracované do najmenších detailov.
Odkiaľ si, ak to nie je tajomstvo? Hneď by som si u Teba nejakú tortičku objednala, ak by sa dalo.;)
dankatrnka
11.12.07,13:43
Ďakujem kočky.Som z Detvy a teras robím tortu až do Martina.
michelle84
11.12.07,14:15
To si nemala prezradiť, že si z Detvy. Odteraz Ťa budem "otravovať", aby si mi upiekla nádherné tortičky :-)
anklar
11.12.07,14:35
Ahoj, Dankatrnka.
Tie ozdoby sú z, takpovediac, falošného marcipánu? Tie mašličky sa mi veľmi páčia. Vianočné torty by som chcela zdobiť podobne, len neviem, ako na ten krásny, lesklý marcipán.
Vďačne prijmem radu od všetkých odborníčok.
Marta V
11.12.07,18:17
To si nemala prezradiť, že si z Detvy. Odteraz Ťa budem "otravovať", aby si mi upiekla nádherné tortičky :-)

Ako vidím tak sa tu schádzame krajanky.
dankatrnka
11.12.07,21:27
Ano,všetko na mojich tortách je tzv.falošný marcipán.Na mašle:1 diel práškový cukor,1 diel suš.mlieko,kúsok Cery,bielko,voda a škrob.Všetko preosiať,poriadne vymiesiť trením na doske a čo najtenšie vyvaľkať.Vykrojiť pásy atvarovať mašle.Držím palce.
anklar
12.12.07,09:36
Dankatrnka, vďaka za ten marcipán. Ho-ho-ho, ako si ma potešilaaa! Ešte, pls, vytmav mi láskavo, čo myslíš pod tými dielmi: hrnčeková záležitosť alebo, dcl - pjosim,pjosim - chcem vyrobiť DIELO, neterka je Eva a pre ňu musí byť jedna prekrásna torta so snehobielym marcipánom.
A just sa pokúsim napdobniť jeden vzor zo základného príspevku.
dankatrnka
12.12.07,21:51
Joooj,už je vela hodín a mne sa už riadne drieme:D Ak chceš vedieť viac chod na stránku naničmama torty.Tam sú všetky moje torty a aj postup:---
halali
13.12.07,11:58
Tak teda dankatrnka veľký obdiv, tie tvoje torty sú fakt úžasné ja nemám slov, odkiaľ berieš inšpiráciu prosím ťa toto určite ukážem sestre tá bude teda kukať:)
dankatrnka
13.12.07,15:15
Ďakujem halali,snažím sa urobiť každému tortu,ktorá ho vystihuje. A všetko,až na pár detailov mám z mojich divokých myšlienok xixixi
ajale
14.12.07,11:48
aj ja som urobila zopar tort, mozno nie su perfektne ale aj tak som na ne hrda
Monika Kováčová
14.12.07,12:22
nádherné sú ajale... nádherné
Gabi03
14.12.07,12:24
A v okolí Nitry nie je niekto, kto by robil podobné torty? :eek::) Čo keď aj ja budem raz takú potrebovať? :D
dankatrnka
14.12.07,12:48
ajale,veď sú super!!!! Nápadité,farebné a milé.Najviac sa mi páči tá prvá.Je zlatučká!!!!!!!
dankatrnka
14.12.07,12:56
A ešte niečo z mojej kuchyne.
ajale
14.12.07,13:20
Dakujem za pochvalu, zatial som na Slovensku nenasla dobreho predajcu tortovych dekoracii ale da sa objednat z Ciech (http://www.wilton.cz/onas.php)
ajale
14.12.07,14:07
Da sa to urobit aj s vecerou... Damy a pani predstavujem Vam tortu z pyre a mleteho masa, ozdobou su paradajky a ten trpaslik je obycajna ozdoba do zahrady. PS: volam svojho manzela obcas Tdpaslik:o
No a to druhe je inspiracia pre detsku party, piskotove cesto, spajdle a namalovane kvetinace...
erzet
01.01.08,20:56
Synova torta, nie moja, teda ja som ju nepiekol, k promóciám.
dankatrnka
02.01.08,22:38
erzet,pekná tortička:oaj ja som trošku pekla:D
Olice
03.01.08,05:56
erzet,pekná tortička:oaj ja som trošku pekla:D
To všetko na tých tortách je jedlé? To je krása, a ten košík s tými kvetmi,
fakt úžasné. Vždy som obdivovala ľudí, ktorí majú na takéto niečo trpezlivosť.
Klobúk dolu:).
dankatrnka
03.01.08,12:30
Ahoj,všetko je z marcipánu.A fakt na to treba trpezlivosť a dobré nervy!!!
Zuzka10
03.01.08,18:13
mimotemyDankatrnka - neviem či si Daniela, ale asi ano, všetko najlepšie k Tvojim meninám, aby si nám prilepila ešte veľa Tvojich ´´umeleckých prác´´ !:);):o
blcha
03.01.08,20:50
Ukázala som mojej dcére (18) Vaše torty a ona dostala takú inšpiráciu, že za večer namiesto čumenia do televízora upiekla ako darček pre môjho otca tortu v tvare krížovky. Veľmi jednoduché ale úžasne efektné. Otec (vášnivý krížovkár) sa tak tešil, až som z toho mala slzy v očiach. Ďakujem Vám!!
dankatrnka
03.01.08,23:00
Jéééj Zuzi,ďakujem:---práve pečiem ale zasa motorovú pílu:mad: Nooo,blcha,tak sem stou krížovkovou tortou:D
toria
03.01.08,23:06
neviem či sa to tu spomínalo, lebo som zvládla prečítať len dve obrazovky, ale ja robím marcipán z JOJO cukríkov je jedno akých - vextra, macíkovia, žížalky ... no skrátka zo všetkého sladkého a gumeného (sťaby).
wagner
04.01.08,12:42
Toria,prezraď nám ako robíš ten marcipán z gumených cukríkov. Myslím, že som to ešte tu nečítala. Alebo sa mýlim?
toria
04.01.08,12:48
ja zväčša robím z VEXTRA sukríkov. Dám si ich pekne podľa farby a robím s nimi rôzne ozdoby na koláče atorty.
Vychadza to následovne vextra cukríkov alebo veľké jojo marschmallou cukríky dám do misky, pridám lyžičku citrónovej šťavy a dám do mikrovlnky na 15-20 sekúnd, tak aby sa cukríky roztápali. nechám toršku vyhcladnúť, tak, aby ma to nepálilo na prsty. A potom začnem miešať spolu s preosiatým práškovým cukrom - ja keď nemámč čas neosievam, a miešam a pridávam cukor kým mi nevznikne krásna hmota, ktorú si vyvaľkám a vyrezávam ozdoby, prípadne robím ružičky. Ak by ste chceli marcipánu na celú tortu, teda nie len na ozdobu kúpte si tie marschmallow cukríky, vznikne krásna bledo ružová hmota, vyvaľkáte a dáte na celú tortu. Je to vynikajúce, moja malá s manželom to rady vyjedajú. a dokonca sme malej do izbičky z tejto hmoty robili ozdoby na vianočný stromček. keď prídem domov odfotím a priložím pre inšpiráciu. Tak sa nebojte a vyskúšajte. Je to rýchle, pekné a hlavne veéeéeéeľmi dobré. :-)
Marta V
05.01.08,14:42
dankatrnka, tie košíčky s perníkmi sú tiež torta? Je to krásne.Prikladám moju poslednú tortu.
wagner
05.01.08,16:23
toria, ďakujem za recept, určite to v krátkej dobe vyskúšam. Tie pekárske výtvory, ktoré tu prikladáte, sú nádherné. Máte šikovné ruky.
toria
05.01.08,16:59
toria, ďakujem za recept, určite to v krátkej dobe vyskúšam. Tie pekárske výtvory, ktoré tu prikladáte, sú nádherné. Máte šikovné ruky.

vyskúšaj, je to úžastne farebné, vyskúšaj aj z iných cukríkov ako z VEXTRA
Marta V
05.01.08,17:06
toria a ružičky z tejto tvojej hmoty aj pekne stvrdnú?
tinaM
05.01.08,17:43
dankatrnka, tie košíčky s perníkmi sú tiež torta? Je to krásne.Prikladám moju poslednú tortu.

Je veľmi pekná. Si šikulka.:)
Olice
05.01.08,20:14
Vy ste tu všetko také šikovnice šikovné a nestačím sa čudovať tým nápadom, patrí vám všetkým môj obdiv....:)
dankatrnka
05.01.08,20:16
dankatrnka, tie košíčky s perníkmi sú tiež torta? Je to krásne.Prikladám moju poslednú tortu.
Ahoj Marti,tie košíčky sú klasické torty,len som ich vyzdobila tak trochu vianočne.Toho macka na torte si urobila z marcipánu? Je to super!!!
dankatrnka
05.01.08,20:20
Znova som piekla peň s mot.pílou,trošku inak :D
Olice
05.01.08,20:27
Znova som piekla peň s mot.pílou,trošku inak :D
Že nezamestnaná na materskej dovolenke. Ty by si sa tuším uživila len tými nápadmi. Ak sú tie torty aj také dobré (o čom nepochybujem) ako sú pekné, tak už len ticho závidím tým, čo si na nich pochutili.
Marta V
05.01.08,21:08
Ahoj Marti,tie košíčky sú klasické torty,len som ich vyzdobila tak trochu vianočne.Toho macka na torte si urobila z marcipánu? Je to super!!!
Macko bol z marcipánu, ale musím priznať, že bol kúpený. Takého pekného by som nedokázala urobiť.
Marta V
05.01.08,21:10
dankatrnka ten peň je nádherný. Máš zlaté ruky.
AlaNR
09.01.08,12:26
SKúste sa poinšpirovať aj tu:
http://weddings.theknot.com/gallery/gallery_results.aspx?gallery=18&MsdVisit=1

je to americká stránka, poslala mi to kamarátka z USA. Sranda je, že tam takáto poschodová torta vyjde tak ako u nás, 2500.
Akurát, že u nás korún a tam dolárov.....
brezňanka
09.01.08,17:23
Dnes som náhodne otvorila túto tému a len som zírala. Mám tiež šikovného bratranca a celú jeho rodinu, ktorý pečie veľa a pekne a určite im tieto tortičky, ktoré prezentujete ukážem. Ticho závidím tie prekrásne výtvory, ja piecť viem celkom dobre ale to zdobenie na to treba mať zlaté ručičky ako dankatrnka. Čo torta to paráda.
tina1
09.01.08,17:37
dankatrnka
09.01.08,22:01
dankatrnka ten peň je nádherný. Máš zlaté ruky.
Martuš,ďakujem.
toria
10.01.08,08:55
toria a ružičky z tejto tvojej hmoty aj pekne stvrdnú?

áno stvrdnú, sú skvelé!!!
Kvietinka
16.01.08,20:06
Pre všetky torty-chtivé pripájam odkaz na moju stránku, ktorá je venované hlavne tortám (recepty, obrázkové postupy, inšpirácie):

www.privat.katherine.sk

Snáď vám pomôže.;)
janaGT
17.01.08,06:33
Pre všetky torty-chtivé pripájam odkaz na moju stránku, ktorá je venované hlavne tortám (recepty, obrázkové postupy, inšpirácie):

www.privat.katherine.sk (http://www.privat.katherine.sk)

Snáď vám pomôže.;)

super stránka
svetielko01
18.01.08,18:13
juj potrebovala by som tortu pre sestru , ide sa vydavat ale ako ju donesiem k nam?
dankatrnka
19.01.08,14:44
svetielko,pozerám že si z Prievidze,Je to do Detvy dosť ďaleko,ale už som robila aj do Martina a do Zvolena robim bežne. Ak chceš nejakú super tortu,ktorú Ti neurobia vo vašej cukrárni,tak mi napíš,alebo zavolaj 0907 811 531.Dana
petovsan
20.01.08,09:22
Takúto "amatérsku" narodeninovú sme práve dopiekli s mojím "veľkým" 2,5-ročným pomocníkom...
Plnka je gaštanovo-oriešková, cesto orechové, bez múky ... výborné.
tina1
20.01.08,09:28
Takúto "amatérsku" narodeninovú sme práve dopiekli s mojím "veľkým" 2,5-ročným pomocníkom...
Plnka je gaštanovo-oriešková, cesto orechové, bez múky ... výborné.
Ani nevies si predstavit ako si ma potesil s armenskou pochutkou bez muky. Prosim ta rychlo hod sem recept nech si aj ja pochutim. Vyzera perfektne uz aj na pohlad. Dakujem:D:D:D:D:D:D:D:D
petovsan
20.01.08,09:50
Cesto (recept od starej mamy):
8 žĺtkov vymiešať so 16 dkg prášk. cukru, z 8 bielkov ušľahať sneh, pridať do snehu 2 dkg prášk. cukru a došľahať do tuha. Sneh pridať k žĺtkovej mase, zľahka premiešať, pridať 20 dkg mletých orechov a trochu strúhanky (tentokrát som na strúhanku pri pečení zabudla a myslím, že to cestu ani nevadilo). Piecť cca 1/2 hod. na 150°C, pre istotu treba vyskúšať špajlou, či je cesto upečené aj v strede.
Túto dávku cesta som mala do klasickej tortovej formy + menší kastrólik (viď. horné poschodie torty). Celá dávka je do klasickej formy asi veľa. Pamätám si z detstva, že táto torta bývala "velikááááánska", možno mala babinka väčšiu formu, prípadne používala hrniec ;).
Na krém:
1/2 l mlieka uvariť so 4 lyžicami maizeny a 1 vanilkovým cukrom, nechať vychladnúť, 20 - 25 dkg masla vyšľahať s 20 dkg prášk. cukru, zmiešať s mliečnou hmotou a rozdeliť na 2/3 a 1/3. Do 2/3 krému pridať strúhané lieskovcové oriešky ... dávala som tak by očko a do tej 1/3 krému som pridala rozmrazenú gaštanovú 250 g kocku a 1-2 lyžice rumu.
Orieškovú plnku som použila na spodnú tortu a gaštanovú na poschodie. No a ozdobíte podľa vlastnej fantasy.
Tak nech sa Vám dielko vydarí :)

... ešte doplním info, že ten menší korpus som z rúry vyberala cca o 7 - 10 minút skôr, je to menšie množstvo, tak sa skôr upečie ... treba vyskúšať špajlou.
tina1
20.01.08,11:23
Dakujem za receptik, urcite vyskusam, dam vediet ako sa vydarila. Prepac, ze si ma "potesil". Spravne je: potesila si ma velmi, velmi:D:D:D
Ninna
20.01.08,15:16
prosím Vás hľadám recept na sušenú tortu aj obrázkom .pomôžete mi?
Marta V
20.01.08,20:14
Ninna
21.01.08,18:08
Ak myslíš snehovú sušenú tak tu je
http://www.privat.katherine.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=89&Itemid=59
Áno je to presne ona.ĎAkujem veľmi pekne.;)
malasara123
30.01.08,19:08
pred pár dňami som tu našla polevu z gumených cukríkov alebo z marschmallow. teraz to nemôžem nájsť. poradíte niekto? odpovedzte mi prosím cez SS.
Kazu
30.01.08,19:28
pred pár dňami som tu našla polevu z gumených cukríkov alebo z marschmallow. teraz to nemôžem nájsť. poradíte niekto? odpovedzte mi prosím cez SS.

Myslíš toto?
Re: TORTY
ja zväčša robím z VEXTRA sukríkov. Dám si ich pekne podľa farby a robím s nimi rôzne ozdoby na koláče atorty.
Vychadza to následovne vextra cukríkov alebo veľké jojo marschmallou cukríky dám do misky, pridám lyžičku citrónovej šťavy a dám do mikrovlnky na 15-20 sekúnd, tak aby sa cukríky roztápali. nechám toršku vyhcladnúť, tak, aby ma to nepálilo na prsty. A potom začnem miešať spolu s preosiatým práškovým cukrom - ja keď nemámč čas neosievam, a miešam a pridávam cukor kým mi nevznikne krásna hmota, ktorú si vyvaľkám a vyrezávam ozdoby, prípadne robím ružičky. Ak by ste chceli marcipánu na celú tortu, teda nie len na ozdobu kúpte si tie marschmallow cukríky, vznikne krásna bledo ružová hmota, vyvaľkáte a dáte na celú tortu. Je to vynikajúce, moja malá s manželom to rady vyjedajú. a dokonca sme malej do izbičky z tejto hmoty robili ozdoby na vianočný stromček. keď prídem domov odfotím a priložím pre inšpiráciu. Tak sa nebojte a vyskúšajte. Je to rýchle, pekné a hlavne veéeéeéeľmi dobré. :-)
malasara123
30.01.08,19:38
Ty si mala kopec? Ja som natrela tiež aj boky formy a v strede srdca sa mi vytvorila preliačina a nie kopec. Čím to asi bude?
Kazu
30.01.08,19:45
A pozri si o 3 príspevky vyššie. Marta V pripojila link a ak ho otvoríš v žltom stĺpci naľavo je Cukrárske recepty. Ovor ho a tam nájdeš tiež cukríkové recepty. Príjemné pečenie.
malasara123
30.01.08,19:46
Ďakujem, presne na toto som myslela. Nevieš prosím ako to treba vyvaľkať? Cez mikrotén alebo nejako ináč? Chcela by som to vyskúšať.
JankaV.
30.01.08,21:01
prosím Vás hľadám recept na sušenú tortu aj obrázkom .pomôžete mi?
Milá Ninna aj ja mám recept ale bohužiaľ bez obrázka.
Cesto: 10 bielkov, 850g kryštálového cukru
Plnka: 10 žĺtkov, 1 celé vajce, 350g práškového cukru, 100g čokolády, 50g kakaa, 500g masla, 250g rastlinného tuku na pečenie
Poleva: 100g čokolády, 100g stuženého pokrmového tuku
Postup: Bielky vyšľaháme na tuhý sneh, postupne doň zašľaháme cukor a misu dáme do vodného kúpeľa. Zmes šľaháme nad parou 15 minút, potom misu zložíme a šľaháme ešte 10 minút. Bielková zmes musí vychladnúť a byť lesklá.Na 4 plechy dáme papier na pečenie, na ktorý sme nakreslili kruhy s priemerom 23cm. Zmas rozdelíme na plechy, rozotrieme do kruhov a každý sušíme pri teplote 150 stupňov asi 1 a1/2 hodiny.
V inej mise zmiešame žĺtky, vajce, cukor, čokoládu a kakao a opäť nad parou miešame asi 10 minút. Keď zmes vychladne, prišľaháme do nej maslo aj rastlinný tuk.
Vysušené snehové kruhy pospájame plnkou, potrieme ňou boky a vrch torty. Z čokolády a tuku pripravíme polevu, ktorou polejeme celú tortu a necháme stuhnúť. Dozdobíme podľa vlastnej fantázie.
dankatrnka
04.02.08,22:00
piekla:cool:som
tiny77
05.02.08,05:40
piekla:cool:som
ja uz ked vidim posledny prispevok od dankytrnky tak mi je to jasne, ze ma caka dalsi umelecky sok :eek::D;):cool:;) naaaadhera, kam ty na to chodis....
petovsan
05.02.08,10:46
Dankatrnka, ak to nie je tajomstvom, bola by si taká zlatá a prihodila sem know-how na Tvoje prekrásne posledné umelecké veľdielo?
Z čoho je ten poťah na tortu a tie nádherné kvety (mám na mysli presný pomer ingrediencií)? Nemáš náhodou nafotený aj presný obrázkový postup?
Si jednoducho neprekonateľná tortová jednička :) :) :)!!!
Marta V
10.02.08,18:08
Prikladám moju najnovšiu tortu.
wagner
10.02.08,20:42
Je pekná, dala by som si z nej. Len si ju mala prilepiť ráno, lebo navečer od tých sladkostí priberiem.
dankatrnka
10.02.08,21:54
jééééj:---tá:oružička:)je:---krásna!!!
ajale
11.02.08,06:31
pecenie mi sice dopadlo katastrofalne, ale celkovy dojem myslim, ze vysiel. posudte. Y - tam je, pretoze ta v cervenej suknicke je slovencinarka
sysula
11.02.08,06:57
A ja pridavam torticky z vlastnej svadby ;)
sysula
11.02.08,07:01
A este jedna..
judyt
12.02.08,12:40
Ahojte, hladam vyborny cokoladovy krem do orechovej torty. Dakujem
Kazu
12.02.08,12:58
pecenie mi sice dopadlo katastrofalne, ale celkovy dojem myslim, ze vysiel. posudte. Y - tam je, pretoze ta v cervenej suknicke je slovencinarka

Veľmi pekné. Prosím ťa, čo je to v tých papierových košíčkoch? Môžeš priložiť manuál?
mon40
12.02.08,13:20
Ahojte, hladam vyborny cokoladovy krem do orechovej torty. Dakujem
Ahoj, ja používam tento a veľmi chutí:

Na pare dáme rozpustiť 100 g čokolády na varenie, keď je mäkká pridáme 3 celé vajcia, 15 dkg práškového cukru. Môžeme pridať aj lyžicu kakaa ale nemusí byť. Elektrickým šľahačom šľaháme do zhustnutia asi 15 minút. Krém musí byť lesklý. Zoberieme z pary a pri stálom miešaní vychladíme. (nevadí keď troška scukornatie - to preto, že sa hmota vymiešala na veľmi husto) Do vychľadnutého pridáme jeden Palmarín.
Orechová torta je vtedy výborná, keď sa do korpusu pridá trochu zomletej kávy. Pred plnením treba korpus pokvapkať Rumom. Vtedy bude torta dlho svieža. Torta by mala byť odležaná (najmenej 12-15 hod) aby sa mohla nadýchať arómou Rumu.
Dobrú chuť!
Bionda
12.02.08,16:26
Výborný čokoládový krém robím ja do čokoládovej torty:
0,25l šlahač. smotany prevaríš s vanilk. cukrom.
4 žĺtky vymiešaš s 100g práš. cukru, po vymiešaní pomaly vlievaš ešte teplú- nie horúcu smotanu.
Necháš vychladnúť v chladničke.
Vymiešaš 250g masla a pridávaš pomaly žĺtkový krém. Keď už máš hotový pevný krém zamiešaš roztopenej vychladnutej 240g čokolády na varenie.
Maja39
12.02.08,19:48
Ahojte všetci,
za dva týždne má syn dva roky. Chcela by som upiecť nejakú tortu cca 2 poschodia.
Prosím, vie mi niekto poradiť dobrý recept na korpusy (2 poschodia) a plnky?
Korpusy by som chcela čokoládové alebo orieškové.
Čítam tu recepty na čokoládové plnky aká ešte môže byť?

Tak trochu ma mýlia tie množstvá plniek z predchádzajúcich receptov, na akú veľkú tortu víde toľko krému?

Asi by to chcelo komplet recept s množstvami na dve poschodia.

PROSÍM PORAĎTE RECEPT! ĎAKUJEM :)
Maja39
12.02.08,19:54
Po zmiešaní žltok, cukru a teplej smotany vznikne krém? Čím zhustne? Alebo zhustne až po vychladení v chladničke? Nebude to riedke na zmiešanie s maslom?
SlavkaS
12.02.08,23:59
Prikladám trocha inšpirácie z internetu
SlavkaS
13.02.08,00:06
ešte inšpirácia
SlavkaS
13.02.08,00:09
ako nato mašľa z internetu
SlavkaS
13.02.08,00:10
iná mašľa z internetu
SlavkaS
13.02.08,00:16
ružička-iná
SlavkaS
13.02.08,00:31
mix
SlavkaS
13.02.08,00:42
SlavkaS
13.02.08,00:51
toto je už mimo ale keď chceťe obdarovať vlastnoručne vyrobenou tortou a nepečiete
SlavkaS
13.02.08,00:54
toto som našla na internete, ale som ešte neskúšala

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3614
deni10
13.02.08,09:36
taka moja amaterska, pecienie s pomocou, ale zdobenie sama.:D
bublina55
13.02.08,11:49
Prikladám fotky toriet od mojej zlatej mamulienky:):):)
bublina55
13.02.08,11:56
A toto je môj výkon.:);)
Andula111
13.02.08,14:41
Čauko Bublina, prosím ťa to je snehová torka s čokoládovým krémom? Ak je to ona, nedáš recept? Vyzerá veľmi dobre.
bublina55
13.02.08,21:13
Áno presne tak.Je to snehová torta s čokoládovým krémom.:):):cool:

RECEPTÍK:

10 bielkov
70 dkg kr.cukru
2 vanilky
Vyšľahať nad parou.

10 žĺtkov
14 dkg kr.cukru
7 dkg kakaa
1/2 dcl zrnkovej kávy
Šľahať nad parou až do zhustnutia.
Do vychladnutého dáme 1 1/2 masla /môžu byť aj 2 a maslo môžeme nahradiť Herou/ a rozpustenú, studenú varovú 100g čokoládu.


Dúfam že som pomohla. V piatok idem robiť penovú tridsiatku pre bračeka. Keď bude hotová, tak ju hodím na obraz.
ajale
15.02.08,07:18
a takto dopadol vcerajsi Valentin, prca, nie?
Štefka 64
15.02.08,11:47
Tie nádherné torty pečie niekto na Slovensku?
ajale
15.02.08,12:06
Tie nádherné torty pečie niekto na Slovensku?
Torty tohoto druhu moze urobit kazdy, pokial ma co len trochu zrucnosti a fantazie. Ti, co nie su dobry v peceni, mozu kupit hotove kolace a dorobit na nich uz len ozdobu. Pouziva sa cukrove alebo marcipanove cesto, ktore sa da tiez kupit. Je to ako hra s plastelinou. Na Slovensku poznam tento (http://www.cukrarskepomocky.sk/produkty/) obchod, ale po osobnej navsteve tohoto obchodu som bola riadne sklamana. Obchod takmer prazdny a bordel. Potom odporucam aj tento (http://www.wilton.cz/onas.php) obchod v Cechach. Ine zatial nepoznam.
Štefka 64
15.02.08,12:22
Torty sa mi páčia ale moji doma neobľubujú marcipán. Mala som takúto podobnú tortu,ale po prekrojení bola...no však viete. To sa nedalo jesť. Bola to cukrárenská výroba. Obdivujem zručnosť a trpezlivosť všetkých cukrárov tu na porade.
judyt
15.02.08,14:09
Ahojte, upiekla som na Valentina tortu. Recept som kombinovala z porady:
cesto: podla petovsan prisp.173
krem: podla mon40 prisp. 195
marcipan: podla Kazu prisp.179
Dakujem Vam ozaj bola uzasna. Neofotila som radsej, lebo vyzerala trosku... no viete, ale ta chut, este raz Vam dakujem.
ajale
15.02.08,14:17
Torty sa mi páčia ale moji doma neobľubujú marcipán. Mala som takúto podobnú tortu,ale po prekrojení bola...no však viete. To sa nedalo jesť. Bola to cukrárenská výroba. Obdivujem zručnosť a trpezlivosť všetkých cukrárov tu na porade.
Ja mam podobny problem, a zatial sa mi podarilo kupit len to marcipanove 1kg cesto, no bola som v zahranici zvyknuta kupovat cisto cukrove. Podla toho, co je tam napisane obsahuje: praskovy cukor, glukozu, margarin, vanielkovu chut a asi tzv. bielidlo. Ale neviem to presne, raz som sa to snazila urobit bez bielidla. Hmota bola OK len mala takmer zltu farbu. Na buduce to skusim s tym bielidlom a dam vediet. Aj v akom pomere.
bublina55
16.02.08,15:11
No nech sa páči.:):rolleyes::rolleyes:
dankatrnka
17.02.08,21:50
ahojte:)pekla;)som
toria
18.02.08,07:12
Klobúk dole nad tvojími nádhernými kúskami....
bublina55
18.02.08,09:44
Ahojte, ahojte.Mam tu nieco od mojej milovanej mamulienky..:):):)
bublina55
18.02.08,09:47
A ešte niečo maličké odomňa.Nech sa pači :):):rolleyes:
mon40
22.02.08,08:42
Tak trošku som sa hrala: dcérina stužková.
mon40
22.02.08,08:42
Pardon, neprešli mi obrázky
bublina55
27.02.08,09:52
:):):)
monny
27.02.08,19:41
Nadhera a ako si robila ten marcipán, ja som asikrepá
dankatrnka
29.02.08,08:37
Nádherné autíčko.Aj ja som niečo nové upiekla;)
michelle84
29.02.08,08:58
Nádherné autíčko.Aj ja som niečo nové upiekla;)

na promócie zvykneš aké torty piecť? Veľmi pekne pečieš :)
dankatrnka
29.02.08,14:24
Na promocie som ešte nepiekla,ale na nete sa dá násť nejaká inšpirácia.
martaneveri
01.03.08,13:59
Aj ja prispievam niekoľkými fotkami fotr zo svadby.

Marta
Leggy
01.03.08,15:03
mne by ich bolo luto aj zjest
dankatrnka
02.03.08,09:28
Sú krásne tie svadobné.Ja som tentokrát piekla srdiečka.
Desyre
02.03.08,15:05
chcela by som sa spytat studujem aklo cukrarka a velmi ma zaujal vas vytvor ten pen s pilou mozem poprosit ak by vam to nevadilo o obrazkovy postup,lebo by som chcela niecoo take stvorit len sa obavam ze neviem ako na to.Vopred velmi pekne dakujem
ename
02.03.08,15:42
Sú krásne:o
babka - ježibabka
02.03.08,19:08
Som tu náhodou a zdravím Vás všetky šikulky a šikulkovia. Ste skutočne dobrí. tiež občas pečiem a možno sem dám niekedy recept, alebo nápad na tortu. Videla som Vaše krásne výtvory a chcela by som sa opýtať, ako prenášate na tácku podkovu, lebo mne sa raz ( a to je horšie, že nebola iba na domácu oslavu) praskla. Robíte ju na podložke a s ňou prenášate? Ďakujem.
saky123
06.03.08,19:23
Dankatrnka, tvoje torty sú fantastickéééééé. Skúšala som robiť falošný marcipán (suš.mlieko,cukor,škrob...) a bol dosť lepkavý a mäkký. Ako to ty vlastne robíš, že máš na tých tvojich tortách taký fantastický. Treba ho dať do chladničky, či čo?
babka - ježibabka
07.03.08,14:12
Dobrý deň. Chcem Vám pridať pár sľúbených tipov pre mamy a babky amatérky, ktoré chcú urobiť radosť detičkám a nemá im kto poradiť, tak sa snažia vymyslieť niečo pre radosť ich najmilších.

Tip 1.: Videla som tu nákladné autíčka. Tie sa dajú vylepšiť fúrou dreva. Na príves naložíme "drevo" - šamrolky, trubičky, úzke napolitánky, tyčinky - čo koho napadne, veď drevo v hore je rôzne. Drevo ukladáme buď po dĺžke, alebo po šírke, buď voľne naložené zabezpečené 4 tyčami v rohoch prívesu akože proti posunu. Drevo môže byť zviazané aj obručami po niekoľkých kusoch. Obruč môže byť napríklad z pásu tvrdšieho papiera obaleného alobalom zlepeného do kruhu. Koľko nápadov, toľko variácíí torty.

Tip 2.: Torta bonboniéra. Upečieme hocijakú tortu - guľatú, štvorcovú, obdĺžnikovú, šesťhrannú, srdce - to je jedno, veď aj bonboniéry sú rôzne. Vo vrchnom diele vyrežeme stred. Vykrojený diel dáme na tortu. Tortu oblejeme polevou a po stuhnutí torty do výrezu naukladáme bonbóny. Potom stačí ozdobiť krémom iba okraje torty a výrezu.

Tip 3.: Torta motýľ: Upečieme guľatú tortu. Po naplnení prekrojíme na polovice. Guľaté časti trochu zrežeme (aby nám vznikla väčšia spojovacia plocha), potrieme krémom a spojíme. Potom potrieme krémom celú tortu. Polejeme čokoládou, alebo upravíme podľa toho ako sme zvyknutí. Do stredu torty dáme banán v čokoláde, ktorý tvorí telo motýľa. Môžeme ho prizdobiť krémom pozdĺžnymi slebo priečnymi prúžkami či vlnovkami (aj nemusíme). Tykadlá môžu byť hoci aj špáratká. Na pologule torty nakreslíme krémom obrysy krídel a ozdobíme podľa vlastnej fantázie - krémom, lentilkami, farebnými cukríkmi.

Dúfam, že niekomu inšpiráciou pomôžem a o to ide.
Marta V
07.03.08,20:39
Som tu náhodou a zdravím Vás všetky šikulky a šikulkovia. Ste skutočne dobrí. tiež občas pečiem a možno sem dám niekedy recept, alebo nápad na tortu. Videla som Vaše krásne výtvory a chcela by som sa opýtať, ako prenášate na tácku podkovu, lebo mne sa raz ( a to je horšie, že nebola iba na domácu oslavu) praskla. Robíte ju na podložke a s ňou prenášate? Ďakujem.
Podkovu keď idem plniť, poskladám si na plytký plech dva pruhy papiera na pečenie, jeden dám do zadu a druhý do predu, kde sú ramená. Spodný diel podkovy položím na papier a tak naplním celú tortu. Dám ju dobre stuhnúť do chladničky, potom s pomocou niektorého člena rodiny ju opatrne prenesieme na tácku, na ktorej mám ozdobný papier a tam potom dávam čokoládovú polevu, aby sa náhodou pri prenášaní poleva nepraskla.Potom poskladaný papier opatrne vytiahnem. Ak má niekto lepšie skúsenosti, budem rada keď sa pripojí so svojimi radami.
Olice
08.03.08,08:06
Podkovu keď idem plniť, poskladám si na plytký plech dva pruhy papiera na pečenie, jeden dám do zadu a druhý do predu, kde sú ramená. Spodný diel podkovy položím na papier a tak naplním celú tortu. Dám ju dobre stuhnúť do chladničky, potom s pomocou niektorého člena rodiny ju opatrne prenesieme na tácku, na ktorej mám ozdobný papier a tam potom dávam čokoládovú polevu, aby sa náhodou pri prenášaní poleva nepraskla.Potom poskladaný papier opatrne vytiahnem. Ak má niekto lepšie skúsenosti, budem rada keď sa pripojí so svojimi radami.
Tiež som to videla takto robiť doma, keď ju piekla mama, ale aj u iných.
Marta V
09.03.08,21:54
Prikladám moje najnovšie tortičky. Sú potiahnuté z hmoty zo želé medvedíkov ako písala v príspevku 15O Toria.
dankatrnka
09.03.08,22:22
Desyre,nemám nafotený postup na tortu.Môžem Ti iba napísať postup,ak budeš chcieť.
dankatrnka
09.03.08,22:30
Dankatrnka, tvoje torty sú fantastickéééééé. Skúšala som robiť falošný marcipán (suš.mlieko,cukor,škrob...) a bol dosť lepkavý a mäkký. Ako to ty vlastne robíš, že máš na tých tvojich tortách taký fantastický. Treba ho dať do chladničky, či čo?
saky,musíš pridávať cukor a s.mlieko dovtedy,kým sa neprestane lepiť a zakaždým premiesením si umyť ruky a utrieť dosucha.Treba len skúšať a skúšať.
dankatrnka
09.03.08,22:38
Ahojte,zasa som piekla
janaGT
10.03.08,06:35
Ahojte,zasa som piekla

a zase niečo krásne ... klobúk dolu
Olice
10.03.08,07:53
Ahojte,zasa som piekla

Prosím Ťa, ako dlho Ti trvá vytvoriť takú tortu ako je napríklad ten PC alebo aj tá slnečnica? Inak super. Vysoko oceňujem už len ten nápad :)
saky123
10.03.08,18:42
dankatrnka, ako vždy tvoje torty sú nádhera. Ďakujem za radu, budem skúšať a skúšať a priebežne ťa informovať. Dúfam,že sa mi podarí vymiesiť masu, ktorou sa bude dať pokryť torta.
babka - ježibabka
11.03.08,06:09
Pre Martu V a Olice.
Ďakujem Vám za radu na prenášanie podkovy. Hovorí sa, že dobrá rada stojí groš, tak ho máte u mňa. Ešte raz vďaka.
babka - ježibabka
11.03.08,06:16
Marta V, posledné torty s tou hmotou z curíkov vyzerajú veľmi pekne. Niekedy to aj ja skúsim.
babka - ježibabka
11.03.08,06:18
Dankatrnka torty sú veľmi pekné.
Olice
11.03.08,06:19
Pre Martu V a Olice.
Ďakujem Vám za radu na prenášanie podkovy. Hovorí sa, že dobrá rada stojí groš, tak ho máte u mňa. Ešte raz vďaka.
Ja Ti len doplním, ten papier aspoň 2 krát prelož, aby sa Ti neroztrhol. Mama používala papier na pečenie.
Aha, vlastne Marta V už spomínala, že na to používa papier na pečenie :)