luebchenko
01.03.05,11:21
Jeden bradatý na úvod:

Viete ako majú radi pizzu Taliani? - Hodne kečupu a syra
A Maďari? - Pikantnú
A Slováci? - S mäkčeňom :D

Recepty sú v prílohe (dúfam :p )
Luna
01.03.05,10:26
Listujem tu a tečú mi slinky.Prečo provokuješ??????
M0NIKA
05.03.05,13:04
Jeden bradatý na úvod:

Viete ako majú radi pizzu Taliani? - Hodne kečupu a syra
A Maďari? - Pikantnú
A Slováci? - S mäkčeňom :D

Recepty sú v prílohe (dúfam :p )
Už som si to stiahla :) , vďaka.
Majka
01.04.05,12:40
prosim nejake recepty so syrom,delikatesky,salatiky... viete mate niekto ? superreceptov?

dakujem
petra:-)
25.04.05,07:38
luebchenko, vďaka za recepty. Už sa teším, ako ich vyskúšam. :p
ondrejvla
26.04.05,17:54
Pridám aj ja jeden, už som ho piekla, nestačil chudák ani vychladnúť.
bepo
26.04.05,18:00
Kečup sa nepoužíva.Kamoš v Taliansku 4 dni zbieral odvahu aby si od čašníka vypýtal kečup.Pikolíka skoro vystrelo a hneď sme tam boli za gurmánov.
Evaman
27.04.05,13:24
Bepo, máš úplnú pravdu, na ozajstnú origi pizzu sa kečup nedáva.Ja kečup na pizzi priam neznášam.A možno preto, že kečupu vo všeobecnosti nijak moc neholdujem. Taký kečup vie úplne zmeniť pôvodnú chuť.
nika123
14.01.06,16:01
Pridám aj ja jeden, už som ho piekla, nestačil chudák ani vychladnúť.

Robím tieto rožky,ale dávam na to len kečup,salámu a tvrdý syr,zviniem,potieram vajíčkom do ktorého dám grilovacie korenie.Vrch posypem sézamom.:p
Martina80
16.01.06,07:24
Jeden bradatý na úvod:

Viete ako majú radi pizzu Taliani? - Hodne kečupu a syra
A Maďari? - Pikantnú
A Slováci? - S mäkčeňom :D

Recepty sú v prílohe (dúfam :p )

Z tejto knižky som robila pizzu asi štyrikrát , je vynikajúca..akurát tam pri ceste s kypriacim práškom chýba koľko sa má dať múky....ale ja raz dám tak raz inak a vždy je dobrá :p :D
agathel
23.01.06,19:19
Pravá talianska pizza. Recept na ňu je veľmi jedoduchý.300 g hladká múka - najlepšie 00 (veľmi jemná), 20 g droždia, 150 ml vody, 1 lyžička olivového oleja, 1/2 lyžičky soli. Tuk na vymastenie plechu.
Postup: Muku zmiešame s droždím rozpusteným vo vlažnej vode a s olejom. Mierne osolíme a hneceme tak dlho, až vznikne hladké, vláčné cesto, ktoré sa neprichytává na steny nadoby. Prikryjeme ho utierkou a nechame asi 30 min. vykysnúť. Cesto potom kratko prehneceme, vložíme do tukom vymastenej teflonovej formy a rukami ho po dne roztrieme. Dbame na to, aby okraje boli vyvyšené.
Lepšia pizza - tenšia. Potiera sa NIE KEČUPOM, ale je špecialne rajčiatové pyré PASSATA VALFRUTTA, ďalšie ingredience závisia od Vás, ale navrch sa dáva mozzarella - nastrúhaná. Mne najviac chutí s pikantným salamom. Niekedy stačí menej. Pretože ak date toho veľa, stráca chuť..... Najlpšie je používať pravé talianské výrobky, i keď sú drahšie, no sú kvalitnejšie.:D