cactus
01.08.08,15:14
Ja som pred pár týždňami robila jahodový lekvár, no neviem čo sa stalo, lebo niektoré poháre mi ostali také tekuté. :o Ako keby pár pohárov, ktoré som naberala zvrchu zhustli, a tie posledné, zo spodku nádoby, ostali riedke. Stalo sa to tiež niekomu?
PS: A pritom som dávala "tú pomôcku" s názvom... 2:1.

tiež dom robila jahodový so želírovacím 2 : 1 a u mňa je všetko v poriadku.

Či snáď ti neostalo veľa vody po umytí??? Alebo je to blbosť? :confused::confused::confused:
Gabi03
01.08.08,13:22
tiež dom robila jahodový so želírovacím 2 : 1 a u mňa je všetko v poriadku.

Či snáď ti neostalo veľa vody po umytí??? Alebo je to blbosť? :confused::confused::confused:

Jáááá ti nevím karle.
Po umytí som ich skoro hneď rozmixovala, lebo ja nerada hurdky. :)
cactus
01.08.08,13:23
Jáááá ti nevím karle.
Po umytí som ich skoro hneď rozmixovala, lebo ja nerada hurdky. :)

hurdky ani ja nie rada...;)
betka631
01.08.08,13:24
Ja som pred pár týždňami robila jahodový lekvár, no neviem čo sa stalo, lebo niektoré poháre mi ostali také tekuté. :o Ako keby pár pohárov, ktoré som naberala zvrchu zhustli, a tie posledné, zo spodku nádoby, ostali riedke. Stalo sa to tiež niekomu?
PS: A pritom som dávala "tú pomôcku" s názvom... 2:1.

Mne sa lekvár tiež zdal riedky až som mala strach čo z toho bude,ale ako chladol tak tuhol. Keď som plnila do pohárov, tak som ho stále premiešavala.
bepo
01.08.08,13:36
No klasickým odšťavovačom veľa neodšťavíš lebo ríbezle sú mrňavé,majú veľké kôstky a málo šťavy, je na to treba špeci mašinku zato píšem že to bude sranda.
Gabi03
01.08.08,13:38
Mne sa lekvár tiež zdal riedky až som mala strach čo z toho bude,ale ako chladol tak tuhol. Keď som plnila do pohárov, tak som ho stále premiešavala.

No ja som to nepremiešavala. Možno som mala. Inak ten posledný pohár - rozumej najredší, bol do dvoch dní spakovaný. :D :D
cactus
01.08.08,13:39
a ja ešte pridám radu:

keď mi už pekárnička dovarila, tak som ju zapla ešte na takých 10 minút, keď sa mi zdalo, že je to riedke
DanielaSL
01.08.08,18:24
No klasickým odšťavovačom veľa neodšťavíš lebo ríbezle sú mrňavé,majú veľké kôstky a málo šťavy, je na to treba špeci mašinku zato píšem že to bude sranda.

Peťo jasné, že nie klasickým s ktorým si pripravíš ráno šťavu. Ale keď máš niečo takéto...tak to ide .
http://elektronakup.sk/ETA/Mlyn%C4%8Deky/product/ETA-1075-90000-Mlyn%C4%8Dek-na-m%C3%A4so-s-lisom-na-ovocie
vema
03.08.08,17:52
Ja to robím jednoducho. Do hrnca dám alebo maliny, alebo ribizle, nalejem trošíčku vody, dám pokrievku a povarím. Ovocie pustí šťavu a ja to prepasírujem cez sito. Z hotovej šťavičky uvarím lekvár. Tak som robila z červených malín, ribizlí a teraz budem robiť černíc. Z černíc je najlepší. Pa
bepo
04.08.08,05:27
Presne, buď to ručne prepasírovať alebo na stroji vylisovať ale nie odšťaviť, to je zbytočné vyťahovať odšťavovač.
beba13
08.08.08,15:55
Ja to robím jednoducho. Do hrnca dám alebo maliny, alebo ribizle, nalejem trošíčku vody, dám pokrievku a povarím. Ovocie pustí šťavu a ja to prepasírujem cez sito. Z hotovej šťavičky uvarím lekvár. Tak som robila z červených malín, ribizlí a teraz budem robiť černíc. Z černíc je najlepší. Pa
Vema má pravdu najlepší džem je ozaj z černíc ja viacej robím len ten, ríbezloví len raz za čas, lebo ten sa tak nemíňa, teraz som v pekárničke robila čučoriedkový uvidím aký bude ten.
kukučka
09.08.08,07:55
Ak chcete mať rýchle a lacné pohostenie, urobte v pekárni kysnuté cesto, z pol kila hrubej múky bude na dva plechy + ovocie a posýpka. Sú to najlepšie koláče na svete a priam božská je kombinácia marhúľ a boroviek.
cactus
09.08.08,09:49
Ak chcete mať rýchle a lacné pohostenie, urobte v pekárni kysnuté cesto, z pol kila hrubej múky bude na dva plechy + ovocie a posýpka. Sú to najlepšie koláče na svete a priam božská je kombinácia marhúľ a boroviek.

zaujímavé, pretože ja kysnuté cesto robím z hladkej OO múky s troškou polohrubej výberovej.
Nie je cesto potom tvrdé?


mimotemy
boroviek - borievok

len tak aby reč nestála, ale nemyslím to v zlom. Aj ja príjmem opravu - napomenutie, ak niečo v rýchlosti zle napíšem...???
kukučka
09.08.08,22:29
zaujímavé, pretože ja kysnuté cesto robím z hladkej OO múky s troškou polohrubej výberovej.
Nie je cesto potom tvrdé?


mimotemy
boroviek - borievok

len tak aby reč nestála, ale nemyslím to v zlom. Aj ja príjmem opravu - napomenutie, ak niečo v rýchlosti zle napíšem...???

mám kuchársku knihu vydanú v roku 1975 a tam je buď hrubá, alebo miešaná múka pri všetkých receptoch na kysnuté koláče

mimotemy máš pravdu, ani som si to neuvedomila a použila nárečový výraz borovky, ale ty tiež borievky, takže vlastne nemáš pravdu ;)

sú to čučoriedky :D
beba13
10.08.08,18:57
Odkedy mám pekáreň tak cesto robím len v nej či sú to buchty, knedle alebo len piškótové cestá je to kopec ušetreného času, teraz ked si deti zmyslia že chcú buchty večer, tak s tým nemám žiadny problém, voľakedy by som sa teda s tým nehrala po večeroch teraz ma to teší hlavne že to netrvá dlho. Akurát musím dať kilo tej múky, lebo z pol by im bolo málo.
kukučka
10.08.08,19:16
přiměřene, přiměřene :D mne by to cesto utieklo z pekárne :D Buchty som robila len pečené, teraz keď mi pekáreň urobí cesto, je to paráda. Ale doteraz jedávame knedľu namiesto parených buchiet. Prihrievala som ich klasicky na pare. Teraz fŕknem rukou do mikroténu pár kvapiek vody a dám ich hriať do mikrovlnky, keď sa vrecko nafúkne, sú hotové. Lenivý človek vymyslí všeličo. :D:D:D Nie je to síce môj nápad, ale je dobrý. Chystám sa už dlhšie vyrobiť buchty v parnom hrnci, ale foto z experimentu nesľubujem. :---
Luna
11.08.08,09:41
Kukučka prosím ťa ako pariš tie knedľe v mikrovlnke?Niekde som čítala,že na parenie treba dať do mikrovlnky pohár s vodou. O mikrotenovom sáčku som nepočula. Ďakujem.
kukučka
11.08.08,12:11
v tom mikroténovom vrecúšku
vema
11.08.08,12:18
v tom mikroténovom vrecúškuAsi si nerozumiete, kukučka tie knedle už hotové iba zohrieva, alebo sa mýlim?
kukučka
11.08.08,12:37
áno, varím ich 20 minút v parnom hrnci, kdesi je tu aj foto, ale niekto ich v mikroténe aj varí, hľadajte na www.labuznik.com
Lully
11.08.08,13:15
Ja si dávam do toho vypracovať a vykysnúť cesto na všetko,čo sa robí s kysnutého cesta/koláče,knedle atď. Výborný pomocník!
DanielaSL
11.08.08,16:53
Odkedy mám pekáreň tak cesto robím len v nej či sú to buchty, knedle alebo len piškótové cestá je to kopec ušetreného času, teraz ked si deti zmyslia že chcú buchty večer, tak s tým nemám žiadny problém, voľakedy by som sa teda s tým nehrala po večeroch teraz ma to teší hlavne že to netrvá dlho. Akurát musím dať kilo tej múky, lebo z pol by im bolo málo.


Beba prosím ťa, môžeš napísať presne recept na cesto na tie buchty? :) Knedlík tu už kdesi máme...
bnorika
12.08.08,11:00
Chcem sa Vás pýtať, kto má doma domácu pekáreň zn. Eta HARMONY, že aj Vaša dom. pekáreň začína miesiť cesto až po 17 minútach???
Teraz sme ju kúpili, a najprv sme mysleli, že je chybná, lebo po zapnutí nič nerobila, až po 17 min. začala vypracovať cesto, a dosť krátko!
Aké máte skúsenosti s touto značkou?
Ďakujem za odpovede!
DanielaSL
12.08.08,12:31
Nemám skúsenosť konkrétne s Etou, ale niektoré pekárničky najprv suroviny predhrejú a až potom začnú miesiť. Robí to napr. Bifinett. Skús si pozrieť v návode....malo by to tam byť napísané.
betka631
12.08.08,12:38
Ja mám Bifinett a najprv 15 min. predhrieva, takže človek má pocit, že sa nič nedeje a potom začne miesiť. :)
betka631
12.08.08,12:41
Daniela, robila si lekvár z ríbezlí? Len som chcela vedieť ako sa ti podaril. ;)
tina1
12.08.08,12:49
Chcem sa Vás pýtať, kto má doma domácu pekáreň zn. Eta HARMONY, že aj Vaša dom. pekáreň začína miesiť cesto až po 17 minútach???
Teraz sme ju kúpili, a najprv sme mysleli, že je chybná, lebo po zapnutí nič nerobila, až po 17 min. začala vypracovať cesto, a dosť krátko!
Aké máte skúsenosti s touto značkou?
Ďakujem za odpovede!

Mam Etu Siestu, tie pekarne su vsetky skoro rovnake. Nemusis mat obavy, ona najprv si predhrieva asi 17 min., motor nepracuje , az potom zacne miesit. Pokial dodrzis presne rozpis surovin, chlebik sa ti vydari.
Tu na porade najdes vela svelych rad, http://www.porada.sk/t67035-p78-domaca-pekaren-na-chlieb.html#post795766,http://www.porada.sk/t13226-p9-domaci-chlieb.html#post731251
Prajem vela zdaru a vitaj v klube
kukučka
12.08.08,13:02
Moulinex má viac programov, základný chlebík nepredhrieva, len tzv. sedliacky. Nechce sa mi veriť, že ty nemáš na výber, pozorne čítaj návod
DanielaSL
13.08.08,06:01
Daniela, robila si lekvár z ríbezlí? Len som chcela vedieť ako sa ti podaril. ;)

Betka zatiaľ nie, mám teraz rušno doma, rušno v práci..takže nebol čas.:confused:
beba13
14.08.08,18:17
Beba prosím ťa, môžeš napísať presne recept na cesto na tie buchty? :) Knedlík tu už kdesi máme...
Robievala som buchty z polohrubej múky, ale odkedy som vyskúšala recept od betky631 tak robím len ten aj dnes som upiekla 4 plechy. buchty nie sú vôbec vysušené, ale perfektne mäkké. Ak sa betka 631 neurazí tak tu je : 1kg hl.múka špeciál, 2dl olej, 0,5l mlieka, 3 vajíčka, soľ, trochu cukru, kocka droždia. Všetko dám do pekárničky vymiesiť, ale kysnúť cesto dávam do kysky z tupperwaru. Je to rýchle a pohodlné.
betka631
15.08.08,11:59
Robievala som buchty z polohrubej múky, ale odkedy som vyskúšala recept od betky631 tak robím len ten aj dnes som upiekla 4 plechy. buchty nie sú vôbec vysušené, ale perfektne mäkké. Ak sa betka 631 neurazí tak tu je : 1kg hl.múka špeciál, 2dl olej, 0,5l mlieka, 3 vajíčka, soľ, trochu cukru, kocka droždia. Všetko dám do pekárničky vymiesiť, ale kysnúť cesto dávam do kysky z tupperwaru. Je to rýchle a pohodlné.


beba13 nemám sa prečo uraziť :) ja podľa tohto receptu pečiem aj záviny a osie hniezda a vlastne všetko kysnuté. Už ani neviem ako som k nemu prišla.
Predtým som tiež piekla z polohrubej múky.
DanielaSL
16.08.08,15:08
Idem sa podeliť s mojou najnovšou skúsenosťou. Trochu som mala obavy piecť chlieb na expres programe. Nejako som tomu nedôverovala. Ale okolnosti ma predvčerom prinútili použiť tento program. A výsledok bol výborný. Chlieb bol hotový raz dva...vydarený, akurát som ľutovala, že som nedala trochu viac ražnej múky. Vrch som mala trochu bledý, nechala som chlebík ešte 10 minút dopekať. Takže do budúcna myslím, že tento program budem používať častejšie. :)
cactus
26.08.08,09:14
Piekol už niekto z vás chlieb s pohánkovou múkou?
Ja som sa snažila 2x a zakaždým mi spľasol. Nie celkom, ale predsa. Nebol taký pekný nafúknutý ako ostatné.

Pohánka je veľmi dobrý prostriedok (použijem toto prirovnanie) na rôzne zdravotné neduhy, preto aj táto múka........

Osvedčil sa mi nižšie prilepený recept z príspevku 32 tejto témy od Dáši, kde tých 150 g obmieňam rôznymi druhmi múky, ale pohánkovej sa akosi nedarí...:mee::mee::mee:. Daniela, ty si taký experimentátor, neskúšala si s tou múkou piecť?


Re: Domáca pekáreň na chlieb
Citát:
Pôvodca textu príspevku: vema http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/67035-domaca-pekaren-na-chlieb-post596833.html#post596833)
Ďakujem Dáška, budem experimentovať, mohla by si napísať ako si upiekla chlebík, ktorý Vám chutil.;)

Ja mám overený tento recept (kopirujem z inej diskusie)
350 ml vlažnej vody
2 PL oleja (ak dávaš mlieko, tak olej asi netreba)
1 PL octu (dávam jablkovy - dočítala som sa v diskusiach, že je to proti melivosti chleba a naozaj to tak je, overila som si, ked som ho zabudla pridať :D)
550 g múky - dávam zmes 400 g hladkej a 150 ražnej celozrnnej, alebo špaldovej, alebo grahamovej.
1 čl soli - Pozor ale, sol musí ísť dostatočne daleko od droždia. Inak droždie nekysne.
1 čl sušeného droždia (1 balík používam na 3x)
1-2 čl mrvenej rasce alebo ineho korenia
Ak sa mi chce, tak aj dva nastrúhané zemiaky
Nakoniec (po signale) prisýpam hrsť semien - slnečnica, tekvica). Už som dokonca aj varila špaldu, jašmenné krúpy. Bolo to fajn, ale teraz sa mi nechce


Ďakujem za vaše postrehy, rady a názory.
DanielaSL
26.08.08,09:46
Pohánkovú som ešte nemala, kde ju môžem kúpiť? A budem skúšať..ja som mala špaldovú , žitnú a rôzne ražné a celozrnné, ale pohánkovú som nikde nevidela.
DanielaSL
26.08.08,09:51
Inak tento osvedčený recept od Dáši robím poslednú dobu ,ale s acidofilným mliekom a teda už ocot nedám. Ale ide vždy zemiak a robím so všelijakými múkami a je pekný, chutný , vyrastený a ešte aj pekne stmavnutý. Pečiem ho najnovšie večer s nastavením , aby bol ráno čerstvý. Predtým sa mi sem-tam narobili aj ušaté chleby, ale odkedy to pečiem takto tak je vždy vydarený a aj ľahko vychádza z pekárne.
cactus
26.08.08,09:55
Pohánkovú som ešte nemala, kde ju môžem kúpiť? A budem skúšať..ja som mala špaldovú , žitnú a rôzne ražné a celozrnné, ale pohánkovú som nikde nevidela.
Pečiem podobne ako spomínaš, Daniela, z tých istých múk a je to bez problémov.

Pohánkovú som kúpila v Kauflande. Inak ten chlebík je chuťovo fajn, podobne ako celozrný a je hutnejší.

A najradšej pečiem z tých múk z Lidlu, sú rozne druhy v takých farebne odlíšenýc h sáčkoch podľa druhu zmesí. A všetky miešam podľa Dáškinho receptu.

Piekla som už aj ciabatú, skúsila som podľa Dáši a potom čiste iba ciabatu podľa návodu, ale zdal sa mi slaný. Takže: miešam.
cactus
26.08.08,09:59
Inak tento osvedčený recept od Dáši robím poslednú dobu ,ale s acidofilným mliekom a teda už ocot nedám. Ale ide vždy zemiak a robím so všelijakými múkami a je pekný, chutný , vyrastený a ešte aj pekne stmavnutý. Pečiem ho najnovšie večer s nastavením , aby bol ráno čerstvý. Predtým sa mi sem-tam narobili aj ušaté chleby, ale odkedy to pečiem takto tak je vždy vydarený a aj ľahko vychádza z pekárne.

Dala si mi inšpirácie na to acidko. Skúsim.

A to pomenovanie ušatý sa mi celkom páči http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif. Vidíš, to mi nenapadlo, že ho môžem takto pomenovať. Máš pravdu, fakt akoby mal uši....:D:D:D

Mne z pekárne vychádza tiež ľahko, iba tie diery po hákoch mi veľmi nevoňajú, ale čo už???? Je to malá chyba krásy za tú dobrotu, si myslím.

A tiež zvyknem nastaviť večer. Je to veľká výhoda.

A až by si náhodou natrafila na pohánkovú, tak daj vedieť ako sa ti chlieb podaril.
Gabi03
26.08.08,10:04
Mne z pekárne vychádza tiež ľahko, iba tie diery po hákoch mi veľmi nevoňajú, ale čo už???? Je to malá chyba krásy za tú dobrotu, si myslím.


Neviem či vo všetkých, ale z tej mojej po miesení by sa mohli vybrať háky a chlieb by sa piekol bez nich. No ešte som to neskúšala, lebo sa mi nechce hľadať v návode ani hádať, kedy je už vymiesené.
cactus
26.08.08,10:12
Neviem či vo všetkých, ale z tej mojej po miesení by sa mohli vybrať háky a chlieb by sa piekol bez nich. No ešte som to neskúšala, lebo sa mi nechce hľadať v návode ani hádať, kedy je už vymiesené.

Máš pravdu, ale nestojí to zato, aby človek doslova špehoval pri pekárničke, kedy a či už?, pretože ten chlebík je chutný aj s tými dierami. A hotovo!
Gabi03
26.08.08,10:13
Máš pravdu, ale nestojí to zato, aby človek doslova špehoval pri pekárničke, kedy a či už?, pretože ten chlebík je chutný aj s tými dierami. A hotovo!

Jasné. Hoci neviem, ako chutia tie diery. :D :D :D
cactus
26.08.08,10:14
Jasné. Hoci neviem, ako chutia tie diery. :D :D :D


No, vieš, Gabi, ony chutia podobne ako tie syrové.
mikrimi
26.08.08,10:36
Zdravim.

Neviem ci to bude pre niekoho este aktualne ale momentalne predavaju v TESCu domacu pekaren len za 1299,- ma 10 programov, 13hodinovy casovac, 60 minut udrzi chlebik teply. Je to sice "len" tesco znacka ale zaruka 2 roky plati. Daju sa v nej napiect 700g a 900g chlebik.
betka631
26.08.08,17:02
Pohánkovú som ešte nemala, kde ju môžem kúpiť? A budem skúšať..ja som mala špaldovú , žitnú a rôzne ražné a celozrnné, ale pohánkovú som nikde nevidela.

Daniela ja som kúpila pohankovú múku v Milk Agro (keďže u nás iné potraviny nemáme :D), preto som aj bola prekvapená, že takú múku vôbec majú, nakoľko celozrnná alebo špaldová a podobne im nič nehovorí.
Ja z nej primiešam len 2 polievkové lyžice....neviem prečo, ale na viac som sa neodhodlala. Zdá sa mi chlebík troška sladší, ale možno je to len môj pocit.
betka631
26.08.08,17:05
Zdravim.

Neviem ci to bude pre niekoho este aktualne ale momentalne predavaju v TESCu domacu pekaren len za 1299,- ma 10 programov, 13hodinovy casovac, 60 minut udrzi chlebik teply. Je to sice "len" tesco znacka ale zaruka 2 roky plati. Daju sa v nej napiect 700g a 900g chlebik.

Ja mám pekárničku z Lidla za 1500 Sk a značka možno tiež nič nehovorí...je to Bifinett...ale ja som s ňou maximálne spokojná. Never, že len značkové je kvalitné. ;)
DanielaSL
27.08.08,08:18
Aj ja tak hovorím....nie všetko super značkové musí byť najlepšie. Tiež svokrina Biffinet pečie rovnako ako moja. A podobne ako Biffinet vyzerá aj tá, čo predávajú v Tescu. Takže myslím, že sa oplatí ju kúpiť.
ludmila12
28.08.08,04:53
Aj mňa tu namaškrtili poraďáci na pečenie chleba pred pár mesiacmi a kúpili sme pekárničku jedinú akú mali. Keďže som už chcela piecť nezáležalo mi na značke je to tuším AKAI. A odkedy ju mám ešte sme chlieb nekupovali. Ludka:)
cactus
28.08.08,07:07
Inak tento osvedčený recept od Dáši robím poslednú dobu ,ale s acidofilným mliekom a teda už ocot nedám. Ale ide vždy zemiak a robím so všelijakými múkami a je pekný, chutný , vyrastený a ešte aj pekne stmavnutý. Pečiem ho najnovšie večer s nastavením , aby bol ráno čerstvý. Predtým sa mi sem-tam narobili aj ušaté chleby, ale odkedy to pečiem takto tak je vždy vydarený a aj ľahko vychádza z pekárne.

Vyskúšala som to acidko a tiež chutí fajn.

A ešte dodám, že ten so zemiakmi je ozaj výborný, ale dávam asi tak tri zemiaky namiesto dvoch. Zdá sa mi ten chlebík taký, takýýý (neviem to presne vystihnúť), ale takýýýý - asi vlhkejší, vyzerá akokeby bol namoknutý olejom, je pružnejší a a a a a a a a neviem ďalej :confused: proste výborný!!!!
betka631
28.08.08,12:11
Tak ste ma navnadili, že dnes urobím tiež chlebík s acidkom :)
Meggi 1
28.08.08,19:07
S acidkom som robila už dávnejšie, tiež nám chutil.

Napíšem môj poznatok z experimentovania pri pečení:
v poslednom období dávam varený zemiak do každého chleba, či je v recepte alebo nie. Chlebík je potom omnoho jemnejší, mäkkučký a aj na druhý deň - ak nepadne v ten deň hneď za obeť :) - je ešte vždy mäkký, je ako čerstvo upečený.
betka631
28.08.08,19:13
Chlebík s acidkom upečený...a výborný.

Meggi ja tiež dávam zemiak do každého chleba. Tak som si na to zvykla, že tiež už nepozerám na to či je v recepte alebo nie je.
zalobaba
30.08.08,22:08
Ahojte poraďáci/čky,

chcem sa spýtať, či máte niekto skúsenosti s domácou pekárňou zn. DOMO B 3975. Uvítam všetky názory, výhody aj nevýhody tejto konkrétnej pekárne, nakoľko zvažujem jej kúpu. Vopred Vám všetkým ďakujem.
Llívia
31.08.08,14:06
Ja mám pekárničku z Lidla za 1500 Sk a značka možno tiež nič nehovorí...je to Bifinett...ale ja som s ňou maximálne spokojná. Never, že len značkové je kvalitné. ;)

Keď som niekde na internete pozerala výrobky značky Bifinett, tak ma zaujala pekáreň, kde sa dala použiť buď len jedna nádoba, alebo sa dali použiť nádoby dve, a teda upiecť 2 rôzne chleby. Pri iných pekárňach som sa s tým nestretla.
http://www.kompernass.com/pages/_pdfs/5bbdc0434508d45b972515e7c602f3d3.pdf
Llívia
31.08.08,14:17
Chcela by som si kúpiť novú pekáreň zn. Moulinex HOME BREAD XXL BAGUETTE. Dokáže piecť aj bagety. Máte niekto s ňou skúsenosti?
Llívia
31.08.08,14:19
Teraz mám pekáreň zn. AFK. Kúpila som ju pred 4 rokmi v Metre. Už sa niečo napiekla a stále slúži ďalej. Ale vôbec sa mi v nej nedarí upiecť bezlepkový chlieb, takže ak máte nejaké dobré osvedčené recepty a rady, sem s nimi. Ďakujem.
(Môj pokus o bezlepkový chlieb skončil vždy patvarom, ktorý bol veľmi nízky a zle prepečený, nech som ho piekla na hociakom programe. Špeciálny program na bezlepkový chlieb nemám).
vieroslava
31.08.08,14:44
Teraz mám pekáreň zn. AFK. Kúpila som ju pred 4 rokmi v Metre. Už sa niečo napiekla a stále slúži ďalej. Ale vôbec sa mi v nej nedarí upiecť bezlepkový chlieb, takže ak máte nejaké dobré osvedčené recepty a rady, sem s nimi. Ďakujem.
(Môj pokus o bezlepkový chlieb skončil vždy patvarom, ktorý bol veľmi nízky a zle prepečený, nech som ho piekla na hociakom programe. Špeciálny program na bezlepkový chlieb nemám).
Bezlepkový chlieb sa nedá upiecť v každej pekárničke. Môžeš ho piecť len v pekárňach, ktoré sú určené aj na pečenie bezlepkového chleba. Je tvoja taká?
tina1
31.08.08,16:43
Teraz mám pekáreň zn. AFK. Kúpila som ju pred 4 rokmi v Metre. Už sa niečo napiekla a stále slúži ďalej. Ale vôbec sa mi v nej nedarí upiecť bezlepkový chlieb, takže ak máte nejaké dobré osvedčené recepty a rady, sem s nimi. Ďakujem.
(Môj pokus o bezlepkový chlieb skončil vždy patvarom, ktorý bol veľmi nízky a zle prepečený, nech som ho piekla na hociakom programe. Špeciálny program na bezlepkový chlieb nemám).
Nepoznam sice tu pekaren, mam pekarne Eta a Bifinet, ale ani v jednej nepeciem na programe urceny pre pecenie ,,bezlepkovy", pretoze je prilis dlhy a velakrat miesi. Skus program, ktory trva asi 2 hodiny. Viac sa dozvies: http://celiakia.sk/, http://celiakia.sk/
pavol54
01.09.08,19:30
Dobrý večer dámy. Potreboval by som poradiť. Stal som sa vlastníkom pekárne z TESCA za 890 ,- Sk na 700,900 gr. Mám však pri pečení menší problém niekedy sa mi stane že cesto nakysne a keď prídem vybrať upečený bochník tak je spadnutý teda okraje sú hore a stred je prepadnutý čím to môže byť?
cactus
02.09.08,06:00
Dobrý večer dámy. Potreboval by som poradiť. Stal som sa vlastníkom pekárne z TESCA za 890 ,- Sk na 700,900 gr. Mám však pri pečení menší problém niekedy sa mi stane že cesto nakysne a keď prídem vybrať upečený bochník tak je spadnutý teda okraje sú hore a stred je prepadnutý čím to môže byť?

buď si dal veľa vody alebo droždia

skús si pozrieť recept z príspevku 783 zo strany 79 od Dáši. Tento recept je fakt výborný a ako som už písala, ja tam dávam cca tri zamiaky a aj viacej semien - tekvicu, sezam, ľan, slnečnicu a kmín a to dvojaký, mletý aj celý.
A chlebík je výborný. A múku 150 gr obmieňam. Väčšinou dávam tú z Lidla.

Nech sa ti podarí.....http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
Llívia
02.09.08,19:35
Bezlepkový chlieb sa nedá upiecť v každej pekárničke. Môžeš ho piecť len v pekárňach, ktoré sú určené aj na pečenie bezlepkového chleba. Je tvoja taká?

Práveže takýto program moja pekáreň nemá. Tak som to skúšala aj na celozrnnom (3:40), aj normálnom programe (3:00) a neviem na akom ďalšom a nič. Program v dĺžke 2 hod. ako tu niekto písal, tiež nemám. Ale videla som na hotovej zmesi na bezlepkový chlieb (tuším bola od firmy Labetta) odporúčanie piecť ho na 2 hod. programe.

Nikto nemáte skúsenosť s pekárňou Moulinex, ktorá dokáže piecť aj bagety?
DanielaSL
10.09.08,20:15
Dievčatá pekárky...slivkový džem ste v pekárni neskúšali robiť? Zrovna ho nemusím..ale svokra má nadúrodu sliviek, tak by som skúsila....:rolleyes:
kukučka
10.09.08,20:45
veru nie, ale čítala som, že "pečou sekanou" :D
haska
12.09.08,12:33
Ja pečiem od januára, doteraz som piekla iba v rúre, a tiež som na všeličo prišla, posledný týždeň už skúšam PANASONiC 255. S mužom sa pobede dohadujeme, kto bude piecť, on skúša normálny chlieb, ja bezlepkový. Ten je citlivý na prekysnutie, radšej teda kratšie programy (kysnutie max do 1 hod a pečenie okolo 3/4 hodiny). Porovnávala som program normálneho chleba rýchleho, kt, pečie muž, ten je do 2 hodín a skoro úplne je totožný časmi kysnutie a pečenie, ako moj bezlepkový, naviac sa dá nastaviť veľkost a chrumkavosť korky, čo je sčasti obmedzené na programe mojom. Dnes idem teda vyskúšať program na normálny chlieb, rýchly. BAKE RAPID sa volá. potom napíšem výsledok. Tiež je dôležité množstvo vody, keď je cesto moc husté, pomalšie kysne a nevadí mu hodinové kysnutie. Pozdravujem ....
haska
12.09.08,18:36
Mno...moc sa mi dnes nedarilo, kúpila som novú zmes od EMCO v TESCU,50SK v háji, ale to pri novom druhu múky tak býva, cesto bolo strašne husté a tak som stroju pomaháhala miesiť a dolievala vody a pustila ešte raz program od začiatku. Pečeniu zdar a bezlepkovým zvlášť.
tinaM
13.09.08,21:00
Dievčatá pekárky...slivkový džem ste v pekárni neskúšali robiť? Zrovna ho nemusím..ale svokra má nadúrodu sliviek, tak by som skúsila....:rolleyes:
Danielka, dnes som sa snažila uvariť v dom. pekárničke slivkový lekvár. Nešlo to. Bol riedky, ovocie sa pekne rozvarilo, ale nezhustlo. Pekárnička nebola vôbec ofrkaná /myslela som, že ju budem musieť drhnúť/.
Nakoniec som ho varila pekne klasicky po troške vo veľkej teflonovej panvici.

V pekárničke sa určite vydarí napr. jahodový džem, ale s nejakým pektínom, lebo inak sa nezahustí.
cactus
14.09.08,05:34
Danielka, dnes som sa snažila uvariť v dom. pekárničke slivkový lekvár. Nešlo to. Bol riedky, ovocie sa pekne rozvarilo, ale nezhustlo. Pekárnička nebola vôbec ofrkaná /myslela som, že ju budem musieť drhnúť/.
Nakoniec som ho varila pekne klasicky po troške vo veľkej teflonovej panvici.

V pekárničke sa určite vydarí napr. jahodový džem, ale s nejakým pektínom, lebo inak sa nezahustí.


a neskúšala si to potom na 2x variť?
tinaM
14.09.08,14:18
a neskúšala si to potom na 2x variť?
Cactus, neskúšala. Mám dojem, že je to zbytočné, lebo tá voda z ovocia sa nemá kde vyparovať. Ak by som nechala otvorený kryt, určite by sa aj teplota znížila.
Chcela som navariť úplne hustý lekvár, ako robili naše staré mamy v medených kotlíkoch. V pekárničke to nedosiahneš.
branislavp
15.09.08,13:06
Takáto pekáreň je naj!!!


To je hudba minulosti.
DanielaSL
15.09.08,16:53
Tak dobre Tinka, že si napísala o ten lekvár, lebo už som chcela naoberať a skúšať...tak to v nej radšej neriskujem.:);)
kukučka
15.09.08,16:56
ak si pozrieš recepty na džemy, tak je to malé množstvo a tuším sú všetky so želírovacím cukrom. Taký lekvár ako chceš ty dosiahneš len dlhším odparovaním,
napr. v otvorenom tlakovom hrnci, alebo si prečítaj recepty v téme slivky (http://www.porada.sk/t30808-slivky.html)
kvetan
23.09.08,17:02
Prosím o recept na koláče,ktoré by mi pekáreň len vymiešala a nakysla maximálne tak 1kg.cesta.Ďakujem
DanielaSL
23.09.08,17:14
Náš obľúbený koláč je brioška. Tu už niekde v téme som recept dávala. Je to niečo ako vianočka.
kvetan
26.09.08,17:53
Prosím o recept na koláče,ktoré by mi pekáreň len vymiešala a nakysla maximálne tak 1kg.cesta.Ďakujem
Myslel som tým ,že nakysnuté cesto potom dám na plech a potom ako slaný koláč,alebo ovocný dám piecť do el.rúry.
kukučka
26.09.08,18:09
veď si nájdi akýkoľvek recept na kysnuté cesto
trebárs tu: http://diskuse.dama.cz/d.php?d=716
DanielaSL
27.09.08,08:04
Myslel som tým ,že nakysnuté cesto potom dám na plech a potom ako slaný koláč,alebo ovocný dám piecť do el.rúry.


A niečo takéto?




Kysnuté cesto.


1kg hl.múka špeciál, 2dl olej, 0,5l mlieka, 3 vajíčka, soľ, trochu cukru, droždie.
tina1
27.09.08,08:21
A niečo takéto?




Kysnuté cesto.


1kg hl.múka špeciál, 2dl olej, 0,5l mlieka, 3 vajíčka, soľ, trochu cukru, droždie.
Podobny recept mam aj ja , je vynikajuci, len davam vyberovu muku
Danielka davas miesit do pekarne 1kg muky?
DanielaSL
27.09.08,08:48
Tinka ja som ho ešte neskúšala, ale ten recept ste tu niektorá na moju prosbu prilepila. Tak som ho len skopírovala.
betka631
27.09.08,09:46
Podľa tohto receptu pečiem všetky kysnuté koláče...je naozaj dobrý. Ešte som cesto nemiesila v pekárničke, ale asi by som si ho rozdelila na polovičku, pretože do mojej by som mala dať max. 750 g múky.
vieruš
02.10.08,10:17
Včera som pozerala Teleráno a bola tam pekárnička.Tak som sa večer mrkla na nete a vďaka meninám ju už mám doma/ako darček/ vybrala som Moulinex XXL kúpila som múku v Lídli na celozrnný chlebík a už len čítam a nakúkam a čakám čo z toho bude.Všetci chválite kysnuté cesto na buchty,no uvidíme to v zásade nepečiem,lebo aj keď dvaja sme robili to isté s tým mojím na druhý deň bolo možné aj obloky vytlkať tak to skúsim .Ak by boli nejaké osvedčené receptíky a vylepšenia,tak PROSÍM PROSÍM aj na email ĎAKUJEM:eek::confused::---:)
kukučka
02.10.08,10:28
v mojom príspevku 823 máš link, je tam receptov do bludu
a tu veľmi veľa rád a skúseností, recepty tiež:
http://forum.living.cz/viewtopic.php?f=151&t=1983095
cactus
02.10.08,11:02
Včera som pozerala Teleráno a bola tam pekárnička.Tak som sa večer mrkla na nete a vďaka meninám ju už mám doma/ako darček/ vybrala som Moulinex XXL kúpila som múku v Lídli na celozrnný chlebík a už len čítam a nakúkam a čakám čo z toho bude.Všetci chválite kysnuté cesto na buchty,no uvidíme to v zásade nepečiem,lebo aj keď dvaja sme robili to isté s tým mojím na druhý deň bolo možné aj obloky vytlkať tak to skúsim .Ak by boli nejaké osvedčené receptíky a vylepšenia,tak PROSÍM PROSÍM aj na email ĎAKUJEM:eek::confused::---:)

Tak ti blahoželám, ja mám takú istú a som s ňou nadmieru spokojná.
grenadina
02.10.08,11:42
Dobry den,

je to super vec, moja mama v tom pečie vyborny chlieb. Všetko to urobi samo zahnetie cesto, vykysne to a potom to upečie, skvela vec, akurat musite počitať s tym že to zaberie miesto a samozrejme ma to aj spotrebu elektriny.
vieruš
02.10.08,12:28
Takže už som dopiekla chlieb z lidlu,ale až nikde na konci som sa dočítala v diskusii že treba pridať trochu oleja,no nevadí nedal sa mi vyklopiť.Musela som sa s ním popasovať.Inak je super.Už papkáme.
vieruš
02.10.08,12:31
ďakuje za link,len som myslela overené /a vylepšené/recepty
cactus
02.10.08,12:52
Takže už som dopiekla chlieb z lidlu,ale až nikde na konci som sa dočítala v diskusii že treba pridať trochu oleja,no nevadí nedal sa mi vyklopiť.Musela som sa s ním popasovať.Inak je super.Už papkáme.

aby sa dobre vyklopil, tak ho nechám po dopečení ešte aspoň pol hodiny, potom sa lepšie vypklopí a aj kôrka je tmavšia, chrumkavejšia a háky potom tiež vyberám, až keď trocha ochladne, dajú sa lepšie vybrať.
cactus
02.10.08,12:57
a ešte prikladám recept zo strany 79 príspevok 783


Re: Domáca pekáreň na chlieb
Citát:
Pôvodca textu príspevku: vema http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/67035-domaca-pekaren-na-chlieb-post596833.html#post596833)
Ďakujem Dáška, budem experimentovať, mohla by si napísať ako si upiekla chlebík, ktorý Vám chutil.;)

Ja mám overený tento recept (kopirujem z inej diskusie)
350 ml vlažnej vody
2 PL oleja (ak dávaš mlieko, tak olej asi netreba)
1 PL octu (dávam jablkovy - dočítala som sa v diskusiach, že je to proti melivosti chleba a naozaj to tak je, overila som si, ked som ho zabudla pridať :D)
550 g múky - dávam zmes 400 g hladkej a 150 ražnej celozrnnej, alebo špaldovej, alebo grahamovej.
1 čl soli - Pozor ale, sol musí ísť dostatočne daleko od droždia. Inak droždie nekysne.
1 čl sušeného droždia (1 balík používam na 3x)
1-2 čl mrvenej rasce alebo ineho korenia
Ak sa mi chce, tak aj dva nastrúhané zemiaky
Nakoniec (po signale) prisýpam hrsť semien - slnečnica, tekvica). Už som dokonca aj varila špaldu, jašmenné krúpy. Bolo to fajn, ale teraz sa mi nechce

doplním, že sme skúšali s Danielou SĽ aj s acidkom. Je dobrý.
vieruš
02.10.08,21:21
Ďakujem,už boli na ochutnávke aj susedia.Pečiem už tretí chlebík.Skúšam z celého kg kupovanej zmesy.Tak som zvedavá.Škoda že som ju nemala skôr.
vieruš
02.10.08,21:23
To acidko v akom množstve a namiesto čoho?Som fakt ľavá na pečenie.ďakujem
cactus
03.10.08,04:25
To acidko v akom množstve a namiesto čoho?Som fakt ľavá na pečenie.ďakujem


vieruš v týchto citovaných máš naše skúseností s DanielouSĽ ako ame si ich vymieňali.








Inak tento osvedčený recept od Dáši robím poslednú dobu ,ale s acidofilným mliekom a teda už ocot nedám. Ale ide vždy zemiak a robím so všelijakými múkami a je pekný, chutný , vyrastený a ešte aj pekne stmavnutý. Pečiem ho najnovšie večer s nastavením , aby bol ráno čerstvý. Predtým sa mi sem-tam narobili aj ušaté chleby, ale odkedy to pečiem takto tak je vždy vydarený a aj ľahko vychádza z pekárne.


Idem sa podeliť s mojou najnovšou skúsenosťou. Trochu som mala obavy piecť chlieb na expres programe. Nejako som tomu nedôverovala. Ale okolnosti ma predvčerom prinútili použiť tento program. A výsledok bol výborný. Chlieb bol hotový raz dva...vydarený, akurát som ľutovala, že som nedala trochu viac ražnej múky. Vrch som mala trochu bledý, nechala som chlebík ešte 10 minút dopekať. Takže do budúcna myslím, že tento program budem používať častejšie. :)


Pečiem podobne ako spomínaš, Daniela, z tých istých múk a je to bez problémov.

Pohánkovú som kúpila v Kauflande. Inak ten chlebík je chuťovo fajn, podobne ako celozrný a je hutnejší.

A najradšej pečiem z tých múk z Lidlu, sú rozne druhy v takých farebne odlíšenýc h sáčkoch podľa druhu zmesí. A všetky miešam podľa Dáškinho receptu.

Piekla som už aj ciabatú, skúsila som podľa Dáši a potom čiste iba ciabatu podľa návodu, ale zdal sa mi slaný. Takže: miešam.
DanielaSL
03.10.08,17:18
Ešte raz pridávam trochu upravený Dášin recept.



Chlebík od Dáši na 1000 g.



350 ml vlažnej vody alebo acidofilného mlieka
2 PL oleja
1 PL octu (dávam jablkový - dočítala som sa v diskusiách, že je to proti trúseniu chleba a naozaj to tak je, overila som si, keď som ho zabudla pridať .
550 g múky - dávam zmes 400 g hladkej a 150 ražnej celozrnnej, alebo špaldovej, alebo grahamovej.
2 čl soli - Pozor ale, soľ musí ísť dostatočne ďaleko od droždia. Inak droždie nekysne.
1 čl cukru
1 čl sušeného droždia (1 balík používam na 3x)
1-2 čl mrvenej rasce
2 uvarené postrúhané a vychladnuté zemiaky.


V menšom množstve : na 750 g

270 ml vody alebo acidofilného mlieka
1 1/2 PL oleja
1/2 PL octu
1 a pol ČL soli
1 ČL cukru
1 čl droždia
rasca, semiačka tekvicové , slnečnicové, ľanové, sezamové
1 – 2 väčší uvarený nastrúhaný zemiak
420 g múky - 300 g hladkej T 650 + 120 g ražnej, špaldovej, žitnej, celozrnnej


V prípade použitia acidofilného mlieka sa ocot už nedáva.
Deppo
04.10.08,08:03
Ahojte milé pekárky/pekári :) Včera som si zadovážil svoju prvú pekárničku Moulinex XXL. Keďže som tvor nedočkavý nedalo mi ju hneď aj nevyskúšať. Chlebík sme doma mali tak som sa pustil do bábovky. Dopadlo to nad moje očakávania. Podarila sa super, dokonca aj tvar vyzeral k svetu, aj keď jeden rožok sa malinko prepadol - ale chuťova fantázia.:cool:
ALe napríklad vôbec neviem ako nastaviť tú kôrku a kedy. Kedy vybrať tie miešače aby v chlebíku nebola diera. A ešte by som bol rád pri radách nejakých receptoch od tých ktorý majú už skúsenosti s Moulinex XXL, aj s programom ktorý používať ...ďakuuujem.
Dneska sa chystám na pomarančový džem, budú palacinky tak som zvedavý držte palce:D
zabavac
04.10.08,10:24
Moja žena pečie výborný chlieb.
Postup: 1 hrnček mletej pšenice, 2-3 postrúhané varené zemiaky, trocha ľanového semena, trocha vločiek, rasca, soľ.
urobí kvások na mlieku a zakvasí. nechá kysnúť hodinu. Potom to vyleje do herou vymasteného pekáčika, do kt. sa zmestí práve toto množstvo a pečie hodinu. Po upečení potrie studenou vodou.
Myslím si, že domáca pekáreň by bola pre nás zbytočná. trocha šikovná gazdiná si poradí aj bez pekárne, podľa mňa je to zbytočný prepych. Ale to je môj názor, nikomu ho nevnucujem.
Deppo
04.10.08,12:58
Samozrejme šikovná gazdiná si poradí aj bez domácej pekárničky. ALe pre mňa menej zručného je to idealna vecička. Dneska som v nej robil cesto na knedľu podľa receptu, ktorý som našiel na porade a môžem len a len odporučiť. A chystám sa večer tiež na džem.
Až taký prepych to podľa mňa nie je, už ide na trhu dostať aj za symbolickú cenu;)
Ja som z nej proste uplne nadšený už by som ju nedal za nič na svete:D
zalobaba
04.10.08,13:55
Ja ju mám tiež. Nebola síce za symbolickú cenu, snažila som sa ísť zlatou strednou cestou a neľutujem. zo začiatku síce sklamanie - naše múky a tak - nevhodné na pečenie chleba..... teraz kupujem hotové zmesy od výmyslu sveta v Rakúsku, obľúbila som si tie z HOFER. Cenový rozdiel - u nás 1 kg za 50,- Sk, tam 1 kg za 0,99 €. A pečiem nie z polovice, lebo sa mi ten chlebík zdal moc vysoký a zle sa krájal a tak..... ale 1kg rozdelím na 3 časti. Z jednej 1kg zmesy upečiem poctivé 3 chlebíky tak po cca 520 g.
DanielaSL
04.10.08,21:46
Zalobaba trochu s tebou nebudem súhlasiť. Úplne si vystačím s múkami , ktoré kúpim aj u nás v meste. Hladkú múku T 650 dostať skoro všade. Špeciálnejšie múky najčastejšie nakupujem v Kauflande. Chlieb mám chutný, výborný, len sa tak po ňom zapráši. Viem ,čo som do neho dala a pretože obmieňam múky, semiačka mám ho za každým razom iný.
kukučka
04.10.08,22:37
Deppo súhlasím s tebou. Dnes zo školy dcéra doniesla kroisant poliaty čímsi, čo malo byť marcipán a hoci vyzeral pekný, vôbec mi nechutil, ohrdla ho aj mačka. Odkedy máme pekáreň, chlebík sme kúpili len výnimočne. Návod si treba čítať viackrát, vždy niečo objavíš. V mojom je tabuľka v ktorej mám pri jednotlivých programoch vypísané časy ako dlho pekáreň cesto miesi, nahrieva, kysne a pečie. Pred pečením ti pípne, kedy máš pridať prísady, keď ich zamieša, môžeš nádobu vybrať, vybrať cesto a háky. Ja to ale nerobím. Pečiem veľké kilové chlebíky a nemám rada veľké krajce. Keď chlebík na rošte trošku ochladne, ešte teplý ho prekrojím na polovicu. Skôr sa dá jesť aj odložiť. :D Kôrku nastavuješ pred pečením, počas behu programu sa nedá meniť nič. Pozor, ak ju vypneš a zapneš, program začne pracovať od začiatku.
Piekla som aj kváskové celozrné chleby a tam som pridávala ešte aspoň 10 minút pečenia a robím to často aj teraz. Niekedy sa zabudnem a je to aj viac. Chlebík nám tak viac chutí.
Droždie používam čerstvé a úplne stačí štvrtinka kocky aj keď dávam 630 gr miešanej múky.
Používam len maslo, bravčovú masť, alebo olej. Žiaden škodlivý margarín.

citujem:
A teď je to zajímavé…
Margarín byl původně vyroben jako krmivo, po němž měli rychle přibývat krocani. Ty ale místo toho zabíjel. Ovšem lidé, kteří předtím vložili do výzkumu všechny své peníze, chtěli aby se jim vrátily, a tak dali hlavy dohromady a uvažovali, co udělat, aby je dostali zpět.
Původně to byla bílá hmota bez chuti a zápachu, takže do ni přidali žluté barvivo a umělou příchuť, a začali to lidem prodávat místo másla.
celý článok tu:
MARGARÍNY JSOU ZDRAVOTNÍ RIZIKO (http://www.magazinluna.sk/default.aspx?p=magazinearticlepage&article=149)
Deppo
05.10.08,12:09
Ja som piekol z klasickej polohrubej múky bábovku a bola vynikajúca a podarila sa hneď na prvý krát. Celková moja robota 5 minut, ostatné zariadila pekárnička, prikladám aj fotku - posúďte sami. Chuť bola rovnako dobrá ako jej výzor - aspoň pre mňa:)
Včera som nejak nestíhal , tak džem som robil dneska - pomarančový. Výsledok tiež veľmi dobrý, ale ešte nestuhol , takže nebudem vychvaľovať pred úplným dokončením. Hlavne mi vyhovuje, že všetko naokolo nebolo lepkavé a kuchyňa ostala ako keby nedotknutá. Z trištvrte kila pomarančov boli len tri - 350g fľaštičky, aj tak sa to oplatilo!:cool: Nabudúce by som to však robil troška prácnejšie a pomaranče očistil uplne bez tých šupiek, tak by to bolo podľa mňa ešte lepšie. Prikladám tiež fotky.
Nemôžem si pomôc ale pekárnička sa mi páči čoraz viac. Dneska sa chystám na biskupský chlebíček , a skúsim troška aj experimetovať:--- A urobím ho z hladkej múky T650 , tak som zvedavý ako sa podarí.
Kukučka ja som použil margarín tiež, ale na základe tvojej rady naposledy. Doma sme nezvykli, piecť a priznám sa, za posledných asi 10 rokov som ho použil prvý raz - naposledy:)
DanielaSL
05.10.08,12:15
Deppo super...až som dostala chuť na tú bábovku aj džem. Bábovku asi robiť nebudem , ale ten pomarančový džem vyskúšam. Podľa čoho si ho robil? Podľa receptov v knižke, ktorá bola pri pekárničke?
Inak biskupský chlebík som z tej knižky robila kedysi hneď ako som dostala pekárničku, ale myslím, že v knižke je chyba v postupe. Daj si pozor, myslím, že sa tam zabudlo na vymiešané vajíčka. Treba ich dať do pekárne skôr.
tetrisss
05.10.08,12:21
Daj recept na tu babovku, vyzera dobre.
zalobaba
05.10.08,12:30
Ja som piekol z klasickej polohrubej múky bábovku a bola vynikajúca a podarila sa hneď na prvý krát. Celková moja robota 5 minut, ostatné zariadila pekárnička, prikladám aj fotku - posúďte sami. Chuť bola rovnako dobrá ako jej výzor - aspoň pre mňa:)
Včera som nejak nestíhal , tak džem som robil dneska - pomarančový. Výsledok tiež veľmi dobrý, ale ešte nestuhol , takže nebudem vychvaľovať pred úplným dokončením. Hlavne mi vyhovuje, že všetko naokolo nebolo lepkavé a kuchyňa ostala ako keby nedotknutá. Z trištvrte kila pomarančov boli len tri - 350g fľaštičky, aj tak sa to oplatilo!:cool: Nabudúce by som to však robil troška prácnejšie a pomaranče očistil uplne bez tých šupiek, tak by to bolo podľa mňa ešte lepšie. Prikladám tiež fotky.
Nemôžem si pomôc ale pekárnička sa mi páči čoraz viac. Dneska sa chystám na biskupský chlebíček , a skúsim troška aj experimetovať:--- A urobím ho z hladkej múky T650 , tak som zvedavý ako sa podarí.
Kukučka ja som použil margarín tiež, ale na základe tvojej rady naposledy. Doma sme nezvykli, piecť a priznám sa, za posledných asi 10 rokov som ho použil prvý raz - naposledy:)

Ja by som si prosila receptíček na ten pomarančový džemíček, lebo na fotkách vyzerá veľmi mňamky.....
Deppo
05.10.08,12:46
Jooj ďakujem za pochvali:D Ano robil som to podľa receptov ku pekárničke, ale zachvílku sa budem musieť poobzerať po nových lebo je ich tam málo. A ďakujem za radu Daniela:)

Tak pridávam recept na bábovku (1000g)
120 ml mlieka
3 vajcia
210 g masla /robil som Hery, ale naposledy/
1 čl soli /podľa odmerky ku pekárničke/
90 g cukru (som dal 80 normalneho + 10 škoricového)
530 g polohrubej múky
2,5 čl sušeného droždia ( podľa mňa uplne stačia 2, lebo sa mi jedol rožok troška zohol)
50 g orechov nasekaných (môžu byť aj madle, dokonca som čítal na nete aj recep s arašidmi!)
150 g hrozienok vymáčaných v rumovej arome

Celková doba prípravy 3h50m.

A recept na džem
750 g pomarančov -čistá váha (odporúčam očistiť ale uplne od šupiek, troška prácnejšie, ale výsledok bude určite stáť zato)
600 g cukru
50 g pektínu

Celková doba prípravy 1h5m
tetrisss
05.10.08,12:58
Dakujeme pekne, vyskusame.:---
Meggi 1
05.10.08,15:36
Deppo, ďakujem za recept na pomarančový džem. Určite ho vyskúšam. Zdá sa byť dobrý. Nie v pekárni, lebo moja nemá program na džem :mee: ale klasicky na sporáku. Raz som kúpila hotový pomarančový džem, chutil nám, ale takémuto domácemu sa určite nevyrovná, keď viem, čo som do neho dala :)

Deppo, skvele sa Ti vydarili aj bábovka aj džem. 1*
Ja by som tiež nedala pekáreň preč, som rada, že ju mám. Je to dobrý pomocník. To ocení ten, kto pekáreň už raz vyskúšal - kto nie, ten sa vyjadruje proti pekárni. Jednoznačne dobrá vec v kuchyni!
cactus
05.10.08,16:13
Deppo, už som si aj vytlačila tvoj recept na bábovku a aj jamik. Určite vyskúšam.
Vďaka.
Deppo
05.10.08,17:34
Rado sa stalo, dúfam že čoskoro prispejem aj vlastným receptom nielen nejakým skopírovaným.:D
Meggi pekárničku nedám za nič, a všade budem šíriť jej posolstvo:)
Cactus tá bábovka nemá chybu! vážne, džem treba troška doladiť, ale aj to bude:)
K tomu džemu , už pekne vychladol - je krásne hustý, a rodine veľmi chutil. N môj vkus tam niečo chýba. Nabudúce skúsim pridaj aj troška kyselky, je troška sladký. Keď si to však zoberiem , možno zato môžu aj pomaranče, boli dosť ako to nazvať nekvalitné a preschnuté.
Teraz miesto biskopského chlebíčka (nemali sme vajíčka, a proste pohodlnosť:---) robím také ciboľovo - cesnakové niečo, tak držte palce nech sa to podarí:) Určite hodím aj foto nech to už dopadne ako chce.
Kuchárka sa stáva pomaly mojou drogou. Dúfam, že mi to vydrží:)
cactus
05.10.08,19:29
Rado sa stalo, dúfam že čoskoro prispejem aj vlastným receptom nielen nejakým skopírovaným.:D
Meggi pekárničku nedám za nič, a všade budem šíriť jej posolstvo:)
Cactus tá bábovka nemá chybu! vážne, džem treba troška doladiť, ale aj to bude:)
K tomu džemu , už pekne vychladol - je krásne hustý, a rodine veľmi chutil. N môj vkus tam niečo chýba. Nabudúce skúsim pridaj aj troška kyselky, je troška sladký. Keď si to však zoberiem , možno zato môžu aj pomaranče, boli dosť ako to nazvať nekvalitné a preschnuté.
Teraz miesto biskopského chlebíčka (nemali sme vajíčka, a proste pohodlnosť:---) robím také ciboľovo - cesnakové niečo, tak držte palce nech sa to podarí:) Určite hodím aj foto nech to už dopadne ako chce.
Kuchárka sa stáva pomaly mojou drogou. Dúfam, že mi to vydrží:)
Práve som chcela povedať, že tam možno treba dodať kyselinu citrónovú a určite to bude mať lepšiu chuť...
Deppo
05.10.08,19:55
Cactus napadlo to aj mňa, ale až po tom čo bol uvarený:D Za horúca nebol taký sladký, asi tie chute museli prezrieť. No džem som robil prvý raz vo svojom živote, tak budem nabudúce múdrejší:cool:
Prikladám aj fotky môjho dnešného výtvoru. Nakonci som ho ešte potrel cesnakom (ten u nás môžme) a 10 minut piekol. Doma zožal obrovské ovácie, naštiastie som ho stihol odfotiť, predtým ako bolo po ňom:eek: Už len čakám kedy niečo upečiem a poriadne padnem na zadok, lebo zatiaľ sa pekárničke fakt darí. Sám sa musím priznať, že toto som od tohoto stroja nečakal. Proste predčil všetky moje očakávania. A týmto aj končím moje chváli k tejto mašinke, lebo si budete myslieť, že niekomu robím reklamu:rolleyes:
Zajtra máme s pekárničkou pauzu,aby sa mi ani náhodou nezunovala. Pokiaľ sa ovšem doma neminie chlieb:---
kukučka
05.10.08,20:24
tak ako so stuženými tukmi, zase nesúhlasím :---
na želírovanie džemov stačí citrónová šťava /ak ho ovocie má málo/
a netreba všelijaké umelé prípravky
kukučka
05.10.08,20:27
A týmto aj končím moje chváli k tejto mašinke, lebo si budete myslieť, že niekomu robím reklamu:rolleyes:


len sa pochváľ, my sa tešíme s tebou :---:D
vieruš
06.10.08,09:59
Danielka veľmi ti ďakujem.
vieruš
06.10.08,10:02
aby sa dobre vyklopil, tak ho nechám po dopečení ešte aspoň pol hodiny, potom sa lepšie vypklopí a aj kôrka je tmavšia, chrumkavejšia a háky potom tiež vyberám, až keď trocha ochladne, dajú sa lepšie vybrať.

joooj a to si mám zadovážiť zbraň aby som ho pol.hod uchránila pred mijím manželom?
cactus
06.10.08,11:33
joooj a to si mám zadovážiť zbraň aby som ho pol.hod uchránila pred mijím manželom?

tak to už je na tebe, ale doporučila by som, keď už nejakú zbraň, tak tú našu - ženskú. Určite by pomohla...:D:D:D
pasuliatko
06.10.08,11:45
máme ju doma a je to super vec :)
kablika
06.10.08,15:00
Mame domacu pekaren cca rok a neviem si ju vynachvalit. Aj moje zname - a ich rodiny. Su tam 3 velkosti a 3stupne pecenia. Vsetko sa nasype a za cca 3,5 ho je na svete super chlebik. Treba ale urcite vyberat ten dlhsie trvajuci program.
Vrele odporucam celozrnny chlieb - zdravy, chutny, bezpecne viete co v nom je :-) a zasyti ovela lepsie, ako biele pecivo. Robim ho podla programu-olej davam olivovy a nie lyzicku ale lyzicu, pomer celozrnnej muky - tej vzdy viac ako tej chlebovej hladkej, slnecnica, sezam, a maly typ: v casti kde sa dava voda,sol,cukor davam na koncek nozika provensalske korenie. Ma to uzasnu aromu.
Dobry je aj program na vianocku.
Drozdie som si overila aj inej znacky - je to taky zltobezovy obal nazov nieco na r. v kaufl. a je lacnejsie ako oet.
kablika
06.10.08,15:07
a to najdolezitejsie som zabudla - typ je to mouli...x home bread,ten ma len jeden hnetak a je max na 1kg chlieb, tak ak ste 4, aby vam vydrzal aspon na 2 dni asi by bol lepsi typ s 2hnetakmi, tam sa da urobit vacsi.
Inak chlebik sa da po vychladnuti nakrajat a odlozit do mrazaku a znova pouzit po rozmrazeni a je stale chutny.
Deppo
06.10.08,15:19
Ja pečiem dneska svoj prvý biely chleb, ale ten recept sa mi zdal nejaký až príliš jednoduchý:eek:
vieruš
06.10.08,21:31
Aj ja som úplná analfabetka na pečenie a od kedy máme Moulinex XXL od 2.5.08 pečiem a pečiem...a dokonca je všetko jedlé.Chlieb som začala s múkou z Lídla všetko OK ale som k polkilu pridávala asi 1 lyžicu celozrnnej múky.Zdalo sa mi cesto veľmi riedke.Potom som skúsila ten recept na chlebík od Dášky.Koluje tu dokola.Dnes som bola geroj a šup na bábovku od pekára na stránke pred nami.Tuším 86.A super všetko je jedlé,chutné ako mávnutím čarovného prútika.Nikdy som za svjich 42 rokov za mesiac nenapiekla toho toľko a hlavne dobrého,čo za tento týždeň.
cactus
07.10.08,05:24
Aj ja som úplná analfabetka na pečenie a od kedy máme Moulinex XXL od 2.5.08 pečiem a pečiem...a dokonca je všetko jedlé.Chlieb som začala s múkou z Lídla všetko OK ale som k polkilu pridávala asi 1 lyžicu celozrnnej múky.Zdalo sa mi cesto veľmi riedke.Potom som skúsila ten recept na chlebík od Dášky.Koluje tu dokola.Dnes som bola geroj a šup na bábovku od pekára na stránke pred nami.Tuším 86.A super všetko je jedlé,chutné ako mávnutím čarovného prútika.Nikdy som za svjich 42 rokov za mesiac nenapiekla toho toľko a hlavne dobrého,čo za tento týždeň.


Že je to fajn mať takúto pekárničku?
Mne sa v jeden deň už podarilo upiecť 4 chleby. A pečiem najviac tie zamiakové od Dáši s rôznymi obmenami, aj s acidkom a tiež miešam Lidlove s tým od Dášky, aj sladké, také vianočkové, ale vyskúšam aj ten od Deppa.

Fakt je to super vec. A priznám sa, že som už jeden čas? niekedy? poškuľovala aj po takej s dvoma nádobami...:D:D:D

tu je link na pekáreň s dvoma nádobami, jedna hranatá, druhá okrúhla

http://www.my-concept.sk/produkty/pc-5010-pekaren-na-chlieb.html

ale ja by som radšej takúto

http://domacnost.sme.sk/c/3415392/DOMO-B-3955-domaca-pekaren-s-dvoma-formami.html

o takejto snívam...???
DanielaSL
07.10.08,08:13
Ja pečiem dneska svoj prvý biely chleb, ale ten recept sa mi zdal nejaký až príliš jednoduchý:eek:

A ako sa teda vydaril? Dúfam, pridáš foto...ktorý sa ti zdá recept jednoduchý? Ten od Dáši? Veď čo na chlebíku má byť zložité? Ja najradšej pečiem tento Dášin, ale len s acidofilným mliekom a určite s dvomi zemiakmi. Najnovšie to robievam už len tak, že všetko vložím do pekárne večer a nastavím ,aby bol upečený ráno. Neskutočne krásna je tá vôňa, čo ma ráno zobúdza.
zalobaba
07.10.08,08:27
Že je to fajn mať takúto pekárničku?
Mne sa v jeden deň už podarilo upiecť 4 chleby. A pečiem najviac tie zamiakové od Dáši s rôznymi obmenami, aj s acidkom a tiež miešam Lidlove s tým od Dášky, aj sladké, také vianočkové, ale vyskúšam aj ten od Deppa.

Fakt je to super vec. A priznám sa, že som už jeden čas? niekedy? poškuľovala aj po takej s dvoma nádobami...:D:D:D

tu je link na pekáreň s dvoma nádobami, jedna hranatá, druhá okrúhla

http://www.my-concept.sk/produkty/pc-5010-pekaren-na-chlieb.html

ale ja by som radšej takúto

http://domacnost.sme.sk/c/3415392/DOMO-B-3955-domaca-pekaren-s-dvoma-formami.html

o takejto snívam...???

Pichliačik, ja mám tú s dvoma nádobami (hranatá + okrúhla) a je to moc fajn. Mám to tak zavedené - hranatá na chlebík a okrúhla na rôzne sladké dobroty.... nemám ju síce dlho, ale pečiem takmer denne.
Monika36
07.10.08,08:33
Vrelo doporučujem kúpu domácej pekárničky. Mám ju už 4 roky, zatiaľ v pohode. Najprv som piekla z hotových zmesí, ale postupne som si zaužívala svoj recept, dávam aj celé vajíčko, mäkké maslo, môže byť aj zakysanka a samozrejme veľa semienok, momentálne preferujem ľanové a slnečnicové. Sme z toho nadšení všetci v rodine. Ale používam výlučne sušené droždie.
Deppo
07.10.08,14:13
A ako sa teda vydaril? Dúfam, pridáš foto...ktorý sa ti zdá recept jednoduchý? Ten od Dáši? Veď čo na chlebíku má byť zložité? Ja najradšej pečiem tento Dášin, ale len s acidofilným mliekom a určite s dvomi zemiakmi. Najnovšie to robievam už len tak, že všetko vložím do pekárne večer a nastavím ,aby bol upečený ráno. Neskutočne krásna je tá vôňa, čo ma ráno zobúdza.

Nie nie, bol z receptov ku pekárničke, a nešlo tam dokopy nič:eek: Bohužiaľ vyfotiť som nevyfotil, kým sa dopiekol som zaspal takže som nestihol, a jak som prišiel z práce tak je po ňom:) Ale vraj bola kôrka troška tvrdá.
beba13
07.10.08,17:01
Ahojte pekári a pekárky všetci tu pečiete stále len chleba, rožky ste ešte neskúšali? Ja som našla jeden recept tak som ho hned aj vyskúšala a takto sa mi podarili boli dobré a ešte teplé sa pojedli.
Rožky z pekárne
3 hrnčeky polohrubej múky
1 žltok
1 hrnček mlieka
25g čerstvého droždia
1čl kryš. cukor
štipka soli
2pl masla
tuk na vymazanie plechu
1 vajce na potretie
soľ a rasca na posypanie rožkov
Z droždia, polovice vlažného mlieka, cukru a 1PL múky pripravíme kvások. Všetky suroviny dáme do pekárničky. Cesto necháme vymiesiť, vykysnúť. Ja som ho z pekárne po vymiesení dala do kysky z tuperweru( robím tak všetky cestá) Z vykysnutého cesta vyváľkame na pomúčenej doske obdlžnik hrubý asi 5mm. Rozdelíme ho na trojuholníky a tie zrolujeme vždy od širšej strany ku špičke. Rožky môžeme ohnúťdo tvaru podkovy. Kladieme ich na tukom vymazaný plech a necháme ešte chvíľu vykysnúť. Potom ich potrieme vajíčkom, posypeme soľou a rascou. pečieme vo vyhriatej rúre asi 30 minút.( 230-250°C)
vieruš
07.10.08,18:45
No tak to je neskoro,mám doma funglovku,tak čo už?Ale aj tak som spokojná.
vieruš
08.10.08,06:26
Ahojte neviete mi poradiť?Nemám na pekárni program Jam,ale mám na zavárané ovocie urobí sa mi Jam aj s týmto programom?Skúšali ste to niekto?
vieruš
08.10.08,07:04
Prosím ťa na akom programe si robil Jam v Moulinex XXL?Ja tam taký nemám ,ale mám zaváranie.
vieruš
08.10.08,12:55
No tak asi dnes všetci pracujete.Musím sa pochváliť.Už robím druhú dávku Jamíku orange na koniec som to urobila na programe zaváranie.Žiadny želírovací cukor len pomaranče a vytlačila som aj 1 citron.Na 1/2 lyžičky/odmerky malej/kysel.citronovú-sypkú.Jam krásne hustý a vyde na pár koruniek.V lídly je akcia na pomaranče po 9,90 SK.NO NEKUP TO!!!Ale trvá len do dnes.;)
beba13
08.10.08,13:56
Vieruš ten program zavaranina je na džem, len je to nesprávne preložené. Ja mám tiež moulinex XXL
Andrea.S.
08.10.08,14:46
Caute ja mam tiez doma pekarnicku asi rok ale velmi mi ten chlebik z nej nechuti. Ma to sice svoje caro, ked je vonku chladno a vy si upeciete chlebik, ale pravda je ze aspon z mojej pekarnicky sa uz chlebik na druhy den neda jest.(rozpada sa, neda sa krajat)
Ono zavisi, ked radi peciete rozne celozrnne chlebiky asi by som to odporucala, ale ak len klasicky, skor by som preferovala potraviny....:)
kukučka
08.10.08,15:05
Andrea a to si neskúšala iný recept? Chyba predsa nie je v pekárni, že sa chlebík rozpadá.
cactus
08.10.08,15:13
Caute ja mam tiez doma pekarnicku asi rok ale velmi mi ten chlebik z nej nechuti. Ma to sice svoje caro, ked je vonku chladno a vy si upeciete chlebik, ale pravda je ze aspon z mojej pekarnicky sa uz chlebik na druhy den neda jest.(rozpada sa, neda sa krajat)
Ono zavisi, ked radi peciete rozne celozrnne chlebiky asi by som to odporucala, ale ak len klasicky, skor by som preferovala potraviny....:)
Vyskúšaj si tento:

Re: Domáca pekáreň na chlieb
Citát:
Pôvodca textu príspevku: vema http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/67035-domaca-pekaren-na-chlieb-post596833.html#post596833)
Ďakujem Dáška, budem experimentovať, mohla by si napísať ako si upiekla chlebík, ktorý Vám chutil.;)

Ja mám overený tento recept (kopirujem z inej diskusie)
350 ml vlažnej vody
2 PL oleja (ak dávaš mlieko, tak olej asi netreba)
1 PL octu (dávam jablkovy - dočítala som sa v diskusiach, že je to proti melivosti chleba a naozaj to tak je, overila som si, ked som ho zabudla pridať :D)
550 g múky - dávam zmes 400 g hladkej a 150 ražnej celozrnnej, alebo špaldovej, alebo grahamovej.
1 čl soli - Pozor ale, sol musí ísť dostatočne daleko od droždia. Inak droždie nekysne.
1 čl sušeného droždia (1 balík používam na 3x)
1-2 čl mrvenej rasce alebo ineho korenia
Ak sa mi chce, tak aj dva nastrúhané zemiaky
Nakoniec (po signale) prisýpam hrsť semien - slnečnica, tekvica). Už som dokonca aj varila špaldu, jašmenné krúpy. Bolo to fajn, ale teraz sa mi nechce
vieruš
08.10.08,16:56
Ten hore uvedený recept nemá chybu tie zemiaky tam také dva stredné uvarené v šupke/ošúpané/a na jemno postrúhané určite pridaj.Môj muž nemusí celozrnné tak mu pečiem tento.Píšem ti to takto preto,že ja som na pečenie ľavá a mne to takto treba písať.Ja si medzi riadkami neviem z návodu na pečenie čítať.No tak šup na to a pochváľ sa.
tina1
09.10.08,18:10
makovec

200 ml mlieka
100 g rozpusteného tuku
2 vajcia
2 PL rumu
1 PL citronky
1 PL slivkový lekvár
1 vanilkový cukor
150 g cukru krupica
1 sáček vanilkového pudinku
300 g hladkej muky + 1 prášok do pečiva + 1 KL jedlé sody + 100 g mletého maku
Postup: v uvedenom poradi dáme všetko do nádoby
Program: U Moulynex XXL č. 10 moučník, trvá 1.25 hod. a makovec bol krásne upečený. Pre jistotu zkusiť špajlou, nechat cca 20 min. vychladnut v nádobě a potom opatrně vyklopit.
Deppo
11.10.08,08:00
Ja mám overený tento recept (kopirujem z inej diskusie)
350 ml vlažnej vody
2 PL oleja (ak dávaš mlieko, tak olej asi netreba)
1 PL octu (dávam jablkovy - dočítala som sa v diskusiach, že je to proti melivosti chleba a naozaj to tak je, overila som si, ked som ho zabudla pridať :D)
550 g múky - dávam zmes 400 g hladkej a 150 ražnej celozrnnej, alebo špaldovej, alebo grahamovej.
1 čl soli - Pozor ale, sol musí ísť dostatočne daleko od droždia. Inak droždie nekysne.
1 čl sušeného droždia (1 balík používam na 3x)
1-2 čl mrvenej rasce alebo ineho korenia
Ak sa mi chce, tak aj dva nastrúhané zemiaky
Nakoniec (po signale) prisýpam hrsť semien - slnečnica, tekvica). Už som dokonca aj varila špaldu, jašmenné krúpy. Bolo to fajn, ale teraz sa mi nechce [/quote]

a na akom programe to robíte? nech niečo nedomrvím???
cactus
11.10.08,11:42
Ja mám overený tento recept (kopirujem z inej diskusie)
350 ml vlažnej vody
2 PL oleja (ak dávaš mlieko, tak olej asi netreba)
1 PL octu (dávam jablkovy - dočítala som sa v diskusiach, že je to proti melivosti chleba a naozaj to tak je, overila som si, ked som ho zabudla pridať :D)
550 g múky - dávam zmes 400 g hladkej a 150 ražnej celozrnnej, alebo špaldovej, alebo grahamovej.
1 čl soli - Pozor ale, sol musí ísť dostatočne daleko od droždia. Inak droždie nekysne.
1 čl sušeného droždia (1 balík používam na 3x)
1-2 čl mrvenej rasce alebo ineho korenia
Ak sa mi chce, tak aj dva nastrúhané zemiaky
Nakoniec (po signale) prisýpam hrsť semien - slnečnica, tekvica). Už som dokonca aj varila špaldu, jašmenné krúpy. Bolo to fajn, ale teraz sa mi nechce

a na akom programe to robíte? nech niečo nedomrvím???[/quote]


ja väčšinou na 1, trvá 3,20 hod. Ten sa mi osvedčil najviac.
Deppo
11.10.08,11:45
ďakujem za radu:)
cactus
11.10.08,11:55
Dávam na najvyššií stupeň a po upečení ešte nechám cca 20 minút v pekárničke, krásne dôjde a dobre sa vyklopí a háky vyberám až po 10-15 minútach, pretože potom sa dajú lepšie vybrať.
DanielaSL
11.10.08,13:44
Aj ja tak robím Gabi ako ty....:)
Deppo
12.10.08,15:12
Chlebík sme skúšali a je vynikajúci, dneska už pečiem z dvojnásobnej dávky - lebo včera sa celý zjedol:Dmňam:) a dneska sa chystám na čokoládovú bábovku tak dodám fotky určite:)
-------
Tak nakoniec som nerobil tú bábovku a vyskúšal recept na makovec, až na to že sme nemali mak :P tak som improvizoval a do cesta pridal hrozienka a polku tabličky nasekanej čokolády, tina proste ten recept je dokonalý. Podaril sa uplne vynikajúco a chuťovo bol (už nie je) fantastický. Stihol som niečo aj nafotiť:D Nakoniec som ho ešte potrel žltkom a waw:cool:
Zo mňa sa normalne stáva pekár:eek::D:D:D
KEJKA
12.10.08,21:47
Ja recept nepridám (zatiaľ), ale oznamujem, že vďaka synom som čerstvou majiteľkou pekárne......
Keďže som si tu prečítala kopec receptov a rád, pustila som sa s vervou do prvého pečenia. Ako začiatočník som urobila viac chýb ako napr.
vynechala som recept na základný chlebík, a rovno som sa pustila do celozrnného. Podľa návodu bolo treba dať 300g celozrnnej múky a 300g obyčajnej - teda zrejme T550, ale tú som na žiadnom obale nenašla, tak som tam praskla múku polohrubú (akože kompromis......),
nemala som sušené droždie, a tak nech sa Dr. Oetker hnevá, či nie, šmarila som tam čerstvé - podľa návodu 3-násobnú dávku sušeného rozpustenéhp v troche vody s cukrom.
Zapla odporúčaný program č. 3, počkala 3 a 3/4 hodiny a mala výsledok. Čakala som hocičo, splasnutý mazanec a pod.
Vyklopila som však nádherne vykysnutý, úhľadný kilový chlebíček, akurát bol tvrdý ako tehla. Zasa len podľa návodu som ho nechala hodinku na mriežke chladnúť a ten zázrak potom sme ponúkli akurát prišlým hosťom a zvyšku rodiny. Chlieb zmizol v ich útrobách, takže na noc som chcela dať piecť ďalší - jasne že zasa celozrnný - tentoraz nahradením múky polohrubej správnou múkou hladkou.
Samozrejme s posunutím pečenia. Až ked som do vaničky dala všetky ingrediencie, uvedomila som si, že čerstvé droždie bude kysnúť, či piecku zapnem alebo nechám tak, takže odložený štart sa nekonal a musela som to zapnúť hneď...... Ovšem zabudla som dať umytý hák na svoje miesto, čo ma stálo nejaký čas, kým som túto chybu napravila (mimochodom - stáva sa mi to opakovane aj dnes pri štvrtom pokuse......)
Piecka po zapnutí tvrdohlavo trvala na programe č.1 nedalo sa prepnúť na č. 3............ už bolo po polnoci, čo som ju stále vypínala, prepínala, prehovárala....... nakoniec si dala povedať, program, 3 som zapla, ja som si nastavila budík ráno na 4-u hod.
S malou dušičkou som šla pozrieť ten nepodarok, ale piecka sa zasa zachovala štedro a vydala mi krásny kus chlebíka. Nebol taký vysoký, zrejme zmena múky, ale ráno po rozkrojení sa všetkým jeho štruktúra zdala lepšia. Chuťovo bol rovnaký.
Toľko moje prvé skúsenosti s novým členom našej rodiny.
Takže toto sú moje skúsenosti, piekla som ešte do tretice, tento raz už z nakúpenej zmesi, ten neviem aký je, lebo som ho pekne v utierke zabalený dala synom na cestu......

Prečo som veľmi neverila tej piecke? Aj preto, že som sa na tomto fóre dočítala, o značke Moulinex, že raz a nikdy viac. Nadobudla som dojem, že od tohto výrobku sa kvalitného výsledku nedočkám. Opak je pravda.
kukučka
12.10.08,22:07
vitaj v našej rodine :D
KEJKA
12.10.08,22:09
ďakujem :)
cactus
13.10.08,04:31
Ahoj, Kejka, tak sa počet pekárov na PORADE rozširuje, musím konštatovať.
Určite si vyskúšaj ten chlebík so zemiakmi od Dášky a pôvodca príspevku Vema. Je doteraz najlepší a myslím si, že nielen pre mňa.
DanielaSL
13.10.08,21:12
Gabi ale musím neskromne podotknúť, že mnou vylepšený Dášin recept je aj tak najlepší. ;):):rolleyes:
cactus
14.10.08,04:23
Gabi ale musím neskromne podotknúť, že mnou vylepšený Dášin recept je aj tak najlepší. ;):):rolleyes:

Myslíš ten s acidkom? Tak potom máš pravdu...http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
Gabi03
14.10.08,06:22
Tak dnes doľahol na mňa dátum 13-tého. Možno. :o
Keďže doma sme už nemali chlieb, nastavila som si časovač na ráno, že budeme mať čerstvý chlebík. Hoci pekáreň nie je najtichšia, v noci sa hádam nezobudíme. Lenže čo sa stalo...
Večer o ôsmej som natavila časovač o 7 hodín, že ráno o 3-tej začne miesiť a piecť a po 6-tej bude chlebík hotový. Ale... pár minút po pol noci počujem zvuk ako: vrrrrn ... vrrrn ... vrrrn ... vrrrn ...
Asi to poznáte. Najprv ma napadlo, že to muž začal vydávať ďalší zvuk pri svojom "nočnom dýchaní". Ale po chvíľke sa rytmus medzi zvukom a chrápaním stratil. Zobudím muža: niekto nám píli visiaci zámok na šope. Nič iné som si nevedela predstaviť. Nie je tam nikto. Započúva sa viac, a to "MOJA" mašina. Si predstavte ten rozospatý, nervózny hlas. :o No čo už, pekáreň začala fungovať o tri hodiny skôr, ako som plánovala.
Totižto som už múdrejšia, že časovač sa nastavuje na koniec pečenia, nie na začiatok. :rolleyes:
Ale koniec príbehu príde až teraz. Keď teda sme už horko - ťažko zaspali a ráno sa zobudili... jednoducho, chlieb sa nevydaril. :mad::o:D
cactus
14.10.08,06:28
Ja počítam takto:
Keď to dám všetko napr. o 9,00 hod. a chcem mať chlieb upečený cca o 6,00 ráno, tak do šiestej je 9 hodín a vyberám ho tak okolo 6.20 hod. aj s pripečením kôrky a je výborný.
Je pravda, že trocha pri pečení vrčí a preto piecku dávam na chodbu, aby to nebolo tak počuť.
Gabi03
14.10.08,06:29
Ja počítam takto:
Keď to dám všetko napr. o 9,00 hod. a chcem mať chlieb upečený cca o 6,00 ráno, tak do šiestej je 9 hodín a vyberám ho tak okolo 6.20 hod. aj s pripečením kôrky a je výborný.
Je pravda, že trocha pri pečení vrčí a preto piecku dávam na chodbu, aby to nebolo tak počuť.

Asi je pravda to porekadlo, že hlúpy sa učí na vlastných chybách. :o:D
cactus
14.10.08,06:33
Asi je pravda to porekadlo, že hlúpy sa učí na vlastných chybách. :o:D

ale nie, vieš, kým som ja pochopila z návodu, ako sa to nastavuje, pretože stráááášne múdro to tam bolo napísané, tak to trvalo, a potom som si povedala sama, že to má byť tak ako som to napísala hore...
Štefka 64
14.10.08,16:02
Ahojte pekárky a pekáry, prilepujem recept ktorý som našla. Je veľmi dobrý.
Čokoládový chlieb.

200ml mlieka
30g masla (hera)
1 vajce
2PL tekutého medu
2PL ml.cukru
1čl soli
1čl ml.škorice
200g pol.múka
200g hl. múka
1č sušené droždie

Po zaznení signálu:
100g horká čokoláda (nasekať)
100g orechov (strúhaných)

Ja mám Moulinex tak pečiem na prog.č.4,750g, svetlá kôrka. Skúšala som aj makovec,je super.:---:---
DanielaSL
14.10.08,16:17
Ale koniec príbehu príde až teraz. Keď teda sme už horko - ťažko zaspali a ráno sa zobudili... jednoducho, chlieb sa nevydaril. :mad::o:D

Gabi aký recept si robila? Ja som sa tiež bála po prvý raz a ešte ani raz sa mi nestalo, že by sa nepodaril. A dokonca niekde píšu, že chlieb do ktorého ide vajce alebo mlieko, sa nemá dávať na časovanie. A ja môj pečiem s acidkom. A teraz už pravidelne dávam na časovanie.
vema
14.10.08,19:35
Ahojte pekárky a pekáry, prilepujem recept ktorý som našla. Je veľmi dobrý.
Čokoládový chlieb.

200ml mlieka
30g masla (hera)
1 vajce
2PL tekutého medu
2PL ml.cukru
1čl soli
1čl ml.škorice
200g pol.múka
200g hl. múka
1č sušené droždie

Po zaznení signálu:
100g horká čokoláda (nasekať)
100g orechov (strúhaných)

Ja mám Moulinex tak pečiem na prog.č.4,750g, svetlá kôrka. Skúšala som aj makovec,je super.:---:---Štefka 64, ten chlebík mal potom striedku hnedú? Tá čokoláda sa rozpustila, alebo ostali aj kúsky? Ktorý bol lepší, ten makovec, alebo čokoládový? Napíš.
Gabi03
15.10.08,07:02
Gabi aký recept si robila? Ja som sa tiež bála po prvý raz a ešte ani raz sa mi nestalo, že by sa nepodaril. A dokonca niekde píšu, že chlieb do ktorého ide vajce alebo mlieko, sa nemá dávať na časovanie. A ja môj pečiem s acidkom. A teraz už pravidelne dávam na časovanie.

Doteraz sa aj mne podarili. No tentoraz som dala celozrnnú múku a program na základné pečenie. Možno som mala použiť pre celozrnnú. Inak recept podľa návodu.
.... Vidíš, tam boli asi iné pomery surovín.... :eek: Toto ma ani nenapadlo pozrieť. No čo, nabudúce budem múdrejšia. :D
Štefka 64
15.10.08,17:24
Ten čokoládový chlebík ostane hnedý,ale niektoré kúsky čokolády zostanú. Piekla som aj ten makovec, je trocha ako bábovka. Čokoládový mi pripomína vianočku. Moji doma sa ho nevedia najesť. Už ho piekla aj suseda, tiež sa vnúčatám páčil.:---:---:---
jujka1
19.10.08,19:39
Ahojte ma niekto recept na slané? Ďakujem.
veronkaj
24.10.08,06:13
Od včera som majiteľkou novej pekárne a tak som si prečítala už polovicu vašich stránok a v nedelu začínam uvidíme čo bude.
Ak niečo mi nepôjde môžem vás prísť popýtať o radu???
Deppo
24.10.08,06:53
Určite ano:) tu ti rád každý ochotne poradí, pokiaľ bude vedieť;) a k pekárničke graaatulujem je to úžasnýý vynález:)
veronkaj
24.10.08,10:33
mám rovno dotaz

- ten kto má moulinex xxl nechal ju najprv vypáliť alebo len umyl v návode to totiž nieje a niektoré pekárne že treba

- ked dávate chlieb piecť musí sa naolejovať vanička a háky,???

- čo znamená v receptoch - sádlo ?? je to hera alebo pama alebo dávate obyčajné maslo???
cactus
24.10.08,10:41
mám rovno dotaz

- ten kto má moulinex xxl nechal ju najprv vypáliť alebo len umyl v návode to totiž nieje a niektoré pekárne že treba

- ked dávate chlieb piecť musí sa naolejovať vanička a háky,???

- čo znamená v receptoch - sádlo ?? je to hera alebo pama alebo dávate obyčajné maslo???

Ja som iba umyla.
Vaničku neolejuješ (strašné slovo), pretože by ti išlo veľa oleja. Dávam trocha na háky.
A sádlo je masť, šmalec, atď.

Pohodové pečenie ti prajem.
A určite vyskúšaj recept od Dášky, ten so zemiakmi.
Deppo
24.10.08,10:46
mám rovno dotaz

- ten kto má moulinex xxl nechal ju najprv vypáliť alebo len umyl v návode to totiž nieje a niektoré pekárne že treba

- ked dávate chlieb piecť musí sa naolejovať vanička a háky,???

- čo znamená v receptoch - sádlo ?? je to hera alebo pama alebo dávate obyčajné maslo???


Ja mám XXL a nevypaloval som , iba som umyl a nechal vysušiť vaničku. Háky olejovať nezvyknem nikdy a všetko dopadne v pohode, ale skúsiť skúsim čo to spravím. A používal som najprv heru ale teraz už len maslo:)
veronkaj
24.10.08,12:37
najprv ho musím nájsť ten recetp so zemiakmi od Dasky a teraz v nedelu sa chystám urobiť taký úplne základný biely kmínový s dámy - receptov bolo k tomu aj video že ako a čo sa bude a má diať tak uvidím, skúsim neolejovať len umyť

a niektorý vravia že moulinex im zle dopekajú že musia pridávať iný tvrdia že netreba mám to dať na stredné prepečenie????

to normálnu masť čo v obchodoch predávajú v kelímkoch myslia??? to sa ešte dáva ?

Deppo - hera nieje dobrá?? ja ju pri pečení bežne používam.

pýtam sa jak idiot ale som laik na kys. cesto a tak radšej sa opýtam než spraviť hluposť
Deppo
24.10.08,12:42
Ja robím na strednej kôrke, a nechávam približne ešte 20 minút v pekárničke dojsť až potom vyklopím:D
Neviem či je hera dobrá my sme ju doma nikdy nepoužívali, a keď sme si kúpili pekárničku tak som ju skúsil - ale niekto tu na porade mi ju neodporúčal (ako tieto margarínové tuky všelijaké) tak používam maslo - a pohoda úplná.
Inak ten základný chlieb je super, ja som ako prvé robil bábovku a vyšla mi perfektne:)
cactus
24.10.08,12:50
Tu je ten Dáškin recept

Re: Domáca pekáreň na chlieb
Citát:
Pôvodca textu príspevku: vema http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/67035-domaca-pekaren-na-chlieb-post596833.html#post596833)
Ďakujem Dáška, budem experimentovať, mohla by si napísať ako si upiekla chlebík, ktorý Vám chutil.;)

Ja mám overený tento recept (kopirujem z inej diskusie)
350 ml vlažnej vody
2 PL oleja (ak dávaš mlieko, tak olej asi netreba)
1 PL octu (dávam jablkovy - dočítala som sa v diskusiach, že je to proti melivosti chleba a naozaj to tak je, overila som si, ked som ho zabudla pridať :D)
550 g múky - dávam zmes 400 g hladkej a 150 ražnej celozrnnej, alebo špaldovej, alebo grahamovej.
1 čl soli - Pozor ale, sol musí ísť dostatočne daleko od droždia. Inak droždie nekysne.
1 čl sušeného droždia (1 balík používam na 3x)
1-2 čl mrvenej rasce alebo ineho korenia
Ak sa mi chce, tak aj dva nastrúhané zemiaky
Nakoniec (po signale) prisýpam hrsť semien - slnečnica, tekvica). Už som dokonca aj varila špaldu, jašmenné krúpy. Bolo to fajn, ale teraz sa mi nechce
veronkaj
24.10.08,13:51
deppo - tak bábovka u nás kvôli dcére pôjde asi často , môže ju mať na raňajky, desiatu alebo len tak a aký si robil recept ten z návodu ?? ozaj sú tie recepty z návodu dobré dá sa podľa nich??

cactus ďakujem za recept, vytlačený a skúsi sa , teda ja ho skúsim

ešte môžem - my máme radi klasické žemle také tie čo predávajú v bile čo majú taký pekný tvar na vrchu také trojuholníčky ako sa vlastne robia tie žemličky,??
Deppo
24.10.08,13:56
deppo - tak bábovka u nás kvôli dcére pôjde asi často , môže ju mať na raňajky, desiatu alebo len tak a aký si robil recept ten z návodu ?? ozaj sú tie recepty z návodu dobré dá sa podľa nich??

cactus ďakujem za recept, vytlačený a skúsi sa , teda ja ho skúsim

ešte môžem - my máme radi klasické žemle také tie čo predávajú v bile čo majú taký pekný tvar na vrchu také trojuholníčky ako sa vlastne robia tie žemličky,??

Tú baboku som robil z návodu a aj ostatné recepty z návodu sú uplne v pohode:)
veronkaj
24.10.08,14:15
netreba u nich dávať menej vody alebo tak??? niektorým nevyšli čo som čítala

tak skúsim aj to normálne s tým rátam,že sa nie všetko podarí

Ďakujem za rady a pekný víkend,

v pondelok nahlásim ako vyšiel prvý pokus
Deppo
24.10.08,14:17
Ja som na chlp dodržiaval recept, , , držím palce:)
Rozalka
24.10.08,16:11
Manžel kúpil pekáreň Mulinex XXL. Zatiaľ sa ňu len pozerám a naberám odvahu.
Na pokyn kolegu (aby sme vraj na začiatku neexperimentovali, ale začali s polotovarom) sme si kúpili v kaufíku múku na slnečnicový chlieb a sušené droždie.
A teraz poraďte, čo ďalej.
Asi najskôr prečítam návod na tom slnečnicovom polotovare.
tina1
24.10.08,16:38
Manžel kúpil pekáreň Mulinex XXL. Zatiaľ sa ňu len pozerám a naberám odvahu.
Na pokyn kolegu (aby sme vraj na začiatku neexperimentovali, ale začali s polotovarom) sme si kúpili v kaufíku múku na slnečnicový chlieb a sušené droždie.
A teraz poraďte, čo ďalej.
Asi najskôr prečítam návod na tom slnečnicovom polotovare.

nechaj pekaren vypalit a drz sa pokynov v navode. Vitaj v clube pekarok a nech sa dari :D:D:D:D
Rozalka
24.10.08,17:25
Ďakujem za privítanie.
Kým som tu čítala a písala, mm to rozbehol. Výsledok okolo 22 hod.
Deppo
24.10.08,17:33
Držím palce nech prvý pokus dopadne čo najlepšie :)Ja som z hotovej zmesi ešte nepiekol, určite podaj správu;)
Rozalka
24.10.08,18:11
Určite podám, hoci osobne si myslím, že tento prvý chlebík asi nebude vhodný na jedenie, bude napáchnutý novým prístrojom.
cactus
24.10.08,19:36
Rozalka, no, to mne sa zo začiatku podarilo toto:

Napiekla som , zabalila do utierky, aby vychladol a nevyschol a odniesla som to sestre. Švagor mi po čase hovorí, že čo som na ten chlieb použila, že tak divne voňal.
No nič som s ním predsa nerobila.... a potom mi napadlo.... veď ja... veď ja som ho zabalila do utierky a..... no a.... utierka bola od aviváže.....:D:D:D

Takže z toho plynie poučenie.... nevoňať chlieb avivážou....xi, xi, xi ;););)
cactus
24.10.08,19:40
A ešte jedna rada, ja to robím tak, že z tých kúpených zmesí nikdy nepoužívam iba tú zmes, ale iba cca tretinové množstvo a doplňam to 650 múkou a aj inými prísadami.
a väčšinou si to miešam na spôsob Dáškinho receptu iba pomery múk trocha zmením tak 40:60.
Dnes som piekla dva sladké a jeden so zemiakmi a zajtra idem vyskúšať syrový. Večer napíšem ako to dopadlo. Je to nový recept, našla som to na nete - nejaký taliansky syrový. Uvidíme.
Deppo
25.10.08,06:37
wow syrový znie super :eek: SOm zvedavý ako to dopadne. Ja som teraz robil klasický chlieb iba z hladkej múky CBA a dopadol nad moje očakávania, perfektný - všetko ako má byť :)
cactus
25.10.08,06:45
wow syrový znie super :eek: SOm zvedavý ako to dopadne. Ja som teraz robil klasický chlieb iba z hladkej múky CBA a dopadol nad moje očakávania, perfektný - všetko ako má byť :)


Deppo, akurát sa pečie. Dám vedieť.
Deppo
25.10.08,06:46
Deppo, akurát sa pečie. Dám vedieť.


Rovno mi aj kúsok odlož:D:D:D
NO ale aby už nebolo toľko pozitív, musím sa vám pochváliť aj s mojim prvý nezdarom. Piekol som čokoládový chlieb, všetko priebehalo super, ingrediencie som dal podľa návodu, ale chlieb bol uplne neprepečený:( Až na druhý deň som však prišiel na to , že chyba nebola v mašinke, ani v recepte, ale zlyhal ľudský faktor. Ja som totiž miesto programu 4 dal program 10 upss...takže mi zase troška klesol môj sebavedomý pekársky hrebienok, a odteraz budem už k pečeniu pristupovať zodpovedne a svedomito:):):)
cactus
25.10.08,09:31
Tak toto je syrový chlieb, neviem ešte ako chutí, teraz som ho vybrala. Ale vôňa je báječná. Syrová, pripečená, chrumkavá....http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=28685&d=1224927022
cactus
25.10.08,10:14
Tak a je to.

Musím povedať, že ešte je truchu teplý, ale chuť má vynikajúcu. Odporúčam.

Tu je pôvodný recept z netu:

Taliansky syrový chlieb
- 250 g hl. múky
- 3/4 šálky vlažného mlieka
- 1/2 šálky rastlinného oleja
- 2 - 3 vajcia
- 100 g ovčieho syra
- 50 g parmezánu
- štipka soli
- l bal. šuseného droždia

Syr sa dá použiť aký doma máte, hlavne zbytky, ktoré už nikto nechce a rôzne druhy.

Mne sa tento recept zdal trocha mastný tak som ho upravila:

Syrový taliansky chlieb

- 350 g hl. múky 650
- 3/4 šálky vlažného mlieka
- 1/4 šálky oleja
- 2 vajcia
- syr som dala aký som mala (strúhaný parmezán, parenicu, eidam a črievkový)
- trocha soli
- 1 čl sušeného droždia

Hustota cesta záleží aj od veľkosti šálky.

Odporúčam vyskúšať.
Deppo
25.10.08,10:27
Vyzerá fantasticky, pondelok pečieme :D
Rozalka
25.10.08,19:50
Gabika, nie je tej hmoty málo z 350 g múky? a koľko si dala toho syra?
cactus
26.10.08,05:58
Gabika, nie je tej hmoty málo z 350 g múky? a koľko si dala toho syra?
Rozalka, ten chlebík je menší, ale až nie tak malý. Aj ja som rozmýšľala, že to doplniť na tých cca 400 g a zbytok bude syr....
Nabudúce vyskúšam iné pomery surovín.

A syru, toho som dala tak od oka.... všelijakého. Myslím, že to zniesie trocha viacej, ale aby sa to nepreháňalo.

A je fakt výborný ešte aj dnes ráno, a vonia za údeným z tej parenice, hoci som jej dala ozaj len taký ždibok prostriedok...http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif


Rozalka a tvoj ako sa vydaril? Pochváľ sa...
betka631
26.10.08,15:03
Tak toto je syrový chlieb, neviem ešte ako chutí, teraz som ho vybrala. Ale vôňa je báječná. Syrová, pripečená, chrumkavá....http://www.porada.sk/attachment.php?attachmentid=28685&d=1224927022

Cactus ten syrový chlebík vyzerá super tak ten určite vyskúšam. Dnes pečiem bábovku od Deppa, napíšem ako dopadla.
betka631
26.10.08,15:07
Manžel kúpil pekáreň Mulinex XXL. Zatiaľ sa ňu len pozerám a naberám odvahu.
Na pokyn kolegu (aby sme vraj na začiatku neexperimentovali, ale začali s polotovarom) sme si kúpili v kaufíku múku na slnečnicový chlieb a sušené droždie.
A teraz poraďte, čo ďalej.
Asi najskôr prečítam návod na tom slnečnicovom polotovare.

Rozalka uvidíš, že keď začneš, tak pečenie v pekárničke ťa úplne chytí za srdce.;) Ja som tiež začala najprv s polotovarom, ale teraz už vyskúšam aj nové recepty a musím povedať, že pekárnička je asi najviac vyťažený prístroj v našej domácnosti. Tak nech sa ti darí.:)
jozka56
26.10.08,15:18
Už 2 mesiace rozmýšľam nad pekárničkou, nápad je to výborný. Len si musím nájsť aj odbytište na chlebík, dúfam, že dieťa nepohrdne.:) Asi ju kúpim.
veronkaj
27.10.08,06:54
Dobré ráno
tak prosím pomoooooooooooooooooc,

včera sme prišli domov od babky a kúpili múku, droždie - lastovičky, a tak

a dali do pekárne a zapli a mali nový televízor, dcéra tam skoro stále čumela a hlásila každú chvílu kolko ešte dokonca.

Umyla som ju a zapla a nedymila a výsledok::::


dala som z 500 g múky ten základný z dámy č. 16 / hl. múka , soľ, kmín, droždie, cukor /na strednom stupni kôrky a váha 1000g cesto ked sa miešalo tak nebola z neho jedna - res. dve gulky ale ešte aj po obvode bolo cesto proste nebola to jedna hmota a tak málo vykysol a ked sa upiekol bol biely a vnútri taký trochu akoby vlhky. Dal sa zjesť z nátierkou bol dobrý ale mal na výšku tak 4 cm

čo je zle????

mám XXL molinex
veronkaj
27.10.08,06:55
betka 631 akú máš pekárničku ty???

čo sa tam všetko dá ??
cactus
27.10.08,07:51
Už 2 mesiace rozmýšľam nad pekárničkou, nápad je to výborný. Len si musím nájsť aj odbytište na chlebík, dúfam, že dieťa nepohrdne.:) Asi ju kúpim.
neoľutuješ
cactus
27.10.08,08:03
Aj tu to dám, aby bolo vidieť, nad akou rozmýšľam ja teraz...

DOMO B 3955 – domáca pekáreň s dvoma formami


http://www.sme.sk/cdata/3415392/01-maly.jpg http://www.sme.sk/cdata/3415392/02-maly.jpg http://www.sme.sk/cdata/3415392/09-maly.jpg
veronkaj
27.10.08,08:25
a mne čo poradíte s tým chlebíkom???
a ozaj droždie ked dávate sušené kam dávate cukor k nemu alebo do rohu???
cactus
27.10.08,08:54
a mne čo poradíte s tým chlebíkom???
a ozaj droždie ked dávate sušené kam dávate cukor k nemu alebo do rohu???

ja by som povedala, že si dala veľa vody a potom, keď ja cesto riedke, tak nevykysne. A droždie sa dáva nakoniec.

Vyskúšaj tento recept:

Tu je ten Dáškin recept

Re: Domáca pekáreň na chlieb
Citát:
Pôvodca textu príspevku: vema http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/67035-domaca-pekaren-na-chlieb-post596833.html#post596833)
Ďakujem Dáška, budem experimentovať, mohla by si napísať ako si upiekla chlebík, ktorý Vám chutil.;)

Ja mám overený tento recept (kopirujem z inej diskusie)
350 ml vlažnej vody
2 PL oleja (ak dávaš mlieko, tak olej asi netreba)
1 PL octu (dávam jablkovy - dočítala som sa v diskusiach, že je to proti melivosti chleba a naozaj to tak je, overila som si, ked som ho zabudla pridať :D)
550 g múky - dávam zmes 400 g hladkej a 150 ražnej celozrnnej, alebo špaldovej, alebo grahamovej.
1 čl soli - Pozor ale, sol musí ísť dostatočne daleko od droždia. Inak droždie nekysne.
1 čl sušeného droždia (1 balík používam na 3x)
1-2 čl mrvenej rasce alebo ineho korenia
Ak sa mi chce, tak aj dva nastrúhané zemiaky
Nakoniec (po signale) prisýpam hrsť semien - slnečnica, tekvica). Už som dokonca aj varila špaldu, jašmenné krúpy. Bolo to fajn, ale teraz sa mi nechce
__________________
veronkaj
27.10.08,09:17
ja si tiež myslím, že bolo riedke dnes skúsim a budem prisypávať múku pretože vraj to má byť také tuhé cesto zajtra dám vedieť
kukučka
27.10.08,11:13
ale písala si, že ostávalo po bokoch? mohlo byť aj husté...
veronkaj
27.10.08,11:39
tak potom neviem prečo zostávalo po bokoch bolo to také že sa miešače točili bolo to vidieť ale nebmalo to žiadny tvar , točilo sa to v vceste

vidím že to je jak chodiť do školy len sa učiť ja som doteraz myslela že to bolo riedke.

inak ked niekto z vás meria takým tým hrnčekom čo má miery na ryžu, múku a vodu tak to len nasyptete a trošku potrasete aby vyšiel vzduch alebo len tak - mám asi zlú váhu a tak som to robila včera tak.
kukučka
27.10.08,12:01
mne sa nedávno tiež jeden chlebík nevydaril a spätne som si uvedomila, že droždie sa nekrušilo, ale bolo lepkavé, bola to posledná štvrtinka, už si dám lepší pozor.
IvaGaj
27.10.08,13:30
K tej kôrke - ano je iná, a nám všetkým veľmi chutí. Pekáreň mám rok a odkedy som si ju kúpila nekupujem chlieb v obchode. Nie je nič príjemnejšie ako sa zobudiť v sobotu ráno a cítiť vôňu čerstvého chleba. Víkendová pohoda a čerstvý chlieb na raňajky - na nezaplatenie.
Minna
27.10.08,14:52
Ahojte, len by som chcela napísať pár informácií o pekárničke DOMO B3955, ktorú spomínala cactus: o tejto pekárničke uvažujem už dlhší čas, zháňala som o nej rôzne info, kde sa dá kúpiť, aké sú recenzie a tak ... Zistila som, že najviac recenzií - a väčšinou pozitívnych - je na českých www stránkach, takže mám pocit, že v Čechách je predávanejšia než u nás. V lete som sa informovala u nášho slovenského predajcu pekárničiek, ktorý má v ponuke túto značku, kedy bude dostupný konkrétne tento model a dostala som túto odpoveď: "pekáreň Domo3955 sme ponúkali pred určitým časom. Avšak sa na nej vyskytovali určité výrobné nedostatky, ktoré Belgický výrobca dáva momentálne do poriadku. Preto počkáme, kým príde nová várka týchto pekární,čo bude cca. začiatkom septembra."
No a minulý týždeň som sa teda informovala zasa, či už majú tú novú várku a prišla mi odpoveď, že tento predajca už nebude mať DOMO B3955 v ponuke. Takže idem hľadať ďalší obchod, kde sa dá kúpiť a asi si dám pozor, aby bola z novej várky. Len ako to zistím? :confused: :) Pomaly už začínam rozmýšľať aj o nejakej Moulinexke, keď tu na ňu čítam väčšinou samé chvály. Ale zasa tá Domo má dve formy - veď to ma na nej najviac zaujalo. Neviem sa rozhodnúť.
betka631
27.10.08,17:03
betka 631 akú máš pekárničku ty???

čo sa tam všetko dá ??

Ja mám Bifinett, kúpila som ju v Lidli v akcii a myslím, že ich predáva len Lidl. Ja som s ňou spokojná. Má 12 programov: normálny, kyprý, celozrnný, sladký, expres, cesto, cesto na rezance, maslové cesto, bezlepkový, koláč, lekvár, pečenie. Varila som aj ríbezľový a broskyňový lekvár - super, bez špinavých riadov a roboty.
betka631
27.10.08,17:07
a mne čo poradíte s tým chlebíkom???
a ozaj droždie ked dávate sušené kam dávate cukor k nemu alebo do rohu???

Ja si tiež myslím, že si asi mala riedke cesto. Mne keď sa nepozdáva a zdá sa mi riedke tak dosypem múku. Cukor daj do jedného rohu, soľ do ďalšieho a droždie do prostriedka, troška ho zasyp múkou. Hlavne soľ sa ti nesmie stretnúť s droždím, inak ti nevykysne.
betka631
27.10.08,17:12
Ale mne sa včera tiež akosi nedarilo. Robila som tu Deppovu vianočku presne podľa receptu. Zdalo sa mi to cesto veľmi mastné, ale nechala som to tak. Povedala som si, že keď Deppovi tak pekne vyšla tak ok. No musím povedať, že chuťové bola výborná aj sa už zjedla, len mi veľmi nenakysla. Ostala taká nízka a vo vnútri taká hustá a ťažká. Tak neviem či 210 g Hery nie je troška veľa. Neskúšal niekto ešte tú vianočku? Neviem kde som mohla urobiť chybu.
Meggi 1
27.10.08,23:10
ja si tiež myslím, že bolo riedke dnes skúsim a budem prisypávať múku pretože vraj to má byť také tuhé cesto zajtra dám vedieť
Veronkaj, pridávam sa k ostatným názorom, že cesto bolo riedke. Hneď ako som si prečítala, čo píšeš, že cesto bolo pri miešaní na bokoch nádoby, mi napadlo ako prvé, že cesto bolo určite riedke. Vtedy krúži po bokoch nádoby. Mne keď sa cesto mieša, je v jednom bochníku okolo miešača a tak sa točí spolu s ním :)
Ak sa Ti ešte niekedy podarí také redšie, skús pokojne prisypať múku, aj ja som tak zo začiatku robila, kým som mala v oku tú správnu konzistenciu.
veronkaj
28.10.08,06:52
tak hlásim, včera som zopakovala ten základný recept z dámy na biely kmínový chlebík, dokonca aj som prišla na to prečo váha nevážila.

cesto bolo husté ako má byť, točilo sa v hmote -mám 2 háky takže taká roztiahn. trochu guľka a ked posledný krát premiesilo viac zostalo na jednej strane tak som trošku natiahla dopredu.
Výsledok - fantastický, pekný nadýchaný prepečený aj ked na strednej kôrke bledý chlebík,
nechala som ho 10 min. po ukončení ešte v pekárni, potom vybrala z nádoby a dala na mriežku vychladnúť, po rozrezaní krásny, po vychladnutí dala do sáčku a dnes ráno normálny chlebík.

urobila som to dobre po vybratí??
vema
28.10.08,07:07
Áno, urobila si to správne. Blahoželám. Veľa ďaľších úspechov.
betyna8
28.10.08,07:32
Ja mám Bifinett, kúpila som ju v Lidli v akcii a myslím, že ich predáva len Lidl. Ja som s ňou spokojná. Má 12 programov: normálny, kyprý, celozrnný, sladký, expres, cesto, cesto na rezance, maslové cesto, bezlepkový, koláč, lekvár, pečenie. Varila som aj ríbezľový a broskyňový lekvár - super, bez špinavých riadov a roboty.

Ja som o pekárničke Bifinett čítala už viacero pochvál,len škoda,že nemám šťastie a nepodarilo sa mi ju zohnať.Keď je v akcii,na predajni sú 2-3 ks a to si odchytia hňed prvý zákaznici.Keby sa dalo,hneď ju kupujem.No asi sa jej skôr dočkám,keď kúpim aj inú značku v elektre.Práve nejakú vyberám,lebo mi ju chce Ježiško predčasne priniesť.:D
veronkaj
28.10.08,07:39
ja sa tak vytešujem,

a rada by som skúsila so zemiakom , síce ideme teraz k babke, takže sme na čas dopiekli ale ja sa vrátim a ako to je potom so sledovaním cesta ked je tam zemiak - to uvarený a nastrúhaný???

to cesto mi bude rednúť a bude treba dosýpať???
cactus
28.10.08,07:45
ja sa tak vytešujem,

a rada by som skúsila so zemiakom , síce ideme teraz k babke, takže sme na čas dopiekli ale ja sa vrátim a ako to je potom so sledovaním cesta ked je tam zemiak - to uvarený a nastrúhaný???

to cesto mi bude rednúť a bude treba dosýpať???

zemiaky uvarené v šupke, vidličkou roztlačené, cesto od nich neriedne, iba od veľa pridanej vody.
veronkaj
28.10.08,07:51
a ako to robíte teda ten napr. kto mám moul. xxl že aj ked som mala stredné prepečenie tak bol z vonku bledý hlavne hore, potierate niečím ten vrch napr. bielkom alebo dávate najviac prepečenie???

prosím poradte mi nejakú dobrú nie príliš mastnú vianočku alebo bábovku do tej mojej pekárničky.
cactus
28.10.08,07:56
a ako to robíte teda ten napr. kto mám moul. xxl že aj ked som mala stredné prepečenie tak bol z vonku bledý hlavne hore, potierate niečím ten vrch napr. bielkom alebo dávate najviac prepečenie???

prosím poradte mi nejakú dobrú nie príliš mastnú vianočku alebo bábovku do tej mojej pekárničky.
Dávam na tretí stuupeň, ale ten vrch nie je nikdy taký tmavý, ako napr. keď pečiem sladký chlebík a dávam do cesta viacej cukru, ktorý spôsobí znednutie.
A keď máš XXL, tak ja robím ten sladký hneď z prvej strany receptov a dávam viacej cukru a ešte aj vanilkový cukor a niekedy pridávam hrozienka a aj sušené slivky.
veronkaj
28.10.08,08:23
cactus - aj ty máš xxl???

ja som tie recepty ešte čo boli pribalené neskúšala aké sú dá sa na ne spoľahnúť????

a ked dávaš sladké piecť dávaš aký stupeň prepečenia?? a hmotnosť rátaš nejako???

mám chaos v múkach čo je žitná ????? a podmáslí???

prosím nezabite ma za tolko otázok ale vraj kto sa nepýta je blbý celý život kto sa pýta len 5 minút tak sa radšej opýtam
cactus
28.10.08,09:38
cactus - aj ty máš xxl???

ja som tie recepty ešte čo boli pribalené neskúšala aké sú dá sa na ne spoľahnúť????

a ked dávaš sladké piecť dávaš aký stupeň prepečenia?? a hmotnosť rátaš nejako???

mám chaos v múkach čo je žitná ????? a podmáslí???

prosím nezabite ma za tolko otázok ale vraj kto sa nepýta je blbý celý život kto sa pýta len 5 minút tak sa radšej opýtam

Ten sladký je hneď ako prvý v receptoch.
Dávam stupeň 3.
Hmotnosť - ako rátať, tomu nerozumiem, ale odvážim si podľa návodu, ako je napísané.
A múky? Mal by sa chlebík piecť z hladkej 650, sladký pečiem z 00.
A žitnú, špaldovú, pohánkovú - tie dávam iba 50 - 100 g, pretože to sú ťažšie múky a zbytok 650-tku.

Podmáslie je vlastne cmar.
veronkaj
28.10.08,09:55
cactus - hladká múka 650 chápem to je bežná hladká múka a aká je tá 00 na sladký ???

a prosím máte nejaký jednoduchý recept na rohlíky alebo žemle???
cactus
28.10.08,10:50
cactus - hladká múka 650 chápem to je bežná hladká múka a aká je tá 00 na sladký ???

a prosím máte nejaký jednoduchý recept na rohlíky alebo žemle???
00 je tiež hladká, ale špeciál.
veronkaj
28.10.08,12:17
kým ja pochopím určité veci , už budem vedieť,

dnes by som rada skusila pletenky tak uvidíme
Matica Poradkyna
28.10.08,18:32
Dobrý deň, som tu "nová":), a ešte sa len orientujem, ale čo to som si už o pekárničkách prečítala. Asi vás mojou otazkou šokujem, ale ... :confused: aký veľký chlebík upečiem z 500 g hotovej zmesi? :) Našla som v bile nejaké tri druhy zmesí v cene cca 26,-Sk. Výrobcu ani názov si nepamatám... Alebo mi na začiatok odporučíte radšej vyskúšať zmesy z lidla? dúfam, že nechtiac nešírim žiadnu reklamu... Dakujem za odpoveď! :)
veronkaj
29.10.08,06:47
Dobré ráno

tak mne sa včera pletenky podarili, s cestom sa dobre robilo a pred kysnutím bolo také tuhé ale po vykysnutí sa výborne plietli pletenky, urobila som aj maličké , stredné aj väčšie so sezamom aj s kmínom . Na to že nemám rúru a piekla som ich po dva kúsky v remoske som bola nadšená boli mňam a čo zostali sú dobré aj dnes.
cactus
29.10.08,07:32
Dobrý deň, som tu "nová":), a ešte sa len orientujem, ale čo to som si už o pekárničkách prečítala. Asi vás mojou otazkou šokujem, ale ... :confused: aký veľký chlebík upečiem z 500 g hotovej zmesi? :) Našla som v bile nejaké tri druhy zmesí v cene cca 26,-Sk. Výrobcu ani názov si nepamatám... Alebo mi na začiatok odporučíte radšej vyskúšať zmesy z lidla? dúfam, že nechtiac nešírim žiadnu reklamu... Dakujem za odpoveď! :)

sama si musíš vyskúšať, a aj sa sem tam popáliť, myslím obrazne, aby si prišla na ten grif.
ale pomôžu ti rady tu na PORADE, len si príspevky čítaj od začiatku a uvidíš, ži ti veľa dajú.
A z 500 g múky sa sá upiecť cca 1000 - 1100 g chlebík.

Mne sa upečie z tých ingrediencií na zemiakový aj 1 300 gramový.
veronkaj
29.10.08,07:58
a môžem zmenšiť recept o štvrtinu ak chcem chlebík 750 g???
cactus
29.10.08,08:05
a môžem zmenšiť recept o štvrtinu ak chcem chlebík 750 g???


urob si aku hmotnosť potrebuješ, len pomery zachovaj.
veronkaj
29.10.08,08:25
tak som to myslela, aby pomer bol .

v tej moulinex sa môže miesiť aj také tuhšie cesto??? napr. včera som robila to cesto na pletenky a robila som ho ručne, lebo som to skúšala a išiel tam kvások a cesto bolo dosť husté mala som čo robiť s tou varechou aby som ho vymiesila bolo to z 0,5 kg múky

dá sa kvások nahradiť sušeným droždím - teda ak tam išli kvasnice - 4g čo je kocka tak ked 1 čl suš. = 1/4 čerstvého tak to sú 4 čl - odmerky malé suš. droždia, len by som to v správnom poradí do pekárne a umieša to ???

a ten kvások sa môže tak nahradiť??? len asi vykysnúť to budem musieť dať do misy lebo to tak včera nakyslo že to by sa mi nezmestilo do pekárne ale miesiť by mohlo
DanielaSL
29.10.08,09:12
Hladká múka T 650 nie je celkom bežná...používa sa na medovníky, nie je ju dostať v každom obchode. Ale na chlieb je z našich najvhodnejšia ako základná a k nej už len prisypať ostatné múky. Inak ja zemiaky varím ošúpané, hneď ich roztlačím, nechám vychladnúť a pridám na vrch všetkého v pekárničke. Keď budeš dodržiavať presne recept, ktorý som od Dáši upravila...tak nemáš čo pokaziť. Ja potom vrch po dopečení potriem trochu olejom a je pekný lesklý a vypečený. Tiež mám Moulinex XXL...používam vždy pri chlebíku stupeň prepečenie č. 3. Pri sladkom koláči ale nie. Inak ak si nájdeš v receptoch briošku...tak tá sa určite podarí. Ale tú pečiem na najslabšom stupni prepečenia.
ludmila12
29.10.08,10:04
Najlepší výber múk na chlieb je v Kauflande, tam kupujem aj hladkú múku 650 aj rôzne celozrnné múky a veľmi sa mi osvedčila aj grahamová múka. Je tam tiež dostať otruby,pšeničné klíčky ja dávam do chlebíka aj lanové semienko, tekvicové semienka, slnečnicové semienka. :)Prajem veľa spokojnosti pri pečení aj ja som sa naučila piecť chlieb na Porade a taktiež kde kupovať múku mi poradili tu. Už viac ako pol roka som nekupovala chlieb a namaškrtila som ďalších ludí ktorí si kúpili pekárničku. Ludka
tajana20
29.10.08,21:04
ja len zacinam,mam pekarnicku ETA harmony len 3 dni a dnes sa mi asi pokazila,vobec sa mi neotacali hnietacie haky,mozte pomoct? Diky
:mee:
Deppo
29.10.08,21:10
ja len zacinam,mam pekarnicku ETA harmony len 3 dni a dnes sa mi asi pokazila,vobec sa mi neotacali hnietacie haky,mozte pomoct? Diky
:mee:

Jasná vec:) Choď ju hneď zajtra vrátiť. Možno ti naotočku dajú aj novú.
-----
Čo sa týka nášho pečenia, chlieb sa mi darí už hocijaký perfektne;) Ale sladké momentálne nie a nie a nie,:( Zajtra pečem koláč, tak držte palce, nech prelomím tú nešťastnú bariéru.
DanielaSL
29.10.08,21:13
Deppo a čo sa ti vlastne nevydarilo? Keď budeš piecť briošku z receptov čo boli pri pekárničke, tak nepokazíš nič. Tá sa mne vždy podarila. Akurát raz som ju nastavila ako chlieb na 3. stupeň prepečenia a bola tmavá veľmi.:cool: Ja som práve dopiekla chlebík a čakám kedy vychladne, tak si chvíle čakania krátim tu.:)
Deppo
29.10.08,21:17
Ja fakt neviem:( Piekol som makovec, ktorý sa mi predtým podaril vynikajúco teraz nebol ani poriadne prepečený a proste celkový dojem nulový. Predtým sa mi vydaril naozaj skvele aj chuťovo aj na pohľad. Ešte som rozmýšľal nad tým, či to nemôže byť preto, že pekárnička si medzi dvoma pečeniami vôbec neoddýchla...
A inak som predchvíľkou tiež dopiekol chliebík. Musel som piecť na zajtra, keďže rodina odmieta ten " obchodný ".:)
DanielaSL
29.10.08,21:26
Jasné, že si má oddýchnuť, veď to je v návode tuším. Ak sa nemýlim, tak aspoň hodina by mala byť na ten oddych. Nič si z toho nerob, sem tam aj mne sa niečo pokazilo..naposledy som dala predvčerom piecť na noc a tešila som sa, že ráno bude vonať čerstvý chlebík. A voňalo, lenže chlebík boli - len upečené suroviny , ktoré som vložila do pekárne. Neviem sama čo sa stalo. Ako keby háky neboli vôbec miešali. Preto som dnes piekla poobede, aby som videla, čo to bude robiť a miešalo normálne....ale zase ak dávam na noc, tak ho mám vždy nejaký tmavší..dnes som ho nechala ešte 10 minút dopekať.
Deppo
29.10.08,21:32
Aj my to napadlo, že jej treba odýchnuť, lebo som to tiež čítal v návode:) Akúrat tá netrpezlivosť.
Nevadí, rátam s tým , že sa niekedy aj niečo nepodarí. Tie podarené vecičky mi totiž vždy zdvihnú náladu na ďalšie pečenie. Ja osobne k pekárničke nikoho nepustím:D (Ale fakt je, že sa k nej ani nikto nehrabe;))
DanielaSL
29.10.08,21:42
Ani k mojej sa nik nehrabe..ale chlieb sa zje raz dva. :)
Bobbix
30.10.08,10:26
Pre "tajana20"

mam ETU Siestu. Tiez sa mi raz stalo, ze jeden hak sa netocil. Pretoze bol slabo zasunuty na hriadelke. Na spodnej casi hriadelky vzdy ostane trosku sucheho chleba a dost tazko sa to cisti. Od vtedy davam na to pozor a toci sa stale.
Deppo
31.10.08,15:13
Prosiííím o radu:confused: Ako robíte rychly chlieb???? Je porovnateľný s tým základnym??? A aké prísady pridávate plus program pečenia- ďaaakujem:)
cactus
31.10.08,15:18
Prosiííím o radu:confused: Ako robíte rychly chlieb???? Je porovnateľný s tým základnym??? A aké prísady pridávate plus program pečenia- ďaaakujem:)Ja robím väčšinou na 1, ten sa mi osvedčil najlepšie. Takže ti nepomôžem...
DanielaSL
31.10.08,20:09
Prosiííím o radu:confused: Ako robíte rychly chlieb???? Je porovnateľný s tým základnym??? A aké prísady pridávate plus program pečenia- ďaaakujem:)

Ja som robila rýchly chlieb v živote asi 2 x a je trochu iný ako základný - síce pekne vyrástol, je taký tuhší, ale zjesť sa dá. Piekla som ho podľa receptu ktorý som mala k pekárni a na č. 5.;)
Rozalka
01.11.08,17:04
Keď sme kúpili pekáreň, bola som dosť rozlietaná, nemala som čas chodiť a hľadať po regáloch, kúpili sme hotové zmesi. Nehovorím, že by boli chlebíky zlé, no nebolo to to pravé orechové.
Teraz mám doma múku grahamovú a T650 (nejako mi to číslo utkvelo v pamäti a potom som si to našla na pekarny.unas.cz, že je vhodná pre pečenie chleba, no teraz zisťujem, že sú aj lepšie voľby). Pekáreň máme Moulinex XXL. Našla som tu kopec dobrých rád, napriek tomu sa na vás obraciam s prosbou: Kolegyne - pekáročky, teraz mi polopatisticky poraďte, čo mám robiť, napr. aký nastaviť program a odkiaľ viete, akú nastaviť váhu.

Ešte také otázočky: ako viete, že treba tie hnetače vybrať, že je ten správny čas?

Na uvedenej stránke sú aj iné múky, možno vhodnejšie, čo si myslíte?
Pšeničné mouky
00 Pšeničná mouka hladká světlá
T 400 - Pšeničná výběrová polohrubá
T 405 - je umletá ze zrna, které má odstraněný klíček a obal (otrubu) a je vlastně nejsvětlejší a tedy "nejmíň" celozrnná.
T 450 - Pšeničná hrubá (krupice)
T 512 - Pšeničná pekařská speciál
T 530 - Pšeničná mouka hladká světlá - pekařská speciál
T 550 - Pšeničná mouka polohrubá světlá
T 650 - Pšeničná mouka hladká polosvětlá, pro pečení chleba jsou vhodnější mouky s T650.
T 700 - Pšeničná mouka světlá, chlebová
T 1000- Pšeničná mouka hladká tmavá (chlebová)
T 1050- Pšeničná mouka chlebová, je hladká, tmavá
T 1150- Chlebová mouka
T 1800- Pšeničná celozrnná, hrubá; celozrnná, jemná
Žitné mouky
T 960 Žitná chlebová
T 1700 Žitná celozrnná

Záverom len: nevadí vám, že ten displey nie je podsvietený?
cactus
01.11.08,17:35
Rozalka, ja používam väčšinou 650 a miešam to so zmesou z Lidla, sú rôzne v modrom sáčku, zelenom, červenom , hnedom, ale asi najlepšia je v zelenom.

Používam ten Dáškin recept, ale momentálne som si tocha upravila a zdá sa mi to dobré.

2 lyžice oleja
1 lyžica jablkového octa
350 ml teplej vody
lyžička soli
200 g hotová zmes z Lidla alebo Kauflandu.....pohánkovú, tej dávam menej, žitnú, špaldovú a rôzne iné....
350 g hl. múka 650
2 väčšie v šupke uvarené a vidličkou pretlačené zamiaky
kmín celý aj mletý
tekvica, sezam, ľan, slnečnica....
1 lyžička droždia , alebo 1/3 sáčku



pečiem na programe 1 základný, po upečení ešte nechám cca 20 min v pekárni, po vybratí z pekárne asi po 20 min. vyberám háky. Háky počas pečenia nevyberám. Nestresujem sa tým, že už ich treba vybrať, keď sa domiesi, pretože tie diery nám vôbec nevadia.

A ten displej? Máš pravdu, vadí mi to.

Nerozumiem, čo myslíš tou váhou?

a ďakujem za názornú uzážku rozlíšenia múkhttp://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
cactus
01.11.08,17:37
A ešte jedna otázka pre vlastníkov XXL.
Chcem sa spýtať, či aj vám preteká voda, olej... okolo hákov?
Už to mám tam natečené.... a veľmi zle sa to čistí.
Rozalka
01.11.08,17:49
..... v modrom sáčku, zelenom, červenom , hnedom, ale asi najlepšia je v zelenom.
....
Nerozumiem, čo myslíš tou váhou?

a ďakujem za názornú uzážku rozlíšenia múkhttp://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
Na pekárni sa nastavuje váha - je to taký pupček naľavo - je na ňom závažie, na displeji potom preskakuje značka pod číslami
750,1000,1500 - ako mám vedieť, čo mám nastaviť?
mám spočítať váhu vložených surovín alebo vypočítať, koľko bude vážiť ten chlieb?
A tie sáčky z Lidla - to je čo? - má to nejaký názov?
ja som tam kúpila hotovú zmes, boli teraz v akcii, celkom dobré (vlákninová a 3-omegová, po 29.90)
myrtus
01.11.08,18:24
Mám XXL, múku miešam T650 s ražnou ( Občas kupujem v Kauflande. Tiež objednávam z mlyna v Šišove, tu majú viac druhov "chlebových" ražné svetlé,tmavé, a mnoho ďalších).
Tekutina by nemala pretekať z nádoby. Ak pečiem s nastavením, tzn. v noci, aby bol čerstvý chlieb na ráno, samozrejme, že háky nevyberám. Inak ich vyberiem po druhom premiesení, pred posledným (najdlhším) kysnutím. Na displeji 1:50. Diery v chlebe by mi ani veľmi nevadili, ale zrejme mám nejaký nekvalitný povrch hákov, cesto sa ne lepí, nepomohli ani pokusy s naolejovaním ap. a po upečení nepomôže ani mierne vychladnutie, vždy sa s nimi chlieb vytrhuje.
Pri množstve múky 500 g používam strednú veľkosť. Menší som nerobila a najväčší 1500g nastavujem pri múke 700- 750g.
Rozalka
01.11.08,20:15
ďakujem, už sa hnetie. Dala som podľa Gabiky (cactus) a k T650 som pridala grahamovu.
Ako časuješ, ak dávaš robiť cez noc? teda o koľkej sa má zapnúť, aby ráno bola akurát?
Môj kolega mi hovoril, že dáva aj cukor, no tu som to nevidela, treba ho?
myrtus
01.11.08,20:44
Cukor dávam - pol lyžičky. Časovanie: Napr. nasypem suroviny o 22 hod.a chcem mať chlieb ráno o piatej, naťukám na displeji 7 hod.
myrtus
01.11.08,20:48
Ešte som zabudla: počítaj ráno minimálne hodinu na vychladnutie, kým ho budete krájať. Na začiatku sa mi stalo, že som upečenie načasovala na moment prípravy raňajok, samozrejme, že sa krájať ani jesť ešte nemohol
DanielaSL
01.11.08,21:29
ďakujem, už sa hnetie. Dala som podľa Gabiky (cactus) a k T650 som pridala grahamovu.
Ako časuješ, ak dávaš robiť cez noc? teda o koľkej sa má zapnúť, aby ráno bola akurát?
Môj kolega mi hovoril, že dáva aj cukor, no tu som to nevidela, treba ho?

Rozalka môj najobľúbenejší...Dášin, ale mnou upravený a máš aj na dve rôzne váhy.

Ešte raz pridávam trochu upravený Dášin recept.




Chlebík od Dáši na 1000 g.


350 ml vlažnej vody alebo acidofilného mlieka
2 PL oleja
1 PL octu (dávam jablkový - dočítala som sa v diskusiách, že je to proti trúseniu chleba a naozaj to tak je, overila som si, keď som ho zabudla pridať .
550 g múky - dávam zmes 400 g hladkej a 150 ražnej celozrnnej, alebo špaldovej, alebo grahamovej.
2 čl soli - Pozor ale, soľ musí ísť dostatočne ďaleko od droždia. Inak droždie nekysne.
1 čl cukru
1 čl sušeného droždia (1 balík používam na 3x)
1-2 čl mrvenej rasce
2 uvarené postrúhané a vychladnuté zemiaky.


V menšom množstve : na 750 g

270 ml vody alebo acidofilného mlieka
1 1/2 PL oleja
1/2 PL octu
1 a pol ČL soli
1 ČL cukru
1 čl droždia
rasca, semiačka tekvicové , slnečnicové, ľanové, sezamové
1 – 2 väčší uvarený nastrúhaný zemiak
420 g múky - 300 g hladkej T 650 + 120 g ražnej, špaldovej, žitnej, celozrnnej


V prípade použitia acidofilného mlieka sa ocot už nedáva.


Časovanie si nastav tak, kedy chceš aby bol dopečený. Ja si napr. večer o 22.00 nastavím 8 hod. , ráno o 6-ej je dopečený a o pol 7-ej ho už môj muž vyberá z pekárne. Kým odídem ja do práce, stačí už vychladnúť.
cactus
02.11.08,05:42
Na pekárni sa nastavuje váha - je to taký pupček naľavo - je na ňom závažie, na displeji potom preskakuje značka pod číslami
750,1000,1500 - ako mám vedieť, čo mám nastaviť?
mám spočítať váhu vložených surovín alebo vypočítať, koľko bude vážiť ten chlieb?
A tie sáčky z Lidla - to je čo? - má to nejaký názov?
ja som tam kúpila hotovú zmes, boli teraz v akcii, celkom dobré (vlákninová a 3-omegová, po 29.90)

Tie farebné sáčky z Lidla sú chlebové zmesy napr. sedliacky, ciabata, celozrný, so slnečnicou, pšeničnoražný.... a mu nás ich majú tam, ako končí chlieb a pečivo pri strúhanke.

A tie, čo mali teraz v akcii pečenie som si tiež kúpila a už som aj upiekla, ten s 3 omega a je tiež fajn, akurát mal tvrdšiu kôrku.
Matica Poradkyna
02.11.08,08:32
Ahoj, mozno uz vies, ale aj tak Ti odpisem :) Zmesi z Lidla (okrem tych v krabiciach, kt. boli teraz v akcii za 29,90) su este od dvoch vyrobcov: Langut a Rivercote. Najdes ich pri pekarenskych vyrobkoch. Su balene v 1 kg papierovych sackoch - druhov je vela. Z takehoto 1 kg balenia sa podla vyrobcu daju upiect dva chleby po 750 g. My prave teraz testujeme vacsi objem zmesi - dali sme hotovej zmesi (tusim slnecnicovy od Langut) 750 g a moja polovicka vyratala, ze treba pridat 525 ml vody. Takze cakame na vysledok - pocitam, ze okolo obeda bude hotovy :D .a mimochodom, my mame zn. pekarne ecg 538, na kt. sa daju nastavit hmotnosti do 1 kg a potom do 1,3 kg. Teraz to mam nastavene na tu vyssiu hmotnost. Pekny den!:)
Matica Poradkyna
02.11.08,08:33
no ako vidim na otazku zmesi z lidla uz niekto reagoval - tak sory za pomalost :-)
Matica Poradkyna
02.11.08,08:35
A teraz otazka odo mna :) - niekde v ramci tejto diskusie som citala (a neviem si spomenut, kt. prispevok to bol..), ze potierate vrch chlebika napr. medom, alebo maslom alebo neviem cim. V ktorej faze pecenia/kysnutia sa to moze niecim potriet? D. za odpoved. :D
motovidlo
02.11.08,09:26
rozsypanie chleba je ovplyvnene zlozenim muky, preto je dobre pouzivat muky urcene na pecenie v takejto pekarnicke. moja matka si doviezla z UK niekolko kil aby porovnala vysledok, ale vyrobky pre automaticke pekarne na slovensku tieto vlastnosti este nedostihli. preto odporucam experimentovat a najst si pomer celozrnnej a "klasickej" muky. ta totiz obsahuje tak prepotrebny lepok. drzim palec.
DanielaSL
02.11.08,13:17
A teraz otazka odo mna :) - niekde v ramci tejto diskusie som citala (a neviem si spomenut, kt. prispevok to bol..), ze potierate vrch chlebika napr. medom, alebo maslom alebo neviem cim. V ktorej faze pecenia/kysnutia sa to moze niecim potriet? D. za odpoved. :D

Ja ho potriem ako ho vyberiem už upečený mastným od oleja pierkom alebo iným mastidlom.
Matica Poradkyna
02.11.08,18:53
Ja ho potriem ako ho vyberiem už upečený mastným od oleja pierkom alebo iným mastidlom.
dik za odpoved - no ten dnesny chlebik som uz nestihla potriet :mee: - snad nabuduce :) pekny vecer!
Rozalka
02.11.08,19:14
Idem sa pochváliť: chlebík sa vydaril, dala som 350g T650 a zvyšok grahamovej (200), ako mi poradila Gabika. Na môj vkus mal chlebík svetlú kôrku (pritom som dala na 3.stupeň prepečenia), ale inak technické prevedenie 1-, umelecký dojem asi 1 (podľa ostatných ochutnávačov).

Rada by som vedela, kto ste už piekli sladké - čo to bolo a ako sa vydarilo?
Rada by som kysnutú bábovku, no neviem, ako na to.
DanielaSL
02.11.08,19:24
Rozalka keď máš svetlú kôrku, tak si ešte na programe č.14 nechaj chlebík dopiecť. Ja pečiem sladkú briošku, je kysnutá a je dobrá. Pečiem podľa knižky s receptami, čo som mala k pekárni, ale aj tu je kdesi už prilepená. Je to koláč ktorý pripomína vianočku.
DanielaSL
02.11.08,19:26
Tu je...




BRIOŚKA - 750 G.

60 ml mlieka
3 vajcia
140 g oleja alebo masla
1 ČL soli
50 g cukru
430 g polohrubej múky
1,5 ČL sušeného droždia
postrúhaná citrónová kôra, hrozienka