M&G
11.12.07,09:43
Má niekto skúsenosť s reklamovanými domácimi pekárničkami na chlieb? Chcela by som kúpiť pod stromček, ale neviem nakoľko sú reklamy pravdivé v tom, že sa tam len všetko nasype a ono to zamiesi a upečie samé.
Olgica
11.12.07,08:57
Pravda je, že naozaj sa tam všetko nasype, ono to vymiesi, vykysne to a aj sa to upečie. Trvá to cca 3 hod. Svokra má takúto pekáreň na chlieb, ale mne moc takýto chlieb nechutí, lebo je bledý (možno sa dá nastaviť viac minút aby sčerveňel) a zdá sa mi suchý. Na druhý deň sa rozsýpa.
duficek
11.12.07,09:17
mam to doma uz cez rok, vyborna vec. naozaj sa vsetko len nasype/naleje a ostatne sa urobi same (vymiesi cesto, vykysne a upecie). dobra je aj funkcia odlozeneho pecenia, kde si nasypem suroviny vecer a nastavim aby to bolo upecene rano a siedmej....
velka vyhoda je, ze si urobis chlieb aky chces, z bielej muky, celozrnnej, zmiesanej, das si tam semienka a primesy ake chces a vzdy mozes mat iny chlieb.
chlieb je trosku iny, hlavne jeho korka nie je ako na tych v obchodoch. ale chutovo je skvely.
M&G
11.12.07,09:38
čiže kôrka je horšia? A môžem sa spýtať, boli k tomu aj nejaké recepty?
duficek
11.12.07,09:51
nie je horsia, je ina. nie je taka leskla a chrumkava ako pri obchodnom chlebe.
ano je k tomu plno receptov a na internete este viac, ale vacsinou pecieme jeden chlieb a ine len tak na spetrenie, ked sa jeden zunuje.
pecieme vacsinou celozrnny s niekolkymi druhmi semienok...
M&G
11.12.07,10:26
Ďakujem za odpovede. Asi to vyskúšam
Thema
11.12.07,10:38
Ahojte, tiež rozmýšľam nad kúpou takejto pekárničky. Chcela som sa spýtať, či suroviny kupujete bežne v potravinách alebo je na to nejaký špecializovaný obchod (napr. droždie). Rozmýšlam nad MOULINEX OW 500030, má ju niekto, ako ste spokojní? :)
duficek
11.12.07,11:23
drozdie kupujem v potravinach susene dr oetker
bulnova
11.12.07,12:04
Ak to nie je nekalá reklama, akú pekáreň máte . K tej kôrke - na kysnutom pečive ju potriem po upečení horúcou vodou s kr. cukrom.
M&G
11.12.07,14:34
a to tej kôrke pomáha??? na chlebíku by to asi nebolo moc fajn. A aj mne by bodlo, keby niekto uviedol konkrétny typ pekárne s ktorou je spokojný
najag
11.12.07,14:43
Ja mam Bifinet, kupil som ju v Lidli za 600,-Sk. Som maximalne spokojny aj s pekarnickou, aj s tym , co napecie. Ma to jednu nevyhodu. Chlieb zjem cely, za tepla .:D:D
petmar
11.12.07,20:38
Prosím o doplnenie - musí sa do pekárničky dávať len hotová zmes na chlieb čo dostať kúpiť alebo sa darí aj zmesiam podľa vlastných potrieb a predstáv? Ď
Marína
11.12.07,23:44
. .
Olgica
12.12.07,05:25
Prosím o doplnenie - musí sa do pekárničky dávať len hotová zmes na chlieb čo dostať kúpiť alebo sa darí aj zmesiam podľa vlastných potrieb a predstáv? Ď
Do pekárničky sa nasype múka (akú chceš - pšeničná, ražná...), droždie, olej voda, soľ a prípadne nejaké semienka podľa chuti - to je všetko. Možno, keď je upečený chlieb, by som ho potrela olejom aby bol chrumkavý - neviem či by to pomohlo. Svokra ho balí do utierky. Ale aký to má význam - asi aby neoschol, kým vychladne. Hm?
Llívia
12.12.07,07:34
Ja mám pekáreň značky AFG. Kúpila som ju asi pred 4 rokmi v Metre a som maximálne spokojná. Dá sa v nej upiecť nielen chlieb, ale aj sladké chlebíky, alebo môžeš len pripraviť kysnuté cesto a potom ho upiecť klasicky v rúre. Väčšinou používam na chlieb hotové zmesi z Lidla (majú asi 5 alebo 6 druhov) - slnečnicový chlieb nemá chybu! Sušené droždie tiež používam zn. Dr. Oetker. Raz sme skúsili nejaké v modrom sáčku a výsledok nebol dobrý. Chlebu z domácej pekárne sa žiaden kupovaný nevyrovná.
M&G
12.12.07,07:54
Ďakujem za tipy. Inak, to s tou utierkou robí aj moja mama, keď kúpime čerstvo upečený chlieb, ale či kvôli tomu, aby neobschol, to neviem .-)
bea
12.12.07,08:08
kačenka
12.12.07,11:53
chlieb tiež balím do utierky a mám ho v utierke až kým sa nezje. A čo sa týka toho droždia ja používam len čerstvé a to na jeden chlieb 21 g, t.j. 1/2 z kocky baleného droždia. A je to lacnejšie a splní tak isto svoj účel.
vema
14.12.07,08:35
Ahojte, tiež rozmýšľam nad kúpou takejto pekárničky. Chcela som sa spýtať, či suroviny kupujete bežne v potravinách alebo je na to nejaký špecializovaný obchod (napr. droždie). Rozmýšlam nad MOULINEX OW 500030, má ju niekto, ako ste spokojní? :)
Thema, akú si si nakoniec kúpila domácu pekáreň, Mulinex alebo inú?My si chceme tiež teraz kúpiť a váhame medzi Mulinex a Eta.Napíš prosím Ťa.
sway
14.12.07,08:37
chlieb tiež balím do utierky a mám ho v utierke až kým sa nezje. A čo sa týka toho droždia ja používam len čerstvé a to na jeden chlieb 21 g, t.j. 1/2 z kocky baleného droždia. A je to lacnejšie a splní tak isto svoj účel.

..ak môžem poradiť, ja už roky používam chlebník Tupperware, nejde o reklamu ale radu, chlieb je z neho furt čerstvý. ;)
Thema
14.12.07,09:07
Thema, akú si si nakoniec kúpila domácu pekáreň, Mulinex alebo inú?My si chceme tiež teraz kúpiť a váhame medzi Mulinex a Eta.Napíš prosím Ťa.

Ahoj Vema, zatiaľ som ešte nekúpila. Naživo som videla Moulinex 2000 a 3000, a tie sa mi zdajú malé, ale to by až tak nevadilo, skôr sa obávam aby na to pečenie stačil ich výkon, preto chcem Mulinex 5000. Eta s dvomi hriadeľmi, je zasa strašne veľká podlhovastá, horší dizajn, ale nemôžem posúdiť, ETA má tak isto dobré výrobky.
kukučka
14.12.07,10:20
Tu máte nožstvo rád a receptov už na 280-tich stranách :)

http://forum.living.cz/list.php?151
Infarkt
14.12.07,10:24
...hm...tie recepty od Maríny nemajú chybu...velikánska VĎAKA ;)
vema
14.12.07,10:59
Ahoj Vema, zatiaľ som ešte nekúpila. Naživo som videla Moulinex 2000 a 3000, a tie sa mi zdajú malé, ale to by až tak nevadilo, skôr sa obávam aby na to pečenie stačil ich výkon, preto chcem Mulinex 5000. Eta s dvomi hriadeľmi, je zasa strašne veľká podlhovastá, horší dizajn, ale nemôžem posúdiť, ETA má tak isto dobré výrobky.Ahoj Thema, ďakujem, že si sa ozvala. Veď práve tá Eta je hrozne veľká a Moulinex sa mi zase nepáči ten tvar chlebíka, taká kocka. Dosť chvália Etu, no uvidím ako sa rozhodneme.Potom napíšem.
kačenka
14.12.07,12:14
ja mám ETU a som s ňou spokojná.
Je to tá väčšia na XXL chlieb,
babenko1
14.12.07,12:44
ja mám zas moulinex, tú s dvoma hnetacími nožmi, či čo to je.. a som maximálne spokojná. múku kupujem v lidli, prípadne v rakúskom spare.. občas pomiešam bielu s tmavou múkou (tie hotové zmesy) a vznikne veľmi zaujímavý chlebík, ktorý chutí najviac :-)
vema
27.12.07,15:53
Tak, pod stromček sme dostali od syna nakoniec pekárničku Moulinex tú najvačšiu s dvomi hákmi. Upiekla som prvý chlieb z hotovej múky z Lidla - sedliacky chlieb. Vydaril sa a bol veľmi dobrý. Teraz chcem upiect podľa pána Františka, ale sa chcem opýtať skúsených: tie ľanové a sezamové semienka mám najprv popražiť a potom dať do cesta, alebo ich šupnem počas miesenia surové. A keď chcem dať na vrch chleba, kedy ich dám, nezhoria? Poraďte mi prosim Vás.
Dáša_
27.12.07,16:30
Tak, pod stromček sme dostali od syna nakoniec pekárničku Moulinex tú najvačšiu s dvomi hákmi. Upiekla som prvý chlieb z hotovej múky z Lidla - sedliacky chlieb. Vydaril sa a bol veľmi dobrý. Teraz chcem upiect podľa pána Františka, ale sa chcem opýtať skúsených: tie ľanové a sezamové semienka mám najprv popražiť a potom dať do cesta, alebo ich šupnem počas miesenia surové. A keď chcem dať na vrch chleba, kedy ich dám, nezhoria? Poraďte mi prosim Vás.

Ja dávam surové. Pražila som akurat, ked som dávala cibulku so slaninkou :)
A v chclebe podla františka som nakoniec cmar nahradila vodou - a bol dobry aj tak.
otázka
27.12.07,18:01
Ja som sa dala tiež navnadiť:--- a objednala som si Moulinex OW 500030 Home Bread XXL za super cenu 2690,- Sk, dodávka začiatkom januára. Kto má záujem názov netstránky cez SS, aby to nebolo zneužitie Porady. Dá sa vyhľadať aj cez Google. Rada by som sa potom tiež podelila o skúsenosti, kto má tento typ.
vema
27.12.07,18:15
Ja dávam surové. Pražila som akurat, ked som dávala cibulku so slaninkou :)
A v chclebe podla františka som nakoniec cmar nahradila vodou - a bol dobry aj tak.Ďakujem Dáška, budem experimentovať, mohla by si napísať ako si upiekla chlebík, ktorý Vám chutil.;)
DanielaSL
27.12.07,18:26
Aj ja o tej pekárničke rozmýšľam..akurát neviem ,či sa mi to oplatí, keď sme doma len dvaja a polkilový chlieb jeme hádam tri dni.
Dáša_
27.12.07,18:27
Ďakujem Dáška, budem experimentovať, mohla by si napísať ako si upiekla chlebík, ktorý Vám chutil.;)
Ja mám overený tento recept (kopirujem z inej diskusie)
350 ml vlažnej vody
2 PL oleja (ak dávaš mlieko, tak olej asi netreba)
1 PL octu (dávam jablkovy - dočítala som sa v diskusiach, že je to proti melivosti chleba a naozaj to tak je, overila som si, ked som ho zabudla pridať :D)
550 g múky - dávam zmes 400 g hladkej a 150 ražnej celozrnnej, alebo špaldovej, alebo grahamovej.
1 čl soli - pozor ale, sol musí ísť dostatočne daleko od droždia. Inak droždie nekysne.
1 čl sušeného droždia (1 balík používam na 3x)
1-2 čl mrvenej rasce alebo ineho korenia
Ak sa mi chce, tak aj dva nastrúhané zemiaky
Nakoniec (po signale) prisýpam hrsť semien - slnečnica, tekvica). Už som dokonca aj varila špaldu, jašmenné krúpy. Bolo to fajn, ale teraz sa mi nechce :).
Dáša_
27.12.07,18:28
zabudla som dodať, že množstvo je do menšej pece, na cca 750 g chlieb. Sme traja a stačí na 2-3 dni.
vema
27.12.07,18:43
Dáška ďakujem, vyskúšam a Danke odkazujem, že my sme teraz tiež dvaja, syn síce pribehol, keď sme dopiekli chlieb, ale padla polovica 750g a na druhý deň sme ziedli zvyšok. No, neviem do kedy ma to bude baviť, ale zatiaľ som nadšená. Skúsim upiecť na Silvestra bagetový chlieb a použijem ho na obložené chlebíčky. Uvidím aký zázrak vytvorim:D.
DanielaSL
27.12.07,18:55
Ja som tu a vyčakávam, čo ešte napíšete... nasadili ste mi chrobáka do hlavy, čoskoro mám meniny...nenápadne skúsim naznačiť...;):rolleyes:
Dáša_
27.12.07,18:57
Ja som tu a vyčakávam, čo ešte napíšete... nasadili ste mi chrobáka do hlavy, čoskoro mám meniny...nenápadne skúsim naznačiť...;):rolleyes:

čoby sme vypisovali :D stači sa rozhodnúť a zajtra môžeš piecť:)

Vieš aká je to úľava, ked nemusíš do obchodu stále pre čerstv chlebík? A kolko ušetríš? Hlavne preto, lebo ked iseš pre čerstvý chleba, tak ťa často zláka tu taká akcia, tam iná novinka :D
vema
27.12.07,19:48
čoby sme vypisovali :D stači sa rozhodnúť a zajtra môžeš piecť:)

Vieš aká je to úľava, ked nemusíš do obchodu stále pre čerstv chlebík? A kolko ušetríš? Hlavne preto, lebo ked iseš pre čerstvý chleba, tak ťa často zláka tu taká akcia, tam iná novinka :D Tak, tak, Danka a ešte Ti vymiesi cesto na koláče, keď budeš chcieť:rolleyes:
Dáša_
27.12.07,19:51
u nás ide najlepšie cesto na pizzu - v podstate chlebove, len davam viac oleja a rascu menim za korenie na pizzu, prípadne sušené paradajky...
duficek
27.12.07,22:20
Ja dávam surové. Pražila som akurat, ked som dávala cibulku so slaninkou :)
A v chclebe podla františka som nakoniec cmar nahradila vodou - a bol dobry aj tak.
na opecenu ciblku so slaninou som aj zabudol, urcite najblizsie urobim.

mne celkom chutil chlieb, do ktoreho som dal cely trojuholnik nivy nadrobno posekany a pizzove korenie...zaujimavo to chutilo, niva bola v chlebe roztopena a v korke zapecena...
ayya
27.12.07,22:40
Tak, tak, Danka a ešte Ti vymiesi cesto na koláče, keď budeš chcieť:rolleyes:
tak tak, ;) a ako so vsetkym - treba sa s tym naucit robit, nie kazdy experiment sa hned na prvy raz vydari... ta nasa pekarnicka ma aj program na miesanie lekvaru a to je tiez uplne spica vec :)
kukučka
27.12.07,22:57
prvý chlebík sa mi vydaril nad očakávanie :) to asi preto, že som skôr rátala s neúspechom
a teraz sa pečie marlenka, ale nechváľ deň pred večerom, uvidíme :D
Meggi 1
27.12.07,23:03
Čím viac o tomto "zázraku" čítam, tým viac ho chcem :D
Zatiaľ ho nemám, ale už dávno som uvažovala nad jeho kúpou. Ako si vás tu tak čítam, o to viac som presvedčená, že si ho kúpim :)
tina1
28.12.07,06:49
prvý chlebík sa mi vydaril nad očakávanie :) to asi preto, že som skôr rátala s neúspechom
a teraz sa pečie marlenka, ale nechváľ deň pred večerom, uvidíme :D

pecies v pekarni aj marlenku?:D:D
Dáša_
28.12.07,07:35
pecies v pekarni aj marlenku?:D:D

no toto zaujalo aj mna :)
vema
28.12.07,11:38
Ja teraz pečiem už chlebík podľa receptu. Ako tak hľadím cez to okienko mám tušenie, že bude málo nakysnutý.Dala som kávovú lyžičku na 750g chlebík.No uvidím, lebo bude ešte miesiť a ešte kysnúť a podrastie ešte aj keď sa bude piecť. Dala som aj sušené mlieko, varený zemiak, múku T650, ražnú múku a olej ,všetko primerane aj semienka. Potom napíšem.
Dáša_
28.12.07,11:43
To droždie treba vyskúšať. Ja som používala lastovičkové, s tým mi to išlo najlepšie.
vema
28.12.07,14:10
Nakysol výborne, už je hotový, vzhľadovo krásny, ale chuťovo ešte nevieme lebo je horúci. Ešte aký bude vo vnútri, zase napíšem. Danka, už asi zháňa pekárničku, keď nič nepíše.Ja som dala Otkera, ale mám aj lastovičku.
vema
28.12.07,15:26
Nakysol výborne, už je hotový, vzhľadovo krásny, ale chuťovo ešte nevieme lebo je horúci. Ešte aký bude vo vnútri, zase napíšem. Danka, už asi zháňa pekárničku, keď nič nepíše.Ja som dala Otkera, ale mám aj lastovičku.Chlebík je dobrý, trochu málo slaný, inak nemá chybu.Koniec hlásenia.
DanielaSL
28.12.07,15:36
Uhádla si, brázdim po nete a zhŕňam informácie..a mám z toho už hlavu v smútku.... lebo vážne neviem , ktorú by som si mala vybrať.:confused:
Dáša_
28.12.07,16:19
Chlebík je dobrý, trochu málo slaný, inak nemá chybu.Koniec hlásenia.

Ja si myslím, že počiatočné nadšené experimentovanie skoro každého prestane baviť a už pečie overenú klasiku, ktoru nasype aj poslepiačky :))
Zemiaky dávaju chlebiku velmi dobrú chuť a trvanlivosť.

Inak, ja som nikdy hotové zmesy neskúšala. Zdalo sa mi, že tam nemam dosah na to, čo je vo vnútri. Ale asi to je iba moj pocit.
kukučka
28.12.07,16:26
opísala som celú story o marlenke a zmizla pri odoslaní :mee: Mohol byť z toho blog. ;)
teraz stručne: pozor, v recepte je múka v litroch a nie kilách, moja pekáreň je na 750 a 1000, upečená marlenka mala 1430 gr a rozdelila som ju na dve, stačila mi aj plnka. Nemám s čím porovnať, ešte som žiadnu nepiekla. Piekla som ako rýchly chlieb a ešte dopekala ďalších cca 35 min a radšej trošku pripálila, aby bola dobre prepečená.
Bola som pochválená a to moje princezny medovníky nemusia, celý dom vonia samochválou. :D :D :D
kukučka
28.12.07,16:33
Ja si myslím, že počiatočné nadšené experimentovanie skoro každého prestane baviť a už pečie overenú klasiku, ktoru nasype aj poslepiačky :))
Zemiaky dávaju chlebiku velmi dobrú chuť a trvanlivosť.

Inak, ja som nikdy hotové zmesy neskúšala. Zdalo sa mi, že tam nemam dosah na to, čo je vo vnútri. Ale asi to je iba moj pocit.
Súhlasím s tebou, ja som šokovaná, ako dlho dnes vydrží niektorý chlieb a neplesnivie a určite to nie je kvalitou, ale chémiou.
Chcem vyskúšať a piecť chlebík s kváskom, to vieš, spomienky ;)
otázka
28.12.07,16:39
Hrozné, všetky už vypekáte a hlavne mlsáte :---, dúfam, že mi tá pekáreň príde čo najskôr. Som hlavne zvedavá na prvý výrobok ( dúfam, že nie nepodarok :D ). Mňa na ňu nalomila mamina ( tiež len počula ), tak sme si to objednali dvojmo, ale Porada ma zas len utvrdila v tom, že sme ( dúfam ) dobre zainvestovali.
PS: Zatiaľ pregĺgam sliny...
vema
28.12.07,18:05
Ja si myslím, že počiatočné nadšené experimentovanie skoro každého prestane baviť a už pečie overenú klasiku, ktoru nasype aj poslepiačky :))
Zemiaky dávaju chlebiku velmi dobrú chuť a trvanlivosť.

Inak, ja som nikdy hotové zmesy neskúšala. Zdalo sa mi, že tam nemam dosah na to, čo je vo vnútri. Ale asi to je iba moj pocit.
Dáška ja som piekla z hotového cesta len jeden krát, to aby som nebola sklamaná, teraz keď sa vydaril aj môj namiešaný, už budem len miešať a skúšať a ak budem úplne spokojná budem piecť ten najvydarenejší.Ešte som zabudla dať ocot, aj ten pridám na budúce.Kukučka dala dobré receptíky, ďakujeme.
ayya
28.12.07,20:14
Chcem vyskúšať a piecť chlebík s kváskom, to vieš, spomienky ;)
budes si ho sama "pestovat" :), alebo pouzijes kupeny ... v prasku?
ayya
28.12.07,20:19
Ja si myslím, že počiatočné nadšené experimentovanie skoro každého prestane baviť a už pečie overenú klasiku, ktoru nasype aj poslepiačky :))
Zemiaky dávaju chlebiku velmi dobrú chuť a trvanlivosť.

Inak, ja som nikdy hotové zmesy neskúšala. Zdalo sa mi, že tam nemam dosah na to, čo je vo vnútri. Ale asi to je iba moj pocit.
my sme skusali, niektore su dobre, niektore sa daju "este vylepsovat", ale nakoniec sme tiez zostali pri par overenych vlastnych receptoch ... obycajne aj so zemiakom, alebo namiesto zemiaka davame susenu zemiakovu kasu z "prasku" ...je to pohodlne a tiez to vylepsi kvalitu chlebika ;)
Dáša_
28.12.07,20:22
my sme skusali, niektore su dobre, niektore sa daju "este vylepsovat", ale nakoniec sme tiez zostali pri par overenych vlastnych receptoch ... obycajne aj so zemiakom, alebo namiesto zemiaka davame susenu zemiakovu kasu z "prasku" ...je to pohodlne a tiez to vylepsi kvalitu chlebika ;)
Vieš, ono sa tie recepty nakoniec opakujú. Základ podla mna musí byť rovnaký. Teda základný pomer. A či pridám jednej múky 2 lyžice alebo 3 lyžice, to ma už potom nebavilo. Proste som to prisýpala :D
ayya
28.12.07,20:31
Vieš, ono sa tie recepty nakoniec opakujú. Základ podla mna musí byť rovnaký. Teda základný pomer. A či pridám jednej múky 2 lyžice alebo 3 lyžice, to ma už potom nebavilo. Proste som to prisýpala :D

nasa pekarnicka ma "rakusky navod" a prisli sme na to, ze ak sa nim chceme riadit, a nastavovat podla neho jednotlive programy, tak potom musime pouzivat aj typy muky, ktore sa predavaju v rakusku ... takze u nas to obdobie "laborovania" bolo trosku dlhsie, kym sme na to prisli, ze muku mame inu a kvasok nemozeme zamienat s kvasnicami ... :D a musime trosku inak pouzivat programy, aby nam chlebik vychadzal taky, ako si ho predstavujeme ;)
Dáša_
28.12.07,20:36
nasa pekarnicka ma "rakusky navod" a prisli sme na to, ze ak sa nim chceme riadit, a nastavovat podla neho jednotlive programy, tak potom musime pouzivat aj typy muky, ktore sa predavaju v rakusku ... takze u nas to obdobie "laborovania" bolo trosku dlhsie, kym sme na to prisli, ze muku mame inu a kvasok nemozeme zamienat s kvasnicami ... :D a musime trosku inak pouzivat programy, aby nam chlebik vychadzal taky, ako si ho predstavujeme ;)

Vieš čo, ked si ja predstavím moje prvé výtvory, tak sa normálne hanbín:(. A ešte som tým obšťastňovala okolie :rolleyes:. Ale postupne sa to vykryštalizovalo...
DanielaSL
28.12.07,20:44
Tak ako pozerám..tak by som si vybrala asi tú, čo má "vema". Ale pozerala som ju na niekoľkých netových obchodoch a zhrozila som sa v jednom rozmermi tej pekárne. Tak neviem..ktorý netový obchod uvádza tie pravé rozmery...dievčatá napíšte čo ju máte ...aké je to veľké?
vema
28.12.07,22:24
Danka, neviem koľko druhov ich je, ale my máme najvačšiu s dvomi hákmi a je menšia s jedným hákom. Tá naša je naozaj dosť veľká.Teraz mi manžel hovorí, že asi tiež má dva háky ale je objemovo menšia tak na 750g 1000g chlieb.Táto naša má rozmery cca dlhá 43 cm, široká 27 cm, vysoká 32 cm.
kukučka
28.12.07,22:47
budes si ho sama "pestovat" :), alebo pouzijes kupeny ... v prasku?

kvások chcem pestovať, ale to vieš, novoročné predsavzatia ;)
Meggi 1
29.12.07,01:01
Tak - definitívne rozhodnuté :) po vašich písmenkách o pekárni a mojom nekonečnom vyberaní na nete je pekáreň objednaná..
Ale volali mi, že ju nemajú na sklade, musím čakať, kým im dodajú. :mee: Objednala som Etu, stále mi však vŕta hlavou, či som si dobre vybrala: rozhodovala som sa medzi Moulinexom a Etou :confused:
KEJKA
29.12.07,01:04
Syn sa priznal, že vyberal domácu pekáreň pre nás ako darček na Vianoce, ale sa nevedel rozhodnúť, nekúpil. Ja som ho za to pochválila..... tuším som urobila blbosť, že?
Ale vtedy som o takom výrobku nepočula, zdalo sa mi to zbytočné vyhadzovanie peňazí....a od detí ani nechcem brať, majú kam dávať peniaze, život majú pred sebou. Ale teraz to ani nemôžem kúpiť za vlastné, veď by sa urazil. A slinky sa zbiehajú.....
kukučka
29.12.07,01:27
zmeň si meno na Daniela a tá má meniny 3-tieho januára :D
ale neponáhľaj sa, najprv porozmýšľaj akú, aby si neskôr neľutovala, na začiatku som dala link na siahodlhú debatu. Chlebík upečie každá, ale bezlepkový už nie, majú rozdielne nádoby a teda tvar chlebíka, a samozrejme gramáž. Už sú aj dvojnádobové a čo ja viem, čo ešte.
Ja keď niečo hľadám, klikám na googli najskôr na obrázky. :D
Potom pozerám, čo dokážu najdrahšie spotrebiče a nakoniec porovnávam parametre a cenu. Pekáreň som chcela, ale vôbec ma nanapadlo, že mi ju deti kúpia.
Tuším to bolo tu na Porade, že niečia mamka sa rozhoduje takto:
chcem to, alebo to potrebujem? A odkedy je dôchodkyňa tak takto:
potrebujem to, alebo sa bez toho zaobídem?
Meggi 1
29.12.07,01:57
Ja už dávno čítam o pekárni a rozhodovala som sa dlho. Na základe skúseností iných poraďáčiek, ktoré tu opísali, ako aj cez google, klikala som na obrázky, zväčšovala, porovnávala rôzne značky - som sa rozhodla pre jeden druh a dúfam veľmi, že správne :)
KEJKA
29.12.07,08:34
Viete, je jednoduchšie, ked niečo také dostanem a naučím sa s tým robiť, vyberať z väčšieho množstva ponúk mi robí problém. Ale pri dare je to iné.... darovenému koňovi na zuby nepozeraj.........
vieroslava
29.12.07,08:49
Uvažovala som kúpiť ako darček k vianociam synovi s nevestou domácu pekáreň. A presne, nevedela som sa rozhodnúť pre typ. A pri tom váhaní mi nevesta povedala, že chudne, takže som rozmýšľala, či by to nebrala z mojej strany ako zlomyseľnosť, keby som im takú pekárničku podarovala. Ako sme s manželom boli kupovať dary, spomenula som, čo som chcela kúpiť a on na to, že či by som ju chcela aj ja. Aby som mu to uľahčila, súhlasila som, on ju kúpil a potom som rozmýšľala, či som neurobila unáhlené rozhodnutie. Včera večer som urobila prvé pokusné pečenie. Po prvom nezdare, keď (neskúsená) som tam dala miesto obyčajnej múky, ražnú, ktorá je oveľa ťažšia, a musela som prerušiť program, masu vykydnúť som urobila druhý pokus so zmesou na chlieb. Pokus sa vydaril a dnes na raňajky sme mali chutný voňavý chlieb.
Tiež som hľadala na nete a porovnávala pekárne a nakoniec sme to kúpili bez rozmyslu, podľa vonkajšieho efektu a podľa toho, aby sa mi dizajnovo hodila do kuchyne, predsa len je to dosť veľká vec a je ju vidno. Ale asi sme sa náhodou rozhodli dobre. Sme len dvaja a úplne nám stačí Moulinex s jedným hnetákom na 750 g alebo 1000 g chlieb. Uvidím, aká bude reakcia detí, keď to u nás uvidia. Však budú aj iné sviatky, kedy im budem môcť, v prípade záujmu, takúto vec darovať.
KEJKA
29.12.07,09:19
áno, my sme tiež len dvaja, zväčša sú deti mimo domu.

Ozaj, a ako to po upečení čistíš? Čistíte?
kukučka
29.12.07,09:19
veď im môžeš sem tam podarovať upečený chlebík. Dala si mi chrobáka do hlavy, Sofia Loren chudla vraj na cestovinách. Mám domáce vajíčka, idem ja zamiesiť na domáce rezance! :D :D :D Veď už mám kvôli Porade skoro tichú domácnosť :D:D:D
už len pošepkám program7, 14 minút :---
tina1
29.12.07,11:44
Tak - definitívne rozhodnuté :) po vašich písmenkách o pekárni a mojom nekonečnom vyberaní na nete je pekáreň objednaná..
Ale volali mi, že ju nemajú na sklade, musím čakať, kým im dodajú. :mee: Objednala som Etu, stále mi však vŕta hlavou, či som si dobre vybrala: rozhodovala som sa medzi Moulinexom a Etou :confused:

ahoj meggi, rozhodla si sa dobre. Ja som zvazovala pri kupe medzi Panasonikom a Etou. No nakoniec som kupila Etu a som s nou spokojna. U mna je to trocha komplikovane lebo pecenie bezlepkoveho chlebika je o nieco narocnejsie, ale naucila som sa.
tina1
29.12.07,11:57
Uhádla si, brázdim po nete a zhŕňam informácie..a mám z toho už hlavu v smútku.... lebo vážne neviem , ktorú by som si mala vybrať.:confused:

pre lepsie porovnanie pozri si stranku: http://www.mybox.cz/pekarny/ mam Etu siestu a som s nou spokojna
vieroslava
29.12.07,17:01
áno, my sme tiež len dvaja, zväčša sú deti mimo domu.

Ozaj, a ako to po upečení čistíš? Čistíte?

Bola som milo prekvapená, lebo po upečení chleba tá nádobka nebola vôbec zašpinená. Píšu v návode, že ju stačí vyčistiť jemnou navlhčenou hubkou. A presne, uplne to stačí. To vnútro má totiž nepriľnavú povrchovú úpravu a nič sa na to nenalepilo.
vema
29.12.07,17:04
Tak - definitívne rozhodnuté :) po vašich písmenkách o pekárni a mojom nekonečnom vyberaní na nete je pekáreň objednaná..
Ale volali mi, že ju nemajú na sklade, musím čakať, kým im dodajú. :mee: Objednala som Etu, stále mi však vŕta hlavou, či som si dobre vybrala: rozhodovala som sa medzi Moulinexom a Etou :confused:My sme sa tiež rozhodovali medzi týmito dvomi pekárničkami a nevedeli sme sa rozhodnúť a keďže nám to kupoval syn pod stromček rozhodol on. Kúpil Moulinex. Myslím si ale, že aj Eta je výborná a upeče tiež dobre chlebík.Program majú skoro rovnaký. Tak už sa len teš, kedy naložíš do pekárničky a upečieš.
vema
29.12.07,17:06
Danka, neviem koľko druhov ich je, ale my máme najvačšiu s dvomi hákmi a je menšia s jedným hákom. Tá naša je naozaj dosť veľká.Teraz mi manžel hovorí, že asi tiež má dva háky ale je objemovo menšia tak na 750g 1000g chlieb.Táto naša má rozmery cca dlhá 43 cm, široká 27 cm, vysoká 32 cm.Tak predsa má len jeden hák, ako tu píšu. Vieš ono to je s tým chlebom tak, že keď je taký dobrý a čerstvý, tak aj viac zjete.
KEJKA
29.12.07,17:31
už len pošepkám program 7, 14 minút :---


Bola som milo prekvapená, lebo po upečení chleba tá nádobka nebola vôbec zašpinená. Píšu v návode, že ju stačí vyčistiť jemnou navlhčenou hubkou. A presne, uplne to stačí. To vnútro má totiž nepriľnavú povrchovú úpravu a nič sa na to nenalepilo.

ďakujem za odpovede. Od Kukučky som pochopila, že súčasťou je aj nejaký čistiaci program..... č.7 na 14 min., alebo to bolo o niečom inom?
Treba teda čistiť manuálne? a čo odrobinky?, zvyšky múky apod.?
vieroslava
29.12.07,17:46
ďakujem za odpovede. Od Kukučky som pochopila, že súčasťou je aj nejaký čistiaci program..... č.7 na 14 min., alebo to bolo o niečom inom?
Treba teda čistiť manuálne? a čo odrobinky?, zvyšky múky apod.?

Priznám sa, ešte to nemám naštudované tak dôkladne, že by som potrebovala vedieť, či je tam nejaký čistiaci program, ale podľa mňa a mojej skúsenosti po pečení chleba ani nie je potrebný. Vážne to stačí pretrieť jemnou hubkou. Ani múka tam nie je nejaka rozsypaná. A tým, že som piekla prvý krát, som to sledovala, čo to robí (takto som "zízala" na moju prvú automatickú práčku v roku ....., bolo to lepšie ako televízor) a okukala som, že počas hnietenia to pobralo zo stien všetku múku a ostatnú hmotu. V návode píšu, že je veľmi dôležité dodržať váhu a množstvo ingrediencií a potom sa asi nemôže stať, že by cesto nemalo tú správnu konzistenciu. A správne urobené cesto je kompaktná hmota, ktorá sa nelepí na steny nádoby.
vema
29.12.07,17:57
Kukučka písala, že ide v pekárničke zamiesiť cesto na rezance.To u nej robí program č.7. Chuderka pekárnička, ešte by sa mala sama aj umývať:D
KEJKA
29.12.07,18:07
aha, ďakujem, myslela som, že odpovedá v rýchlosti na moju otázku.
Prajem príjemné pečenie, zábavného Silvestra a ŠNR.
kukučka
29.12.07,18:15
Dobre sa bavíme, že? Chlapi majú od Ježiška vláčiky a my pekárne :D

http://www.pekarny.unas.cz/

Tu je všetko pekne po lopate. Ja z mojich naštudovaných vedomostí len doplním: recept je recept a kvalita múky je skutočnosť, ak sa nám "v telke" cesto nevidí, netreba sa báť pridať trocha tekutiny, alebo dosypať múku. Cesto sa dá skontrolovať dotykom.
vieroslava
29.12.07,18:34
Ja z mojich naštudovaných vedomostí len doplním: recept je recept a kvalita múky je skutočnosť, ak sa nám "v telke" cesto nevidí, netreba sa báť pridať trocha tekutiny, alebo dosypať múku. Cesto sa dá skontrolovať dotykom.
Srdečná vďaka. Veď časom naberiem aj ja skúsenosti. A už som sa ponúkla, že zajtra napečiem aj našim mladým. Idem naberať skúsenosti.:D
vema
29.12.07,18:41
Kukučka, Ty si už taký rutinér, poraď ako na ten sendvič. Ja som rozmýšľala, že dám len hladkú múku, kvasnice, trošku cukru, sol, l Lyž. oleja, sušené mlieko a vodu. Dám program ako na bagetu.Nepiekla si ešte také niečo?
duficek
29.12.07,19:01
ako sendvic chuti chlieb, ktory robim len z hladkej chlebovej muky t650. pridavam tam ale aj zrniecka.
0,5 l vody
5 PL oleja
1 lyzicka soli
1,5 lyzicky cukru (davam hnedy)
2 PL slnecnice, 2PL tekvicove semienka, 2 PL lanove semena
dosypem muku do 800g
navrch nasypem balicek suseneho drozdia dr oetker
program na celozrnny chleba
Meggi 1
29.12.07,19:20
My sme sa tiež rozhodovali medzi týmito dvomi pekárničkami a nevedeli sme sa rozhodnúť a keďže nám to kupoval syn pod stromček rozhodol on. Kúpil Moulinex. Myslím si ale, že aj Eta je výborná a upeče tiež dobre chlebík.Program majú skoro rovnaký. Tak už sa len teš, kedy naložíš do pekárničky a upečieš.

vema, veľmi sa teším a neviem sa dočkať, kedy mi to príde; v obchode už obzerám potrebné suroviny, aby som mala pripravené, keď mi to pošlú. Najradšej by som už piekla hneď :D
Meggi 1
29.12.07,19:26
ahoj meggi, rozhodla si sa dobre. Ja som zvazovala pri kupe medzi Panasonikom a Etou. No nakoniec som kupila Etu a som s nou spokojna. U mna je to trocha komplikovane lebo pecenie bezlepkoveho chlebika je o nieco narocnejsie, ale naucila som sa.

tina ďakujem za tvoje písmenká, veď práve skúsenosti s tou značkou sú dosť rozhodujúce a som teda spokojnejšia, že som si nevybrala zle;
lebo čím väčší výber tovaru, tým sa ťažšie rozhoduje :D
lubica_02
29.12.07,19:32
Tak Ste ma tu dievčatá nachutili, že uvažujem o kúpe pekárne aj ja. Nechám si od Vás poradiť, no a recepty už od Vás mám.
vema
29.12.07,20:46
vema, veľmi sa teším a neviem sa dočkať, kedy mi to príde; v obchode už obzerám potrebné suroviny, aby som mala pripravené, keď mi to pošlú. Najradšej by som už piekla hneď :DMeggi, veľmi dobrý výber majú v Kauflande.Ja som tam nakúpila komplet všetko. Viem si predstaviť ako sa tešíš, bola som a aj som ešte na tom rovnako ako Ty.Potom napíš.
Meggi 1
29.12.07,21:05
Meggi, veľmi dobrý výber majú v Kauflande.Ja som tam nakúpila komplet všetko. Viem si predstaviť ako sa tešíš, bola som a aj som ešte na tom rovnako ako Ty.Potom napíš.
Pôjdem sa určite pozrieť do Kauflandu. Múku som si už kúpila T650 a sušené droždie Dr.Oetker, ešte nejaké tie semienka potrebujem dokúpiť. Budem to mať nachystané doma a hneď ako mi pekáreň pošlú, hor sa do pečenia :D Dám potom vedieť.
mirhu
30.12.07,10:01
Pôjdem sa určite pozrieť do Kauflandu. Múku som si už kúpila T650 a sušené droždie Dr.Oetker, ešte nejaké tie semienka potrebujem dokúpiť. Budem to mať nachystané doma a hneď ako mi pekáreň pošlú, hor sa do pečenia :D Dám potom vedieť.
Svagrina ma takuto pekaren, ma dcerku tazku diabeticku, pecie pre nu chlieb, a je velmi dobry, je s tym spokojna, no a aj mne obcas upecie, a ...uz aj teraz mi slinky tecu :);)
ayya
30.12.07,11:17
hmm... preco pouzivate radsej susene kvasnice a nie cerstve? unika mi nejaka vyhoda pri nich? ... napiste, prosim... vdaka :)
ayya
30.12.07,11:22
Múku som si už kúpila T650 a sušené droždie Dr.Oetker, ešte nejaké tie semienka potrebujem dokúpiť...

mozno samozrejmost ale s evidentnym zlepsenim chlebika... muku vzdy treba preosiat, aj zmes zvyknem preosiat a semienka znovu vlozim naspat - je to potrebne, aby sa muka prevzdusnila, vzdy lepsie potom nakysne ...nezabite ma prosim, za takuto pripomienku a vsetkym, ktore to vedeli sa vopred ospravedlnujem :o
tina1
30.12.07,12:08
hmm... preco pouzivate radsej susene kvasnice a nie cerstve? unika mi nejaka vyhoda pri nich? ... napiste, prosim... vdaka :)

pouzivam niekedy susene kvasnice, niekedy cerstve. Rozdiel podstate ziadny. Pri peceni chlebika pri predprogramovanim /pecenie pri nastaveni vecer pecenie az rano/ je vhodne davat susene kvasnice. Ja davam na pol kila 2KL susenych kvasnic, alebo 1/4kocky cerstvych kvasnic. Treba vyskusat, lebo ja pekavam bezl. chlebik a to sa trocha inak sprava bezl. muka ako klasicka muka. Prajem vela zdaru a dobre chutnanie chlebika:D:D:D:D:D
apsgroup
30.12.07,15:50
Ja som tiež dostala pekaren pod stromček. Tak sme zatial skusali rýchly program . Chcem sa spýtat, či je rozdiel v kvalite chleba pri dlhom programe t.j.vyše 3 hodín.
duficek
30.12.07,16:25
hmm... preco pouzivate radsej susene kvasnice a nie cerstve? unika mi nejaka vyhoda pri nich? ... napiste, prosim... vdaka :)
ja asi iba z pohodlnosti, mam ich v linke pri zrnieckach, nemusim mysliet aby boli v ladnicke a na datum spotreby. castokrat vyuzivam odlozeny start, tam sa susene maju pouzivat a nechce sa mi kupovat viac druhov kvasnic. takto kupim susene do zasoby a mam pokoj.
jaj, este jeden dobvod mam, ze ich nemusim davkovat. na chleba vzdy pouzivam jeden cely sacok a hotovo.
takze ja nemam dovod kupovat a pouzivat cerstve...
vema
30.12.07,17:04
Dnes som upiekla ďaľší chlebík, dala som viac ražnej múky, ale neviem prečo mi chlebík popraskal, asi som dala viac kvasníc 750g 1 kl suš.kvasníc, ale bola vrchovatá. Program celozrnný chlieb. Chuťovo výborný, inak nemal chybu. Praskliny plytké, čiže nie na závadu. Tie sušené kvasnice namajú chybu, dobre sa s nimi robí. Dala som zase varený zemiak. Som zatiaľ naozaj spokojná.
Meggi 1
30.12.07,23:49
Dnes som upiekla ďaľší chlebík, dala som viac ražnej múky, ale neviem prečo mi chlebík popraskal, asi som dala viac kvasníc 750g 1 kl suš.kvasníc, ale bola vrchovatá. Program celozrnný chlieb. Chuťovo výborný, inak nemal chybu. Praskliny plytké, čiže nie na závadu. Tie sušené kvasnice namajú chybu, dobre sa s nimi robí. Dala som zase varený zemiak. Som zatiaľ naozaj spokojná.
vema - nebude to práve tým väčším množstvom ražnej múky?
Tá 1 KL sušených kvasníc sa mi podľa toho, čo som si už všetko o pečení chleba poprečitovala, nezdá veľa (Zatiaľ som len teoretik, podľa vlastnej skúsenosti ešte neviem povedať ;))
vema
31.12.07,10:16
Ja si zase myslím, že to bolo tým, že som to piekla ako celozrnný chlieb a ten program má dlhé kysnutie. Nevadí mi to však skoro vôbec, lebo chlebík je veľmi dobrý. Včera do rána som piekla ten sendvič, ale neni sa čím pochváliť. Neposlúchla som Dášku a piekla som ho z hladkej obyčajnej múky.Chuťovo je dobrý, ale keď ho ovoniam tak sa to približuje koláču a to by až tak nevadilo, lebo neni sladký, ale má hrubú kôrku a to sa mi nepáči. No, však sa učíme.
Dáša_
31.12.07,10:28
Ja si zase myslím, že to bolo tým, že som to piekla ako celozrnný chlieb a ten program má dlhé kysnutie. Nevadí mi to však skoro vôbec, lebo chlebík je veľmi dobrý. Včera do rána som piekla ten sendvič, ale neni sa čím pochváliť. Neposlúchla som Dášku a piekla som ho z hladkej obyčajnej múky.Chuťovo je dobrý, ale keď ho ovoniam tak sa to približuje koláču a to by až tak nevadilo, lebo neni sladký, ale má hrubú kôrku a to sa mi nepáči. No, však sa učíme.

na niektorych pekarnach sa da nastavit aj farba korky.
evinab
31.12.07,10:30
nemám osobnú skúsenosť, ale tiež uvažujem nad kúpou. Známa vravela, že mám vyberať takú, ktorá má funkciu miešania aj varenia - vraj sa v tom úplne bez práce dá uvariť džem - nahádžeš kúsky ovocia, želírovací cukor a je to
vema
31.12.07,10:49
na niektorych pekarnach sa da nastavit aj farba korky.
Mala som strednú kôrku, mala byť asi tá najslabšia.
vema
31.12.07,10:50
nemám osobnú skúsenosť, ale tiež uvažujem nad kúpou. Známa vravela, že mám vyberať takú, ktorá má funkciu miešania aj varenia - vraj sa v tom úplne bez práce dá uvariť džem - nahádžeš kúsky ovocia, želírovací cukor a je to
Už teraz majú asi všetky program na varenie džemu. Ja aspoň mám a myslím, že aj Eta.
KEJKA
31.12.07,11:01
Mala som strednú kôrku, mala byť asi tá najslabšia.
mimotemy
gratulujem k jubilejnému 100_mu príspevku v tejto téme.
neodpustila som si, pekárničky ma zaujímajú..................a je Silvester.:D
Dáša_
31.12.07,11:03
Už teraz majú asi všetky program na varenie džemu. Ja aspoň mám a myslím, že aj Eta.

raz som niekde čítala, že udajne kyseliny z ovocia poškodzujú nádobu. Ja som si rovno kupila nadoby dve. Ale potom som nakoniec dzem nevarila :D

Skusala som v nej robit aj jogurt, ale to mi nejak neslo. Ale fasirka bola celkom OK.
martulienka67
31.12.07,11:23
Musím sa aj ja zapojiť a domácu pekáreň pochváliť. Manžel ma prekvapil a dostala som ju pod stromček. Zatial v nej pečie len manžel, ale veľmi sa mu darí. Bol to naozaj vydarený darček. Deti si nevedia chlieb vynachváliť. :):):):):)Ten kto nad kúpou váha, tak vrelo odporúčam.:):):);):):):)
vlasatka
31.12.07,12:14
Ja mám túto pekáreň.Som s ňou maximálne spokojná. Som normálne posadnutá pečením. Pozrite si veľa receptov, rád a iného na www.dama.cz. Je tam toho naozaj veľa, aj receptov ,aj obrázkov. Môžem skutočne len doporučiť!
DanielaSL
31.12.07,15:03
No dnes som sa vydala na prieskum po našich obchodoch..v jednom nemali..vraj vypredané...v druhej mali Etu. Celkom sa mi vzhľadom páčila. Predávali aj Moulinex pred sviatkami , ale momentálne nemali. Trochu chabý výber, ale vraj nie je problém objednať aj iné značky. Nerada však kupujem niečo, čo nevidím...tak neviem....:confused:. Predavači mi hovorili, že ich skúšali obidve, v oboch bol chutný chlebík a vyváňalo na celú predajňu. Tak už som rozhodnutá, že po novom roku si kupujem, ale ktorú?
tina1
31.12.07,15:24
[quote=DanielaSĽ;598921]No dnes som sa vydala na prieskum po našich obchodoch..v jednom nemali..vraj vypredané...v druhej mali Etu. Celkom sa mi vzhľadom páčila. Predávali aj Moulinex pred sviatkami , ale momentálne nemali. Trochu chabý výber, ale vraj nie je problém objednať aj iné značky. Nerada však kupujem niečo, čo nevidím...tak neviem....:confused:. Predavači mi hovorili, že ich skúšali obidve, v oboch bol chutný chlebík a vyváňalo na celú predajňu. Tak už som rozhodnutá, že po novom roku si kupujem, ale ktorú?[/quote
Na stranke http://celiakia.sk/modules.php?op=modload&name=NS-Polls&file=index&req=results&pollID=13&mode=thread&order=0&thold=0 sa robil prieskum vlastnych skusenosti, kt. pekaren by odporucil. Podotykam, ze pre pecenie obycajneho chlebika dostatocne staci lacnejsia pekaren ako je Panasonic.
DanielaSL
31.12.07,15:31
Tina ..CMUK..veľké na záver roka ti posielam....o Panasonicu som ani neuvažovala...tak toto asi rozhodlo , ktorú si kúpim. Ďakujem , pekného Silvestra prajem.:)
tina1
31.12.07,15:35
Tina ..CMUK..veľké na záver roka ti posielam....o Panasonicu som ani neuvažovala...tak toto asi rozhodlo , ktorú si kúpim. Ďakujem , pekného Silvestra prajem.:)


dakujem, prajem tiez pekneho Silvestra aj celej rodinke a vela vydareneho chlebika
duficek
31.12.07,16:11
No dnes som sa vydala na prieskum po našich obchodoch..v jednom nemali..vraj vypredané...v druhej mali Etu. Celkom sa mi vzhľadom páčila. Predávali aj Moulinex pred sviatkami , ale momentálne nemali. Trochu chabý výber, ale vraj nie je problém objednať aj iné značky. Nerada však kupujem niečo, čo nevidím...tak neviem....:confused:. Predavači mi hovorili, že ich skúšali obidve, v oboch bol chutný chlebík a vyváňalo na celú predajňu. Tak už som rozhodnutá, že po novom roku si kupujem, ale ktorú?
ja by som na znacku uz ani nepozeral. mam eta siesta, kupil som ju v NAY v akcii lacnejsie ako bola ponuka na internete. asi o pol roka som videl pekaren clatronic, vypada presne ako ta eta, rovnaku predavali v lidli...vyrobca tej pekarne asi ju dava asi viacerym znackam. tym ju nechcem zhadzovat, zatial funguje viac ako rok bezchybne.
vsetky pekarne su velke +- ako friteza. pozrel by som si par internetovych obchodov a kupil hocijaku, ktora sa ti zapaci a bude mat vhodne parametre.
ja voli radsej moznost vacsieho chlebu, lebo vo velkej upecies aj mensi chlieb, ale v malej pekarni velky neurobis :)
pocet programov asi neni az tak dolezity, za cely rok som piekol vzdy iba na jednom programe :)
martulienka67
01.01.08,12:07
Aj ja sa prdávam k názoru, že nezáleží až tak na značke pekárne. Kamarátky, ktoré majú pekárne, majú skoro každá inú značku a každá je s tou svojou spokojná. Tiež si myslím, že treba vyberať podľa toho, aby sa v nej dal spraviť väčší chlebík, pretože v malej väčší neurobíš a aby sa mi aj dizajnovo páčila. Všetkým prajem v novom roku všetko len to naj... a veľa úspechov pri pečení :o)
DanielaSL
04.01.08,16:05
Nejako ste tu stíchli..pekárky....Meggi , otázka..už máte svoje pekárne? U nás sú všade inventúry, tak čakám. Ale včera v rámci oslavy príspevok na pekárničku bol. Dcéra to hneď uhádne, po čom moje srdce túži;):)
maca.tt
04.01.08,16:49
Aj ja sa prdávam k názoru, že nezáleží až tak na značke pekárne. Kamarátky, ktoré majú pekárne, majú skoro každá inú značku a každá je s tou svojou spokojná. Tiež si myslím, že treba vyberať podľa toho, aby sa v nej dal spraviť väčší chlebík, pretože v malej väčší neurobíš a aby sa mi aj dizajnovo páčila. Všetkým prajem v novom roku všetko len to naj... a veľa úspechov pri pečení :o)

Podla môjho názuru predsa len tak trochu záleží na značke,moja priatelka dostala neznačkovú pekáreň a veru nebola spokojná.To čo som upiekla ja jej viac chutilo ako ked to upiekla vo svojej pekárni.Nič nehovoriac o tom,že si nevie nastaviť stupeň ako sa jej má upiecť chleba a kôrku má spálenú.Musela od oka ukončiť pečenie aby to nemala spálené.V návode neboli žiadne recepty ani čísla programu.
beba13
04.01.08,16:55
Stále čítam, počuvam vo svojom okolí o domácej pekárničke asi to bol vianočný hit, pretože sme si ju chceli tiež kupiť pod stromček a nikde ju nemali teda akurát taku ako som si vybrala tak dufam, že v januári už zoženiem.
duficek
04.01.08,17:13
Podla môjho názuru predsa len tak trochu záleží na značke,moja priatelka dostala neznačkovú pekáreň a veru nebola spokojná.To čo som upiekla ja jej viac chutilo ako ked to upiekla vo svojej pekárni.Nič nehovoriac o tom,že si nevie nastaviť stupeň ako sa jej má upiecť chleba a kôrku má spálenú.Musela od oka ukončiť pečenie aby to nemala spálené.V návode neboli žiadne recepty ani čísla programu.
ale mi tvrdime, ze nezalezi na znacke pekarne....nie ze si ma kupit neznackovy smejd od vietnamca bez blocku :)
otázka
04.01.08,17:29
Nejako ste tu stíchli..pekárky....Meggi , otázka..už máte svoje pekárne? U nás sú všade inventúry, tak čakám. Ale včera v rámci oslavy príspevok na pekárničku bol. Dcéra to hneď uhádne, po čom moje srdce túži;):)

Ahojte, ešte stále nemám, som v štádiu čakania. Včera volali, ze do dvoch týždňov, neviem sa dočkať:D.
Meggi 1
05.01.08,00:13
Nejako ste tu stíchli..pekárky....Meggi , otázka..už máte svoje pekárne? U nás sú všade inventúry, tak čakám. Ale včera v rámci oslavy príspevok na pekárničku bol. Dcéra to hneď uhádne, po čom moje srdce túži;):)
Tiež žiadne novinky - ešte čakám, zatiaľ ju nemajú, museli ju objednať.
Už sa neviem dočkať, kedy upečiem svoj prvý chlebík, len či sa na prvý krát vydarí??? :confused:
(BTW Daniela - máš skvelú dcéru :))
kukučka
05.01.08,01:32
Nejako ste tu stíchli..pekárky....Meggi , otázka..už máte svoje pekárne? U nás sú všade inventúry, tak čakám. Ale včera v rámci oslavy príspevok na pekárničku bol. Dcéra to hneď uhádne, po čom moje srdce túži;):)


mimotemy dobre sme si ich vychovali ;) :D
martulienka67
05.01.08,11:32
duficek, presne tak som to myslela. Manžel vypeká, zakaždým robí iný, a všetky sa mu vydarili. Je to super vecička;)
Meggi 1
09.01.08,23:46
Tak už sa to u mňa pohlo s tou pekárňou, po telefonickom hovore som sa dozvedela, že ju môžem mať už v piatok doma. Veľmi sa teším, určite uhádnete, čo bude cez víkend :)
Daniela, už si si nejakú vybrala? Už to u vás rozváňa po čerstvom chlebíku?
vema
10.01.08,12:08
Tak už sa to u mňa pohlo s tou pekárňou, po telefonickom hovore som sa dozvedela, že ju môžem mať už v piatok doma. Veľmi sa teším, určite uhádnete, čo bude cez víkend :)
Daniela, už si si nejakú vybrala? Už to u vás rozváňa po čerstvom chlebíku?Aj ja sa pýtam, Danka už máš pekáreň? Meggi, držím palce, aby sa Ti darilo. Potom píš ako napreduješ.
Meggi 1
10.01.08,23:44
Aj ja sa pýtam, Danka už máš pekáreň? Meggi, držím palce, aby sa Ti darilo. Potom píš ako napreduješ.
Ďakujem. To vieš, že napíšem. Už sa neviem dočkať :)
PS: Od predajcu som emailom dostala oznámenie, že mi pošlú v ďalšom emaile číslo balíka, aby som mohla sledovať jeho pohyb cez net, ale zatiaľ som nič nedostala. Mám preto obavy, či to bude tento piatok :(
DanielaSL
11.01.08,09:22
Aj ja sa pýtam, Danka už máš pekáreň? Meggi, držím palce, aby sa Ti darilo. Potom píš ako napreduješ.

Tak pekáreň je ešte v krabici a čaká na vybalenie :).Včera mi volali ku večeru , že im prišla, len jedna , či ju majú zatiaľ odložiť. Ráno som si bola v obchode pre ňu. Nakoniec som zobrala Moulinex XXL. Eta vraj má nejaký výpadok.Ale nakoniec medzi Eta Harmony a týmto som sa rozhodovala. Ešte dnes idem skúšať, len neviem, buchnúť tam hotovú zmes z Lidlu, alebo urobiť ten základný recept?Trochu mám aj obavy , ktosi tu v inej téme písal, že piekol 7 chlebov a ani jeden sa nevydaril.:confused:
duficek
11.01.08,10:31
ja som z hotovej zmesy piekol iba raz, chleba bol dobry, ale pripravil som sa o radost.
ked kupis hotovu zmes, nevies presne co je v nej, len to supnes do pece a upecies a "chvalis" sa domacim chlebom.

ked zmes robis sama, presne vies muku akeho vyrobcu tam davas, ake semienka a prisady tam das. raz dam grahamovej muky viac, raz menej, inokedy dam 3 lyzice slnecnicovych semienok, inokedy len 1 a pridam 2 lyzice tekvicovych atd...prikrasljem recept podla aktualnej chuti a vzdy viem co v chlebe je :) to pri hotovej zmesi nejde
sasha2
11.01.08,10:34
no neprecitala som si vsetko z tejto temy ale ak mozem doporucit M&G tak ja mam pekaren a som spokojna. Ja osobne ju potrebujem na pecenie chleba kedze som celiaticka a je to skvele. taktiez ta moja ma taky program ze mi iba vymiesi cesto to je vazne skvela vec kedze cesto z bezlepkovej muky sa dost lepi
vema
11.01.08,11:34
Danka, vítam Ťa v klube pekárok, verím, že budeš spokojná.Mne sa podarili všetky chlebíky, boli jedlé, až na malé chybičky. Zistila som, že keď dám čerstvé kvasnice, vždy sa mi upečie ušatý chleb / na vrchu vznikne bublina a tá sa prepadne/, ale chlieb je dobrý nadýchaný. Teraz som dala práškové kvasnice a upiekla som celozrnný s pivom. Je prasknutý, ale vyzerá pekne, ešte je horúci.Potom dám vedieť. Prvý chlieb som upiekla z hotovej múky a ostatné už len miešam. Myslím si, že si môžeš kľudne namiešať nejaký recept, všetko prestne dodrž a určite sa Ti podarí. Múky používam: T650, celozrnnú ražnú, špaldovú celozrnnú a obyčajnú celozrnnú. Tieto múky miešam. Najviac múky dám T650 a ostatné len doplním. Veľa úspechov.
misomiso
11.01.08,11:44
kedze cesto z bezlepkovej muky sa dost lepi

??? nemalo by to byt opacne?
sasha2
11.01.08,11:48
??? nemalo by to byt opacne?

teraz nechapem co malo byt opacne?
M&G
11.01.08,11:56
Ahojte, ja som si nakoniec kúpila cez internet www.domaca-pekaren.sk za 2800 značku DOMO. Dostala som k tomu aj desať balíčkov múky a som mooooooc spokojná. Chlebík vydrží čerstvý aj niekoľko dní a s pečením nie sú žiadne starosti. Chytím múku, prilejem vodu a čakám, kým sa upečie. Umývanie je tiež úplne bezproblémové.
tiny77
11.01.08,12:27
teraz nechapem co malo byt opacne?

mimotemy nooo asi to ze bez LEPKOVA by nemala lepit :D ;)
breckova
11.01.08,12:28
Ahojte.
Pripájam sa tiež do klubu pekárok.
Pred vianocami sme si kúpili Moulinex XXL. Prvé pečenia boli z hotových zmesí, postupne sme prešli na vlastné recepty a vyskúšala som aj niektoré odtiaľto. Pridávame nastrúhane varené zemiaky, semiačka a všetky chlebíky sa nám doteraz podarili.
vema
11.01.08,12:49
Ahojte.
Pripájam sa tiež do klubu pekárok.
Pred vianocami sme si kúpili Moulinex XXL. Prvé pečenia boli z hotových zmesí, postupne sme prešli na vlastné recepty a vyskúšala som aj niektoré odtiaľto. Pridávame nastrúhane varené zemiaky, semiačka a všetky chlebíky sa nám doteraz podarili.Aj ja vždy dávam uvarený zemiak. Mám tú istú pekáreň.
jopo.home
11.01.08,12:50
ja mam pekaren uz 2 roky, chlieb v nej bezne peciem mam asi tak 48 receptov na chlieb a vyskusala som skoro vsetky - zalezi od pekarne kolko ma slahacich(miesiacich) metliciek. najlepsie ked ma dve mam to odskusane...ked budem mat cas poslem vam recepty....ja mam inak Bifinet znacku a je uzasna ta pekaren.
tina1
11.01.08,14:19
no neprecitala som si vsetko z tejto temy ale ak mozem doporucit M&G tak ja mam pekaren a som spokojna. Ja osobne ju potrebujem na pecenie chleba kedze som celiaticka a je to skvele. taktiez ta moja ma taky program ze mi iba vymiesi cesto to je vazne skvela vec kedze cesto z bezlepkovej muky sa dost lepi


ahojky sasha2, konecne niekto, kto pecie taky isty chlebik ako ja. Z ktorej muky pecies?
vema
11.01.08,14:49
ja mam pekaren uz 2 roky, chlieb v nej bezne peciem mam asi tak 48 receptov na chlieb a vyskusala som skoro vsetky - zalezi od pekarne kolko ma slahacich(miesiacich) metliciek. najlepsie ked ma dve mam to odskusane...ked budem mat cas poslem vam recepty....ja mam inak Bifinet znacku a je uzasna ta pekaren.Keď budeš mať čas, tak pošli recepty, ktoré sa Ti zdali najlepšie.Dík
tina1
11.01.08,16:30
mimotemy nooo asi to ze bez LEPKOVA by nemala lepit :D ;)


to cesto je uplne ine ako lepkove. Lepkove ked zamiesis da sa s nim pracovat ako s cestom, drzi pohromade a nelepi sa ti. Bezlepkove je ako blato a musis s nim pracovat doslova a do pismena ako s blatom
DanielaSL
11.01.08,19:13
Už sa chlebík pečie... najprv som sa rozhodla, že skúsim z hotovej zmesi z Lidlu. Prvé zvuky po zapnutí ma vystrašili, myslela som ,že hádam som zle strčila dnu nádobu, ale keď sa to po chvíli rozbehlo, tak som pochopila, že asi to tak má byť. Ale neviem...ten čas kedy upečený chlebík má byť v teple...nemusí to byť , či hej?
vema
11.01.08,19:46
Už sa chlebík pečie... najprv som sa rozhodla, že skúsim z hotovej zmesi z Lidlu. Prvé zvuky po zapnutí ma vystrašili, myslela som ,že hádam som zle strčila dnu nádobu, ale keď sa to po chvíli rozbehlo, tak som pochopila, že asi to tak má byť. Ale neviem...ten čas kedy upečený chlebík má byť v teple...nemusí to byť , či hej?Nemusí, doporučujú vybrať, keď si doma. Ale nič sa nestane, keď tam zostane dlhšie.
DanielaSL
11.01.08,20:00
Vema pozri SS...
Meggi 1
11.01.08,21:23
Tak od dnešného dňa aj ja patrím do klubu pekárov, už mám pekáreň doma :) Chcela som pôvodne Etu, ale budú ju mať dostupnú len vo februári. To sa mi zdalo veľmi dlho, preto som sa rozhodla zmeniť značku na Panasonic. Dnes som si prečítala celý návod, hneď zajtra začnem piecť svoj prvý chlebík - už sa teším na jeho vôňu, šíriacu sa po celom byte:) Tak trocha mám aj obavy, či sa podarí; dám vám potom vedieť.
DanielaSL
11.01.08,21:27
Meggi a ja som nevydržala, naštudovala návod a šup so zmesou do piecky...áno vraj Eta má nejaký výpadok. Môj chlebík sa práve chladí...ale boli to nervy...keď začalo dymiť..už som myslela, že je po nej.;):)
Meggi 1
11.01.08,22:14
Meggi a ja som nevydržala, naštudovala návod a šup so zmesou do piecky...áno vraj Eta má nejaký výpadok. Môj chlebík sa práve chladí...ale boli to nervy...keď začalo dymiť..už som myslela, že je po nej.;):)
Nestraš s tým dymením :D
Ja som dnes nemohla začať s pečením, lebo som prišla domov až večer a len vtedy som si čítala návod.
A na prvý krát nechcem zapnúť časovač - veď to musím byť pri tom, keď to bude pracovať :D
duficek
12.01.08,06:39
to dymenie je v poriadku, to sa len odparovala nejaka ochranna vrstva z teflonu. druhy krat to uz dymit nebude.
nemala si v navode, ze pec treba umyt a potom zapnut nanecisto a pockat kym sa ta vrstva vypali a vydimi ?
martulienka67
12.01.08,10:47
jopo.home, môžem aj aj poprosiť o recepty? Ďakujem
DanielaSL
12.01.08,21:48
Tak chlebík celkom chutil, aj keď som mala dojem, že vrch ako by bol spadnutý.Druhý pokus bol biskupský chlebík...moc nejako vydarený nebol..ale zjedol sa aj tak. Našťastie už teraz nič nedymilo, vôňa sa šírila pekná, ale vrch mi popraskal, vnútro ešte nebolo upečené, ale zato okraje až príliš. Čo sa mi tiež moc nepáči sú tie zapečené miešače. Ostáva po nich dosť veľká diera...:confused:
Meggi 1
12.01.08,23:40
Tak už aj u nás to rozváňalo po čerstvo upečenom chlebíku.
Bála som sa, ako sa na prvý krát podarí, ale dopadlo to nad moje očakávanie. Bol aj dobre prepečený znútra, aj kôrka dobrá chrumkavá, pochutili sme si na ňom, mňam.
Takto vyzerá môj prvý domáci chlebík:
vema
13.01.08,09:56
Meggi, Ty si piekla z hotovej múky, alebo si si namiešala? Danka ja dávam kôrku strednú a odvážila si prestne múku a si aj nastavila kg správne? Mne síci tiež niekedy padne trochu vrch, ale chlieb je vnútri dosť prepečený a to iba vtedy, keď dám čerstvé kvasnice.Teraz pečiem zase ten s pivom, ale dala som okrem práškových kvasníc aj malilinko čerstvých, lebo chlebík bol chuťove veľmi dobrý, ale zdal sa nám trochu hustý.Uvidím, aký bude teraz výsledok.
Meggi 1
13.01.08,21:09
Nerobila som z hotovej zmesi, sama som si namiešala. Mala som už vopred kúpenú múku aj sušené droždie ešte predtým, než som mala pekáreň. Robila som z bielej múky T650 základný recept. V recepte nebolo napísané, ale ja som pridala ešte rascu a ocot. Dala som strednú kôrku. Chuťove - výborný. A tá vôňa, keď sa piekol...
vema
13.01.08,21:15
Nerobila som z hotovej zmesi, sama som si namiešala. Mala som už vopred kúpenú múku aj sušené droždie ešte predtým, než som mala pekáreň. Robila som z bielej múky T650 základný recept. V recepte nebolo napísané, ale ja som pridala ešte rascu a ocot. Dala som strednú kôrku. Chuťove - výborný. A tá vôňa, keď sa piekol...Tak Ti blahoželám, teším sa, že sa Ti vydaril. Aj varený zemiak je dobrý a neskoršie skús s čiernym pivom.
Meggi 1
13.01.08,22:40
Tak Ti blahoželám, teším sa, že sa Ti vydaril. Aj varený zemiak je dobrý a neskoršie skús s čiernym pivom.
:) Ďakujem. Hoci som sa prvého pečenia veľmi bála, ako sa vydarí, preto som pre istotu na začiatok robila biely bez prísad - akurát rascu, Solamyl a ocot som pridala navyše. Ten Solamyl som zabudla napísať v predošlom príspevku, pripomenula si mi ho s tým zemiakom.
Pred kúpou pekárne som teoreticky "prelúskala" a hltala rozumy o pečení chleba z linkov o pekárňach a pečení, uvedených v tejto téme dobrými dušami :) Tak v tých článkoch bol zemiak alebo Solamyl spomenutý. A neviem či aj v tejto téme to niekto nespomínal.
A to pivo ako dávaš - celé množstvo vody nahradíš pivom alebo len časť? Nemusíš potom zmenšiť aj množstvo droždia?
Chcem vyskúšať aj s cmarom, myslím, že aj cmarový by mal byť chutný. Budem už teraz experimentovať s rôznymi druhmi. Ale teraz spočiatku budem robiť ešte rascový, veľmi nám pochutil :)
vema
14.01.08,09:44
Ja miešam 3 druhy múky, ocot,zemiak, cukor, sol, rasca, kvasnice trochu čerstvé, viac sušené. 3/4 piva /čierne/ ostatok voda. To pivo tam urobí dobre, nám tento chlebík chutí najviac. Ešte pridávam aj PL otrúb. Semienka dávam len na vrch, ale sa mi nepáči, že po upečení všetky popadajú, iba na bokoch sa zapečú. Neviem či mám cesto pred posypaním niečim natrieť?
Soňurka
14.01.08,10:27
Ja miešam 3 druhy múky, ocot,zemiak, cukor, sol, rasca, kvasnice trochu čerstvé, viac sušené. 3/4 piva /čierne/ ostatok voda. To pivo tam urobí dobre, nám tento chlebík chutí najviac. Ešte pridávam aj PL otrúb. Semienka dávam len na vrch, ale sa mi nepáči, že po upečení všetky popadajú, iba na bokoch sa zapečú. Neviem či mám cesto pred posypaním niečim natrieť?


Ja to robím tak, že keď posypem tesne pred pečením (po vykysnutí) chlebík semiačkami, tak navlhčenými rukami ich tak trochu vtľapkám :D - vtlačím do chleba. Potom je to OK. Tiež mi to predtým nedržalo ;).
Možno má niekto ešte aj iný nápad. :)
Bastian
15.01.08,10:50
majm
15.01.08,11:13
kto vie poradit, kde by som nasiel v ktorom zakone mam hladat zakon o Zriadeni chranenej dielne.. dakujem pre ZTP/S
DanielaSL
16.01.08,08:10
Jáj tak v tejto téme určite nie...zlezaradil
vema
16.01.08,08:20
Až teraz som našiel túto zaujímvú tému. Ja som si ešte dávnejšie zvykol tiež doma piecť chlieb. Dal sa zjesť, ale skôr to chutilo ako koláč.

http://technet.idnes.cz/test-domacich-pekaren-kazde-rano-cerstvy-chleb-fqk-/tec_technika.asp?c=A071217_051352_tec_technika_kuz

a niečo o špalde:
http://www.biospotrebitel.sk/clanok/123-spalda-%E2%80%93-zazracne-obilie.htm

http://www.biospotrebitel.sk/clanok/127-spalda-zazracne-obilie-ii.htm
Musím pridávať viac do chlebíka tejto múky. Nevedela som, že múka zo špaldy je taká vynimočná.
beba13
16.01.08,11:34
špaldová múka je ozaj dobrá a hlavne zdravá ja z nej robím aj koláče, skúšala som aj vianočné pečivo a aj knedlu.
DanielaSL
16.01.08,17:31
Tak môj druhý pokus takto vyzeral..práve sa pečie tretí...:)
otázka
16.01.08,17:48
Tak môj druhý pokus takto vyzeral..práve sa pečie tretí...:)
:(:mee::mad: som stále v štádiu čakania na dobierku....
ALDA
17.01.08,08:15
Dani, dúfam, že do BA donesieš ochutnať.:)
DanielaSL
17.01.08,17:58
Ja mám overený tento recept (kopirujem z inej diskusie)
350 ml vlažnej vody
2 PL oleja (ak dávaš mlieko, tak olej asi netreba)
1 PL octu (dávam jablkovy - dočítala som sa v diskusiach, že je to proti melivosti chleba a naozaj to tak je, overila som si, ked som ho zabudla pridať :D)
550 g múky - dávam zmes 400 g hladkej a 150 ražnej celozrnnej, alebo špaldovej, alebo grahamovej.
1 čl soli - pozor ale, sol musí ísť dostatočne daleko od droždia. Inak droždie nekysne.
1 čl sušeného droždia (1 balík používam na 3x)
1-2 čl mrvenej rasce alebo ineho korenia
Ak sa mi chce, tak aj dva nastrúhané zemiaky
Nakoniec (po signale) prisýpam hrsť semien - slnečnica, tekvica). Už som dokonca aj varila špaldu, jašmenné krúpy. Bolo to fajn, ale teraz sa mi nechce :).

Dáša môj druhý pokus bol podľa tvojho receptu, zdal sa mi trochu málo slaný, a vážil skoro kilo.Tretí pokus sa vydaril na 1 s *, ale vody som dala menej a pridala acidofilné mlieko, T 650 som dala 300g a zbytok grahamovú a špaldovú. A tej soli dve čajové lyžičky. Piekla som ho ako 1000 g, stupeň prepečenia najvyšší a skutočne je chuťove aj výzorom výborný.
robin1
20.01.08,15:59
Ja som kúpila domácu pekárničku na chlieb v Liedli /neviem, či som to správne napísala/. upečenie trvá 3 hodiny. keď sa nevieme dočkať čerstvého chlebíku, ja si cesto z tej múky vymiešam, dám vykysnúť a už len do pekárničky to dám upiecť - to trvá 1 hodinku. do 10 min. od vychladnutia je chlebík zjedený a nepotrebujeme k nemu ani maslo, ani šunku.
má to len jednu nevýhodu-veľkosť, takže treba tomu nájsť vhodné miesto v kuchyni. My sme také miesto nemali a máme ju v našej "kotolni" spolu s práčkou, kotlom a iným neporiadkom
pekný deň
Dáša_
20.01.08,16:19
A tej soli dve čajové lyžičky.

Vieš, ono tie lyžičky su moj celoživotný problém :D. Polievková lyžica mojej mamy ma obsah minimalne o polovicu vacsi ako naša lyžica :)) A ešte viac ma mätú hrnčekové recepty :) Ja som povodom technik a potrebujem jednoznačné informácie :cool:
Meggi 1
22.01.08,02:11
Vieš, ono tie lyžičky su moj celoživotný problém :D. Polievková lyžica mojej mamy ma obsah minimalne o polovicu vacsi ako naša lyžica :)) A ešte viac ma mätú hrnčekové recepty :) Ja som povodom technik a potrebujem jednoznačné informácie :cool:
Ja to riešim tak, že polievková lyžica je tá väčšia časť na odmerke, ktorá bola priložená k pekárni, kávová lyžička zas tá menšia časť. A chlieb sa vydaril zatiaľ vždy.
deskos
22.01.08,07:13
Dobrý deň. Mňa by zaujímalo koľko stojí energia, ktorá je potrebná na upečenie chlebíka v takejto domácej pekárni. Teda aká je asi výsledná cena takého klasického chleba / suroviny+energia/. Ďakujem
otázka
22.01.08,09:20
Dievčence, pred pol hodinou prišla :D!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zatiaľ som v štádiu študovania, je k tomu aj odmerka, dvojitá odmerka (jedna strana ČL a druhá PL), kniha receptov, rôzne rady a triky na vylepšenie, dokonca postup ako ingrediencie dávať (v akom poradí), čoho sa vyvarovať atď.
Chcem sa Vás opýtať: celozrnnú, grahamovú a špaldovú múku dostať len v Kauflande (čo som v téme čítala, u nás nie je), alebo ich dostanem aj v Tescu?
tina1
22.01.08,11:53
Skus pozriet v Bille, alebo aj v obchodoch so zdravou vyzivou. Vynikajuce su aj amarantove perlicky- tie kupujem prave v obchodoch so zdravou vyzivou.
Mozes pridat do chlebika 1-2PL.
otázka
22.01.08,13:05
Skus pozriet v Bille, alebo aj v obchodoch so zdravou vyzivou. Vynikajuce su aj amarantove perlicky- tie kupujem prave v obchodoch so zdravou vyzivou.
Mozes pridat do chlebika 1-2PL.
Ďakujem za tip, ale v našom zapadákove som o amarantavých perličkách ešte ani nechyrovala:D, ani o obchode so zdravou výživou. Pozriem v Tescu.
tina1
22.01.08,13:09
Ďakujem za tip, ale v našom zapadákove som o amarantavých perličkách ešte ani nechyrovala:D, ani o obchode so zdravou výživou. Pozriem v Tescu.
Neviem odkial si, v Bille je jeden regal zo zdravou vyzivou tam mavaju rozne muky a maju tam aj amarantovu muku /nie perlicky/ ale aj tu pouzivam
vieroslava
22.01.08,13:20
Aj v Jednote mávajú rôzne múky, vyskúšaj.
vema
22.01.08,14:32
Ani niekde na blízku nemáte Kaufland? Je to škoda, lebo tam je naozaj najlepší výber múky. Ja som nedávno objavila aj ražnú múku vyrážkovú /mala som do teraz ražnú celozrnnú/ a upiekla som spolu s T650 výborný vyrážkový chlebík.Nie je taký zdravý ako celozrnný, ale všetko menej zdravé je lepšie:rolleyes:, no čo, aj bruško musíme niekedy potešiť.Dá sa kúpiť aj viac a máš pokoj na dlhšiu dobu.
otázka
22.01.08,15:17
Dík, manžel mi už volal, že nakúpil v Trenčíne v Kauflande, takže večer pečiem....:eek:
usko 1
22.01.08,16:11
:Ahojte, nestihla som prečítať celú diskusiu, tak dúfam, že sa nebudem opakovať, aj ja patrím ku "postihnutým" a pečiem v pekárničke ako ďas.
Moj osvedčený recept na chlebík:250 ml cmaru - acidka a pod., 100 ml H2O,2 KL soli, 2PL oleja, 1PL octa/dávam jablčný/, 1 KL cukru, 560gr múky
/dávam v roznych pomeroch celozrnné a hladkú -tá prevažuje/, 1,5 ČL sušeného droždia/, tekvicové semienko, ľanové, rasca, slnečnica.
Pečiem na základnom programe ,3,5 hod.
Je vynikajúci,

V pekárničke robím všetky kysnuté cestá , odkedy ju mám, sme rozkysnutí všetci...
otázka
22.01.08,18:08
:Ahojte, nestihla som prečítať celú diskusiu, tak dúfam, že sa nebudem opakovať, aj ja patrím ku "postihnutým" a pečiem v pekárničke ako ďas.
Moj osvedčený recept na chlebík:250 ml cmaru - acidka a pod., 100 ml H2O,2 KL soli, 2PL oleja, 1PL octa/dávam jablčný/, 1 KL cukru, 560gr múky
/dávam v roznych pomeroch celozrnné a hladkú -tá prevažuje/, 1,5 ČL sušeného droždia/, tekvicové semienko, ľanové, rasca, slnečnica.
Pečiem na základnom programe ,3,5 hod.
Je vynikajúci,

V pekárničke robím všetky kysnuté cestá , odkedy ju mám, sme rozkysnutí všetci...
No idem to vyskúšať, zajtra popíšem premiéru...
DanielaSL
22.01.08,18:30
No premiéra môjho cmarového sa nejako nevydarila. Ale možno to bolo tým, že som už mala málo hladkej T650 cca 200 g a tak som dala viac tých tmavých múk. Už pri miešaní a kysnutí som vedela, že tento nebude to pravé orechové a skutočne. Nebol dobrý. Včera som sa zase držala Dášinho receptu ,ale keďže nemali u nás múku T650, tak som dala hladkú špeciál. A je výborný....To už keď mi ho pekárnička mieša , tak je radosť pozerať na to cesto.
DanielaSL
22.01.08,18:31
No idem to vyskúšať, zajtra popíšem premiéru...

Mám radosť spolu s tebou..že ju máš už doma a držím palce....:)
vema
22.01.08,19:02
Danka, to muselo byť tou múkou, lebo ja som piekla včera ten vyrážkový a dala som tam zakysanku asi 200 ml a ostatok vodu a bol fakt výborný.Keď si pridala obyčajnú hl. múku, nebol ten chlebík taký koláčový? Ja stále dávam tú T650, mala som obavu z obyčajnej hl. múky. Na to sladké som sa ešte neodhodlala, lebo nemám stále osvedčený recept, ešte nikto nenapísal, že biskupský chlebík, alebo vianočka bola výborná. Ako si spokojná zatiaľ s pekárničkou? Ja som ešte nekupovala chleba a dúfam, že v tom vytrvám.Minule som piekla s odloženým štartom, ale chlebík nebol veľmi dobrý, lebo som rozmrvila na vrch kvasnice a nenarástol dostatočne a bol taký pripálený.
DanielaSL
22.01.08,21:44
Nórika odvtedy som nekupovala chlieb ani ja. Som spokojná, akurát ten s cmarom sa mi v sobotu nevydaril. Zaťovi zase najviac chutil ten z hotovej zmesi z Lidlu. Taký veľmi čierny bol...nám som piekla v sobotu a pre nich v nedeľu. Ale na víkend sa chystám aj na nejaký sladký recept. Ináč ten z hladkej špeciál nemal koláčovú chuť. ...
otázka
23.01.08,11:05
Takže premiéra dopadla podľa manžela dobre, decká ešte nekoštovali, až keď prídu zo školy. Chlieb je na vizáž perfektný. Tiež mám kúpený hotový z Lidla, keď sa zje skúsim ten, potom ďalší atď. Chcem porovnávať, aby som našla ten naj :D.... Ďakujem za podporu a recepty v tejto téme.
Bionda
23.01.08,12:12
Dievčatá, já som veľmi uvažovala nad pekárničkou, ale nejako mám tak veľa všelijakých " zázrakov"- moja svokra tá je prvá čo pokúpi také "dôležité veci, že nemala som na to zatiaľ odvahu, ale chuť na vlastný chlieb bol veľký.
Tak som neváhala a skúsila si upiecť v mojej teplovzdušnej el. rúre, čuduj sa svete, vyšlo to. Teraz min raz do týždňa pečiem chlieb nakoľko v blízkosti nášho obydlia obchody neposkytujú až taký výber celozrnných chlebov.
Môj recept:
Najradšej robím zo špaldovej múky- žitná- menej kysne event takmer vôbec a grahamová je tiež veľmi dobrá.
takže 500g. múky špaldovej chlebovej hladkej- enet. môže byť aj hladká špaldová. Ak kombinácia žitnej doporučujem len cca 100g - a 400g špald.
2PL slneč. semena, 2PL ľanového (môže byť aj bez) jednu KL cukru môže aj bez
2KL oliv. oleja, 1 sáčok instant. droždia na 0,5kg múky
2KL nie kopcové soli , deci mlieka, cca 2,5dcl vody
Všetko zmiesiť spolu, cesto nesmie byť veľmi husté ani riedke a musí byť lepivé.
Dáme vykysnúť na cca 2hod.
potom dáme napr. do f. od srnčieho chrbta- dávam ja- ešte na 0,5-1h kysnúť
Rúru dáme na 220st. do vyhriatej rúry dáme chlieb potretý vodou na 10 min, potom teplotu znížime na 180 a ešte asi 20 min pečieme .
Poklopom zistíme upečenie a ešte teplý zabalíme do vlhkej utierky.
Toť moja skúsenosť pečenia zatiaľ bez pekárničky.
usko 1
23.01.08,16:59
Ak chcem vyvolať dojem "chlebíka pre Dr.Bukovského" a byť si istá, že bude patrične nadýchaný pečiem tento:
mám ho pod názvom "nedeľný":
400ml melty - vychladenej, 3 PL oleja, 1,5 PL octa, 2 PL jogurtu, 1ČL cukru, 650 gr múky/mix,. ale prevažuje biela hladká /2 PL otrúb, 3 ČL soli - semiačka dľa fantázie.
Je výborný.
kukučka
23.01.08,18:04
Ak chcem vyvolať dojem "chlebíka pre Dr.Bukovského" a byť si istá, že bude patrične nadýchaný pečiem tento:
mám ho pod názvom "nedeľný":
400ml melty - vychladenej, 3 PL oleja, 1,5 PL octa, 2 PL jogurtu, 1ČL cukru, 650 gr múky/mix,. ale prevažuje biela hladká /2 PL otrúb, 3 ČL soli - semiačka dľa fantázie.
Je výborný.


...:D :D :D

...melty stačí lyžica, či viac?
usko 1
24.01.08,14:34
melty dávam 400 ml
beba13
25.01.08,08:45
Stale rozmýšlam kupiť či nekupiť tú všetkými ospevovanú pekárničku nie je to len taký boom chvilkový ošial, nebude o rok, alebo dva niekde v špajzi na ňu sadať prach? Včerami mi manžel priniesol od kolegu s práce jeden na výskúšanie voňal dobre aj vyzeral, chuťovo nebol zlý len bol biely a to som od takého už odvykla no a zdal sa mi taký tuhý ako by som to opísala ten z obchodu je taký akoby viac nakysnutý teda nadýchaný a tento taký akoby natlačený má to také byť alebo len nebol dostatočne vykysnutý?
vema
25.01.08,13:20
Chlebík treba vedieť aj upiecť. Môže sa aj nevydariť, vtedy je taký ako píšeš, ale keď máš dobrý recept a záujem, dá sa upiecť chlieb výborný nadýchaný. Je mnoho múk z ktorých si namiešaš cesto na aký chlieb budeš chcieť. Záleží tiež, aký si typ gazdinky. Niekomu sa piecť nechce a kupuje hotové koláče a iné výrobky, alebo jednoducho neni na to čas. Ja zatiaľ pečiem chlieb stále a ak príde čas, že sa mi nebude chcieť chleba piecť, tak môžem v pekárničke vymiesiť cesto na koláče a to je tiež veľká pomoc. Dá sa v nej uvariť aj lekvár. Zváž, či sa pekárnička u vás uživí, aké máte nároky a či si potrpíte na čerstvý chlieb. Veď kúpiť si ju môžeš aj o rok dva, nič Ti neutečie.:)
beba13
25.01.08,19:52
No to bude asi problem, lebo môj drahý ju už objednal. Povedal mi to ked sa vrátil z práce. Takže zajtra alebo budúci týžden by už mala byť, ale on mi ju tiež ospevuje aké je to výborne na miesenie rôzneho cesta. Tak uvidím. Potom sa ozvem ako sa mi bude dariť.
daria29
25.01.08,20:10
No to bude asi problem, lebo môj drahý ju už objednal. Povedal mi to ked sa vrátil z práce. Takže zajtra alebo budúci týžden by už mala byť, ale on mi ju tiež ospevuje aké je to výborne na miesenie rôzneho cesta. Tak uvidím. Potom sa ozvem ako sa mi bude dariť.
trocha sa zapojim do diskusie o pecen9 chleba, ja chodim po viacer.domacnostiach , kde maju pekarne na chlieb , je pravda aj to , ze je to teraz moda, niekde maju pekaren ,kde su 2 ks miesacou, to je lepsie, kde maju 1 ks miesaca, je to slabsie vymiesane.kolko zoberie ta pekaren elektriny?ked sa chlieb pecie ,miesa niekolko hodin.potom som citala, ze niektora pani tu pisala , ze si pocka,ked je chlieb vymiesany, a tie miesace vyberie,neviem si to predstavit, ved prerusi tam proces, vypusti teplo?a teraz zase citam od vemi ,ze chleba treba vediet upiect ,nieco mi tu nesedi, ved sa pise, ze do pekarne sa vsetko da, a pekaren to sama urobi, rano vam vonia chlieb\/ja som videla ze davaju hotove pripr,sacky ,niektory bol lepsi,iny bol tuhy,atd.ja peciem obcas chlieb, dam si ho vykys,do kysky, peciem 45/50 min, a vzdy sa mi podar9,miesam aj rozne muky,semienka,
vema
25.01.08,21:35
My máme pekárničku s dvomi hákmi a cesto naozaj výborne vymiesi. V pekárničke sa dajú piecť viacere druhy chleba a to s rôznou dĺžkou prípravy..Ja pečiem chleba, ktorý celková dĺžka prípravy aj pečenia trvá 3,5 hod. Aj keď to trvá dlhšie, vôbec ma to netrápi, lebo si robím inú robotu. Háky niekedy vyberiem, niekedy nie. Cestu sa nič nestane, lebo ich vyberiem pred posledným kysnutím. Ja si myslím, že nespálim veľa elektriky, lebo cesto 2x kysne, dosť dlhú dobu, miesi sa 1x po 15 min a druhý krát po 15 sekund. Pečie sa 1 hodinu. Elektrická rúra je oveľa vačšia a spotrebuje viac energie kým sa vyhreje a upečie chlieb. Nezisťovala som to, iba si myslím.
Samozrejme sa dá kúpiť hotová zmes na chlieb a vtedy nemusíš vedieť nič, len to tam nasypeš. Uzavriem to tak, je fajn mať pekárničku na chlieb, ale nič by sa nestalo, keby som ju nemala, ale ja som rada, že ju mám:D.
Meggi 1
25.01.08,22:27
trocha sa zapojim do diskusie o pecen9 chleba, ja chodim po viacer.domacnostiach , kde maju pekarne na chlieb , je pravda aj to , ze je to teraz moda, niekde maju pekaren ,kde su 2 ks miesacou, to je lepsie, kde maju 1 ks miesaca, je to slabsie vymiesane.kolko zoberie ta pekaren elektriny?ked sa chlieb pecie ,miesa niekolko hodin.potom som citala, ze niektora pani tu pisala , ze si pocka,ked je chlieb vymiesany, a tie miesace vyberie,neviem si to predstavit, ved prerusi tam proces, vypusti teplo?a teraz zase citam od vemi ,ze chleba treba vediet upiect ,nieco mi tu nesedi, ved sa pise, ze do pekarne sa vsetko da, a pekaren to sama urobi, rano vam vonia chlieb\/ja som videla ze davaju hotove pripr,sacky ,niektory bol lepsi,iny bol tuhy,atd.ja peciem obcas chlieb, dam si ho vykys,do kysky, peciem 45/50 min, a vzdy sa mi podar9,miesam aj rozne muky,semienka,
Dovolím si oponovať na zvýraznenú časť textu: ja mam pekáreň len s jedným miešačom, ale ani raz sa mi nestalo, že by bolo cesto slabšie vymiešané. Chlieb bol vždy krásne nadýchaný, voňavý, s výbornou chrumkavou kôrkou a striedka jemná a lahodná.
Ako píše vema, tiež si robím svoju robotu a pekáreň svoju :) Ja miešač nechávam až do konca, je to len estetická chyba, že na spodku zostane v chlebíku po ňom dierka.
O spotrebe energie - ja som to nekontrolovala, ale som čítala o tom na niektorej stránke o pekárňach, len už si nepamätám, koľko to bolo. Musela by som to znova nájsť. Keď nájdem, priložím to sem. Ale viem, že to nebola nejaká veľká spotreba. Ani nemôže byť, lebo pekáreň berie energiu, len keď miesi a pečie. A to je približne toľko času, čo napísala vema.
Som rada, že pekáreň mám a upečiem si chlieb, aký chcem a viem, čo v ňom mám :)
A aj na koláče nemusím cesto miesiť ručne, čo mi vždy najviac vadilo ;)
beba13
26.01.08,12:22
No to je všetko pekné, ale stále preratúvam či sa to ozaj oplatí, ved ked si zoberiem, že teraz kupujem cerálny chlieb za 37SK mám to bez spotreby elektriny, no a múka na tento chlieb stojí 38 korún+ sušené kvasnice 11Sk(možno je aj iná cena) potom rôzne semienka a čo ja viem čo ešte+ elektrina zdá sa mi to dost. Poradte da sa to aj lacnejšie zvládnuť?
daria29
26.01.08,14:52
No to je všetko pekné, ale stále preratúvam či sa to ozaj oplatí, ved ked si zoberiem, že teraz kupujem cerálny chlieb za 37SK mám to bez spotreby elektriny, no a múka na tento chlieb stojí 38 korún+ sušené kvasnice 11Sk(možno je aj iná cena) potom rôzne semienka a čo ja viem čo ešte+ elektrina zdá sa mi to dost. Poradte da sa to aj lacnejšie zvládnuť?
no ved to je o tom ,ze si doma upecies kedy chces, a nemozes to preratavat ,kolko to stoji.lacnejsie sa da upiect, to je jasne, vtedy ked nekupujes drahu muku, pecies to s chlebovej to je ob,hladka muka T650, a zmiesaj ju trocha s tou drahou.ako pise vema , treba to vediet, nech ti da recept,urcite prides na to, ucen mucen.
duficek
26.01.08,15:01
No to je všetko pekné, ale stále preratúvam či sa to ozaj oplatí, ved ked si zoberiem, že teraz kupujem cerálny chlieb za 37SK mám to bez spotreby elektriny, no a múka na tento chlieb stojí 38 korún+ sušené kvasnice 11Sk(možno je aj iná cena) potom rôzne semienka a čo ja viem čo ešte+ elektrina zdá sa mi to dost. Poradte da sa to aj lacnejšie zvládnuť?
no chcel by som videt ten cerealny chlieb za 37 sk :)
pozri si zlozenie, prevazuje tam biela muka a slnecnicou je to iba mierne postrasene a hnedsiu farbu ma kvoli farbivu-karamel....takze cerealny chlieb sa to iba vola....

ano, chlieb z domacej pekarne sa aj mne zda drahsi ked vsetko zratam, ale viem ze tam platim za kvalitu.
viem ze som tam dal naozaj tolko slnecnicovych a vselijakych inych jadierok, viem ze tam davam naozaj celozrnnu muku, mozem si recepty upravovat podla aktualnej chuti, cerstvy ho mozem mat doma na stole o 7 rano ale aj o 17 vecer a nemusim ist pren do obchodu...a za to si aj rad "priplatim" :)
DanielaSL
26.01.08,15:31
Či ma vyjde chlebík v pekárničke lacnejšie alebo drahšie, tak toto ma ani nenapadlo . Najpodstatnejšie je to, že je môj ...domáci, voňavý ....a viem presne, čo som do neho dala. A že si môžem piecť vždy iný.

Mimochodom včera som robila sladký chlieb..v receptoch pri pekárničke nazvaný Brioška. Je skutočne veľmi vydarený. Tým, ktorý tento recept majú a chceli by ho vyskúšať , tak doporučujem piecť z najnižšej dávky. A dať aj najnižší stupeň prepečenia a miesto čokolády pridať radšej postrúhanú citrónovú kôru.
tetrisss
26.01.08,16:06
Tiez sa pripajam za domaci chlieb, jasne ze je drahsi, ale ten pozitok a ta vona a ta zlost, ked sa ti nepodari, to stoji za to. A ta sladka varianta je super, dam do toho este hrozienka, mandle, susene marhule, ked su aj figy a je tu uzasna pochutka. Inak mam take male zlepsenie, ak mate doma tinetsku hubu do mlieka, tak ten vysledny produkt je super miesto obycajneho mlieka podla receptu v pomere fifty fifty a najma do vsetkych kysnutych ciest, ale napr. aj do palaciniek.:D
martulienka67
26.01.08,16:14
Ahojte. Chcem sa zapojiť do diskusie o cene chlebíka z domácej pekárničky. Máme moulinex XXL, dve metličky. Presne to nemám zrátané, ale určite je lepší a myslím si, že nie je ani drahší. Pekárničku som dostala pod stromček ako darček, ale pečieme v nej tak často, že ingrediencie už ani nevážime/len múku/, všetky dávame od oka. Do pekárničky dávame asi 1,5 dl tekutín/mlieko, voda/, 2 poliev, lyžice oleja, 800g miešanej múky,2čajové lyžičky soli, rasca, semiačka, droždie. No a merali sme aj spotrebu energie. Z baumaxu máme takú špeciálnu zásuvku,na ktorej sa dá merať spotreba energie každého spotrebiča v domácnosti. Najčastejšie používame program na pečenie, ktorý trvá 3.40hod
martulienka67
26.01.08,16:17
a za ten čas spálime elektriku za 2,20 Sk. Takže pečenie aspon v tej našej nie je určite drahé. Sme s nou maximálne spokojní.
kukučka
26.01.08,16:37
No to je všetko pekné, ale stále preratúvam či sa to ozaj oplatí, ved ked si zoberiem, že teraz kupujem cerálny chlieb za 37SK mám to bez spotreby elektriny, no a múka na tento chlieb stojí 38 korún+ sušené kvasnice 11Sk(možno je aj iná cena) potom rôznesemienka a čo ja viem čo ešte+ elektrina zdá sa mi to dost. Poradte da sa to aj lacnejšie zvládnuť?
keď to chceš mať na koruny, tak počítajme, veď sme účtovníčky ;)
na kilový chlebík ide okolo pol kg múky a to miešanej čiže 1/4 kg á tvojich 38 + 1/4 obyčajnej á 14 ?, droždia stačí tiež 1/4 á 4.50, teda cca 15 Sk no a hneď sme pri inej cene, že? :--- Jój, a zabudli sme na odpisy pekárne...
Len sa prosím neuraz, žartujem. :D
Ale vážne, tak ako písali predo mnou, svoj chlebík je svoj chlebík! :D
A je to samozrejme aj o dostupnosti a kvalite chlebíka, aj o pohodlí a aj o móde, prečo to nepriznať? Ja som po nej zatúžila v tom momente ako som si prvýkrát prečítala debatu na nete. Mali ju v lete v Lidli v akcii len za nejakých
1500 a dcéra zahlásila: prosím ťa načo? No a sama ju teraz kúpila skoro za dvojnásobok. :---
Meggi 1
26.01.08,17:09
a za ten čas spálime elektriku za 2,20 Sk. Takže pečenie aspon v tej našej nie je určite drahé. Sme s nou maximálne spokojní.
Včera som si znova prezerala stránky o pekárňach, výrobca vždy uvádza len príkon pekárne vo Wattoch, ale na jednom diskusnom fóre sa jeden pekár vyjadril o spotrebe elektriny, že to meral a tiež mu vyšlo okolo tých 2 korún ako píše Martulienka.

To Beba13: Z vlastnej skúsenosti so všetkým súhlasím, čo bolo vyššie napísané o výhodách domácej pekárne, veď keď si kúpiš múku za 38,- Sk, nedáš jednorázovo celé kilo. A chlebovú múku som kúpila kilo za 11,90 Sk, to tiež nedáš celé kilo. A ostatné prísady idú už len na 1-2 polievkové alebo kávové lyžice. Tak si vypočítaj, či to vyjde drahšie. A vieš, čo v ňom máš ;) a tá chuť....no neporovnateľné s chlebom z obchodu.
martulienka67
26.01.08,18:44
Kukučka, máš pravdu, zabudla som na odpisy pekárne. No ale pri takomto preratávaní by som doma žiaden spotrebič, ktorý mne uľahčuje robotu, nemala.
Dáša_
26.01.08,19:18
no neviem, pri počítaní ceny chleba sa zabudlo na jednu velmi dolezitu vec: ked chodim do obchodu pre cerstvý chlieb malokedy pri nákupe ostane iba pri tom chlebe, vzdy pride k nakupu este niecoho naviac :D co vraj nutne potrebujem. Ale v skutočnosti sa bez toho zaobídem.
Takze je tam aj také povedala by som "nezavinene" alebo sekundárne šetrenie na blbostiach :):)

Inak suhlasim s prepočtami, ja som v časoch pred pekarnou kupovala celozrny chleba o hmotnosti 450g za cenu okolo 30 Sk. A to som este netušila, čo do toho chleba vlastne dávajú. Celkova cena našho cca 750g bochnika ide maximalne k 15 Sk.
A konecne som schopna urobit aj koláče y kzsnutého cesta :)
beba13
27.01.08,15:22
Dakujem vám všetkým za rady tak uvidím, ešte ju stale nemám, vraj príde začiatkom týždna. Mala by to byt moulinex XXL inu som ani nechcela pretože potrebujem väčší chlebík ale dakujééééééééééém
tina1
28.01.08,19:11
Ak chcem vyvolať dojem "chlebíka pre Dr.Bukovského" a byť si istá, že bude patrične nadýchaný pečiem tento:
mám ho pod názvom "nedeľný":
400ml melty - vychladenej, 3 PL oleja, 1,5 PL octa, 2 PL jogurtu, 1ČL cukru, 650 gr múky/mix,. ale prevažuje biela hladká /2 PL otrúb, 3 ČL soli - semiačka dľa fantázie.
Je výborný.
Do tohto chlebika nejdu kvasnice? Prosim upresni, vyzera celkom dobre, ale nezda sa mi bez kvasníc
nela88
28.01.08,19:52
V pekárničke sa dá urobiť aj jogurt. Pozrite české stránky, je tam veľa receptov.:)
vema
28.01.08,20:05
Do tohto chlebika nejdu kvasnice? Prosim upresni, vyzera celkom dobre, ale nezda sa mi bez kvasnícUrčite idú, autorka zabudla napísať. Je to asi 1000g chlebík tak mohlo by ísť 1 1/2 KL kvasníc.
beba13
29.01.08,06:38
No včera som si bola vyzdvihnuť už tiež pekárničku, neodolala som a večer sme už piekli teda zatial len z hotovej zmesi, ale čuduj sa svete podaril sa dobrý chlebík. pekárnička bola stredobodom pozornosti celý čas počas trojhodinového programu pečenia viacej ako televízor. Uvidím ako dlho. Ale budeme každý den experimentovať.
zifka
29.01.08,07:09
Pripájam sa do diskusie s mojimi skúsenosťami s pekárničkou a chlebom. Pekáreň mám Panasonic. Jeho najväčšou výhodou je, že keďže pečiem takmer výhradne chleby so semiačkami, nemusím čakať na pípnutie, ale pekáreň si semiačka nasype sama v pravý čas. (Teraz má Panasonic v ponuke dva typy a iba ten drahší z nich má túto funkciu). V mojej pekárničke som robila aj kolegovi dvakrát bezlepkový chlieb a na základe toho kúpil pekáreň manželke, aby nemusela každý deň piecť v rúre s neistým výsledkom.

Čo sa týka surovín: nepoužívam zmesi (to si môžem rovno kúpiť "bežný" chlieb z obchodu - aspoň čo sa zloženia týka), používam všetko čo najčerstvejšie - kvasnice iba čerstvé (so sušenými chlieb tak dobre nechutí), semiačka surové (najčastejšie kombinácia slnečnica, ľan a trocha rasce), ako tuk iba rastlinný olej (slnečnicový), cukor kryštálový.

A najčastejší môj recept (v mojej pekárni v nasledujúcom poradí): 15 g kvasníc, 250 g bielej hrubej múky, 250 g celozrnnej (nie grahamovej) múky, 1 a pol lyžičky soli, 1 a pol lyžice cukru, 30 g oleja a cca 370 ml vody. A do násypky odhadom slnečnicu, ľan a trošku rasce. Program je celozrnné pečenie s vhodením semiačok (whole wheat bake raisin, stredný chlieb). Trvá 5 hodín. Chlebík vždy vyjde ako má, ale zakaždým má inú chuť, aj keď použijem rovnaké suroviny. Asi to závisí od hviezdnej konštelácie .
tina1
29.01.08,08:51
Shlasim s tebou, ale kolegovi odporucam pre pecenie bezlepkoveho chlebika mat samostatnu pekarnicku. Nepouzivat ju na pecenie bezl. chlebika a pecenie normalneho chlebika v jednej pekani, pretoze bezlepkovy chlebik je potom kontaminovany. Panasonic ako pekaren je zatial naj..
klinec123456
29.01.08,13:29
Pečieme chlieb doma už 5 rokov, a je to paráda.Nezáleží na pekárni , ale na múke a ostatných ingredienciach ,my pečieme tmavý celozrnný chlieb so slnečnicovými semienkomi. Múku kupujeme v Hainburgu v Hoferi majú 5 základných druhov plus k tomu rôzne semienka.Dá sa v tom piecť aj vianočka a iné pečivo.Všetko závisý od vašej fantázie a surovín.
otázka
29.01.08,15:44
Dakujem vám všetkým za rady tak uvidím, ešte ju stale nemám, vraj príde začiatkom týždna. Mala by to byt moulinex XXL inu som ani nechcela pretože potrebujem väčší chlebík ale dakujééééééééééém
Ak budeš piecť ten chleba zo str.103, tak daj o 1 KL menej cukru a pridaj za lyžicu mletej rasce a 3 lyžice miešaných semienok (ľanové a olúpaná slnečnica-zmiešala som ich po dvoch baleniach a dala do šróbovacieho pohára). Múku (600 gr) miešam od oka v pomere 3:1 (hladká:vyrážková, špaldová-zatiaľ). Skúšala som aj hotovú zmes, aj odtiaľto s tým acidkom (zakysanka...), ale tento sa mi páčil zatiaľ najviac.
otázka
29.01.08,15:50
Pre ostatných, suroviny dávame ako píšem:

2 PL oleja, 1 PL vínneho octu, 325 ml H2O, 2 KL soli, 1PL cukru, 2,5 PL sušeného mlieka, 1 PL mletej rasce, 3 PL miešaných semienok, 600 g múky-hladká+špaldová(vyrážková, grahamová...), 1,5 KL sušeného droždia.
Stupeň pečenia stredný, váha 1000 g.
beba13
29.01.08,15:59
Ak budeš piecť ten chleba zo str.103, tak daj o 1 KL menej cukru a pridaj za lyžicu mletej rasce a 3 lyžice miešaných semienok (ľanové a olúpaná slnečnica-zmiešala som ich po dvoch baleniach a dala do šróbovacieho pohára). Múku (600 gr) miešam od oka v pomere 3:1 (hladká:vyrážková, špaldová-zatiaľ). Skúšala som aj hotovú zmes, aj odtiaľto s tým acidkom (zakysanka...), ale tento sa mi páčil zatiaľ najviac.

Tam je napísane 2PL cukru a mam dat menej o 1PL, alebo KL a tej rasce nebude vela ked dam lyžicu?
otázka
29.01.08,16:19
Tam je napísane 2PL cukru a mam dat menej o 1PL, alebo KL a tej rasce nebude vela ked dam lyžicu?
Prepáč máš pravdu, daj o 1 PL menej cukru. Tej rasce nebude veľa, chleba je vysoký (z tohto receptu bol najvyšší), aj dnes som ho piekla.
beba13
29.01.08,16:21
Dík idem ho hned vyskúšať.
usko 1
29.01.08,18:12
Do tohto chlebika nejdu kvasnice? Prosim upresni, vyzera celkom dobre, ale nezda sa mi bez kvasníc
Áno, ospravedlňujem sa , v zápale som si to nevšimla,idú tam 2 ČL sušeného droždia. Ten chlebík je nozaj výborný a aj dosť veľký na víkend.
tina1
29.01.08,18:17
:D dakujem :D:D
usko 1
29.01.08,18:18
Dnes som piekla vynikajúce lúpačky. Ak máte záujem tu je recept:
180 ml mlieka, 1 žĺtok, 70 gr. tuku, 0,5ČL soli, 40 gr.cukru,400gr.hladkej múky, citrónová kora,1/2 kocky čerstvého droždia.
piekla som 15 min na 170st. v teplovzdušnej rúre.
Len sa tak po nich zaprášilo.
Potreté bielkom a posypané makom
Dáša_
29.01.08,18:23
Dnes som piekla vynikajúce lúpačky. Ak máte záujem tu je recept:

Potreté bielkom a posypané makom

No to ma v zivote nenapadlo, ze na vrchu je bielko. Dobre vediet.
beba13
30.01.08,16:00
Otázka ten chlebík bol dobrý, dnes na obed som musela piecť další, lebo už nebolo toho od večera. Len stále neviem prísť na to prečo sa ten chleba v strede mierne prevalí inak upečení je dobre, všetko dávam na chlp presne zatial som robila len 3 ale všetky mi to spravili každý recept bol iný. čo robím zle?
otázka
30.01.08,16:53
Otázka ten chlebík bol dobrý, dnes na obed som musela piecť další, lebo už nebolo toho od večera. Len stále neviem prísť na to prečo sa ten chleba v strede mierne prevalí inak upečení je dobre, všetko dávam na chlp presne zatial som robila len 3 ale všetky mi to spravili každý recept bol iný. čo robím zle?
Prevalí :eek:? Neexistuje, ja mám vrch vždy napučaný do polkruhu. Včera večer o 9 som dala len ingrediencie, nastavila časovač, aby bol ráno o 9 hod. upečený (pre kamarátku) a skoro som odpadla keď som ho vyťahovala, bol dobrý kusisko nad formou (do polkruhu). Recept presne ako som písala, program 1, čas pečenia 3:20 hod. Aké dávaš kvasnice?
beba13
30.01.08,16:58
Včera som dala od Oetkera, no ale dnes som dala hotovu zmes a spravilo mi to isté. On neni moc prevalení, len asi 1cm pod urovňou krajov, ale aj tak ma to trápi
otázka
30.01.08,17:09
Tak v kvasniciach to nebude, dávam tie isté. Chleba som mala prevalený z hotovej zmesi. Neviem si to vysvetliť, hovorím Ti že je nad formou, navretý do polkruhu.:cool: Program aj čas pečenia sedí?
usko 1
30.01.08,17:16
Chlebík je preliačený dovnútra ak sa dá veľa droždia, alebo tekutiny.
Cesto by pri hnetení malo mať tvar gule- pružnej. Túto konzistenciu sledujem aj keď pečiem zo zmesi.
otázka
30.01.08,17:25
Áno, dokonca odporúčajú si cesto počas miesenia kontrolovať. Musí sa sa odlepovať od stien, resp. mne keď miesi (raz na jednu stranu, raz na druhú), tak druhá polovica formy je prakticky čistá. Beba, používaš priloženú odmerku alebo normálnu lyžicu a lyžičku?
Dáša_
30.01.08,17:57
Včera som dala od Oetkera, no ale dnes som dala hotovu zmes a spravilo mi to isté. On neni moc prevalení, len asi 1cm pod urovňou krajov, ale aj tak ma to trápi

Skus o trošičku menej droždia.
usko 1
01.02.08,09:37
Do tohto chlebika nejdu kvasnice? Prosim upresni, vyzera celkom dobre, ale nezda sa mi bez kvasníc
Tina, prepáč, prosím ťa, ja mám tento týždeň naozaj bláznivý, do toho chlebíka ide len 1,5 ČL droždia. Dúfam, že si ho už nepiekla.
tina1
01.02.08,15:15
Tina, prepáč, prosím ťa, ja mám tento týždeň naozaj bláznivý, do toho chlebíka ide len 1,5 ČL droždia. Dúfam, že si ho už nepiekla.
usko1, zatial som ho nepiekla, ale zato piekla tento: http://www.schudnem.sk/2007/08/30/6-zrnkovy-chlieb/ aj ten je fantasticky.

PS. mozem prekopirovat tvoj recept do sekcie receptou pre domacu pekaren, aby boli recepty pokope?
usko 1
01.02.08,20:31
usko1, zatial som ho nepiekla, ale zato piekla tento: http://www.schudnem.sk/2007/08/30/6-zrnkovy-chlieb/ aj ten je fantasticky.

PS. mozem prekopirovat tvoj recept do sekcie receptou pre domacu pekaren, aby boli recepty pokope?
Áno samozrejme.
beba13
03.02.08,19:15
Áno, dokonca odporúčajú si cesto počas miesenia kontrolovať. Musí sa sa odlepovať od stien, resp. mne keď miesi (raz na jednu stranu, raz na druhú), tak druhá polovica formy je prakticky čistá. Beba, používaš priloženú odmerku alebo normálnu lyžicu a lyžičku?
Používam priloženú odmerku, včera som robila z celozrnnej múky podla receptu z pekarničky a ten bol pekne zdvihnutý, teda vobec sa neprevalil no a dnes som robila z hotovej zmesi slnečnicový ked cesto kyslo bol krásny nakysnuty a počas pečenia sa prevalil tak ja neviem. Teda nikomu to nevadí detom chutí. pri miesení sa krasne cesto odlepuje, ved formu skoro vobec netreba čistit,Ked chlebík vyklopím tak je forma čista akurat ju poutieram.
DanielaSL
03.02.08,19:27
Beba zrovna si ma predbehla...práve som to sem chcela napísať, pokiaľ robím z receptov , tak sa mi vždy podarí a je pekne vyklenutý dohora, pokiaľ robím z hotovej zmesi, tak sa mi vrch vždy prepadne. Hoci spočiatku vyzerá vždy , že bude pekný, ale počas pečenia spadne. Neviem čím to je, ale z hotovej zmesi som nikdy ešte nemala vyklenutý dohora. Ale inak býva dobrý aj chutný.Toto je skôr chybička krásy...ako kvality.

Dievčatá..aj chlapci...čo pečiete, keď pečiete z hotovej zmesi, je tam sáčok s droždím, dávate všetko toto droždie?

Mimochodm práve sa mi pečie celozrnný.:)
ondrejvla
03.02.08,19:44
Citát:
Pôvodca textu príspevku: kukučka http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/t67035-p2-domaca-pekaren-na-chlieb.html#post597338)
Chcem vyskúšať a piecť chlebík s kváskom, to vieš, spomienky ;)

budes si ho sama "pestovat" :), alebo pouzijes kupeny ... v prasku?

Toto ma zaujalo, ako si "pestujete" kvások? Počula som už o tom, ale nikde som sa k tomu nedostala.
DanielaSL
03.02.08,19:46
mimotemy , ale nedá mi to..Vlasti vitaj.:)
ondrejvla
03.02.08,20:18
mimotemy , ale nedá mi to..Vlasti vitaj.:)

Danka ďakujem.
vema
04.02.08,07:16
Je to s tým chlebíkom záhadné, mám dojem, že každému to funguje inak. Ja mám odskúšané na 100%, že keď dám čerstvé kvasnice, chlebík mi spadne. Je dobrý, nadýchaný, ale je ako sa hovorí ušatý. Keď použijem sušené kvasnice /pridám trošku čerstvých, len pre chuť asi ako 2 hrášky/, chlebík je vysoký krásny. Skúsila by som aj ten kvások, zatiaľ sušený, ale neviem kde ho kúpim.
Meggi 1
04.02.08,19:27
Je to s tým chlebíkom záhadné, mám dojem, že každému to funguje inak. Ja mám odskúšané na 100%, že keď dám čerstvé kvasnice, chlebík mi spadne. Je dobrý, nadýchaný, ale je ako sa hovorí ušatý. Keď použijem sušené kvasnice /pridám trošku čerstvých, len pre chuť asi ako 2 hrášky/, chlebík je vysoký krásny. Skúsila by som aj ten kvások, zatiaľ sušený, ale neviem kde ho kúpim.
Ja som zatiaľ vždy robila len zo sušených kvasníc, v návode ku pekárni odporúčajú sušené, tak sa toho držím. Kvások som tiež ešte nevyskúšala.
Vema, keď dáš ten kúsok čerstvého droždia, potom určite dáš o to menej zo sušeného, však? Možno skúsim tiež takto pridať k sušenému trocha čerstvého (napriek návodu, ale ma to láka vyskúšať ;)).
vema
04.02.08,20:52
Ja som zatiaľ vždy robila len zo sušených kvasníc, v návode ku pekárni odporúčajú sušené, tak sa toho držím. Kvások som tiež ešte nevyskúšala.
Vema, keď dáš ten kúsok čerstvého droždia, potom určite dáš o to menej zo sušeného, však? Možno skúsim tiež takto pridať k sušenému trocha čerstvého (napriek návodu, ale ma to láka vyskúšať ;)).Aj dnes som piekla.Áno, dám nie celkom plnú naberačku /kávová lyžička /odmerka/, tak asi 3mm od vrchu. Kvasníc asi ako 2 - 3 hrášky. Pekne nakysol a nepreliačil sa.
DanielaSL
04.02.08,21:11
Tak ten celozrnný včera som mala nejaký nízky síce, ale chrumkavý bol a nepreliačil sa dole... nemôžem si pomôcť, ale najradšej pečiem ten Dášin recept s malými obmenami..ten mám vždy najlepší.
Meggi 1
04.02.08,23:08
Tak ten celozrnný včera som mala nejaký nízky síce, ale chrumkavý bol a nepreliačil sa dole... nemôžem si pomôcť, ale najradšej pečiem ten Dášin recept s malými obmenami..ten mám vždy najlepší.
Danka, aj ja keď robím celozrnný, tak je nižší ako biely. Ale chuťove je veľmi dobrý. U celozrnných je to bežné, cesto z celozrnnej múky je také hutnejšie, nekysne tak dobre ako z bielej múky.
Meggi 1
04.02.08,23:11
Aj dnes som piekla.Áno, dám nie celkom plnú naberačku /kávová lyžička /odmerka/, tak asi 3mm od vrchu. Kvasníc asi ako 2 - 3 hrášky. Pekne nakysol a nepreliačil sa.
Vema ďakujem, najbližšie to skúsim aj s tými čerstvými kvasnicami.
kukučka
05.02.08,00:21
mám kdesi uložený recept na kvások, nájdem a priložím
DanielaSL
05.02.08,08:24
Danka, aj ja keď robím celozrnný, tak je nižší ako biely. Ale chuťove je veľmi dobrý. U celozrnných je to bežné, cesto z celozrnnej múky je také hutnejšie, nekysne tak dobre ako z bielej múky.
Meggi ty ho robíš podľa akého receptu? Ja som robila podľa tých, čo som dostala ku pekárničke..
dalida
05.02.08,12:34
Ahojte pekárky!
Keď som čítala vaše príspevky a ódy na domáci chlebík, dala som sa na to aj ja a už pár dní som majiteľkou tohoto zázraku. Zatiaľ som stačila upiecť štyri chleby, tri boli super, ale ten posledný - zemiakový sa nepodaril. Upiekla som ušiaka. Pri pečení mu spadol stred. Dala som veľa droždia alebo málo? Poradíte nešťastnej začiatočníčke?:D
Vopred vrelá vďaka!
M&G
05.02.08,12:46
Milá začiatočníčka, ja pečiem chlebík len zo špeciálnej múky do pekárničiek, ktorá už obsahuje droždie a každý jeden chlebík je super .-)
DanielaSL
05.02.08,12:50
Milá začiatočníčka, ja pečiem chlebík len zo špeciálnej múky do pekárničiek, ktorá už obsahuje droždie a každý jeden chlebík je super .-)
A kde sa dajú pozháňať tie múky....? Marí sa mi, že tebe poslali aj s pekárničkou? Ale kde by som si ich zohnala ja?
DanielaSL
05.02.08,12:53
Ahojte pekárky!
Keď som čítala vaše príspevky a ódy na domáci chlebík, dala som sa na to aj ja a už pár dní som majiteľkou tohoto zázraku. Zatiaľ som stačila upiecť štyri chleby, tri boli super, ale ten posledný - zemiakový sa nepodaril. Upiekla som ušiaka. Pri pečení mu spadol stred. Dala som veľa droždia alebo málo? Poradíte nešťastnej začiatočníčke?:D
Vopred vrelá vďaka!

Mne zatiaľ spadli len tie hotové zmesi. Ináč do toho receptu , čo tu dala Dáša pridávam vždy zemiaky a ešte nikdy nebol spadnutý. Mne sa zdá, že v knižke ku pekárničke pri spadnutí sa píše, že veľa droždia keď sa dá, tak spadne.
dalida
05.02.08,13:02
Ďakujem Danka,:) mne sa zdalo pri tom recepte, že je drožia veľa - na 500 g múky celý balíček dr. Oetker, dala som menej, ale asi aj tak to bolo veľa. Skúsim ešte ubrať.
Na oplátku tu je adresa, kde sa dajú zohnať zmesi a múky na pečenie chleba:
www.mlyn-zrno.sk (http://www.mlyn-zrno.sk) - je tam široká ponuka múk - pšeničné, ražné, špaldové, amarantové, bio aj hotové zmesi.
dalida
05.02.08,13:11
Ešte som zabudla jednu adresu: www.peciemedoma.eu - tam je tiež široká ponuka rôznych zmesí, nielen na chlieb ale aj na sladké a slané.
vema
05.02.08,14:11
Ďakujem Danka,:) mne sa zdalo pri tom recepte, že je drožia veľa - na 500 g múky celý balíček dr. Oetker, dala som menej, ale asi aj tak to bolo veľa. Skúsim ešte ubrať.
Na oplátku tu je adresa, kde sa dajú zohnať zmesi a múky na pečenie chleba:
www.mlyn-zrno.sk (http://www.mlyn-zrno.sk) - je tam široká ponuka múk - pšeničné, ražné, špaldové, amarantové, bio aj hotové zmesi.Tak to Ti spadól od veľa droždia, na 500g múky, tak asi dobrá kávová lyžička.
dalida
05.02.08,14:18
Ďakujem, Vema!
DanielaSL
05.02.08,21:22
Tak to Ti spadól od veľa droždia, na 500g múky, tak asi dobrá kávová lyžička.

Nórika , ale na krabici s hotovou zmesou by to mohli aj napísať...ale tam napíšu, len pridať droždie a koho napadne, že treba dať menej, keď je tam celý sáčok? Môj prvý chlieb bol z hotovej zmesi a jasné , že bol ušatý. Potom som už vedela, že treba dať menej, dala som menej , ale stále bol ušatý. Ale musím zase priznať, že bolo to asi viac ako kávová lyžička...a preto som kdesi vyššie zadala aj otázku, či niekto má skúsenosti, koľko z toho balíčku droždia hotovej zmesi treba dať.
DanielaSL
05.02.08,21:22
Dalida ďakujem za adresy.