Richard
02.03.05,10:32
Niekedy mám problém, keď som v reštaurácii a v jedálnom lístku sú husto popísané jedlá, ale mne to nič moc nehovorí, kým to jedlo nevidím.

Rovnako Poraďácke recepty vyzerajú zaujímavo, ale ak by ste vedeli niektorí poslať aj foto a pekne zaranžované jedlo, to byl tu len začalo rozvoniavať :D ;)
S21
02.03.05,10:01
No to by som bola rada aj ja, totiž keď vidím to, čo mám jesť, tak sa mi hneď lepšie varí. Keď budem pridávať nejaký recept, skúsim priložiť aj fotku.
jess
02.03.05,11:33
a kuchára k tým receptom nepribalíte :D :D :D ????????, lebo ja strašne nerada varím a pečiem :eek:
luebchenko
03.03.05,13:49
a kuchára k tým receptom nepribalíte :D :D :D ????????, lebo ja strašne nerada varím a pečiem :eek:
... a čo keď dostaneš chuť na kuchára :D ?!!!
Vera
03.03.05,14:18
tak, ja tu mám nejaké receptíky aj s foto
ajacik
03.03.05,15:24
vera, tak toto sa ti fakt podarilo :)

myslím to samozrejme v dobrom :p
bepo
03.03.05,18:45
To sú nejaké profi recepty
ekin
17.03.05,12:36
richard mi trafil do nôty, bo som prave skumala, kam zaradim môj najčerstvejší recept..... Viete ako sa docieli voňavá a chrumkavá uvarená klobása?
Klobásu dáte uvariť do hrnca s vodou a zapnete stránku porada.sk...po polhodine zacítite vônu pecenej klobásky, pribehnete k hrncu, kde sa voda vyparila a klobáska upiekla vo vlastnej šťave. Hrniec zachránite horúcou vodou a ....klobásku máte hotovú...Mnam, esteze sa dá jest