marianna
01.03.05,11:15
Poraďte nejaký rýchly a jednoduchý recept na šalát z čínskej kapusty.
uka
01.03.05,13:06
1. Na jemno nakrájať a zaliať nálevom z vínneho octu, olivového oleja, medu a soli.
2. Na jemno nakrájať, pridať biely jogurt, korenie zaziky a soľ.
bepo
01.03.05,14:23
Skús použiť len tekvicový olej.
Lienočky
11.03.05,22:29
Na jemno nakrájať, posoliť, pridať biely jogurt a cesnak.
ondrejvla
11.03.05,22:33
Nakrájať, pridať pretlačený cesnak, mrkvu postrúhanú na jemno, soľ, čerstvo zomleté korenie, lyžicu olivového oleja, biely jogurt, šťavu z citróna. Premiešať a nechať aspoň 30 min.stáť. V lete je výborný z chladničky.
petra:-)
11.03.05,22:37
Ja robím tak ako ondrejvla, ale bez cesnaku (ja surový nemôžem, ale rada by som, lebo mi chutí :o ) a keď je sezóna pridávam miesto mrkvy redkvičku.
Monica
11.03.05,23:02
Čínsku kapustu nakrájať, 1menší pór na kolieska, tvrdý syr nastrúhať,nakrájať krabie tyčinky 1 balíček , 1 malá konzerva steril.kukurice. Osoliť,okoreniť čier.korením.Zaliať bielym smotanovým jogurtom.Dobrý šmak!!!
kukučka
08.04.05,18:53
Pre Petru a všetkých, čo nemôžu čerstvý cesnak

Pretlačený cesnak zaliať troškou vody a prevariť v mikrovlnke, ale len chvíľku!

A ešte jedna rada pre žlčníkárov: surovú cibuľu nakrájať, posoliť a jesť až sa cibuľa rozplače . . .teda pustí šťavu. Vyskúšajte, neviem posúdiť, našťastie ho mám a slúži :D :p
bef
08.04.05,20:39
Poraďte nejaký rýchly a jednoduchý recept na šalát z čínskej kapusty.
Lyžica horčice, 2 lyžice oleja dobre premiešat a pridať pokrájanú čín. kapustu.
Miesto kapusty sa dá použiť aj šalát a kto má rád môže pridať aj mladú cibuľku a reďkovku.
Dobrú chuť.
Jara
10.11.09,12:53
Neviem, či takéto šaláty už boli na Porade, ale prišlo mi mailom...
Marcelino 22
02.12.09,21:11
1 kapusta-1 uhorka-4paradajky-3papriky-1cibula nakrajať všetko na jemno. posoliť. Dochutiť praškovy cukor,ocot.olivovy olej(slnečnicovy) Može sa podavať aj s tuniakom.
osky
04.12.09,09:43
cinsku kapustu na tenke pruzky nakrajat,potom mozeme miesat s roznou zeleninou/struhana mrkva,kalerab,hlavkovy salat,redkovky,uhorka....../posypat troskou cukru a stipkou soli.dobre premiesat a nechat cca 3 min.postat-zacne pustat stavu.pred podavanim primiesat lyzicu kvalitneho panenskeho oleja/olivovy,slnecnicovy,tekvicovy-mozes kombinovat/a citronovu stavu podla chuti/mozno nahradit bylinkovym octom-ale nie klasickym!!!!octom do vare/
na zaver pridat stipku provensalkych bylin,bazalky,tymianu/nie vsetky naraz,vzdy len jeden typ/

takto variovany zaklad/zaklad je pisany tmavo/ ti poskytne vzdy novu chut.dobru chut!!!!