susan 111979
27.06.12,09:44
No to práve on nechce, lebo sa chce zaevidovať aj na úrad práce, práve ukončil školu.
veronikasad
27.06.12,07:46
No to práve on nechce, lebo sa chce zaevidovať aj na úrad práce, práve ukončil školu.
A čo chce zamestnávateľ ? Pokutu z Inšpekcie práce za nelegálnu prácu ? Píšeš, že ide o dlhodobejšiu prácu s výkonom práce 7-8 hod. takmer každý deň. Práca nezodpovedá Dohode o vykonaní práce, ak by ste ju napriek tomu uzatvorili, "pokryjete" tým max. 2,5 mesiaca (350 hod.)
smachotka
03.07.12,13:43
ahoj potrebujem zamestnat na dohodu dochodcu ako traktoristu na tri mesiace, ktoru dohodu mu mam dat? dakujem
smachotka
03.07.12,21:02
Nemoze mi niekto poradit?
Tweety
04.07.12,08:13
ahoj potrebujem zamestnat na dohodu dochodcu ako traktoristu na tri mesiace, ktoru dohodu mu mam dat? dakujem
Ak by si urobila kuk do ZP, zistila by si, že DoPČ.

§ 228a
Dohoda o pracovnej činnosti
(1) Na základe dohody o pracovnej činnosti možno vykonávať pracovnú činnosť v rozsahu najviac 10 hodín týždenne.

(2) Dohodu o pracovnej činnosti je zamestnávateľ povinný uzatvoriť písomne, inak je neplatná. V dohode o pracovnej činnosti musí byť uvedená dohodnutá práca, dohodnutá odmena za vykonávanú prácu, dohodnutý rozsah pracovného času a doba, na ktorú sa dohoda uzatvára. Jedno vyhotovenie dohody o pracovnej činnosti je zamestnávateľ povinný vydať zamestnancovi.

(3) Dohoda o pracovnej činnosti sa uzatvára na určitú dobu alebo na neurčitý čas. V dohode možno dohodnúť spôsob jej skončenia. Okamžité skončenie dohody možno dohodnúť len na prípady, v ktorých možno okamžite skončiť pracovný pomer. Ak spôsob skončenia nevyplýva priamo z uzatvorenej dohody, možno ju skončiť dohodou účastníkov k dohodnutému dňu a jednostranne len výpoveďou bez uvedenia dôvodu s 15 - dennou výpovednou dobou, ktorá sa začína dňom, v ktorom sa písomná výpoveď doručila.
yvica
09.07.12,09:56
môžem dať študentovi dohodu o pracovnej činnosti alebo musí mať dohodu o brigádnickej práci študenta? môžem mu dať podpísať vyhlásenie? ako sa líši DPČ a doh. o brig. práci študentov? dík
Tweety
09.07.12,09:58
môžem dať študentovi dohodu o pracovnej činnosti alebo musí mať dohodu o brigádnickej práci študenta? môžem mu dať podpísať vyhlásenie? ako sa líči DPČ a doh. o brig. práci študentov? dík
Ak má štatút študenta, je výhodnejšia DoBPŠ. Ak nemá súčasne inde podpísané Vyhlásenie, tak samozrejme môže podpísať a uplatniť NČZD.
§ 227
Dohoda o brigádnickej práci študentov

(1) Dohodu o brigádnickej práci študentov môže zamestnávateľ uzatvoriť s fyzickou osobou, ktorá má štatút študenta.

(2) Na základe dohody o brigádnickej práci študentov nemožno vykonávať prácu v rozsahu prekračujúcom v priemere polovicu určeného týždenného pracovného času.
(3) Dodržiavanie dohodnutého a najviac prípustného rozsahu pracovného času podľa odseku 2 sa posudzuje za celú dobu, na ktorú bola dohoda uzatvorená, najdlhšie však za 12 mesiacov.

DoPČ máš popísanú už vyššie v príspevku.
yvica
09.07.12,10:52
takže môžem mu dať dbpš, nesmie prac.čas prekročiť 20 h týždenne a dám podpísať vyhlásenie, odvody sa rátajú tak ako z dohody o PČ? dík moc
Tweety
09.07.12,10:54
takže môžem mu dať dbpš, nesmie prac.čas prekročiť 20 h týždenne a dám podpísať vyhlásenie, odvody sa rátajú tak ako z dohody o PČ? dík moc
Áno, zatiaľ on neplatí nič, len zamestnáv. G a ÚP.
yvica
10.07.12,10:35
lenže som si zistila, že treba k dohode o BPŠ aj potvrdenie zo školy, čo mi nedali, tak dám dohodu o pracovnej činnosti. dík
Tweety
10.07.12,18:28
lenže som si zistila, že treba k dohode o BPŠ aj potvrdenie zo školy, čo mi nedali, tak dám dohodu o pracovnej činnosti. dík
ÁNo, potvrdenie o štúdiu je potrebné, je prílohou dohody.
raya1
20.07.12,06:25
Dobrý deň !
Ak bude DoPĆ uzatvorená od 24.7. do 30.7. - maxim. rozsah prác 10 hod. týždenne, koľko hodín najviac môže odrobiť počas tejto doby ?
Ďakujem !
KEJKA
20.07.12,06:46
naozaj? alebo len teoreticky?
DOPČ spadá do dvoch kalendárnych týždňov, podľa mňa 20 hod.
raya1
02.08.12,09:04
Takže v prvom týždni 10 hod., v druhom týždni - ke´d pracovala iba 1 deň - môže byť aj 10 hod. ?
drobeceva
02.08.12,09:06
Takže v prvom týždni 10 hod., v druhom týždni - ke´d pracovala iba 1 deň - môže byť aj 10 hod. ?


áno, môže
tibor1000
07.08.12,12:28
Ahojte.prosím Vás len o konzultáciu-
máme 2 dohodárov o vykonaní práce,presne určená činnost,prácu ukončiť do 31.12.2012, maju pevny mesačný plat 1200 Eur,a rozsah prace mesačne 40 hodin - je to ok? dakujem vopred moc
Tweety
07.08.12,12:33
Ahojte.prosím Vás len o konzultáciu-
máme 2 dohodárov o vykonaní práce,presne určená činnost,prácu ukončiť do 31.12.2012, maju pevny mesačný plat 1200 Eur,a rozsah prace mesačne 40 hodin - je to ok? dakujem vopred moc
§ 226
Dohoda o vykonaní práce

(1) Dohodu o vykonaní práce zamestnávateľ môže uzatvoriť s fyzickou osobou, ak rozsah práce (pracovnej úlohy), na ktorý sa táto dohoda uzatvára, nepresahuje 350 hodín v kalendárnom roku. Do rozsahu práce sa započítava aj práca vykonávaná zamestnancom pre zamestnávateľa na základe inej dohody o vykonaní práce.

(2) Dohoda o vykonaní práce sa uzatvára písomne, inak je neplatná. V dohode o vykonaní práce musí byť vymedzená pracovná úloha, dohodnutá odmena za jej vykonanie, doba, v ktorej sa má pracovná úloha vykonať, a rozsah práce, ak jej rozsah nevyplýva priamo z vymedzenia pracovnej úlohy. Písomná dohoda o vykonaní práce sa uzatvára najneskôr deň pred dňom začatia výkonu práce.

(3) Pracovná úloha sa musí vykonať v dohodnutej dobe, inak môže zamestnávateľ od dohody odstúpiť. Zamestnanec môže od dohody odstúpiť, ak nemôže pracovnú úlohu vykonať preto, že mu zamestnávateľ neutvoril dohodnuté pracovné podmienky. Zamestnávateľ je povinný nahradiť škodu, ktorá mu tým vznikla.

(4) Odmena za vykonanie pracovnej úlohy je splatná po dokončení a odovzdaní práce. Medzi účastníkmi možno dohodnúť, že časť odmeny bude splatná už po vykonaní určitej časti pracovnej úlohy. Zamestnávateľ môže odmenu po prerokovaní so zamestnancom primerane znížiť, ak vykonaná práca nezodpovedá dohodnutým podmienkam.

(5) Ak zamestnanec zomrie pred splnením pracovnej úlohy a zamestnávateľ môže jej výsledky použiť, právo na odmenu primeranú vykonanej práci a právo na náhradu účelne vynaložených nákladov nezaniká a stáva sa súčasťou dedičstva.
veronikasad
07.08.12,12:34
Ahojte.prosím Vás len o konzultáciu-
máme 2 dohodárov o vykonaní práce,presne určená činnost,prácu ukončiť do 31.12.2012, maju pevny mesačný plat 1200 Eur,a rozsah prace mesačne 40 hodin - je to ok? dakujem vopred moc
mimotemyneberiete ďalších, hlásim sa za takých výhodných podmienok ...

A teraz vážne, o akú prácu ide, lebo ten príjem je vysoký ...
tibor1000
07.08.12,13:09
mimotemyneberiete ďalších, hlásim sa za takých výhodných podmienok ...

A teraz vážne, o akú prácu ide, lebo ten príjem je vysoký ...
prevádzková a technická dokumentácia IT..
to si konatelia rozhodli,aj ja by som hned šiel že.. :D
mysliš ze to je nespravne,nemozu mat tolko? no v zakone to obmedzene nie je,tak sa takto rozhodli...
tibor1000
07.08.12,13:33
§ 226
Dohoda o vykonaní práce

(1) Dohodu o vykonaní práce zamestnávateľ môže uzatvoriť s fyzickou osobou, ak rozsah práce (pracovnej úlohy), na ktorý sa táto dohoda uzatvára, nepresahuje 350 hodín v kalendárnom roku. Do rozsahu práce sa započítava aj práca vykonávaná zamestnancom pre zamestnávateľa na základe inej dohody o vykonaní práce.

(2) Dohoda o vykonaní práce sa uzatvára písomne, inak je neplatná. V dohode o vykonaní práce musí byť vymedzená pracovná úloha, dohodnutá odmena za jej vykonanie, doba, v ktorej sa má pracovná úloha vykonať, a rozsah práce, ak jej rozsah nevyplýva priamo z vymedzenia pracovnej úlohy. Písomná dohoda o vykonaní práce sa uzatvára najneskôr deň pred dňom začatia výkonu práce.


aha takze tu uvediem nie ze kolko hodin mesacne,ale kolko hodin celkom ano?
a nie mzda mesacne,ale mzda celkom
spravne však?
a datum zaciatia prace nie je povinnost uviest?aspon v zakone ho tu nevidim..
dakujem vopred moc
Tweety
07.08.12,13:37
aha takze tu uvediem nie ze kolko hodin mesacne,ale kolko hodin celkom ano?
a nie mzda mesacne,ale mzda celkom
spravne však?
a datum zaciatia prace nie je povinnost uviest?aspon v zakone ho tu nevidim..
dakujem vopred moc
Opravím ťa, dohodár nemá mzdu, ale odmenu, hodiny celkom nemusíš uvádzať. Máš tam uviesť dobu za ktorú sa má vykonať. Aj dátum začatia prác na dohodu. Tam to máš uvedené.(odst.2)
tibor1000
09.08.12,15:16
350 hodin je myslene u jedneho zamestnavatela,všakze? pracovnik moze byt zamestnany na dohodu aj u ineho zamestnavatela,tieto hodiny sa nescitavaju s inym prac.pomerom ani na dohodu,však?
scitavaju sa iba vsetky pracovne pomery u 1 zamestnavatela..
?
dakujem moc vopred
drobeceva
09.08.12,18:15
350 hodin je myslene u jedneho zamestnavatela,všakze? pracovnik moze byt zamestnany na dohodu aj u ineho zamestnavatela,tieto hodiny sa nescitavaju s inym prac.pomerom ani na dohodu,však?
scitavaju sa iba vsetky pracovne pomery u 1 zamestnavatela..
?
dakujem moc vopred
Je to tak, môže mať viacej dohôd - u jedného nesmie prekročiť 350 hod. ročne.
Čo sa týka výšky odmeny - je fakt, že výška môže byť ľubovoľná, ale dohodári by nemali byť zvýhodňovaní oproti zamestnancom. Táto výška odmeny je trošku "okatá"

c) poskytnúť zamestnancom za vykonanú prácu dohodnutú odmenu a dodržiavať ostatné dohodnuté podmienky; nároky zamestnanca alebo iné plnenia v jeho prospech nemožno dohodnúť pre zamestnanca priaznivejšie, ako sú nároky a plnenia vyplývajúce z pracovného pomeru,
tibor1000
16.08.12,19:33
Dakujem Evka . no s tou okatou odmenou ja nič nenarobim,tak konatel si za to zodpoveda... ked sa tak rozhodoll..
ali8
12.12.12,15:25
ak potrebuje zivnostnik na vypomoc do baru osobu konkretne na umyvanie poharov moze mu dat podpisat dohodu o vykonani prace alebo ma byt dohoda o pracovnej cinnosti. a ak ta osoba ma zivnost moze jej dat podpisat vyhlasenie? dakujem.
Tweety
12.12.12,15:28
ak potrebuje zivnostnik na vypomoc do baru osobu konkretne na umyvanie poharov moze mu dat podpisat dohodu o vykonani prace alebo ma byt dohoda o pracovnej cinnosti. a ak ta osoba ma zivnost moze jej dat podpisat vyhlasenie? dakujem.
Kedže ide o opakovanú činnosť, môže mať dohodu o PČ. Môže mať podpísané Vyhlásenie.
ali8
12.12.12,15:34
Kedže ide o opakovanú činnosť, môže mať dohodu o PČ. Môže mať podpísané Vyhlásenie.

jedna sa o vypomoc cca na tyzden a konkretne o umyvanie poharov. prijem z tejto dohody musi potom zivnostnik vykazat v DP?
Tweety
12.12.12,15:48
jedna sa o vypomoc cca na tyzden a konkretne o umyvanie poharov. prijem z tejto dohody musi potom zivnostnik vykazat v DP?Ano, bude podávať DP zo všetkých svojich príjmov.
ali8
12.12.12,15:55
Ano, bude podávať DP zo všetkých svojich príjmov.

dakujem. a ak ma osoba zivnost v rakusku plati si tam dane, a podpise sa snou tu dohoda na tri styri dni kde prijem nebude velky bude musiet tento prijem zahrnut do DP?
renkulka
04.01.13,11:40
Prosím o radu: činnosť upratanie kuchyne/umytie kuchyn.zariadeni/ 2x mesačne, môže byť Dohoda o VP? čašníčku,predavačku, pomocnú silu v kuchyni máme na dohodu o PČ. ešte máme problém zaradiť - pomocný stavebný robotník /on potrebuje dohodu o VP, nakoľko poberá hmotnú núdzu, a dohodu o PČ nemôže mať/. ďakujem za radu.
renkulka
08.01.13,09:10
Prosím, neviete mi poradiť-pomocný stavebný robotník, ktorý pomáha na stavbách, vykonáva rôzne činnosti, betonuje, šaluje - mala by byť DoPČ alebo dohoda o VP? Viem, že už podľa nového, aj keď poberá hmotnú núdzu, môže mať DoPČ.ďakujem.:)
Tweety
08.01.13,09:10
Prosím, neviete mi poradiť-pomocný stavebný robotník, ktorý pomáha na stavbách, vykonáva rôzne činnosti, betonuje, šaluje - mala by byť DoPČ alebo dohoda o VP? Viem, že už podľa nového, aj keď poberá hmotnú núdzu, môže mať DoPČ.ďakujem.:)
Správna je DoPČ.
danakl
08.01.13,09:20
Dobrý deň, máme dvoch zamestnancov na dohodu. pracovali len par hodin týždenne - jedna sa o upratovacky. kedže sa zmenil zp, tak rozmyslam, že by sme ich zaemestnanli na kratší pracovný čas. nemam ale jasno v tom, kolko hodín týždenne mozu najmenej pracovat a ako sa odvíja od toho min. mzda., ako by mala vyzerat prac. zmluva a este keby zostanu na dohodu, tak im musím dat minim. mzdu? spravne som to pochopila?
danakl
08.01.13,11:00
pomoze mi niekto??
karol x
09.01.13,08:58
ano, podla mna spravne. dlzka pracovneho casu zavisi od zmluvy. samozrejme je limitovaná zákonom len v maxime, nie v minime. minimalna mzda sa moze vypocitat aj ako minimalna hodinova mzda. vyska minimalnej mzdy je upravena osobitnym predpisom. pracovna zmluva vyzera v takom pripade standardne ako ina pracovna zmluva s kratsim pracovnym casom.
ak by zostali na dohodu, musis im dat min. mzdu podla § 119 ods. 1 ZP. to je ucinne od 1.1. podla novely ZP.
mzdarka renca
09.01.13,09:07
Dobrý deň, máme dvoch zamestnancov na dohodu. pracovali len par hodin týždenne - jedna sa o upratovacky. kedže sa zmenil zp, tak rozmyslam, že by sme ich zaemestnanli na kratší pracovný čas. nemam ale jasno v tom, kolko hodín týždenne mozu najmenej pracovat a ako sa odvíja od toho min. mzda., ako by mala vyzerat prac. zmluva a este keby zostanu na dohodu, tak im musím dat minim. mzdu? spravne som to pochopila?
môžu mať taký úväzok, na akom sa dohodne zam-c so zam-ľom
príklad:
základný úväzok: 40 hod./týždeň = 337,70/mesiac (min.mzda)
skrátený úväzok 5 hod./týždeň = 337,70:40x5 42,22/mesiac

tiež som to riešila u niektorých týmto spôsobom, dala som im úväzok 5 hod./týždeň a mesačnú mzdu 45 eur.
karol x
09.01.13,09:08
Vie mi prosím niekto poradiť s nasledovnym problemom:
Chcem uzavriet dohodu o pracovnej cinnosti, ale vopred este neviem aku dlzku pracovneho casu bude mať dohodar. Niekedy ho budem potrebovat len napr. na 3 hodiny za týzden, neskor na 10 hodin za tyzden. Co mu mam presne napisat do dohody, ked v ZP je v § 228a uvedené, ze v dohode musi byt uvedeny dohodnuty rozsah pracovneho casu. AK mu uvediem, ze rozsah pracovneho casu je 10 hodin, nebude to sediet so skutocnostou ze niektory týžden, bude pracovat len 3 hodiny, pretoze som ho potreboval len na tie 3 hodiny. kludne sa moze domahat odmeny za 10 hodin, pretoze to v dohode bude mat takto uvedene.
dakujem za odpoved
mzdarka renca
09.01.13,09:11
Vie mi prosím niekto poradiť s nasledovnym problemom:
Chcem uzavriet dohodu o pracovnej cinnosti, ale vopred este neviem aku dlzku pracovneho casu bude mať dohodar. Niekedy ho budem potrebovat len napr. na 3 hodiny za týzden, neskor na 10 hodin za tyzden. Co mu mam presne napisat do dohody, ked v ZP je v § 228a uvedené, ze v dohode musi byt uvedeny dohodnuty rozsah pracovneho casu. AK mu uvediem, ze rozsah pracovneho casu je 10 hodin, nebude to sediet so skutocnostou ze niektory týžden, bude pracovat len 3 hodiny, pretoze som ho potreboval len na tie 3 hodiny. kludne sa moze domahat odmeny za 10 hodin, pretoze to v dohode bude mat takto uvedene.
dakujem za odpoved
uveď im tam max. do 10 hod./týždeň podľa potrieb zamestnávateľa a odmenu z dohody hodinovú mzdu.
karol x
09.01.13,09:24
tiez som tak uvazoval, ale myslis, ze by sa dala podla teba pouzit takato klauzula aj v pracovnej zmluve? podla mna nie. plati to analogicky. pri kontrole IP by s tym mohol byt problem, ze zamestnanec nevie aky presne ma dlhy pracovny cas.
mzdarka renca
09.01.13,09:30
tiez som tak uvazoval, ale myslis, ze by sa dala podla teba pouzit takato klauzula aj v pracovnej zmluve? podla mna nie. plati to analogicky. pri kontrole IP by s tym mohol byt problem, ze zamestnanec nevie aky presne ma dlhy pracovny cas.
v pracovnej zmluve určite nie.
mám za to, že dohody sú práve na také prípady, že zam-ľ takto zamestnaného zamestnanca potrebuje občas a nie pravideľne.
karol x
09.01.13,09:43
v pracovnej zmluve určite nie.
mám za to, že dohody sú práve na také prípady, že zam-ľ takto zamestnaného zamestnanca potrebuje občas a nie pravideľne.

ok. to je mozne vysvetlenie. aj podla ZP ide o prilezitostnu pracu. dakujem za radu
danakl
09.01.13,10:11
dakujem Karol x. pozerala som este tu dohodu a musím im dat min. mzdu, ale da sa vypočítat tiez ako min . hod. mzda. čize ona moze nadalej pracovat 2 hod. denne, s tým, že bude mat hod. mzdu 1,941 € je to tak spravne? odvody budu tiez z tejto hod. mzdy? viem, že sa pytam zakladne veci, ale vratila som sa po materskej a som ako zaciatočník :-( dakujem Ti velmi pekne za odpoved. volala som este do soc. poist. a tam mi povedali, že system ju automaticky odhlkasil a ja sa musím rozhodnut ako ju prihlasim. nebude to pokutované, ked ju prihlasím od 01.01 2013 na pp na kratší prac. cas? vzťahuju sa aj na to prechodné ustanovenia.? dakujem este raz
ekovm
09.01.13,10:14
Ďakujeeeem
karol x
09.01.13,10:28
dakujem Karol x. pozerala som este tu dohodu a musím im dat min. mzdu, ale da sa vypočítat tiez ako min . hod. mzda. čize ona moze nadalej pracovat 2 hod. denne, s tým, že bude mat hod. mzdu 1,941 € je to tak spravne?

vyska tej minimalnej hodinovej mzdy zavisí od toho predpisu, co som ti napisal je to zakon 663/2007 a nariadenie 663/2007. tusim tam je hodinova mzda, co uvadzas.

odvody budu tiez z tejto hod. mzdy? viem, že sa pytam zakladne veci, ale vratila som sa po materskej a som ako zaciatočník :-( dakujem Ti velmi pekne za odpoved.

s tymi odvodmi to bude asi tak ako pises, ale nie som si isty. logicky mi to tak ale vychadza.

volala som este do soc. poist. a tam mi povedali, že system ju automaticky odhlkasil a ja sa musím rozhodnut ako ju prihlasim. nebude to pokutované, ked ju prihlasím od 01.01 2013 na pp na kratší prac. cas? vzťahuju sa aj na to prechodné ustanovenia.? dakujem este raz


prihlasit do socialky treba najneskor dnom vzniku prac. pomeru. teraz presne nerozumiem tvojej otazke. nejak som sa v tom stratil. :-)