luebchenko
01.03.05,10:37
Pridávam vlastný vynález, vynájdený v zúfalstve zo škŕŕŕkajúceho žalúdka v rámci diéty, ktorý je napodiv napriek diétnosti tak strašne jedlý, že sme ho zaradili do našej klasickej kuchynskej zostavy :) Pre všetkých pochybovačov o tejto kombinácii - tiež by ma v živote nenapadla kombinácia kura a kapusta. U nás bola doteraz vždy ku kapuste buď bravčovina alebo hus či kačka. Ale napodiv - je to super.

Potrebuješ:
snahu stravovať sa diétne, jeden veľký pekáč s deklom a okrem toho:
1 surovú bielu kapustu (pre výtvarne senzibilných stravníkov môže byť aj červená varianta, len potom je to taký tmavý maglajz... - s bielou kapustou je to vlastne tiež maglajz, len svetlý :D )
2-3 balíky vykostenej kuraciny (ja mám najradšej horné stehná)
7-kräutersalz (7bylinková soľ - kupujem v Metre)
mletý rozmarín a čierne mleté korenie
cca 4 veľké strúčky cesnaku
Worchestrovú omáčku
olivový olej

Mäso nasolíš bylinkovou soľou, pokvapkáš worčestrom a dáš bokom (pozor na domácich miláčikov dočahujúcich či doskočiacich na kredenc, ktorí javia takisto záujem o diétne stravovanie :D )
Do pekáča dáš na dno priměřene olivového oleja, kapustu nakrájaš na slížiky a ukladáš do pekáča - sem tam vrstvu osolíš bylinkovou soľou, mletým rozmarínom, čiernym korením a cesnakom. Úplne navrch rozložíš kuracie rezne (ak ti ich tie zvery medzičasom nezožrali), zakryješ deklom a dáš do trúby - ja mám elektrickú a pečiem to vždy najprv na 200 stupňoch (asi 30 minút) potom ešte asi 15-20 minút dopekám na 250 stupňoch. Sem tam nakuknúť či sa nepripaľuje, ale ono si to pustí dosť vody, takže nehrozí. V priebehu pečenia mäso zamiešam do kapusty, aby sa to tak vzájomne poochucovalo. Chutí to super, okrem krájania kapusty nie je s tým žiadna robota a je to myslím si aj dostatočne diétne. A keď nie ste na diéte, hodia sa k tomu zemiačky, možno aj knedľa.
Odporúčam a prajem dobrú chuť.
Janca
01.03.05,09:58
Doplnim, ze je to vyborne aj s kyslou kapustou.
Postup temer identicky - do pekaca kyslu kapustu /nepremytu/, na nu poukladat na platky nakrajane zemiaky, gril. korenim a solou ochutene kusky kurata /co mate radi/, platok masla, ti menej dietni si daju na kazdy kusok kurata platky prerastenej slaninky alebo bociku, aby nebolo masko suche. Po okrajoch trochu podlejeme olejom, prip. trochou vody a potom uz len netrpezlivo budete obiehat okolo rury, kym to nebude upecene.

Ako poznamenala Luebchenko, ked nam to nas pes dovoli, obcas sa nam ujde vhodit do toho pekaca aj maso, inak jeme vacsinou len tu kapustu a zemiaky, chi-chi-chi.
Lucy
02.03.05,08:22
Janca
02.03.05,08:24
Luebchenko, METRO mam od ruky, cim to mozem nahradit /samozrejme okrem klasickeho korenia na kura, alebo grilovacieho/. Ktore koreniny mam zmiesat, chcem tvoju verziu skusit v sobotu, alebo v nedelu, ved na maso mi vyjdu peniaze len na nedelu, lebo nic nerobim, len sedim na PORADE.
janaGT
02.03.05,08:29
ja pridávam takýto recept z kyslej kapusty, podotýkam, že je náročný na čas ale je výborný:

potrebujeme:

kyslá kapusta, uvarené zemiaky v šupke a hneď ich aj ošúpať, uvarené cestoviny najlepšie sú podľa mňa domáce halušky, slaninku - opraženú na cibuľke.
Najskôr uvaríte kyslú kapustu, zemiaky, halušky, opražíte slaninku nakrájanú na kocky. Keď je toto všetko hotové, ďalší postup je:
do pekáča dáme trošku oleja, na ňom osmáhneme zemiaky, ktoré sme pokrájali na kocky, alebo ja pretláčam cez tlačítko - neviem ako sa to presne volá, pridáme uvarenú kapustu, slaninku, všetko dobre premiešame a môžete papať. Moja 6 ročná dcéra sa tým ide "zadusiť", ona toho zje nenormálne množstvo.
Dobré to je hlavne tak za 2 hodinky, keď do seba prejdú všetky chute prísad.
Zuzka
02.03.05,08:34
Ja plním kura kyslou kapustou, ale kapustu trochu dochutím cukrom, olejom a cibuľou, ale toto nemusí byť, môže byť iba kyslá kapusta. Kapustu napchám do kurčaťa a ak mi zostane kapusta, tak ju dám vedľa na pekáč. Robievam to aj tak, že kurča rozporcujem a položím ho na kapustu. Prikryjem a dám piecť. Keď je kurča mäkké, tak ho nechám chvíľu odokryté, ab bolo chrumkavé. Podávam s knedľou. Taktiež doporučujem vyskúšať. Je to naozaj výborné.
gabri
02.03.05,13:57
Ja plním kura kyslou kapustou, ale kapustu trochu dochutím cukrom, olejom a cibuľou, ale toto nemusí byť, môže byť iba kyslá kapusta. Kapustu napchám do kurčaťa a ak mi zostane kapusta, tak ju dám vedľa na pekáč. Robievam to aj tak, že kurča rozporcujem a položím ho na kapustu. Prikryjem a dám piecť. Keď je kurča mäkké, tak ho nechám chvíľu odokryté, ab bolo chrumkavé. Podávam s knedľou. Taktiež doporučujem vyskúšať. Je to naozaj výborné.
Toto robím aj ja, je to obsolutne nenáročné na na čas,kapustu ani neochucujem, je to vynikajúce.
luebchenko
03.03.05,13:48
Luebchenko, METRO mam od ruky, cim to mozem nahradit /samozrejme okrem klasickeho korenia na kura, alebo grilovacieho/. Ktore koreniny mam zmiesat, chcem tvoju verziu skusit v sobotu, alebo v nedelu, ved na maso mi vyjdu peniaze len na nedelu, lebo nic nerobim, len sedim na PORADE.
Jani, včera som tu nebola, ale dnes večer ak nezabudnem mrknem, aké burinky sú namiešané v tej soli, a môžeš si to namiesať podľa chuti aj sama.
AlaNR
04.03.05,11:30
Ja tiež robím niečo podobné, ale kuriatko potriem zmeskou soli, grilovacieho korenia, vegety, čierneho korenia a sladkej papriky a poukladám naň maslo. Keď sa to vypeká, šťava s koreninami steká dole a fantasticky ochutí kapustu pod kuriatkom.
K tomu sa mi (neviem prečo) hodí zemiaková kaša.
Nemá to chybu!
luebchenko
04.03.05,14:28
Luebchenko, METRO mam od ruky, cim to mozem nahradit /samozrejme okrem klasickeho korenia na kura, alebo grilovacieho/. Ktore koreniny mam zmiesat, chcem tvoju verziu skusit v sobotu, alebo v nedelu, ved na maso mi vyjdu peniaze len na nedelu, lebo nic nerobim, len sedim na PORADE.
Jani skoro som zabudla, tu je to zloženie tej soli, len si neviem predstaviť ako tam nastrúhaš bobkový list :D
Takže: kremva soli je tam: oregano, rozmarín, tymián, bazalka, majorán, bobkový list a petržlen.
Prajem pekný víkend a dobré papkanie :p
Paula
04.03.05,14:36
Sledujem vaše varianty na to, čo robím aj ja - zasa troška inak. Do remosky na dno dám na plátky zemiaky surové + rasca + vegeta. Potom na plátky surová cibuľa, potom na plátky hlávková kapusta + rasca+vegeta. Navrch kúsky kurčaťa predom naložené v zmesi olej+gril.zmes. Ak dávam kyslú kapustu, potom použijem zemiaky vopred v šupke uvarené.
janasv
31.10.05,08:34
Toto robím aj ja, je to obsolutne nenáročné na na čas,kapustu ani neochucujem, je to vynikajúce.

Suhlasim - kapusta, kurca a sup...Nesolim a nedavam ani dalsiu cibulu a rascu - v kyslej kapuste je vsetko. Ale porcie kurcata pred tym obvarim v hrnci so zeleninou a necham asi 10 min povriet - pusti stavu a "farbu". Az potom davam piect a podlievam vyvarom. Ten riadne povarim a mam aj polievku.:) Kapusta nam uz kysne, tak sa tesim na hody.:D:D A este davam surove zemiaky na osobitny plech, pekac do rury ku kuratu a upecie sa to spolu. Je to dobre aj s knedlou aj s varenymi zemiakmi. Mnam!!!!!:):p:)