vieroslava
05.02.08,22:34
A kde sa dajú pozháňať tie múky....? Marí sa mi, že tebe poslali aj s pekárničkou? Ale kde by som si ich zohnala ja?
Predávajú aj v hypermarketoch. Ja kupujem v tom, čo inzeruje, že "........je lacný".
Meggi 1
05.02.08,22:11
Meggi ty ho robíš podľa akého receptu? Ja som robila podľa tých, čo som dostala ku pekárničke..
Danka, ja robím celozrnný podľa tohto receptu:
1,5 KL sušených kvasníc, 300 g hladkej múky chlebovej, 200 g celozrnnej múky, 1,5 KL soli, 1 KL rasce, varený zemiak, 1 PL octu, 1PL olivového oleja, 350 ml vody.
Základ je podľa priloženého receptára ku pekárni, moje "vylepšenia" sú rasca, zemiak, ocot a olivový olej.
Stevo83
08.02.08,15:09
Ahojte. Aj ja mam doma pekaren na chlieb, ale som este nekupoval hotove zmesy. Myslim si, ze ked chces mat nieco lacne a "zdrave" urob si to doma-preto som predsa kupil pekaren. Robil som uz 3 druhy chlebov podla prilozenych receptov a vsetky sa mi podarili. Musel som si ale kupit digi vahu(500Sk) lebo som nechcel obcas pokazit chlieb (1 bol tak od oka). Zatial som veeelmi spokojny.
a zabudol som ... mam MOULINEX OW500030 ( az na 1500g chlieb)
beba13
08.02.08,19:28
No dievčence už sa mi začína dariť, včera sa mi už chlebík neprevalil robila som celozrnný, ale nie z hotovej zmesi, našla som na nejakej stranke českej 6 zrnkový, a dnes som skušala cesnakový z nivou ten je tiež dobrý, tak teraz dumám aký upečiem zajtra.
DanielaSL
09.02.08,13:59
Ja som piekla ráno..je krásny.....tiež už nepečiem z hotovej zmesi...ten Dášin recept s obmenami, raz miesto vody cmar, raz vsypem aj zrnká, raz menej T650 a viac tmavých múk, raz zemiak, inokedy bez neho. A pečiem to vždy na klasickom programe so stupňom vypečenia 3. Tie háky sa mi nechcú z cesta vyberať, ale nechávam ich tam, až kým chlebík nevychladne, kôrka zmäkkne a potom ich ľahko vytiahnem a ostane tam len nenápadna čiarka a dierka. Ináč aj tá brioška podľa receptu je výborná.
DanielaSL
09.02.08,13:59
No dievčence už sa mi začína dariť, včera sa mi už chlebík neprevalil robila som celozrnný, ale nie z hotovej zmesi, našla som na nejakej stranke českej 6 zrnkový, a dnes som skušala cesnakový z nivou ten je tiež dobrý, tak teraz dumám aký upečiem zajtra.

Beba hoď recept na ten cesnakový...
kukučka
09.02.08,20:55
zaujímavé chlebíky (http://vareni.dama.cz/prehled.php?t=&podle=nazev&str=8)
a tu je sľúbený kvas (http://vareni.dama.cz/recept.php?d=3473)
a ešte jeden:
DanielaSL
10.02.08,20:03
Dievčatá..vema, otázka, Meggi1 a MaG..nemám tvoj stredný znak..čo ste nové upiekli..ako sa vám darí?
vema
10.02.08,21:18
No, ja pečiem chlebík každý tretí deň, stále 750g, rôzne druhy, čarujem s múkami a sme spokojní.Sladké dačo som ešte neupiekla, aj by som rada, len nemám odskúšaný recept.Pa
Meggi 1
10.02.08,21:36
Dievčatá..vema, otázka, Meggi1 a MaG..nemám tvoj stredný znak..čo ste nové upiekli..ako sa vám darí?
Ja som aj dnes piekla chlebík. Chcela som vyskúšať dať múku len pomocou odmerky, bez váženia, že už mám to množstvo múky v oku...Ale to bol veru zlý odhad, keď sa cesto miesilo, bolo také riedke, že sa lepilo na nádobu, musela som múku dosypať. Poučenie: múku radšej vždy odvážiť, vtedy je cesto tak akurát.
Sladké som ani ja ešte nepiekla v pekárni, len som si dala vymiesiť cesto a potom som koláč upiekla v rúre.
Vôbec som neoľutovala investíciu do pekárne. Som rada, že ju mám.
kukučka
10.02.08,21:46
dala som link aj na sladké, príspevok 257
vema
11.02.08,13:21
dala som link aj na sladké, príspevok 257
Našla som, ďakujem, už som niečo aj vybrala, no uvidím, kedy sa do toho pustím.
oko71
11.02.08,13:31
A mas aj skusenosti s pecenim bezlepkoveho chlebika? Je na to daky specialny program v pekarnicke alebo treba kupit dokonca specialnu pekarnicku?
ylo
beba13
11.02.08,15:28
Cesnakovo-nivový chlieb
350ml vody
1čl soli
1čl cukru
1,5Pl olivový olej
1/2 hrnčeka strúhanej nivy
4-5 strukov prelisovaného cesnaku
540g múky( 140g hladkej, 400g celozrnnej pšeničnej)
1čl sušeného droždia
program-celozrnný
veľkosť- stredná
kôrka-stredná
Inak múka môže íst aj čisto len hladká, alebo kto aku ma rád. Cesnak tiež podla chuti ja som dala 10 stručikov aj nivy viac.
beba13
11.02.08,15:36
Skúšala som aj bábovku podla priloženého receptu čo bol k pekárni už 2x lebo deťom chutila ale vždy z inej múky tak experimentujem ktora bude lepšia boli obidve dobré
tina1
11.02.08,16:58
A mas aj skusenosti s pecenim bezlepkoveho chlebika? Je na to daky specialny program v pekarnicke alebo treba kupit dokonca specialnu pekarnicku?
ylo
Ja peciem bezlepkovy chlebik v pekarni ETA Siesta na programe "Sprint". Program trva 1:58 hod. Najlepsi chlebik je z muky MIX B. Je sice drahsia, ako ostatne ale je neporovnatelny s ostatnymi mukami. :D
Meggi 1
12.02.08,00:19
Beba13, ten cesnakovo - nivový chlebík sa zdá byť lahôdka, určite vyskúšam. Ja tiež používam veľa cesnaku, kde sa len dá použiť, tam ho pridám. A nie je chlebík taký hustý, keď dáš väčší podiel celozrnnej múky?
beba13
12.02.08,07:49
Beba13, ten cesnakovo - nivový chlebík sa zdá byť lahôdka, určite vyskúšam. Ja tiež používam veľa cesnaku, kde sa len dá použiť, tam ho pridám. A nie je chlebík taký hustý, keď dáš väčší podiel celozrnnej múky?
No je tuhší, ale ked chceš tak pomer si môžeš zmeniť. Ale ja viacej pečiem z celozrnnej je výživnejšia a sýtejšia. Tiež buchty, koláče a aj do jedal na zahustenie používam celozrnnú.:---:---:---
DanielaSL
12.02.08,07:51
Beba ďakujem za recept, už je doma v PC uložený, vyskúšam najbližšie.
dalida
13.02.08,12:13
Aj zo mňa sa už stáva pokročilejšia pekárka. Môj v poradí tretí chlebík, ktorý bol ušatý, ma úplne zrazil do zúfalstva. Ale aj vďaka vašim radám som to prekonala a odvtedy pečiem len dobré chlebíky. Už som skúsila aj sladké - pudingovú bábovku. Ani som nečakala, že bude mať taký úspech. Dcéra z nej bola vo vytržení a keď si z nej zobrala do práce, aj tam vraj zožala ovácie:D.
Možno tento recept poznáte, ale možno nie. Tu je:

Pudingová bábovka:

4 celé vajcia
4 pudingové prášky
200 ml cukru
200 ml oleja
1 bal. prášku do pečiva
Na mojej pekárni je na to program "prášok do pečiva"

Ja som použila čokoládový puding, buchta bola tmavá hnedá, ale zaujímavá:D:D:D
vema
13.02.08,12:45
Aj zo mňa sa už stáva pokročilejšia pekárka. Môj v poradí tretí chlebík, ktorý bol ušatý, ma úplne zrazil do zúfalstva. Ale aj vďaka vašim radám som to prekonala a odvtedy pečiem len dobré chlebíky. Už som skúsila aj sladké - pudingovú bábovku. Ani som nečakala, že bude mať taký úspech. Dcéra z nej bola vo vytržení a keď si z nej zobrala do práce, aj tam vraj zožala ovácie:D.
Možno tento recept poznáte, ale možno nie. Tu je:

Pudingová bábovka:

4 celé vajcia
4 pudingové prášky
200 ml cukru
200 ml oleja
1 bal. prášku do pečiva
Na mojej pekárni je na to program "prášok do pečiva"

Ja som použila čokoládový puding, buchta bola tmavá hnedá, ale zaujímavá:D:D:DDalida a to si tam len všetko nahádzala a hotovo? Nič si pred tým nešľahala, alebo nemiešala?
Stevo83
13.02.08,16:49
Ahojte. Chcem sa spytat na 2 veci.. :
1. vcera som isiel robit konecne aj zo suseneho mlieka chlebik, no dal som to len tak, ze na dno nadoby som dal vodu a do toho som nasypal sus mlieko a potom dalsie prisady. cesto bolo jak voda(trosku hustejsie) ale straasne riedke .. nechal som to ako to dopadne a ono to zacalo normalne rast a napokon sa upiekol aj normalny chlebik..takze ak robite zo sus mlieka, vymiesate ho v pohari, alebo ho date ako ja ? hned do nadoby ?
2. ako skladujete chlebik ?? asi nie je velmi vhodne ho davat do igelitu.. vsak ?
Stevo83
13.02.08,16:54
Ahoj. Nic mi nevravi ten Tvoj program... mohla by si mi napisat prosim Ta , ako asi vyzera robenie cesta ? (nech porovnam so svojimi programami), cize ako dlho asi hnieti a stoji .. a tak .. Dik
DanielaSL
13.02.08,16:58
Môžem ťa poprosiť o ten recept? Ja som si vlani kúpila v Tupperware takú chlebárničku...je veľmi fajn, v tom skladujem chlebík. Ináč ja som včera robila z receptov, čo pribalia k pekárničke Moulinex - mazanec. Dopadlo to tak, že ako začalo piecť, už som pochopila, že z toho nič nebude a musela som pekárničku vypnúť a nepodarok vyhodiť. Neviem prečo..žeby som bola niečo zle odvážila? Nechápem... Dávala som akurát miesto masla olej, ale tak robím bežne keď pečiem briošku a je to v pohode. Už si asi na ten mazanec netrúfnem viac.:confused:
vieroslava
13.02.08,17:04
Môžem ťa poprosiť o ten recept? Ja som si vlani kúpila v Tupperware takú chlebárničku...je veľmi fajn, v tom skladujem chlebík. Ináč ja som včera robila z receptov, čo pribalia k pekárničke Moulinex - mazanec. Dopadlo to tak, že ako začalo piecť, už som pochopila, že z toho nič nebude a musela som pekárničku vypnúť a nepodarok vyhodiť. Neviem prečo..žeby som bola niečo zle odvážila? Nechápem... Dávala som akurát miesto masla olej, ale tak robím bežne keď pečiem briošku a je to v pohode. Už si asi na ten mazanec netrúfnem viac.:confused:

Prosím ťa. Danka, napísala by si recept na tú briošku?
Jeden som síce našla na nete, ale je asi nejaký chybný, lebo je tam uvedená 2x múka, ale žiadne tekutiny.
Stevo83
13.02.08,17:08
For ... DanielaSĽ
:D:D:D aj ja som vcera skusal mazanec a ties mi z toho(najprv z neho a potom z normal chleba) urobilo kasu .. ale zacalo to uz piect ale zena vymislala, tak som to po par min vypol .. ties mam Moulinex.. ale ked som to kydal prec.. spodok uz vyzeral jak cesto-upecene celkom .. asi obetujem este raz suroviny a necham to dopiect cele. Len neviem ake je to "zmeknute maslo" a aky recept si chcela ??-odo mna, alebo to bolo niekomu inemu ??
DanielaSL
13.02.08,17:19
For ... DanielaSĽ
:D:D:D aj ja som vcera skusal mazanec a ties mi z toho(najprv z neho a potom z normal chleba) urobilo kasu .. ale zacalo to uz piect ale zena vymislala, tak som to po par min vypol .. ties mam Moulinex.. ale ked som to kydal prec.. spodok uz vyzeral jak cesto-upecene celkom .. asi obetujem este raz suroviny a necham to dopiect cele. Len neviem ake je to "zmeknute maslo" a aky recept si chcela ??-odo mna, alebo to bolo niekomu inemu ??

Od teba som chcela na ten zo sušeného mlieka, že odkiaľ ho máš? Ináč ja som doteraz dávala miesto masla olej. Zmäknuté maslo, že nie je tvrdé z chladničky, treba ho nechať postáť, aby bolo mäkkšie, ale zase nie tekuté...roztopené. No tak to je gól, že aj ty si to včera skúšal..ja som to mala také nezmiešané, veľmi mastné, pripomínalo mi to keď sa robí sladká mrvenička na koláč. Ja to už nerobím viac. Teraz sa mi pečie brioška..tá je krásna od začiatku.
DanielaSL
13.02.08,17:27
Prosím ťa. Danka, napísala by si recept na tú briošku?
Jeden som síce našla na nete, ale je asi nejaký chybný, lebo je tam uvedená 2x múka, ale žiadne tekutiny.

Ja to mám z receptov, čo boli pri pekárni a ešte sa mi to nepokazilo nikdy. Takže :

60 ml mlieka
3 vajcia
140 g masla
1,5 menšej odmerky soli .....ja dávam len 1
50 g cukru
430 g múky
2,5 menšej odmerky droždia .... ja som dala 2
110 g čokolády ......... tú nedávam

Recept je na váhu 750 g.


Keď zapípa pekáreň ja pridávam hrozienka a nastrúhanú citrónovú kôru.

Stupeň prepečenia dávam najnižší.
DanielaSL
13.02.08,17:29
Vierka ešte dodám, že múku dávam polohrubú, lebo v receptoch sú takéto názvy ... biela múka a hladká múka. Ale čo je biela?
Stevo83
13.02.08,17:30
Ak chces, poslem ti aj recept, no ide o recept z tej knizky co nam dali.Islo len o to, ze namiesto sus mlieka a vody som doteraz daval priamo mlieko. ale vcera sa mozno "nepodaril" ten mazanec a potom to bolo riedke (ties so sus mliekom) aj na klasickom rychlom chlebe ... ale chutovo je dobry, takze neviem ale asi to bude OK.. este ten mazanec vyskusam a tu chlebarnicku co si kupila na chlebik .. to je nejaky klasicky chlebnik ?? alebo ako? a davas tam chlebik bez sacku len tak na "holo" ??
Stevo83
13.02.08,17:32
" Vierka ešte dodám, že múku dávam polohrubú, lebo v receptoch sú takéto názvy ... biela múka a hladká múka. Ale čo je biela? "

Ahojte . Ja davam len bielu klasicku hladku , lebo zatial som nenasiel tu original T55 ci ako sa vola (ta co je na pecenie) , ale videl som uz "polobiela hladka muka", takze by asi mala byt aj iba biela muka ..ak niekto vie, kde to vsetko zohnat .. budem rad, ked to napise ... Dik
vema
13.02.08,17:58
Ja som teraz piekla biskupský chlebík, podľa receptu priloženého k pekárničke. Vierka ,Ty si ho už tiež piekla, ale si hovorila, že sa Ti nepodaril, lebo si dala najprv múku a potom ostatné. Bol tam chybný návod. Ja som urobila postup ako má byť a koláč bol celkom dobrý. Musím však skonštatovať, že pekárnička je dobrá hlavne na chlebík a na vypracovanie kysnutého cesta a asi aj na slížikové cesto. Ten biskupský chlebík nebol zlý, ale nebol tak nadýchaný, ako by som si predstavovala. Dala som hladkú múku. Aj to je zle, že nikde neuvedú prestný názov múky.
DanielaSL
13.02.08,17:58
Áno..je to taký klasický chlebník z umelej hmoty...vpredu to má nejaké špeciálne odvetrávanie. Chlebík tam dávam bez všetkého. Pozri niekde na stránke Tupperware, ale aj tu na porade som niekde včera videla, že sa to dá aj kdesi inde kúpiť.
dalida
14.02.08,10:08
Dalida a to si tam len všetko nahádzala a hotovo? Nič si pred tým nešľahala, alebo nemiešala?

Jasné, nahádzala, zapla a potom už len nakúkala čo sa deje. A udiala sa taká tmavá srandovná buchta, ale chutila super. Hlavne, že bola bez námahy:D
Ketrin01
15.02.08,08:23
My to mame, upecie to chlieb same, to ano, ale mne viacej chuti ten z obchodu.
daria29
15.02.08,09:27
nadoba na chlieb sa vola Majster pekar.je to nadoba na odkladanie pekarenskych vyrobkou.mala by lezat volne polozena na stole, linke, v spajzi, nemoze lezat v skrini, supliku.denne sa musi vetrat, co je normalne ,v kazdej rodine sa denne papa chlieb.nejde tam chlieb teply !nejde tam chlieb v sacku!nadavame tam rozky pos. so solou.vrchna cast je biela,je to zaroven podnos,to mozes na nom priniest manzelke ranajky do postele, alebo na terasu!je to vhodne na vylety, kupaliska, dovolenky, pobalis tam vsetku stravu. tak tiez je to vyborne na vienocne pecivo.pozri obrazok na tupperware.
beba13
15.02.08,09:39
čítam ako sa vám všetkým darí, ale nikomu z vás sa asi nepodarilo to čo včera mne.Chcela som upiecť banánovú vianočku a potešiť deti, tak som teda začala davať všetky suroviny po poradí ako majú ísť do nádoby na pečenie, ale zdalo sa mi to málo tak som zdvojnásobila dávku, aby toho nebolo málo. Cesto sa pekne vymiešalo, kyslo no asi 1,30 pred ukončením programu som zacítila z kuchyne hrozný zápach dymu, tak som utekala pozrieť čo sa deje a to sa dym valil z pekárničky, tak som ju rýchle vypla, otvorila a čo nevidím cesto pretečené mimo nadobu, až na dne pekárne dobreže ma šľak netrafil. Tak som všetko vybrala, cesto prehodila na pekáč a dala som to piecť do elektrickej rúry. pekáren som nechala vychladnúť a pustila som sa do čistenia cela špirála bola oblepená cestom no bola som zúfala ako to očistím, ale na moje prekvapenie to išlo velmi ľahko, cesto som len poodlupovala a celu pekáren z vlhkou handričkou očistila. Stalo sa už aj vám niečo podobné?
vieroslava
15.02.08,16:47
Danka, až dnes som sa dostala k tomu, aby som nazrela do tejto témy, ďakujem za recept na briošku. Zajtra ho vyskúšam.
vema
15.02.08,17:16
Chuderka beba, no to si viem predstaviť ako si hromžila, taká krásna pekárnička a celá sa Ti dobabre a ešte aj dym.Takáto galiba sa môže stať každému. A čo koláč, bol aspoň jedlý?
Stevo83
16.02.08,17:15
Ahojte .
Beba : Este sa mi nepodarilo aby mi nieco pretieklo, ale robil som minule zase Mazanec a .. : cesto malo este nejaku tu minutku kysnut a uz bolo len asi cm od vrchu formy a to mam Moulinex tu 1,5Kg a dal som recept na 1Kg, tak si neviem predstavit co by to urobilo, keby som mal formu na 1KG .. :( a tu zrazu splasko jak bublina a zrazu bolo asi do polovice nadoby ... a stale ako minule take dost riedke .. nechal som to dopiect, ze uvidime, co to vznikne .. dopieklo to, aj to drzalo pokope, no ked som to nakrojil, zdalo sa mi to take mokrejsie a vobec mi to nechutilo(ako mazanec) :rolleyes: tak neviem co je s tym receptom, ale este by ste mi mohli poradit, co davate ako to maslo.. normalne maslo, alebo davate Palmarin ?? uz len v tom by som mohol najst chybu,,
tina1
16.02.08,17:46
tiez sa mi stavalo zo zaciatku, ze som upiekla taky isty chlebik. Spociatku som si myslela, ze to bude pekarnickou. Pricin to moze mat niekolko:
1. cesto moze byt riedke
2. aj ked vyrobca urcuje 1 sacok kvasnic, staci 1-2 KL susenych kvasnic, zalezi od velkosti chlebika /molinex je asi mensia/ cesto moze prekysnut. Klesne a potom je ako blato
3. Ked pouzijes susene kvasnice po otvoreni balicka, zvysne dobre uzatvor a zbytok daj do mraznicky, inak v teple stracaju na kvalitne, cesto nevykysne
4. Pri naleivani vody do pekarne davaj vlaznu vodu
5. Pri peceni zemiakoveho chlebika, pri dlhsom miesani cesto riedne.
V sekcii recepty som poslala par linkov na pecenie chlebika: raduzy recepty.com skus recept: VEKA je odskusana piekol ju synovec a je fantasticka.
Prajem vela vydarenych a chutnych chlebikov.
beba13
17.02.08,13:32
Chuderka beba, no to si viem predstaviť ako si hromžila, taká krásna pekárnička a celá sa Ti dobabre a ešte aj dym.Takáto galiba sa môže stať každému. A čo koláč, bol aspoň jedlý?

Koláč bol jedlý nič mu nebolo, ale neuveritelné je že tá pekárnička išla perfektne vyčistiť. Keby som sa nepriznala tak doma nikto nezbadá, že bola celá špinavá. Je ako nová.
beba13
17.02.08,13:38
Ahojte .
Beba : Este sa mi nepodarilo aby mi nieco pretieklo, ale robil som minule zase Mazanec a .. : cesto malo este nejaku tu minutku kysnut a uz bolo len asi cm od vrchu formy a to mam Moulinex tu 1,5Kg a dal som recept na 1Kg, tak si neviem predstavit co by to urobilo, keby som mal formu na 1KG .. :( a tu zrazu splasko jak bublina a zrazu bolo asi do polovice nadoby ... a stale ako minule take dost riedke .. nechal som to dopiect, ze uvidime, co to vznikne .. dopieklo to, aj to drzalo pokope, no ked som to nakrojil, zdalo sa mi to take mokrejsie a vobec mi to nechutilo(ako mazanec) :rolleyes: tak neviem co je s tym receptom, ale este by ste mi mohli poradit, co davate ako to maslo.. normalne maslo, alebo davate Palmarin ?? uz len v tom by som mohol najst chybu,,

Ja mám tiež Moulinex tú na 1,5kg s 2 hnetacími metlami alebo ako sa to volá. Mazanec som ešte neskúšala, ale robím celozrnný chlieb ten najväčší, ked kysne tiež je zdvihnutý až nad okraj nádoby, ale nepretečie a ked sa upečie je taký istý, nesplasne ako ked som sa len učila piecť ozaj, len treba vedieť vychytať muchy a vdaka porade som sa to naučila. A ešte sa učím na vlastných chybách.:---
martulienka67
17.02.08,14:00
DanielaSĽ, dá sa prosím Ťa pozrieť katalog Tupperwaru pozrieť aj na internete? Tá chlebovnica ba sa mi celkom hodila. Vďaka.
Nanina
18.02.08,18:15
Prosím Vás nemáte niekto overený recept na zemiakový chlieb pečený v dom.pekarni.Ďakujem
DanielaSL
18.02.08,18:26
Prosím Vás nemáte niekto overený recept na zemiakový chlieb pečený v dom.pekarni.Ďakujem

Tu si niekde na začiatku témy nájdi recept od Dáši..ja zemiakový robím podľa jej receptu, takže všetky suroviny ako tam má ,akurát dve lyžičky čajové soli a k tomu dva uvarené a postrúhané zemiaky.
DanielaSL
18.02.08,18:30
DanielaSĽ, dá sa prosím Ťa pozrieť katalog Tupperwaru pozrieť aj na internete? Tá chlebovnica ba sa mi celkom hodila. Vďaka.

Katalóg asi nie, ale keď sa tam niekde na ich stránke zaregistruješ, tak sa na teba niekto nakontaktuje a prinesie ti katalóg. Aspoň ja som to tak urobila.
Dáša_
18.02.08,21:54
DanielaSĽ, dá sa prosím Ťa pozrieť katalog Tupperwaru pozrieť aj na internete? Tá chlebovnica ba sa mi celkom hodila. Vďaka.

na mimibazare sa tieto vyrobky dost casto ponukaju
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=44111 to je prva, co mi vypadla

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=19755

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=10
dalida
19.02.08,15:59
Prosím Vás nemáte niekto overený recept na zemiakový chlieb pečený v dom.pekarni.Ďakujem

Ja mám vyskúšaný tento:

2,8 dl vody
1 PL octu
1 Pl oleja
2 ČL soli
1/2 kg hladkej múky
2 nastrúhané varené zemiaky (cca 100 g)
2 ČL rasce
1 ČL cukru
1 1/2 - 1 3/4 ČL sušeného droždia
daria29
19.02.08,21:03
Katalóg asi nie, ale keď sa tam niekde na ich stránke zaregistruješ, tak sa na teba niekto nakontaktuje a prinesie ti katalóg. Aspoň ja som to tak urobila.
vyrobky tupperware sa daju pozriet na internete, ale momentalne sa pripravuju nove stranky, lebo od 9 mesiaca su nove ceny,novy katalog, celoeuropsky.
Štefka 64
19.02.08,21:36
Taká malá otázka na tých, čo majú domácu pekáreň na chlieb. Prepočítal niekto koľko v prepočte aj s elektrikou stojí chlebík? Taká normálna cena je asi 40 sk za 1 kg chleba v potravinách.
vieroslava
20.02.08,10:34
Taká malá otázka na tých, čo majú domácu pekáreň na chlieb. Prepočítal niekto koľko v prepočte aj s elektrikou stojí chlebík? Taká normálna cena je asi 40 sk za 1 kg chleba v potravinách.

Finančne som to zatiaľ neprepočítala na 1 kg chleba, ale keď si spočítam, že odkedy mám domácu pekáreň, chodím oveľa menej krát do obchodu a toho času čo ušetrím a financií za tovar, ktorý som kúpila len tak mimochodom a až neskôr som zistila, že ho ani nepotrebujem, tak sa mi tá pekáreň jednoznačne vyplatila.
beba13
20.02.08,11:45
Taká malá otázka na tých, čo majú domácu pekáreň na chlieb. Prepočítal niekto koľko v prepočte aj s elektrikou stojí chlebík? Taká normálna cena je asi 40 sk za 1 kg chleba v potravinách.
Už sme to tu rozoberali klikni na stranu 20 mna to tiež zaujímalo, ale som s pekárnou spokojná.
Štefka 64
20.02.08,14:04
Práve dnes som si objednala aj ja domácu pekáreň. Chcem vyskúšať recepty ktoré sa tu píšu. Tiež máme radi zmenu,a stále ten kupovaný chlebík nechutí. Už sa teším kedy mi ju dovezú.
Štefka 64
20.02.08,18:02
máte niekto skúsenosti s použitím kukuričnej múky v pekárničke?
Nanina
20.02.08,21:46
Dalida. Ďakujem určite vyskúšam.
dalida
22.02.08,05:35
Taká malá otázka na tých, čo majú domácu pekáreň na chlieb. Prepočítal niekto koľko v prepočte aj s elektrikou stojí chlebík? Taká normálna cena je asi 40 sk za 1 kg chleba v potravinách.

Skús sa pozrieť na stránku www.pelia.sk, tam nájdeš výpočet ceny chleba, prepočet návratnosti atď. To je dobré vidieť tak pre zaujímavosť, pretože si myslím, že čaro pekárne je v niečom inom, nielen v šetrení peňazí.:D:D:D Myslím, že to domáce pekárky už v predchádzajúcich príspevkoch jednoznačne povedali.:)
GABAZ
22.02.08,11:10
Synovi diagnostikovali celiakiu, preto sa chystáme kúpiť domácu pekáreň, aby som mu mohla piecť bezlepkový chlebík. Na internete som našla dosť širokú ponuku pekárničiek na stránke www.obchodnydom.sk. Uvažujem o kúpe pekárničky Eta Siesta, má s ňou niekto skúsenosti? Ešte by som sa chcela opýtať, kde v Bratislave v klasických obchodoch majú dobrý výber piecok. Možno kúpim aj cez internet, ale rada by som si piecku pred kúpou poobzerala. Ďakujem ak mi niekto prispeje dobrou radou.
tina1
22.02.08,13:44
Synovi diagnostikovali celiakiu, preto sa chystáme kúpiť domácu pekáreň, aby som mu mohla piecť bezlepkový chlebík. Na internete som našla dosť širokú ponuku pekárničiek na stránke www.obchodnydom.sk (http://www.obchodnydom.sk). Uvažujem o kúpe pekárničky Eta Siesta, má s ňou niekto skúsenosti? Ešte by som sa chcela opýtať, kde v Bratislave v klasických obchodoch majú dobrý výber piecok. Možno kúpim aj cez internet, ale rada by som si piecku pred kúpou poobzerala. Ďakujem ak mi niekto prispeje dobrou radou.
Ja som mala piecku Eta Siestu, v celku som bola s nou spokojna, len som ju musela reklamova /nefunkcna signalizacia/ a co ma dost trapi, ze do 2 rokov odisiel teflon. Neviem ako dopadne reklamacia. Na stranke http://celiakia.sk/ som sa uz davnejsie citala, ze tie teflony ani dlhsie nevydrzia. Neviem porovnat s inymi pieckami, viem ze na tejto stranke su velmi spokojni s Panasonicom, ale v podstate chlebik upecies v hociktorej pekarni. Dcera asi pred 3 tyzdnami kupila v BA v Tesku piecku VEGA za 1500 Sk. Velmi dobra cena a je s nou spokojna. Pokial by som mala moznost za tu cenu kupit tak ju kupim, ale rozhodnut sa musis sama. Tiez som celiaticka.
Prajem krasny dnik
GABAZ
22.02.08,14:33
Ďakujem veľmi pekne, skúsim ešte hľadať na internete nejaké referencie. Skúsim pozrieť aj v tom Tescu.
vieroslava
22.02.08,15:08
Len si daj pozor, aby bola aj na pečenie bezlepkového chleba. Nie vo všetkých sa dá bezlepkový chlieb piecť.
tina1
22.02.08,15:23
Len si daj pozor, aby bola aj na pečenie bezlepkového chleba. Nie vo všetkých sa dá bezlepkový chlieb piecť.
Skusenosti s pecenim bezlepkoveho chleba mam s EtouSiesta, EtaVEGA tiez ma podobne programy, v podstate upecies na programe kt. trva 1:58 hod. Pri bezlepkovom chlebe nesmie cesto dlho kysnut a musis dodrzat presny rozpis surovin. Potom chlebik je OK
DanielaSL
22.02.08,19:13
Synovi diagnostikovali celiakiu, preto sa chystáme kúpiť domácu pekáreň, aby som mu mohla piecť bezlepkový chlebík. Na internete som našla dosť širokú ponuku pekárničiek na stránke www.obchodnydom.sk (http://www.obchodnydom.sk). Uvažujem o kúpe pekárničky Eta Siesta, má s ňou niekto skúsenosti? Ešte by som sa chcela opýtať, kde v Bratislave v klasických obchodoch majú dobrý výber piecok. Možno kúpim aj cez internet, ale rada by som si piecku pred kúpou poobzerala. Ďakujem ak mi niekto prispeje dobrou radou.

Skús si ich niekde aj naživo popozerať, aby si mala predstavu ako vyzerajú a koľko miesta zaberú. Mne sa páčila aj Eta Siesta aj Moulinex XXL. Nakoniec rozhodla náhoda, že Etu zrovna nemali a Moulinex hej. Ja som moc nákupu cez internet nedôverovala, lebo počula som, že nie vždy príde tovar so slovenským návodom, nakoniec sama mám skúsenosť,keď mi DVD rekordér poslali s poľským. Ja som s mojou veľmi spokojná, dobre pečie, ľahko sa umýva, má program aj na pečenie bezlepkového chlebu.
danushka
22.02.08,20:16
Dievčatá, toľko ste tu popísali o svojich pekárničkách, že som si včera išla aj ja objednať. Pri čítaní Vašich príspevkov mi niekedy až slinky tečú. A predstavte si, že v obchodoch je neskutočný dopyt po pekárničkách XXL, tie idú na dračku, takže ešte si budem musieť chvíľku počkať, kým aj u nás doma bude voňať po čerstvo upečenom chlebíku, ale teším sa :):):)
Meggi 1
22.02.08,22:49
Dievčatá, toľko ste tu popísali o svojich pekárničkách, že som si včera išla aj ja objednať. Pri čítaní Vašich príspevkov mi niekedy až slinky tečú. A predstavte si, že v obchodoch je neskutočný dopyt po pekárničkách XXL, tie idú na dračku, takže ešte si budem musieť chvíľku počkať, kým aj u nás doma bude voňať po čerstvo upečenom chlebíku, ale teším sa :):):)
mimotemyDanushka, urobila si dobré rozhodnutie, určite neobanuješ. Tieto Tvoje pocity som len nedávno mala aj ja, keď som sa nevedela dočkať pekárne, pripomenula si mi ich :) A ako som sa tešila, keď som ju už mala doma! Odvtedy ju používam často, aj dnes chlebík rozváňal po celom byte :)
DanielaSL
02.03.08,14:19
Pekárky a pekárnici...čo máte nové? Ako sa darí pečenie?
Manual
02.03.08,14:56
Pekárky a pekárnici...čo máte nové? Ako sa darí pečenie?
Pekárne nie sú:D, dlho sa čaká
vema
02.03.08,15:00
Pekárky a pekárnici...čo máte nové? Ako sa darí pečenie?Ja som si dala vymiesiť cesto na rezance do polievky, podľa návodu ku pekárničke, crkla som viac vody a cesto krásne vymiesilo. Máme rezancov plný stôl, keď obschnú odložím.Bude na 2 mesiace.
DanielaSL
02.03.08,15:03
Jáj Nórika...dobré vedieť... :)
Danetta
02.03.08,15:15
Paráda, normálne ste ma pobláznili s tou pekárničkou. Občas pečiem chlieb v pekáči, ale tá pekárnička je bomba! Asi si ju kúpim aj ja.
DanielaSL
02.03.08,15:22
Kúp..je to super vec..my sme doma odvtedy chleba nekupovali...a pečiem aj každý týždeň briošku.
Meggi 1
02.03.08,21:34
Skúšam vždy nejaký nový druh chleba podľa receptov z netu, ako aj z návodu k pekárni. Pri niektorých receptoch sa mi cesto občas podarilo redšie, tak som musela pridávať múku. Ale nakoniec výsledný efekt vždy dobrý. Chlieb, čo som robila naposledy s pšeničnými klíčkami a sušeným mliekom, bol vynikajúci.
DanielaSL
03.03.08,08:06
Meggi , aj ostatné dievčatá ak sa vám nejaký chlebík z netu alebo receptov k pekárni mimoriadne vydarí, prilepte sem recept... je lepšie upiecť overené ako skúšať a urobiť nepodarok..ako mne sa ten mazanec nepodaril.:confused:
Danetta
03.03.08,14:30
Ahojte, pekárky, dnes sa mi dostal do rúk reklamný leták z LIDLA, kde od 13.marca /od štvrtka / ponúkajú pekárničku zn. Bifinet s LCD dosplejom, výkon 850 W, cena 1490,- Sk. Ak máte v blízkosti LIDL bežte tam. /dúfam, že ten leták je jednotný aj v iných mestách/.Tento je z Nitry.
Meggi 1
03.03.08,22:17
Meggi , aj ostatné dievčatá ak sa vám nejaký chlebík z netu alebo receptov k pekárni mimoriadne vydarí, prilepte sem recept... je lepšie upiecť overené ako skúšať a urobiť nepodarok..ako mne sa ten mazanec nepodaril.:confused:
Tak teda recept chlebíka, čo som piekla naposledy s pšeničnými klíčkami:
1 ČL sušeného droždia, 1 PL cukru, 300 g hladkej múky T650, 200 g celozrnnej múky, 4 PL pšeničných klíčkov, 2 PL sušeného mlieka, 1,5 ČL soli, 1 PL rasce, 350 ml vody, 1 PL octu (môže byť aj jablčný), 1 PL olivového oleja (môže byť aj iný, ale ja dávam olivový).
Program som nastavila na celozrnný.

Neviem, prečo, ale som do tohto receptu musela ešte pridať múku, lebo cesto bolo na začiatku dosť riedke. Ale nakoniec bol chlebík ako pampúšik , nedrobil sa a chuťove výborný. Myslím, že zatiaľ nám zo všetkých chutil najviac.
vema
04.03.08,11:07
Asi pred týždňom v sobotu, som pozerala v televízii reláciu farmárske revue. Prezentovali tam rôzne druhy chlebov a ich výrobu. Hovorilo sa o tom, že tmavé chlebíky sú prifarbované, lebo žiadna celozrnná múka nie je taká tmavá aký je výsledok chleba. Sú to vraj prírodné farbivá. Lenže, hovorilo sa aj o tom, že celozrnné múky môžu byť kontaminované / pod obalom zrna sa môže tvoriť nebezpečná plieseň o ktorej ani nevieme/. Doporučili nekonzumovať často celozrnný chlieb / pani, ktorá to komentovala povedala, že ona kupuje konzumný chlieb a iba občas celozrnný. Bola som trochu sklamaná, ale vyriešila som si to po svojom. Budem používať múku T 650 a do nej pridám celozrnnú špaldovú múku / na vrecku je napísané, že je ekologická a zrno z nej vyrobené má dva obaly, ktoré dobre chráni pred kontamináciou / treba prečítať/ a kupujem ekologickú celozrnnú ražnú.Neviem, aký budete mať názor, ale chcela som Vás o tom poinformovať, keď si vo všetkom radíme.Aj tak som sa aspoň utvrdila v tom, že je dobre mať svoju pekárničku a chlieb si vyrobiť doma.Pa
beba13
04.03.08,17:02
Ano kupovanaý chlieb celozrnný je prifarbený, ono to je aj vidieť ak ho pečiem doma z celozrnnej múky je oveľa bledší ako ten kúpený. Tiež kupujem bio-múku, hadam len bude zdravšia.
DanielaSL
04.03.08,17:32
Meggi prosím ťa, odkiaľ kupuješ tie pšeničné klíčky? Ináč ja som včera skúšala ten cesnakový s nivou, ale nejako sa mi nevidel. Bol malý, taký nejaký ako keby stlačený..neviem kde som urobila chybu.:confused:
Meggi 1
04.03.08,23:46
Meggi prosím ťa, odkiaľ kupuješ tie pšeničné klíčky? Ináč ja som včera skúšala ten cesnakový s nivou, ale nejako sa mi nevidel. Bol malý, taký nejaký ako keby stlačený..neviem kde som urobila chybu.:confused:
Danka, kúpila som ich v Kauflande pri cereálnych výrobkoch.
Sú balené v priesvitnom obale. Obal sa môže líšiť samozrejme podľa výrobcu, ale pre ľahšiu orientáciu Ti priložím náhľad, aby si sa približne vedela na regále zorientovať, čo hľadať.
kukučka
05.03.08,00:22
zastav sa v KK povyše hotela Club - je tam výborná veget predajňa Enzým.

Ja teraz pečiem len celozrný, bez droždia, experimentujem s kváskom a zatiaľ sa mi darí. Chlebík je hustejší a veľmi chutný. Aj dlhšie vydrží, pokiaľ nepríde návšteva. :D
maca.tt
05.03.08,19:41
Prosím vás mňa by zaujímalo ako pečiete s kváskom chleba myslím presný recept.Ja by som rada upiekla čisto len ražný chleba alebo len zo špaldovej múky. Vopred dakujem
miňuška
05.03.08,19:55
Mňa by na takú pekáreň nenahovoril nikto. Dostali sme ju ako svadobný dar, prvé pokusy skončili samozrejme v koši, ale potom sa to už podobalo na chlieb, ale aj tak to nebolo ono. A fakt sme vyskúšali všelijaké postupy, múky, značky droždia a podobne. Ešte keď sa chlebík upečie, tak je jedlý, ale na druhý deň je o ničom. Tak keby mal niekto záujem.....Zaberá mi tá pekáreň iba miesto v kuchynskej linke
Štefka 64
05.03.08,21:31
Predáš? Napíš typ pekárne a aká je stará? Cena? Farba?
EPk
06.03.08,10:51
Prosím vás mňa by zaujímalo ako pečiete s kváskom chleba myslím presný recept.Ja by som rada upiekla čisto len ražný chleba alebo len zo špaldovej múky. Vopred dakujem
Ja robim kvasok z raznej muky. Dam asi 150g muky a 150ml vody do zavaracej flase a zamiesam. Odlozim na teple miesto.
Dasie dni kvasok prikrmujem asi 50g raznej muky a tolko isto vody. Na treti den je pekne bublinkavy a robim chlieb, Dam kvasku asi 200g (tam je 100g muky a 100g vody) a zvysok dodam ako obycajne. Z kvasku mi zostane trochu vo flasi a do neho dam 100g muky a 100g vody a prikrmujem ako predtym. Ked mi rychlejsie kysne dam ho do chladnicky, lebo chlieb peciem 2x do tyzdna, a aby nebol moc kysly. Vymiesene cesto necham vykysnut dlhsie (viac ako 6 hodin) ako obycajne (lebo nekysne tak rychlo ako s drozdim) takze miesim programom 11 a peciem programom 12 (pekaren Mulinex)
Stevo83
06.03.08,12:13
Mňa by na takú pekáreň nenahovoril nikto. Dostali sme ju ako svadobný dar, prvé pokusy skončili samozrejme v koši, ale potom sa to už podobalo na chlieb, ale aj tak to nebolo ono. A fakt sme vyskúšali všelijaké postupy, múky, značky droždia a podobne. Ešte keď sa chlebík upečie, tak je jedlý, ale na druhý deň je o ničom. Tak keby mal niekto záujem.....Zaberá mi tá pekáreň iba miesto v kuchynskej linke


Ahoj miňuška. Myslim si, ze samozrejme nie kazdemu moze chutit tento chlebik, ale sama si povedala, ze vy ste niekde robili chyby, lebo ste ho museli vyhadzovat.. ja so robil zatial len par receptov (ale asi 50 chlebov) a z toho sa mi nepodaril iba 2x mazanec. A to som isiel presne podla navodu...takze treba si to dobre zvazit, lebo si myslim, ze casom budete lutovat.Ja som si minule kupil v robote "obycajny" chlieb, no mne prave uz ten nechutil... taky gumeny a "duty" , no proste nechutil... Ale je to samozrejme na Vas...:D
DanielaSL
06.03.08,15:26
Števo..predsa si skúšal robiť ten mazanec ešte raz? A zase sa nepodaril? Ja som to už neriskovala.
maca.tt
06.03.08,19:32
ja som robila mazanec podla tohto receptu a zatial sa vždy podaril.
Na 750g-2 vajcia,maslo 130g,mlieko 80ml,sol1kavova lž.,cukor 4polievkové lž.,mukaT650,345g,droždie 2kavové lž.,hrozienka 100g.Ja som dala namiesto masla palmarín alebo niečo podobné a hrozienka 50g a posekané orechy alebo slnečnicové jadierka 50g
martulienka67
06.03.08,19:54
miňuška, absolútne nesúhlasím. Každý máme samozrejme na domácu pekáreň svoj názor, ale ja som v stredu dojedala chleba, ktorý som piekla v sobotu a absolutne nič mu nebolo. A to ho skladujeme zabalený len v obyčajnej utierke. Ja mám radšej celozrnný a chlapi si pečú biely. Preto mne ten môj vydrží dlhšie. Ja som s pekárnou veľmi spokojná.
SusanaP
06.03.08,21:43
Ahojte.
Prečítala som všetky príspevky od začiatku, lebo ma to celé dosť zaujalo. Bola som rozhodnutá kúpiť si etu. Ale po tej informácii z lidla, trochu váham. A teraz neviem, či dať o tisícku viac alebo sa vybrať do lidla. Čo hovoríte Vy, skúsení, ktorí to používate?
Ináč čítala som to pomaly a strááášne dlho. Slinky sa mi zbiehajú. Ale neviem, niektorí píšu o váhe a niektorí o lyžiciach. Musím mať aj váhu?
U nás stojí obyčajný chlieb 43 korún, takže tu fakt nie je o čom uvažovať.
Meggi 1
06.03.08,21:58
Ahojte.
Prečítala som všetky príspevky od začiatku, lebo ma to celé dosť zaujalo. Bola som rozhodnutá kúpiť si etu. Ale po tej informácii z lidla, trochu váham. A teraz neviem, či dať o tisícku viac alebo sa vybrať do lidla. Čo hovoríte Vy, skúsení, ktorí to používate?
Ináč čítala som to pomaly a strááášne dlho. Slinky sa mi zbiehajú. Ale neviem, niektorí píšu o váhe a niektorí o lyžiciach. Musím mať aj váhu?
U nás stojí obyčajný chlieb 43 korún, takže tu fakt nie je o čom uvažovať.
SusanaP, jediné čo vážim, je múka, ostatné dávam na odmerky. Raz som skúsila dať múku bez váženia, len tak od oka, ale cesto bolo veľmi riedke. Musela som múku dosýpať. Múku preto vážim.
Stevo83
06.03.08,23:51
Števo..predsa si skúšal robiť ten mazanec ešte raz? A zase sa nepodaril? Ja som to už neriskovala.

Ahojte. No skusal... a este skusim .. hehe chyba moze byt v tom masle... teraz skusim s palmarinom:rolleyes:
EPk
07.03.08,10:25
Ahojte. No skusal... a este skusim .. hehe chyba moze byt v tom masle... teraz skusim s palmarinom:rolleyes:
Mas trpezlivost. Co robis potom s tym nevydarenym. My sme ho mali cely zliaty, nedopeceny, tak som ho pokrajala na platky a dala na radiator. Starky si ho kazde rano nadrobil do mlieka, ale ini ho nechceli.
Štefka 64
08.03.08,13:24
Ahojte,tak mám konečne aj ja pekáreň na chlieb. :D:D Kúpila som si Moulinex XXL, skúšala som chebík zo sáčku. Bol dobrý, ale v strede spľasol, po prečítaní vaších skúseností som zistila,že nemám dať všetky kvasnice. Dal sa zjesť. Večer som pripravila sedliacky podľa receptu,ale aj ten mi v strede spľasol.:eek: Mám taký dojem že sú to tie kvasnice. Prosííííííííííííím poraďte.:confused: Skúsim ešte ten zemiakový podľa vašich receptov. Napíšte mi prosím na akom stupni mám piecť,aby nebola kôrka veľmi prepečená. Inak je to super.:---:---:---
DanielaSL
08.03.08,13:33
Ahojte. No skusal... a este skusim .. hehe chyba moze byt v tom masle... teraz skusim s palmarinom:rolleyes:

Ja myslím, že čo dáme, stále bude nepodarok, ja som robila pre zmenu vtedy s olejom..
DanielaSL
08.03.08,13:42
Ahojte,tak mám konečne aj ja pekáreň na chlieb. :D:D Kúpila som si Moulinex XXL, skúšala som chebík zo sáčku. Bol dobrý, ale v strede spľasol, po prečítaní vaších skúseností som zistila,že nemám dať všetky kvasnice. Dal sa zjesť. Večer som pripravila sedliacky podľa receptu,ale aj ten mi v strede spľasol.:eek: Mám taký dojem že sú to tie kvasnice. Prosííííííííííííím poraďte.:confused: Skúsim ešte ten zemiakový podľa vašich receptov. Napíšte mi prosím na akom stupni mám piecť,aby nebola kôrka veľmi prepečená. Inak je to super.:---:---:---

Ja som sa minule dosť ponáhľala a mala som v rezerve jeden hotový z Lidlu. Dala som len tú maličkú jednu odmerku droždia, čo je pribalené ku krabici a čuduj sa svete...bol dobrý, tentokrát nespľasol. Ja najradšej pečiem ten, čo tu dala niekde ešte na začiatku Dáša so zemiakom. akurát dám dve lyžičky soli..a obmieňam múky, raz ku hladkej T650 dám špaldovú, inokedy ražnú alebo celozrnnú, a potom raz dám kmín celý, inokedy drvený, striedam aj semiačka a tento chlebík je vždy chutný a vydarený. A to droždie kupujem s tou lastovičkou a dám jednu čajovú lyžičku. Ja nastavujem pekáreň na najvyšší stupeň prepečenia. A gratulujem Štefka k pekárni...si sa už teda definitívne zaradila medzi nás ;):)
DanielaSL
08.03.08,13:49
Danka, kúpila som ich v Kauflande pri cereálnych výrobkoch.
Sú balené v priesvitnom obale. Obal sa môže líšiť samozrejme podľa výrobcu, ale pre ľahšiu orientáciu Ti priložím náhľad, aby si sa približne vedela na regále zorientovať, čo hľadať.

Ďakujééém...
iveta22
08.03.08,14:16
Zdravím pekárky! Tak som aj ja podľahla a zakúpila somsi Moulinex na 1 kg. Dnes som vyskúšala - nepodarok na 6 programe. Zdalo sa mi hneď, že 3xnásobok normálnych kvasníc v porovnaní s práškovými je veľa - bolo to 42 g. skutočne to bolo veľa na necelých 0,5 kg múky. Takže pochopiteľne spľasol. Aj cukru na bábovku sa mi videlo málo a aj ho bolo málo. Nenechám sa však odradiť a budem skúšať. Potom sa ozvem, ako sa mi zadarilo.
Meggi 1
08.03.08,15:25
Ďakujééém...
Rado sa stalo :)
Danka a ďalší pekári, čo ste skúšali mazanec, vy ho pečiete v pekárni? Z vašich príspevkov som pochopila tak, že áno. No zostala som v úzkych, čo urobiť, lebo v mojom návode ku pekárni sa cesto vypracuje v pekárni a potom sa vytvarujú bochníčky a dajú piecť do elektrickej alebo plynovej rúry.
Práve sa mi dopiekol chlebík, chcela som urobiť mazanec, ale čo s tým pečením?? :confused:
Jednoduchšie by bolo všetko nahádzať do pekárne a vybrať už len hotový koláčik :-)) a dosť dôležité je aj to, aby sme nemuseli míňať ďalšie zdroje energie ;-)
Štefka 64
08.03.08,16:15
Tak a som tu zase,práve som dopiekla bábovku, ktorá bola v recepte k pekárni. je super,len som dala menej droždia. Upiekla sa fantasticky a už je polovica spapaná.:---:--- Idem robiť ten zemiakový chlieb. Potom napíšem ako sa podaril.:rolleyes: Ešte by som sa chcela recept na tie slíže. To sú tie klasické domáce,tie tenučké?:rolleyes: Poradíte?
Meggi 1
08.03.08,16:31
Tak a som tu zase,práve som dopiekla bábovku, ktorá bola v recepte k pekárni. je super,len som dala menej droždia. Upiekla sa fantasticky a už je polovica spapaná.:---:--- Idem robiť ten zemiakový chlieb. Potom napíšem ako sa podaril.:rolleyes: Ešte by som sa chcela recept na tie slíže. To sú tie klasické domáce,tie tenučké?:rolleyes: Poradíte?
Štefka, gratulujem :)
Bábovku si robila tak, že si suroviny dala do pekárne a aj upiekla v pekárni? Ja som tak chcela robiť mazanec...pozri môj predošlý príspevok.
Hľadala som v mojom návode ku pekárni recept na bábovku, ale recept na bábovku v mojom návode nie je. Ako si ju robila?
Chcela by som urobiť nejaký koláč k nedeľnej kávičke, ale v mojom návode sú len recepty, kde ti cesto pripraví pekáreň a ty upečieš koláč v rúre. Alebo si vymiešaš suroviny v miske a do pekárne dáš upiecť bez hnetacieho háku na programe Pečenie.
Chcela by som niečo také, čo od začiatku do konca urobí pekáreň, ja vyberiem už len hotový koláčik :D Tá pohodlnosť... :D:D
usko 1
08.03.08,17:46
Ahojte.
Prečítala som všetky príspevky od začiatku, lebo ma to celé dosť zaujalo. Bola som rozhodnutá kúpiť si etu. Ale po tej informácii z lidla, trochu váham. A teraz neviem, či dať o tisícku viac alebo sa vybrať do lidla. Čo hovoríte Vy, skúsení, ktorí to používate?
Ináč čítala som to pomaly a strááášne dlho. Slinky sa mi zbiehajú. Ale neviem, niektorí píšu o váhe a niektorí o lyžiciach. Musím mať aj váhu?
U nás stojí obyčajný chlieb 43 korún, takže tu fakt nie je o čom uvažovať.
SusanaP, mám pekárničku z Lidlu už rok, pečiem denne, niekedy je využitá aj 2 razy za deň- kysnuté cesto, džemy v lete.
Kúpila som je na skúšku- ako sa vobec pečie a či ju budem využívať, povedala som si, že začnem nižšiou triedou. Výsledok: som veľmi spokojná - pečie výborne je to vlastne ETA - len vyrábaná pre Lidl. Vyskúšala som v nej už všetko vrátane lineckého cesta na Vianoce. Odporúčam -kúp - je to smiešna cena.
Čo sa týka váženia, váhu som ešte nepoužila nikdy, používam odmerku na múku. Mala som už predtým taká 1,5 l plastová.
Samozrejme už mám odpozorované aká má byť konzistencia chleba, takže podľa toho prisypem múku, resp. dodám pár kvapiek tekutiny.
DanielaSL
08.03.08,18:11
Rado sa stalo :)
Danka a ďalší pekári, čo ste skúšali mazanec, vy ho pečiete v pekárni? Z vašich príspevkov som pochopila tak, že áno. No zostala som v úzkych, čo urobiť, lebo v mojom návode ku pekárni sa cesto vypracuje v pekárni a potom sa vytvarujú bochníčky a dajú piecť do elektrickej alebo plynovej rúry.
Práve sa mi dopiekol chlebík, chcela som urobiť mazanec, ale čo s tým pečením?? :confused:
Jednoduchšie by bolo všetko nahádzať do pekárne a vybrať už len hotový koláčik :-)) a dosť dôležité je aj to, aby sme nemuseli míňať ďalšie zdroje energie ;-)
Meggi ten mazanec mám v knižke receptov, ktorá bola pri pekárničke. Takže všetko v jednom, vložíš a pečieš. Ale ja pečiem často briošku. Tá sa mi darí, ale ten mazanec bol nepodarok, cesto bolo mastné, pripadalo mi ako mrvenička na slivkový kysnutý koláč. Vôbec mi to dokopy nezmiešalo. Podľa mňa v tom recepte je chyba, lebo Števo má ten istý recept a tiež sa mu to nedarí... Ten recept na briošku som tu už niekde pridala, takže pohľadaj. Tá je super. Niečo ako vianočka ..mám v recepte maslo, ja dávam ale olej, zdá sa mi lepšia s olejom.
Štefka 64
08.03.08,19:29
Ahojte, pekárky. Tu je recept na bábovku, ja som piekla tú na 1 kg. Toto sa všetko dá do pekárne a ono si to všetko spraví samo.:---
Bábovka.
120 ml mlieka
3 vajcia
210g masla ( ja som dala heru)
1 čl soli
90 g cukru (môžeš dať aj viac,bude sladšia)
530 g hl.múky (dala som špecial 00)
3 čl droždie
50 g orechy nasekané
100 g hrozienka (tieto mám namočené v chladničke stále v rume)

Presne tak, ako je to napísané, som dala do pekárne, ale orechy a hrozienka neskôr, až po zapípaní pekárne. Piekla som na programe 4, (sladký chlieb) a váhu som dala na 1000 g, piekla na najslabšom pečení.
PS: Bábovka sa momentálne spapkala, mala trvanlivosť od vychladnutia 2 hodiny. :D:---:D
Recepty sú tri. Na 750 g,1000 g, 1500 g.
Meggi 1
08.03.08,21:12
Meggi ten mazanec mám v knižke receptov, ktorá bola pri pekárničke. Takže všetko v jednom, vložíš a pečieš. Ale ja pečiem často briošku. Tá sa mi darí, ale ten mazanec bol nepodarok, cesto bolo mastné, pripadalo mi ako mrvenička na slivkový kysnutý koláč. Vôbec mi to dokopy nezmiešalo. Podľa mňa v tom recepte je chyba, lebo Števo má ten istý recept a tiež sa mu to nedarí... Ten recept na briošku som tu už niekde pridala, takže pohľadaj. Tá je super. Niečo ako vianočka ..mám v recepte maslo, ja dávam ale olej, zdá sa mi lepšia s olejom.
Danka ten tvoj recept na briošku som si hneď vtedy odpísala, keď si ho sem prilepila. Tak aj tú robíš od začiatku do konca v pekárni? Vyskúšam, potom dám vedieť, ako dopadla.
Ja tiež dávam do všetkých receptov radšej olivový olej namiesto masla.
Meggi 1
08.03.08,21:24
Ahojte, pekárky. Tu je recept na bábovku, ja som piekla tú na 1 kg. Toto sa všetko dá do pekárne a ono si to všetko spraví samo.:--- .............
Štefka, ďakujem za recept. Presne takto som to myslela, len vložiť - upiecť - vybrať a papať ;)
Ja som zatiaľ vždy dala cesto na koláč vypracovať v pekárni a piekla potom v rúre. V mojom receptáre k pekárni sú všetky recepty na koláče takto. Alebo tak, ako som písala už vyššie, v miske vymiešať prísady a dať do pekárne len upiecť. To by som mohla potom dať upiecť aj do rúry. Preto som chcela recept, kde by sa koláč od začiatku do konca urobil v pekárni.
Vyskúšam aj tvoju bábovku aj Dankinu briošku. Dám vedieť, ako sa vydarili.
vema
08.03.08,21:51
Tak a som tu zase,práve som dopiekla bábovku, ktorá bola v recepte k pekárni. je super,len som dala menej droždia. Upiekla sa fantasticky a už je polovica spapaná.:---:--- Idem robiť ten zemiakový chlieb. Potom napíšem ako sa podaril.:rolleyes: Ešte by som sa chcela recept na tie slíže. To sú tie klasické domáce,tie tenučké?:rolleyes: Poradíte?Slížiky som robila podľa návodu ku pekárničke, len som robila z troch vajec a tam bolo z piatich.498 g polohrubej múky, 85 ml vody / viac nie, lebo to je už trochu pridané/ 3 vajcia a nie úplnú malú naberačku soli, program 12 cestoviny. To cesto môžeš použiť aj na hrubšie rezance, my sme robili niťovky, máme na to strojček. To s tou vodou musíš odhadnúť, aby nebolo veľmi tvrdé, tak akurát.Tú bábovku si ktorú robila?Už vidím recept.Dík.
Štefka 64
08.03.08,22:09
Ďakujem za recept,slížiky vyskúšam cez týždeň. Dopiekla som ten zemiakový chlebík,super. Musela som ho schovať, lebo by sa zjedol.:--- Krásne vonia,a ako chutí uvidíme ráno.:D:D:D A čo je hlavné, nespľasol.:)
Zajtra vyskúšam aj ja ten mazanec, som zvedavá čo je to za recept. Keď bude dobrý, prilepím recept.
kukučka
08.03.08,22:16
Zdravím pekárky! Tak som aj ja podľahla a zakúpila somsi Moulinex na 1 kg. Dnes som vyskúšala - nepodarok na 6 programe. Zdalo sa mi hneď, že 3xnásobok normálnych kvasníc v porovnaní s práškovými je veľa - bolo to 42 g. skutočne to bolo veľa na necelých 0,5 kg múky. Takže pochopiteľne spľasol. Aj cukru na bábovku sa mi videlo málo a aj ho bolo málo. Nenechám sa však odradiť a budem skúšať. Potom sa ozvem, ako sa mi zadarilo.


štvrť kocky droždia úplne stačí
DanielaSL
09.03.08,10:17
Len pripomínam ..kto chce pekáreň a nechce veľa investovať, od štvrtku bude mať Lidl pekárničku za 1490,- Vyzerá skoro ako moja Moulinex XXL. A podľa toho, čo tam píšu, tak spĺňa všetko tiež ako moja.
Štefka 64
09.03.08,12:01
Ahojte,práve sme papkali ten mazanec. Mne sa podaril :---:--- Prilepujem recept, je to na 750 g.
Mazanec:
3 PL mlieka
3 vajcia
160 g masla (ja som dala heru)
1 čl soli
5 PL cukor
390 g hl.múky špec.
1 1/2 čl droždie
120 g hrozienka

Všetko dáme do pekárne. Ja som piekla na prog. 4 a na strednú teplotu. Je to trocha tmavšie, tak na budúce budem piecť na najslabšej teplote. Chutí výborne :D:D. Zasa sú tu 3 dávky,750 g,1000 g, 1500 g.
Tu je aj fotka.
DanielaSL
09.03.08,12:07
Štefka ..super..ako sa ti toto podarilo? Je krásny a je to vlastne ten istý recept, ktorý som piekla ja a mne sa urobil nepodarok.:confused:

Ale mne sa práve pečie krásna brioška veľmi podobná na tvoj mazanec. Akurát je svetlejšia.Inak ja moju briošku pečiem tiež s hrozienkami a s citrónovou kôrou postrúhanou. Prevonia to celý byt.:)
beba13
09.03.08,13:12
čítam, čítam a vidí sa mi že ten mazanec a tá bábovka čo robila štefka64 je vlastne to isté, alebo sa mýlim aký je v tom rozdiel?
DanielaSL
09.03.08,13:18
Mazanec, bábovka aj brioška sú veľmi podobné recepty... akurát do každého idú iné príchute.
Ale aj napriek tomu mne ten mazanec sa nepodaril.:confused:
Štefka 64
09.03.08,15:32
Ja som to piekla podľa návodu v knižke,čo bol pri pekárni. Mazanec je trocha tmavší, lebo som nevedela na akej teplote to mám piecť . :rolleyes: Tie recepty budem skúšať postupne. Bábovku som mala tiež trocha tmavšiu, ale som v štádiu učenia :---:---. Všetko sa pekne krásne zjedlo. Aj teraz pečiem ďalší chlebik, aby bolo zajtra čo do školy na desiatu. :D:D
SusanaP
10.03.08,12:48
Ďakujem za rady Meggi1 aj usko1.
Tak vo štvtrok kráčam do lidla. A už vidím, že začnem rýchlo odpisovať recepty, lebo ich chcem vyskúšať. Najmä tú briošku, bábovku a zemiakový chlieb.
Stevo83
10.03.08,21:45
Mas trpezlivost. Co robis potom s tym nevydarenym. My sme ho mali cely zliaty, nedopeceny, tak som ho pokrajala na platky a dala na radiator. Starky si ho kazde rano nadrobil do mlieka, ale ini ho nechceli.

Mame v blizkosti domu jazero a kacky a labute .. hehe :D
Stevo83
10.03.08,21:52
Zdravím pekárky! Tak som aj ja podľahla a zakúpila somsi Moulinex na 1 kg. Dnes som vyskúšala - nepodarok na 6 programe. Zdalo sa mi hneď, že 3xnásobok normálnych kvasníc v porovnaní s práškovými je veľa - bolo to 42 g. skutočne to bolo veľa na necelých 0,5 kg múky. Takže pochopiteľne spľasol. Aj cukru na bábovku sa mi videlo málo a aj ho bolo málo. Nenechám sa však odradiť a budem skúšať. Potom sa ozvem, ako sa mi zadarilo.

Ahoj. Neviem ako ty, ale mne sa vsetky chleby az na Mazanec (4 druhy) podarili a robil som presne podla prilozeneho Moulinex navodu. Davam len (az na vynimky, ked nemam) normalne drozdie, ktore vymiesam v trosicke vody a stale je to OK... najviac drozdia ide do "rychleho" chleba a podla mojho prepoctu by to malo byt 34g normal drozdia. Tak neviem ..kde robis chybu :(
Este jedna vec... mne sa zda, ze aj program je "iny" ja mam rychly na 5 a iba tam ide 4kl drozdia, ostatne chleby(takmer vsetky) maju okolo 2kl ... aj tu moze byt problem ..
Meggi 1
10.03.08,22:56
Ďakujem za rady Meggi1 aj usko1.
Tak vo štvtrok kráčam do lidla. A už vidím, že začnem rýchlo odpisovať recepty, lebo ich chcem vyskúšať. Najmä tú briošku, bábovku a zemiakový chlieb.
SusanaP ja som si tiež vopred vypísala recepty a preštudovala o pekárňach a pečení mnoho vecí ešte predtým, než som mala pekáreň. Najskôr som bola teoretik :D Mnoho užitočných rád som získala tu od skúsenejších pekárov a pekáriek, ako aj z odkazov na ďalšie webové stránky o pekárňach.
Meggi 1
10.03.08,23:04
Robila som v nedeľu briošku. Vydarila sa veľmi dobre, chuťove bola ako vianočka. Hneď sa polovica "stratila", len čo vychladla :) Budem ju robiť častejšie. Najbližšie sa však chystám ešte vyskúšať mazanec.
Štefka 64
11.03.08,11:01
Len malá otázka. Skúšali ste piecť ten biely chlieb, čo je v recepte na moulinex ? Dáva sa tam cesnak, cibuľa, olivy, slaninka, klobása. :rolleyes::cool:
vema
11.03.08,14:42
Nám nájviac chutil zo všetkých chlebíkov chlieb, do ktorého som pridala vyrážkovú múku. Múku som kúpila v Kauflande, ale zľahla sa po nej zem.Márne chodím, už sa mi ju viac nepodarilo kúpiť. Teraz som objavila stránku, kde sa dá objednať múka na dobierku. Tam je v ponuke aj vyrážková múka, múka T 1050, Ražná tmavá T 930 a špaldová tnavá chlebová a veľa iných. Skúsim objednať. Ďalej ma napadlo, že dám do cesta viac zemiakov /napr.2/ a menej vody, uvidím aký bude chlebík. Mám nový recept z int. na vianočku, vyskúšam ak sa podarí napíšem.
beba13
11.03.08,15:02
Tak včera som skúsila upiecť tú bábovku od štefky 64 a môžem potvrdiť je výborna, dopiekla sa neskoro večer teda aby mali deti na ráno bola dosť veľka a skoro sa mi neušlo. Teda ešte nikdy nezjedli nič tak rýchlo ako túto bábovku. Rozkázali si ju aj dnes, ale asi im ju spravím až na sobotu aby sa neobjedli.
iveta22
11.03.08,16:31
Mne sa tiež včera podaril na programe 7 Moulinex upciesť dobrý sladký koláč. Dala som tam po predchádzajúcej skúsenosti menej soli - len 0,5 KL namiesto 1,5 a cukru som tiež trochu pridala. Dala som menej kvasníc tiež - použila som obyčajné cca 22 g. Nevybehlo mi to ako predtým a mal dobrú konzistenciu, stále to však nie je bábovka. Skúsim pridať trochu prášku do pečiva, okrem hrozienok aj pomleté orechy a uvidíme, čo to spraví. Môžem skombinovať maslo s olejom? Normálny chlieb som zatiaľ nerobila.
beba13
11.03.08,18:26
Len malá otázka. Skúšali ste piecť ten biely chlieb, čo je v recepte na moulinex ? Dáva sa tam cesnak, cibuľa, olivy, slaninka, klobása. :rolleyes::cool:
Práve ho pečiem, ked bude hotový a vyskúšaný tak popíšem ako chutil.;););)
Štefka 64
11.03.08,18:38
Iveta22, nemáš napísaný recept v návode? Môžem ti napísať aj bábovku na 750 g,keď chceš?
Štefka 64
11.03.08,18:45
Piekla som ten chlebík čo tu dala recept meggi1, ten s klíčkami. Mal úspech, teraz ho pečiem zase.
Meggi 1
11.03.08,23:05
Piekla som ten chlebík čo tu dala recept meggi1, ten s klíčkami. Mal úspech, teraz ho pečiem zase.
Štefka aj nám ten chutí najlepšie. Skúšala som rôzne druhy, ale s klíčkami má vždy najväčší úspech :rolleyes:
Štefka 64
12.03.08,07:47
Ahoj meggi, skúšala si piecť to pečivo ciabatta? Dnes ho chcem vyskúšať upiecť. Dám vedieť aké je.
Štefka 64
12.03.08,17:39
Prilepujem fotku, to je tá ciabatta. Klasika, pečivo ale je super. :D:D:D:---:---
beba13
12.03.08,19:22
Tak píšem ako som sľúbila ten klobásový chlieb sa vydaril, no bála som sa, že nebude chutiť, ale bol dobrý. Bol taký ako keby šťavnatý, teda nebol ako obyčajný chlieb pripadal mi ako taký slaný koláč. Ale podstatné je,že mojím chlapom chutil.
Meggi 1
12.03.08,22:08
Ahoj meggi, skúšala si piecť to pečivo ciabatta? Dnes ho chcem vyskúšať upiecť. Dám vedieť aké je.
Stefka 64 ešte som ciabattu neskúšala, ale tie tvoje vyzerajú skvele!
To si dala vymiesiť do pekárne, potom vytvarovala a piekla v rúre? Vyzerajú ako rožky.
Štefka 64
13.03.08,07:46
Všetko som dala do pekárne, len som ubrala droždie. Všetky recepty majú akosi veľa droždia. Pečené sú v rúre. Ciabatta sú v podstate rožky, ale lepšie. Po skúsenosti s pečením, ich budem piecť na dvoch plechoch, lebo sa tam dáva aj voda do pohárika, kvôli vlhkosti.
DanielaSL
13.03.08,08:51
Práve som dnes kúpila pre svokru pekárničku Bifinet z Lidlu. Poobede ju idem vyskúšať. ;)
Elena Navrátilová
13.03.08,08:56
Práve som dnes kúpila pre svokru pekárničku Bifinet z Lidlu. Poobede ju idem vyskúšať. ;)

Škoda, že nie som Tvoja svokra... :D;) Ale ja sa tiež chystám kúpiť pekárničku. Keď tu chodím na tú vôňu z čerstvo upečeného pečiva. :D;)
M&G
13.03.08,08:56
Daj potom vedieť, ja som sa v letáku dočítala, že to robí aj marmeládu, cmar a tď. Tak som na to zvedavá. .-)
DanielaSL
13.03.08,09:08
Robí aj marmeládu, je veľmi podobná mojej Moulinex XXL, má asi o 1 cm menšiu vaničku. Má 12 programov, ráno sme akurát stihli otvoriť krabicu a pozrieť , či má všetko, ako má moja. Je tiež ku nej odmerný pohárik, odmerka, háčik a dva miešače. Návod je v slovenčine a osobitne je aj knižka s repeptami. Stojí 1.490,-. Skúsim poobede upiecť briošku, lebo chlebík mám práve čerstvý.

Elenka...svokra keď videla ako čo pečie, tak prejavila záujem, že by to chcela a že nám dá peniaze, aby sme jej kúpili. Ale keďže má budúci týždeň narodeniny, tak sme jej to kúpili ako darček. :) Aspoň som nemusela vymýšľať.....;)
M&G
13.03.08,09:24
Ty si skúšala už robiť ja marmeládu na tej tvojej? Alebo niečo iné ako chlebík?
DanielaSL
13.03.08,09:27
Ty si skúšala už robiť ja marmeládu na tej tvojej? Alebo niečo iné ako chlebík?
Marmeládu ešte nie, to skúsim až v lete. Zatiaľ pečiem len chlebíky rôzne , potom briošku na programe - sladký koláč a ešte som robila raz biskupský chlebík , ale ten nie je z kysnutého cesta.
M&G
13.03.08,09:32
Som zvedavá ako budeš s ňou spokojná. Si ma inšpirovala na darček pre starú mamu. .-)
DanielaSL
13.03.08,10:07
Som zvedavá ako budeš s ňou spokojná. Si ma inšpirovala na darček pre starú mamu. .-)
S ktorou? Lebo s mojou som spokojná...a svokrinu dnes len vyskúšam...zbytok už bude na svokre...:);)
vema
13.03.08,10:51
S ktorou? Lebo s mojou som spokojná...a svokrinu dnes len vyskúšam...zbytok už bude na svokre...:);)Danka aj ja som videla v Lidli pekárničky. Ja som si kúpila ten teflonový papier do pekáča.Potom preštuduj recepty z tej pekárničky a ak by bolo niečo dobré daj vedieť.Včera som piekla chlebík a dala som až 2,5 dosť veľkých zemiakov menej vody a chlebík je výborný. Cesto bolo trochu redšie, ale chlebík OK. Elenka, len si kúp pekárničku, budeš mať radosť.
DanielaSL
13.03.08,11:03
Aj ja dávam toľko zemiakov...s nimi je chlebík lepší. A naposledy som nadrobno pokrájala slaninku a malú cibuľku, upražila, nechala vychladnúť a dala ku surovinám. Tiež je výborný.

Preštudujem aj svokrine recepty, poprípade prefotím.
Elena Navrátilová
13.03.08,11:10
Danka aj ja som videla v Lidli pekárničky. Ja som si kúpila ten teflonový papier do pekáča.Potom preštuduj recepty z tej pekárničky a ak by bolo niečo dobré daj vedieť.Včera som piekla chlebík a dala som až 2,5 dosť veľkých zemiakov menej vody a chlebík je výborný. Cesto bolo trochu redšie, ale chlebík OK. Elenka, len si kúp pekárničku, budeš mať radosť.

Ja Vám tu chodík na špionáž a verte, že každú radosť, vydarený recept prežívam s Vami. Keby bol Lídl bližšie... ale zajtra sa tam možno vyberiem. ;)
DanielaSL
13.03.08,11:15
Ja Vám tu chodík na špionáž a verte, že každú radosť, vydarený recept prežívam s Vami. Keby bol Lídl bližšie... ale zajtra sa tam možno vyberiem. ;)

Elen, zajtra aby bola..ráno som bola o 7-ej, áut plné parkovisko..a v koši sme mali pekáreň tri.
Elena Navrátilová
13.03.08,11:31
Elen, zajtra aby bola..ráno som bola o 7-ej, áut plné parkovisko..a v koši sme mali pekáreň tri.
Však ak sa mi neujde teraz, popozerám aj inde. To vieš, je pred Veľkou nocou... zíde sa každému.
Luna
13.03.08,14:26
Už aj ja som kúpila v Lidli tú pekárničku. Kúpila som tam aj zmes na chlieb. Chlieb je už(alebo bol) na svete. Všetkým chutil. Asi ešte jeden dnes budem musieť upiecť.
DanielaSL
13.03.08,18:45
Tak z Lidlu pekárnička vyskúšaná...návod ešte lepší ako má Moulinex. Dopredu napísané, ako ju treba zo začiatku vypáliť....:), čo Moulinex neuvádza. Pečie trochu ináč...najprv je dlho ticho...aj tichšia sa mi zdala. Brioška sa podarila..akurát neviem prečo sa cesto neroztiahlo po celej dĺžke vaničky..ale inak jej nič nechýba. Piekla aj podstatne kratšie ako v Moulinex. Myslím, že je za ten peniaz výborná. Odporúčam...ak máte záujem o pekáreň, spĺňa všetko.
tina1
13.03.08,18:54
Tak z Lidlu pekárnička vyskúšaná...návod ešte lepší ako má Moulinex. Dopredu napísané, ako ju treba zo začiatku vypáliť....:), čo Moulinex neuvádza. Pečie trochu ináč...najprv je dlho ticho...aj tichšia sa mi zdala. Brioška sa podarila..akurát neviem prečo sa cesto neroztiahlo po celej dĺžke vaničky..ale inak jej nič nechýba. Piekla aj podstatne kratšie ako v Moulinex. Myslím, že je za ten peniaz výborná. Odporúčam...ak máte záujem o pekáreň, spĺňa všetko.

Ja som uz tiez vyskusala svoju z Lidlu. Na prekvapenie som s upecenim bezlepkoveho chlebika spokojna. Mala som obavy z toho, ze rychly program trva trocha dlhsie ako v Ete Siesta. Program kt. uvadza tato pekaren na pecenie bezlepkoveho chleba zo skusenosti s Etou by som nepouzila.
Tiez sa mi nerozprestrelo cesto po celej vanicke.
Inak za tu cenu odporucam aj pre pecenie bezlepkoveho chleba.
Maxima25
13.03.08,19:13
ja by som si chcela nechat poradit, mam pekarnicku na chlieb (neviem znacku, lebo som v soku objavila tuto temu..) ale mam s nou problem, ktory ma odradil chlebik piect - tie hnetacie haky 2ks, sa v chlebiku zapecu a potom mi ho cely rozbiju, ked ich chcem vybrat von...:mee:, mate ine skusenosti???
tina1
13.03.08,19:16
ja by som si chcela nechat poradit, mam pekarnicku na chlieb (neviem znacku, lebo som v soku objavila tuto temu..) ale mam s nou problem, ktory ma odradil chlebik piect - tie hnetacie haky 2ks, sa v chlebiku zapecu a potom mi ho cely rozbiju, ked ich chcem vybrat von...:mee:, mate ine skusenosti???
Ja pri skonceni miesenia vyberam metlicky, chlebik lepsie sa kraja.
usko 1
13.03.08,19:18
Maxima, hnetacie háky vyberám po poslednom premiesení, treba to odsledovať. Je to naozaj veľký rozdiel, ostanú len dve malé dierky.
Elena Navrátilová
13.03.08,19:20
Danka aj ja som videla v Lidli pekárničky. Ja som si kúpila ten teflonový papier do pekáča.Potom preštuduj recepty z tej pekárničky a ak by bolo niečo dobré daj vedieť.Včera som piekla chlebík a dala som až 2,5 dosť veľkých zemiakov menej vody a chlebík je výborný. Cesto bolo trochu redšie, ale chlebík OK. Elenka, len si kúp pekárničku, budeš mať radosť.

Áno, budem mať radosť... len ju ešte musím nejako zadovážiť. ;):D
vema
13.03.08,20:59
Maxima, hnetacie háky vyberám po poslednom premiesení, treba to odsledovať. Je to naozaj veľký rozdiel, ostanú len dve malé dierky.Ja tiež vyberám po poslednom miesení háky, už som to tu raz spomínala.Chlieb je krajší a lepšie sa krája. Nechám asi 5-10 min. postáť a potom vyklopím.Nesmie dlhšie stáť vo vaničke, lebo zvlhne.
Meggi 1
13.03.08,21:35
ja by som si chcela nechat poradit, mam pekarnicku na chlieb (neviem znacku, lebo som v soku objavila tuto temu..) ale mam s nou problem, ktory ma odradil chlebik piect - tie hnetacie haky 2ks, sa v chlebiku zapecu a potom mi ho cely rozbiju, ked ich chcem vybrat von...:mee:, mate ine skusenosti???
Maxima25, ja hnetací hák nechávam až do konca tak ako je. Po pečení nechám chlebík ako vema postáť vo vaničke a potom vyklopím. Ešte sa mi nestalo, že by mi nevyšiel. Po hnetacom háku mi v chlebe zostane len taká čiarka a malá dierka - iba chyba vzhľadu.
beba13
14.03.08,18:23
Ja tiež tie háky vyberám až po upečení, vyklopím ho pretriem celý studenou vodou a potom tie háky vyberiem, čiže zostane len čiarka a bodka ako píše Meggi 1, ani tá kôrka nie je taká suchá.
DanielaSL
14.03.08,19:11
Ja už som ich nechala v chlebe až do vychladnutia.... kôrka je potom mäkkšia a ľahšie sa mi vyťahujú. Ostane tiež malá dierka a čiarka. Najprv mi to vadilo, ale teraz už nie...treba to vyberať tým priloženým háčikom a opatrne.

Inak dnes som v svokrinej urobila chlebík na programe 2 - kyprý. Môj tradičný obľúbený recept podľa Dáši a je ušatý. :confused:Trochu spadol, neviem kde je chyba. Suroviny tie isté..žeby to bolo pekárňou, alebo tým programom? Na mojej pečiem na č. 1. Inak som si všimla, že tá pekárnička z Lidlu je o niečo horúcejšia pri pečení ako moja Moulinex.
betka631
14.03.08,19:40
ja som si tiež kúpila pekáreň z lidla a prvý chlebík chuťove výborný len vrch chlebíka sa mi zda veľmi svetlý oproti tomu ako je upečený spodok a boky.Piekla som na 1 na tmavý stupeň.Snaď nie je chyba v pekárničke?
DanielaSL
14.03.08,19:42
Nie v pekárničke nie..môže to byť aj chyba surovín. Ak je svetlý , tak po dopečení si daj ešte na chvíľu program 12.
kukučka
14.03.08,19:47
je to normálne, neboj ;)
špirála hreje len zdola a boky sú tmavšie od teplej nádoby, vrch nemá byť od čoho. Ďalší vyskúšaj na dvojke.
betka631
14.03.08,19:53
ďakujem za radu, vyskúšam a napíšem ako to dopadlo.:)
tina1
15.03.08,20:23
GABAZ
15.03.08,21:42
skuste vyskusat: http://raduzyrecepty.com/clanky/domaci-pekarny

Ďakujem za tipy na zaujímavé recepty, zajtra idem vyskúšať niečo pre syna.
tina1
16.03.08,08:35
Ďakujem za tipy na zaujímavé recepty, zajtra idem vyskúšať niečo pre syna.
Ahoj Gabika, toto nie su recepty pre tvojho syna, pokial budem mat niektory vyskusany pre bzl. dietu poslem do sekcie bezlepkovych receptov. Jeden sa ale predsa najde aj tu mam vyskusany: http://raduzyrecepty.com/clanky/domaci-pekarny/babovka-z-pudinkoveho-prasku
Este ta chcem upozorit, nie je vhodne piect bezlepko a lepkovo v jednej pekarni, pretoze bezl. sa kontaminuje. Ja som kupila pre zbytok rodiny este jednu pec teraz v Lidli som spokojna, vyskusala som najprv svoj chlebik v nej, napriek obavam chlebik dopadol ok.
Prajem vela zdaru
Stevo83
16.03.08,17:05
Ahojte.
Ja ties vyberam haky az po kompletnom dopeceni a dokonca teraz este dlhsie.. lebo ked som vyberak haky hned po dopeceni (za horuca ) dost casto sa mi stalo, ze som kusok chlebo doslova vytrhol. Teraz ked ho vyberiem z nadoby, necham na takom nerezovom roste a prikryjem utierkou aby neoschol a haky vyberiem az po cca 1,5h ked chleba je uz skoro studeny. Aj tu som ale musel "nastudovat" spravnu techniku aby som ho poskodil (vzhladovo) co najmenej, ale teraz mi to uz ide celkom dobre a skoro stale ostane len ta spominana ciarka a mala dierka :cool:
DanielaSL
16.03.08,17:21
A mazanec si už neskúšal?
Stevo83
16.03.08,17:35
A mazanec si už neskúšal?


Chcel som teraz, ale nestiham.. nechce sa mi byt potom hore do polnoci... zajtra vyskusam .;)
GABAZ
16.03.08,17:46
Ahoj Gabika, toto nie su recepty pre tvojho syna, pokial budem mat niektory vyskusany pre bzl. dietu poslem do sekcie bezlepkovych receptov. Jeden sa ale predsa najde aj tu mam vyskusany: http://raduzyrecepty.com/clanky/domaci-pekarny/babovka-z-pudinkoveho-prasku
Este ta chcem upozorit, nie je vhodne piect bezlepko a lepkovo v jednej pekarni, pretoze bezl. sa kontaminuje. Ja som kupila pre zbytok rodiny este jednu pec teraz v Lidli som spokojna, vyskusala som najprv svoj chlebik v nej, napriek obavam chlebik dopadol ok.
Prajem vela zdaru

Presne tento koláčik som mala na mysli, a ešte je tam taký kde sa prídávajú jabĺčka, samozrejme, že múku použijem bezlepkovú. Aj som ho dnes vyskúšala a je výborný. Vďaka za upozornenie na lepkové aj bezlepkové pečenie. Viem, že si treba dávať pozor. Čítala som aj názor, že sa môže piecť v jednej piecke, samozrejme pri zachovaní vysokej hygieny. Ja som zatiaľ v piecke piekla len bezlepkovo. Koláče už pre všetkých pečiem len bezlepkové, nechceme syna pokúšať.
Inak, chlebík sa mi už darí. Naposledy som piekla z múky Schar B a pohánkovej múky. Budem pridávať v menšom množstve aj iné múky, aby to nemal stále to isté. Okrem pohánkovej som kúpila ešte kukuričnú, ryžovú a amarantovú.
Stevo83
17.03.08,18:06
A mazanec si už neskúšal?

:mee: Ahojte... mam dobre aj zle spravy ...
Mazanec som skusil..je lepsi ako minule ale este by tam chcelo nieco vylepsit, no hlavne mam boky trosku viac prepecene, ale asi viem preco (prisiel som 15 min po signale)...nabuduce skusim ten z Vasich receptov,ale je tu este 1 este zlaaa vec...
:mee: Pekaren mi "zdochla" :mee:
Uz pri mazanci zol zrazu zvuk miesenia nejaky "divny" takze ani mozno dobre nedomiesilo a teraz som isiel piect este 1 rychly na ranajky a netocia sa mi hnaty... kua ale som rozculeny .. prave pred sviatkami...kua to preto, ze sme sa tesili, ze nemusime kupovat pecivo cez ten osial..
Štefka 64
17.03.08,18:11
Chudátko moje, ako ťa ľutujeme. Skús opravára, ešte by mali robiť do sviatkov.
Stevo83
17.03.08,18:44
Chudátko moje, ako ťa ľutujeme. Skús opravára, ešte by mali robiť do sviatkov.
Dik.. hned zajtra idem do servisu, ale pravdu povediac.. pochybujem, ze budu taky rychly, ze by to stihli do sviatkov...:mee:
maca.tt
17.03.08,19:33
ja som si tiež kúpila pekáreň z lidla a prvý chlebík chuťove výborný len vrch chlebíka sa mi zda veľmi svetlý oproti tomu ako je upečený spodok a boky.Piekla som na 1 na tmavý stupeň.Snaď nie je chyba v pekárničke?

Ja som pred dopečenim prikrila chlebík alobalom lesklou stranou dole a kôrka bola pekne dopečená.
maca.tt
17.03.08,19:42
Ahojte, ja som si nakoniec kúpila cez internet www.domaca-pekaren.sk (http://www.domaca-pekaren.sk) za 2800 značku DOMO. Dostala som k tomu aj desať balíčkov múky a som mooooooc spokojná. Chlebík vydrží čerstvý aj niekoľko dní a s pečením nie sú žiadne starosti. Chytím múku, prilejem vodu a čakám, kým sa upečie. Umývanie je tiež úplne bezproblémové.

Ja som tiež objednala hotovú zmes na pečenie chleba ,aj nám ju poslali .Len to má jednu nevýhodu musí sa objednať 27 balíkov.Vyskúšala som sladký chlebík podaril sa výborne.
vema
17.03.08,21:32
Ja som pred dopečenim prikrila chlebík alobalom lesklou stranou dole a kôrka bola pekne dopečená.S tým alobalom to určite vyskúšam, lebo mi trochu vadí, že je chlebík taký bledý. Keď dám kôrku 3, tak zase spodok a boky sú veľmi prepečené.
VTerezka
17.03.08,21:36
Tiež sme ten malý zázrak venovali mamuške minulé Vianoce. Ale viac sa z neho asi vytešujeme my, ona to považuje za únavné, ťahať z krabice a potom zas upratovať. A program dávame stredný, a pečieme 500g chlebík. Hotové balíčky si chodím kupovať do Lidla a musím povedať, že z viacerých testovaných sa mi najviac páčia tieto zmesi. Treba len skúšať. Na sobotné popoludnie je to celkom zábavné, vonia to krásne.
DanielaSL
18.03.08,07:41
Tiež sme ten malý zázrak venovali mamuške minulé Vianoce. Ale viac sa z neho asi vytešujeme my, ona to považuje za únavné, ťahať z krabice a potom zas upratovať. A program dávame stredný, a pečieme 500g chlebík. Hotové balíčky si chodím kupovať do Lidla a musím povedať, že z viacerých testovaných sa mi najviac páčia tieto zmesi. Treba len skúšať. Na sobotné popoludnie je to celkom zábavné, vonia to krásne.

Mne sa tiež nezmestila moja do kuchyne, šupla som ju preto do najbližšej voľnej skrine...dcérinej..a odtiaľ si ju vždy pohodlne vyťahujem. A vypekám, nielen nám, ale aj dcére a zaťovi a donedávna aj svokre. :);)
A som rada, že mi na ňu deti prispeli a mohla som si ju kúpiť.
vema
18.03.08,08:05
Ja som včera piekla bábovku z pudingov a bola celkom dobrá.To cesto je také jemné, pekne narástla.Kto chce môže vyskúšať: 5 pudingových práškov/ja som robila vanilkovú, ale kakaová môže byť tiež dobrá/ 5 vajec, vanilkový cukor, 125 ml oleja, 125ml cukru a dala som 3/4 sáčka prášku do pečiva.Vajcia som rozhabarkovala, vyliala do pekárničky, potom olej a na to ostatné suroviny. Program 10 múčnik a 750 g veľkosť.
betka631
18.03.08,10:44
Ja to s tým alobalom tiež vyskúšam, ale môžem pekárničku počas pečenia otvoriť? Nevypustím si všetko teplo?
beba13
18.03.08,14:14
Môžeš ju kľudne otvoriť ved ju nebudeš mať otvorenú hodinu, ja asi pol hodinu pred koncom pečenia, otváram tiež, lebo natieram vrch chleba olivovým olejom a ešte to nikdy nevychladlo za tú chvíľu.
DanielaSL
18.03.08,17:30
Beba ..k čomu je dobré to potieranie olivovým olejom?
beba13
18.03.08,18:16
Nie je tá kôrka suchá, ja pečiem len z celozrnnej múky a tá je iná. Vrch býva tmavý a suchý, ja som ešte nepiekla z bielej múky tak neviem aký je ten.
jokoas
18.03.08,20:37
Ahojte gazdinky, babenky, pekari a pekarky...

Tuto temu citam uz asi dva tyzdne stale z prace, poctivo som presiel vsetkych 42 stran hadam aj 2x... :) urcite nemusim dlho opisovat to ake chute som si urobil. Takze som sa rozhodol pre pekarnicku, chcel som tu z Lidlu (Bifinet), kedze som nanu pocul len same chvaly, ale akosi som to nestihol. 13.3 na nu bola akcia v lidly, a 14-teho uz nebola nikde v BA...cize smola, nakoniec som si vcera kupil Moulinex s 1 hakom (max 1000g) to preto ze sme doma len dvaja a este hadam nejaky ten rocik to tak ostane, a tiez ta spotreba 600W ma zaujala. Nemozem sa pochvalit prvym uspechom ako vacsina z vas. Vcera samozrejme o 20:00 som zacal piect :) a nedockavo pozeral "do telky", ale urobil som chybu,...precenil som svoje schopnosti, cize som skombinoval recept z tohto fora (od Dasky zo 4-tej strany) + recept z manualu :)... vysledok bol taky ze cesto po vykysnuti "splaslo" a po dopeceni bol vo vnutri nedopeceny. (pouzil som program na obycajny chlieb namiesto grahamoveho + studena voda, atd...) Ale to je fuk, odhalil som svoje nedostatky a dnes uz idem len podla presnych receptov (na zaciatok z manualu). Dakujem vsetkym babam, damam,... za kazducky prispevok, uspech aj neuspech. Myslim ze v dnesnych dnoch toto forum cita hrozne vela ludi, len je malo tych ktori aj zareaguju...

btw...vsetky "ETY, PANASONIC" a tie lepsie znacky nemaju v ziadnej NAY-ke, DATARTE v Bratislave...obehal som to vsetko, zlahla sa zem :) ale ani sa necudujem ked to kazdy kupi svokre na narodky tak sa nestacia vyrabat :D
Elena Navrátilová
18.03.08,20:45
http://www.compex.sk/domaca-pekaren-na-chlieb.html Aj tu máte recepty a rôzne linky na pečenie.
Elena Navrátilová
18.03.08,20:52
http://www.obchodny-dom.sk/dobracena.phtml/383/ Tu som objavila aj predaj cez net pekárničky... čo poviete dobré? Vy už predsa len máte skúsenosti. Poradíte?
Meggi 1
18.03.08,22:04
http://www.obchodny-dom.sk/dobracena.phtml/383/ Tu som objavila aj predaj cez net pekárničky... čo poviete dobré? Vy už predsa len máte skúsenosti. Poradíte?
Ja som presne od nich kúpila moju pekáreň a môžem povedať, že som s nimi bola maximálne spokojná. Nerada by som im robila reklamu, len s vami zdieľam moju skúsenosť na Elenkin dotaz. Ich prístup bol ústretový, seriózny a objednávku vybavili k mojej úplnej spokojnosti.
beba13
19.03.08,14:18
Jokoas ved môžeš vyskúšať aj hotové zmesi z Lidla, tie sa mi zdaju aj cenovo výhodnejšie ako iné, ale hlavne chlieb sa ti určite podarí. Ja som zrovna dnes piekla viaczrnný. Inak pečiem recepty odtialto z porady, ale ked nemám toľko času, aby som si všetko navážila tak použijem hotovú zmes
DanielaSL
19.03.08,19:13
Ahojte gazdinky, babenky, pekari a pekarky...

Tuto temu citam uz asi dva tyzdne stale z prace, poctivo som presiel vsetkych 42 stran hadam aj 2x... :) urcite nemusim dlho opisovat to ake chute som si urobil. Takze som sa rozhodol pre pekarnicku, chcel som tu z Lidlu (Bifinet), kedze som nanu pocul len same chvaly, ale akosi som to nestihol. 13.3 na nu bola akcia v lidly, a 14-teho uz nebola nikde v BA...cize smola, nakoniec som si vcera kupil Moulinex s 1 hakom (max 1000g) to preto ze sme doma len dvaja a este hadam nejaky ten rocik to tak ostane, a tiez ta spotreba 600W ma zaujala. Nemozem sa pochvalit prvym uspechom ako vacsina z vas. Vcera samozrejme o 20:00 som zacal piect :) a nedockavo pozeral "do telky", ale urobil som chybu,...precenil som svoje schopnosti, cize som skombinoval recept z tohto fora (od Dasky zo 4-tej strany) + recept z manualu :)... vysledok bol taky ze cesto po vykysnuti "splaslo" a po dopeceni bol vo vnutri nedopeceny. (pouzil som program na obycajny chlieb namiesto grahamoveho + studena voda, atd...) Ale to je fuk, odhalil som svoje nedostatky a dnes uz idem len podla presnych receptov (na zaciatok z manualu). Dakujem vsetkym babam, damam,... za kazducky prispevok, uspech aj neuspech. Myslim ze v dnesnych dnoch toto forum cita hrozne vela ludi, len je malo tych ktori aj zareaguju...

btw...vsetky "ETY, PANASONIC" a tie lepsie znacky nemaju v ziadnej NAY-ke, DATARTE v Bratislave...obehal som to vsetko, zlahla sa zem :) ale ani sa necudujem ked to kazdy kupi svokre na narodky tak sa nestacia vyrabat :D

Ja som včera piekla recept od Dášky..inak môj najobľúbenejší. Vždy som ho mala vydarený a včera spadol chlieb tiež, ale našťastie vnútri bol dobrý. Teraz som ho bola piecť v svokrinej Bifinet a bol nejaký malý a bledý. Ale svokra chcela len z hladkej múky T650. Časom sa naučíš..ako a čo treba robiť..v návode od Bifinet sa píše, že aj klimatické podmienky majú vplyv na recept chlebu. Inak my sme doma už len dvaja..a mám Moulinex XXL, ale vždy pečiem ten najmenší.
beba13
27.03.08,17:33
Dievčence pekárky kde ste ? To po veľkej noci už nikto nepečie, včera som skúšala pudingovú bábovku od Dalidy bola výborna všetkým chutila, máte niečo nové?
DanielaSL
27.03.08,18:54
Tu som a realizujem sa sem tam aj v druhej téme o pekárňach....;):). Práve som dopiekla sedliacky z receptov od Bifinet... Ešte je horúci a voní celý byt. Ale mám jednu novú skúsenosť. Kúpila som si minule v čechách múku chlebovú a odkedy pečiem s ňou, tak môj obľúbený recept od Dáši sa mi nedarí...už pri miešaní je to cesto nejaké iné..ako keby roztečené. Potom veľmi rýchlo vyskočí a pri pečení spľasne. Kvalite chlebu to nevadí, je dobrý, ale výzor má ušatý. :confused: Tak neviem...žeby to bolo tou múkou? Predsa len ostanem pri našej T650....
Meggi 1
27.03.08,23:42
Aj ja som tu ;) a tiež pečiem - ale v posledných dňoch len chlieb.
Boli všelijaké sviatočné maškrtky-zákusky, tak tie kysnuté z pekárne som nerobila. Akurát som si do pekárne dala vymiesiť cesto. Ale keď sa minú zákusky, pôjdu na "dračku" zas pekárenské kysnuté ;)
Danka, ja som tiež verná múke T650 ;) K nej len primiešavam celozrnnú, pšeničné klíčky a semiačka. Ak dostanem kúpiť špaldovú múku, chcem vyskúšať chlebík aj z nej, ale som ju zatiaľ nikde nezohnala. Čo sa týka hotových chlebových zmesí, tie som nevyskúšala, ale ani nechcem, lebo si sama namiešam, čo chcem a viem, čo tam mám.
Je možné, že chlebík sa ti nevydaril kvôli tej múke, keď inokedy bol dobrý.
vema
28.03.08,08:12
Ja som konečne dostala vyrážkovú ražnú múku v Kauflande, kúpila som hneď 7 kg, lebo je dobrá. Miešam T650+vyrážková ražná+ trochu špaldovej - u nás v Kauflande ju majú stále. Ten alobal na vrchu vaničky nezabral, chlieb nebol viac prepečený.Nám to ale nevadí.Minule som pridala do cesta aj ovsené vločky a neslané posekané kešu oriešky - to len preto, lebo mi zostali. Chlebík bol dobrý. Pa
Meggi 1
28.03.08,13:18
Ja dnes idem do Kauflandu, tak zas pozriem tú špaldovú múku, či ju nemajú. Vema, aj tú vyrážkovú si kúpila v Kauflande?
vema
28.03.08,13:26
Áno. Tú vyrážkovú hladaj pri ražnej múke.Je v zelenom sáčku, len si prečítaj názov, lebo sú na vlas rovnaké, len na jednom je ražná celozrnná a na druhom je ražná múka vyrážková.Myslím sáčky že sú rovnaké/. Ja som si to všimla len náhodou.Na sáčku na ľavej strane je malý oranžový štvorček a napísané je ABO dolenižie Mill. Neviem, či tú múku budú práve mať, lebo u nás býva málo. Veselé kupovanie.
Meggi 1
28.03.08,13:36
Vema - ďakujem :)
Dám večer vedieť, či som dostala.
betka631
28.03.08,15:24
Ja som konečne dostala vyrážkovú ražnú múku v Kauflande, kúpila som hneď 7 kg, lebo je dobrá. Miešam T650+vyrážková ražná+ trochu špaldovej - u nás v Kauflande ju majú stále. Ten alobal na vrchu vaničky nezabral, chlieb nebol viac prepečený.Nám to ale nevadí.Minule som pridala do cesta aj ovsené vločky a neslané posekané kešu oriešky - to len preto, lebo mi zostali. Chlebík bol dobrý. Pa


Ja som tiež skúšala alobal na vrch vaničky a nevidím rozdiel. Ale už som si asi zvykla ak je aj chlebík na vrchu trocha bledší už mi to prestalo vadiť.:)
maca.tt
28.03.08,18:46
Ja dnes idem do Kauflandu, tak zas pozriem tú špaldovú múku, či ju nemajú. Vema, aj tú vyrážkovú si kúpila v Kauflande?

špaldovú múku majú v billa obchode stojí 49 sk
maca.tt
28.03.08,18:49
Ja som tiež skúšala alobal na vrch vaničky a nevidím rozdiel. Ale už som si asi zvykla ak je aj chlebík na vrchu trocha bledší už mi to prestalo vadiť.:)

Ja dávam alobal hned ako zapnem pekáreň ale dôležité je lesklou stranou dole na cesto ,
vema
28.03.08,19:16
Ja dávam alobal hned ako zapnem pekáreň ale dôležité je lesklou stranou dole na cesto ,Macka a máš ten chlebík na vrchu tmavší? Ja som ten alobal dala tiež lesklou stranou dole, položila som ho prestne len na vaničku a nič. Potom som ho dala na celú plochu, tie dierky som vynechala, ale vznikla na skle rosa a tak som to už viac neskúšala.Alobal som však dala až pol hodinu pred dopečením, že by tam bola chyba?
Meggi 1
28.03.08,21:14
špaldovú múku majú v billa obchode stojí 49 sk
maca.tt: Dakujem za info.

Bola som v Kauflande, tak tam som dostala špaldovú múku a hneď som si kúpila aj grahamovú a ražnú celozrnnú. Ražnú vyrážkovú nemali.
Hneď zajtra idem vyskúšať tú špaldovú, som zvedavá ako chutí z nej chlebík. Budem ju miešať s T650, lebo na obale píšu, že zo 100% špaldovej múky je chlebík ťažší, hustejší, ťažšie nakysne. A bol by to aj luxus urobiť len čisto zo špaldovej ;)
Pekári / pekárky - keď robíte chlieb zo zmesi bielej a špaldovej múky (viac bielej ako tej špaldovej) - pekáreň nastavujete na základný program alebo celozrnný?
DanielaSL
28.03.08,21:42
Meggi dávam cca 400 g bielej a zbytok inej...ináč z tej ražnej vyrážkovej sa aj mne najlepšie páči. Dnes som bola zase učiť svokru piecť a robili sme sedliacky z receptov Bifinett...svokra volala, že sa vydaril. Tam ide aj mlieko a vajíčka..a ten sa mi vždy pekne dohneda pripečia aj zhora. Ale ja k tomu receptu primiešam aj zemiak. Moju pekáreň nastavujem na č. 1 - normálny, ale na svokrinej Bifinett dávam č. 2 - kyprý.
Meggi 1
28.03.08,21:54
Meggi dávam cca 400 g bielej a zbytok inej...ináč z tej ražnej vyrážkovej sa aj mne najlepšie páči. Dnes som bola zase učiť svokru piecť a robili sme sedliacky z receptov Bifinett...svokra volala, že sa vydaril. Tam ide aj mlieko a vajíčka..a ten sa mi vždy pekne dohneda pripečia aj zhora. Ale ja k tomu receptu primiešam aj zemiak. Moju pekáreň nastavujem na č. 1 - normálny, ale na svokrinej Bifinett dávam č. 2 - kyprý.
Danka - ďakujem.
Už si minule spomínala ten sedliacky chlebík, mohla by si poslať recept? Ja taký v návode nemám. A mlieko do neho ide sušené alebo normálne tekuté?
DanielaSL
28.03.08,22:02
Sedliacky chlieb.


300 ml mlieka...tekuté
2 ČL soli
2 vajcia
1,5 PL oleja, alebo masla,margarínu
1/2 PL octu..ovocného
1 varený zemiak
540 g múky miešam T650 + inú...
1 ČL cukru
1 ČL droždia

takto som si ho upravila ja... v knihe receptov je trochu iný.
vema
28.03.08,22:11
Sedliacky chlieb.



300 ml mlieka...tekuté
2 ČL soli
2 vajcia
1,5 PL oleja, alebo masla,margarínu
1/2 PL octu..ovocného
1 varený zemiak
540 g múky miešam T650 + inú...
1 ČL cukru
1 ČL droždia



takto som si ho upravila ja... v knihe receptov je trochu iný.
Skúsim aj ja upiecť.
Meggi 1
28.03.08,22:13
Danka, ďakujem. Už som si ho odpísala. Zajtra ho urobím s tou zmesou špaldovej múky a bielej.
betka631
29.03.08,09:36
Danka ja som upiekla sedliacky presne podľa receptu k pekárničke a je naozaj výborný a maš pravdu aj mne sa tento pekne pripiekol aj na vrchu.Ale nabudúce pridám ešte troška soli - dala som 1,5 čl.
Zatiaľ sa mi asi naviac pozdáva.
DanielaSL
29.03.08,09:38
Veď preto som v recepte pridala soľ, lebo prvý raz sa mi zdal trochu sladký, tak odvtedy ho takto vylepšujem.
betka631
29.03.08,09:47
nabudúce skúsim podľa tvojho vylepšeného receptu:)
beba13
29.03.08,12:58
Môžete mi povedať prečo, ked krájam chleba zostane nôž drsný? Chlieb krájam až ked vychladne je pekne prepečený neviem kde je chyba.
maca.tt
29.03.08,17:14
Macka a máš ten chlebík na vrchu tmavší? Ja som ten alobal dala tiež lesklou stranou dole, položila som ho prestne len na vaničku a nič. Potom som ho dala na celú plochu, tie dierky som vynechala, ale vznikla na skle rosa a tak som to už viac neskúšala.Alobal som však dala až pol hodinu pred dopečením, že by tam bola chyba?

Mám ho tmavší ako ked som alobal nedávala ,vtedy som mala chleba bledý
Meggi 1
29.03.08,18:48
Danka, ďakujem. Už som si ho odpísala. Zajtra ho urobím s tou zmesou špaldovej múky a bielej.
Tak chlebík je upečený, hneď po vychladnutí sme ho ochutnali. Je výborný! Budem ho striedavo piecť s klíčkovým. K bielej múke som pridala špaldovú. Len zmesi múky som dala veľa na objem mojej pekárne (540g + 100g), lebo po nakysnutí mi naskočil a sa mi pripiekol o veko pekárničky ;) Mala som robotu s jeho odstraňovaním, aby som povrch pekárne nepoškriabala :rolleyes: Ale podarilo sa to bez ujmy na pekárni :D
Meggi 1
29.03.08,21:57
Môžete mi povedať prečo, ked krájam chleba zostane nôž drsný? Chlieb krájam až ked vychladne je pekne prepečený neviem kde je chyba.
Podľa toho, ako píšeš, to vyzerá byť na nedobre prepečenú, vlhkú striedku, aj keď kôrka sa možno zdá dobrá.
A možno to necítiť chuťove ani vizuálne, že by to bolo znútra neprepečené, ale navlhnuté to môže byť.
andrea
30.03.08,06:19
Zaujal ma príspevok od Jokoas z 18.3. To isté sa stalo aj mne. Mám kúpenú Moulinex s 1 hakom (max 1000g). Neviem či neviem s ňou narábať, ale presne to sa stalo aj mne čo Jokoas. Pozerala so do pekárničky cez okienko ako do televízora a natešovala som sa ako mi pekne kýsne. No asi 40 min. pred dopečením chlieb klesol. Poúžila som program základný 1 na 500 g a dala som H aby kôrka bola tmavá. Mám takýto recept: 500 g múky hladkej, 300 ml vody, 2 stredné uvarené popučené zemiaky, 2 kavové lyžičky soli, 1/4 klasického droždia(kocka) čerstvého. Chlieb nebol zlý, ale mal tvar "hranola" ale to by mi ani nevadilo ale že nebol tak pripečený, chrumkavý. Moja známa ma pekárničku Phylips a piekla ten istý chlieb použila ten istý recept. Jej vyšiel krásny červenkučký chrumkavý oválny bochník. Prosím Vás má niekto takúto pekárničku Moulinex s 1 hákom,aby som sa s ním mohla podeliť o skúsenosti - či je spokojný a aký program používa a či je jeho chlebík červenučký pripečený....Budem veľmi rada. Ďakujem všetkým za názor.
vema
30.03.08,06:57
Andrejka, ja mám pekárničku s dvomi hákmi Moulinex, ale myslím si, že je to úplne jedno. Neviem, čo znamená kôrka H, ja dávam kôrku stupeň 2, to je stredná. Chlebík mám krásne prepečený zo všetkých strán, iba vrch je bledý, ale to sme tu už rozoberali. Kvasnice dávaj sušené 1 kávová lyžička /priložená odmerka/. Chlebík mal preto tvar hranolu, lebo sa Ti prepadol. Ak Ti ja môžem poradiť, tak vymeň tie kvasnice a určite sa Ti podarí. Ja to mám vyskúšané. Múku si kúp T 650 a miešaj. Aj druhé pekárky Ti iste poradia.Veľa zdaru pri pečení.
beba13
30.03.08,10:17
Meggi1 už som to skúšala aj tak, že som pridala nakoniec dopečenie, ale je to stále. Stále nad tým dumám, či to nebude tou múkou celozrnnou, lebo včera ked som robila tú pudingovú bábovku tak nôž bol čistý ja už neviem. A zas keby bol nedopečený tak po dlhšom státi by začal plesnivieť nie?
DanielaSL
30.03.08,10:25
Beba náš chlebík upečený v pekárničkach aj tak skôr začína plesnivieť ako tie, ktoré obsahujú rôzne konzervačné látky. Treba piecť tak, aby za dva dni bolo po ňom....:)
Ja ho mám uložený v nádobe na chlieb od Tuperware a aj po 4 dňoch bol ešte dobrý, ale svokre v jej nádobe ..klasickej z umelej hmoty z predajne domácich potrieb začal plesnivieť už po 3 dňch.
vema
30.03.08,15:08
Ja dávam chlieb do igelitového sáčka a do vnútra dám papierový obrúsok. Zatiaľ mi nikdy nesplesnivel a mám ho tam 3-4 dni.
Meggi 1
30.03.08,18:45
Ja dávam chlieb do igelitového sáčka a do vnútra dám papierový obrúsok. Zatiaľ mi nikdy nesplesnivel a mám ho tam 3-4 dni.
Takisto aj ja dávam do igelitového vrecúška a vydržal tiež už aj tie 4 dni, keď sme ho nestíhali zjesť. Čítala som niekde, že do igelitových vrecúšok by sa chlieb nemal dávať. Ale koľko vecí by sa nemalo a predsa ich robíme ;)

Teraz som zas dopiekla Dankin sedliacky chlebík, ten od včera sme už stihli zjesť, lebo cez víkend bolo viac papkáčov ako obvykle. Len dnes som nepridala špaldovú múku, ale ražnú celozrnnú. Nádherne sa upiekol aj vrch, celá kôrka okolo je pekná prepečená.
Meggi 1
30.03.08,19:05
Meggi1 už som to skúšala aj tak, že som pridala nakoniec dopečenie, ale je to stále. Stále nad tým dumám, či to nebude tou múkou celozrnnou, lebo včera ked som robila tú pudingovú bábovku tak nôž bol čistý ja už neviem. A zas keby bol nedopečený tak po dlhšom státi by začal plesnivieť nie?
beba13 - ja tiež robím zmes bielej a celozrnnej múky, ale nôž je čistý. Ty si robila čisto z celozrnnej?
beba13
01.04.08,07:54
beba13 - ja tiež robím zmes bielej a celozrnnej múky, ale nôž je čistý. Ty si robila čisto z celozrnnej?
Nerobím čisto celozrnný, dávam aj trocha bielej múky. Uskladňujem ho tiež v chlebníku z Taprweru, včera som krájala taký 3dňový a nôž bol čistý tak neviem čo to spôsobuje budem dalej skúmať.
betka631
01.04.08,13:24
Ja som včera piekla sedliacky chlieb podľa Danky a je výborný.Škoda len že zatiaľ pečiem len z bielej múky, pretože máme len Milk agro a CBA a taká múka ako celozrnná a pod. je neznámy pojem.:mee:
Ale na týždeň už idem na veľkýýýýý nákup do KE tak to sa vyblázním:D
Myslím čo sa múky týka aby ste ma zle nepochopili.
A môj včerajší výtvor:
DanielaSL
01.04.08,13:39
Betka...super vyzerá...a je aj chutný však? Dobre nakúp... navštív Kaufland, tam je dobrý výber.
Stevo83
02.04.08,16:30
Ahojte...
tak som opäť v hre .. :)
Pekárničku mám už opravenú...šak bolo už na čase,lebo som si celkom zvykol na domaci chlieb a nie na tie obchodove ...:cool:
betka631
02.04.08,17:14
Stevo vitaj späť.Ja s tebou súhlasím, my sme si tiež zvykli na domáci chlebík. Mne by ten z obchodu už ani nechutil.U nás pekárnička pečie už takmer každý deň,takže je plne vyťažená.
bepo
02.04.08,17:30
Zaujal ma príspevok od Jokoas z 18.3. To isté sa stalo aj mne. Mám kúpenú Moulinex s 1 hakom (max 1000g). Neviem či neviem s ňou narábať, ale presne to sa stalo aj mne čo Jokoas. Pozerala so do pekárničky cez okienko ako do televízora a natešovala som sa ako mi pekne kýsne. No asi 40 min. pred dopečením chlieb klesol. Poúžila som program základný 1 na 500 g a dala som H aby kôrka bola tmavá. Mám takýto recept: 500 g múky hladkej, 300 ml vody, 2 stredné uvarené popučené zemiaky, 2 kavové lyžičky soli, 1/4 klasického droždia(kocka) čerstvého. Chlieb nebol zlý, ale mal tvar "hranola" ale to by mi ani nevadilo ale že nebol tak pripečený, chrumkavý. Moja známa ma pekárničku Phylips a piekla ten istý chlieb použila ten istý recept. Jej vyšiel krásny červenkučký chrumkavý oválny bochník. Prosím Vás má niekto takúto pekárničku Moulinex s 1 hákom,aby som sa s ním mohla podeliť o skúsenosti - či je spokojný a aký program používa a či je jeho chlebík červenučký pripečený....Budem veľmi rada. Ďakujem všetkým za názor.
Ja by som zmiešal hladkú a polohrubú múku,dal viac vody podľa potreby-to vidíš aké je cesto- a polku droždia.
andrea
02.04.08,18:01
Ten chlebik je pekne upečený betka631. Ja mám Moulinex a vôbec ale vôbec sa mi nedari, aby bol upečený tak pekne aj zvrchu....Poradi niekto????
DanielaSL
02.04.08,18:57
Ten chlebik je pekne upečený betka631. Ja mám Moulinex a vôbec ale vôbec sa mi nedari, aby bol upečený tak pekne aj zvrchu....Poradi niekto????

Andrejka..keď by si lepšie čítala túto tému..tak by sme ti radiť nemuseli, všetko tu máš. Betka piekla podľa receptu, ktorý som sem nedávno dala...sedliacky. Ten je pekne upečený aj zhora aj zbokov. Vyskúšaj ho a hádam sa ti podarí. Ďalej je tu veľmi dobrý recept od Dáši, ten sa tiež mi vždy podarí...akurát som ho trochu vylepšila, ale to moje vylepšenie tiež tu nájdeš. Hlavne nepeč z hotových zmesí, tie zvyknú padnúť a sú síce chutné, ale výzor majú taký smiešny ušatý. Podľa čoho si ty piekla, keď sa ti nič nepodarilo?
Meggi 1
02.04.08,21:07
Ja som včera piekla sedliacky chlieb podľa Danky a je výborný.Škoda len že zatiaľ pečiem len z bielej múky, pretože máme len Milk agro a CBA a taká múka ako celozrnná a pod. je neznámy pojem.:mee:
Ale na týždeň už idem na veľkýýýýý nákup do KE tak to sa vyblázním:D
Myslím čo sa múky týka aby ste ma zle nepochopili.
A môj včerajší výtvor:
Betka ten chlebík vyzerá výborne. Ja ho tiež pečiem, odkedy mám od Danky recept na sedliacky chlieb. Vždy primiešam k bielej múke nejakú inú.
A ako ti už radila Danka, vyblázni sa :D v Kauflande, tam majú celkom slušný výber. Tiež kupujem múky tam. Včera sa mi podarilo konečne zohnať ražnú vyrážkovú, ktorú som dosiaľ nezohnala.
Dobre nakúp :)
andrea
03.04.08,09:36
Ja som myslela, že mi niekto poradi kto má Moulinex-pekáreň konkrétne aký program používa pri pečeni sediackého chleba. Všade na internete kde sú znázornené upečené chleby je väčšinou pekáreň Eta. Ja skúšam kadejeký program ale nedari sa mi. Zvrchu je stále svetlý. Som nešikovná asi tak....................
barborka7
03.04.08,10:45
Aj ja by som potrebovala poradiť. Môj priateľ mi od nich z domu dovliekol domácu pekáreň zn. Mulinex, rok výroby 2003 na 750g chlebík, a chcela som v ňom už dva krát upiecť chleba ale asi som vybrala zlý program, lebo sa mi vôbec nepodaril. AK má niekto takúto pekáreň a poradil by mi na ako mám nastaviť tú pekáreň, aby robil všetko. Keď som dva krát skúšala, tak prvý krát to nerobilo nič, tak som do toho programu, čo som vybrala začala kafrať a potom nerobil nič, a druhý krát, keď som vybrala program, ktorý bol za receptom v priloženej knihe, tak mi to hneď začalo piecť, ani to nemiesilo, ani nekyslo.
Chcela by som dnes upiecť chlebík, keby mi mohol niekto napísať podrobný návod, bola by som rada, lebo takýto návod mi tam chýba, lebo sú tam iba recepty a pod ním je program a čas, ale nie je tam napísaný presný postup, ani ako treba nastaviť hodiny.
Ďakujem vopred za rady.
beba13
03.04.08,10:55
Ja som myslela, že mi niekto poradi kto má Moulinex-pekáreň konkrétne aký program používa pri pečeni sediackého chleba. Všade na internete kde sú znázornené upečené chleby je väčšinou pekáreň Eta. Ja skúšam kadejeký program ale nedari sa mi. Zvrchu je stále svetlý. Som nešikovná asi tak....................
Sedliacky som nerobila, ale na mojej pekarni je to program 2 inak ti neviem poradit. To by mala vediet DanielaSL
betka631
03.04.08,11:21
Aj ja by som potrebovala poradiť. Môj priateľ mi od nich z domu dovliekol domácu pekáreň zn. Mulinex, rok výroby 2003 na 750g chlebík, a chcela som v ňom už dva krát upiecť chleba ale asi som vybrala zlý program, lebo sa mi vôbec nepodaril. AK má niekto takúto pekáreň a poradil by mi na ako mám nastaviť tú pekáreň, aby robil všetko. Keď som dva krát skúšala, tak prvý krát to nerobilo nič, tak som do toho programu, čo som vybrala začala kafrať a potom nerobil nič, a druhý krát, keď som vybrala program, ktorý bol za receptom v priloženej knihe, tak mi to hneď začalo piecť, ani to nemiesilo, ani nekyslo.
Chcela by som dnes upiecť chlebík, keby mi mohol niekto napísať podrobný návod, bola by som rada, lebo takýto návod mi tam chýba, lebo sú tam iba recepty a pod ním je program a čas, ale nie je tam napísaný presný postup, ani ako treba nastaviť hodiny.
Ďakujem vopred za rady.

Ak pekáreň zo začiatku nič nerobila to ešte neznamená, že naozaj nič nerobila.Moja Biffinet najprv 10-15 minút (podľa programu) predhrieva suroviny a vyzerá to tak že nič nerobí - ale robí.
Ja ešte predtým ako som kúpila pekárničku tak som prečítala tieto stránky a opísala som si recept od Dašky.
Keď som priniesla pekáreň domov tak som to najprv hodinu študovala čo kde a ako.Až tak som sa do toho pustila.Ja myslím, že ak maš návod k pekárničke tak veľmi nemáš čo riešiť.Skús Daškin recept alebo recept, ktorý tu prilepila Daniela na sedliacky chlebík-ten je fakt dobrý, chutný a aj z vrchu sa pekne pripečie-aspoň mne.Pečiem ho na programe 2, na mojej pekárničke je to kyprý.
betka631
03.04.08,11:29
Betka ten chlebík vyzerá výborne. Ja ho tiež pečiem, odkedy mám od Danky recept na sedliacky chlieb. Vždy primiešam k bielej múke nejakú inú.
A ako ti už radila Danka, vyblázni sa :D v Kauflande, tam majú celkom slušný výber. Tiež kupujem múky tam. Včera sa mi podarilo konečne zohnať ražnú vyrážkovú, ktorú som dosiaľ nezohnala.
Dobre nakúp :)

Meggi mám smolu, že bývame od Košíc cca 45 km a od Prešova detto.Bohužiaľ aj keď sme okresné mesto tak poriadne nakúpiť nemáš kde.Preto chodíme na veľký nákup do Košic raz za mesiac( metro atď..) Manžel mi už chcel priniesť chlebovú múku z česka, ale na základe Dankiných skúseností s tou múkou som ho stopla.
Ešte vydržím do pondelka ale už sa teším, že tiež budem môcť troška experimentovať a papať aj zdravší chlebík ako čisto biely.
kukučka
03.04.08,11:52
Zaujal ma príspevok od Jokoas z 18.3. To isté sa stalo aj mne. Mám kúpenú Moulinex s 1 hakom (max 1000g). Neviem či neviem s ňou narábať, ale presne to sa stalo aj mne čo Jokoas. Pozerala so do pekárničky cez okienko ako do televízora a natešovala som sa ako mi pekne kýsne. No asi 40 min. pred dopečením chlieb klesol. Poúžila som program základný 1 na 500 g a dala som H aby kôrka bola tmavá. Mám takýto recept: 500 g múky hladkej, 300 ml vody, 2 stredné uvarené popučené zemiaky, 2 kavové lyžičky soli, 1/4 klasického droždia(kocka) čerstvého. Chlieb nebol zlý, ale mal tvar "hranola" ale to by mi ani nevadilo ale že nebol tak pripečený, chrumkavý. Moja známa ma pekárničku Phylips a piekla ten istý chlieb použila ten istý recept. Jej vyšiel krásny červenkučký chrumkavý oválny bochník. Prosím Vás má niekto takúto pekárničku Moulinex s 1 hákom,aby som sa s ním mohla podeliť o skúsenosti - či je spokojný a aký program používa a či je jeho chlebík červenučký pripečený....Budem veľmi rada. Ďakujem všetkým za názor.

Napíš presný typ pekárne, lebo ja mám Moulinex s jedným hákom a prepečenie 1,2,3 alebo pri niektorých programoch Rapid, žiadne H.
Každá pekáreň má v podstate skoro to isté, len možno poprehadzované. Musíš tam mať ľahší, aj ťažší - to je celozrný chlebík. Nič iné ti nepomôže, len čítať a skúšať. Na nete je toho do bludu. Ja som na prvé chlebíky vážila suroviny na gramy a aj tak som stále nazerala, ďobala do cesta, ochutnávala a aj dolaďovala. Už dva mesiace pečiem kváskový celozrný, až sa mi "prejedol", teraz urobím v pekárni akékoľvek kysnuté cesto a z neho rožky. Ako do cesta, tak aj plnky dám, čo ma len napadne a neviem sa dojesť, no a návštevy, ani nehovorím. :D
Ako vidno z fotiek, občas to s množstvom preženiem, ale pridám ešte pečenie a potom chodím do chudáka chlebíka pichať s drevenou ihlicou až kým sa mi nepozdáva. Pekáreň mám na kilo, ele chlebík aj bábovka mali skoro kilo a pol.
Už som sa polepšila, cesta robím menej, ale zas je tých rožkov málo...:mee:
barborka7
03.04.08,12:06
Ak pekáreň zo začiatku nič nerobila to ešte neznamená, že naozaj nič nerobila.Moja Biffinet najprv 10-15 minút (podľa programu) predhrieva suroviny a vyzerá to tak že nič nerobí - ale robí.
Ja ešte predtým ako som kúpila pekárničku tak som prečítala tieto stránky a opísala som si recept od Dašky.
Keď som priniesla pekáreň domov tak som to najprv hodinu študovala čo kde a ako.Až tak som sa do toho pustila.Ja myslím, že ak maš návod k pekárničke tak veľmi nemáš čo riešiť.Skús Daškin recept alebo recept, ktorý tu prilepila Daniela na sedliacky chlebík-ten je fakt dobrý, chutný a aj z vrchu sa pekne pripečie-aspoň mne.Pečiem ho na programe 2, na mojej pekárničke je to kyprý.
No možno ešte raz obetujem suroviny a skúsim to, mne sa zdá, ako keby tam bolo treba naprogramovať čas. Je tam síce návod, ale ten návod je celý oničom, lebo to sú vlastne iba recepty pod ktorým je napísaný program a čas, ale nikde v návode nie je podrobne napísané ako sa programuje ten čas a pod.
DanielaSL
03.04.08,12:08
Andrejka ja mám Moulinex XXL , ale používam vždy program na základný chlieb - čiže č. 1 u mňa. Myslím, že tam nič nepokazíš. Na Bifinett je to č. 2 kyprý. Aj keď primiešavam iné múky k hladkej T650 tak pečiem vždy na normálnom chlebíku. Celozrnný som piekla raz, nepáčilo sa nám , že je taký hustý... takže odvtedy používam len č. 1 základný.
kukučka
03.04.08,12:28
No možno ešte raz obetujem suroviny a skúsim to, mne sa zdá, ako keby tam bolo treba naprogramovať čas. Je tam síce návod, ale ten návod je celý oničom, lebo to sú vlastne iba recepty pod ktorým je napísaný program a čas, ale nikde v návode nie je podrobne napísané ako sa programuje ten čas a pod.
Barborka čas je naprogramovaný a nemôžeš ho meniť, ani do programu zasahovať. Moja si ho aj po vytiahnutí šnúry pamätá tuším sedem minút. Raz som to využila, keď som riedila príliš husté cesto a mala som ostriekané vnútro a chcela som to pred pečením umyť. Odvtedy robím cesto redšie a radšej dosypem lyžicu múky.
Každý program má iný čas a ty môžeš akurát naprogramovať odložený štart a to sa robí tak, že zvolíš konkrétny program a ku času, ktorý ti svieti na displeji pridáš čas "odloženia".
Elena Navrátilová
03.04.08,12:49
Andrejka ja mám Moulinex XXL , ale používam vždy program na základný chlieb - čiže č. 1 u mňa. Myslím, že tam nič nepokazíš. Na Bifinett je to č. 2 kyprý. Aj keď primiešavam iné múky k hladkej T650 tak pečiem vždy na normálnom chlebíku. Celozrnný som piekla raz, nepáčilo sa nám , že je taký hustý... takže odvtedy používam len č. 1 základný.

Nedá mi... zaslúžite si všetci "řád zlaté pekárky"... ;)
betka631
03.04.08,14:39
No možno ešte raz obetujem suroviny a skúsim to, mne sa zdá, ako keby tam bolo treba naprogramovať čas. Je tam síce návod, ale ten návod je celý oničom, lebo to sú vlastne iba recepty pod ktorým je napísaný program a čas, ale nikde v návode nie je podrobne napísané ako sa programuje ten čas a pod.

Barborka hlavne sa nenechaj odradiť prvým neúspechom.
Ja som tiež upiekla mazanec týždeň pred veľkou nocou - prvýkrát,aby som ho mala vyskúšaný.Bol výborný a aj chutil super.
Samozrejme ešte som chcela dokázať svojej polovičke, že som nekúpila niečo, na čo zase bude sadať prach ako mi tvrdil, keď som mu zavolala že som kúpila pekáreň.
Manžel prišiel domov ráno na Veľký piatok a ja hneď som sa išla predviesť ako upečiem mazanec a predsa nebudeme jesť nejaké kupované koláče.No a ako naschvál mi vôbec nenarástol a bol taký ťažký že aj klinec by som s ním pribila.:D Ale hneď som začala piecť nový a ten už bol Ok tak neviem kde sa stala chyba.
Musím povedať, že manžel po veľkej noci odchádzal do ČR s 2 bochnikmi chleba.
beba13
03.04.08,16:44
No možno ešte raz obetujem suroviny a skúsim to, mne sa zdá, ako keby tam bolo treba naprogramovať čas. Je tam síce návod, ale ten návod je celý oničom, lebo to sú vlastne iba recepty pod ktorým je napísaný program a čas, ale nikde v návode nie je podrobne napísané ako sa programuje ten čas a pod.
No cas pecenia sa da aj predlzit na Moulinexe kazdym kliknutim teraz si nespomeniem ci po 5 alebo 10 minut. To je program samotne pecenie
DanielaSL
03.04.08,16:54
No cas pecenia sa da aj predlzit na Moulinexe kazdym kliknutim teraz si nespomeniem ci po 5 alebo 10 minut. To je program samotne pecenie

Áno..je to celkom posledný program a trvá 10 minút a viac - podľa toho koľko si myslím, že to potrebujem dopekať. Sem - tam ho použijem, keď sa mi vidí chlebík zhora veľmi svetlý.
andrea
03.04.08,16:55
Ďakujem budem skúšať....možno sa raz podarí....
Anna111
04.04.08,06:56
Kúpila som si pekáreň na chlieb. Chlebík z nej je výborný, ale neviem, kde v Bratislave dostať bežne kúpiť pšeničnú múku tmavú chlebovú (T1050). Môže mi niekto poradiť?

V okolí môjho bydliska predávajú iba "klasické" 4 druhy múky. Prvé balenia chlebovej múky som si objednala cez internetový obchod a za poštovné som zaplatila toľko, čo za múku.

Ďakujem.
charonme
04.04.08,08:47
beba13
04.04.08,12:39
Vcera som piekla ten sedliacky chlebik od DanielySL a je perfektny len som dala muku pol na pol celozrnnu, a drozdia trochu viac zda sa mi aj lepsi ako som doteraz robila z celozrnnej.
barborka7
07.04.08,04:44
Barborka čas je naprogramovaný a nemôžeš ho meniť, ani do programu zasahovať. Moja si ho aj po vytiahnutí šnúry pamätá tuším sedem minút. Raz som to využila, keď som riedila príliš husté cesto a mala som ostriekané vnútro a chcela som to pred pečením umyť. Odvtedy robím cesto redšie a radšej dosypem lyžicu múky.
Každý program má iný čas a ty môžeš akurát naprogramovať odložený štart a to sa robí tak, že zvolíš konkrétny program a ku času, ktorý ti svieti na displeji pridáš čas "odloženia".
Cez víkend som skúsila ešte raz upiecť chlieb v pekárničke a on sa vydaril. Tak som potom upiekla ja z ražnej múky, bola som zvedavá aký bude, lebo keď som ho pekávala v trúbe, tak bol taký hustý, ale z pekárničky bol dosť nadýchaný. A prišla som aj na to, kde som urobila chybu. V návode v slovenskom za receptom bol udaný zlý program a keď som si to pozrela v ruskom návode, tak som sa dočítala, že tej program je iba na udržanie teploty. Tak som rada, že sa mi podaril, tak začnem skúšať aj nejaké chlebíky z receptov, čo sú tu.
mareko
07.04.08,18:17
pozrite si prispevky na stranku mimibazar, diskusiu domaca pekaren, tam najdete vsetky potrebne informacie, recepty, rady
mareko
07.04.08,18:18
alebo stranku domaca-pekaren zasa sk
Štefka 64
09.04.08,08:30
Ahojte pekárky, potrebujem upiecť chlieb 1500g. Chcela by som recept na ten zo zemiakmi. Máte ho vyskúšaný? Pečiem ten 750g, ale potrebujem veľký. Neviem presne pomer. Napíšte prosím, aby sa mi neupiekol ušiak. :-)
Beata15
12.04.08,09:09
Ahojte !

Potrebovala by som dobrý recept na knedle do domácej pekárne na chleba.

Ďakujem !
betka631
12.04.08,17:06
Ja mám takýto recept na knedlík do pekárne:

250 ml mlieka
1 vajce ( alebo 1PL olivový olej)
500 g polohrubej múky
1 čl cukru
1 čl soli
1 čl sušeného droždia alebo 1/4 čerstvého

odskúšaný a výborný
Meggi 1
12.04.08,19:02
Ahojte pekárky, potrebujem upiecť chlieb 1500g. Chcela by som recept na ten zo zemiakmi. Máte ho vyskúšaný? Pečiem ten 750g, ale potrebujem veľký. Neviem presne pomer. Napíšte prosím, aby sa mi neupiekol ušiak. :-)
Ahoj Štefka 64, ja 1500g nerobievam, ale mi podľa výslednej hmotnosti vychádza, že by stačilo len zdvojnásobiť dávky, nie? Rada by som Ti poradila, ale či je to tak, musia napísať tie pekárky alebo pekári, ktorí ten väčší pečú.