berry
07.01.08,13:30
Tak túto su veselé inšpirácie ako si skrášliť príbytok rýchlo a jednoducho.
(už len také nálepky zohnať)
berry
07.01.08,12:33
ešte nejake prikladam
berry
07.01.08,12:38
Tak a ešte pár
michelle84
07.01.08,12:41
Motýliky sú nádherné
ajale
07.01.08,14:45
kedysi som malovala na cokolvek...
lorelei
07.01.08,15:41
Tak to je nieco, co sa mi ozaj velmi paci, maju nejake aj v IKEA. Makove kvety, alebo bambusy - iba zelene, je to velmi pekne. Ja malovat neviem, na to som teda antitalent..:)
Richard
07.01.08,16:23
tie nálepky vedia skutočne vdýchnuť náladu :)

Tiež poznám len tie IKEácke
Eulalia
07.01.08,18:44
Ja si pamätám, ako kedysi dedko s babkou maľovali ornamenty na stenu pomocou šablón. V každej šablóne z nejakého tvrdšieho materiálu, boli vyrezané časti ornamentu a postupne sa prikladali na stenu a maľovali sa vždy inou farbou. Niektoré z týchto obrázkov, ktoré som tu videla, by sa určite dali maľovať týmto spôsobom.
Inak tie obrázky sú krásne, veľmi sa mi to páči.
janaGT
08.01.08,08:47
tie nálepky vedia skutočne vdýchnuť náladu :)

Tiež poznám len tie IKEácke

musím sa tam poobzerať, ešte som tam také nálepky nevidela ... nechodím tam príliš často.
evka.ba
09.01.08,22:29
Ahojte, no nálepky teraz fakt frčia asi všade. Dokonca sa dajú objednať cez net priamo na mieru tj dodáte si vzor ( aj fotky alebo čokoľvek ) a doručia ich. Musím sa pochváliť, že nám Ježiško priniesol a je to proste špica ako to oživí celú miestnosť. Momentálne najviac frčia veľké vzory ale niekedy sa stačí pohrať aj s tými menšími. Už sme s kamoškou rozmýšľali, že ich na Slovensko budeme dovážať ale ešte by to bolo cenovo nelákavé. Tak som vymyslela(?), spôsob, ako na to. Stačí far. tlačiareň a lepiaca fólia A4. Či už si nájdete fotky na nete, oskenujete obrázky alebo si upravíte fotky z vlastného archívu...už potom stačia len nožnice a je to :-)
ZuzanaP
10.01.08,10:48
Mne sa páčia tieto::)
aduliak
10.01.08,11:03
Ahojte,
aj mne sa nálepky na stenu velmi pacia:)Evka.ba. vedela by si mi poradit, kde sa daju objednat cez net?nemôžem nájsť nejakú takú stránku:(ďakujem
ZuzanaP
10.01.08,11:08
Ahojte,
aj mne sa nálepky na stenu velmi pacia:)Evka.ba. vedela by si mi poradit, kde sa daju objednat cez net?nemôžem nájsť nejakú takú stránku:(ďakujem

Napr. tu:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=6027
aduliak
10.01.08,11:15
Tam som našla iba pár...tie kálie sú nádherne:)nenašla som tam ani tie nálepky z prvého príspevku....ale zaujal ma Evkin mail, že robia nálepky podľa mojej predlohy:)
janaGT
10.01.08,11:24
Napr. tu:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=6027

fakt sú krásne tie kaly aj slnečnice,
máte niekto skúsenosti s objednávaním cez uvedený link?

A akým spôsobom sa nálepky aplikujú na stenu? Stačí siahnuť z fólie a nalepiť na stenu?
ZuzanaP
10.01.08,11:25
fakt sú krásne tie kaly aj slnečnice,
máte niekto skúsenosti s objednávaním cez uvedený link?

A akým spôsobom sa nálepky aplikujú na stenu? Stačí siahnuť z fólie a nalepiť na stenu?


Janka objednávam si často cez mimibazar a zatiaľ som bola spokojná.:)
janaGT
10.01.08,11:26
Janka objednávam si často cez mimibazar a zatiaľ som bola spokojná.:)

tak super, myslím, že si objednám aj ja. Len som chcela vedieť skúsenosti.
kitky
10.01.08,11:31
Ahojte,
aj mne sa nálepky na stenu velmi pacia:)Evka.ba. vedela by si mi poradit, kde sa daju objednat cez net?nemôžem nájsť nejakú takú stránku:(ďakujem

http://www.color24.eu/
Aj tu su dobre veci. Staci mat embosovanu kartu, paypal alebo aj klasicky ucet v banke. :) Ked sa viaceri spoja aj postovne vyjde lacnejsie.;) A to je 19 EUR.
a este jeden link:
http://www.design-3000.de/tapetensticker/?shp=2
KatkaGaraiova
15.01.08,20:10
Ahojte!
Kde to maju prosim vas v IKEI? Vyskytujem sa tam dost casto a este som to nevidela... v akom oddeleni hladat??
Diki, papa! :)
KatkaGaraiova
15.01.08,20:35
http://www.color24.eu/
Aj tu su dobre veci. Staci mat embosovanu kartu, paypal alebo aj klasicky ucet v banke. :) Ked sa viaceri spoja aj postovne vyjde lacnejsie.;) A to je 19 EUR.
a este jeden link:
http://www.design-3000.de/tapetensticker/?shp=2

Ahoj Kitky, nevies, ci sa nedaju kupit take krasy aj u nas na SVK?? Je to trosku drahe objednat si to z tychto stranok. Ale velmi sa mi to paci.
Ak niekto viete o mieste kde sa to da tu zohnat, dajte vediet!! ;)
zuzana
31.03.08,08:29
www.e-color.cz
donar
11.04.08,08:05
Nálepky sú krásne, veľmi oživia interiér, ale ozve sa niekto, kto má skúsenosť s lepením, držia aj na klasickej omietke, nie na sadrokarton, lebo ten je hladky, ale omietka je drsnejšia. Dajte vedieť
Eulalia
29.05.08,04:17
Ahoj Kitky, nevies, ci sa nedaju kupit take krasy aj u nas na SVK?? Je to trosku drahe objednat si to z tychto stranok. Ale velmi sa mi to paci.
Ak niekto viete o mieste kde sa to da tu zohnat, dajte vediet!! ;)
Vo Vrbovom je jeden malý obchod s kancelárskymi potrebami a papiernictvo. Majiteľka má taliansky katalóg nálepiek, stačí si vybrať a objedná ich.
Skúste sa popýtať v obchodoch, možno to takto robia viacerí.
lorelei
29.05.08,06:25
Vo Vrbovom je jeden malý obchod s kancelárskymi potrebami a papiernictvo. Majiteľka má taliansky katalóg nálepiek, stačí si vybrať a objedná ich.
Skúste sa popýtať v obchodoch, možno to takto robia viacerí.

Eulalia prosim Ta,kde sa nachadza ten obchod vo Vrbovom? To by som sa isla pozriet... Dakujem.
Eulalia
01.06.08,04:43
Eulalia prosim Ta,kde sa nachadza ten obchod vo Vrbovom? To by som sa isla pozriet... Dakujem.
Presne oproti bývalej Trikote, vedľa budovy učilišťa.
Maruška54
01.06.08,04:53
Eulalia prosim Ta,kde sa nachadza ten obchod vo Vrbovom? To by som sa isla pozriet... Dakujem.
Samolepiace bordury majú aj v Malackách v Lucitexe - obchodný dom AFK
laumar
02.06.08,05:00
A čo napr. v Košiciach? Majú to napr. v Baumaxe, alebo v Hornbachu?
ZuzanaP
11.06.08,07:59
Mne sa veľmi páčia tieto a nestoja veľa:
salka
08.08.08,05:34
katchka
12.08.08,08:53
Mne sa veľmi páčia tieto a nestoja veľa:

a taketo ornamenty sa kde daju zohnat ? dik
andelik8
20.08.08,19:06
a taketo ornamenty sa kde daju zohnat ? dik
Na stranke mimibazar.sk take predava pani s nickom "andreaspilar"
jaja99
20.08.08,19:43
dvapac
21.08.08,13:41
krasne su... aj ja mam zopar doma... ak ma niekto zaujem tak mu preposlem kontakt ;-) ... som sa tomu dost venoval bo som nasiel tu istu nalepku s cenovym rozdielom 55% na roznych strankach.
dvapac
21.08.08,13:43
pre vsetky co su na domesti.fr som oficialny dovozca ..takze take iste ceny co maju uveden tak davam aj ja.. len dovoz je lacnejsi a nemusis platit do zahranicnych bank
ZuzanaP
22.08.08,05:45
a taketo ornamenty sa kde daju zohnat ? dik
TU: http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=19835 ;)
poisonkatka
22.08.08,06:25
ja som jej vcera pisala, chcem do obyvacky nad gauc kvetinky...len dufam, ze ma s tym priatel nevyhodi z bytu :-)
dvapac
27.08.08,10:04
mozete este skusit allurewalls.sk
BorisKupec
27.08.08,10:09
mozete este skusit allurewalls.sk
tam to je ale strasne drahe !!! som videl tie iste lacnejsie
Fairy
27.08.08,11:12
Včera som, tuším, niečo také videla v Möbelix-e (BA). Stálo to do 200,- SK. Ale nemali veľký výber.
micsi
27.08.08,11:34
... neviem presne ake nalepky predávajú v IKEA, ale nejake maju aj Mobelixe, ja som si kupita cervene maky a bambusy... urcite to ozivi izbu..a v najhorsom ak sa vam to nebude pacit da sa to dat bez problemov dole, prip. dat na ine miesto
industry50
27.08.08,11:59
no ja som oslovila toho usera 'dvapac' a ten mi zohnal uplne najkrajsie nalepky...akoze ne lacne ale od dost znamych dizajnerov... uz to tu niekto spominal ze allurewalls.sk ...tak on to ma o 30% lacnejsie a ovela viac
MartinkoK
27.08.08,12:12
prosím Vás a neviete kde by sa dali kúpiť nálepky ale do kúpelne?
dvapac
27.08.08,14:53
prosím Vás a neviete kde by sa dali kúpiť nálepky ale do kúpelne?
myslis na kachlicky alebo na stenu?
MartinkoK
28.08.08,05:50
Na kachličky
jolaj
28.08.08,06:31
krasne su... aj ja mam zopar doma... ak ma niekto zaujem tak mu preposlem kontakt ;-) ... som sa tomu dost venoval bo som nasiel tu istu nalepku s cenovym rozdielom 55% na roznych strankach.
Mám záujem...prosím, prepošli mi kontakt alebo katalóg...alebo poraď, kde sa dajú kúpiť v ZA...ďakujem:)
dvapac
28.08.08,15:04
pozri si stranku allurewalls.sk a daj mi vediet ktore sa ti pacia... maju sialene ceny, tak na tie ani nepozeraj a ja ti poviem oficialne. Kukni sa na stranku domestic.fr , tam su vsetky nalepky aj zrkadla a taniere. Ked si vyberes tak mi napis na nalepsi @ post.sk. Inac uz ich mam par nalepenych doma a su uuuplne perfekt. Su dva druhy...nove su take co sa daju aj prelepit (napriklad Sugarbomb) a starsi model (napriklad Friends) sa sice nedaju prelepit ale vyzeraju ako namalovane na stenu. Potom delivery je cca 2-3 tyzdne na dobierku. :-)
dvapac
28.08.08,15:04
Mám záujem...prosím, prepošli mi kontakt alebo katalóg...alebo poraď, kde sa dajú kúpiť v ZA...ďakujem:)
pozri si stranku allurewalls.sk a daj mi vediet ktore sa ti pacia... maju sialene ceny, tak na tie ani nepozeraj a ja ti poviem oficialne. Kukni sa na stranku domestic.fr , tam su vsetky nalepky aj zrkadla a taniere. Ked si vyberes tak mi napis na nalepsi @ post.sk. Inac uz ich mam par nalepenych doma a su uuuplne perfekt. Su dva druhy...nove su take co sa daju aj prelepit (napriklad Sugarbomb) a starsi model (napriklad Friends) sa sice nedaju prelepit ale vyzeraju ako namalovane na stenu. Potom delivery je cca 2-3 tyzdne na dobierku. :-)
dvapac
28.08.08,15:13
Na kachličky
ahoj...malo by to drzat aj na kachlicky...avsak spary asi budu problem... potom by bolo dobre vybrat si nejaku nalepku co sa sklada z vela malych dielov a dali by sa nalepit len na kachlicky a nie cez spary. Vyzistim u vyrobcu ze co odporuca a dam vediet... zatim mi kludne dajte vediet ktore sa vam pacia ;-) ... stranky allurewalls.sk (ale mam rozhodne vyrazne nizsie ceny a este vacsi sortiment...stranku pripravujem) . dik ;-)
erima
04.10.08,16:57
Ahojte, aj ja hľadám nejaké nálepky, ale neviem sa pohnúť, neviete dať nejakú adresku??
Ď.
Eulalia
05.10.08,14:51
V Bratislave v predajni Möbelix.
kablika
06.10.08,15:25
dekoracie su skvele, ale tie ceny veru nie :-( tak potom sa zide link, ak by sa dalo lacnejsie
Halli
08.10.08,19:05
Ja mám len této slnečničky, slniečka, za 250,-sk ale chcela by som ešte iné :)
Zitulda
10.10.08,13:24
skus pozrieť mojobraz.sk
Borka a kde ho nájdem?!! Tu nič nevidím:)
tixi
10.10.08,16:40
Inspiracie nadherne na stenu som nasla na strankach
http://www.bilder-welten.net/index.php/cat/c961_WALLSTICKERS.html

Urcite z tolkeho mnozstva by som si vedela vybrat.
Tweety
11.10.08,18:02
pozri www,mojobraz,sk tam maju rozne motivy
Takto určite stránku nenájdeš.

Prikladám:

http://www.mojobraz.sk/
Fabiana
30.10.08,17:22
Tweety
30.10.08,17:47
Halli
30.10.08,21:07
Fabiana tie sú nádherné, len u nás som to ešte nevidela. :(
Borka sú aj farebné?
Halli
30.10.08,21:32
ďakujem Borka kukám ;)
evika
12.11.08,11:09
Objednal si už niekto tie kvetinky z mimibazaru, chcela by som vedieť ako v skutočnosti vyzerajú.Mám takú sýtomarhulovú stenu a rozmýšlam si ich kúpiť,
ale ani neviem akú farbu
veronka.n
12.11.08,12:11
Ja som si vybrala motív Čínskej ruže. Vyzerá to super, celkom jednoducho sa to dávalo na stenu, myslím že výsledok stojí za to!!!:)
Tiež som váhala, vybrala som si nakoniec biele, keďže mám tiež tmavšiu stenu.
Veľmi milá spolupráca, do 3 dní som ich mala doma, dokonca mi pribalila aj jednu navyše :).
evika
12.11.08,12:31
To si si kúpila cez ten minibazar, ako si postupovala ,ja som tam tieto
nevidela su pekné.
veronka.n
12.11.08,13:53
Ja som tu nováčik v prispievaní, doposiaľ som len čítala rady a ... ale už som sa rozhodla, že aj ja budem prispievať. Adresa je priložená ako obrázok, nakoľko ju nemôžem ja pridať :) a potom už môžeš listovať.
evika
13.11.08,09:58
nejde mi to otvoriť
veronka.n
13.11.08,10:52
Otvor stránku mimibazar.sk, Potom si vľavo v stĺpci zvoľ napr. DNEŠNÉ FOTOGRAFIE, a zobrazí sa ti v hornej časti potom tabuľka, nájdi tam ID inzerenta a zadaj tam číslo 2631 a už by si mala byť tam :) Ozvi sa keby si mala ešte problém.
scesnekova
20.11.08,21:42
Jeden internetový obchod sa zaoberá aj nálepkami na stenu. Stačí si dať do vyhľadávača deko-raj
Vyrobia vám aj podľa vášho želania - farba, motýv (je možné použiť opakovanie motývu z vášho interieru -sedačka, obrus,... ) , v prípade potreby aj nalepia.
zmurka
24.01.09,13:48
Ahojte ja tiez hladam nieco podobne, ale najlepky na kachlicky do kupelne. Na ozivenie tej kupelne. Nejaky opakujuci sa motiv, ktory sa bude lepit 1 ks na 1 kachlicku. Poznate nieco take? Poradte prosim.
pasuliatko
28.01.09,21:08
vyzerá to celkom zaujímavo, kde by som to vedela zohnať v Ba?dakujem
AlaNR
29.01.09,07:55
Objavila som v Nitre, na Klokočine v obchode "KIK" nálepky v rozmere asi 60x30 cm, mali asi 4 vzory - za 3,- EURá.
Len škoda, že sa mi ani jedna nehodila.....
tiborpm
16.02.09,10:07
Tie nálepky sú fakt skvelé, ale keď sa to nalepí a náhodou to chcem prelepiť na iné miesto, nepoškodí to náter na stene? Mne sa tiež veľmi páči mať na stene niečo iné ako len samé obrazu a preto som sa pokúsila niečo vyčarovať v detskej izbe. Prikladám pár foto:
IvanaRO
20.03.09,11:21
všetky sú prekrásne, ale myslím, že také veľké nálepky sa aj dosť ťažko lepia. Či nie?
Halli
20.03.09,11:54
všetky sú prekrásne, ale myslím, že také veľké nálepky sa aj dosť ťažko lepia. Či nie?

Ivanka všetky sú poskladané na časti a tak sa to lepí super...a ešte sa to dá aj niekoľkokrát prelepovať.;)
IvanaRO
20.03.09,11:57
ale veď tie veľké ornamenty sú v jednom kuse tak neviem, a neviem si predstaviť dávať zo steny dole tie úzke pásiky abysa mi to nepomotalo:)
Halli
20.03.09,12:00
ale veď tie veľké ornamenty sú v jednom kuse tak neviem, a neviem si predstaviť dávať zo steny dole tie úzke pásiky abysa mi to nepomotalo:)

Stav sa so mnou, že nie sú v jednom kuse...:D
Treba si nájsť správnu techniku a odlepiť kúsok zo šablony a postupne lepiť na stenu, ver, že to nie je vobec také zložité.;) skús a uvidíš.
IvanaRO
20.03.09,20:27
informovala som sa jednej predávajúcej a tá mi povedala že tie väčšie ornamenty sú naozaj z jedného kusu. Tak preliepať sa to asi dať nebude
danushka
20.03.09,20:43
informovala som sa jednej predávajúcej a tá mi povedala že tie väčšie ornamenty sú naozaj z jedného kusu. Tak preliepať sa to asi dať nebude
No len aby si nebola prekvapená, keď Ti to bude z tej steny padať dole - práve tie veľké kusy...
Kúpili sme veľké maky a lepili sme to na dve steny, kde každá bola natretá iným druhom farby. Zvláštne bolo, že na jednej stene to drží od prvého prilepenia a na druhej stene, kde pravdepodobne bolo úplne iné chemické zloženie farby makovica padala, a tak sme to museli podlepiť disperzným lepidlom...
Čiže darmo Ti tu budeme tvrdiť svoje, záleží od omietky /drsnosť/ a podkladovej farby, ako dekoračná nálepka na stene bude držať.
spilo
21.03.09,17:44
ak by ste mali záujem o akúkoľvek nálepku tak ma kontaktujte na pavolwinkler @ zoznam . sk ceny sú neporovnateľné oproti konkurencii kontakt
IvanaRO
23.03.09,10:59
no ak to bolo z ikei tak sa nečudujem, ja som tam ešte dobrú, kvalitnú vec nekúpila:) ale našla som ešte niečo čo je trochu odlišné ako klasická nálepka. možno objednám. A potom dám vedieť čo to je za zázrak:)
Helik3
15.05.09,11:44
Tak a ešte pár




krasa, aj to babatino je nalepka? :):):)
olybaba
05.07.09,16:03
pozdravujem,
- chcem sa pochvalit mojou dvojdnovou vikendovou pracou
- uz dlhsi cas som planovala miesto nalepiek na stenu (ktore sa mi pacia) namalovat vhodny motiv do novozariadenej obyvacej izby

http://olybaba.napady.net/image/thm/14534153 (http://olybaba.napady.net/image/14534153)

http://olybaba.napady.net/image/thm/14534154 (http://olybaba.napady.net/image/14534154)
jurig
06.07.09,06:44
Takže konečne som sa dostala k tomu, aby som Vám priložila fotky mojich nálepiek. Dostala som ich v tej podobe ako sú na prvých obrázkoch (časť nálepiek) a výsledný efekt je taký ako vidíte na poslednej fotke - super !!!
Veľká spokojnosť - bolo to objednávané cez internet - nevedela som čo môžem od toho očakávať, ale veľmi sa mi to páčilo, čo som videla tu na porade :)
bendži
06.07.09,06:59
Takže konečne som sa dostala k tomu, aby som Vám priložila fotky mojich nálepiek. Dostala som ich v tej podobe ako sú na prvých obrázkoch (časť nálepiek) a výsledný efekt je taký ako vidíte na poslednej fotke - super !!!
Veľká spokojnosť - bolo to objednávané cez internet - nevedela som čo môžem od toho očakávať, ale veľmi sa mi to páčilo, čo som videla tu na porade :)

ahoj, je to krasne :)
prosim ta neprezradis kde cez internet si to objednavala?... dakujeeem
erzet
06.07.09,10:07
jurig
06.07.09,10:43
ahoj, je to krasne :)
prosim ta neprezradis kde cez internet si to objednavala?... dakujeeem
Takže kupovala som cez mimibazar - takže mačka vo vreci riadna. www*mimibazar*sk/bazar*php?user=2631 (miesto hviezdičiek daj bodky:o( ), inak to tam nedam....
Monika Kováčová
06.07.09,17:24
Myslím, že už aj v BA jeden internetový obchod začína ponúkať nálepky na stenu. Prišla mi od nich nejaká reklama, keď som si od nich objednávala obraz na stenu - tlačia na priamo plátno rôzne obrazy a fotky, vyzerajú perfektne, tak možno aj tie nálepky sú také. mojobraz.sk to je tá stránka

My sme dekorácie z tejto firmy kúpili a som veľmi spokojná. Nie sú v jednom kuse, ale je presne rozkreslené na podkladovej časti kade sa jednotlivé diely strihajú a sú presne označené A,B,C,D... Nie je to vôbec nič komplikované, lepili sme to dvaja, išlo to super, treba vyrovnávať pri lepení bublinky. Efekt je vynikajúci.:)
alenka_590
12.08.09,16:52
Dobry den dcera chce do izby taketo nalepky s ornamentami a kvietkami a ja so sa chcela spytat ci my neviete poradit kdeby som take nasla (stranka/obchod)
Heni
12.08.09,17:30
Mne sa páčia tieto::)
Zuzanka, nepamätáš sa, z ktorej stránky sú tie slnečnice?
práve ma riadne chytili za srdce... :)
janaGT
18.09.09,06:55
ja som namiesto nálepiek maľovala ( schodisko )
krater
22.09.09,12:19
ja odporucam http://www.karki.sk/karki/index.php daju sa tam vybrat nalepky pre dospelych aj malych v roznych velkostiach od S az po XL ;)
erzet
28.11.09,10:17
krater
29.11.09,21:12
takze sme si kupili vytuzene nalepky su to z karki velkost S Javor pripajam fotku perfektne vyzeraju super sa nimi robilo a daju sa este odlepit a znova nalepit ;)
single
01.12.09,03:52
Pridám aj ja niečo....miesto lepenia som si len tak maľovala
krater
01.12.09,10:45
je to krasne ale zial viem ako by to dopadlo keby som si len tak malovala ja ;) urcite by som vam to neukazala.
Malovat treba vediet tak ja musim minut korunky na nalepky :(
Halli
06.01.10,12:16
Monia
27.01.10,18:12
Aj ja chcem samolepky na stenu, uz dlhsiu dobu hladam margaretky, nasla som, ale su moc velke - cca do 1m vysky, ja by som vsak chcela na postel do spalne, vyska samolepky tak max 35 cm...neporadite ?
Halli
27.01.10,18:19
Monia
27.01.10,18:38
slavica, su krasne aj tieto , ale nenasla som tam take ake by som chcela ja, som v tomto strasne narocna :) raz som videla taky obrazok na prednej strane casopisu NOVY CAS PRE ZENY Byvanie a tam to vyzeralo fantasticky, na tej prvej stranke co si mi odporucila som nasla nieco podobne, ale su to dive maky, ja vsak chcem klasicke bielo zlto zelene margaretky ... a tie som nasla len vo velkej podobe, tak musim pohladat casak, kde som to videla a hladat dalej ...
kazdopadne vdaka za tieto stranky
phurban
28.05.10,09:29
Krásne nálepky na stenu sa dajú nájsť tu: nalepkynastenu.sk ;)
Nálepky sú vhodné na hladké povrchy ako hladké steny, nábytok, zrkadlá a podobne.
olga.k
12.11.10,08:30
ahoj Fabiana kde si nasla tie nalepky na stenu? Presne také potrebujem do restauracie na zvýraznenie jednej steny a tie su ako stvorené. Dakujem Olga
hnedoočka
12.11.10,08:56
http://www.dvdcko.sk/gamebest/eshop/25-1-kvety/0/0/9/1/

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=88635

http://www.postershop.cz/inshop/scripts/detail.asp?ItemID=7969&Level=742 - tu je orig. margaretka, len tiež veľká , hľadám, ale takú origoš v malom zatiaľ nevidím....;)

Halli, díky za inšpiráciu ,objednala som túto....chcem totiž prekryť popraskanú stenu.....:)

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7261258&tab=1
Halli
12.11.10,16:12
Halli, díky za inšpiráciu ,objednala som túto....chcem totiž prekryť popraskanú stenu.....:)

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7261258&tab=1

Dobre robíš, je to oveľa jednoduchšie, praktickejšie a krajšie ako dávať neustále novú omietku ;)...to sa Vám bude búvať :D
andamante
21.11.10,13:22
ahojky, mozte mi, prosim, preposlat kontakt ohladom nalepiek na stenu?
dakujeem
a.
meter
14.12.10,14:19
skúste pozrieť aj stranku peknastena , tiež ponúkajú veľa zaujímavých nálepiek a motívov
xxx1341
02.01.11,17:17
ahoj

alube.sk ty vam spravia nalepku z hocijakeho obrazku a hocijake velkosti mali by tam mat aj mail

s pozdravom
RadkaM
26.01.11,08:47
Chcela by som sa spýtať na aký podklad lepíte nálepky na stenu. Máme totiž klasické "grabaté" omietky, nie hladkú stierku. Neviem, či by nálepky na tom držali a ako by vyzerali, keď ich treba hladiť proti bublinkám. V obchode s nálepkami mi predavač tvrdil že žiadny problém, na nálepke je však napísané na hladké povrchy, tak neviem.
Aké máte prosím skúsenosti?
účtovník 007
26.01.11,09:11
Chcela by som sa spýtať na aký podklad lepíte nálepky na stenu. Máme totiž klasické "grabaté" omietky, nie hladkú stierku. Neviem, či by nálepky na tom držali a ako by vyzerali, keď ich treba hladiť proti bublinkám. V obchode s nálepkami mi predavač tvrdil že žiadny problém, na nálepke je však napísané na hladké povrchy, tak neviem.
Aké máte prosím skúsenosti?

RadkaM, nebude Ti to držať. Možno tak 1,5 hodiny , ale postupne sa to začne odlepovať. Na takej omietke nevytlačíš vzduchové bubliny. Prišla som tak o nemalé euráče. Ale aspoň hodinu sme sa tešili z prekrásnej dekorácie.:cool:
borka80
02.03.11,12:00
ja mam tiez hrbolatu omietku (nie dokonale hladku) a mam nalepky na stene a drzia mi - dala som si najskor poslat vzorku zdarma z nalepkanastenu (.sk) a teraz som uz normalne nalepila nalepku a drzi - poradili mi ju este po nalepeni jemne prefenovat klasickym fenom. Zatial drzi perfektne.
esterka77
08.03.11,11:10
ta nalepka stromceku spolu s modrym kresielkom...perfektne
homo sapiens
05.06.11,16:00
Ja som si ich namalovala sama...ak ste trochu výtvarne zdatný je to jednoduché a hlavne lacné....
demova
17.06.11,13:12
Ja som tiež uvažovala či dať na stenu nálepku, no poradili mi z jedneho e-hopu byvamemoderne (sk) ako postupovať aby sa nezačala odlepovať a zatiaľ som velmi spokojna, nálpeka drží a my sa tešíme krásnej dekorácii..
KEJKA
05.08.11,19:23
nálepky sú fajn, ale dcéra by chcela na horný okraj steny dať-nalepiť bordúru. Vraj sa už nevyrábajú...máte niekto najnovšie skúsenosti?
Bratislava a okolie, ďakujem
driemo
23.10.11,06:06
ciao....na www.brdekor.sk (http://www.brdekor.sk) najdete krasne nalepky.....:) a ine pekne veci....
borka80
24.10.11,08:57
Minulý týždeň som si objednala nálepky z www.nalepkanastenu.sk a dnes mi prišli, teším sa idem lepiť :-) Pokúsim sa čo najskôr potom doložiť real. fotku :-)
Stina
24.10.11,09:04
máňa 51
03.03.12,15:00
presikovneruky.sk majú vinylové, fakt pekné, detské aj iné dobré motívy, to sú tie nálepky čo sa dajú aj dobre odlepiť a prelepiť na iné miesto :-)
Obo
29.05.12,17:33
Dobrý deň,

bordúry na okraj steny sa neprestali vyrábať. Na našom eshope www.dimex.sk (http://www.dimex.sk) ich máme takmer 300. Rozďelujú sa podľa kvality. Lepia sa lepidlom na tapety priamo na stenu.
Bordúry sú modný hit. Nelepia sa len pod strop, predeľujú miestnosti ako vodorovne tak aj vertikalne. Je v tom naozaj kúzlo ako jednoducho si vytvorite svoj svet a svoju stenu.

Pekné fotky na inšpiráciu nájdete v hornom menu "fotky interierov"

Prijemne pozeranie.