DanielaSL
12.04.08,21:16
No ja mám obavy, či by tento neprekypel z pekárničky, lebo aj kilový mi narastie niekedy až pod sklo. Ja si tiež recepty prepočítam..takže ak pečieš 3/4 kilový, tak len zdvojnásob dávku. Ja si takto prepočítavam recepty, ktoré sú na 1 kg, lebo pečiem vždy menšie chleby.
Stevo83
13.04.08,07:08
Ja mám takýto recept na knedlík do pekárne:

250 ml mlieka
1 vajce ( alebo 1PL olivový olej)
500 g polohrubej múky
1 čl cukru
1 čl soli
1 čl sušeného droždia alebo 1/4 čerstvého

odskúšaný a výborný

Ahoj. Dik za recept, no co potom robis s cestom ?? davas ho do vody ?? a na ako dlho?? dik za info
betka631
13.04.08,07:36
Po vykysnutí vyberiem cesto z pekárničky, rozdelím si ho na 2 a vytvarujem knedlik.Nechám ešte asi 10 minút kysnúť.

Ja robím na pare.Nalejem do hrnca vodu a dám si tam parak.Až mi začne voda vrieť tak vložím knedlíky, prikryjem a varím 25 minút.
Beata15
14.04.08,07:16
Ďakujem za recept ! :-)
SusanaP
14.04.08,17:55
Ahojte, ja by som nezdvojnásobila tú dávku na chleba - zo 750g na 1500g. Aj ja som chclea upiecť nie 750g ale 1000g. A podľa toho som upravila pomery, teda o jednu tretinu viac. A chlieb sa mi prilepil na vrch a skoro prekysol. Mám bifinetku.
A ináč mne cesto padlo vždy, keď som používala odložený štart. Tak som ho prestala používať a ak si dobre pamätám, už mi viac nespadlo.
cactus
14.04.08,18:02
No ja mám obavy, či by tento neprekypel z pekárničky, lebo aj kilový mi narastie niekedy až pod sklo. Ja si tiež recepty prepočítam..takže ak pečieš 3/4 kilový, tak len zdvojnásob dávku. Ja si takto prepočítavam recepty, ktoré sú na 1 kg, lebo pečiem vždy menšie chleby.

Daniela, musím si tú tvoju radu zapamätať, keď už mám tú pekáreň objednanú.


Ďakujem vám všetkým za dobré tipy a rady.

Už sa teším, že aj ja si v blízkej budúcnosti dačo upečiem...
napr. také voľačo? http://www.beruska8.cz/jidloapiti/jidlo1/16.gif
tetrisss
14.04.08,18:27
Konecne sa mi podla receptu na sedliacky chlieb podarilo napiect vyborny chlebik. Dakujem.Nedari sa mi poslat aj fotku, no co uz.
bezradná
14.04.08,18:44
Málinkomimotemy
Aj ja som veľmi chcela pekáreň na chlieb. Tak som stále kupovala PERLU(kvôli tej výhernej akcii ) a zotierala ....a zotierala kódy... a stále nič. medzitým som od známej dostala kvások z chleba a odvtedy pečiem každý týždeň chlieb bez pekárničky v el. rúre. Síce sa trošku potrápim s ručným miesením, ale tá vôňa čo sa šíri po kuchyni a tá chuť čerstvo upečeného chlebíka to plne vynahradí.
Stevo83
18.04.08,14:28
Málinkomimotemy
Aj ja som veľmi chcela pekáreň na chlieb. Tak som stále kupovala PERLU(kvôli tej výhernej akcii ) a zotierala ....a zotierala kódy... a stále nič. medzitým som od známej dostala kvások z chleba a odvtedy pečiem každý týždeň chlieb bez pekárničky v el. rúre. Síce sa trošku potrápim s ručným miesením, ale tá vôňa čo sa šíri po kuchyni a tá chuť čerstvo upečeného chlebíka to plne vynahradí.
Ahoj. no neviem ako dlho si posielala tie kody , ale ked si spominam kazda sms nieco stoji, takze si uz cast pekarnicky mohla mat splatenu...:rolleyes: Aj ja som poslal, ale iba 1, sak ked mam mat stastie, tak pride aj za 1 sms.nie?
DanielaSL
19.04.08,15:37
Chcem sa opýtať tých, čo máte Moulinex XXL...robí sa vám tiež to čo mne? Naspodu v hlavnej nádobe, kde je špirála sú tie dva úchyty do ktorých vtlačím nádobu so surovinami. Po dopečení keď ju vyberiem ,sa mi taký čierny prášok okolo týchto úchytov vytvorí. Ako keby niečo šúchalo a ostal z toho takýto prach. Myslela som si, že to časom prejde, že to robí len preto, že je pekárnička nová. Ale robí mi to doteraz. Ja to stále vyčistím ,ale po ďaľšom pečení, je to tam zase. Nemáte tiež takúto skúsenosť...je to vada mojej pekárničky, alebo prečo mi to tam sa robí?
beba13
19.04.08,16:30
Mne to robí tiež, aj ja som myslela, že je na tom niečo zlé, ale stále pečie rovnako a nevidieť, že by bola na tom nejaká závada. Raz za čas to povysávam.
DanielaSL
19.04.08,16:43
Tak to som práve chcela vedieť, že či to robí len moja...alebo aj ostatné.:) Svokrina Bifinett to nerobí..a potom, že platí za málo peňazí.....málo muziky. Ono to nie vždy je tak.;)
betka631
19.04.08,16:49
Bola som v Kauflande a nakúpila som si rôzne múky-celozrnu,ražnu, špaldovú aj pohankovú, tak teraz už pečiem chlebík z T650 + domiešam z týchto múk.
Kúpila som si i droždie RUF a chcem vám napísať, že podľa mňa je lepšie ako Dr.Oetker.Aj cenovo, pretože 3 ks stoja 12 Sk. :)
Práve pečiem prvýkrát vianočku tak dúfam, že sa podarí, zatiaľ vyzerá Ok
tina1
19.04.08,16:52
Ja mam Etu, aj Bifinett a nerobi mi to ani jedna. Nerobi vam to preto, ze sa vam niekedy nedopatrenim tam vysypali suroviny a pripiekli sa? Alebo to robi od nova?
DanielaSL
19.04.08,16:55
Ja kupujem to droždie s lastovičkou. Tak nech sa ti dobre podarí vianočka a rýchlo ju zjete. Ja som dnes piekla chlebík a svokru som bola skontrolovať - stále sa bojí piecť sama - keď dávala piecť briošku. Ale môj chlebík je dnes mimoriadne dobrý a dokonca aj háky veľmi ľahko vyšli von.:)
DanielaSL
19.04.08,16:56
Ja mam Etu, aj Bifinett a nerobi mi to ani jedna. Nerobi vam to preto, ze sa vam niekedy nedopatrenim tam vysypali suroviny a pripiekli sa? Alebo to robi od nova?

Od nova to robí..a suroviny sa mi tam nikdy nevysypali.
Meggi 1
20.04.08,00:26
Bola som v Kauflande a nakúpila som si rôzne múky-celozrnu,ražnu, špaldovú aj pohankovú, tak teraz už pečiem chlebík z T650 + domiešam z týchto múk.
Kúpila som si i droždie RUF a chcem vám napísať, že podľa mňa je lepšie ako Dr.Oetker.Aj cenovo, pretože 3 ks stoja 12 Sk. :)
Práve pečiem prvýkrát vianočku tak dúfam, že sa podarí, zatiaľ vyzerá Ok
Betka631, ja som si naposledy tiež kúpila to trojbalenie droždia RUF. Predtým som mala s modrou lastovičkou, obidve sú podľa mňa dobré.
Ja som v sobotu robila mazanec, a veru sa mi nevydaril. Je taký hustý, ťažký, hoci chuťove celkom dobrý. Minule som robila briošku, tá bola oveľa lepšia. Ten mazanec už ani nebudem robiť.
betka631
20.04.08,11:13
Mne sa mazanec tiež raz podaril a potom nie.Aj mne sa zda brioška lepšia ale tiež sa mi už stalo, že mi vyšla mala a ťažká i keď chuťovo bola dobrá.
Včera som upiekla tu vianočku, našla som recept dakde na internete a vyšla mi dobre.

300 ml mlieka
120 g Hera
4 vajíčka
100 g práškového cukru
500 g polohrubej múky
1/2 čl soli
2 čl droždie
1/2 bal.vanilinového cukru
kôra z pol citróna.hrozienka

Piekla som na strednom stupni ale nabudúce budem na nízkom.

Myslím. že tie recepty či už na mazanec alebo vianočku sú dosť podobné.
Meggi 1
20.04.08,21:11
Betka631 - tá vianočka sa Ti naozaj vydarila.
Tie recepty na vianočku, mazanec, briošku alebo ovocný chlebík sú skoro rovnaké, rozdiel je len v množstve surovín.
bepo
21.04.08,07:23
Chcem sa opýtať tých, čo máte Moulinex XXL...robí sa vám tiež to čo mne? Naspodu v hlavnej nádobe, kde je špirála sú tie dva úchyty do ktorých vtlačím nádobu so surovinami. Po dopečení keď ju vyberiem ,sa mi taký čierny prášok okolo týchto úchytov vytvorí. Ako keby niečo šúchalo a ostal z toho takýto prach. Myslela som si, že to časom prejde, že to robí len preto, že je pekárnička nová. Ale robí mi to doteraz. Ja to stále vyčistím ,ale po ďaľšom pečení, je to tam zase. Nemáte tiež takúto skúsenosť...je to vada mojej pekárničky, alebo prečo mi to tam sa robí?
Pozri odspodu nádoby aký je tam materiál, či pri točení hákov sa nezodiera, to asi neodstrániš, iba sa to vyderie až nebude čo drať :D
cactus
21.04.08,07:59
Pozri odspodu nádoby aký je tam materiál, či pri točení hákov sa nezodiera, to asi neodstrániš, iba sa to vyderie až nebude čo drať :D
Ja mám objednanú tiež tú XXL a veľmi som zvedavá, či to bude robiť aj mne. Dám vedieť. ale nebola by som rada, aby sa to dralo, dralo, až vydralo a ostala iba diera...!!!
Luna
21.04.08,16:23
Dnes som dala vymiesiť kysnuté cesto do pekárničky. Bolo dobré - makovníky boli hotové raz-dva.
DanielaSL
27.04.08,11:57
Nestalo sa vám niekedy , že za nič na svete chlieb nechcel z pekárničky vypadnúť? Mne sa to stalo prvý raz včera. Ako to potom riešite? Môj muž ho nakoniec nejako von dostal..radšej som sa na to nepozerala...z kuchyne bolo počuť buchot, ako keby chcel rozbiť nádobu s chlebom. :confused:
Meggi 1
27.04.08,20:47
Nestalo sa vám niekedy , že za nič na svete chlieb nechcel z pekárničky vypadnúť? Mne sa to stalo prvý raz včera. Ako to potom riešite? Môj muž ho nakoniec nejako von dostal..radšej som sa na to nepozerala...z kuchyne bolo počuť buchot, ako keby chcel rozbiť nádobu s chlebom. :confused:
No, aby som nezakríkla... mne zatiaľ chlebík vždy dobre vyšiel. Nechám ho chvíľu postáť v nádobe, kde sa piekol, trocha navlhne a potom už vyjde úplne ľahko.
Danka, máš v čom ešte upiecť nabudúce chlieb?? :D:D
ludmila12
28.04.08,04:28
Prajem vám všekým krásny slniečkový deň. Už asi mesiac sledujem vaše úspechy pri pečení chleba a od piatka som sa pridala do rodiny pekárov a pekárok. Vďaka vašim príspevkom sa mi podaril hneď prvý chlieb ktorý som piekla pre istotu z hotovej zmesi a hneď ďalší sedliacky na ktorom som si teraz pochutnávala. Jediný problém je dostať chlieb po upečení von, tak to je zážitok tiež bolo u nás počuť najprv jemné klopkanie potom búchanie. Druhý raz som sa snažila dostať ho von ešte teplý nešlo to,tak som ho nechala trochu vychladnúť . Už sa teším domov na ďalší pokus Ludka
DanielaSL
28.04.08,07:27
No, aby som nezakríkla... mne zatiaľ chlebík vždy dobre vyšiel. Nechám ho chvíľu postáť v nádobe, kde sa piekol, trocha navlhne a potom už vyjde úplne ľahko.
Danka, máš v čom ešte upiecť nabudúce chlieb?? :D:D

Meggi aj ja ho nechám chvíľu postáť, ale tentokrát nechcel vypadnúť ani za svet, ale nádoba prežila....:);)
beba13
28.04.08,15:17
Mne sa to už tiež stalo, ale väčšinou mi to robí ten sedliacky, kde ide mlieko a vajcia, no a tiež ked vyberám z neho tie háky tak sa mi vytrhne kus chlebíka. Takže tam zostane veľká diera. Neviete čo s tým?
DanielaSL
28.04.08,15:22
Mne sa to už tiež stalo, ale väčšinou mi to robí ten sedliacky, kde ide mlieko a vajcia, no a tiež ked vyberám z neho tie háky tak sa mi vytrhne kus chlebíka. Takže tam zostane veľká diera. Neviete čo s tým?

A mne zase pri Dášinom recepte nechcel vypadnúť, ale háky vyberám, až keď vychladne a idú mi dobre, ale pri brioške večne vypadne aj kus briošky...:confused:
beba13
29.04.08,13:19
Skúsim to aj ja, ale mám obavu, že sa mi aj tak vytrhne no uvidím.
cactus
29.04.08,18:11
Už sa aj ja pridám do vašich radov. Doteraz som iba pozorne sledovala a čítala, ale...
Práve sa dopeká môj prvý chlebík. Zreferujem ako to dopadlo. Držte palce. Práve pekárnička pípa, že sa dopieklo...
Hurá, idem na to...
cactus
29.04.08,18:23
Tak, už je von. Podaril sa. Len budem musieť dlhšie počakať, kým ho vyklopím, a to preto, aby ho skôr pustili tie háky a nedržali a nedržali....

A ešte sa chcem spýtať na to uchovanie v teple.
Držíte upečený chlebík ešte hodinu v pekárničke? pretože v návode je napísané, že nedržať a hneď vyklopiť a potom zase, že nechať 1 hod. v teple. Tak neviem...
betka631
29.04.08,19:03
Mne sa zatiaľ vždy podarilo chlebík vyklopiť v pohode.Dúfam, že nezakríknem.
A v pekárničke ho nedržím,ešte som to neskúšala. Keď ho vyklopím cca po tých 10 min.tak ho potriem vodou aby mu zmäkla kôrka.
cactus
29.04.08,20:27
Poraďte - a vyklopí sa chlieb z nádoby a naspodu sú tie háky?

Mne tie háky ostali v nádobe. Má to tak byť?

Ale neostali veľké diery.
Meggi 1
29.04.08,21:06
Poraďte - a vyklopí sa chlieb z nádoby a naspodu sú tie háky?

Mne tie háky ostali v nádobe. Má to tak byť?

Ale neostali veľké diery.
Tak najskôr vitaj v rodine pekárok a pekárov :)
Ja robím tak, že chlebík po upečení nechám postáť tak 5-10 minút v nádobe, potom vyklopím. Vyjde veľmi ľahko, ešte sa mi nestalo, že by nechcel vyjsť. Ten hák mi vždy zostane v pekárni, nikdy mi nevyšiel spolu s chlebom (ja mám len jeden hák). Takže, ak Ti tie háky zostali v nádobe, nie je to nič zlé, je to v poriadku.
Nech sa Ti v pečení darí :)
cactus
30.04.08,05:12
Ďakujem, Meggi. Ukľudnila si ma :)
vema
30.04.08,05:17
Tak, už je von. Podaril sa. Len budem musieť dlhšie počakať, kým ho vyklopím, a to preto, aby ho skôr pustili tie háky a nedržali a nedržali....

A ešte sa chcem spýtať na to uchovanie v teple.
Držíte upečený chlebík ešte hodinu v pekárničke? pretože v návode je napísané, že nedržať a hneď vyklopiť a potom zase, že nechať 1 hod. v teple. Tak neviem...Keď chceš, aby bol chlebík dlhšie teplý a chrumkavý /budete ho jesť hodne neskoršie/, tak necháš pekárničku zapnutú a ona bude temperovať. Potom pekárničku vypneš a počkáš 5-10 min, ako písala Meggi a vyklopíš. Keď nechceš udržiavať v teple, tak po upečení vypneš, počkáš a vyklopíš.
cactus
30.04.08,05:26
Keď chceš, aby bol chlebík dlhšie teplý a chrumkavý /budete ho jesť hodne neskoršie/, tak necháš pekárničku zapnutú a ona bude temperovať. Potom pekárničku vypneš a počkáš 5-10 min, ako písala Meggi a vyklopíš. Keď nechceš udržiavať v teple, tak po upečení vypneš, počkáš a vyklopíš.

Aha, čiže chrumkavosť je dôsledok temperovania.

Vyskúšam, ďakujem.
beba13
30.04.08,10:54
Mne sa zatiaľ vždy podarilo chlebík vyklopiť v pohode.Dúfam, že nezakríknem.
A v pekárničke ho nedržím,ešte som to neskúšala. Keď ho vyklopím cca po tých 10 min.tak ho potriem vodou aby mu zmäkla kôrka.
Tiež som zo začiatku potierala chlebík vodou, ale už som prestala pretože vždy sa mi pri krájaní lepil na nôž a nevedela som tomu prísť na koreň tak som skúšala všetko možné až raz som ho zabudla natrieť a zistila som, že pri krájaní zostal nôž suchý, lebo asi chlieb nasával do seba tú vodu a tým bol vo vnútri vlhký. Teraz je super.
betka631
30.04.08,12:37
Vezmem štetec a jemne chlebík potriem vodou. Nezdá sa mi že by mi navlhol tak neviem.Ale dcéra sa na to hnevá, jej lepšie chutí chrumkavá kôrka. :)
Ale dnes sa mi stalo, že sa mi zasekol jeden hák a už som sa zľakla, že koniec.
Zastavila som pekáreň a podarilo sa mi ho uvoľniť ale zdá sa mi že sa otáča troška ťažšie ako ten druhý. Potom mi aj ostal v pekárničke a ten druhý v chlebíku.
Ešte budem piecť jeden chlieb tak uvidím či sa to zopakuje aj keď už teraz mám malú dušičku. ;)
DanielaSL
30.04.08,12:47
Gabika vitaj medzi nami pekárkami... to máš super, že ostali háky v pekárni, tak by to malo byť, ale obyčajne ostávajú v chlebíku a treba ich vyťahovať tým háčikom, čo bol v príslušenstve. A aký si piekla, prezraď nám...:)
cactus
30.04.08,14:58
Gabika vitaj medzi nami pekárkami... to máš super, že ostali háky v pekárni, tak by to malo byť, ale obyčajne ostávajú v chlebíku a treba ich vyťahovať tým háčikom, čo bol v príslušenstve. A aký si piekla, prezraď nám...:)


Daniela, už som tu. Vďaka za reakciu.
Už pečiem tretí, ten jednoduchší, druhý mi vyšiel celkom fajn a uvidím ako sa vyklopí ten tretí.
Zajtra vyskúšam nejaký z vašich receptov z tejto témy...
Zatiaľ som s Moulinex XXL spokojná http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif(len aby som to nezakríkla).
vieroslava
30.04.08,15:12
Bože, aký háčit to spomínate, tiež mám Moulinex, ale nie XXL a žiaden háčik v príslušenstve nemám a vždy ten hák mi ostane v chlebe a prácne ho vyťahujem rukou.
DanielaSL
30.04.08,15:19
Bože, aký háčit to spomínate, tiež mám Moulinex, ale nie XXL a žiaden háčik v príslušenstve nemám a vždy ten hák mi ostane v chlebe a prácne ho vyťahujem rukou.
No ja som mala k pekárni taký pohárik na odmeranie tekutiny, odmerku ktorá nahrádza čajovú a polievkovú lyžicu a potom taký háčik, ktorým sa vytiahnu v chlebe zapečené háky.
cactus
30.04.08,15:23
Bože, aký háčit to spomínate, tiež mám Moulinex, ale nie XXL a žiaden háčik v príslušenstve nemám a vždy ten hák mi ostane v chlebe a prácne ho vyťahujem rukou.
tak to si by si ten háčik dlhý cca 10 cm v tvare približne ako mäsiarsky hák mala mať pribalený pri Moulinexe XXL. Ja som si myslela, že je na vyťahovanie nádoby s chlebom po upečení, lebo je horúca, ale Daniela to vysvetlila, takže už viem. A aj som si prečítala, že na vyklopenie chlebíka sú potrebné rukavice. Ja som použila utierku...

a ešte dodávam, že XXL má dva háky - miešacie.
zuzi1
03.05.08,20:08
Moja kolegyňa ma včera poprosila, aby som jej zistila čosi o domáce pekárni. Má celiakiu, a tak si kúpila pekáreň Moulinex so špeciálnym programom pre celiatikov. Chlieb sa jej síce upiekol, no bol celý biely. Neviete prečo? Má s tým niekto podobnú skúsenosť? Vopred ďakujem.
danushka
03.05.08,20:18
Zuzka, ja síce neviem ako vyzerá chlebík pre celiatikov, ale v nastavení sú aj kôrky- tmavá, stredne tmavá a svetlá. Tak usudzujem, že tvoja kolegyňa si prednastavila svetlú kôrku. Alebo kecám?
cactus
03.05.08,20:28
presne ako hovoríš, Danushka, má tri stupne
DanielaSL
04.05.08,06:40
Myslím, že Tina pečie takýto chlieb, treba počkať, či si túto otázku neprečíta. Predsa len, je to iná múka..bezlepková, možno ani nestmavne.
zuzi1
04.05.08,08:34
Čaute, ona si nastavuje na úplne tmavú kôrku. Neviem, či je tá múka iná, ale keď si predtým, keď ešte nemala pekáreň, piekla chlieb v remoske, kôrka bola tmavá. Takže neviem, či to bude v múke.
slavatka
04.05.08,08:53
Mozno dala korku na stupen 1 pripadne mala prilis mokre cesto a neprepieklo sa poriadne.
DanielaSL
04.05.08,09:13
Čaute, ona si nastavuje na úplne tmavú kôrku. Neviem, či je tá múka iná, ale keď si predtým, keď ešte nemala pekáreň, piekla chlieb v remoske, kôrka bola tmavá. Takže neviem, či to bude v múke.
Napísala som SS-ku Tine, aby si tvoju otázku pozrela...lebo ona pečie bezlepkový chlebík. Tak snáď sa tu dnes staví.
tina1
04.05.08,14:53
Moja kolegyňa ma včera poprosila, aby som jej zistila čosi o domáce pekárni. Má celiakiu, a tak si kúpila pekáreň Moulinex so špeciálnym programom pre celiatikov. Chlieb sa jej síce upiekol, no bol celý biely. Neviete prečo? Má s tým niekto podobnú skúsenosť? Vopred ďakujem.
Ahoj Zuzi, ja mam Etu, tiez je chlebik zvrchu bledsi, po bokoch ma korku svetlo hnedu. Pokial je chlebik dobre nakysnuty a prepeceny zvnutra, je to len taka ,,kozmeticka zalezitost,, chutovo nie je rozdielny v porovnani z Bifinettu. Zalezi asi od pekarne, ako silno pecie. Piekla som aj v Bifinette, tam ma korku aj z vrchu tmavsiu.
Moulinex pekaren ma GABAZ, teraz je dotaz na tu pekaren aj na http://www.celiakia.sk/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2323&mode=thread&order=0&thold=0
GABAZ
04.05.08,16:41
Ja mám piecku Moulinex XXL s dvoma hákmi a pečiem bezlepkový chlebík pre syna. S tou kôrkou to nie je ideálne. Skúšala som trošku experimentovať aj s pridávaním iných múk, aby nemal syn stále rovnaký chlebík, ale zopár pokusov nebolo ceĺkom úspešných. Takže teraz ostávam pri osvedčenom recepte. Pečiem ho z múky Mix B od Schar - suroviny dávam do piecky v tomto poradí - 450 ml teplej vody, 2 lyžice oleja, 450 g múky, 1/2sáčku sušeného droždia Dr.Oetker, malá odmerka soli, troška cukru. Na piecke navolím program 6 - bezlepkový chlebík, veľkosť 1000 g, stredná kôrka. Program trvá celkom 2 hodiny, 20 minút. Keď piecka začína miesiť, stierkou zhŕňam múku z okrajov.(Pri prvom chlebíku mi ostala naspodku nevymiesená múka.) Keď program ukonči miesenie, vyberiem háky.(Vôbec to nie je nutné, ale vznikne tak celistvejší chlebík.) Keď sa chlebík dopečie, vyklopím ho z piecky a celý natriem olejom - ja používam slnečnicový, ale v jednom recepte odporúčali olivový. Chlebík upečený podľa tohto receptu v mojej piecke je dobre vypečený naspodku a po bokoch. Vrch je však bledý - až biely a predtým, než som ho začala natierať olejom sa vrchá kôrka veľmi drobila. Tým, že ho natriem sa nedrobí a chytí aj trošku farbu. Myslím, že použitie olivového oleja by mohlo trošku ovplyvniť aj tú farbu vrchnej kôrky. Mne sa podľa tohto postupu chlebík darí, tak sa skúste inšpirovať.
Ešte pridám radu, na českých stránkac som našla radu, keď sa chlebík nechce vyklopiť : môže pomôcť pokrútenie hriadeľkami naspodku formy (neviem, či som použila správny výraz) alebo miešacie háky natrieť olejom pred vložením do formy.
DanielaSL
04.05.08,17:42
Háky natieram olejom pravidelne a hnusoba minule nechcel vypadnúť ani za svet, ale skúsim to s tými hriadeľmi..lebo mi sb zničí búchaním nádobu.:)
slavatka
04.05.08,18:02
K tym hakom, tak ja nimi vzdy potocim a vypadnu. Tiez sa mi jeden zadrhava. Potom, ak je tam pripecene cesto, tak pekne necham vymocit a az potom vyberam. Ono niekedy vypadne chlebik a hak zostava. Inac, aj je pisane, ze je dobre raz za cas nechat 10 minut vypalit nadobku potretu neprepalovacim tukom (ja davam Ceru). Je tam program pecenie a to sa zapne a necha piect.
zuzi1
05.05.08,17:56
Díky všetkým za rady. Recept na bezlepkový chlieb vytlačím kolegyni. Nech skúša aj čosi nové, lebo je celá nešťastná, že pokazila už 2 kg múky a chlieb nie je chutný. Je vraj ako knedľa. Potom Vám napíšem, či sa jej podarilo upiecť výborný a aspoň troška tmavší chlebík.
ludmila12
06.05.08,04:29
[quote=slavatka;722830]K tym hakom, tak ja nimi vzdy potocim a vypadnu. Tiez sa mi jeden zadrhava. Potom, ak je tam pripecene cesto, tak pekne necham vymocit a az potom

Ďakujem za radu včera som potočila hákmi a naozaj chlieb išiel ľahšie vyklopiť.
Od kedy mám pekáreň vyskúšala som už viacej receptov ktoré tu boli zverejnené a všetky sa podarili a chutili. Ešte sme nekupovali chlieb a ani biele pečivo nám nechýba. Bez poradcov z PORADY by som si asi netrúfla piecť chlebík doma. V obchode je chlieb takmer vždy nedostatočne označený a keď som hľadala celozrnný vždy som odchádzala znechutená. Ja mám v každom chlebíku jadierka,semienka,klíčky a je neskutočne dobrý.;) Ludka
GABAZ
06.05.08,05:05
Pre zuzi1 :
Ono to z veľkej časti záleží aj od druhu múky pre bezlepkový chlebík. Ja môžem piecť iba z múky Mix B od Schar - je na predpis. Väčšina múk obsahuje zemiakový škrob alebo sú z pšenice, z ktorej odstránili lepok - tie on nemôže kvôli alergii. Táto múka je drahá, ale dobrá, všetci si ju chvália. Ostatné múky vychádzajú o dosť lacnejšie. V každom prípade sa vyplatí upiecť chlebík z tejto múky oproti kupovanému. Chlebík je veľmi chutný. Čo sa mi však z tejto múky nepodarilo boli žemle podľa receptu na sáčku - boli tvrdé ako kamene, nevhodné ani na strúhanku. (prvýkrát som piekla z tejto múky chlebík v rúre, lebo som ešte nemala piecku, syn sa veľmi potešil, lebo všetky predchádzajúce pokusy z iných múk boli hrozné, niektoré celkom nejedlé.)
Keď by kamarátka chcela, kľudne mi môže napísať súkromnú správu. Mne v začiatkoch veľmi pomohli rady tina1, ale je aj kopec www stránok pre celiatikov.
tina1
06.05.08,07:24
tiez sa mi stavalo zo zaciatku, ze som upiekla zly chlebik. Spociatku som si myslela, ze to bude pekarnickou. Pricin to moze mat niekolko:
1. cesto moze byt riedke
2. aj ked vyrobca urcuje 1 sacok kvasnic, staci 1-2 KL susenych kvasnic,alebo 1/4 kocky cerstvych, zalezi od velkosti chlebika, cesto moze prekysnut. Klesne a potom je ako blato
3. Ked pouzijes susene kvasnice po otvoreni balicka, zvysne dobre uzatvor a zbytok daj do mraznicky, inak v teple stracaju na kvalitne, cesto nevykysne
4. Pri nalievani vody do pekarne davaj vlaznu vodu
5. Pri peceni zemiakoveho chlebika, pri dlhsom miesani cesto riedne.
6. Je potrebne dodrzat presny rozpis surovin.
7. Peciem z muky Mix B je lepsia, podobny ako ma GABAZ, z bzl, muk je najlepsia aj ked cena je dost vysoka.

Pre pekarne prikladam dobre rady pre pekarne od Sonurky:
http://www.porada.sk/t13226-p8-domaci-chlieb.html




a par receptov osvedcenych: http://www.porada.sk/t72648-p2-recepty-pre-bezlepkovu-dietu.html#post680197
vlado.46
08.05.08,09:29
je mozne vidieť video ako sa pecie chlieb v domacej pekarničke?
vlado.46
08.05.08,09:33
idem piesť prvy krat aneviem kde mam co dať preto to vido by pomohlo
kukučka
08.05.08,09:41
dobre a viackrát si prečítaj návod k svojej pekárni, máš tam všetko
DanielaSL
08.05.08,09:43
Nepotrebuješ video... do nádoby vlož miešacie háky, môžeš ich natrieť aj olejom. A potom suroviny...najprv tekuté...potom soľ, cukor , múku a navrch droždie. Droždie nesmie prísť do styku s tekutinou a soľou. Nádobu vlož do pekárne, vyber si program , nastav veľkosť chlebu, stupeň prepečenia a stlač gombík - štart. Akú máš pekáreň a čo ideš piecť?
vlado.46
08.05.08,09:53
kupil som etta kupil som zle?
vema
08.05.08,10:43
kupil som etta kupil som zle?Kúpil si dobre, Etta je dobrá značka aj pekáreň.Veselé pečenie.
DanielaSL
08.05.08,11:10
kupil som etta kupil som zle?
Dobre si kúpil..Eta je dobrá pekárnička. Tak len ako sme ti písali, vyber si recept, čo chceš piecť, najprv tekutiny a ostatné...potom múka a navrch droždie.
DanielaSL
08.05.08,11:12
Tak dnes by ma za knedlík už konečne svokra pochválila.:--- Robiť knedlík bola pre mňa nočná mora. Ale dnes podľa receptu , vymiešaný v pekárni sa vydaril na jednotku s *. Super.... krásny deravý , chutný, jeden sme hneď zjedli na obed. Teraz sa už mieša chlebík.
slavatka
08.05.08,11:41
Mam link na video....
slavatka
08.05.08,11:42
... musim presiahnut 15 prispevkov
slavatka
08.05.08,11:42
DanielaSL
08.05.08,11:47
Slavatka super...určite mu to pomôže.... keby sa dalo, aj bodík ti pricapím....:);)
betka631
08.05.08,12:30
Tak dnes by ma za knedlík už konečne svokra pochválila.:--- Robiť knedlík bola pre mňa nočná mora. Ale dnes podľa receptu , vymiešaný v pekárni sa vydaril na jednotku s *. Super.... krásny deravý , chutný, jeden sme hneď zjedli na obed. Teraz sa už mieša chlebík.

Daniela a ako si ho robila? Na pare alebo vo vode? Ja robím stále na pare ale už sa chystám,že vyskúšam aj vo vode.
DanielaSL
08.05.08,12:38
Betka ja práve robím vždy vo vode..máme ho tak radšej... a vždy sa mi aj lepšie vydaril ako nad parou. Teraz som už dlho nerobila nijaký.....ale kým boli deti malé a robila som im buchty na pare alebo knedlík , tak sa mi vždy na nich urobili také jamky..pripomínalo mi to celulitídu...:D. Tak som radšej na paru zanevrela, buchty som radšej deťom kúpila v obchode hotové..a knedlík mi potom ktosi poradil robiť vo vode a tak odvtedy ho robievam tak.
BABYstar
08.05.08,12:53
mám ju už 3 roky a je super a dokonca v nej varím aj džem doporučujem
betka631
08.05.08,12:57
Moja mama tiež robí knedlík vo vode a je super a zdá sa mi lepší ako na pare. Ja som doteraz tiež len kupovala a keďže manžel stále hundral, že je veľmi suchý a drobí sa tak som sem tam robila aj doma.
Takže keď som objavila recept do pekarničky, hneď som skúšala a knedlík je výborný - asi až teraz naozaj taký ako ma byť. :)
betka631
08.05.08,12:59
a jamky sa mi tiež sem tam podarí vyrobiť, ale to len vtedy ak pomaly dvihnem pokrievku a kvapne mi z nej na knedlík voda.
DanielaSL
08.05.08,13:02
A ja potom , keď ho vyberiem z vody, tak ho slabo potriem naolejovaným pierkom. Moja babka to tak robila..ona tiež vždy robila knedlík vo vode. Akurát vždy do neho dala aj opražený rožok. :)
DanielaSL
08.05.08,13:03
mám ju už 3 roky a je super a dokonca v nej varím aj džem doporučujem

V lete vyskúšame. Džemy síce doma nejako nemusíme... ale aspoň nejaký jahodový alebo marhuľový by som skúsila.
betka631
08.05.08,13:07
Prave som zistila, že chlebík ktorý som asi pred hodinkou upiekla už nie je: eek:
Ak upečiem chlebík s rôznymi semienkami tak sa môj 22-ročný syn na neho doslova vrhne! Idem ešte upiecť kokosovú bábovku.
betka631
08.05.08,13:08
V lete vyskúšame. Džemy síce doma nejako nemusíme... ale aspoň nejaký jahodový alebo marhuľový by som skúsila.

aj ríbezľový je fajn
vlado.46
08.05.08,13:17
dakujem pomohly ste super
DanielaSL
08.05.08,13:40
Od toho je predsa Porada..:). Nezabudni na to prvé vypálenie pekárne. V mojom návode také niečo nebolo a keď som začala piecť prvý chlieb , tak keď začala piecť, pekáreň začala dymiť..a ja som bola na infarkt, že čo sa deje..smradu a dymu bol plný byt.;)
vlado.46
08.05.08,14:23
ahojte povie mi niekto aku mam davat muku na pecenie chleba? v receptoch pise len cisla aja nemozem najst na niektorych mukach ake maju čilo staci mi povedať ci hladku hrubu,či vyberovu dakujem
Luna
08.05.08,14:25
Ja dávam hladkú-obyčajnú,poprípade zmiešam s grahamovou alebo inou múkou.
vlado.46
08.05.08,14:40
ešte ak mozem poprosiť povie mi niekto ake su muky 1050,550,450,1150 ,405 zatial diky
DanielaSL
08.05.08,14:52
Najlepšia múka na pečenie a tú dostaneš aj bežne u nás v obchode je hladká múka T650. S ňou mám najlepšie skúsenosti . A potom k nej pridávam raz žitnú, inokedy špaldovú, ražnú , grahamovú. Najlepší výber je v Kauflande.

A na vysvetlenie tých čísel máš tu:

Co znamenají typová čísla u mouky?
Původně se mouky označovaly pouze typovým označením (např. T 512), kde číslo značilo tisícinásobek obsahu popelovin v sušině (např. žitná mouka má označení T 930 - to znamená, že ze 100 g zůstává po spálení 0,930 g popela).
Toto označení bylo nahrazeno slovním názvem - např. pšeničná mouka hladká Speciál nahrazuje původní hladkou mouku T 650, která je vyráběna ve třech variantách s různým obsahem lepku, dále hrubá mouka Zlatý klas nahrazuje dosavadní hrubou mouku T 450 atd. Je tedy patrné, že kromě popelovin jsou důležitými obchodními znaky také granulace a obsah lepku. Čím vyšší číslo, tím tmavší, více vymletá mouka.
Čím nižší je typové číslo, tím méně vláknin mouka obsahuje a tím je také světlejší. Čím vyšší je typové číslo mouky, tím méně lepku obsahuje a tím méně bude těsto kynout (nejvíc lepku obsahuje mouka typu 550)

Pšeničné mouky
00 Pšeničná mouka hladká světlá
T 400 - Pšeničná výběrová polohrubá
T 405 - je umletá ze zrna, které má odstraněný klíček a obal (otrubu) a je vlastně nejsvětlejší a tedy "nejmíň" celozrnná.
T 450 - Pšeničná hrubá (krupice)
T 512 - Pšeničná pekařská speciál
T 530 - Pšeničná mouka hladká světlá - pekařská speciál
T 550 - Pšeničná mouka polohrubá světlá
T 650 - Pšeničná mouka hladká polosvětlá, pro pečení chleba jsou vhodnější mouky s T650.
T 700 - Pšeničná mouka světlá, chlebová
T 1000- Pšeničná mouka hladká tmavá (chlebová)
T 1050- Pšeničná mouka chlebová, je hladká, tmavá
T 1150- Chlebová mouka
T 1800- Pšeničná celozrnná (http://www.pekarny.unas.cz/celozrn_pecivo.html), hrubá; celozrnná, jemná

Žitné mouky
T 960 Žitná chlebová
T 1700 Žitná celozrnná
vlado.46
08.05.08,15:04
diky si poklad
betka631
08.05.08,15:18
ahojte povie mi niekto aku mam davat muku na pecenie chleba? v receptoch pise len cisla aja nemozem najst na niektorych mukach ake maju čilo staci mi povedať ci hladku hrubu,či vyberovu dakujem

vlado.46 ja by som ti poradila pre začiatok skús upiecť podľa Daškinho receptu z príspevku č. 32 alebo tento:

300 ml vody
500 g múka T650
2 čl cukru - do jedného rohu
2 čl soli- do druhého rohu
rasca - do tretieho rohu
do stredu jamka - 1 čl droždia

ak ti vyjde pekný chlebík na prvý krát tak potom už budeš experimentovať a skúšať i iné recepty
vema
08.05.08,16:00
vlado.46 ja by som ti poradila pre začiatok skús upiecť podľa Daškinho receptu z príspevku č. 32 alebo tento:

300 ml vody
500 g múka T650
2 čl cukru - do jedného rohu
2 čl soli- do druhého rohu
rasca - do tretieho rohu
do stredu jamka - 1 čl droždia

ak ti vyjde pekný chlebík na prvý krát tak potom už budeš experimentovať a skúšať i iné receptyAj varený zemiak nech dá:).
DanielaSL
08.05.08,16:07
Vlado daj vedieť, ako sa ti prvý vydaril. A ten zemiak dávaj vždy...je lepší chlebík vtedy.
vlado.46
08.05.08,16:13
hmmm už som dal piesť ale bez zemiaka fňuk poviez aky si myslela zemiak uvareny ci surovy postruhany? adokonca bez oleja, bez octu
betka631
08.05.08,16:24
No vidíš a na zemiak som zabudla:) Ja uvarím v šupke,olúpem,postrúham alebo len popučim vidličkou. Nevadí že si nedal ocot a olej, nič si nepokazil ja som prvý chlebík tiež piekla taký a bol tiež dobrý. Nakoniec som si vybrala jeden a ten pečiem stále len mením pomer múk.
DanielaSL
08.05.08,16:30
Ja zase zemiak očistím, vo vode ho uvarím a potom popučím alebo postrúham....studený. Ocot nemusíš. Nájdi si recepty, čo sme tu v téme prilepili ..odskúšané. Ja najčastejšie pečiem ten podľa Dáši..ale trochu upravený...tuším som tú úpravu aj niekde v príspevku napísala. A potom vždy sa mi vydarí aj sedliacky. Ten od Dáši si potom prispôsobujem. Najviac múky dám hladkej a zbytok múky mením, tak ako som ti už písala. Raz dávam semiačka slnečnicové, inokedy len rascu, potom ľanové, tekvicové , ale už som dávala aj nadrobno upraženú slaninku s cibuľkou.
betka631
08.05.08,16:38
Bábovka upečená, vonia na celý byt, no dá sa potom schudnúť???? :D
DanielaSL
08.05.08,16:58
Vlado tu máš nejaké moje recepty:
Elena Navrátilová
08.05.08,17:41
vlado.46
08.05.08,18:21
ta diki dopadlo to katastrofalne uz zo zaciatku sa mi videlo ze haky cesto nepriemiesavaju alen to sa trosku kyvalo ale myslel som si ze to tak musi byt ale aj ptroch hodinach je stale na vrchu muka hoci citit ze to pecie ale je to nepremiesane nevykysnute som sklamany ci co som zle urobil?
vlado.46
08.05.08,18:34
vybral som to z formi brrrr vyzeralo to pekne muku zvrchu som dal prec vsdrede uplna surovina myslel som si ze cosi tu neje v poriadku bud som zle nastavil program alebo je nieco shakmi alebo co? ved som to kupil dnes fňuk
Dáša_
08.05.08,18:35
ta diki dopadlo to katastrofalne uz zo zaciatku sa mi videlo ze haky cesto nepriemiesavaju alen to sa trosku kyvalo ale myslel som si ze to tak musi byt ale aj ptroch hodinach je stale na vrchu muka hoci citit ze to pecie ale je to nepremiesane nevykysnute som sklamany ci co som zle urobil?

Len kontrolná otázka, vodu si dal na spodok a muku nasypal až na to?
vlado.46
08.05.08,18:44
ano dal som vodu na spodok potom muku atd len som mal pocit ze sa to nemiesa len sa to trosku pokyvalo to je vsetko poupeceni som to vybral ale vyzeralo to ok na vrchole ale ostatne je blato
DanielaSL
08.05.08,19:03
Háky si mal dobre zatlačené?
tina1
08.05.08,19:27
[quote=DanielaSĽ;725811]Háky si mal dobre zatlačené?[/quote
mal si dobre zatlacenu vanicku do pekarne?
vlado.46
09.05.08,08:18
vsetko som mal dobre zatlacene idem skusit dnes este raz aknic asi bude vadna pekaren napisem podelim sa zese
betka631
09.05.08,09:27
Vlado ja by som vyskúšala zapnúť program na koláča bez cesta.Uvidíš či sa ti dobre točia háky. Program prerušíš.Mne sa raz stalo, že mi jeden hák ostal zaseknutý a nemiešal-zastavila som program a rukou uvoľnila lopatku.Bola pod ňou múka a preto mi to zaseklo.
vlado.46
09.05.08,14:40
vauuuuu heruekaaaaaaaaa mam prvy chlebik tesim sa uz dbes to pracovalo ako malo uz sa tesim na moje pokusi co sa da stym este urobot dakujem ze ste stali prmne apomahali my diiiiiik
Luna
09.05.08,15:51
Vlado gratulujem k výkonu. Neboj budeš spokojný. Ja pečiem každý deň niečo. Je to fakt dobrá vecička-vieš aké sú dobré knedle z pekárničky?Mňam.
vlado.46
09.05.08,16:40
ahoj povieš mi niečo otych knedliach ja som zteraz taky roskokoseny že dokažem všetko xixiix nooo skoro všetko
vlado.46
09.05.08,16:42
ato som bol dosť ovažny naprvykreat som tam dal aj olej aj ocot aj zemiak nooo chvalte ma nie xixi
vlado.46
09.05.08,16:44
strašne lubim cibuťu a cesnak co sa stane ak to tam dam?
Dáša_
09.05.08,16:49
strašne lubim cibuťu a cesnak co sa stane ak to tam dam?

odporučam ale opraženú cibuľku, prípadne aj slaninku. Ked ju ale daš na začiatku, tak sa rozmrví a stratí (ale vona a chut ostáva:)). Ked chceš, aby ostali aj kusky, musíš pridávať až na konci.
Luna
09.05.08,17:34
ahoj povieš mi niečo otych knedliach ja som zteraz taky roskokoseny že dokažem všetko xixiix nooo skoro všetko
Ja mám takýto recept na knedlík do pekárne:

250 ml mlieka
1 vajce ( alebo 1PL olivový olej)
500 g polohrubej múky
1 čl cukru
1 čl soli
1 čl sušeného droždia alebo 1/4 čerstvého

odskúšaný a výborný

Po vykysnutí vyberiem cesto z pekárničky, rozdelím si ho na 2 a vytvarujem knedlik.Nechám ešte asi 10 minút kysnúť.

Ja robím na pare.Nalejem do hrnca vodu a dám si tam parak.Až mi začne voda vrieť tak vložím knedlíky, prikryjem a varím 25 minút.

Prikladám Ti recept na knedlik, ja nie som autor -neviem kto ho sem dal. Nech je to ktokoľvek tak dobre urobil-knedlik je vynikajúci.
cactus
11.05.08,14:45
Práve som vybrala asi deviaty v poradí chlebík, ktorý som upiekla a znova bol, síce nie celkom, ale predsa trocha "spľasnutý". Medzi vašimi príspevkami som sa dočítala, že to môže byť aj od otvoreného sáčku droždia, toho som sa ale vyvarovala. Lenže nemala som už Dr. Oetker droždie, tak som dala modrú lastovičku. Piekla som ten recept od Dáši so zemiakmi.
Dá sa povedať, že polovica z počtu upečených chlebov nebola celkom tak ako má byť (spľasnuté). Iné recepty sú v pohode. Poradíte ešte niekto v čom je problém?
Meggi 1
11.05.08,21:08
Práve som vybrala asi deviaty v poradí chlebík, ktorý som upiekla a znova bol, síce nie celkom, ale predsa trocha "spľasnutý". Medzi vašimi príspevkami som sa dočítala, že to môže byť aj od otvoreného sáčku droždia, toho som sa ale vyvarovala. Lenže nemala som už Dr. Oetker droždie, tak som dala modrú lastovičku. Piekla som ten recept od Dáši so zemiakmi.
Dá sa povedať, že polovica z počtu upečených chlebov nebola celkom tak ako má byť (spľasnuté). Iné recepty sú v pohode. Poradíte ešte niekto v čom je problém?
Gabika, aj droždie s modrou lastovičkou je dobré, v tom by to nemalo byť. Nedávaš toho droždia veľa? Na 500 g múky môžeš dať jednu až 1,5 kávovej lyžičky. Ak ho je viac, to by mohol chlebík rýchlo vybehnúť a potom na konci spľasnúť.
cactus
12.05.08,06:34
Gabika, aj droždie s modrou lastovičkou je dobré, v tom by to nemalo byť. Nedávaš toho droždia veľa? Na 500 g múky môžeš dať jednu až 1,5 kávovej lyžičky. Ak ho je viac, to by mohol chlebík rýchlo vybehnúť a potom na konci spľasnúť.

môžno, že práve v tom ja pes zakopaný. Nabudúce skúsim menej a zreferujem, ako to dopadlo. Dík.
DanielaSL
12.05.08,07:47
Úplne stačí jedna čajová lyžička, ja som včera piekla sedliacky a z množstva na 1 kg chlebík a dala som viac droždia a veru bol tiež ušatý....:confused:
DanielaSL
12.05.08,07:48
Ja mám takýto recept na knedlík do pekárne:

250 ml mlieka
1 vajce ( alebo 1PL olivový olej)
500 g polohrubej múky
1 čl cukru
1 čl soli
1 čl sušeného droždia alebo 1/4 čerstvého

odskúšaný a výborný

Po vykysnutí vyberiem cesto z pekárničky, rozdelím si ho na 2 a vytvarujem knedlik.Nechám ešte asi 10 minút kysnúť.

Ja robím na pare.Nalejem do hrnca vodu a dám si tam parak.Až mi začne voda vrieť tak vložím knedlíky, prikryjem a varím 25 minút.

Prikladám Ti recept na knedlik, ja nie som autor -neviem kto ho sem dal. Nech je to ktokoľvek tak dobre urobil-knedlik je vynikajúci.


Tak toto je skutočne výborný recept na knedlík , aj mne sa vydaril.
betka631
12.05.08,13:21
Ja dávam tiež na 500 g múky 1 čl droždia, aj keď som niekedy v pokušení pridať viac tak odolám a držím sa receptu. :D Zatiaľ sa mi to vždy vyplatilo. Stiahla som si z internetu návod: ,,Čo robiť, aby sa domáci chlieb vždy vydaril?" tak ho tu prilepím.
Dáša_
12.05.08,14:45
Ja delím lastovičkové droždie na 3x, menší chlieb
dalida
13.05.08,10:45
Práve som vybrala asi deviaty v poradí chlebík, ktorý som upiekla a znova bol, síce nie celkom, ale predsa trocha "spľasnutý". Medzi vašimi príspevkami som sa dočítala, že to môže byť aj od otvoreného sáčku droždia, toho som sa ale vyvarovala. Lenže nemala som už Dr. Oetker droždie, tak som dala modrú lastovičku. Piekla som ten recept od Dáši so zemiakmi.
Dá sa povedať, že polovica z počtu upečených chlebov nebola celkom tak ako má byť (spľasnuté). Iné recepty sú v pohode. Poradíte ešte niekto v čom je problém?
Mne sa tiež niekoľkokrát stalo, že chlebík bol taký nejaký rozpľacnutý :( a zistila som, že pomáha, ak dám o niečo menej tekutín, aby cesto bolo tuhšie. Odvtedy mám chlebíky pekné nafúknuté :D:D:D
beba13
13.05.08,12:42
Ja som minulí týždeň kúpila tiež lastovičkové droždie a chlebík sa mi už neprepadá a je krásne zaoblení, no a droždie je nielen lacnejšie ako od Dr. Oetkera, ale aj o 3g je ho viac
nidoh
13.05.08,14:53
Takáto pekáreň je naj!!!
DanielaSL
13.05.08,15:43
Takáto pekáreň je naj!!!

V dnešnej dobe? Keď sú ženy emancipované, vzdelané...veru sa mýliš.:);)
DanielaSL
16.05.08,16:59
Mne sa mazanec tiež raz podaril a potom nie.Aj mne sa zda brioška lepšia ale tiež sa mi už stalo, že mi vyšla mala a ťažká i keď chuťovo bola dobrá.
Včera som upiekla tu vianočku, našla som recept dakde na internete a vyšla mi dobre.

300 ml mlieka
120 g Hera
4 vajíčka
100 g práškového cukru
500 g polohrubej múky
1/2 čl soli
2 čl droždie
1/2 bal.vanilinového cukru
kôra z pol citróna.hrozienka

Piekla som na strednom stupni ale nabudúce budem na nízkom.

Myslím. že tie recepty či už na mazanec alebo vianočku sú dosť podobné.

Betka práve ju pečiem, ale keď som dala všetko ako je tu...zdalo sa mi to nejaké riedke...aké si to maly ty?
betka631
16.05.08,17:51
Daniela aj ja som mala to cesto troška redšie ako keď pečieš chlebík.Ešte i keď kyslo tak vyzeralo, redšie ale nakoniec bola z toho výborná vianočka.Napíš ako sa ti podarila...držím palce:)
DanielaSL
16.05.08,19:19
Betka kým kyslo, vyzeralo, že to bude nakoniec v pohode, ale ako začalo piecť, cesto spadlo...ale boky nádoby sú až dohora olepené. no ešte 30 minút do konca pečenia...ale vyzerať to bude hrozne...hádam dnu to bude dobré.
betka631
17.05.08,11:43
Daniela ja som tu vianočku piekla už dávnejšie a neviem či som nedosypala múku, ak sa mi to cesto zdalo veľmi riedke. Teraz väčšinou robím tu kokosovú bábovku-tá nie je s droždím ale s práškom do pečiva.
Ale tak ma to mrzí, že ti to nevyšlo podľa môjho receptu, navyše ak to odskúšam a prilepím aj fotky, pretože tu nebudem len tak dávať recepty z internetu.
Už ju pečiem tiež a uvidím ako to dopadne, cesto je dosť riedke ale nechala som to tak a uvidím-aj keď ma už pokúšalo dosýpať múku.Možno je veľa 300 ml mlieka a stačí len 250 ml. Napíšem ako to dopadlo.
DanielaSL
17.05.08,15:39
Betka ja som tiež múku dosypala,ale riedke to bolo až až...Ono cesto síce vyskočilo až úplne po vrch...potom sa ale prepadlo asi do polovice, pričom to cesto ostalo nalepené na bokoch formy. Tak som to dopiekla...tie boky som potom poodlamovala, ostal len ten stred, ale mi to pripadalo chuťove , ako keď som u našich ešte kedysi jedla krupicový nákyp.:) No ale polka je už dnes zjedená aj tak...ale do budúcna to už robiť radšej nebudem. Ostávam len pri mojej obľúbenej brioške.;)
betka631
17.05.08,18:03
Tak vianočka upečená ale nabudúce by som dala len 250 ml mlieka a 100 g Hery.
Piekla som ju na 2 - kyprý (Biffinet) na najnižšom stupni a aj tak je dosť pripečená. Tú tvoju briošku pečiem aj ja. Asi je dobré ostať pri osvedčenom i keď ja rada skúšam nové veci.
Prilepím aj foto ako to vyzeralo:
DanielaSL
17.05.08,18:05
Celkom tvoja vyzerá.... a chuťove je aká? Moja bola svetlejšia na bokoch...a tiež som ju piekla na najnižšom...ale zhora bola skoro biela..:)
betka631
17.05.08,18:36
Mne sa zdá chuťovo dobrá ale syn hovorí, že jej niečo chýba, tak neviem. Nenastrúhala som citronóvu kôru(nemala som citrón:) ) tak asi je to tým.
DanielaSL
17.05.08,18:39
Ale tá fotka kde je rozkrojená , tak tá konzistencia vyzerá presne ako moja.
Meggi 1
17.05.08,21:30
Dievčatá - pekárky Daniela a Betka, vy ste ma tak navnadili s tou vianočkou, že som ju aj ja dnes upiekla. Moja bola zo začiatku tiež veľmi riedka tak, ako píšete. Ale nechala som to tak, nedosypala som múku. Výsledok bol dobrý, neprepadla sa, vyšla taká súmerná tehlička. Na bokoch bola tak ako Betkina tiež tmavšia ako na vrchu. Vrch bol celkom svetlý. Dala som aj citrónovú kôru, chutí výborne.
DanielaSL
18.05.08,14:44
No ja už ju viac robiť nebudem...radšej nie..ale porovnajte ten recept a recept, čo mi poslal na vyskúšanie Janko- Manual.


Vianočka od Janka - Manuala.

400 g hladkej múky špecial
150 ml mlieka
1/4 kvasníc
100 g maslo, alebo hera, alebo palmarín
3 vajcia
1 ČĽ soľ
3 PL cukor
3 PL hrozienka

Takže najbližšie vyskúšam tento recept a dám vedieť.:)
Manual
18.05.08,15:21
Danka 150 ml mlieka = preklep ;)
DanielaSL
19.05.08,07:32
Danka 150 ml mlieka = preklep ;)

Janko...ale tak som to dostala v recepte od teba...:confused:s vodou...až mi to bolo divné..keď všade ide mlieko.;) Ale už je to opravené...tak pečte..skúšajte...aj ja budem.:)
kandur
22.05.08,06:21
Od manžela som dostala domácu pekáreň, ale mám problém že sa mi nedajú po upečení vytiahnuť lopatky. V návode je napísané že sa majú potrieť nejakým tukom.Neporadí mi niíekto aký by to mal byť.
cactus
22.05.08,15:24
Chcem sa opýtať tých, čo máte Moulinex XXL...robí sa vám tiež to čo mne? Naspodu v hlavnej nádobe, kde je špirála sú tie dva úchyty do ktorých vtlačím nádobu so surovinami. Po dopečení keď ju vyberiem ,sa mi taký čierny prášok okolo týchto úchytov vytvorí. Ako keby niečo šúchalo a ostal z toho takýto prach. Myslela som si, že to časom prejde, že to robí len preto, že je pekárnička nová. Ale robí mi to doteraz. Ja to stále vyčistím ,ale po ďaľšom pečení, je to tam zase. Nemáte tiež takúto skúsenosť...je to vada mojej pekárničky, alebo prečo mi to tam sa robí?
Daniela, zapamätala som si, že sa ti pod nádobou robil - ja som si to pripomenula ako piliny - čierny prášok. Mne so to robí tiež. Zajtra idem do PO potvrdiť záručný list a až nezabudnem tak sa na to spýtam, hoci pochybujem, aby mi to vedeli vysvetliť...
Ináč pekárničku si neviem vynachváliť. Ešte som neskúšala všetko, ale čo som doteraz upiekla, raz dva bolo po tom.
Po recepty a návody si chodím ku vám do tejto témy, veľmi mi pomohli http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
Ďakujem vám všetkým za cenné rady.
piškot
22.05.08,17:51
Ahojte som tu nova prosim vas poradte chcem si kupit pekaren na chlebik aku značku ake mate skusenosti dakujem anka
Meggi 1
22.05.08,20:47
Ahojte som tu nova prosim vas poradte chcem si kupit pekaren na chlebik aku značku ake mate skusenosti dakujem anka
Ahoj Anka, vitaj medzi nami.
Ja som napr. chcela Etu, ale v tom čase boli vypredané, musela by som čakať dlhšiu dobu na dodanie, tak som si kúpila Panasonic. Ale neľutujem, lebo pečie výborný chlebík a koláče.
Prelúskaj túto tému, je o tom písané hneď na začiatku témy. O značkách som sa dočítala už v príspevkoch 15, 25 a 26. A pamätám si, že aj ďalej bolo o nich písané.
Niekto to tu už napísal, že nezáleží veľmi na značke pekárne, aj lacnejšia pekáreň Ti poslúži rovnako dobre ako drahšia. Ale aby si vychytala muchy pri jej používaní, neľutuj čas, ktorý stráviš čítaním tejto témy, lebo tu nájdeš veľa užitočných a dobrých rád aj receptov. A sú to tipy overené, z vlastných skúseností pekárov a pekárok, odskúšané.
Meggi 1
22.05.08,21:01
Od manžela som dostala domácu pekáreň, ale mám problém že sa mi nedajú po upečení vytiahnuť lopatky. V návode je napísané že sa majú potrieť nejakým tukom.Neporadí mi niíekto aký by to mal byť.
Potri jedlým olejom. Skúsenosti s hákmi si prečítaj v tejto téme od príspevku č. 523. Píše sa o tom :rolleyes:
DanielaSL
23.05.08,07:08
Od manžela som dostala domácu pekáreň, ale mám problém že sa mi nedajú po upečení vytiahnuť lopatky. V návode je napísané že sa majú potrieť nejakým tukom.Neporadí mi niíekto aký by to mal byť.

Ja potriem nielen miešače ,ale aj kolíky , na ktoré sa nasúvajú olejom. Dokonca aj do dierky miešača kvapnem olej. Keď je chlebík upečený, tak dole pokrútim najprv do oboch strán hriadeľmi a nechám chlebík vypadnúť z pečiacej nádoby a nechám ho vychladnúť. Vtedy mi odchádzajú aj z pekárne chlebík ľahšie..aj háky z chlebíka von ľahšie.
DanielaSL
23.05.08,07:11
Ahojte som tu nova prosim vas poradte chcem si kupit pekaren na chlebik aku značku ake mate skusenosti dakujem anka

Ja som bola rozhodnutá pre Etu..alebo Moulinex XXL...uľahčili mi to v obchode, lebo Eta mala nejaký výpadok a prišiel im Moulinex. Takže som si odniesla domov túto piecku. Ale svokre sme kúpili v Lidli Bifinett..je veľmi dobrá, niekedy sa mi viac páči ako moja.
piškot
23.05.08,17:31
Ahoj Anka, vitaj medzi nami.
Ja som napr. chcela Etu, ale v tom čase boli vypredané, musela by som čakať dlhšiu dobu na dodanie, tak som si kúpila Panasonic. Ale neľutujem, lebo pečie výborný chlebík a koláče.
Prelúskaj túto tému, je o tom písané hneď na začiatku témy. O značkách som sa dočítala už v príspevkoch 15, 25 a 26. A pamätám si, že aj ďalej bolo o nich písané.
Niekto to tu už napísal, že nezáleží veľmi na značke pekárne, aj lacnejšia pekáreň Ti poslúži rovnako dobre ako drahšia. Ale aby si vychytala muchy pri jej používaní, neľutuj čas, ktorý stráviš čítaním tejto témy, lebo tu nájdeš veľa užitočných a dobrých rád aj receptov. A sú to tipy overené, z vlastných skúseností pekárov a pekárok, odskúšané.
ahojko Meggi dakujempekne si zlata porozmyšlam,pozerala som po obchodoch a nemaju nejaky moc vyber ponukli nam Moulinex tak sme pozerali chcem do kuchyne nezer aby to ladilo potom napišem pre ktoru som sa rozhodla parjem krasny den
Stevo5
24.05.08,11:37
Dobrý deň. Zdravim všetkých v tejto téme. Asi 2 dni som vlastníkom (spokojným) ETA Siesta. Už som aj piekol chlebíky, boli výborné. Zo začiatku som mal obavy, ale všetko je OK a už ani ja ani manželka neľutujeme a sme radi že je pekárnička doma.

Chcel by som sa ale spýtať niekoho kto má tiež Siestu - na programe 8, pečenie - či sa dá čas nastaviť kratší ako 1 hodina.
Mám rád prepečený chlebík s hrubšou chrumkavou kôrkou a preto si ho po skončení "dopekám". U mňa je najmenší čas 1 hodina a to je veľa, musím to potom striehnuť a pekárničku vypnúť ručne po asi 15 minútach.
Poradí niekto či sa to dá? Je na to nejaká finta? Alebo je tá moja pekárnička (ktorá inak ide dobre) v tomto vadná?
cactus
24.05.08,11:54
Dobrý deň. Zdravim všetkých v tejto téme. Asi 2 dni som vlastníkom (spokojným) ETA Siesta. Už som aj piekol chlebíky, boli výborné. Zo začiatku som mal obavy, ale všetko je OK a už ani ja ani manželka neľutujeme a sme radi že je pekárnička doma.

Chcel by som sa ale spýtať niekoho kto má tiež Siestu - na programe 8, pečenie - či sa dá čas nastaviť kratší ako 1 hodina.
Mám rád prepečený chlebík s hrubšou chrumkavou kôrkou a preto si ho po skončení "dopekám". U mňa je najmenší čas 1 hodina a to je veľa, musím to potom striehnuť a pekárničku vypnúť ručne po asi 15 minútach.
Poradí niekto či sa to dá? Je na to nejaká finta? Alebo je tá moja pekárnička (ktorá inak ide dobre) v tomto vadná?

Ja mám Moulinex a keď chcem mať prepečenejšiu kôrku, tak po dopečení nechám chlieb dlhšie v pekárničke, nevyberám ho.
Stevo5
24.05.08,12:07
Ja mám Moulinex a keď chcem mať prepečenejšiu kôrku, tak po dopečení nechám chlieb dlhšie v pekárničke, nevyberám ho.
Ďakujem za odpoveď, niekedy to takto aj vyskúšam. Ale aj tak by som prosil odpoveď k môjmu prvému príspevku (č 645)od niekoho kto má ETA Siesta.
betka631
24.05.08,14:18
Dobrý deň. Zdravim všetkých v tejto téme. Asi 2 dni som vlastníkom (spokojným) ETA Siesta. Už som aj piekol chlebíky, boli výborné. Zo začiatku som mal obavy, ale všetko je OK a už ani ja ani manželka neľutujeme a sme radi že je pekárnička doma.

Chcel by som sa ale spýtať niekoho kto má tiež Siestu - na programe 8, pečenie - či sa dá čas nastaviť kratší ako 1 hodina.
Mám rád prepečený chlebík s hrubšou chrumkavou kôrkou a preto si ho po skončení "dopekám". U mňa je najmenší čas 1 hodina a to je veľa, musím to potom striehnuť a pekárničku vypnúť ručne po asi 15 minútach.
Poradí niekto či sa to dá? Je na to nejaká finta? Alebo je tá moja pekárnička (ktorá inak ide dobre) v tomto vadná?


Stevo5 pekárnička v tomto určite nie je vadná.Ja mám síce Bifinett, ale princíp programu pečenie je asi na každej pekárničke rovnaký.Aj mne sa dá nastaviť na hodinu a ak chcem piecť kratšie tak vypnem manuálne.
Stevo5
24.05.08,14:49
Stevo5 pekárnička v tomto určite nie je vadná.Ja mám síce Bifinett, ale princíp programu pečenie je asi na každej pekárničke rovnaký.Aj mne sa dá nastaviť na hodinu a ak chcem piecť kratšie tak vypnem manuálne.

Betka631 ďakujem za odpoveď. Trochu sima ukľudnila. Tak to teda budem vypínať ručne, ak keď mi nejde do hlavy prečo tvorcovia programu do týchto pekárničiek tento jednoduchý časovač tam nedali.
dalida
26.05.08,11:08
Ahojte som tu nova prosim vas poradte chcem si kupit pekaren na chlebik aku značku ake mate skusenosti dakujem anka
Ahoj Anka! Výborný nápad kúpiť pekárničku, isto neoľutuješ!
Ja som mala najprv vybranú ETU. Potom som v internetových debatách narazila na informácie, že Ety mali problém s kvalitou nepriľnavej vrstvy na nádobe, tak som zmenila značku na Moulinex. Tie ale aktuálne neboli v obchodoch dostať, tak som zase študovala na internete rôzne informácie, porovnania značiek atď. Môžem ti povedať, že po troch dňoch som mala hlavu ako balón :Da vôbec som nevedela pre akú značku sa mám rozhodnúť:confused::confused::confused:. Nakoniec som si vybrala Panasonic, lenže ten tak isto "nebyl k mání" , muselo by sa čakať nejaké 2-3 týždne, tak som si objednala UNOLD. Som veľmi spokojná, veľmi sa mi na tejto pekárni páčilo, že má možnosť vytvoriť si vlastný program.
SlavkaNr
26.05.08,11:52
Prosiiim, zaciatkom maja som sa rozhodla, ze si kupime chlebarnicku a vtedy som tu na porade natrafila na recept od niekoho, kto sa vola Frantisek alebo tak nejako (snad si to pamatam dobre).Bol tam kompletny popis, kedy a kam dat kvasnice... same dobre rady... Jasne, ze som si neulozila linku a teraz, ked mam pekarnicku -Panasonic SD 255- hladam ten prispevok. Ak by nahodou niekto vedel, kde je, dajte prosim linku. Presla som prispevky po stranu 46 a ak som to neprehliadla, tak to tam nebolo. Vdaka
SlavkaNr
26.05.08,12:06
Uz som to nasla,ale nemozem dat linku, lebo mam malo prispevkov :-) , ale ak si date vyhladavat domaci chlieb od frantiska, tak vas to nasmeruje.
betka631
26.05.08,16:54
Uz som to nasla,ale nemozem dat linku, lebo mam malo prispevkov :-) , ale ak si date vyhladavat domaci chlieb od frantiska, tak vas to nasmeruje.

Asi si myslela toto:
DanielaSL
26.05.08,20:27
ahojko Meggi dakujempekne si zlata porozmyšlam,pozerala som po obchodoch a nemaju nejaky moc vyber ponukli nam Moulinex tak sme pozerali chcem do kuchyne nezer aby to ladilo potom napišem pre ktoru som sa rozhodla parjem krasny den

Nerezovú Moulinex som videla teraz v letáku Metra.
Gabi03
28.05.08,06:27
Tak milí spolupečúci. Včera som stratila svoje panenstvo :D a upiekla som prvý chlieb v pekárničke. Podaril sa na výbornú. Nechcela som to riskovať, tak som kúpila hotovú zmes. No ak bude viac času, tak určite budem experimentovať s vašimi radami. ;)
inkamia
28.05.08,15:09
my sme tiez na vianoce dostali takyto darcek-pekaren na chleba:-)zatial som spokojna.Je to znacka eta a vyhoda je,ze v tescu sa daju kupit presne rozne druhy chlebov na tento typ-tam je aj napisany, ktory program sa ma pouzit. Nas zlepsovak je,ze formu este pred miesanim potrieme mastou,nech to chrumka:-)mnam
usko 1
28.05.08,15:30
Zdravím všetkých "postihnutých", aj ja vášnivo pečiem už vyše roka, ale asi pred 2 mesiacmi som prišla na novú vychytávku.
Vždy som piekla chlieb na základnom programe - na mojej Biffinetke 3:50 hod. Zdalo sa mi to veľa a rýchly program sa mi nepáčil, chlebík nebol podľa mojich predstáv. Teraz pečiem takto:
nastavím si rýchly program 1:50 hod. Nechám vymiesiť, keď je na displeyi asi 1:05, vypnem , vyberiem háky a nechám kysnúť 1 hod. Potom zapnem program pečenie ten trvá 1 hodinu a mám krásny chlebík za kratšiu dobu. veľmi sa mi to osvedčilo, možno, že tento návod už tu je, nečítala som celú diskusiu, ak áno, prepáčte. Krásne pečenie !
betka631
28.05.08,15:55
Zdravím všetkých "postihnutých", aj ja vášnivo pečiem už vyše roka, ale asi pred 2 mesiacmi som prišla na novú vychytávku.
Vždy som piekla chlieb na základnom programe - na mojej Biffinetke 3:50 hod. Zdalo sa mi to veľa a rýchly program sa mi nepáčil, chlebík nebol podľa mojich predstáv. Teraz pečiem takto:
nastavím si rýchly program 1:50 hod. Nechám vymiesiť, keď je na displeyi asi 1:05, vypnem , vyberiem háky a nechám kysnúť 1 hod. Potom zapnem program pečenie ten trvá 1 hodinu a mám krásny chlebík za kratšiu dobu. veľmi sa mi to osvedčilo, možno, že tento návod už tu je, nečítala som celú diskusiu, ak áno, prepáčte. Krásne pečenie !


Aký typ Bifinett pekárne máš? Ja mám totiž Bifinett KH 1171 a základný program mám na 3:05 pre 1000 g chlebík a potom dosť často používam program kyprý ( ak chcem mať nadýchanejší chlebík ) a ten mám na 3:18 pre 1000 g. Ja oceňujem na pekárničke hlavne to, že tam vložím suroviny a viac si ju nemusím všimať.Môžem si robiť iné veci alebo zájsť k susedke na kávičku. :) No ale ak ti to takto vyhovuje- nič proti tomu... len mám pocit, že si to zbytočne komplikuješ.
gabikagg
06.06.08,06:36
Domaca pekaren je asi vyborna vec na oddlahlych lazoch, ale dnes, ked sa da kupit chlieb v obchode viac-menej kedykolvek a okrem toho je mozne rezervu uschovat v mraznicke, povazujem domacu pekarnicku za neekonomicku zalezitost.uz len suroviny na pripravu a el.energia predstavuju vyssiu polozku na 1 kg chleba a este cena pekarnicky...
Kolko chleba si kupite za cca 2000Sk? + suroviny a energia
betka631
06.06.08,07:07
Domaca pekaren je asi vyborna vec na oddlahlych lazoch, ale dnes, ked sa da kupit chlieb v obchode viac-menej kedykolvek a okrem toho je mozne rezervu uschovat v mraznicke, povazujem domacu pekarnicku za neekonomicku zalezitost.uz len suroviny na pripravu a el.energia predstavuju vyssiu polozku na 1 kg chleba a este cena pekarnicky...
Kolko chleba si kupite za cca 2000Sk? + suroviny a energia

Presne takto uvažoval i môj manžel, ale len dovtedy kým som pekárničku nekúpila ( i napriek jeho protestom, ale keď si už ja dačo vezmem do hlavy:D).Tiež prepočítaval suroviny a energiu a neviem čo ešte. Teraz si chlebík nevie vynachváliť a odkedy mám pekárničku tak som chlieb ešte nekupovala. A to nehovoriac o tom, že viem čo si do chlebíka dám a hlavne žiadne konzervačné prísady.
Zdá sa mi, že už sa tu riešila ekonomická stránka pekárne, ja to neriešim, ale ak by som spočítala suroviny a spotrebu energie (ta je podľa mňa zanedbateľná), tak ma kilový chlebík určite nevyjde viac ako v obchode, keďže u nás kúpim 450 g celozrnný chlieb za 30 SK.
A tá vôňa čerstvo upečeného chlebíka, ktorá sa šíri bytom je na nezaplatenie. ;)
tina1
06.06.08,07:11
ta vôna upeceneho chlebika je bezplatna :D:D:D:D je zadarmo ako bonus :D:D:D
DanielaSL
06.06.08,07:29
Domaca pekaren je asi vyborna vec na oddlahlych lazoch, ale dnes, ked sa da kupit chlieb v obchode viac-menej kedykolvek a okrem toho je mozne rezervu uschovat v mraznicke, povazujem domacu pekarnicku za neekonomicku zalezitost.uz len suroviny na pripravu a el.energia predstavuju vyssiu polozku na 1 kg chleba a este cena pekarnicky...
Kolko chleba si kupite za cca 2000Sk? + suroviny a energia

Absolútne s tebou nemôžem súhlasiť. Toto mohol napísať len človek, ktorý nemá chlieb rád. Chlieb z mrazničky..ani by mi to nechutilo. U nás kúpim tiež všelijaké chleby v obchode, ale minule v jednej pekárni pani kúpila žemle a našla v nej zapečenú žiletku..bolo to aj novinách. Mne sa to určite nestane, ani žiadne chrobáky a iné neduhy. A cenove ma podstatne vychádza lacnejšie ako pri dnešných cenách v obchode. A tá radosť z vydareného chlebíka voňavého...tá je k nezaplateniu.:)
gabikagg
06.06.08,07:50
Danielka,
aj muku si zomelies(pripadne vypestujes aj obilie?)
Len potom mas zaruku, ze rtam nebude haved.
A kvalitny chlebik po setrnom rozmrazeni nema chybu.
betka631
06.06.08,09:43
Danielka,
aj muku si zomelies(pripadne vypestujes aj obilie?)
Len potom mas zaruku, ze rtam nebude haved.
A kvalitny chlebik po setrnom rozmrazeni nema chybu.


Chceš povedať, že rozmrazený chlebík je lepší ako čerstvý? No a čo sa týka tej hávede, to by sme už potom skoro nič nejedli.Ja myslím, že ide o to, že si ten chlebík sama upečiem, že sa mi podarí a je krásny voňavý a keď sme jeden vzali k známym na opekačku, tak bol sprataný raz dva. Nehovoriac o tom dobrom pocite, keď ho všetci chvália. :) Manžel bez kilového chlebíka ani neodíde z domu.
DanielaSL
06.06.08,10:17
Danielka,
aj muku si zomelies(pripadne vypestujes aj obilie?)
Len potom mas zaruku, ze rtam nebude haved.
A kvalitny chlebik po setrnom rozmrazeni nema chybu.

Myslím, že už trochu preháňaš..... mne stačí múku kúpiť a preosiať, aby som videla, že tam nič nie je. A nemôžem si pomôcť, odkedy ma raz na návšteve ponúkli koláčmi z mrazničky a ja som ten pach mrazničky cítila..tak nedôverujem skladovaniu takýchto vecí v mrazničke. To radšej obetujem peniaze za pekárničku a pečiem si kedy chcem a čo chcem.
A nechápem aj o čo ti ide? V tejto téme píšeme väčšinou tí, ktorí pekárničku máme ... ty si si napísala svoj názor...ja ho akceptujem...ja mám ale iný. Nemusíš ma presviedčať viac o svojej pravde.
bepo
06.06.08,10:23
Domaca pekaren je asi vyborna vec na oddlahlych lazoch, ale dnes, ked sa da kupit chlieb v obchode viac-menej kedykolvek a okrem toho je mozne rezervu uschovat v mraznicke, povazujem domacu pekarnicku za neekonomicku zalezitost.uz len suroviny na pripravu a el.energia predstavuju vyssiu polozku na 1 kg chleba a este cena pekarnicky...
Kolko chleba si kupite za cca 2000Sk? + suroviny a energia
Veď nemusíš mať pekárničku, cesto sa dá vymiesť aj mixérom alebo ručne a upiecť v normálnej rúre,na kilový chlieb máš niečo cez 700 gr múky pri cene 10 Sk/ kilo múky, droždie cca 4 SK, soľ a cukor s vodou sú halierové záležitosti + ak sa ti chce chodiť von kvôli jednému chlebu tak si zabíjaj čas ako chceš, niekto vie aj lepšie tráviť čas ako sedením v dopravnej zápche ;)
Milan.Žiška
06.06.08,12:27
Vážený, kto sa ráno zobudil na vôňu čerstvého práve dopečeného chlebíka nepotrebuje aby ho niekto presvedčoval.
Ostatný nech skúsia alebo nech nechajú tak. Peniažky tiež hovoria jasnou rečou.
DanielaSL
07.06.08,17:07
Musím sa pochváliť...svokra sa konečne naučila piecť bez toho, aby mi každý krát volala...že čo má stlačiť a čo má robiť. A je nadšená....a nielen ona..aj jej suseda, lebo vždy príde na čerstvý chlebík alebo briošku. Babky vdovy sa aspoň nenudia.:)
betka631
08.06.08,09:49
Tak vidíš Danielka, napokon bola tvoja trpezlivosť odmenená úspechom:)
kukučka
08.06.08,11:09
Aj ja sa idem pochváliť. Súc "prejedená" celezrným kváskovým chlebíkom, žažiadal sa mi biely, ktorý som roky nekupovala a tak som upiekla mliečny chlieb /Moulinex program 1, pridala som zemiak/ bol to najkrajší chlebík, ľahúčky ako páperie. Tak isto aj včerajšia knedľa, ktorú jeme ako buchty na pare. :---. Recept z príspevku 611, s maslom, bez vajíčka. Varená 20 minút v parnom hrnci, dva kusy po 400 g. Zbytok som teraz odfotila, aby som vám mohla poslať pozdrav z lazov. :D:D:D
DanielaSL
08.06.08,12:32
Hm...paráda...knedlíky deravé..aj moje z pekárničky tak podobne vyzerali..a tiež sme ich jedli poobede miesto koláča. :) Bety moja svokra by ťa pochválila. ;) Ja dnes experimentujem..pečiem na programe 3 na celozrnný chlebík a gro múky išla celozrnná..tak som zvedavá. Hádam to nejaký nepodarok nebude.
dalida
09.06.08,10:31
Ahojte pekárky! Dlho som tu medzi vami nebola, ale teraz som piekla banánovú vianočku s čokoládovými kúskami podľa receptu, ktorý som našla na porade a bola super:):):). Akurát čokoládové kúsky neboli, lebo sa čokoláda roztopila :D:D:D. Ale inak výborná! Môžem odporúčať - príspevok č. 36 / Domáci chlieb.
milagros208
10.06.08,06:27
Ahojte. Veľmi ma zaujala táto téma. A tak ste ma navnadili, že rozmýšľam, že aj ja by som si takúto domácu pekáreň zaobstarala. Chcela by som sa však v prvom rade spýtať, či nemá niekto skúsenosti s pečením chlebíka pre celiatikov. Môj synovec je celiatik a myslím, že by bolo super keby mu mohli upiecť chlebík, ktorý by mu chutil a mal ho zakaždým trošku iný.
Švagriná však hovorí, že s múkou pre celiatikov sa veľmi zle robí.
Nemá s tým niekto z vás skúsenosti? Ďakujem pekne.
Jara
10.06.08,06:42
Aj ja by som privítala nejaké recepty pre celiatikov. Kolegyňa sa trápi už dlhší čas, ale sťažuje sa, že je stále tvrdý ten chlebík. Na pohľad vyzerá krásne, ale je tvrdý. Pred jedením si ho dáva do mikrovlnky....
slavatka
10.06.08,08:29
Ahojte. Musim sa priznat, ze ma sklamala Eta Harmony. Este pocas prvych 3 mesiacov zaruky prestala hriat :o( Nastastie nam vratili peniazky a kupili sme Moulinexku. Dufam, ze nas nesklame. Zial, k Ete som stratila doveru.
beba13
11.06.08,16:56
Ahojte. Musim sa priznat, ze ma sklamala Eta Harmony. Este pocas prvych 3 mesiacov zaruky prestala hriat :o( Nastastie nam vratili peniazky a kupili sme Moulinexku. Dufam, ze nas nesklame. Zial, k Ete som stratila doveru.

Ked som si chcela ja zaobstarať pekáreň tak som dosť dlho hladala na porade a aj na iných stránkach akú si vybrať no a konkrétne na ETU Harmony som čítala dosť sťažností tiež, že viacerým ľudom prestala hriať. No a na jednej českej stránke vyhrala v testovaní Moulinexka tak som sa rozhodla pre ňu. Mám ju už skoro pol roka a som spokojná. Včera som skúšala v nej robiť jahodový džem. Je to super, už nemusím vystávať pri sporáku a miešať. Skúsili ste to už niekto?
vema
11.06.08,19:49
Ked som si chcela ja zaobstarať pekáreň tak som dosť dlho hladala na porade a aj na iných stránkach akú si vybrať no a konkrétne na ETU Harmony som čítala dosť sťažností tiež, že viacerým ľudom prestala hriať. No a na jednej českej stránke vyhrala v testovaní Moulinexka tak som sa rozhodla pre ňu. Mám ju už skoro pol roka a som spokojná. Včera som skúšala v nej robiť jahodový džem. Je to super, už nemusím vystávať pri sporáku a miešať. Skúsili ste to už niekto?Napíš, ako si ho varila a všetko podrobne okolo toho. Aj množstvo jahôd a cukru. Ja by som to tiež skúsila. Mám načistené jahody v mrazničke a čakám na ribezle.Budem miešať. Lekvár nie je taký sladký a lepšie sadá.:rolleyes:
DanielaSL
11.06.08,21:54
mimotemy a u nás jahody ešte len začínajú kvitnúť. :)
beba13
13.06.08,17:36
Prvú dávku som dala celé jahody 1200g, 600g kryš. cukru a jeden sáčok gelfixu. No druhu dávku som jahody radšej nakrájala, pretože pekáreň ich len mieša a potom zostávajú veľké kusy. Ešte by som chcela skúsiť čerešňový lebo aj tie sú už zrelé.
cactus
15.06.08,09:47
Práve som ponalievala čerešňový džem do pohárov. Zdá sa mi celkom dobrý.
Jeden liter šťavy z čerešní, pol kg želírovacieho cukru a pol sáčka kyseliny citrónovej.
Ale nevyzerá ako jam, je to skôr rôsol.
tina1
15.06.08,15:46
Aj ja by som privítala nejaké recepty pre celiatikov. Kolegyňa sa trápi už dlhší čas, ale sťažuje sa, že je stále tvrdý ten chlebík. Na pohľad vyzerá krásne, ale je tvrdý. Pred jedením si ho dáva do mikrovlnky....
Peciem z muky zo Scharu MIX B. Z tejto muky je chlebik vynikajuci, vobec sa nemrvi a vydrzi aj 3-4 dni, bez toho, aby som ho musela dat do mraznicky. Tato muka je sice pomerne drahsia ako Promix, ale je neporovnatelne lepsia. Kopu receptov najde na stranke http://www.celiakia.sk/
DanielaSL
15.06.08,15:57
Práve som ponalievala čerešňový džem do pohárov. Zdá sa mi celkom dobrý.
Jeden liter šťavy z čerešní, pol kg želírovacieho cukru a pol sáčka kyseliny citrónovej.
Ale nevyzerá ako jam, je to skôr rôsol.

Ahááá..takže aj kvôli tomuto si nešla na stretko?:eek:
mareko
15.06.08,19:38
Ahoj Kukučka. Poprosím si receptík na tú knedľu. Ďakujem
kukučka
15.06.08,21:33
Ja mám takýto recept na knedlík do pekárne:

250 ml mlieka
1 vajce ( alebo 1PL olivový olej)
500 g polohrubej múky
1 čl cukru
1 čl soli
1 čl sušeného droždia alebo 1/4 čerstvého

odskúšaný a výborný

Po vykysnutí vyberiem cesto z pekárničky, rozdelím si ho na 2 a vytvarujem knedlik.Nechám ešte asi 10 minút kysnúť.

Ja robím na pare.Nalejem do hrnca vodu a dám si tam parak.Až mi začne voda vrieť tak vložím knedlíky, prikryjem a varím 25 minút.

Prikladám Ti recept na knedlik, ja nie som autor -neviem kto ho sem dal. Nech je to ktokoľvek tak dobre urobil-knedlik je vynikajúci.

recept na knedľu, nech sa ti podarí :)
cactus
16.06.08,06:23
Ahááá..takže aj kvôli tomuto si nešla na stretko?:eek:
ale nie, Daniela, dôvod bol prozaickejší, ale to je tajomstvo
mareko
16.06.08,19:42
Kukučka ď a k u j e m
cleonka
24.06.08,10:21
Dobrý deň poraďáci
Akosi som sa dostala po túto vašu tému a celkom ma oslovila.
Pátrala som po značkách a našla som Moulinex Bagette - novinka. Máte niekto s ńou skosenosti. Celkom ma zaujala možnosť urobiť si vlastné bagetky a rozžky.
Milan.Žiška
24.06.08,19:02
Dievčence poradťe, robím ( pečiem) chlieb v domácej pekárni BRAVO. Doteraz bolo všetko OK ale v poslednom čase mi začal chlebík padať po vykysnutí a dopečení. Robím niekde chybu alebo je to tými horúčavami. Vzhľadom na to , že toto nie je rýdzo mužská diciplína budem povďačný za každú radu.

Ďakujem Milan. :)
Meggi 1
24.06.08,20:59
Dievčence poradťe, robím ( pečiem) chlieb v domácej pekárni BRAVO. Doteraz bolo všetko OK ale v poslednom čase mi začal chlebík padať po vykysnutí a dopečení. Robím niekde chybu alebo je to tými horúčavami. Vzhľadom na to , že toto nie je rýdzo mužská diciplína budem povďačný za každú radu.

Ďakujem Milan. :)
Ahoj Milan. Asi som to už tu niekde písala - ja mám takú skúsenosť, že keď dám viac droždia, vtedy mi chlebík "padne", lebo sa cesto najskôr prevzdušní a rýchlo "vyskočí", potom ale klesne. Skús dať o niečo menej droždia, uvidíš...
cactus
25.06.08,05:17
Dievčence poradťe, robím ( pečiem) chlieb v domácej pekárni BRAVO. Doteraz bolo všetko OK ale v poslednom čase mi začal chlebík padať po vykysnutí a dopečení. Robím niekde chybu alebo je to tými horúčavami. Vzhľadom na to , že toto nie je rýdzo mužská diciplína budem povďačný za každú radu.

Ďakujem Milan. :)


Ahoj Milan. Asi som to už tu niekde písala - ja mám takú skúsenosť, že keď dám viac droždia, vtedy mi chlebík "padne", lebo sa cesto najskôr prevzdušní a rýchlo "vyskočí", potom ale klesne. Skús dať o niečo menej droždia, uvidíš...
a ešte chlebu vadí, keď sa uleje viac vody alebo je teplejšia ako má byť, a tiež mu vadí ak prísady nemajú rovnakú izbovú teplotu a samozrejme viac droždia tiež nerobí dobre

to sú moje skúseností
mareko
25.06.08,18:40
Prosim, prosim...daky jednoduchy recept na kolacik, buchtu, babovku alebo daco podobne. D a k u j e m.
Štefka 64
26.06.08,07:15
Ahojte pekárky, chcela by som vás poprosiť o recepty na chlieb. Moja suseda dostala pekáreň, má gramáž 600,900 a 1150g. Je to staršia pani a tak jej chcem pomôcť. Moje recepty jej asi nepomôžu, lebo ja mám moulinex XXL a tam je iná gramáž. Budem vďačná za každý recept ktorý máte vyskúšaný.:---:D
cactus
26.06.08,08:52
Ahojte pekárky, chcela by som vás poprosiť o recepty na chlieb. Moja suseda dostala pekáreň, má gramáž 600,900 a 1150g. Je to staršia pani a tak jej chcem pomôcť. Moje recepty jej asi nepomôžu, lebo ja mám moulinex XXL a tam je iná gramáž. Budem vďačná za každý recept ktorý máte vyskúšaný.:---:D

možno pomôže
Štefka 64
26.06.08,10:57
Ďakujem, som rada za radu. Túto stránku poznám a aj som z nej piekla. Chcela som aj nejaké vyskúšané recepty na takúto gramáž aby sa jej neurobil ušiak. Neviem názov pekárne lebo ju má z Čiech.
kukučka
26.06.08,11:15
dostala ju bez návodu?
cactus
26.06.08,12:05
Ja mám overený tento recept (kopirujem z inej diskusie)
350 ml vlažnej vody
2 PL oleja (ak dávaš mlieko, tak olej asi netreba)
1 PL octu (dávam jablkovy - dočítala som sa v diskusiach, že je to proti melivosti chleba a naozaj to tak je, overila som si, ked som ho zabudla pridať :D)
550 g múky - dávam zmes 400 g hladkej a 150 ražnej celozrnnej, alebo špaldovej, alebo grahamovej.
1 čl soli - pozor ale, sol musí ísť dostatočne daleko od droždia. Inak droždie nekysne.
1 čl sušeného droždia (1 balík používam na 3x)
1-2 čl mrvenej rasce alebo ineho korenia
Ak sa mi chce, tak aj dva nastrúhané zemiaky
Nakoniec (po signale) prisýpam hrsť semien - slnečnica, tekvica). Už som dokonca aj varila špaldu, jašmenné krúpy. Bolo to fajn, ale teraz sa mi nechce :).

tak toto je veľmi osvedčený a doteraz môj obľúbený (a tá ražná múka nemá chybu - je najlepšia. iná je tiež dobrá, ale ražná je naj... v tomto chlebe)
Gabi03
26.06.08,12:11
Ja mám overený tento recept (kopirujem z inej diskusie)
350 ml vlažnej vody
2 PL oleja (ak dávaš mlieko, tak olej asi netreba)
1 PL octu (dávam jablkovy - dočítala som sa v diskusiach, že je to proti melivosti chleba a naozaj to tak je, overila som si, ked som ho zabudla pridať :D)
550 g múky - dávam zmes 400 g hladkej a 150 ražnej celozrnnej, alebo špaldovej, alebo grahamovej.
1 čl soli - pozor ale, sol musí ísť dostatočne daleko od droždia. Inak droždie nekysne.
1 čl sušeného droždia (1 balík používam na 3x)
1-2 čl mrvenej rasce alebo ineho korenia
Ak sa mi chce, tak aj dva nastrúhané zemiaky
Nakoniec (po signale) prisýpam hrsť semien - slnečnica, tekvica). Už som dokonca aj varila špaldu, jašmenné krúpy. Bolo to fajn, ale teraz sa mi nechce :).

Melivosť znamená čo?
Inak ja som len začiatočník a naposledy som zabudla na to, aby som nemiešala droždie so soľou. A bolo všetko v poriadku. :rolleyes:
cactus
26.06.08,12:13
Melivosť znamená čo?
Inak ja som len začiatočník a naposledy som zabudla na to, aby som nemiešala droždie so soľou. A bolo všetko v poriadku. :rolleyes:

ja by som preložila ako "krušiť sa" - omrvinkatieť

aj drobiť sa
betka631
26.06.08,12:22
Ja tiež pečiem chlebík od Dášky, ale ešte častejšie Sedliacky...myslím, že ak troška v tejto téme polistuješ tak získaš veľa dobrých rád a tiež receptov.
A ešte skús tu: http://www.porada.sk/t21073-chlieb-v-domacej-pekarni.html
elienka123
01.07.08,13:39
Zdravim, mam novu pekaren Moulinex, skusala som zatial piect z hotovych zmesi, z Lidlu slnecnicovy a z Tesca viaczrnny, ale oba boli "ploche" a zdali sa mi mokre. Apropo, podla coho mam vyberat program, na ktorom sa pecie hotova zmes? Dik Na "receptove" pecenie si zatial netrufam, myslela som, ze z hotovych zmesi by to malo ist jednoduchsie.
vieroslava
01.07.08,13:45
Tiež pečiem z hotových zmesí z Lidla a nemám s nimi problém. Na jedno pečenie 750 g chleba dávam 1/2 sáčku zmesi, ale najprv si dam 350 ml vody do pečiacej nádoby, 1 lyžicu oleja a potom vsypem zmes. nastavujem len váhu na 750 g. A to je všetko. Mám pekáreň Moulinex bredhome. Pečiem na strednom stupni vypečenia (2), váha 750g.
elienka123
01.07.08,13:47
A aky program davas? Napr. na slnecnicovy z Lidla?
cactus
01.07.08,13:48
Tiež pečiem z hotových zmesí z Lidla a nemám s nimi problém. Na jedno pečenie 750 g chleba dávam 1/2 sáčku zmesi, ale najprv si dam 350 ml vody do pečiacej nádoby, 1 lyžicu oleja a potom vsypem zmes. nastavujem len váhu na 750 g. A to je všetko. Mám pekáreň Moulinex bredhome. Pečiem na strednom stupni vypečenia (2), váha 750g.

Pôvodca textu príspevku: Dáša_ http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/67035-domaca-pekaren-na-chlieb-post596842.html#post596842)
Ja mám overený tento recept (kopirujem z inej diskusie)
350 ml vlažnej vody
2 PL oleja (ak dávaš mlieko, tak olej asi netreba)
1 PL octu (dávam jablkovy - dočítala som sa v diskusiach, že je to proti melivosti chleba a naozaj to tak je, overila som si, ked som ho zabudla pridať :D)
550 g múky - dávam zmes 400 g hladkej a 150 ražnej celozrnnej, alebo špaldovej, alebo grahamovej.
1 čl soli - pozor ale, sol musí ísť dostatočne daleko od droždia. Inak droždie nekysne.
1 čl sušeného droždia (1 balík používam na 3x)
1-2 čl mrvenej rasce alebo ineho korenia
Ak sa mi chce, tak aj dva nastrúhané zemiaky
Nakoniec (po signale) prisýpam hrsť semien - slnečnica, tekvica). Už som dokonca aj varila špaldu, jašmenné krúpy. Bolo to fajn, ale teraz sa mi nechce :).

Skús podľa tohto receptu od Dáši. Mne sa veľmi odvedčil. A tie zemiaky robia zázraky. Chlieb je taký šťavnatejší. Doporučujem... http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
cactus
01.07.08,13:52
Zdravim, mam novu pekaren Moulinex, skusala som zatial piect z hotovych zmesi, z Lidlu slnecnicovy a z Tesca viaczrnny, ale oba boli "ploche" a zdali sa mi mokre. Apropo, podla coho mam vyberat program, na ktorom sa pecie hotova zmes? Dik Na "receptove" pecenie si zatial netrufam, myslela som, ze z hotovych zmesi by to malo ist jednoduchsie.


Tiež pečiem z hotových zmesí z Lidla a nemám s nimi problém. Na jedno pečenie 750 g chleba dávam 1/2 sáčku zmesi, ale najprv si dam 350 ml vody do pečiacej nádoby, 1 lyžicu oleja a potom vsypem zmes. nastavujem len váhu na 750 g. A to je všetko. Mám pekáreň Moulinex bredhome. Pečiem na strednom stupni vypečenia (2), váha 750g.


Pôvodca textu príspevku: Dáša_ http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/67035-domaca-pekaren-na-chlieb-post596842.html#post596842)
Ja mám overený tento recept (kopirujem z inej diskusie)
350 ml vlažnej vody
2 PL oleja (ak dávaš mlieko, tak olej asi netreba)
1 PL octu (dávam jablkovy - dočítala som sa v diskusiach, že je to proti melivosti chleba a naozaj to tak je, overila som si, ked som ho zabudla pridať :D)
550 g múky - dávam zmes 400 g hladkej a 150 ražnej celozrnnej, alebo špaldovej, alebo grahamovej.
1 čl soli - pozor ale, sol musí ísť dostatočne daleko od droždia. Inak droždie nekysne.
1 čl sušeného droždia (1 balík používam na 3x)
1-2 čl mrvenej rasce alebo ineho korenia
Ak sa mi chce, tak aj dva nastrúhané zemiaky
Nakoniec (po signale) prisýpam hrsť semien - slnečnica, tekvica). Už som dokonca aj varila špaldu, jašmenné krúpy. Bolo to fajn, ale teraz sa mi nechce :).

Skús podľa tohto receptu od Dáši. Mne sa veľmi odvedčil. A tie zemiaky robia zázraky. Chlieb je taký šťavnatejší. Doporučujem... http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif

Príspevok predtým mal byť pre elienku. Akosi sa mi podarilo citovať vieroslavu
vieroslava
01.07.08,14:04
A aky program davas? Napr. na slnecnicovy z Lidla?

Jednotku. Trvá tuším 3 hod. 13 min. na 750g.

Na všetky hotové zmesi z Lidla dávam jednotku. Už som ich vyskúšala všetky. Aj sedliacky je dobrý.
DanielaSL
06.07.08,11:24
tak toto je veľmi osvedčený a doteraz môj obľúbený (a tá ražná múka nemá chybu - je najlepšia. iná je tiež dobrá, ale ražná je naj... v tomto chlebe)

Akurát by som v tom recepte pridala trochu viac soli...niekde som to už písala. Inak tohoto receptu sa držím stále aj ja, len obmieňam múky a prísady. Skúsila som dať aj miesto oleja nadrobno upraženú slaninku s cibuľkou. A bol výborný. Tiež miesto vody dávam cmar a niekedy tam hodím aj jedno vajce.
DanielaSL
06.07.08,11:28
Ahojte pekárky, chcela by som vás poprosiť o recepty na chlieb. Moja suseda dostala pekáreň, má gramáž 600,900 a 1150g. Je to staršia pani a tak jej chcem pomôcť. Moje recepty jej asi nepomôžu, lebo ja mám moulinex XXL a tam je iná gramáž. Budem vďačná za každý recept ktorý máte vyskúšaný.:---:D

Ja si myslím Betka, že sa nič nestane, keď množstvo ktoré je inde uvedené pre 1000 g dá na 900. Ja som si prepočítala kilové na 750 g, lebo zvyknem piecť najmenší. Ale omylom som dala menšie množstvo a nechala som nastavenie na 1 kg a nič sa chlebu nestalo.
cactus
06.07.08,15:24
Akurát by som v tom recepte pridala trochu viac soli...niekde som to už písala. Inak tohoto receptu sa držím stále aj ja, len obmieňam múky a prísady. Skúsila som dať aj miesto oleja nadrobno upraženú slaninku s cibuľkou. A bol výborný. Tiež miesto vody dávam cmar a niekedy tam hodím aj jedno vajce.

ahoj, Daniela.
Vitaj z dovolenky.
Vyskúšam aj ja, zdá sa to byť zaujímavé.
Ináč, priznám sa, odkedy som kúpila pekárničku, tak je permanentne využitá. Veľmi som s ňou spokojná.
DanielaSL
06.07.08,15:31
Ďakujem. Najviac som sa tešila na môj chlebík..aj moja je premanentne využitá, hoci sme doma len dvaja.:)
pasuliatko
06.07.08,19:36
Má niekto skúsenosť s reklamovanými domácimi pekárničkami na chlieb? Chcela by som kúpiť pod stromček, ale neviem nakoľko sú reklamy pravdivé v tom, že sa tam len všetko nasype a ono to zamiesi a upečie samé.

mame ju doma a je to uplna parada ;) najprv dáš vodu,potom múku (dá sa kúpiť aj zarobená v Lidli 1kg stoji asi 50sk a rôzne druhy),troška oleja,soli a cukru na dobru chrumkavu kôrku a dáš upiecť.paráda;)
Meggi 1
06.07.08,22:19
mame ju doma a je to uplna parada ;) najprv dáš vodu,potom múku (dá sa kúpiť aj zarobená v Lidli 1kg stoji asi 50sk a rôzne druhy),troška oleja,soli a cukru na dobru chrumkavu kôrku a dáš upiecť.paráda;)
Pasuliatkoooo!! :D Prepáč, reaguješ na príspevok, ktorý M&G zadala pred pol rokom a zo 709 príspevkov sa už určite dozvedela, či sa pekáreň oplatí kúpiť :) (Neber to v zlom.)
maria.n
07.07.08,11:08
všetko som to nečítala, tak sa ospravedlňujem, iba som to prebehla, tiež som vyskúšala už rôzne chlebíky, len neviem zohnať ražnú hladkú múku.. kde ju kupujete? ja používam klasickú hladkú, grahamovú, špaldovú, ale ražnú hladkú som nenašla...
cactus
07.07.08,11:14
všetko som to nečítala, tak sa ospravedlňujem, iba som to prebehla, tiež som vyskúšala už rôzne chlebíky, len neviem zohnať ražnú hladkú múku.. kde ju kupujete? ja používam klasickú hladkú, grahamovú, špaldovú, ale ražnú hladkú som nenašla...
majú ju v Hypernove, v Kauflande, v Bille....
maria.n
07.07.08,11:19
dík, v Hypernove som ju nenašla, asi som zle hladala.. budem musieť skúsiť ešte kaufland.. len to mám strašne ďaleko, ale myslela som, že asi najskôr tam.... dík...
cactus
07.07.08,11:29
dík, v Hypernove som ju nenašla, asi som zle hladala.. budem musieť skúsiť ešte kaufland.. len to mám strašne ďaleko, ale myslela som, že asi najskôr tam.... dík...
v Hypernove to majú väčšinou pri tých výrobkoch racio, aspoň u nás je to tak, majú tam hneď aj ľan, ten tiež používam do celozrného
maria.n
07.07.08,11:45
Ano, tam so to v Hypernove pozerala, celozrnné tam mali, iba hladkú nie... Tak sa skúsim niekedy vybrať do Kauflandu.. tam som už raz nejaké dobré múky kúpila, len to bolo dávno, ale vtedy som kupovala viac celozrnné.. ale takých chlebov sa už doma objedli, tak chcem to trochu obmeniť..
maria.n
07.07.08,11:46
ľan dávam aj ja... ten nám tam chutí
Meggi 1
07.07.08,12:05
Ja tiež kupujem múky v Kauflande, tam majú veľký výber - ražnú som tiež tam kúpila. A ak si ešte nemala vyrážkovú, kúp si aj tú, chlebík z nej je výborný.
Keď už budeš v Kauflande, poobzeraj sa tam po múkach, uvidíš, budeš si mať z čoho vybrať. U nás majú veľa druhov, dúfam, že aj u vás.
maria.n
07.07.08,12:12
dík, mne sa páčia tie tmavé chleby z hladkej múky, preto to hľadám... tento týždeň tam určite vybehnem... a na dovolenku by som chcela urobiť taký trvalivejší.. poradíte mi, ktorý vydrží dlhšie?
Meggi 1
10.07.08,21:55
dík, mne sa páčia tie tmavé chleby z hladkej múky, preto to hľadám... tento týždeň tam určite vybehnem... a na dovolenku by som chcela urobiť taký trvalivejší.. poradíte mi, ktorý vydrží dlhšie?
No...ja nech urobím hociktorý, vydrží vždy rovnako. Alebo stihneme zjesť behom 1-2 dní a robím nový. Alebo keď nie, tak nám vydrží hociktorý rovnako. Nemám taký, ktorý by bol trvanlivejší.
maria.n
11.07.08,06:53
díky moc, už som si v Kauflande nakúpila viac druhov múky, naozaj je tam super výber..
U nás sa tiež vždy zje maximálne na druhý deň, len chcem napiecť na dovolenku, preto som myslela, či nemáte skúsenosti, ktorý sa lepšie oplatí, lebo tie kupované sa vraj po dvoch dňoch už nemajú jesť. Ale do domácich nejde žiadna chémia, tak tie budú zdravšie.
DanielaSL
11.07.08,07:17
díky moc, už som si v Kauflande nakúpila viac druhov múky, naozaj je tam super výber..
U nás sa tiež vždy zje maximálne na druhý deň, len chcem napiecť na dovolenku, preto som myslela, či nemáte skúsenosti, ktorý sa lepšie oplatí, lebo tie kupované sa vraj po dvoch dňoch už nemajú jesť. Ale do domácich nejde žiadna chémia, tak tie budú zdravšie.

Tak prvý a druhý deň sú moje chlebíky výborné...ale tretí deň , keď náhodou ostali ,tak už bolo cítiť, že to nie je ono.., lenže jesť sa dajú , ale mali sme aj dlhšie...síce nebol ako čerstvý..ale dá sa jesť, neplesnel .Vyskúšaj, ten od Dáši...ako ti vydrží, poprípade sedliacky...tu nájdeš recepty... a rozhodni sa, ktorý bude na tretí deň lepší.
maria.n
11.07.08,07:54
Daniela, dík. Vyskúšam.
bepo
11.07.08,11:38
Načo chceš piecť chlieb na dovolenku? Ešte aj v Egypte alebo v Malajzii si v pohode kúpim chlieb na trhovisku ako ho nesú na hlave a zjem, podľa mňa je to zbytočné trepať chlieb zo Slovenska.
DanielaSL
11.07.08,20:01
Možno preto, že čítala minule článok v novinách o nástrahách dovoleniek, kde sa to nedoporučovalo...kvôli faraónovej pomste.;)mimotemy
bepo
12.07.08,06:24
Z chleba určite nič nechytí
DanielaSL
13.07.08,08:00
Z chleba určite nič nechytí

Peťo by si neveril, ale my sme na Djerbe chytili..boli sme na výlete, presne tak ho nosil v koši na hlave a na druhý deň bolo zle...:confused:, síce sme si kúpili aj nektarínky...ktoré sme si umyli v minerálke, takže je možné, že to bolo aj z nich...jeden nikdy neví...:rolleyes:. Odvtedy pre istotu v takýchto destináciach nič nekupujem.
bepo
13.07.08,10:28
Ja teda jedávam kade-tade a nič som nechytil, skôr to bolo z chladených nápojov, jednak tam dávajú ľad z normálnej vody a niekoho žalúdok neznesie ten rozdiel teplôt vzduchu a nápoja a už je zle ;)
dalida
13.07.08,15:19
Čo sa týka faraónovej pomsty, mám skúsenosť, dva dni v Egypte som myslela, že zomriem ... :mee: A to som sa stravovala iba v hoteli, žiaden ľad do nápojov, poctivo som dezinfikovala tráviaci trakt alkoholom a nepomohlo :D
Mužovi nebolo nič a pritom z nás dvoch ja bývam ten choroboodolnejší :D:D:D
Minna
15.07.08,13:48
Máte niekto osobné skúsenosti s domácou pekárňou Domo B 3955 ? Aké ? (pozitívne, negatívne). Kde ste ju kúpili?
Rozhodujem sa nad jej kúpou, ale nie som si istá či má aj funkciu udržiavania teploty po ukončení pečenia.

Ďakujem za radu.
cactus
15.07.08,15:18
Máte niekto osobné skúsenosti s domácou pekárňou Domo B 3955 ? Aké ? (pozitívne, negatívne). Kde ste ju kúpili?
Rozhodujem sa nad jej kúpou, ale nie som si istá či má aj funkciu udržiavania teploty po ukončení pečenia.

Ďakujem za radu.

Na základe tvojej otázky som si ju dala vyhľadať na nete a som prekvapená - v dobrom...
Ja mám Moulinex XXL, tiež je dosť veľká, ale som s ňou maximálne spokojná. Tá DOMO B 3955 sa podobá na tú moju, a čo som si o nej prečítala recenzie na nete, tak sa zdá dobrá.
Ja by som ju kúpila, keby som ešte nemala ...http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
Nech posúdia aj ďalší.
DanielaSL
16.07.08,07:17
Tak včera večer som po prvý raz vyskúšala v pekárničke odložený štart. A dnes viem, že to budem robiť častejšie...to bolo prebudenie..:). Prvé čo som zaregistrovala - nejakú vôňu..a ako som sa postupne preberala k životu, tak mi to došlo...čo to vlastne cítim. Bála som sa, že chlebík bude prepadnutý, keďže droždie tam tak bolo voľne na vrchu nasypané...ale chlebík bol krásny na vzhľad a vyzerá to tak, že bude aj chutný...ako som vyberala miešače, tak som z nich kúsok odlúpila chlebíka....mňam...už sa teším keď prídem poobede domov. Niet nad domácu pekáreň. :---;)
cactus
16.07.08,07:29
Tak včera večer som po prvý raz vyskúšala v pekárničke odložený štart. A dnes viem, že to budem robiť častejšie...to bolo prebudenie..:). Prvé čo som zaregistrovala - nejakú vôňu..a ako som sa postupne preberala k životu, tak mi to došlo...čo to vlastne cítim. Bála som sa, že chlebík bude prepadnutý, keďže droždie tam tak bolo voľne na vrchu nasypané...ale chlebík bol krásny na vzhľad a vyzerá to tak, že bude aj chutný...ako som vyberala miešače, tak som z nich kúsok odlúpila chlebíka....mňam...už sa teším keď prídem poobede domov. Niet nad domácu pekáreň. :---;)

Tak ja ten odložený štart robím dosť často. Je to super vec. Len mi trocha vadí to počítanie hodín, ale už som si zvykla na určitú hodinu a odvtedy nemám problém.

Včera som odpovedala na dotaz o pekárnička DOMO a tam sa mi páčil ten odložený štart, že je to ako na budíku, žiadne prepočítavanie...
prilepím link, aby ste si ju pozreli...

http://domacnost.sme.sk/c/3415392/DOMO-B-3955-domaca-pekaren-s-dvoma-formami.html
DanielaSL
16.07.08,08:23
Vyzerá dobre tá pekárnička...
DanielaSL
19.07.08,14:30
Tak práve preverujem ako mi urobí pekáreň čučoriedkovú marmeládu....:)
cactus
19.07.08,15:00
Tak práve preverujem ako mi urobí pekáreň čučoriedkovú marmeládu....:)

viem si predstraviť aká bude finom

ja som robila jahodový a čerešňový jam
a bol dobrý
betka631
19.07.08,15:29
Tak práve preverujem ako mi urobí pekáreň čučoriedkovú marmeládu....:)


Ja som ešte neskúšala v pekárničke žiadne marmelády a džemy,ale ste ma normálne navnadili. ;)
Danielka potom napíš ako sa ti podarila :)
DanielaSL
19.07.08,17:51
Podarila sa...trochu boli ešte čučoriedky veľké, tak som ich ponorným mixérom trochu rozmixovala...a zdala sa mi trochu riedka..ako som ju nalievala do skiel..ale pri poslednom zazvonil telefón a kým som ho vybavila..už bola zhustnutá, takže posledné sklo som nechala na okamžitú konzumáciu. Chuťove výborná..bez roboty.:)
Meggi 1
19.07.08,18:39
Dievčatá, teraz vám normálne závidím vaše pekárničky, ktoré majú program aj na džem. Tá moja nemá :mee:
Luna
19.07.08,19:00
U nás lekvár moc nejde. Chcela som vyskúšať ako pekárnička urobí lekvár z ríbezlí. Mňam. Už ho niet a to som ho chcela nechať na Vianoce do lineckých koláčov. Malo to len jedinú chybičku, pre prípravou takéhoto lekváru treba trošku ovocie pomixovať. Ináč pohoda, žiadna kopa špinavého riadu.
wanilka1
26.07.08,21:49
zvažujem nad kúpou pekárničky.Zaujala ma pekáren Moulinex OW500030homebread XXL.dokáže táto pekáren vymiesiť cesto z kila múky. napr. na pečené buchty.Ktorá z vás ju má, ako ste s nou spokojné?dakujem
DanielaSL
27.07.08,11:35
zvažujem nad kúpou pekárničky.Zaujala ma pekáren Moulinex OW500030homebread XXL.dokáže táto pekáren vymiesiť cesto z kila múky. napr. na pečené buchty.Ktorá z vás ju má, ako ste s nou spokojné?dakujem


Ja som robila len knedlík, ale z menšieho množstva..snáď kukučka bude vedieť..ona tuším buchty piekla.
betka631
31.07.08,19:34
Tak dnes som robila v pekárničke lekvár z ríbezlí a fantázia!!!! Najviac sa mi asi páči, že nemusím stáť pri peci, nič nie je ofrkané od šťavy a ešte k tomu aj žiadne špinavé riady. Takže naozaj super! :)
DanielaSL
01.08.08,06:17
Betka práve uvažujem aj ja nad tým ...svokra má nadbytok ríbezlí...ale napíš mi ako si ich robila. Odšťavila si ríbezle, alebo si ich tam dal celé? A koľko a akého cukru? Ja som urobila čučoriedkový aj malinový, ale ovocie som dávala celé, akurát čučoriedky som trošku s ponorným mixérom potom rozmixovala.Je to super robota..hodinu som si robila iné a medzitým džemík bol hotový len nalievať do pohárov.:)
betka631
01.08.08,10:00
Daniela ja som ríbezle najprv rozmixovala ponorným mixérom a tak dala do pekárničky. Dávala som pomer na 1/2 kila ríbezlí 1/4 kg cukru 2:1. Ale asi je lepšie ríbezle odšťaviť, pretože majú dosť kôstok a troška mi to vadí, takže nabudúce určite odšťavim.
DanielaSL
01.08.08,10:40
Ďakujem..cukor si dala želírovací?
bepo
01.08.08,11:56
Odšťavovať ríbezle je docela sranda, prajem veľa štastia :)
DanielaSL
01.08.08,11:59
Peťo veď je na to technika...;)
betka631
01.08.08,12:53
Ďakujem..cukor si dala želírovací?

želírovací 2:1
betka631
01.08.08,12:55
Peťo veď je na to technika...;)

No veď to, že odšťavovač stojí hore na linke a sadá na neho prach. :D
Nevadí, nabudúce budem múdrejšia.... ;)
Gabi03
01.08.08,12:59
Ja som pred pár týždňami robila jahodový lekvár, no neviem čo sa stalo, lebo niektoré poháre mi ostali také tekuté. :o Ako keby pár pohárov, ktoré som naberala zvrchu zhustli, a tie posledné, zo spodku nádoby, ostali riedke. Stalo sa to tiež niekomu?
PS: A pritom som dávala "tú pomôcku" s názvom... 2:1.