Zuzana210
14.03.05,10:15
Keďže je taká dlhá zima, tu je super recept na zahriatie a vylepšenie nálady.

Začneme pohárom-najlepšie je ak je sklenený a rovný, asi taký tvar ako na whisky.
Takže do toho pohára nalejeme sladené kondenzované mlieko (SALKO) asi tak na na 1 palec vysoko. Na to príde rovnaké množstvo rumu (pre slabšie nátury menej). Potom 1 lyžička instantnej kávy a zaliať vriacou vodou. Ak tú vodu nalejete opatrne, tak to bude pekné dvojfarebné. Dobre rozmiešať a hneď piť, lebo veľmi rýchlo chladne. Kto nemá rád kávu, nech si dá Granko, tá káva je na tom aj tak najmenej podstatná. :)
Nika
14.03.05,18:20
Podobú kávu mi raz urobila kamarátka. Instantnú kávu a rum zaliala pepsikolou. Skoro ma zabila. :( . Spamätávala som sa z toho 4 hodiny.
DanielaSL
18.03.05,21:43
ale zaliať pepsi a vodou je predsa len rozdiel.Môže to byť fajn.
Ivenka
18.03.05,21:49
Asi si dam ešte kávu hoci len obyčajnú zalievanú. Ten 31. marec ma desíííííí....
sway
18.03.05,22:00
Asi si dam ešte kávu hoci len obyčajnú zalievanú. Ten 31. marec ma desíííííí....

:eek: :eek: ANI NEHOROR !!!!!:eek:
Ivenka
18.03.05,22:03
Závidím všetkým čo to majú za sebou. Tuším v stredu tu niekto spomínal, že odovzdal už daňové.
Čím viac sledujem "poradu" tým viac mám z toho všetkého GULÁŠ !
ondrejvla
18.03.05,22:08
Závidím všetkým čo to majú za sebou. Tuším v stredu tu niekto spomínal, že odovzdal už daňové.
Čím viac sledujem "poradu" tým viac mám z toho všetkého GULÁŠ !
Nedaj sa zmiasť, to len niekto inak položil otázku, neboj sa, všetko dobre vieš, všetko máš dobre zaúčtované, už len dať podpísať šéfovi a odstáť si frontu na DÚ!

Ja som už odovzdala daňové za všetky firmy, aj za FP aj PO, ale moje, hoci je už takmer dva mesiace hotové stále trčí na stole, stále naň zabúdam!
Takže teraz počkať na Rozhodnutie Superstar a ísť spokojne do postieľky.

Dobrú noc!:p
hanulla
18.03.05,22:13
To máš svatu pravdu, čim dlhšie tu človek je tym si pripadá blbší a blbší ......

ja som tych káv uz dnes mala tolko, že už ani neviem ako chutí čista voda...ale potom si dáme aj niečo iné .....a aj sa vyspíme .... /a moj starký je naštastie teraz chorí - poriadne ho lapila chrípka a všetko co sa len dá/ a ako bojujete vy s bacilíkmi:D




Závidím všetkým čo to majú za sebou. Tuším v stredu tu niekto spomínal, že odovzdal už daňové.
Čím viac sledujem "poradu" tým viac mám z toho všetkého GULÁŠ !
Ivenka
18.03.05,22:13
Nedaj sa zmiasť, to len niekto inak položil otázku, neboj sa, všetko dobre vieš, všetko máš dobre zaúčtované, už len dať podpísať šéfovi a odstáť si frontu na DÚ!

Ja som už odovzdala daňové za všetky firmy, aj za FP aj PO, ale moje, hoci je už takmer dva mesiace hotové stále trčí na stole, stále naň zabúdam!
Takže teraz počkať na Rozhodnutie Superstar a ísť spokojne do postieľky.

Dobrú noc!:p

Ď.Ď.Ď. za podporu.
DanielaSL
18.03.05,22:29
Ešte nie dobrú noc , ešte bude rozhodnutie. Prvýkrát som na tejto porade , veľmi sa mi to páči, som taký začiatočník v účtovníctve , tak mám fajn pocit , že je kde sa obrátiť o pomoc.
hanulla
18.03.05,22:33
Ešte nie dobrú noc , ešte bude rozhodnutie. Prvýkrát som na tejto porade , veľmi sa mi to páči, som taký začiatočník v účtovníctve , tak mám fajn pocit , že je kde sa obrátiť o pomoc.
no len si nefandi, az tu clovek zistí aky je dlbí /alebo aj nieco vie:D :D
DanielaSL
18.03.05,22:40
ja skôr neviem ako viem , ale aj tak je to tu fajn. A tá drevorubačská káva by aj bodla teraz.