veronkaj
03.11.08,08:24
daniela prosím tá brioška ked mám moulinex xxl na akom programe a ako dlho piecť???

na 750 g a program, prepečenie, čas???
nevyznám sa v tom ešte
DanielaSL
03.11.08,07:31
Briošku pečieš na programe č.4 - sladký chlieb. Ja dávam stupeň prepečenia č. 1, lebo potom je veľmi na bokoch tmavá, keď dám vyšší. Ináč recept nájdeš aj na str. 22 v knihe receptov sú tam potom množstvá surovín aj na vyššiu hmotnosť briošky. Akurát ja do nej nedávam čokoládu ako je v knihe.Ja mám tiež Moulinex XXL. Čas ako dlho budeš piecť je nastavený pekárňou, ten neovplyvníš. Vyberieš si len váhu, stupeň prepečenia a program č.4.
veronkaj
03.11.08,07:55
daniela a váhu dávaš asi strednú - tých 1000 g. na to množstvo alebo dávaš 750 ???

ak dám väčšiu váhu čo sa stane aj pri chlebe aj pri pečení???bude viac upečený vytvára to asi viac tepla.
gazopeter
03.11.08,15:47
ja som si trosku posurfoval po internete a nasiel som si domacu pekaren Panasonic. Zatial som s nou spokojny. Robim si v nej aj samostatne cesto napr. na pizzu alebo chliem, ktore potom upeciem v sporaku. rucne by som to cesto tak neumiesil.
Rozalka
03.11.08,20:16
Pustila som sa v sobotu do chlebíka, ktorý zverejnila Gabika:



2 lyžice oleja
1 lyžica jablkového octa
350 ml teplej vody
lyžička soli
200 g hotová zmes z Lidla alebo Kauflandu.....pohánkovú, tej dávam menej, žitnú, špaldovú a rôzne iné....
350 g hl. múka 650
2 väčšie v šupke uvarené a vidličkou pretlačené zamiaky
kmín celý aj mletý
tekvica, sezam, ľan, slnečnica....
1 lyžička droždia , alebo 1/3 sáčku


Potom som našla recept od Danky:


Chlebík od Dáši na 1000 g.



350 ml vlažnej vody alebo acidofilného mlieka
2 PL oleja
1 PL octu (dávam jablkový - dočítala som sa v diskusiách, že je to proti trúseniu chleba a naozaj to tak je, overila som si, keď som ho zabudla pridať .
550 g múky - dávam zmes 400 g hladkej a 150 ražnej celozrnnej, alebo špaldovej, alebo grahamovej.
2 čl soli - Pozor ale, soľ musí ísť dostatočne ďaleko od droždia. Inak droždie nekysne.
1 čl cukru
1 čl sušeného droždia (1 balík používam na 3x)
1-2 čl mrvenej rasce
2 uvarené postrúhané a vychladnuté zemiaky.


Ja som tam žiaden cukor nedávala. Je to OK?
Chlebík nám chutil, akurát som si do receptu poznačila - pridať soľ a vidím v Dankinom, že dala 2čl soli. Takže tá neslanosť je vysvetlená.
Časovač skúsim nabudúce, briošku tiež. Ďakujem za cenné rady.
DanielaSL
03.11.08,21:21
Cukor je potrebný, lebo ak sa nemýlim ...spôsobuje aj sfarbenie kôrky.
Rozalka
03.11.08,21:23
No tak som to pobabrala - a ešte aj dnes. Neva, hádam sa minie aj tak. ďakujem za radu.
gazopeter
04.11.08,06:46
Cukor je potrebný, lebo ak sa nemýlim ...spôsobuje aj sfarbenie kôrky.
Ja pouzivam miesto cukru med. Prida to aj trosku aromy.
Ako som uz sam zistil, oplati sa nechat cesto urobit v domacej pekarni a potom upiect v sporaku.
veronkaj
04.11.08,06:50
ja som včera robila pre dcéru osie hniezda - škoricové s čokoládou,
ked sme len dve urobila som len polov. dávku - dala vymiesiť do pekárne, medzitým som urobila večeru a potom už len vyvalkať, naplniť stočiť, vyvalkala som to tak na 4 mm a boli krásne stočené bolo to pekne vidieť a boli mňam. Robila som ich menšie ako v obchode, a nemám rúru len remosku ale aj tam sa veľmi rýchlo upiekli,
normálne ma to začína baviť, len tá váha potom čo spraví
Deppo
04.11.08,20:39
Ja som dneska pre zmenu zabudol soľ uplne dať:D ale chlieb mi vykysol ako nikdy:)
veronkaj prosím ťa nemohla by si sem dať recept na tie osie hniezda???:)
veronkaj
05.11.08,07:18
deppo - jasné že dám, nájdem cez deň a napíšem, ja som ich robila len z polovičnej dávky a urobila som to cesto tenšie a stočila, išlo krásne rozvalkať aj stočiť a tým že bolo tenšie tak 3-4 mm tak tie farebné čokoládové pásiky boli pekne vidieť, vyšlo mi 16 kúskov - po nakrájaní koliesok mali priemer tak 8 cm a boli tak fajn do ruky a mäkkučké aj na druhý deň
betyna8
05.11.08,08:11
Práve mi kurier priniesol pekarnicku Moulinex Home Bread Baguette a strašne sa teším.Po práci sa pokúsim upiecť moj prvý chlebík.Konečne sa budem môcť zapájať do diskusie aj vlastnou skúsenosťou.:)
veronkaj
05.11.08,08:38
tu je recept na tie osie hniezda čo som robila ja:
1 pohar mlieka (250 ml), 4 1/2 pohara hladkej muky, 1/2 pohara cukru, 2 vajicka, 1/3 roztopeneho masla prip. margarinu, 2 1/2 CL susenych kvasnic;
plnka 1 pohar hnedeho cukru, 2 1/2 PL skorice mletej, 1/3 pohara zmaknuteho masla

ja som dala všetko v správnom poradí len v pol. dávke do dp vymiesiť a potom som dávala robiť chlieb takže som to nechala tak hodinu vykysnúť v miske, urobila a nakrájala tak na 2 cm hrúbku a na plechu trošku stlačila prstami a nechala ešte 20 min. kysnúť a upiecť.

plnku som dala ja len rozt. maslo - potrela plát a na to granko + škorica
DanielaSL
05.11.08,08:58
Práve mi kurier priniesol pekarnicku Moulinex Home Bread Baguette a strašne sa teším.Po práci sa pokúsim upiecť moj prvý chlebík.Konečne sa budem môcť zapájať do diskusie aj vlastnou skúsenosťou.:)

Vitaj medzi nami pekármi...:) a nech sa ti darí....
betyna8
05.11.08,09:48
Vitaj medzi nami pekármi...:) a nech sa ti darí....

dakujem:D
betyna8
06.11.08,07:25
Tak som včera naštartovala piecku a na prvý šup sa podaril vyborný chlebík,mňam ,mňam.Recept som našla na mmb.Pri piecke recepty neboli,ale výrobca by mi ich mal poslať,tak uvidím.Ak máte niekto recept na bagety,prosím napíšte ho.
A ešte jedna prosba.Väčšina receptov čo som ponachádzala na fórach je asi na ten stredný chlebík, z koľko dkg.múky mám urobiť menší /750 gr. chlebík?/,dakujem za rady.
cactus
06.11.08,07:42
Tak som včera naštartovala piecku a na prvý šup sa podaril vyborný chlebík,mňam ,mňam.Recept som našla na mmb.Pri piecke recepty neboli,ale výrobca by mi ich mal poslať,tak uvidím.Ak máte niekto recept na bagety,prosím napíšte ho.
A ešte jedna prosba.Väčšina receptov čo som ponachádzala na fórach je asi na ten stredný chlebík, z koľko dkg.múky mám urobiť menší /750 gr. chlebík?/,dakujem za rady.

vyzerá perfektne, gratulujem
olasova
06.11.08,07:59
Posielam Vam link na online kucharku na pekarne su rozne recepty na bagety a chlebiky, sladke i slane. Da sa aj vytlacit.

http://www.moulinex.sk/udata/files/3808KucharkaXXLBaguetteOW500331SK.pdf

Ja mam vynikajuce skusenosti s pekarnou. Vrele odporucam.
betyna8
06.11.08,08:12
Posielam Vam link na online kucharku na pekarne su rozne recepty na bagety a chlebiky, sladke i slane. Da sa aj vytlacit.

http://www.moulinex.sk/udata/files/3808KucharkaXXLBaguetteOW500331SK.pdf

Ja mam vynikajuce skusenosti s pekarnou. Vrele odporucam.

ďakujem moc krat za rýchlu odpoveď:D
olasova
06.11.08,08:24
Rada som pomohla, ja mam pekarnicku bez pecenia bagiet. Oplati sa kupit pekarnicka aj na bagety?
betyna8
06.11.08,08:39
Rada som pomohla, ja mam pekarnicku bez pecenia bagiet. Oplati sa kupit pekarnicka aj na bagety?

To zatiaľ neviem.Tie bagety sa skôr podobajú na väčšie rožky,pretože su krátke,ale jedno je isté.vieš aké si dáš surovinky a z čoho to pečieš.My sme len dvaja,takže 4 ks nám budú stačiť,toľko sa ich dá upiecť na jeden krát.Ale ak by si mala vypekať pre väčšiu rodinku, tak sa asi nedopečieš.Keď nejaké spravím,priložím foto.
olasova
06.11.08,09:25
dakujem za odpoved
DanielaSL
06.11.08,10:52
Tak som včera naštartovala piecku a na prvý šup sa podaril vyborný chlebík,mňam ,mňam.Recept som našla na mmb.Pri piecke recepty neboli,ale výrobca by mi ich mal poslať,tak uvidím.Ak máte niekto recept na bagety,prosím napíšte ho.
A ešte jedna prosba.Väčšina receptov čo som ponachádzala na fórach je asi na ten stredný chlebík, z koľko dkg.múky mám urobiť menší /750 gr. chlebík?/,dakujem za rady.

Tu ti prikladám recept na menší...inak tvoj vyzerá na prvý raz výborne.

V menšom množstve : na 750 g

270 ml vody alebo acidofilného mlieka
1 1/2 PL oleja
1/2 PL octu
1 a pol ČL soli
1 ČL cukru
1 čl droždia
rasca, semiačka tekvicové , slnečnicové, ľanové, sezamové
1 – 2 väčší uvarený nastrúhaný zemiak
420 g múky - 300 g hladkej T 650 + 120 g ražnej, špaldovej, žitnej, celozrnnej


V prípade použitia acidofilného mlieka sa ocot už nedáva.
betyna8
06.11.08,11:01
[/b][/color]

Tu ti prikladám recept na menší...inak tvoj vyzerá na prvý raz výborne.

V menšom množstve : na 750 g

270 ml vody alebo acidofilného mlieka
1 1/2 PL oleja
1/2 PL octu
1 a pol ČL soli
1 ČL cukru
1 čl droždia
rasca, semiačka tekvicové , slnečnicové, ľanové, sezamové
1 – 2 väčší uvarený nastrúhaný zemiak
420 g múky - 300 g hladkej T 650 + 120 g ražnej, špaldovej, žitnej, celozrnnej


V prípade použitia acidofilného mlieka sa ocot už nedáva.

ďakujem za pochvalu aj receptík.:)To musím doma pochváliť pekárničku,že tak krásne piekla.Mala som to miesto tv,podchvíľou som čučala cez sklo,čo sa tam robí a veru som mala obavu,ako prvý pokus dopadne.Ale som spokojná:D
veronkaj
07.11.08,06:57
dobré ráno
tak včera som prvý krát robila bábovku v pekárni, robila som ju na pr. 4 - sladký, na 1000 g a slabá kôrka, je dobrá, teda aspoň večer bola a dnes je tiež dobrá a m§kkučká, len na budúce dám trošku viacej cukru a zmenším množstvo o 1/3.
po upečení som ju nechala v tom teple ešte 10 min. potom vybrala a dala na mriežku vychladnúť.
betyna8
07.11.08,09:13
dobré ráno
tak včera som prvý krát robila bábovku v pekárni, robila som ju na pr. 4 - sladký, na 1000 g a slabá kôrka, je dobrá, teda aspoň večer bola a dnes je tiež dobrá a m§kkučká, len na budúce dám trošku viacej cukru a zmenším množstvo o 1/3.
po upečení som ju nechala v tom teple ešte 10 min. potom vybrala a dala na mriežku vychladnúť.

ja sa chystam zajtra na vianocku,tak uvidime ci sa podari
DanielaSL
07.11.08,09:55
Bety tak nech sa ti vydarí.... :)
betyna8
07.11.08,10:02
Bety tak nech sa ti vydarí.... :)
Ďakujem, ja sa z tej pekarničky strašne teším,ako male deco:D.Uz som ju chcela kupovať vlani, potom som si povedala,že vypekat pre dvoch sa asi neoplati,ale teraz som presvedčena o opaku.Oplati,kvoli atmosfere a voni šíriacej sa bytom, zdravom chlebíku....Moja sestra robila v pekarni a o výrovných postupoch viem dost:rolleyes: takze všetkym nerozvážnym vrelo odporúčam
veronkaj
07.11.08,10:15
betyna - ja som len s dcérou a priateľ je mimo ba a tak ked príde k nám tak mu najprv dávam len ochutnať čo som urobila a niekedy mu len poviem, lebo nevie či mu to bude chutiť, zatial chutí a tak ked budem cez dlhší víkend uňho tak budeme brať aj pekárničku, ja doma pečené koláčiky a rožky a pečivo môžem piecť len postupne v remoske ale dá sa a uňho mám rúru v sporáku takže tam to bude rýchlejšie
Deppo
07.11.08,18:35
veronkaj díky za recept, len tie pomery, ja som uplne neskúsený pekár. Čo myslíš tým pohár? približne koľko gramov pls?:)cez víkend by som to moc rád skúsil, keď to je taká dobrotka.

Jo inak moja kamoška má pekárničku na bagety, vyzerá ako klasická Moulinex XXL len tam je iná forma na pečenie bagiet. SOm sa pýtal na jednom internetov obchode a že tá forma sa možno dá zohnať aj zvlášť...treba sa poinformovať, možno by to šlo:)
Rozalka
07.11.08,21:04
veronkaj díky za recept, len tie pomery, ja som uplne neskúsený pekár. Čo myslíš tým pohár? približne koľko gramov pls?:)cez víkend by som to moc rád skúsil, keď to je taká dobrotka.

Jo inak moja kamoška má pekárničku na bagety, vyzerá ako klasická Moulinex XXL len tam je iná forma na pečenie bagiet. SOm sa pýtal na jednom internetov obchode a že tá forma sa možno dá zohnať aj zvlášť...treba sa poinformovať, možno by to šlo:)

Tak toto by som aj ja rada mala, daj vedieť, kde sa dá zohnať.
dencika
07.11.08,22:43
Aj my si doma pečieme voňavučký chlebíček. Ja síce nemám pekárničku, ale pečiem ho v rúre vo forme na "srnčí chrbát". Recepty používam ako do pekárničky, sušené droždie, alebo sa dá kúpiť zmes aj v krabici (skúšali sme viaczrnný - chutil) . Cesto rozmiešam mixérom. Nechám vo forme asi 50min na cca 45°-50° nakysnúť. Po vykysnutí rúru už neotváram len pridám teplotu na 190°až 200° a pečiem asi 60min. (Podla vzhľadu kôrky).
tina1
08.11.08,07:20
Tak toto by som aj ja rada mala, daj vedieť, kde sa dá zohnať.

skus pozriet:http://www.domacipekarny.eu/index.php?go=list&top=1200
Rozalka
08.11.08,10:50
Priznám sa tichúčko, doteraz som domácu pekárničku považovala len za také "pánske huncútstvo". No musím svoj názor zmeniť, pretože včera sa mi podaril veľmi dobrý chlebík, tak sa s vami idem podeliť o recept:

2 PL oleja
1 PL vínneho octu - červený - nemám doma jablčný
2 dl mlieka
1,5 cl teplej vody
2 ČL soli
1/2 PL medu
300 g múky T650
120 g múky grahamovj
130 g múky ražnej vyrážkovej
droždie (1/3 lastovičky)
po pípnutí semiačka: tekvicové, ľanové, slnečnicové
rasca celá a čerstvo pomletá

v Moulinex XXL program 1, nastavenie na 1000g, prepečenie 3. stupeň,
po 3:20 som prepla na program 14 a ešte dopekala 10 minút.
V pekárničke som chlebík nechala ešte 20 minút a potom vybrala na mriežku. Jedna báseň.
Matica Poradkyna
08.11.08,14:02
dobré ráno
tak včera som prvý krát robila bábovku v pekárni, robila som ju na pr. 4 - sladký, na 1000 g a slabá kôrka, je dobrá, teda aspoň večer bola a dnes je tiež dobrá a m§kkučká, len na budúce dám trošku viacej cukru a zmenším množstvo o 1/3.
po upečení som ju nechala v tom teple ešte 10 min. potom vybrala a dala na mriežku vychladnúť.
Ahoj, a nemozes prezradit svoj recept? Ja sa chystam na babovku teraz a recept som si nasla tuto v tejto diskusii :). Tak dufam, ze sa podari - nie ako vcera moj prvy "vlastny chlieb" ... hotova katastrofa. :mee:
Matica Poradkyna
08.11.08,14:06
Mimochodom, viete niekto poradit ako je to pri miesani viacerych druhov muky? Na co si treba dat pozor? Vcera som robila tu moju "spominanu katastrofu" (akoze slnecnicovy chlebik) a podla receptu som mala dat muku 550. Lenze ja som musela vymyslat a dala som klasicku polohrubu a vacsie mnozstvo t650(hladkej, kt. je vraj odporucana hlavne na chleba). a ono mi to "zdrhlo" z formy az na horucu spiralu. Ze by to bolo tou mojou zmesou? :confused: no poviem vam - dobre sa dymilo v celom byte :mad: :-(
Rozalka
08.11.08,14:37
Možno si prešvihla celkové množstvo alebo je nevhodná klasická múka. Ja som dala T650 a miešala som ju s grahamovou, ale včera aj s vyrážkovou. Skús 1034, mne sa vydarila.
Deppo
08.11.08,19:53
Tá stránka ktorá mi bola odporúčaná je www.hospol.sk ,/kde možno ide zohnať náhradné diely do pekárničky - rošt na bagety, vaničku/
Ešte som to neskúšal vyzistiť, ak sa nájde niekto aktívnejší dajte vedieť ako to dopadlo:D keby som skôr nedal ja:)
Matica ja bežne miešam viac druhou múky , ale vždy dávam viacej múky hladkej v pomere k ostatným, a zatiaľ to bolo vždy v pohode. Tiež ma napadlo , či si niečoho nedala viac? inak ma nič iné nenapadá.
Matica Poradkyna
08.11.08,20:08
Ahojte, ved ja som dala viac T650 - teda hladkej. Celkovo to malo byt 700 g T550, ktoru som ale nemala. Tak som dala cca 500 g T650 a zvysok klasickej polohrubej. Ale asi musela byt chyba pri vazeni, lebo inak si to uz fakt neviem vysvetlit. ale dakujem za radu!!! :-)
Matica Poradkyna
08.11.08,20:12
:) Apropos, dnes poobede som skusala babovku z tejto diskusie (iba som zabudla od koho to bol recept...nieco starsie) a hoci tam nebol napisany program, na kt. by sa to malo upiect, zvolila som klasik. Mno, okraje su dost pripecene (nabuduce dam svetlu korku)... takze som ich orezala:D A chut? Ako vianocka! :o Co mi tiez nevadi, lebo manzel chcel aj tak radsej vianocku ako babovku :D . Ak mate niekto osvedcene recepty na babovku, a aj vianocku, sem s tym!!!! ;) .. kujeeem! P.S.: beriem recepty aj na chleba... po poslednej skusenosti..
Rozalka
08.11.08,20:33
Skús ten môj, aj teraz sa mi dopiekol a krásne vonia.
Neviem, akú máš pekáreň, ale to množstvo, ktoré uvádzaš by v mojej určite prekypelo. Dávam 550 g múky dokopy a chlebík mám temer pod "kukátko".
DanielaSL
08.11.08,21:21
Aj môj je už nachystaný v pekárničke, aby nám ráno rozvoniaval po byte....:);)
Meggi 1
08.11.08,22:15
Ahojte, ved ja som dala viac T650 - teda hladkej. Celkovo to malo byt 700 g T550, ktoru som ale nemala. Tak som dala cca 500 g T650 a zvysok klasickej polohrubej. Ale asi musela byt chyba pri vazeni, lebo inak si to uz fakt neviem vysvetlit. ale dakujem za radu!!! :-)
700 g múky je dosť veľa. To v receptári k pekárni máš také množstvo?
Ja do mojej dávam zmesi múky maximálne 600 g. A to mám chlieb vysoký až po vrchný okraj. Keby že dám viac múky, tiež mi asi vybehne z vaničky :D
DanielaSL
09.11.08,10:06
No podaril sa mi "ušatec"...skúšala som novú múku - pohánkovú. Cesto bolo riedke, tak som ešte prisypala hladkú ...a bol z toho ušatec. Na vzhľad teda nič moc, ale inak je chutný, deravý....
Z toho teda vyplýva..tieto múky asi treba dávať opatrne, ja som piekla Dášin recept...dala som 300 g hladkej a zbytok pohánkovej...asi treba dať hladkej viac pri týchto múkach.
cactus
09.11.08,10:30
No podaril sa mi "ušatec"...skúšala som novú múku - pohánkovú. Cesto bolo riedke, tak som ešte prisypala hladkú ...a bol z toho ušatec. Na vzhľad teda nič moc, ale inak je chutný, deravý....
Z toho teda vyplýva..tieto múky asi treba dávať opatrne, ja som piekla Dášin recept...dala som 300 g hladkej a zbytok pohánkovej...asi treba dať hladkej viac pri týchto múkach.
Daniela, v niektorom z predchádzajúcich príspevkoch sa písalo, že tých ťažkých špeciálnych múk treba dať iba pár lyžíc. Ja ich nedávam viac než 100 g.

No, aj mne sa daria teraz viac menej "ušatce", pretože som svoju XXL odniesla na reklamáciu, kvôli pretekaniu okolo hákov a kúpila som ETU Siesta, menšiu, na skúšku, že si ju buď nechám, až tú XXL opravia, alebo ju dám neveste.
To ste mali vidieť a cítiť ten smrad, keď sa vypaľovala, pretože tam písalo, že sa má vypáliť. Má iné programy ako tá XXL. Moja osvedčená sa mi zdá lepšia, pretože táto ETA, aj keď je menšia, tak aj keď dávam menšie dávky, ale buď má prostriedok vydutý alebo preliačený. Možno, že ešte neviem s ňou tak robiť ako s XXL. Uvidíme, Zatiaľ, pečiem a pečiem a skúšam a skúšam....

Receptov má ale neúrekom....

Jéééj, a čo som ešte veľmi dôležité zabudla napísať je to, že z tej ETY sa háky vyberajú neskutočne ľahko, skoro žiadne cesto na nich neostáva a diery sú fakt minimálne... veľké plus pre ETU...
DanielaSL
09.11.08,10:36
Inak kto má záujem o pekáreň, tak od zajtra bude v Lidli ich značka Bifinett.
cactus
09.11.08,10:39
Inak kto má záujem o pekáreň, tak od zajtra bude v Lidli ich značka Bifinett.

Ale iba kto by chcel s jednym hákom...
tina1
09.11.08,15:56
Ale iba kto by chcel s jednym hákom...

Nezalezi na tom, ci pekaren ma 1 hak, alebo 2 haky. K tomu je prisposobeny tvar vanicky, aby cesto vymiesilo. Moja dcera ma pec s 1 hakom a paci sa mi viac ako moja. Proste preco 2 diery v chlebiku, ked moze byt len 1:D:D:D
K tej pekarni, co je v akcii zajtra v Lidli, tu by som nebrala, pretoze je iba na chlieb do 900g a to je malo. Vo vacsej peci maly chlebik upecies, ale v mensej peci velky nie
Matica Poradkyna
09.11.08,20:38
700 g múky je dosť veľa. To v receptári k pekárni máš také množstvo?
Ja do mojej dávam zmesi múky maximálne 600 g. A to mám chlieb vysoký až po vrchný okraj. Keby že dám viac múky, tiež mi asi vybehne z vaničky :D
Fakt tam bolo 700 g muky T550. A kedze som si v tejto diskusii nasla, ze je to vlastne polohruba muka a ze na chlieb je lepsia hladka, tak som nakoniec dala 500 g hladkej T 650 a 200 g klasickej polohrubej. mno co uz. Uz sa to vyvetralo :D. ale mam reakciu na LIDL: od. 6.11. su v akcii zmesy na chleby v cene 34,90 ,- Sk/1 kg - sice v letaku je uvedena iba zn. Landgut, ale plati to aj na tu druhu zn. predavanu v Lidli: Rivercote (? ci ako sa to pise ?). A obe mozem len odporucat!!!! :)
Matica Poradkyna
09.11.08,20:40
Ehm, moja znacka je ecg 538 (teraz akcia v nayku za 999,-) a je uuuuplne rovnaka ako Eta
Siesta. A spominany recept bol prilozeny a bol na tzv. slnecnicovy chlieb. Moj vlastny nazov: slnecnicovy pretekajuci chlieb :-)))))
Matica Poradkyna
09.11.08,20:46
:) P.S.: Ecg 538 = Eta Siesta. A haky sa vyberaju .... mno, aj ked ich aj s "kolikmi" namazem maslom, tak sa tam vzdy nieco pripecie. ale inak sme spokojni. A dnesny toastovy chlieb zo zmesi sa na nas este len horuco usmieva :D Zajtra podam hlasenie, ako sa podaril! Pekny vecer! ;)
Rozalka
09.11.08,21:58
Nezalezi na tom, ci pekaren ma 1 hak, alebo 2 haky. K tomu je prisposobeny tvar vanicky, aby cesto vymiesilo. Moja dcera ma pec s 1 hakom a paci sa mi viac ako moja. Proste preco 2 diery v chlebiku, ked moze byt len 1:D:D:D
K tej pekarni, co je v akcii zajtra v Lidli, tu by som nebrala, pretoze je iba na chlieb do 900g a to je malo. Vo vacsej peci maly chlebik upecies, ale v mensej peci velky nie
No tie diery zas až tak veľmi nevadia, ale jedna lopatka to tak rýchlo nevymieša ako dve. Porovnaj časy na pečenie: dvojlopatková 3:20, jednolopatková 5:30. :)
tina1
09.11.08,22:21
No tie diery zas až tak veľmi nevadia, ale jedna lopatka to tak rýchlo nevymieša ako dve. Porovnaj časy na pečenie: dvojlopatková 3:20, jednolopatková 5:30. :)

Mam moznost porovnat Etu siestu -2 lopatky, Etu Vegu 1 lopatka, cas pecenia priblizne rovnaky. Rozdiel je len v tvare vanicky. Bifinett - 2 lopatky, cas pecenia+ o par min dlhsie.
Pokial viem tiez Panasonic ma tiez 1 lopatku.
Z vlasnych skusenosti vobec by som sa neobavala pekarne s 1 lopatkou. Skor by som prihliadala na to, aku velkost upecie chlebik.
Pokial by som chcela investovat do pekarne by som uvazovala nad pecenim bagetky, alebo pecenim dvoch chlebikov sucasne, ci automatickym davkovanim
Pre porovnanie prikladam kompletny zoznam domacich pekarni: http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php
veronkaj
10.11.08,06:52
deppo - ten pohár - to je klasický odmerkový pohár = 250 ml a vtedy sa to na gramy neváži,len to trošku utrasieš, ak by bolo náhodou riedke cesto tak prisypeš múku.
veronkaj
10.11.08,06:54
rozalka a deppo - tá nádoba na bagetty sa dá objednať v moulinex - ale je tam problém - pekáreň na bagetty má omnoho väčší výkon ako naša xxl a má o špirálu naviac, práve kvôli bagetám
veronkaj
10.11.08,06:56
matica poradkyna - ten recept si doma nájdem a zajtra ti ho sem napíšem, inak ja čerpám recepty z českej dámy - tam je vyše 1000 receptov a sú tam aj názory k nim a sú fakt odskúšané.
betyna8
10.11.08,07:37
Prikladám fotky mojích ďalších premier.Pekarničku možem len odporúčiť,zatiaľ som v nej piekla 4 krát,ale všetko sa podarilo.Čo sa týka tých bagiet,sú fajn,ale ako som už písala, sú to skôr väčšie rožteky,pre viacčlennú rodinu si neviem predstaviť ich piecť.Program trvá 2,5 hod., hodinku musí pekáreň chladnúť na ďalší program.....Ale ako chuťovka sú fajn.:)
veronkaj
10.11.08,10:23
ako krájate čerstvý chlieb, aj ked ho nechám vychladnúť skoro uplne trúsi sa mi, napr. taký obyčajný kde ide iba múka, voda, droždie, cukor, kmín a sol??
reni06
10.11.08,10:43
ahojte,
my pekareň máme, možem ju ako vianočný darček len odporučiť.
ja kupujem zmes v lidli /odporočila mi ju kamoška/, majú výber z viacero druhov /napr. sedliacky chlieb, pšenično-ražný a pod./. Zmes je balena po 1kg a upečiete z neho 2 chlebíky /tvar hranola/ a je pravda, že táto zmes hotová, stačí do piecky pridať vodu, 1/2 zmesi a navolí sa program. Pečenie trvá cca 3 hodiny.
Občas pridám ku zmesi semiačka a podľa toho zvolím program /pečenie je cca 1/2 hod. dlhšie/.Chlebík chutí výborne...
gregyy
10.11.08,11:49
AHojte

uvazujeme si kupit toto cudo;), len ked som to videl tak sa mi zda formicka na ten chlieb moc mala. A ja moc cierne a tie chleby so semiackami moc rad nemam. Da sa v domacej pekarnicke upiect aj normalny biely chlieb aky piekavali nase stare mamy? Teda neviem ci pekarnicka nie je stavana len na take cierne chleby, ktore maju cesto asi uplne ine... a ak ano, je jedno ci kupit tesco alebo mulinex? ALebo co odporucate? Na co sa sustredit pri vybere?dik moc
betyna8
10.11.08,11:59
AHojte

uvazujeme si kupit toto cudo;), len ked som to videl tak sa mi zda formicka na ten chlieb moc mala. A ja moc cierne a tie chleby so semiackami moc rad nemam. Da sa v domacej pekarnicke upiect aj normalny biely chlieb aky piekavali nase stare mamy? Teda neviem ci pekarnicka nie je stavana len na take cierne chleby, ktore maju cesto asi uplne ine... a ak ano, je jedno ci kupit tesco alebo mulinex? ALebo co odporucate? Na co sa sustredit pri vybere?dik moc

Každá pekárnička má viacero programov a dajú sa upiecť aj klasické chlebíky, ja som robila napr.zemiakový.Vôbec to nieje určené len na tmavé ,ale kto chce zdravšie jesť,uprednostňuje tie.Taktiež je rôzné formy,väčšie aj menšie.V niektorých sa dá upiecť až 1,5 kg chlieb a to sa mi až tak málo nezdá.Ak si prečítaš diskusiu spätne nájdeš tam mnoho pre a proti na rôzné pekárničky.
Deppo
10.11.08,18:50
Poraaaaďáááci pomoooc :mad: Mne nejde vôbec upiecť nič sladké. Totálne sa mi nedarí... Okrem bábovky a makovca, som neupiekol poriadne nič sladké. Včera som skúšal sladký koláč s jablkami a orechami, a totálny prepadák ( pritom som recept dodržal do bodky). Prosím poraďte mi nejaký osvedčený recept na sladkeé:confused::):):)Najlepšie, čo sa dá komplet upiecť aj v pekárni.Čiže nič komplikované - len náhadžem - vyberem :D ďakujem:cool:
Matica Poradkyna
10.11.08,18:57
matica poradkyna - ten recept si doma nájdem a zajtra ti ho sem napíšem, inak ja čerpám recepty z českej dámy - tam je vyše 1000 receptov a sú tam aj názory k nim a sú fakt odskúšané.
Dakujem, veronkaj budes zlata! :) Hlasenie: vcerajsia premiera so ciabattou pecenou na toastovom programe dopadla vyborne! Jasne, ze to bolo zo zmesi - no nekupte to, ked je to v akcii v lidli. :D Mno a k ceskej dame - ked sa mi tam aj recept pozdaval, tak som sa zhrozila pri jeho hodnoteni - teda nazoroch. ale nevzdavam to, budem hladat dalej. :)
Matica Poradkyna
10.11.08,18:58
Poraaaaďáááci pomoooc :mad: Mne nejde vôbec upiecť nič sladké. Totálne sa mi nedarí... Okrem bábovky a makovca, som neupiekol poriadne nič sladké. Včera som skúšal sladký koláč s jablkami a orechami, a totálny prepádok ( pritom som recept dodržal do bodky). Prosím poraďte mi nejaký osvedčený recept na sladkeé:confused::):):)Najlepšie, čo sa dá komplet upiecť aj v pekárni.Čiže nič komplikované - len náhadžem - vyberem :D ďakujem:cool:
mno, aj ja čakám na také - tak pííííšte!!! :D
Rozalka
10.11.08,19:39
ako krájate čerstvý chlieb, aj ked ho nechám vychladnúť skoro uplne trúsi sa mi, napr. taký obyčajný kde ide iba múka, voda, droždie, cukor, kmín a sol??
Do cesta treba pridať trochu jablčného octu (ja som dala vínny, efekt rovnaký), a cesto sa nebude melniť/trúsiť.
DanielaSL
10.11.08,21:20
Poraaaaďáááci pomoooc :mad: Mne nejde vôbec upiecť nič sladké. Totálne sa mi nedarí... Okrem bábovky a makovca, som neupiekol poriadne nič sladké. Včera som skúšal sladký koláč s jablkami a orechami, a totálny prepadák ( pritom som recept dodržal do bodky). Prosím poraďte mi nejaký osvedčený recept na sladkeé:confused::):):)Najlepšie, čo sa dá komplet upiecť aj v pekárni.Čiže nič komplikované - len náhadžem - vyberem :D ďakujem:cool:

Deppo a piekol si už briošku? Recept som sem už neraz prilepila...a nakoniec je aj v knižke ku pekárni Moulinex XXL. Mne sa vždy podarila.
DanielaSL
10.11.08,21:22
ako krájate čerstvý chlieb, aj ked ho nechám vychladnúť skoro uplne trúsi sa mi, napr. taký obyčajný kde ide iba múka, voda, droždie, cukor, kmín a sol??

Veronka nepeč taký...skús vodu nahradiť acidofilným alebo kefírovým mliekom..odpadne dávať ocot...a vždy daj 1-2 zemiaky. A chlebík sa ti trúsiť nebude.:);)
Ja som to raz vyskúšala a odvtedy iný nepečiem.
veronkaj
11.11.08,07:02
Tak tu je moja bábovka:
Suroviny:
275 ml mlieka
100g rozpust. masla nebo Hery
500g polohr. muky
5 PL cukru ( z toho 1-2 vanilkového)
1 čl soli
1 čl sušeného alebo 1/4 čerstvého droždia

po pípnutí hrozienka

moulinex xxl - program základný, veľkosť najväčšia a kôrka bledá.
u ostatných pekárni neviem
veronkaj
11.11.08,07:04
včera som kúpila ten krájač, taký obyčajný aj tak ma vyšiel na 700 korún a to si musím počas krájania držať gombík, ale čo už.

ten zemiak skúsim ale aj tak nožnom sa nedá tak pekne rovnako nakrájať chlieb a iné ale skúsim. A to acidko to je to čo predávajú v obchode vo flaši takej veľkej??? a nedá to inú chuť tomu chlebíku.??
nikijaro
11.11.08,07:31
Priznám sa tichúčko, doteraz som domácu pekárničku považovala len za také "pánske huncútstvo". No musím svoj názor zmeniť, pretože včera sa mi podaril veľmi dobrý chlebík, tak sa s vami idem podeliť o recept:

2 PL oleja
1 PL vínneho octu - červený - nemám doma jablčný
2 dl mlieka
1,5 cl teplej vody
2 ČL soli
1/2 PL medu
300 g múky T650
120 g múky grahamovj
130 g múky ražnej vyrážkovej
droždie (1/3 lastovičky)
po pípnutí semiačka: tekvicové, ľanové, slnečnicové
rasca celá a čerstvo pomletá

v Moulinex XXL program 1, nastavenie na 1000g, prepečenie 3. stupeň,
po 3:20 som prepla na program 14 a ešte dopekala 10 minút.
V pekárničke som chlebík nechala ešte 20 minút a potom vybrala na mriežku. Jedna báseň.
Ahoj.
1,5 cl teplej vody
alebo 1,5 dl
nie je to malo na toľko muky.
ďakujem.
DanielaSL
11.11.08,17:18
včera som kúpila ten krájač, taký obyčajný aj tak ma vyšiel na 700 korún a to si musím počas krájania držať gombík, ale čo už.

ten zemiak skúsim ale aj tak nožnom sa nedá tak pekne rovnako nakrájať chlieb a iné ale skúsim. A to acidko to je to čo predávajú v obchode vo flaši takej veľkej??? a nedá to inú chuť tomu chlebíku.??

Áno to acidofilné mlieko vo veľkej fľaši. Najviac ho kupujem v Lidli. Tak vieš, že horúci chlieb sa krája ťažko..to ani jeden recept ti nezaručí, že ho dobre odrežeš.
Rozalka
11.11.08,20:13
včera som kúpila ten krájač, taký obyčajný aj tak ma vyšiel na 700 korún a to si musím počas krájania držať gombík, ale čo už.

ten zemiak skúsim ale aj tak nožnom sa nedá tak pekne rovnako nakrájať chlieb a iné ale skúsim. A to acidko to je to čo predávajú v obchode vo flaši takej veľkej??? a nedá to inú chuť tomu chlebíku.??
Pridržanie gombíka je z dôvodu bezpečnosti.
Skúšala som acidko resp. mlieko + ocot, druhá kombinácia sa mi viac páčila. No ja som tu ešte len taký začiatočníček, zober si rady skúsenejších "pekárok".
Matica Poradkyna
11.11.08,20:15
Tak tu je moja bábovka:
Suroviny:
275 ml mlieka
100g rozpust. masla nebo Hery
500g polohr. muky
5 PL cukru ( z toho 1-2 vanilkového)
1 čl soli
1 čl sušeného alebo 1/4 čerstvého droždia

po pípnutí hrozienka

moulinex xxl - program základný, veľkosť najväčšia a kôrka bledá.
u ostatných pekárni neviem
Ahoj, dakujem za recept - urcite vyskusam!!! :) Pekny vecer :D
Rozalka
11.11.08,20:22
Tak tu je moja bábovka:
Suroviny:
275 ml mlieka
100g rozpust. masla nebo Hery
500g polohr. muky
5 PL cukru ( z toho 1-2 vanilkového)
1 čl soli
1 čl sušeného alebo 1/4 čerstvého droždia

po pípnutí hrozienka

moulinex xxl - program základný, veľkosť najväčšia a kôrka bledá.
u ostatných pekárni neviem

Nepomýlila si sa?
Najväčšia váha = 1500 g, a keď zrátam suroviny, nie je to ani kilo.
veronkaj
12.11.08,06:57
ozaj veľkosť stredná pri tej bábovke pardon,

čo je tá brioška čo ju tu spomínate???

prosím o radu, doteraz som dávala do pekárne len sušené droždie ale vo veľa receptoch je že čerstvé - ak sa nepečie v pekárni robí sa z neho kvások, ak sa to cesto rozhodnem urobiť v pekárničke tak to droždie sa tiež dáva na vrch do jamky v múke a ked je čerstvé tak trošku cukru k nemu a zakryť múkou???
DanielaSL
12.11.08,08:14
Brioška je niečo ako vianočka....
veronkaj
12.11.08,12:12
moja dcéra dnes zase bude robiť chlebík sama, taký ten základný, a zajtra skusim ja urobiť plnené sladké rohlíčky nutelou - sľúbila som.
Deppo
12.11.08,20:21
Ja som skúšal aj normálne droždie ale neviem ako ho dávkovať . Výsledok - chlieb nevykysol. No čítal som tu aj skúsenosti , že to ide aj s ním a v pohode. Nemám chuť to ale riskovať, keď ho kupujem za doslova pár korún, a vydrží mi na tri chlebi:)
Ale zase by ma zaujímalo, či je rozdiel v chuti chleba pečeného s tým sušeným droždím a obyčajným.
tina1
12.11.08,20:40
Ja som skúšal aj normálne droždie ale neviem ako ho dávkovať . Výsledok - chlieb nevykysol. No čítal som tu aj skúsenosti , že to ide aj s ním a v pohode. Nemám chuť to ale riskovať, keď ho kupujem za doslova pár korún, a vydrží mi na tri chlebi:)
Ale zase by ma zaujímalo, či je rozdiel v chuti chleba pečeného s tým sušeným droždím a obyčajným.

Pouzivam prevazne cerstve drozdie, staci 1/4 kocky. Do pekarne davam podla rozpisu surovin navrchu v muke urobim jamku do kt. rozmrvim drozdie s 1 kl cukru a zalejem trocha vody.
Cerstve drozdie nie je vhodne pri odlozenom starte, inak rozdiel nevidim
betyna8
13.11.08,07:20
Ja som skúšal aj normálne droždie ale neviem ako ho dávkovať . Výsledok - chlieb nevykysol. No čítal som tu aj skúsenosti , že to ide aj s ním a v pohode. Nemám chuť to ale riskovať, keď ho kupujem za doslova pár korún, a vydrží mi na tri chlebi:)
Ale zase by ma zaujímalo, či je rozdiel v chuti chleba pečeného s tým sušeným droždím a obyčajným.

Je kopec receptov,kde sa uvádza čerstvé droždie,ja ho používam tiež,ale ako už bolo písane,treba ho rozmrviť.Ja ho vodou už nezalievam.

Toto je z receptov od Moulinexu

Droždie na pečenie (saccharomyces cerevisiae): je živý produkt, so zásadnou dôležitosťou pri pečení chleba,
ktorý dodáva schopnosť nakysnúť a chuť, ktorú dobre poznáte a máte radi!
Droždie na pečenie býva v rôzných formách: čerstvé v malých kôstkach, alebo instantné (sušené).
Droždie je k dostaniu v supermarketoch (pekárňach alebo oddeleni čerstvých výrobkov), ale môžete tiež kúpiť
droždie od vašeho miestneho pekára.
Buď v čerstvej alebo sušenej forme, droždie by malo byť pridávané priamo do nádoby na pečenie vašej domácej
pekárne spoločne s ostatnými ingredienciami. Čerstvé droždie nezabudnite rozdrviť v prstoch tak, aby sa lepšie
rozpustilo. Zvoľte teplotu blízku 37 °C, pri nižšej dobre nevykysne, pri vyššej stratí silu kysnutia. Dodržujte
stanovené množstvo a nezabudnite ich znásobiť, ak použijete čerstvé droždie (viď tabuľka ekvivalentov
nižšie).
Prášok do pečiva: môže sa použiť len pre pečenie koláčov a nie je vhodný pre pečenie chleba. Samokysnúca
múka je náhrada za prášok do pečenia.

Ekvivalentné množstvo/váhy sušeného a čerstvého droždia

Sušené droždie Saf Instant 1 1.5 2 2.5 3 3.5 4 4.5 5
(v lyžičkách)
Čerstvé droždie Noli (g) 10 15 21 25 30 35 42 45 50

DÔLEŽITÉ: Droždie nikdy nesmie prísť do priameho kontaktu so soľou!!
veronkaj
13.11.08,07:31
tak, my sme včera dali skúšobne do nášho bežného chlebíka 1 PL solamylu a bol mňam a netrusil sa tak veľmi ale je aj fakt že som ho krájala na krájači.

večer som ešte zarábala cesto na plnené rožteky s tou nutelou a prvý krát som skúšala v pekárni to čertvé droždie, na vrchu múky som spravila jamku, tam rozmrvila droždie dala 1 pl cukru a zakryla trochou múky, výsledok, koláče dnes raňajkujú aj kolegovia.
dnes skúsim urobiť s nastrúhaným zemiakom chlieb.
danielko
14.11.08,12:03
Ahojte,

do včera som len potichu sledovala túto tému, ale včera ma môj zlatý manžel veľmi potešil: Kúpil mi pekárničku Bifinett a k tomu hotovú zmes na chlieb.
Hneď večer som ju vyskúšala a dnes sme už na raňajky mali náš chlebík. Myslím, že sa mi celkom vydaril aj vďaka Vám. Prečítala som si Vaše rady, čo - to som si zapamätala, a teraz si idem pozrieť späť Vaše receptíky na chlebík a briošku. Dnes mám chuť vyskúšať niečo sladšie.

Až teraz viem, prečo ste sa tak tešili zo všetkého vydareného z pekárničky.
Je to naozaj o niečom inom, ako pečenie v rúre.

Mimochodom, môj mladší syn sa ma opýtal, načo mi vlastne pekárnička bude. Chcela som mu vysvetliť, že je to vlastne pečenie bez námahy, všetko do pekárničky nadávkujem, nastavím program a ona si sama spraví cesto aj upečie. Vypočul ma a nakoniec to zaklincoval: aha, to je vlastne automatická práčka na chlieb.
Takže my máme automatickú práčku na chlieb.

Pekný deň a príjemné pečenie.

Janette
veronkaj
14.11.08,14:46
danielko - gratulujem, ja som bola totálny antitalent na kysnuté cesto ani moja mama ho nevie, a teraz robím všetko mňam,

my našu pekáreň voláme zuza a dcéra už vie s ňou robiť, urobí chlieb, naváži a rada to tam dáva a pozerá. a vždy zuza makaj a tak,

nech sa vám pečenie darí pre radosť
Rozalka
14.11.08,19:19
Drahé kolegyne pekárky a kolegovia pekári, ako robíte chlebík s odloženým časom pečenia? no technicky mi je to jasné, mňa zaujíma recept, lebo ak majú suroviny stáť celú noc v pekárničke (v kuchyni), mlieko tam nemôžem dať.
cactus
15.11.08,07:14
Drahé kolegyne pekárky a kolegovia pekári, ako robíte chlebík s odloženým časom pečenia? no technicky mi je to jasné, mňa zaujíma recept, lebo ak majú suroviny stáť celú noc v pekárničke (v kuchyni), mlieko tam nemôžem dať.
Máš pravdu, Rozálka, ja som s odloženým štartom zatiaľ robila iba s vodou.
tina1
15.11.08,08:16
Drahé kolegyne pekárky a kolegovia pekári, ako robíte chlebík s odloženým časom pečenia? no technicky mi je to jasné, mňa zaujíma recept, lebo ak majú suroviny stáť celú noc v pekárničke (v kuchyni), mlieko tam nemôžem dať.

Kedze mam intoleranciu laktozy, mlieko nahradzam sojovym. Takze dam potrebne mnozstvo vody + 5 PL sojoveho suseneho mlieka. Tak isto by som riesila asi aj klasickym susenym mliekom.
DanielaSL
15.11.08,09:54
Drahé kolegyne pekárky a kolegovia pekári, ako robíte chlebík s odloženým časom pečenia? no technicky mi je to jasné, mňa zaujíma recept, lebo ak majú suroviny stáť celú noc v pekárničke (v kuchyni), mlieko tam nemôžem dať.

Rozalka robím to už tak stále s tým odloženým štartom, dávam acidofilné a je to bez problémov. Nič sa nestane ani mlieku, ani chlebíku a ani tebe, neboj sa, kľudne to tak rob. A je to super...tá vôňa čo ťa ráno zobudí...:);) Predtým som dávala chlebík piecť ako som prišla z práce. Ale kým sa uvarili a vychladli zemiaky a upiekol chlebík, bolo vždy už veľa hodín, čakala som ešte kým vychladne, aby som ho odložila a chodila som kvôli tomu neskoro spať. Potom som skúsila ten odložený štart....a toto sa mi páči viac. Môj muž vstáva skôr...on ho vyberie. Ja chodím do práce neskôr, takže kým odchádzam chlebík mám už vychladnutý a môžem ho odložiť. Tiež som čítala v návode, že nie je to pre chleby kde sa dáva mlieko, ale veď acidko je už kyslé, tak prvý raz som to robila s rešpektom , ale teraz bežne a bez strachu.
cactus
15.11.08,10:02
Rozalka robím to už tak stále s tým odloženým štartom, dávam acidofilné a je to bez problémov. Nič sa nestane ani mlieku, ani chlebíku a ani tebe, neboj sa, kľudne to tak rob. A je to super...tá vôňa čo ťa ráno zobudí...:);) Predtým som dávala chlebík piecť ako som prišla z práce. Ale kým sa uvarili a vychladli zemiaky a upiekol chlebík, bolo vždy už veľa hodín, čakala som ešte kým vychladne, aby som ho odložila a chodila som kvôli tomu neskoro spať. Potom som skúsila ten odložený štart....a toto sa mi páči viac. Môj muž vstáva skôr...on ho vyberie. Ja chodím do práce neskôr, takže kým odchádzam chlebík mám už vychladnutý a môžem ho odložiť. Tiež som čítala v návode, že nie je to pre chleby kde sa dáva mlieko, ale veď acidko je už kyslé, tak prvý raz som to robila s rešpektom , ale teraz bežne a bez strachu.
tak to musím aj ja vyskúšať
Rozalka
15.11.08,12:11
Kedze mam intoleranciu laktozy, mlieko nahradzam sojovym. Takze dam potrebne mnozstvo vody + 5 PL sojoveho suseneho mlieka. Tak isto by som riesila asi aj klasickym susenym mliekom.
Je to určite dobré, no vôňu sušeného mlieka nemám v láske, tak radšej zvolím to acidko, potom sa už ocot nedáva, však?
tina1
15.11.08,16:05
Je to určite dobré, no vôňu sušeného mlieka nemám v láske, tak radšej zvolím to acidko, potom sa už ocot nedáva, však?

Pokial riesis chlebik, acidko by som kludne dala pri odlozenom starte. Vtedy ocot nie je potrebny. Pokial by si chcela sladky chlebik /babovku/, tam by som acidko nedala, skor by som riesila susenym.
danielko
16.11.08,21:09
Ja od štvrtku pečiem každý deň. Zatiaľ doslova len skúšam a sledujem. Prvý chlebík som robila z hotovej zmesi, vydaril sa, ďalšie chlebíky som robila podľa receptov, ktoré milé skúsenejšie poraďačky dali do tejto témy. Aj tie sa mi vcelku vydarili.
Vyskúšala som aj briošku, ktorú tu dala DanielaSĽ. Aj sa mi to zdalo trošičku divné, že do briošky cukor nedávam, keď to má byť sladšie pečivo, ale bola som lenivá zapnúť počítač, aby som to skontrolovala, tak som to v tej chvíli neriešila. Upiekla so briošku bez cukru.
To, že tam cukor určite mal byť, mi došlo úplne pri pečení, keď kôrka bola veľmi svetlučká. A teraz som si skontrolovala recept, že ten cukor tam mal byť.
Nebola zlá, deti ju zjedli celú, ale s cukrom bude ešte lepšia.
Ale malo to aj jednu výhodu : môj manžel - diabetik sa potešil, že môžem piecť aj niečo iné ako chlebík, aj pre neho. Dokonca ani deti moc nefrflali.
Som trošku aj prekvapená, že pečenie v pekárničke ide tak ľahko.

Ďakujem Vám všetkým za recepty. :)
Bez nich by sa mi začínalo ťažšie. Tak to ide naozaj veľmi ľahko.;)
veronkaj
18.11.08,08:32
tak ja hlásim, cez víkend upečené naše klasické tri chlebíky - z toho dva na odložený štart, jeden odlož. som robila dnes v noci a mala som zatvorené dvere ale aj tak som to počula ozýva sa to v paneláku a budilo ma to ale bolo super si ráno dať teplý chlieb
cez víkend som skúšala u polovičky upiecť normálny kys. koláč s ovocím, ked som nevedela kolko tam toho cesta dať, bol vysoký asi tak 3-3,5 cm a tak nabudúce dám len 2/3 ale bol dobrý, urobila som aj plnené rožky so syrom, salámou ale zaujímavé je že u mňa v remoske to cesto je mäkkučké a v rúre - elektrickej bolo trochu vysušené.
skúsim urobiť ten koláč aj u mňa v remoske - z pol dávky na 2x uvidím aké bude v remoske,
Hrdzoska
24.11.08,17:19
Takže zdravím všetkých pekárov na tejto stránke včera som začala čítať vaše príspevky a dne s som si objednla pekáreň aj ja typ Moulinex OW 500331 XXL- dajú sa v nej piecť aj bagety len si neviem prestraviť ten postup to je tak isto ako pri chlebe? Ak ju niekto máte napíšte mi prosím vaše postrehy. ďakujem a už sa na ňu teším.
DanielaSL
24.11.08,21:49
Takže zdravím všetkých pekárov na tejto stránke včera som začala čítať vaše príspevky a dne s som si objednla pekáreň aj ja typ Moulinex OW 500331 XXL- dajú sa v nej piecť aj bagety len si neviem prestraviť ten postup to je tak isto ako pri chlebe? Ak ju niekto máte napíšte mi prosím vaše postrehy. ďakujem a už sa na ňu teším.
Tak nech ti skoro príde a nech sa ti pečenie darí....:)...moje suroviny už čakajú v pekárničke, aby ráno voňal celý byt....;)
veronkaj
25.11.08,07:50
tak u nás ide pekáreň skoro každý deň,
aj ked sme dve, bud robím chlieb alebo cesto na niečo - koláčiky, rožky, pletenky a tak ale už sme skúsili aj bábovku - mazanec a bol mňam. Len keby sa z toho nepriberalo.
Meracrest a.s.
25.11.08,08:57
ja mám pekárničku a som s ňou veľmi spokojná, program trvá 3 hodiny, ale naozaj nemáš s tým žiadnu starosť. Dlhšie sim hľadala recept, ktorý nám vyhovoval, ale našla som a chlebík je fantastický a dá sa nadstaviť aj farba kôrky a veľkosť bochníka. Dokonca som tam robila aj sladkú vianočku a tiež veľmi dobrá. A to nevravím, že nám pri pečení rozvoniava celá kuchyňa. A môžeš si nadstaviť čas pečenia na noc a ránko ťa zobudí čerstvučký chlebík. Ak by si sa rozhodla pre kúpu pekárničky, tak kľudne si môžeš kúpiť lacnejšiu, všetky bez ohľadu na cenu majú takmer rovnaké programy, len treba dávať pozor pri kúpe na spotrebu.
Rozalka
25.11.08,17:03
Ja som sa potešila, že si dokúpim "bagetovač", ale asi to nie je také jednoduché, lebo moja Mulinka má krstné meno 500030, a tie bagetové 500331 a ešte aj ďalšie krstné meno Baguette, takže aj asi zostanem pri klasickom chlebíku.
veronkaj
26.11.08,06:55
rozalka ale ved si urob cesto tak ako ony a potom si musia aj tak urobiť bagety a tie si len dajú piecť , a ty si môžeš tiež urobiť bagetky a dať piecť do rúry.
betyna8
26.11.08,07:42
rozalka ale ved si urob cesto tak ako ony a potom si musia aj tak urobiť bagety a tie si len dajú piecť , a ty si môžeš tiež urobiť bagetky a dať piecť do rúry.

Veronkaj,mas pravdu.My mame sice pekarnicku aj na bagety,ale urcite sa to da upiect aj na plechu.Akurat ,ze nebudu mat taky tvar,lebo v pekarnicke su vo formicke a mozno budu aj inak prepecene,no zaiste chutne.Je to ako s chlebikom,aj ten sa da upiect aj bez pekarnicky.
betyna8
26.11.08,07:45
Takže zdravím všetkých pekárov na tejto stránke včera som začala čítať vaše príspevky a dne s som si objednla pekáreň aj ja typ Moulinex OW 500331 XXL- dajú sa v nej piecť aj bagety len si neviem prestraviť ten postup to je tak isto ako pri chlebe? Ak ju niekto máte napíšte mi prosím vaše postrehy. ďakujem a už sa na ňu teším.

My máme takúto pekárničku a zatiaľ som s ňou maximalne spokojná.Všetko sa super pečie,akurát pri programe koláč si treba striehnuť na stav koláčika ako je napr.bábovka alebo makovec,pernik.To dopadlo na prvy pokus hrozne, no ostatne už ušli.
veronkaj
26.11.08,08:32
hrdzoska - aj ja mám moulinex XXL a som spokojná, sme síce doma dve ale maká niekedy aj každý deň, cesto vypracuje aj z pol aj z celej dávky, chlebík tiež mňam a tým že má veľkú formu nemusím robiť každý deň ale každý druhý,

ja v nej zvyknem chlieb po dopečení programu ešte tak 10 min. nechať a až potom vypnem a vyberiem, skúšala som tam už aj vianočku aj mazanec - dokonca som ani nedala program sladký len cesto a prepla na pečenie a bol mňam.

spokojná som veľmi
janyes
26.11.08,09:25
Domácu pekáreň máme doma asi 3 mesiace a veľmi si ti pochvaľujeme. Dajú sa kúpiť priamo rozne druhy múky ( biely, celozrný, Ciabatta,..) už namiešané. Vtedy trvá príprava 3 minuty, pečenie 3 hod. Recepty sa dajú nájsť aj na internete, tiež boli priložené k pekárni. Ja som si kúpil rôzne múky a prísady a experimentujem. V tej pekárni čo mám, sa dá dokonca robiť lekvár, čisto len miestiť cesto a pod.
Hrdzoska
26.11.08,18:26
Tak poslušne hlásim že som začala s prevádzkou mojej pekárne robím to podľa skopírovaného receptu vid nižšie ale zdá sa mi že je tam chba v pomere teplej vody- naozaj to má byť 1,5CL?????? Zdalo sa mi to suché tak som priliala ešte 1 dl tak uvidím zajtra napíšem ako to dopadlo.




Priznám sa tichúčko, doteraz som domácu pekárničku považovala len za také "pánske huncútstvo". No musím svoj názor zmeniť, pretože včera sa mi podaril veľmi dobrý chlebík, tak sa s vami idem podeliť o recept:

2 PL oleja
1 PL vínneho octu - červený - nemám doma jablčný
2 dl mlieka
1,5 cl teplej vody
2 ČL soli
1/2 PL medu
300 g múky T650
120 g múky grahamovj
130 g múky ražnej vyrážkovej
droždie (1/3 lastovičky)
po pípnutí semiačka: tekvicové, ľanové, slnečnicové
rasca celá a čerstvo pomletá

v Moulinex XXL program 1, nastavenie na 1000g, prepečenie 3. stupeň,
po 3:20 som prepla na program 14 a ešte dopekala 10 minút.
V pekárničke som chlebík nechala ešte 20 minút a potom vybrala na mriežku. Jedna báseň.
__________________
Čo sa oplatí mať, na to sa oplatí čakať.
Rozalka
26.11.08,18:28
Hrdzoška, k 550 g múky to množstvo tekutín (350 ml) je akurát.
To množstvo 1,5 cl má byť 1,5 dl ... keby si bola čítala ďalšie príspevky tam, kde si našla tento recept, by si bola zistila, ako to je, takže to, že pridala 1 dl, je ok, len bolo treba aj trochu viac. ;)
danielko
27.11.08,10:24
Včera som prešla z Bifinett-ky (mojej zlatej) na Molinex XXL, ale akosi sa Molinexka so mnou nechce kamarátiť, alebo jej nerozumiem.
Totiž: keď som piekla chlebík na Bifinettke, mal aj na vrchu pekne sfarbenú kôrku aj na strednom nastavení. Včera som na Moulinexke piekla citrónový koláč podľa receptu, ktoré boli priložené ku pekárničke a vrch mi ostával akoby nedopečený, svetlilinky, tak som ešte dopekala na programe 14 až tak, že boky sa mi trošičku pripálili a vrch mal trošičku akú takú farbu. Potom som piekla chlebík, chcela som upiecť veľký bochník, tak som urobila totálnu blbosť: prepočítala som ten fajn chlebík od Dášky na 1500 g a dopadlo to tak, že mi takmer "utiekol" z formy, mala som ho až pod sklom- dala som veľa surovín, teraz už to viem, ale neviem prečo mám vrch chlebíka taký svetlulinky, až takmer biely. Kôrku som mala nastavenú na strednú.
Je to nejaká chyba pekárničky, alebo je to spôsobené len veľkým množstvom surovín? Skúste mi poradiť, prosím.:mee:
betyna8
27.11.08,11:38
Včera som prešla z Bifinett-ky (mojej zlatej) na Molinex XXL, ale akosi sa Molinexka so mnou nechce kamarátiť, alebo jej nerozumiem.
Totiž: keď som piekla chlebík na Bifinettke, mal aj na vrchu pekne sfarbenú kôrku aj na strednom nastavení. Včera som na Moulinexke piekla citrónový koláč podľa receptu, ktoré boli priložené ku pekárničke a vrch mi ostával akoby nedopečený, svetlilinky, tak som ešte dopekala na programe 14 až tak, že boky sa mi trošičku pripálili a vrch mal trošičku akú takú farbu. Potom som piekla chlebík, chcela som upiecť veľký bochník, tak som urobila totálnu blbosť: prepočítala som ten fajn chlebík od Dášky na 1500 g a dopadlo to tak, že mi takmer "utiekol" z formy, mala som ho až pod sklom- dala som veľa surovín, teraz už to viem, ale neviem prečo mám vrch chlebíka taký svetlulinky, až takmer biely. Kôrku som mala nastavenú na strednú.
Je to nejaká chyba pekárničky, alebo je to spôsobené len veľkým množstvom surovín? Skúste mi poradiť, prosím.:mee:

Aj ja som už písala,že sladký chlebik resp.koláč -ak je v ceste prášok do pečiva a nie droždie,pečiem na programe10 musím ešte dopekať aspoň 10-15 min,lebo stred býva nedopečený aj keď dodržiavam odporúčané recepty.Ale chlebík je ok,asi záleží aké dáš suroviny, nám ostáva v Moulinexe bledý iba zemiakový chlebík,ostatné pekne zhnednú.
danielko
27.11.08,12:01
To je trefa !

koláč som piekla na 10, a do chlebíka som naozaj včera dala zemiak.
Super, takže chyba nie je v pekárni, ale v pekárke. :)
ďakujem.
betyna8
27.11.08,12:14
To je trefa !

koláč som piekla na 10, a do chlebíka som naozaj včera dala zemiak.
Super, takže chyba nie je v pekárni, ale v pekárke. :)
ďakujem.

To si treba jednoducho odskušať,môj prvý pokus na programe 10 bol perník a dopadol hrozne,lebo som ho vybrala po skončeni programu a ten stred bol este nedopečeny.Ale další koláčík, makovec a aj ananasova babovka boli ok,len som ich kontrolovala špajdľou či je to prepečené a ešte dopekala na tej 14-tke.Netreba sa toho báť,aspoň jeden pekárensky nepodarok sa iste objavil u každého z nás.
DanielaSL
27.11.08,12:39
Včera som prešla z Bifinett-ky (mojej zlatej) na Molinex XXL, ale akosi sa Molinexka so mnou nechce kamarátiť, alebo jej nerozumiem.
Totiž: keď som piekla chlebík na Bifinettke, mal aj na vrchu pekne sfarbenú kôrku aj na strednom nastavení. Včera som na Moulinexke piekla citrónový koláč podľa receptu, ktoré boli priložené ku pekárničke a vrch mi ostával akoby nedopečený, svetlilinky, tak som ešte dopekala na programe 14 až tak, že boky sa mi trošičku pripálili a vrch mal trošičku akú takú farbu. Potom som piekla chlebík, chcela som upiecť veľký bochník, tak som urobila totálnu blbosť: prepočítala som ten fajn chlebík od Dášky na 1500 g a dopadlo to tak, že mi takmer "utiekol" z formy, mala som ho až pod sklom- dala som veľa surovín, teraz už to viem, ale neviem prečo mám vrch chlebíka taký svetlulinky, až takmer biely. Kôrku som mala nastavenú na strednú.
Je to nejaká chyba pekárničky, alebo je to spôsobené len veľkým množstvom surovín? Skúste mi poradiť, prosím.:mee:

V Moulinex by som sa bála piecť ten 1500 g chlebík. Inak ja robím vždy len ten najmenší, vždy pri ňom dám najvyšší stupeň prepečenia....robím len ten Dášin recept , ale mnou upravený. Zvyknem ho pred koncom pečenia zvrchu potrieť olejom, ale len jemne. A nemám nikdy vrch biely. Celkom pekne mi ho sfarbí dohneda. Dávaš do neho aj cukor?
DanielaSL
27.11.08,12:40
To si treba jednoducho odskušať,môj prvý pokus na programe 10 bol perník a dopadol hrozne,lebo som ho vybrala po skončeni programu a ten stred bol este nedopečeny.Ale další koláčík, makovec a aj ananasova babovka boli ok,len som ich kontrolovala špajdľou či je to prepečené a ešte dopekala na tej 14-tke.Netreba sa toho báť,aspoň jeden pekárensky nepodarok sa iste objavil u každého z nás.

A keby len jeden nepodarok...prvý bol mazanec podľa knižky receptov k Moulinex. A druhý som upiekla minule, keď som si dala odložené pečenie...a ráno som našla upečené suroviny. :confused:
betyna8
27.11.08,13:23
A keby len jeden nepodarok...prvý bol mazanec podľa knižky receptov k Moulinex. A druhý som upiekla minule, keď som si dala odložené pečenie...a ráno som našla upečené suroviny. :confused:
No tak to musel byt asi aj dobry smradok z toho,co? Ja odlozeny start nedavam,lebo keby som piekla v noci,asi by ma susedia vystahovali z panelaku :rolleyes:,dokonca ani nejdem z bytu von,ked sa pecie,bojim sa to nechat bez dozoru.Podla receptov od Moulinexu nerobim,vytlacila som si niekolko tu z porady a aj inych stranok.
danielko
27.11.08,14:51
V Moulinex by som sa bála piecť ten 1500 g chlebík. Inak ja robím vždy len ten najmenší, vždy pri ňom dám najvyšší stupeň prepečenia....robím len ten Dášin recept , ale mnou upravený. Zvyknem ho pred koncom pečenia zvrchu potrieť olejom, ale len jemne. A nemám nikdy vrch biely. Celkom pekne mi ho sfarbí dohneda. Dávaš do neho aj cukor?

Prepáč, samozrejme pečiem chlebík podľa tvojho upraveného receptu, pomýlila som si ťa s Dáškou. Ospravedlňujem sa. Keď som ho piekla v Bifinettke presne podľa tvojho receptu, tak ma nikdy nesklamal, stále bol super. Akurát včera som urobila tú blbosť, že si množstvo surovín prepočítala, a asi až moc. ( Chcela som upiecť väčší chlebík, pretože sme štyria z toho jeden pubertiak, ktorý zje teraz viac ako jeho otec a druhý začínajúci pubertiak.)
A ešte vyskúšam aj ten trik s olejom, určite to pomôže.

Cukor som dala, už nezabúdam ako pri minulej brioške. :D

Jednoducho si musím asi zvyknúť na Moulinex. Ale už sa pomaly začíname kamarátiť.:) Idem skúsiť veku.

Som strašne rada, že je tu mimo iných aj táto super téma. ;) Ďakujem Vám za rady, bez nich by som sa upiekla asi strašne veľa nepodarkov. Takto je ich zatiaľ len zopár.

Janette
DanielaSL
27.11.08,18:41
No tak to musel byt asi aj dobry smradok z toho,co? Ja odlozeny start nedavam,lebo keby som piekla v noci,asi by ma susedia vystahovali z panelaku :rolleyes:,dokonca ani nejdem z bytu von,ked sa pecie,bojim sa to nechat bez dozoru.Podla receptov od Moulinexu nerobim,vytlacila som si niekolko tu z porady a aj inych stranok.

Práve že smrad nebol, voňalo to upečeným chlebíkom..ale aké bolo moje prekvapenie, keď som pozrela do pekárne..prehltla som veru naprázdno... Sama netuším ako sa to mohlo stať. Ale inak sa toho odloženého štartu absolútne nemusíš báť. Niet nad tú rannú vôňu čerstvého chlebu.
Hrdzoska
27.11.08,19:46
Tak som práve skúšala babánovú vianočku, ale zase to mám také hutné a to som to robila podľa návodu. nerozumiem tomu kde robím chybu??Som z toho smutná -hrozne rada pečiem ale takéto nepodarky . Zase sa budú tešiť moje sliepočky?)))))
Rozalka
27.11.08,20:43
Ako dopadol chlebík?
A môžeš dať recept na banánovú (?) vianočku?
veronkaj
28.11.08,07:25
ten recept na banánovú bábovku by som aj ja prosila,

inak ja mám moulinex XXL a tiež mávam vrch všetkého bledý ale nám to nevadí, kto chce môže to tak 15-20 min. pred dopečením potrieť olejom alebo vajíčkom alebo bielkom a tak alebo dať viac cukru ale nám ten vrch nevadí, pri chlebíku aj tak sa nakrája a pri koláči ved sa cukruje.

inak moju zuzu - tak ju voláme by sme nevymenili
beba13
28.11.08,08:31
Zdravím všetkých pekárov aj pekárky po dlhšej dobe som sem znova nakukla a to pozerám koľko pribudlo pekarov tak domáca pekáreň žne úspechy. Prikladám recept na banánovu vianočku mne sa teda nepodarila, lebo pri prvom mojom pokuse ju upiecť mi vytiekla do pekárničky tak som ju odvtedy viac nepiekla, ale to bolo asi tým že som dávku zdvojnásobila (zdalo sa mi málo, moja chyba).Tak ju asi skúsim ešte raz snáď sa mi vydarí.
Clieb pečiem už len ten od Dášky, ale upravený Danielov s acidkom, ten je najlepší, vôbec sa nemelní:)


1/2 hrnčeka mlieka
1/2 rozmačkaných banánov
1 veľké vajce
1PL masla
1čl soli
3 hrnčeky hl. múky
1/3 hrnčeka nasekanej čokolády
2 čl sušené droždie
veronkaj
28.11.08,08:53
beba - tam nejde cukor?????

a na akom programe to pečieš????a kolko

inak ktorý je to ten dáškin recept upravený danielov
beba13
28.11.08,09:14
V tom recepte nie je napísaný cukor, ale môžeš pridať koľko uznáš za vhodné podľa toho ako chceš sladkú. Ten chlebík od Dášky 350ml vody
2PL olej
1PL jablkový ocot
550g múky(400 hladkej 150 celozrnnej)
2čl soľ
1-2čl mletá rasca
1čl suš. droždie
2 zemiaky nastrúhať, v tom recepte bol program 4 sladký chlieb

no a DanielaSL tam miesto vody dáva acidko a ocot tam už netreba pridávať a ja robím takto upravení a je super včera večer ho moji chlapi zjedli ešte bol horúci.
DanielaSL
28.11.08,09:14
beba - tam nejde cukor?????

a na akom programe to pečieš????a kolko

inak ktorý je to ten dáškin recept upravený danielov

Tu je ten recept...ak bude stačiť na 750 g..ak nie buď si prepočítaj na väčšie množstvo, alebo niekde hľadaj v predchádzajúcich príspevkoch.

V menšom množstve : na 750 g

270 ml vody alebo acidofilného mlieka
1 1/2 PL oleja
1/2 PL octu
1 a pol ČL soli
1 ČL cukru
1 čl droždia
rasca, semiačka tekvicové , slnečnicové, ľanové, sezamové
1 – 2 väčší uvarený nastrúhaný zemiak
420 g múky - 300 g hladkej T 650 + 120 g ražnej, špaldovej, žitnej, celozrnnej


V prípade použitia acidofilného mlieka sa ocot už nedáva.

Inak tento recept dávam na najvyšší stupeň prepečenia a pečiem ho v Moulinex na programe č. 1. Pozor pri dávkovaní acidofilného mlieka...ono sa napení , takže ja dávam vždy takmer plnú odmerku. Javí sa to potom, že je mlieka viac. Ale keď lepšie pozrieš, tak je to pena.
veronkaj
28.11.08,10:11
ďakujem, napísané, skúsim,

zajtra ideme babke tak ráno urobím na odlož. štart jeden klasický čo máme overený a odnesiem nech ochutná

a toto skúsim neskôr
Hrdzoska
29.11.08,08:17
Skúsila som urobiť chlieb základný presne podľa receptu a mala som tam veľa vody tak som dosypala trocha múky ale málo pretože bol ušatý ale chuťovo bol fajn. Takže dúfam že to bol môj posledný nepodarok. Vôbec tomu nerozumiem ked si robím kysnuté cesto na koláče tak iba podľa odhadu a vždy to mám super ale boleli ma z toho miesenia ruky tak som si kúpila pekáreň že si to ulahčím a ked už ju mám tak že budem piecť aj chlieb ale zatiaľ mám len nepodarky:(((((( Ale ja som trpezlivá a určite zvíťazím nnad tým strojom. Dakujem všetkým za vaše postrehy a pripomienky veľmi mi to pomáha pri mojich nezdaroch.Takže do pečenia priatelia
Rozalka
29.11.08,11:01
1/2 hrnčeka mlieka
1/2 rozmačkaných banánov
1 veľké vajce
1PL masla
1čl soli
3 hrnčeky hl. múky
1/3 hrnčeka nasekanej čokolády
2 čl sušené droždie

Beba, môžeš nám prezradiť aj iné podrobnosti: minúty, program ??
peter.petia
29.11.08,13:29
Dobrý deň,
kúpili sme si domácu pekárničku na chlieb, ale nedarí sa nám upiecť chlieb podľa priložených receptov. Vôbec nenakysne a po upečení z neho zostane ln nejaký zganec. Použili sme sušené droždie ako aj čerstvé droždie. Poraďte prosím v čom to môže byť.
Ďakujem
cactus
29.11.08,13:42
Dobrý deň,
kúpili sme si domácu pekárničku na chlieb, ale nedarí sa nám upiecť chlieb podľa priložených receptov. Vôbec nenakysne a po upečení z neho zostane ln nejaký zganec. Použili sme sušené droždie ako aj čerstvé droždie. Poraďte prosím v čom to môže byť.
Ďakujem

Možno si nenastavil váhu tak ako má byť podľa množstva alebo si dal málo vody, keďže si napísal, že je to žganec...
V každej príručke k pekárničke máš návod ako čo postupne dávať do pekárničky, postup musí byť zachovaný, nemôžeš dať napr. prvú múku, potom ďalšie ingrediencie a nakoniec vodu.
Aj paramentre na pekárničke musíš nastaviť podľa veľkosti a druhu chleba.
A každý druh pekárne má svoje. Viem to posúdiť, pretože mám už ďalšiu značku a sú tu rozdiely. Ale na všetky muchy sa dá prísť.
Vlastak
29.11.08,17:35
Dnes som upiekla prvy chlieb , recept som našla na intenete biely kmínový chlieb pre začiatočníkov, a vôbec som ho nemohla vybrať z formy, viete mi poradiť kde je chyba. ďakujem za radu
Vlastak
29.11.08,17:43
už som ho doslova vytrhla z formy , chyba bola asi v tom, že háky tam zostali doslova pripečené, neviem či je to chyba pekárne alebo receptu. Prosím o radu, ďaku´jem
peter.petia
29.11.08,18:23
ráno som upiekol zganec presne podľa receptu z návodu.
potom som dal zmes na chleba kúpenú z obchodu a vykyslo to v pohode. Takže neviem.Držal som sa návodu.
Rozalka
29.11.08,19:08
Dnes som recept od Danielky, je uvedený aj # 1119 obmenila takto: namiesto uvareného zemiaku som dala cibuľu, pokrájanú na drobné kúsočky. Chlebík je mňam.
Rozalka
29.11.08,19:50
Jo inak moja kamoška má pekárničku na bagety, vyzerá ako klasická Moulinex XXL len tam je iná forma na pečenie bagiet. SOm sa pýtal na jednom internetov obchode a že tá forma sa možno dá zohnať aj zvlášť...treba sa poinformovať, možno by to šlo:)

Takže s tým "dá sa zohnať aj zvlášť" je to takto

Otázka:
Dobrý deň, zakúpila som si domácu pekáreň Moulinex OW 500030 XXL, všade čítam, že sa dajú piecť aj bagety, ja však žiadne príslušenstvo na pečenie bagiet nemám.
Je možné ho niekde dokúpiť?


Odpoveď:
Dobry den, bohuzial kupila ste si pekaren len na pecenie chleba. Pekaren, ktora sa da pouzivat aj na pecenie bagiet je MOULINEX OW 500331 XXL Baguette. Nakolko k peceniu bagiet je prisposobene aj vnutro pekarne ( ma 2 vyhrievacie spiraly po bokoch), nie je mozne dokupit k tejto pekarni prislusenstvo na pecenie bagiet.





http://www.moulinex.sk/
veronkaj
02.12.08,06:59
vlastak - ak ti nejde vybrať chlieb a zapečie sa hák nevadí, ja vyberám tak, že vyberiem formu otočím hore dnom a utierkou aby som sa nepopálila pootáčam trochu tými nožičkami čo držia háky a sám chlieb vypadne a potom už len vytiahnem háky z chleba priloženým háčikom.
ludmila12
02.12.08,12:16
Mne sa lepšie vyberá chlieb pokiaľ je ešte teplý, ak ho nechám vo forme vychladnúť tiež mi ide ťažšie von. Ludka:)
veronkaj
02.12.08,14:57
ja ho tiež vyberám z formy teplý hned po vybratí a nechám na mriežke vychladnúť

prosím ako to urobiť ked urobíte niečo z kys. cesta, napr. rozteky, slimáčiky, osie hniezda, koláč, buchty aby mohli byť na stole a nestvrdli???
Deppo
02.12.08,16:40
Hák sa nám tiež zvykol zasekávať do chlebíka, ale začal som jemne mazať olejom, a väčšinou ostane len diera - hák sa nezapeče;)
Dneska sme robili lángoše v pekárničky -vlastne iba miesili cesto, a môžem vám povedať, dopadlo to fantasticky, krásne vykusnuté a vypracované cesto , no proste jedna báseň :)
nela88
06.12.08,20:12
Má niekto Ariete 121 prosím? Má výkon 450 W. Neviem sa rozhodnúť. Kúpiť - nekúpiť. Poradíte?
mareko
07.12.08,15:14
Deppo, zverejni receptík na fantastické lángoše. Už mi tečú slinky. Ďakujem :---;):)
beba13
08.12.08,10:44
Beba, môžeš nám prezradiť aj iné podrobnosti: minúty, program ??
Robila som ju len raz na programe 4 sladký chlieb, 750g , stredné pečenie
Hrdzoska
08.12.08,17:28
Tak už som robila aj vianočku asi 3 krát a vždy sa mi podarila, ale chlieb mám dobrý asi každý druhý krát neviem kde je problém ked to vážim rovnako občas je ušatý- teda veľa tekutín. Ale pomaly sa to napraví- určite je problém v obsluhe- pekáreň pečie dobre:))))))
Hrdzoska
08.12.08,17:31
A ešte jedna vec nedala by sa vianočka piecť na programe ,, koláč´´ ten netrvá tak dlho 1,2 hod ako základný 3,2 hod. Skúšali ste to niekto??
Rozalka
08.12.08,20:29
Ja by som si rada upiekla panettone, len neviem, či sa to dá v pekárničke.

A ešte malá otázočka k majiteľkám Moulinex XXL: ak nepečiete, vyťahujete zo zástrčky, či nie? ona si tak bzunkoce, tak neviem, či je to OK
veronkaj
09.12.08,06:51
hrdzoška - ja som skúšala urobiť bábovku čo sa mala na progr. sladký čo trvá cez 3 hodiny robiť tak že som dala najprv program kysnuté cesto - lebo tam išli kvasnice a potom som zapla pečenie a po 50 min. som skúsila a bolo to upečené takže som to mala rýchlejšie.

rozálka, ja mám moulinex xxl a ked nepečiem je vytiahnutá zo zástrčky ale ked mám odložený štart a je v sieti nevrčí.
cactus
09.12.08,07:39
Ja by som si rada upiekla panettone, len neviem, či sa to dá v pekárničke.

A ešte malá otázočka k majiteľkám Moulinex XXL: ak nepečiete, vyťahujete zo zástrčky, či nie? ona si tak bzunkoce, tak neviem, či je to OK

áno, ja hneď po upečení vytiahnem ...
ana.f
09.12.08,20:43
Ahoj, nenasiel by sa niekto, kto ma doma pekaren ETA VEGA, ja som ju dostala ako darcek a stratila som navod a teda bez neho je to o nicom a nemam ani ziadne odskusane recepty.Dakujem:)
cactus
10.12.08,06:57
Ahoj, nenasiel by sa niekto, kto ma doma pekaren ETA VEGA, ja som ju dostala ako darcek a stratila som navod a teda bez neho je to o nicom a nemam ani ziadne odskusane recepty.Dakujem:)
Tu ti prilepím link na fórum, kde o tej pekárničke diskutujú, možno ti niekto pomôže

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=44871&vGroupOffset=0
Elena Navrátilová
10.12.08,14:36
Ahoj, nenasiel by sa niekto, kto ma doma pekaren ETA VEGA, ja som ju dostala ako darcek a stratila som navod a teda bez neho je to o nicom a nemam ani ziadne odskusane recepty.Dakujem:)

Páči ... ;)
Zuzka10
10.12.08,14:50
Elenka prtesne toto som potrebovala aj ja. Stratil sa mi návod keď sme prerábali kuchyňu. Ďaaaaakujeeeeeeeeeeeeem.
Rozalka
10.12.08,19:34
Musím sa podeliť s dnešnou skúsenosťou: do nádoby som nasypala všetky ingrediencie, keď som zistila, že som lopatky nechala vonku. No tak som odhrabala z jednej strany múku, vložila lopatku, odhrabala z druhej strany múku, vložila lopatku.
Vtom ako blesk z jasného neba: pánabeka, veď tam nemám žiadne tekutiny okrem oleja a octu. A kaďže tekutiny idú na dno, tak som zas odhrabala múku, naliala polovicu tekutín, presypala múku z druhej strany, doliala zvyšok tekutín.
Potom som v práci čakala, že mi mm zavolá, aby som cestou domov kúpila nejaké pečivo ...
Ale stal sa zázrak: toto je najlepší chlebík, aký som kedy napiekla.
jozka56
10.12.08,19:38
Rozalka Ježiško mi kúpil a na vianoce prinesie pekárničku akú máš Ty. Takže budem sa držať Tvojej poslednej rady.:)
Rozalka
10.12.08,19:55
:D:D:)
cactus
11.12.08,04:39
Rozalka Ježiško mi kúpil a na vianoce prinesie pekárničku akú máš Ty. Takže budem sa držať Tvojej poslednej rady.:)
Jožka tak to budeš furt pri pečení chleba zamúkovatená, zaolejovaná, oblepená....
P.S. Ako správna pekárka
veronkaj
11.12.08,07:15
robili ste už niekto v pekárni niečo ako bábovku ale len s práškom do pečiva - teda bez kvasníc - aká má byť hustota cesta???
heja3
11.12.08,08:56
Tak tu je moja bábovka:
Suroviny:
275 ml mlieka
100g rozpust. masla nebo Hery
500g polohr. muky
5 PL cukru ( z toho 1-2 vanilkového)
1 čl soli
1 čl sušeného alebo 1/4 čerstvého droždia

po pípnutí hrozienka

moulinex xxl - program základný, veľkosť najväčšia a kôrka bledá.
u ostatných pekárni neviem

Túto som robila a veľmi ďakujem za recept. Môj manželík ju skoro celú zjedol s maslom a medom a teplým mliekom. :D
veronkaj
11.12.08,09:31
heja3 - to som rada že chutila inak ja som ju minule robila v skrátenej časovej verzii a to tak že som to tam dala a zapla program cesto - kysnuté ved sú tam kvasnice a potom hned prepla na pečenie 50 min. a bola mňam a rýchlejšie hotová
a moja dcéra si ju natiera lekvárom
japec
11.12.08,22:51
Tak tu je moja bábovka:
Suroviny:
275 ml mlieka
100g rozpust. masla nebo Hery
500g polohr. muky
5 PL cukru ( z toho 1-2 vanilkového)
1 čl soli
1 čl sušeného alebo 1/4 čerstvého droždia

po pípnutí hrozienka

moulinex xxl - program základný, veľkosť najväčšia a kôrka bledá.
u ostatných pekárni neviem

hrozienkam neublizi, ked sa namocia do rumu alebo konaku ;)
pridavam sekane orechy, mandle, horku cokoladu /1min pred koncom posledneho miesenia/, na rano je nachystana verzia so susenym ananasom.
plop
12.12.08,10:09
Mate niekto pekaren vega???Fakt sa tam daju piect bagetky???A ake su chutovo?Dik a ahojte...
Renuš
12.12.08,19:36
Vlastním pekáreň ECG , máte nejaké skúsenosti ?
mareko
13.12.08,11:28
Ahoj plop, ja mám pekáreň Vega, ale nevien o tom, že by sa tam dali piecť bagety. Možno iba pripraviť cesto a potom "ručne" v rúre. Dakde som čítala, že na bagety je potrebná pekáreň, ktorá má ešte dáku inú vyhrievaciu špirálu (myslím bočnú). Plop, nemáš náhodou odskúšaný dáky dobrý (jednoduchý) recept na bábovku alebo inú "buchtu" vo Vege? Ak máš, tak prosím zverejni. Ďakujem.
plop
14.12.08,15:36
Cav mareko o tych bagetkach pisu v popise k vyrobku ja som chcel vegu kupit rodicom na vianoce,takze recept ziadny neviem,ale skus google tam ti vyhodi plno adries na vegu aj recepty.cavvvvv
veronkaj
16.12.08,13:38
kde sú všetky pekárky???
betka631
16.12.08,15:51
Všetky pekárky pečú chlebík ;):D
betka631
16.12.08,15:58
Tak tu je moja bábovka:
Suroviny:
275 ml mlieka
100g rozpust. masla nebo Hery
500g polohr. muky
5 PL cukru ( z toho 1-2 vanilkového)
1 čl soli
1 čl sušeného alebo 1/4 čerstvého droždia

po pípnutí hrozienka

moulinex xxl - program základný, veľkosť najväčšia a kôrka bledá.
u ostatných pekárni neviem


Tak túto bábovku som dnes vyskúšala a je fakt dobrá. Mám Bifinett, piekla som ju na programe kyprý a na strednej kôrke. Zatiaľ sa mi vidí zo všetkých tých receptov, ktoré som vyskúšala najlepšia + ešte brioška od DanielySĽ. ;)
veronkaj
16.12.08,16:06
BETKA písala som že ja som ju robila aj tak že som si cesto nechala najprv na programe kysnuté cesto a potom som prepla na pečenie bolo to rýchlejšie

som rada že vám chutí
vema
16.12.08,16:34
Tak túto bábovku som dnes vyskúšala a je fakt dobrá. Mám Bifinett, piekla som ju na programe kyprý a na strednej kôrke. Zatiaľ sa mi vidí zo všetkých tých receptov, ktoré som vyskúšala najlepšia + ešte brioška od DanielySĽ. ;)Aj ja som ju piekla, dala som do nej hrozienka, trochu posekaných orechov a úplne na koniec pred pečením na kocky horkú čokoládu. Je naozaj dobrá.Ešte som rozmyšlala pridať 1 vajce.
lubicaa3
16.12.08,21:16
Ahojte. Ja mám tiež domácu pekáreň na chlieb a som s ńou spokojná. I s kôrkou, ktorá je po upečení chrumkavá. Záleží akú pekáreň máte. Na tej mojej sa dá kôrka nastaviť, či chcete bledšiu alebo tmavšiu. Chlebík je veľmi dobrý a všetci čo ho jedli, či už kamaráti, či rodina ho chválili. Záleží však i od receptu. Recepty čo dodávajú k pekárňam majú zvyčajne riedke cesto. Keď chcete dobrý chlebík, tak cesto musí byť hustejšie.
betka631
16.12.08,21:23
Aj ja som ju piekla, dala som do nej hrozienka, trochu posekaných orechov a úplne na koniec pred pečením na kocky horkú čokoládu. Je naozaj dobrá.Ešte som rozmyšlala pridať 1 vajce.

Ja zase uvažujem urobiť ju s kokosom. Vajíčko ma ani nenapadlo, ale tá čokoláda to je dobrý nápad, nabudúce skúsim.
vema
17.12.08,07:32
Ja zase uvažujem urobiť ju s kokosom. Vajíčko ma ani nenapadlo, ale tá čokoláda to je dobrý nápad, nabudúce skúsim.
Betka, ale tú čokoládu ozaj na konci miesenia, ja som ju nastrkala do bábovky, aby sa už nemiesilo cesto, lebo bábovka zhnedne a to už nie je ono.:)
DanielaSL
17.12.08,11:04
Jaj Nórika..ako dlho som ťa tu nevidela... pekárky moje a pekári...už je to rok čo tu vznikla táto naša téma, ktorá mnohých navnadila na to, že si pekáreň kúpili. Ja som spokojná, pečiem stále , najviac chlebík. A normálne, keď mi niekde ponúknu obyčajný chlieb z obchodu....mám zábrany ho jesť. A teraz sa teším, že keď príde na sviatky syn domov, tak mu napečiem chlieb bez kmínu..lebo on kvôli tomu ani chlieb nekupuje, v každom kmín nájde. No a môže chutiť dobrá údená slaninka s kupovaným rožkom ? :);)
vema
17.12.08,11:59
Jaj Nórika..ako dlho som ťa tu nevidela... pekárky moje a pekári...už je to rok čo tu vznikla táto naša téma, ktorá mnohých navnadila na to, že si pekáreň kúpili. Ja som spokojná, pečiem stále , najviac chlebík. A normálne, keď mi niekde ponúknu obyčajný chlieb z obchodu....mám zábrany ho jesť. A teraz sa teším, že keď príde na sviatky syn domov, tak mu napečiem chlieb bez kmínu..lebo on kvôli tomu ani chlieb nekupuje, v každom kmín nájde. No a môže chutiť dobrá údená slaninka s kupovaným rožkom ? :);)
Áno Danka, aj ja spomínam na pekárničkový ošiaľ. Bola to zábava. Ja tiež stále pečiem v pekárničke, aj miesim cestá. Okrem spomínanej bábovky som piekla aj ten makovec, bol dobrý, len kôrku treba dať najslabšiu. Prajem príjemné prežitie Vianočných sviatkov.
fucer
18.12.08,10:33
Pár receptíkov pokiaľ sa budete nudiť :)
betka631
18.12.08,15:29
Dostala som od brata recept na sladký koláč s medom, tak som si povedala, že ho vyskúšam. Je výborný a preto prikladám recept.

Sladký koláč s medom

275 ml mlieka
25 g roztopenej Hery alebo masla
2 vajíčka
2 PL medu
500 g múky T 550 ( ja som piekla z hladkej špeciál)
1 čl soli
3/4 bal.suš. droždie (dala som 2 čl droždia)

Ja som ešte pridala hrozienka a nabudúce pridám aj troška citr.kôry.Piekla som na základnom programe na strednom prepečení.

A výsledok posúďte sami. Škoda, že nemôžem dať aj ochutnať. ;)
vema
18.12.08,15:36
Dostala som od brata recept na sladký koláč s medom, tak som si povedala, že ho vyskúšam. Je výborný a preto prikladám recept.

Sladký koláč s medom

275 ml mlieka
25 g roztopenej Hery alebo masla
2 vajíčka
2 PL medu
500 g múky T 550 ( ja som piekla z hladkej špeciál)
1 čl soli
3/4 bal.suš. droždie (dala som 2 čl droždia)

Ja som ešte pridala hrozienka a nabudúce pridám aj troška citr.kôry.Piekla som na základnom programe na strednom prepečení.

A výsledok posúďte sami. Škoda, že nemôžem dať aj ochutnať. ;)
Betkáááá, mala si aj prekrojiť. Aj ja skúsim, hovoríš že dobrý?
cactus
18.12.08,15:37
betka631
18.12.08,15:53
Betkáááá, mala si aj prekrojiť. Aj ja skúsim, hovoríš že dobrý?

:) Áno...dobrý.
DanielaSL
18.12.08,16:01
Betka na základnom programe ...to je ktorý? Na chlieb?
betka631
18.12.08,16:09
Betka na základnom programe ...to je ktorý? Na chlieb?

Áno na chlieb. Na Bifinettke na programe 1. Ale ešte chcem dopísať, že ma spodnú kôrku troška chrumkavejšiu, tak rozmýšľam, že by ho stačilo piecť na najslabšie prepečenie.
DanielaSL
18.12.08,16:16
A keď by sa piekol na sladkom?
betka631
18.12.08,16:31
Danka ja som ho piekla prvýkrát, tak som skúsila na 1. Ale pýtala som sa brata a on piekol na sladkom a nemal ani kôrku takú tvrdú.
Tak nabudúce ho vyskúšam tiež na sladkom.
betka631
19.12.08,10:59
Takže dievčatá, ráno sa mi ušiel už len krajec koláča,ale kôrka bola pekná mäkká. Teraz robím ten istý len som dala 3 PL medu....chcem sladší....a pečiem na programe sladký a na najslabšiu kôrku. Vyrástol ešte vyššie ako včera...je až po dvierka pekárničky,ešte 20 min. a uvidíme. Napíšem výsledok...aj odfotím?;)
vema
19.12.08,14:10
Ja teraz pečiem nejakú Talianskú bábovku. Našla som na internete a prispôsobila som ju na pekárničku. Dala som ju piecť na sladký chlieb. Cesto bolo dosť riedke /išli aj kvasnice/, neviem ako to dopadne, dám vedieť. Neviem či neskončí v koši:D.
vema
19.12.08,15:16
Ja teraz pečiem nejakú Talianskú bábovku. Našla som na internete a prispôsobila som ju na pekárničku. Dala som ju piecť na sladký chlieb. Cesto bolo dosť riedke /išli aj kvasnice/, neviem ako to dopadne, dám vedieť. Neviem či neskončí v koši:D.
Asi skončí, lebo už teraz plaskla a bude bábovka ušatá. Mala som dať sušené kvasnice a nie čerstvé - moja chyba. Keď vychladne, skúsime to čudo ochutnať, či sa dá alebo nedá:confused:
cactus
19.12.08,15:32
Asi skončí, lebo už teraz plaskla a bude bábovka ušatá. Mala som dať sušené kvasnice a nie čerstvé - moja chyba. Keď vychladne, skúsime to čudo ochutnať, či sa dá alebo nedá:confused:
ja by som povedala. že to bude skôr tým riedkym cestom a nie kvasnicami...;););)
betka631
19.12.08,16:14
Možno len bolo tých kvasníc viac ako bolo treba. A možno bolo cesto riedke i keď ja už som piekla bábovku z riedkeho cesta a vyšla super. Ale zase sa mi zdá, že tu istú vtedy piekla aj Daniela a jej nevyšla dobre.
Vema som zvedavá ako to dopadlo...napíš ;)
betka631
19.12.08,16:29
Moja vianočka s medom dopadla dobre. Dala som do nej 3 PL medu namiesto dvoch a trošička citr. kôry. Piekla som na programe sladký a na najslabšej kôrke. Je lepšia ako včera...vyššie narástla a aj kôrka je mäkká.
cactus
19.12.08,16:40
Moja vianočka s medom dopadla dobre. Dala som do nej 3 PL medu namiesto dvoch a trošička citr. kôry. Piekla som na programe sladký a na najslabšej kôrke. Je lepšia ako včera...vyššie narástla a aj kôrka je mäkká.
vyzerá super...http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
vema
19.12.08,19:24
Talianská bábovka sa síce dá jesť, ale neni to o ničom. Myslím si, že som mala dať KL suš. kvasníc a nie 3/4 čerstvých. Nebudem dávať ani recept, lebo bábovka od Betky je dobrá a skúsim aj tú druhú. Už do Vianoc nebudem bábovku piecť, lebo bude štedrák a ten si dám vymiesiť v pekárničke a to je všetko. Pekné sviatky.
DanielaSL
19.12.08,20:31
Dievčatá myslíte, že aj medovníkove cesto by sa tam dalo vymiesiť?
Rozalka
19.12.08,20:33
Nebude sa moc "trápiť" pri tom ten náš pomocník?
tina1
19.12.08,20:46
Dievčatá myslíte, že aj medovníkove cesto by sa tam dalo vymiesiť?

Citas mi myslienky.
Vcera som skusala marlenku v pekarni. Tekute suroviny som roztapala na programe marmelada. Islo to fajn, suroviny sa mi pekne roztopili, pekne sa mi nahrievali a pritom sa to miesalo, ale ked som chcela pridat muku, ze prepnem na miesenie, /program Cesto na rezance/ tak mi nesla prepnut pekaren, pretoze bola horuca a vtedy to nejde. Nastastie mam 2 pekarne tak som dala miesit cesto do druhej. Inak to neviem zatial vyriesit. Pokial mate lepsie napady sem s nimi.
:D
Rozalka
19.12.08,20:50
... sa máš, kapitalistka, dve pekárne...;)
tina1
19.12.08,20:58
... sa máš, kapitalistka, dve pekárne...;)

nemas mi co zavidiet, pretoze som na bezlepkovej diete. Mala som v reklamacii pekaren. Vtedy som nevedela ako dopadne reklamacia a mali akciu v Lidli tak som kupila s tym, ze v jednej budem piect manzelovi, pretoze nie je vhodne piect lepkovy chlebik s bezlepkovym v jednej pekarni.
Rozalka
19.12.08,21:08
Jaj, tak to mi je ľúto, prepáč, tina1 ...
tina1
19.12.08,21:13
Jaj, tak to mi je ľúto, prepáč, tina1 ...

mimotemy nic sa nedeje, zvykla som si uz tak, ze dnes by som lepkove nejedla. Naucila som sa zdravemu zivotnemu stylu. Len keby to nebolo tak drahe ;)
bonita
21.12.08,18:57
Pozna niekto Pomocnik na kysnute cesto od dr. oetkera? Zrejme to nie je to iste ako susene drozdie? Tu je pisane, ze kysne az pri peceni.
Mam novu pekarnicku, doma len toto - spatne pripravena a tak mi nezostava, uz len pockat 2 hod. az to dokonci program a pozriet co z toho vyslo.
Ma niekto pekaren Concept, dva haky /2290 sk/? Skusenosti s nou?
DanielaSL
22.12.08,10:56
Sladký koláč s medom sa pečie...voní a je až pod vrchom....dúfam, že behom pečenia nespadne a nebude z neho ušatec. :rolleyes:;) Miesto citrónovej kôry som tam nastrúhala pomarančovú.....a mohla som dať hádam aj orechy posekané...no nič...ak sa osvedčí a bude chutiť...vyskúšam aj s orechami. :)Pekári a pekárky..pekné sviatky s pekárničkou. A tým , čo si ju priali od "Ježiška"...nech im funguje...:)
jozka56
25.12.08,12:36
Spustila som pekárničku od Ježiška. O 16.hod. budem vedieť výsledok:eek:j:D
betka631
25.12.08,12:47
Jožka, vítaj medzi nami pekárkami, držím palce aby sa ti prvý chlebík podaril :)
Inač pekný a praktický darček...i my sme mame kúpili pod stromček pekárničku.
DanielaSL
25.12.08,14:02
Spustila som pekárničku od Ježiška. O 16.hod. budem vedieť výsledok:eek:j:D

Tak si bola dobrá....keď si dostala taký super darček....;):). Ani netušíš ...aký je to vynikajúci dar. Vitaj medzi nami.
jozka56
25.12.08,14:26
Chlebík je hotový, vyzerá dosť slušne. Idem sa pokúsiť urobiť foto cez mobil. Prilepím. A napíšem ako chlebík chutil.:---
jozka56
25.12.08,14:47
Skúšam prilepiť chlebík30990joj ,ale otočený:rolleyes:
Maruška54
25.12.08,16:00
Jožka super... a aký zdravý celozrnný...
beandy
25.12.08,20:11
Aj ja som vyskúšala novú pekárničku od Ježiska. Chlebík bol výborný, chutný. Taký aký je na obrázku od jozky56. Už sa teším na ďalšie a ďalšie ktoré upečiem...
cactus
25.12.08,20:21
Chlebík je hotový, vyzerá dosť slušne. Idem sa pokúsiť urobiť foto cez mobil. Prilepím. A napíšem ako chlebík chutil.:---


Aj ja som vyskúšala novú pekárničku od Ježiska. Chlebík bol výborný, chutný. Taký aký je na obrázku od jozky56. Už sa teším na ďalšie a ďalšie ktoré upečiem...
Ja by som povedala, že niet lepšej veci v domácností. Držím palce, nech sa vám vždy dobre upečie a chutí výborne...http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
misomiso
25.12.08,20:47
Tie pekarne maju taku funkciu, ze pipnu, ked je mozne pridat nejake prisady (asi oriesky a.t.d.) Nikde sa ale neviem dopatrat, preco by som vsetky prisady nemal nasypat rovno hned na zaciatku.
kukučka
25.12.08,21:02
môžeš, aj ja niekedy dám, ale keď ich dávaš nakoniec, šetríš teflónový povrch nádoby. Moja po roku používania už má škrabance a tie môžu byť len z prísad.
DanielaSL
25.12.08,21:04
A ja som sa to dočítala niekde v návode, že sa niektoré prísady nepolámu napríklad.
Meggi 1
25.12.08,21:41
A ja som sa to dočítala niekde v návode, že sa niektoré prísady nepolámu napríklad.
Je to tak. Mám odskúšané obidva spôsoby. Keď dáš semienka na začiatku, sú v upečenom chlebe stratené, rozdrobené, ani ich skoro v chlebe nie je vidno. Keď ich dáš po zapípaní, zostanú vcelku.
To isté platí o hrozienkach vo vianočke. Keď ich nedáš po signále, ale na začiatku, ako keby v nej ani neboli :)
natalia vanova
26.12.08,08:53
Páči ... ;)
Ďakujem za návod na pekáreň Vega. Už som bola bezradná, lebo tu svoju pri vianočnom upratovaní som niekde založila. Ste super. s prianím pekných Vianoc natália vaňová
natalia vanova
26.12.08,08:59
Tato je pravá, nasypeš prísady podľa návodu a stlačíš tlačítko. Potom sa už len blažene usmievaš, aká si zázračná kuchárka. dá sa s ňou aj experimentovať (pridávať rôzne prísady na zaujímavé chlebíky a pod.) Ja ju mám asi mesiac od narodenín a je fakt super. Dnes nám akurát došiel chlebík a už sa pečie čerstvý. Nádherne vonia a chutí ešte lepšie ako z obchodu* zdraví natalia vaňova
misomiso
27.12.08,19:51
Mam otazku k hotovym zmesiem. Pred chvilou som vo Viedni kupil takuto zmes na celozrnny chlieb, uz sa to myka vo vanicke. Dal som tam ale navyse olej, pretoze podla navodu (ak ma moja mizrena nemcina naklame) sa tam pridava iba voda, nic viac. Vsatko ma byt sucastou toho prasku. Ale ako mozu dat olej do prasku? Bez oleja by to asi nebolo dobre nie?
Rozalka
27.12.08,19:58
Aj ja som prvý chlebík piekla zo zmesi, no nebolo to to pravé orechové.
Uvidíš, po upečení, či si spravil dobre.
****
Ja som dostala pod stromček kuchársku knižku o chlebíkoch, je nej vyše 100 receptov, väčšinou sladkých, ak sa mi dajaký vydarí, zverejním recept.
tina1
29.12.08,15:47
Zapekané cestoviny
1 PL masti na dno pekarne
500 g uvarenych cestovin /vrtulky, kolienka.../
400 g uvarenych zemiakov na kocky
5 vajec
4 obycajne parky /alebo podobne/
5 cibul - nakrajat
sol
korenie
Vsetky suroviny premiesame a dame do formy.
Program Pecenie asi 90 min. aby sa prepiekli. Pocas pecenia mozeme posypat struhanym syrom
DanielaSL
29.12.08,16:17
Jáj Tinka dobrý recept.... najbližšie to musím vyskúšať.;) Na čo sa všetko nedá využiť takýto nenápadný darček.:)
betka631
29.12.08,16:21
Keďže máme radi zapekané cestoviny, tak tento receptík oceňujem. Tiež vyskúšam.;)
misomiso
29.12.08,16:22
Prosim kde kupujete raz alebo raznu muku? Ja som dnes behal cely den a nic. Namiesto toho som zomlel jacmen, tak som zvedavy, prave sa to pecie.
tina1
29.12.08,16:25
Koložvarská kapusta v peci na chlieb
1 pohar-7dcl kyslej kapusty - rozdelit na 3 casti, 2 sacky predvarenej ryze - uvarit, 1 klobaska, cibuľa, Pochutkova smotana mlete maso , mletu papriku, mlete c. korenie, sol, klobasku

Mlete maso udusime na cibulke pridame mletu papriku, mlete c. korenie, sol, nakoniec pridame pokrajanu klobasku a spolu este trocha podusime. Dno nadoby pekarne potrieme olejom, rozprestrieme 1. cast kapusty, na to dame ryzu, udusene maso. Vrstvy opakujeme, na vrchu je kapusta. Vrch polejeme pochutkovou smotanou Program: Pecenie - trva 1 hodinu
tina1
29.12.08,16:29
Prosim kde kupujete raz alebo raznu muku? Ja som dnes behal cely den a nic. Namiesto toho som zomlel jacmen, tak som zvedavy, prave sa to pecie.

rozne muky kupis v Kauflande, tiez som kupovala aj v Tescu a este neocenitelne je do chlebika dat psenicne klicky a rozne semienka- dostat v Tescu.
Mna by zas zaujimalo na com melies jacmen?
DanielaSL
29.12.08,16:55
Prosim kde kupujete raz alebo raznu muku? Ja som dnes behal cely den a nic. Namiesto toho som zomlel jacmen, tak som zvedavy, prave sa to pecie.

Tak ako ti už Tinka napísala ja najradšej nakupujem v Kauflande - odtiaľ chodím zvyčajne najviac naložená rôznymi múkami a droždím , ale dá sa aj v tých špeciálnych obchodoch na zdravú výživu. Alebo aspoň v tých obchodoch s potravinami, kde sú takéto kútiky zdravej výživy. Ale najviac nakupujem hladkú múku T650 a tú dostať takmer v každých potravinách.
Rozalka
29.12.08,16:58
Páčia sa mi tie Tinkine recepty, no po upečení - nie sú vysoké? koložvársku napr. pekne nakrájam na štvorce a servírujem, takto to budú komíny? :D
misomiso
29.12.08,17:06
Mna by zas zaujimalo na com melies jacmen?

Mam specialny mlyncek na obilie po otcovi. Doviezol si ho z Nemecka. Dnes ho dostat urcite aj u nas, nie je to velke a je to rovnaky princip ako kedysi boli mlynceky na kavu, co sa tocili rukou, ibaze tento je na 220V. Otec mal velke tazkosti so zazivanim a zacal studovat roznu zahranicnu literaturu z tychto oblasti. Vyznal sa v tom velmi podrobne.

Preto dnes viem, ze bez mlynceka domaca pekaren nema zmysel. Co sa tyka ceny totiz nic neusetris, ten domaci chlieb vyjde minimalne tolko ako z obchodu. Jedina rozumna motivacia je piect si zdravy chlieb. Chlieb z bielej muky je naozaj velmi nezdravy, zatial je u nas osveta v tomto iba v plienkach. Problem je vsak, ze oni nezacali len tak bezdovodne pouzivat bielu muku. Biela muka je totiz ako jedina dobre skladovatelna, pretoze neobsakuje pomlete klicky (boli odseparovane pred mletim). No klicky a supka (nie pleva) su v podstate z celeho zrna jedine, co ma pre cloveka skutocnu vyzivovu hodnotu. Biela muka neobsahuje ani jedno ani druhe. Dovod je jednoduchy - klicky obsahuju tuky, ktore sa posobenim vzduchu po zomleti rychlo kazia. To je dovod, preco sa zacala masovo pouzivat biela muka.

V obchodoch dostat aj celozrnnu muku - no kupovat ju tiez nema zmysel. Bud obsahuje iba supky - alebo, ak naozaj obsahuje klicky, tak uz v dobe spotreby bude dost stara - znehodnotena posobenim vzduchu. Jedinym riesenim by bolo bakuove balenie - ako v pripade mletej kavy, ale s tym sa nikto z vyrobcov netrapi.

Preto je jedinym riesenim muku cerstvo zomliet priamo zo zrna. Trva to asi 5 min a mlyncek nie je narocny na ziadnu udrzbu, ked sa pravidelne pouziva tak ani na cistenie.

Dalsie tipy, ak chcete mat zdravy chlieb. Pouzivajte špaldu namiesto psenice a olivovy olej namiesto inych tukov. Vzhladom na tepelne spracovanie staci aj lacny olivovy olej. Keby niekto chcel byt super ortodoxny, tak potom med namiesto cukru.

Inak - olivovy olej je tak zdravy, ze sa ho nemusite bat dat viac, ako uvadzaju recepty. Chlieb je potom taky vlhkejsi a dlhsie vydrzi.
tina1
29.12.08,17:58
Naprosto suhlasim, tiez som kupila pekaren zvlast pre manzela, aby som mu mohla piect zdravy chlebik.
Este by ma zaujimalo, kde kupujes to obilie
tina1
29.12.08,18:29
Páčia sa mi tie Tinkine recepty, no po upečení - nie sú vysoké? koložvársku napr. pekne nakrájam na štvorce a servírujem, takto to budú komíny? :D

Nakrajaj pekne na platky ako torticku, prikrasli kecupom, petrzlenovou vnatkou, uhorkou........................ Fantazii sa medze nekladu.:D:D:D
misomiso
29.12.08,18:30
Naprosto suhlasim, tiez som kupila pekaren zvlast pre manzela, aby som mu mohla piect zdravy chlebik.
Este by ma zaujimalo, kde kupujes to obilie

Zatial v malom v bio obchodoch, nieco aj v beznych potravinach. Ale asi by to chcelo zohnat nejake vrece za lepsiu cenu.

Inak . idem teraz experimentovat s roznymi netradicnymi prisadami . napr. co tak nahradit cast muky (alebo vsetku) mukou z ryze (samozrejm enatural) - ved tomu mlynceku je jedno, co donho nasypem. Dalsimi kandidatmi su napr. soja a.t.d.

Co ma ale trapi - na Wikipedii http://sk.wikipedia.org/wiki/Chlieb som sa docital, ze sa chlieb zvykne pripravovat aj bez kvasnic (nemyslim teraz nekvaseny maces).

Su rozne sposoby, rad by som vyskusal ten s kyslym mliekom a sodou namiesto kvasnic. Nemate niekto recept (mnozstvo - pomer kys. mlieka a sody)? Pripadne neviete, ako to fungovalo tradicne kedysi, ked sa odkladal z kazdeho chleba kvasok?
tina1
29.12.08,18:41
Pokial chces pouzivat sojovu, ryzovu muku..., mozem poradit, su to muky bezlepku, takze odporucam ju pridavat ako doplnkovu, pretoze zo samotnej je chlebik hutny.
Tu je celkom dobra diskusia a myslim, ze sa tu jedneho casu preberali kvasok http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=937
Dáša_
29.12.08,18:47
No konečne zase pečiem (pekáreň bola pokazená a nejak nemohla dojsť sama na poštu). Tak sa pripájam do diskusie.
Čo sa týka chleba bez kvasníc, asi myslíš kváskový chlieb. Nejaký recept na kvások je aj tu: http://nozulka.sblog.cz/dp-kvasky/


Než spätne prečítam diskusiu mám otázku - ako robíte v pekárni knedle? Doteraz som kupovala, ale dnes som už nedostala a manžel si ako jedlo na Nový rok predstavuje tradične knedlo, vepřo, zelo :)
tina1
29.12.08,18:52
No konečne zase pečiem (pekáreň bola pokazená a nejak nemohla dojsť sama na poštu). Tak sa pripájam do diskusie.
Čo sa týka chleba bez kvasníc, asi myslíš kváskový chlieb. Nejaký recept na kvások je aj tu: http://nozulka.sblog.cz/dp-kvasky/


Než spätne prečítam diskusiu mám otázku - ako robíte v pekárni knedle? Doteraz som kupovala, ale dnes som už nedostala a manžel si ako jedlo na Nový rok predstavuje tradične knedlo, vepřo, zelo :)

Nech mi prepaci, spatne dozadu bol tu recept a je fajn:knedlík do pekárne:
250 ml mlieka
1 vajce ( alebo 1PL olivový olej)
500 g polohrubej múky
1 čl cukru
1 čl soli
1 čl sušeného droždia alebo 1/4 čerstvého

odskúšaný a výborný
Po vykysnutí vyberiem cesto z pekárničky, rozdelím si ho na 2 a vytvarujem knedlik.Nechám ešte asi 10 minút kysnúť.
Ja robím na pare.Nalejem do hrnca vodu a dám si tam parak.Až mi začne voda vrieť tak vložím knedlíky, prikryjem a varím 25 minút..
tina1
29.12.08,19:15
betka631
29.12.08,19:56
Nech mi prepaci, spatne dozadu bol tu recet a je fajn:knedlík do pekárne:
250 ml mlieka
1 vajce ( alebo 1PL olivový olej)
500 g polohrubej múky
1 čl cukru
1 čl soli
1 čl sušeného droždia alebo 1/4 čerstvého

odskúšaný a výborný
Po vykysnutí vyberiem cesto z pekárničky, rozdelím si ho na 2 a vytvarujem knedlik.Nechám ešte asi 10 minút kysnúť.
Ja robím na pare.Nalejem do hrnca vodu a dám si tam parak.Až mi začne voda vrieť tak vložím knedlíky, prikryjem a varím 25 minút..

Tak tento recept na knedlík som tu kedysi dávno prilepila ja ...som rada, že sa ujal.
Ak chcem 3 knedlíky tak potom:

375 ml mlieka
2 vajíčka (alebo 2 PL olivového oleja)
750 g polohr. múky
1,5 čl cukru
1,5 čl soli
1,5 čl droždie

Skúsila som knedlík robiť vo vode a nie na pare ( ako donedávna ) a je oveľa lepší.Takže varím 20 min. vo vode.
betka631
29.12.08,20:00
Dnes som skúšala upiecť Pizzový chlebík. Zatiaľ vyzerá a vonia super....uvidíme ako bude chutiť....ešte chladne. Ak bude dobrý, tak prilepím recept.
DanielaSL
30.12.08,13:29
Betka aj svokra by ma za ten knedlík bola pochválila... taký som ho mala, že počas celého života som taký vydarený nemala....;):)
betka631
30.12.08,14:21
Betka aj svokra by ma za ten knedlík bola pochválila... taký som ho mala, že počas celého života som taký vydarený nemala....;):)

Danka ja som na tom nebola o nič lepšie, kým som nenatrafila na tento recept. :D A to rada pečiem kysnuté...len ten knedlík nie a nie. Radšej som kúpila v obchode a to nie je žiadna sláva. :) Odkedy mám pekáreň nemám s tým žiadny problém.
Dáša_
30.12.08,14:27
No baby, prediskutovala som knedlik aj s mamou a idem na to.

Ešte otázka, ako dlho potom parite?
betka631
30.12.08,14:36
Pizzový chlebík sa podaril aj chutil výborné (už po ňom nie je ani stopa) tak prilepím recept.

Pizzový chlebík 1000 g

300 ml vody
1 PL oleja
540 g múky T650
2 čl soli
1 čl cukru
1 čl oregana
2 PL strúhaný parmezán ( namala som parmezán, tak som nastrúhala eidam)
50 g nadrobno posekanej salámy (salámu nabudúce pridám až zaznie signál...inač sa celkom v chlebíku stratí)
1 čl droždia

Program: základný, prepečenie stredne
betka631
30.12.08,14:44
No baby, prediskutovala som knedlik aj s mamou a idem na to.

Ešte otázka, ako dlho potom parite?

Dáška na pare 25 minút. Ale osvedčil sa mi varený vo vode...moja mamka tak robí knedlíky stále. Takže teraz robím aj ja vo vode - 20 minút. Podľa mňa vo vode varený je lepší....nie je taký suchý na povrchu.
Deppo
01.01.09,15:51
Jaj:eek:Nebol som tu dlhooo kvôli technickým nedostatkom, a vidím , že mám čo čítať, ste toho zapísali :)výýýyborne.
Pridávam recept na lángoše, naozaj doporučujem
4,5 dcl mlieka
1 kg polohrubej múky
5 lyžíc kyslej smotany / ja dávam polku zvyčajne v kľude/
vivo droždie celé - alebo celé sušené
soľ
olej
Robím v moulinex XXL na programe 13. Po ukončení programu si narobím bochniky, a ešte 10 minut počkám. Cesto je nádherne vykusnuté a kto skúsi nebude určite ľutovať.
A ešte by som bol zvedavý na vaša skúsenosti s kysnutým cestom?:)
Dávali ste skúšať miesiť do pekárničky aj iné cestá? My sme napríklad minule skúšali vymiesiť linecké a krásne ho pekárnička vypracovala, netreba sa báť experimentovať.:):):)
Luna
01.01.09,16:57
Ja som robila kysnuté cesto na záviny.
Dáša_
01.01.09,17:02
No tak knedliky sa podarili, akurat teda som urobila dva a su dost velke. Ďakujem za recepty - robila som ten menší, moja pec je na menší chlieb.

Mmch, zvažila som hotove - mali spolu 900g. A orientačna cena cca 20 Sk (0,664 € :)) za oba
Heni
02.01.09,09:15
Ja to mám z receptov, čo boli pri pekárni a ešte sa mi to nepokazilo nikdy. Takže :

60 ml mlieka
3 vajcia
140 g masla
1,5 menšej odmerky soli .....ja dávam len 1
50 g cukru
430 g múky
2,5 menšej odmerky droždia .... ja som dala 2
110 g čokolády ......... tú nedávam

Recept je na váhu 750 g.


Keď zapípa pekáreň ja pridávam hrozienka a nastrúhanú citrónovú kôru.

Stupeň prepečenia dávam najnižší.

vyskúšala som túto briošku.
je neskutočne chutná http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
DanielaSL
02.01.09,18:27
Heni je chutná, ale čo tu bol nedávno prilepený ten sladký koláč s medom, tak ten sa mi páči asi ešte viac.:);)
Dáša_
02.01.09,18:57
Heni je chutná, ale čo tu bol nedávno prilepený ten sladký koláč s medom, tak ten sa mi páči asi ešte viac.:);)

A ja som prave pustila tento. A jak som tam pridavala hrozienka, tak sa mi zdalo, že med by tomu nezaškodil :)
kukučka
02.01.09,19:10
ktosi tu dávnejšie písal o melte, pamätáte sa? Moja dcéra krútila nosom nad bielym chlebíkom a tak som včera upiekla chlieb s cigorkou namiesto vody a oklamala nepriateľa :D vyzerá ako kyjevský :---
Dáša_
02.01.09,19:13
ktosi tu dávnejšie písal o melte, pamätáte sa? Moja dcéra krútila nosom nad bielym chlebíka tak som včera upiekla chlieb s cigorkou namiesto vody a oklamala nepriateľa :D vyzerá ako kyjevský :---

Aspon vieš, ako nás klamú v obchodoch :D. Lebo tuším čím tmavší, tým ho počítajú drahšie.
kukučka
02.01.09,20:00
mňa už neoklamú, nekupujem, mám pekáreň, tralala :)
kukučka
03.01.09,02:28
No baby, prediskutovala som knedlik aj s mamou a idem na to.

Ešte otázka, ako dlho potom parite?

20-25 minút v parnom hrnci, aj ho tam potom prihrievam
Dáša_
03.01.09,08:09
No tak moja brioška dopadla dobre. Nabuduce asi skúsim nahradiť časť masla olejom.

Mam taký návrh, nebolo by dobré dať všetky overené recepty do jednej diskusie, v ktorej by sa ale absolutne nediskutovalo? Lebo teraz je trochu ťažší prehľad.
Heni
03.01.09,08:13
No tak moja brioška dopadla dobre. Nabuduce asi skúsim nahradiť časť masla olejom.

Mam taký návrh, nebolo by dobré dať všetky overené recepty do jednej diskusie, v ktorej by sa ale absolutne nediskutovalo? Lebo teraz je trochu ťažší prehľad.
ja som ju piekla s olejom miesto masla, bola fantastická ;)
Heni
03.01.09,08:15
Heni je chutná, ale čo tu bol nedávno prilepený ten sladký koláč s medom, tak ten sa mi páči asi ešte viac.:);)
pôvodne som mala na programe vianočku, čo tu bola prilepená už skôr, ale teda najprv vyskúšam ten sladký koláč s medom ;):)
Dáša_
03.01.09,08:36
ja som ju piekla s olejom miesto masla, bola fantastická ;)

super, tak hned vyskušam.


ešte jedna otázka, do týchto sladkých "buchiet" používate hladku alebo polohrubú múku?

Ja som pre istotu dala miešanicu:D
vema
03.01.09,09:43
Mne najviac vyhovuje: vianočka, bábovka, sladký chlieb, ale iba s kvasnicami, lebo keď som skúšala niečo sladké a išiel tam prášok do pečiva bolo to nízke a ťažké, pripadalo mi to ako tehlička. Jediné čo sa mi zdalo ako tak, bol makovec. S kvasnicami sa podarilo a bolo to krásne nadýchané. Chlieb mi vyhovuje najviac sedliacky od Danielky, ja si ho ešte prispôsobujem po svojom. Páči sa mi tam to l vajce, kôrka je potom pekná ružová. Toť moja jednoročná skúsenosť. Do chleba dávam vždy uvarený zemiak. Často robím v pekárničke kysnuté cesto na rôzne koláče. Bábovky s práškom do pečiva radšej pečiem klasicky v el. rúre.:)
DanielaSL
03.01.09,17:23
No tak moja brioška dopadla dobre. Nabuduce asi skúsim nahradiť časť masla olejom.

Mam taký návrh, nebolo by dobré dať všetky overené recepty do jednej diskusie, v ktorej by sa ale absolutne nediskutovalo? Lebo teraz je trochu ťažší prehľad.
Súhlasím a preto dnes založím novú tému , kde prilepím hneď to, čo sa vydarí vždy ..... chlebík od Dáši. Prosím prilepte tam naše overené recepty a nediskutujte v tej téme, len prikladajte vami vyskúšané a vydarené recepty, aby sme potom nemuseli dlho hľadať v debate. Táto téma nech nám slúži na debaty a tá druhá na prikladanie overených receptov a prípadne aj fotografií.
Deppo
03.01.09,17:54
Perfektný nápad!!!!;)