ajacik
04.03.05,13:22
Aj ja pridám kuriatko. úplne jednoduché ale fantastické. dopadnete ako ja: rožkom budete "vylizovať" štavu a budete mastní až za ušami.

takže postup:

umyté kuriatko dáme do hlineného hrnca na pečenie (môže byť aj pekáč s prikrývkou). osolíme, trošku podlejeme vodu a na kuriatko poukladáme na plátky nakrájané masielko (nie žiaden margarín, ani ramu :)).
necháte dusiť cca 3/4 hod a potom na chvíľu odokryť aby sa spravila kôrka.

je to vynikajúce. naozaj tam nie je nič okrem masla a soli (a teda kuriatka), ale stojí to za to.

ako prílohu by som podávala čerstvé rožteky, lebo je z toho super šťavička.

dobrú chuť
učty
04.03.05,22:39
ach jaj nerob chute! Ja som ho ešte výdatne posýpavala dobrým karí korením a k tomu ryža a marhuľový kompót
jeso
04.03.05,22:52
Aj ja pridám kuriatko. úplne jednoduché ale fantastické. dopadnete ako ja: rožkom budete "vylizovať" štavu a budete mastní až za ušami.

takže postup:

umyté kuriatko dáme do hlineného hrnca na pečenie (môže byť aj pekáč s prikrývkou). osolíme, trošku podlejeme vodu a na kuriatko poukladáme na plátky nakrájané masielko (nie žiaden margarín, ani ramu :)).
necháte dusiť cca 3/4 hod a potom na chvíľu odokryť aby sa spravila kôrka.

je to vynikajúce. naozaj tam nie je nič okrem masla a soli (a teda kuriatka), ale stojí to za to.

ako prílohu by som podávala čerstvé rožteky, lebo je z toho super šťavička.

dobrú chuť
bože, ked to čítam znovu som hladná...
pyton
27.03.05,13:11
Aj ja pridám kuriatko. úplne jednoduché ale fantastické. dopadnete ako ja: rožkom budete "vylizovať" štavu a budete mastní až za ušami.

takže postup:

umyté kuriatko dáme do hlineného hrnca na pečenie (môže byť aj pekáč s prikrývkou). osolíme, trošku podlejeme vodu a na kuriatko poukladáme na plátky nakrájané masielko (nie žiaden margarín, ani ramu :)).
necháte dusiť cca 3/4 hod a potom na chvíľu odokryť aby sa spravila kôrka.

je to vynikajúce. naozaj tam nie je nič okrem masla a soli (a teda kuriatka), ale stojí to za to.

ako prílohu by som podávala čerstvé rožteky, lebo je z toho super šťavička.

dobrú chuť
Mhm, super, takto jednoducho to robíme najčastejšie aj my, plus to ešte poprášime červenou paprikou a predtým ešte potrieme cesnakom. Najviac si na tom pochutíme práve takto. Dobre, nabudúce teda skúsim len s tým másielkom a určite vyskúšam aj s tým čiernym pivom, čo tu niekto pridal.
Ževraj mäsko marinované v pive celú noc pred úpravou je tiež fantastické. Napr. na rezne /my hovoríme rizky, mňam/.
Andrea2
27.04.05,13:57
Toto je týranie, ja mám dnes ovocný deň. Ale nechcem , nie, nie.
Bubika
05.06.05,11:36
Aj ja pridám kuriatko. úplne jednoduché ale fantastické. dopadnete ako ja: rožkom budete "vylizovať" štavu a budete mastní až za ušami.

takže postup:

umyté kuriatko dáme do hlineného hrnca na pečenie (môže byť aj pekáč s prikrývkou). osolíme, trošku podlejeme vodu a na kuriatko poukladáme na plátky nakrájané masielko (nie žiaden margarín, ani ramu :)).
necháte dusiť cca 3/4 hod a potom na chvíľu odokryť aby sa spravila kôrka.

je to vynikajúce. naozaj tam nie je nič okrem masla a soli (a teda kuriatka), ale stojí to za to.

ako prílohu by som podávala čerstvé rožteky, lebo je z toho super šťavička.

dobrú chuť
Tiez to tak robievam, dokonca tam niekedy ani to masielko nedavam :O).....ale ked uz je kuriatko trosku upecene, pridam k nemu upiect aj zemiaky. Maju ohromu chut....
pyton
06.01.06,17:49
Mňam, sliny mi tu tečú nad jedným receptom:



Kuře se sýrem.
1 kuře na díly rozebrané, ale klidně to děláme i z prsíček bez kostí a kůže
200 g tvrdého nastrouhaného sýra
1 lahvička šlehačky tedy asi 1/4 litru
2 – 3 stroužky česneku na plátky
sůl
máslo na vymazání pekáčku či remosky.
Omyté a osušené kuře dáme do máslem vymazané remosky, poklademe česnekem, posolíme, zasypeme strouhaným sýrem, zalijeme šlehačkou a dáme péci. Až se utvoří kůrčička, je to hotovo.
Nemáte-li remosku jako třeba my, dejte vše do pekáčku a teprve až je kuře skoro hotové, zasypte sýrem a zalijte šlehačkou.
Nejlépe to chutná s bramborami.

/ http://www.grilovani.org/ /
DanielaSL
06.01.06,18:12
Poznám tento recept a je fakt výborný, odporúčam vyskúšať.
pyton
06.01.06,18:24
To si ma potešila, že je to výborné ako to vyzerá. :)
Tweety
08.01.06,16:48
Ja Vám pridám jeden úplne jednoduchý, ktorý zvládne aj neskúsená kuchárka.Umyjeme kuriatko, vyberieme zo špajze kuchynskú soľ a pekáčik. Na ten vysypeme kilo soli a na tú soľ dáme ležať pripravené čisté kuriatko, keď to máme šups s pekáčom do rúry. Počas pečenia nepodlievame, nerobíme vôbec nič, len čakáme, až bude krásne chrumkavé. Je to naozaj vynikajúce. Ako prílohu môžeme dať ryžu, zemiačiky, alebo len tak s chlebíkom.;) ;) ;)
janasv
08.01.06,20:46
Aj ja pridám kuriatko. úplne jednoduché ale fantastické. dopadnete ako ja: rožkom budete "vylizovať" štavu a budete mastní až za ušami.

takže postup:

umyté kuriatko dáme do hlineného hrnca na pečenie (môže byť aj pekáč s prikrývkou). osolíme, trošku podlejeme vodu a na kuriatko poukladáme na plátky nakrájané masielko (nie žiaden margarín, ani ramu :)).
necháte dusiť cca 3/4 hod a potom na chvíľu odokryť aby sa spravila kôrka.

je to vynikajúce. naozaj tam nie je nič okrem masla a soli (a teda kuriatka), ale stojí to za to.

ako prílohu by som podávala čerstvé rožteky, lebo je z toho super šťavička.

dobrú chuť


Ajacik, pravidelne robim podobne, len do neho este nakrajam 2-3 cibule alebo cesnak. Je to super a dietne. A na druhy plech do rury davam aj upiect zemiaky.
pyton
19.01.06,17:10
Tak to "Kuře se sýrem" /7. príspevok/ som minulý víkend robila, bolo to celkom fajn, ale už sa teším na klasiku :p :D
Tweety
19.01.06,17:12
Tak to "Kuře se sýrem" /7. príspevok/ som minulý víkend robila, bolo to celkom fajn, ale už sa teším na klasiku :p :D
Skús aj to moje na kile soli, je fajné šťavnaté a na povrchu chrumkavé.;) A čo je najhlavnejšie, s prípravou nie je žiadna babračka.:)
pyton
19.01.06,17:32
Tweety, už aj to mám v pláne, kilo soli som si už špeciálne kúpila, tróni na linke, aby som nezabudla :D
Tweety
19.01.06,17:35
Tweety, už aj to mám v pláne, kilo soli som si už špeciálne kúpila, tróni na linke, aby som nezabudla :D
Keď som ten recept dostala, bolo to už dávnejšie, nevedela som si to kurča predstaviť aké to bude slané, ale keď som ho neskôr urobila, neverila som tomu, že je tam tej soli dosť a predsa je na kurčati akurát.:)
ajacik
19.01.06,20:46
Ja Vám pridám jeden úplne jednoduchý, ktorý zvládne aj neskúsená kuchárka.Umyjeme kuriatko, vyberieme zo špajze kuchynskú soľ a pekáčik. Na ten vysypeme kilo soli a na tú soľ dáme ležať pripravené čisté kuriatko, keď to máme šups s pekáčom do rúry. Počas pečenia nepodlievame, nerobíme vôbec nič, len čakáme, až bude krásne chrumkavé. Je to naozaj vynikajúce. Ako prílohu môžeme dať ryžu, zemiačiky, alebo len tak s chlebíkom.;) ;) ;)

to robím aj ja a je to ...............mňam;)

pamätám si to ako ešte malá, ked sme chodili na výlety. Mama takto upiekla kurča, zabalila a bolo to. Nič z toho netieklo a v lese sa to jedlo.......
matafe
20.01.06,14:35
to robím aj ja a je to ...............mňam;)

pamätám si to ako ešte malá, ked sme chodili na výlety. Mama takto upiekla kurča, zabalila a bolo to. Nič z toho netieklo a v lese sa to jedlo.......

Aj moja mama častokrát nachystala na výlet kuriatko upečené na soli.

Ja tiež zvykne robiť kurča na soli, k tomu ešte urobím kapustový šalát a potom mi už ani chlebík nechýba.
Zita5
20.01.06,14:40
Aj ja pridám kuriatko. úplne jednoduché ale fantastické. dopadnete ako ja: rožkom budete "vylizovať" štavu a budete mastní až za ušami.

takže postup:

umyté kuriatko dáme do hlineného hrnca na pečenie (môže byť aj pekáč s prikrývkou). osolíme, trošku podlejeme vodu a na kuriatko poukladáme na plátky nakrájané masielko (nie žiaden margarín, ani ramu :)).
necháte dusiť cca 3/4 hod a potom na chvíľu odokryť aby sa spravila kôrka.

je to vynikajúce. naozaj tam nie je nič okrem masla a soli (a teda kuriatka), ale stojí to za to.

ako prílohu by som podávala čerstvé rožteky, lebo je z toho super šťavička.

dobrú chuť


Ja k takémuto kuriatku asi v polovičke pečenia pridám zmes plnky a pečiem spolu . Plnka má fantastickú chuť a je presiaknutá tým kuracím výpekom .

Plnka - rozmočené rožky asi 6 ks zmiešam s 2 ks vajíčka , soľ, vegeta , korenie a veľa petržlenovej vňate . Dopekám spolu s kuriatkom . Na plnke sa spraví chrumkavá kôra . Mňam , mňam :) ;) Plnka má lepšiu chuť , ako keby ste ju piekli osobitne .