emily
14.03.05,18:37
Čínske rožky
ani náhodou neviem prečo sa tak volajú, keď sú rýdzo slovenské. Sú skoro nepokaziteľné, ale dlho nevydržia ( u nás ani nevychladnú) :D:D:D

pol kg hl.múky
2 kocky droždia
1 dcl oleja
3 lyžice kryšt. cukru
3dcl mlieka-zohriať
trochu soli
Dáme do misky muku a všetko ostatné, droždie v prostriedku zalejeme mliekom, aby podkyslo. Spracujeme cesto. Nemusí dlho kysnúť.
Rozdelíme na 6 častí.
Z každej rozvaľkáme koliesko, ktoré rozrežeme na 8 častí-trojuholníčkov. Na základňu trojuholníka dame plnku a prekryjeme rožkami pri základni v ťažisku trojuholníka a vrchol protiľahlý k základni obmotáme okolo prikrytej plnky. Vznikne taký malý croisant.
Potrieme rozšľahaným vajíčkom, necháme podkysnúť a pečieme. Nedávame blízko k sebe aby sa nepolepili.
Plnka: ľubovoľná - orechy, mak, tvaroh,lekvár...
:p :p :p :p :p :p :p :p :p :p
S21
15.03.05,13:53
No cez víkend vyskúšam, a poviem ako to dopadlo, ja mám podobný recept na kysnuté, na konci marca pricapím tie svoje, je ich habadej
Hlinkovx
15.03.05,14:13
Na základňu trojuholníka dame plnku a prekryjeme rožkami pri základni v ťažisku trojuholníka a vrchol protiľahlý k základni obmotáme okolo prikrytej plnky. Vznikne taký malý croisant.
to sa mám vrátiť do školských lavíc...:D:D:D aby som pri pečení tvojej čínskej pomsty vedela, kde základňa, prepona, odvesna a ťažiško atď

s pytagorovou vetou by som si náhodou nevystačila??? :D:D:D
:p to máš za tú koštovku :p
prosím o dôkladnejšie ujasnenie pracovného postupu
Hlinkovx
19.03.05,12:48
Emily...musím ti vysloviť pochvaľu..tie koláčiky sú super....!!!!!!
tonkat
19.04.05,15:30
Čínske rožky
ani náhodou neviem prečo sa tak volajú, keď sú rýdzo slovenské. Sú skoro nepokaziteľné, ale dlho nevydržia ( u nás ani nevychladnú) :D:D:D

pol kg hl.múky
2 kocky droždia
1 dcl oleja
3 lyžice kryšt. cukru
3dcl mlieka-zohriať
trochu soli
Dáme do misky muku a všetko ostatné, droždie v prostriedku zalejeme mliekom, aby podkyslo. Spracujeme cesto. Nemusí dlho kysnúť.
Rozdelíme na 6 častí.
Z každej rozvaľkáme koliesko, ktoré rozrežeme na 8 častí-trojuholníčkov. Na základňu trojuholníka dame plnku a prekryjeme rožkami pri základni v ťažisku trojuholníka a vrchol protiľahlý k základni obmotáme okolo prikrytej plnky. Vznikne taký malý croisant.
Potrieme rozšľahaným vajíčkom, necháme podkysnúť a pečieme. Nedávame blízko k sebe aby sa nepolepili.
Plnka: ľubovoľná - orechy, mak, tvaroh,lekvár...
:p :p :p :p :p :p :p :p :p :p
A vajíčka tam nejdú!!!!! Ešte som nerobila kysnuté cesto bez vajca.
Hlinkovx
19.04.05,16:39
no..ja som to robila presne podľa receptu od EMILY...a boli super...
a bez vajíčok
emily
19.04.05,17:33
presne tak ako vraví Silvia ...nejdú tam vajíčka...a ja robím bežne kysnuté bez vajíčok:)