ormika
15.11.05,07:38
Dobrý deň, prosím vás má niekto skúsenosti s varením v parnom hrnci? Aj k tomu nejaké recepty? Hrniec máme už dva roky, no žiaľ nevyužitý. Ďakujem.
evina
15.11.05,07:47
Dobrý deň, prosím vás má niekto skúsenosti s varením v parnom hrnci? Aj k tomu nejaké recepty? Hrniec máme už dva roky, no žiaľ nevyužitý. Ďakujem.
Je to najlepšia vec v kuchyni. Varím v tom úplne všetko, príprava je taká istá ako aj v klasickom hrnci pre polievky aj príprvu mäsa, len čas varenia je kratší-podľa návodu a postupne podľa zvyku.
brm
15.11.05,07:50
baby, máte na mysli tlakový hrniec?
evina
15.11.05,07:54
baby, máte na mysli tlakový hrniec?
ja áno, kuchtu
beatap
15.11.05,07:59
to parný hrniec je niečo iné, nie? .... kuchtu poznám, je to super vec, v tej varím už roky všetky mäsá, polievky, strukoviny, ale parák, to nie je také to niečo na zdravú výživu, čo sa všetko varí len nad parou, také niečo akoby dvojitý hrniec????? .. neviem, pýtam sa
evina
15.11.05,08:04
Ja som nad tým vôbec neuvažovala, priznám sa - to asi preto, že kuchtu tak zbožňujem:D. Ak je to ten parný hrniec, tak tam varím všetku zeleninu a zemiaky a ochuťujem po dokončení.
ormika
15.11.05,08:45
No, práveže mám na mysli fakt parný hrniec. Naspodok sa dá voda, potom na seba do takých mištičiek napr. zemiak, mäso, nadstaví sa určitý čas varenia, resp. parenia a varí sa. Robila som v tom len zemiaky, kuracie rezne na prírodno, lebo inak sa tam nedá a parila som tam zeleninu. Všetko bolo výborné!!! A ešte k tomu aj bez soli a slané to bolo dosť. Len ma už nič nenapadá čo by sa v tom dalo ešte urobiť, tak preto sa pýtam na vaše rady a skúsenosti.
Evaman
15.11.05,10:18
Prekvapenie z hrnca

poschodový parný hrniec, 1 kurča, slanina, vegeta, čierne korenie, soľ, brokolica, zemiaky, menšie cibuľky, cesnak

Kurča naporcujeme na úhľadné kúsky, poukladáme do spodnej nádoby v parnom hrnci. Na každý kúsok kurčaťa položíme plátok slaniny. Posolíme, okoreníme a obložíme pokrájanou cibuľou a cesnakom. Na druhé poschodie hrnca poukladáme brokolicu a na kolieska pokrájané zemiaky. Za hodinu je jedlo hotové.

alebo toto :
http://66.249.93.104/search?q=cache:NCZpO6Ya2C0J:vesely.blog.sme.sk/c/6137/Losos-na-pare.html+parn%C3%BD+hrniec+recepty&hl=sk&lr=lang_sk
ormika
15.11.05,10:30
Evaman, veľmi pekne ďakujem, veď vlastne treba trochu fantázie a variť sa tam asi dá takmer všetko. Ale budem vďačná aj za ďalšie receptíky alebo odkazy na ne http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif
DanielaSL
15.11.05,18:12
Ja som zase dostala hlinený hrniec aj s jedným receptom. Jedlá sa majú v ňom pripravovať v rúre , nie na otvorenom ohni. Nemáte niekto recepty na dobroty, ktoré by sa v ňom dali pripraviť?
pyton
16.11.05,09:45
Ja mám taký "jednoposchodový" ikeácky parný hrniec. Varím v ňom hlavne zemiaky, tiež brokolicu, karfiól. Alebo parené buchty. Je to super, vitamíny sa nevyvaria do vody a je to rýchlo hotové. Vraj je to špagetový hrniec / keď sa voda naplní až povrch/, ale tie v ňom nerobím. A ten parný hrniec s mištičkami je tiež nerezový alebo aký, príp. kto ho vyrába?
ormika
21.11.05,12:08
Ja mám taký "jednoposchodový" ikeácky parný hrniec. Varím v ňom hlavne zemiaky, tiež brokolicu, karfiól. Alebo parené buchty. Je to super, vitamíny sa nevyvaria do vody a je to rýchlo hotové. Vraj je to špagetový hrniec / keď sa voda naplní až povrch/, ale tie v ňom nerobím. A ten parný hrniec s mištičkami je tiež nerezový alebo aký, príp. kto ho vyrába?

Ja mám parný hrniec s 3 mištičkami a sú z umelej hmoty alebo z takého niečoho. Je to dosť hrubé, tak rozbiť by si to nemalo. Všetky mištičky majú naspodu dierky a na najvrchnejšiu mištičku sa položí taký uzáver.
Mikolajova
21.11.05,12:19
Ak sa môže zapojiť neviete, ktoré hrnce sú dobré, myslím od akého výrobcu, čo si pri kúpe mám všimnúť.
zuzana
21.11.05,12:24
To by som potrebovala vedieť i ja...
ormika
21.11.05,12:31
V tomto teda poradiť neviem, 2-3 roky dozadu nebolo toho nejako veľa na výber. Dnes sa na ten parný hrniec doma pozriem, lebo je ešte zabalený v krabici, čo je asi veľká škoda. A s receptami asi fakt treba experimentovať.
ormika
15.03.06,16:32
Hrniec som vytiahla po veľmi dlhej dobe, lebo som mala chuť na parené buchty. Tak som si zarobila cesto, vykyslo..... a šup s buchtičkami do parného hrnca. Mňam! Výborné a jedna várka za 8-10 minút hotové. Ani neviem ako a buchty boli aj zjedené. A hlavne som nemusela sledovať či sú alebo nie. Pri ich parení som stihla ešte aj účtovať. Takže hrniec oceňujem až teraz v čase podania daňových priznaní. Taktiež som skúšala kuracie závitky. Kuracie prsia som potrela horčicou, naplnila syrom, šunkou, uhorkou, kúsok klobásy a slaninky, ani som to neosolila, ihlami zopla a dala do parného hrnca. Výborné! Bola som prekvapená ako je mäso dosť slané samo o sebe. Alebo to možno prešlo z tej náplne. Takže dobrú chuť v rýchlovarení.:)
VERONIKA6
21.03.06,11:55
Práve som objavila tému "Parný hrniec". Tento mám aj ja, aj ho používam, no nikdy ma ešte nenapadlo, že by som v ňom robila parené buchty. Ďakujem za radu a určite vyskúšam.
kendy
05.04.06,15:48
Poraďte aj mne. Tiež si chcem kúpiť parný hrniec. Aký máte, taký čo sa zapojí do el. siete a naparuje, alebo nerezový, ktorý sa normálne postaví na sporák? Ja mám doma el. sporák, dosť starý a váham, či kúpiť parák nerezový alebo ten čo má svoju zástrčku...
martinka2103
18.12.07,09:26
Ahojte,

chcela by som si kupit parny hrniec, viete mi odporucit co by som mala sledovat, aky material, ake prislusenstvo by mal mat?

Dakujem
Tinau
02.02.08,13:50
Ja som si kúpila na Vianoce Tefal vitamin + a som s nim max. spokojna, robim v nom fakt skoro vsetko, zeleninu, maso, zemiaky, ryzu, kuskus, strukoviny, cestoviny, parky, parene buchty.... uz ma ani nenapada, ale je velmi malo veci, ktore sa v nom nedaju robit.
Vyhoda je v tom, ze to je ovela rychlejsie ako normalne varenie a daju sa robit tri jedla naraz lebo mam tri nadstavce. Da sa v nom aj zohrievat. A okrem toho je to zdravy sposob pripravy jedla.

Tak drzim palce:cool:
luciaq
07.02.08,08:00
ahojte, vcera nam prisiel parny hrniec Tefal VC 100130 Ultra Compact, ale dost ma zarazilo,ze tam nie su ziadne recepty, takze nevieme ani ako pripravit ryzu, kolko vody mame dat, ak mate niekto skusenosti, uvitala by som nejake rady. dakujem vam, a mozte pridat aj par receptov. dakujem lucia
Ludmila Pavelova
12.02.08,20:36
Ahoj Lucia
Ja som dostala,,parák" od dcéry na Vianoce a skusam v nom varit vsetko.Ryžu varim ako bežne,t.j. ako obvykle je preplachnem vodou,dam ju do prislušnej misky ktoru maš pri hrnci na ryžu,osolim ju a zalejem vriacou vodou tak,aby bola voda aspon 1-2 cm.nad ryžou.Nastavim si čas.....a potom ochutnam.Ked je mäkká,tesim sa ze sa mi to podarilo:) prajem dobru chut
luciaq
13.02.08,09:33
dakujem za radu, my sme k tomu nemali ziadny navod,takze stale este testujeme, zeleninka je tam vyborna aj ryza sa nam na druhy krat uz podarila.:D:D
viktorviktor
22.02.08,20:21
Ja som zase dostala hlinený hrniec aj s jedným receptom. Jedlá sa majú v ňom pripravovať v rúre , nie na otvorenom ohni. Nemáte niekto recepty na dobroty, ktoré by sa v ňom dali pripraviť?

mám v ruštine, keď máš ešte hrnček a záujem :D ozvi sa, pohľadám
janaGT
26.06.08,17:35
pridá ešte niekto recepty?
kukučka
09.07.08,10:25
janaGT
09.07.08,10:31
veru zišli by sa, zatiaľ som našla toto
http://domacnost.sme.sk/c/3334181/Tefal-Vitamine-Plus-chutne-a-zdrave-varenie-v-pare.html

práve tento parný hrniec som si kúpila
Katy a R
11.07.08,20:17
Moje niekoľkoročné skúsenosti takéto ... výborná zelenina, výborné zemiaky .... normálne celé sa môžu dať. Aj ryža je dobrá. S mäsom to už nie je ono... ešte tak hydina, ale pre človeka zvyknutého na klasickú stravu je to nejedlé. možno by pomohli nejaké omáčky, alebo čo (aj v tom teste odporúčajú), ale u nás to neprichádzalo do úvahy (zo zdravotných dôvodov) ... tak neviem
Ryby som nerobila.
vieroslava
14.07.08,16:36
Opražím na oleji (masti, masle) cibuľku do sklovita, na to vyklopím prepláchnutú ryžu a zalejem vodou v pomere 1 diel ryže : 1,5 dielu vody. Ochutím soľou a od začatia syčania stíšim a nechám variť 10 min. Potom vypnem a nechám to dovariť, kým tlak neklesne - cca 10 min.





Doplnenie: Ospravedlňujem sa, zle som si prečítala tému. Tento recept je do tlakového hrnca.
janaGT
14.07.08,16:40
Opražím na oleji (masti, masle) cibuľku do sklovita, na to vyklopím prepláchnutú ryžu a zalejem vodou v pomere 1 diel ryže : 1,5 dielu vody. Ochutím soľou a od začatia syčania stíšim a nechám variť 10 min. Potom vypnem a nechám to dovariť, kým tlak neklesne - cca 10 min.

Vieri, ty tu opisuješ asi tlakový hrniec - kuchtu... nie náhodou?
vieroslava
15.07.08,06:21
Och, vážne, sorry, zle som si to prečítala. Máš pravdu, to je recept do tlakového hrnca.
diry
01.11.08,17:31
Kúpil som si parný hrniec MOULINEX AMA543, ale je tiež bez receptov - ryžu som skúšal iba od oka (tá nádržka je fakt malá-iba na 1 1/2 hrnčeka). Ten krúžok na koreniny je dobrý, ale vôňa prestáva po vychladnutí-neprejde až tak dobre do potravín. Zemiaky a zelenina sú perfektné, ale mäso a kysnuté knedle som ešte neskúšal. Skúšal som hľadať recepty na nete, ale bez úspechu. Má niekto skúsenosti, nápady.... čo s hrncom sa dá všetko robiť?
ajuschka
15.07.09,12:43
mám v ruštine, keď máš ešte hrnček a záujem :D ozvi sa, pohľadám

z rustiny prelozime, nema problema :)
kukučka
25.07.09,14:20
už som dávala aj foto do témy pekáreň - pripravím v nej kysnuté cesto a v parnom hrnci uparím odrazu dve knedle - cca 20 minút
Rozalka
25.07.09,16:36
Ja som zase dostala hlinený hrniec aj s jedným receptom. Jedlá sa majú v ňom pripravovať v rúre , nie na otvorenom ohni. Nemáte niekto recepty na dobroty, ktoré by sa v ňom dali pripraviť?
Myslíš ten "rímsky hrniec"?
Ja v ňom pečiem všetky druhy mäsa aj zemiaky, opečie sa chutnejšie. Len sa nesmie máčať v jarovej vode, nabral by vôňu prípravku.


Prekvapenie z hrnca

poschodový parný hrniec, 1 kurča, slanina, vegeta, čierne korenie, soľ, brokolica, zemiaky, menšie cibuľky, cesnak

Kurča naporcujeme na úhľadné kúsky, poukladáme do spodnej nádoby v parnom hrnci. Na každý kúsok kurčaťa položíme plátok slaniny. Posolíme, okoreníme a obložíme pokrájanou cibuľou a cesnakom. Na druhé poschodie hrnca poukladáme brokolicu a na kolieska pokrájané zemiaky. Za hodinu je jedlo hotové.

alebo toto :
http://66.249.93.104/search?q=cache:NCZpO6Ya2C0J:vesely.blog.sme.sk/c/6137/Losos-na-pare.html+parn%C3%BD+hrniec+recepty&hl=sk&lr=lang_sk

Ja som za každú pomôcku v kuchyni, no zatiaľ som nezistila, či okrem diétnej prípravy je na tomto hrnci dačo dobré.
Napr. neviem, či na uvarenie ryže treba onakvejší hrniec?

Možno sú to super veci, no v panelákovej kuchyni je toho miesta akosi málo, mám dosť malú pracovnú dosku (zmyslela som si, že rúra musí byť vo výške očí, aby som sa nemusela k pečeniu skláňať a tak si ušetrila chrbticu), medzi dverami do špajze a oknom je toho miesta tak málo, že som rada, že sa mi vedľa "fénovacieho" hrnca (tak pomenovali moje deti, keď boli menšie, teplovzdušnú rúru) zmestila ešte pekáreň ...
Apropo - stránka nefunguje.
jenny7
06.08.09,07:44
Ja som si kúpila na Vianoce Tefal vitamin + a som s nim max. spokojna, robim v nom fakt skoro vsetko, zeleninu, maso, zemiaky, ryzu, kuskus, strukoviny, cestoviny, parky, parene buchty.... uz ma ani nenapada, ale je velmi malo veci, ktore sa v nom nedaju robit.
Vyhoda je v tom, ze to je ovela rychlejsie ako normalne varenie a daju sa robit tri jedla naraz lebo mam tri nadstavce. Da sa v nom aj zohrievat. A okrem toho je to zdravy sposob pripravy jedla.

Tak drzim palce:cool:


ahojte, chcem sa spýtať, má s tým ešte niekto nejaké skúsenosti? chcem si aj ja kúpiť parný hrniec a tefal si myslím, že je dobrá znáčka, čo sa týka kuchyne...nechce sa mi moc sledovať nejaké parametre prípadne rôzne veci okolo toho, radšej stavim na skúsenosti poraďakov;) čo by ste mi tak poradili,pre akú značku sa má rozhodnúť?? vopred ďakujem za rady.
Zdenka 0705
07.01.11,12:00
Je to téma stará, ale predsa nebudem zakladať novú.
Dnes som prvý raz varila v parnom hrnci, ktorý som kúpila pred vianocami. Z opatrnosti zatiaľ len zemiačky a brokolicu. Mala som problém, či soliť alebo nie, nakoniec som urobila dobre, keď som nič nesolila. Na tanieri už len zálievka z ochuteného jogurtu, soľ vôbec nechýbala. :)
Píšem však preto, lebo by som privítala aj ja nejaké nové, dobré recepty, samozrejme aj na mäsko.
Nejaké som našla na nete, tak prikladám link, ak vyskúšam aj niečo nové, napíšem.
http://varecha.pravda.sk/recepty/kuracie-zavitky-s-hubovou-omackou-fotorecept/9822-recept.html
http://varecha.pravda.sk/recepty/masova-rolada-s-cukinou-v-parnom-hrnci-fotore/8598-recept.html
http://varecha.pravda.sk/recepty/plneny-kelovy-list-s-rajcinovou-omackou-foto/11212-recept.html
Zdenka 0705
10.01.11,12:59
Vidím, že nikomu sa nechce variť, resp. pariť ;) v parnom hrnci.
Dnes som vyskúšala tú roládu z mletého mäsa, a môžem prehlásiť, že je vynikajúca. Kto máte ovšem radi mastné jedlá, tak to nebude nič pre vás. ;):)
Recept som obmenila z dôvodu niektorých ingrediencíí ktoré som nemala, alebo naopak mala.
Najprv som si pripravila plnku z cukety, ktorú som mala od leta zmrazenú, nakrájanú na kocočky. K cukete som pridala uvarenú pohánku /tiež môj zmrazený polotovar/, bazalku, 3 strúčiky cesnaku, soľ, a korenie podľa chuti, ja mám veľa všakovakého, napr. čubrica, peperoncino, bazalka, mleté čierne korenie/ a primiešala asi 2 PL bieleho jogurtu.
Mäsa som nemala veľa, takže som ho nastavila 2 PL ovsených vločiek namočených v troške sladkej smotany, pridala vajíčko, cibuľu, cesnak a zase korenie podľa chuti, teraz aj majoránku a drvenú rascu, chuťovo niečo ako na fašírku.
Nakoniec som nerobila plnenú roládu, ale "plnku" s mäsom som spolu zmiešala, zahustila ešte jedným strúhaným rožkom a urobila dve roládky. Pre oko som aspoň do prostriedku pridala strilizovanú kápiu.
K tomu zemiaky, posypané rozmarínom, ktorý som včera obstrihala.
Zemiaky sa parili 20 minúť a roláda ešte o 15 min viac.
Nabudúce nechám roládky trošku vychladnúť, kým ich rozbalím, jedna trošku praskla.
Je to moje tretie v poradí jedlo z parného hrnca, môžem len doporučiť, ostatné je na vás.
Ja som si teda pochutila.
janaGT
10.01.11,13:27
šikulka ...
skvrnka
10.01.11,14:18
Veľmi uvítam otvorenie tejto témy a najmä recepty, pretože mám v poličke parný hrniec uložený. Teraz by bolo jeho použitie veľmi aktuálne z dôvodu, že môj novoročný záväzok od 1.1. je schudnutie. A mám s ním už jednu veľmi dobrú skúsenosť, je taký obyčajný, lebo ho mám už asi 6 rokov, a kupila som ho vtedy práve kvôli diete, a musím potvrdiť, že nesklamal, pred 6 rokmi som schudla cca 7 kilo. Samozrejme tie recepty robené v parnom hrnci niekedy treba trochu pre účely chudnutia upraviť.
Zdenka 0705
10.01.11,14:30
Súhlasím, varenie v parnom hrnci je v súlade nielen so zdravou výživou /znížený obsah tuku, nepridávame zbytočne iný tuk, ako pri smažení či pečení, alebo dôležité živiny sa nerozpustia vo vode ako pri varení/, ale ako hovoríš, je to aj varenie pri redukcii hmotnosti.
Ja som si ho kúpila hlavne kvôli zdravému vareniu, mám vysoký cholesterol a zrejme aj špatné trávenie, býva mi z tučných jedál ťažko. Tebou spomínané zníženie váhy je len k dobru tohoto typu varenia... aspoň pre mňa určite :)
daria29
10.01.11,20:54
zapojim sa do temy parny hrniec- zacala som tak tiez skusat nieco v pare, ale v micro. zatial zeleninu, ale musim ju narezat na rovnake kusky, lebo potom nieje jednako uvarena,dalej sa hovor9 ,ze ma byt trochu chrumkava, tak tiez je dobre dat do vody kocku masox, potom jedlo dostane inu chut.je jasne, ze sa musia pouzivat na dochutenie rozne dresingz,omackz, velmi dobr8 jetak tiez zeleninova fasirka,file.no skusam,ucim sa do smrti....
xxxpower2
29.01.11,13:39
No tak my sme kupili parny hrniec Philips hlavne kvoli dcerke (teraz ma 5 mesiacov aj 9 dni),ale kupili sme aj Tefal ActiFry a mozem povedat,ze uz obycajne hranolky s fritezy nechcem
Sarah28
02.03.11,09:33
Ahojte, zaujíma ma koľko minút varite zeleninu ( napr. uhorky, paradajky, papriku) ďakujem.
Mypa
05.03.11,14:32
Ahojte, kúpila som si parný hrniec a odskúšala pár receptov. Ak máte niekto dáke recepty budem veľmi rada.
Mypa
05.03.11,14:38
Kuracie prsia naklepeme, osolíme a okoreníme. Pripravíme si plnku: Uvarenú brokolicu nakrájame na kúsky, pridáme nastrúhaný syr, šunku a vajce. Na potravinársku fóliu položíme kuracie mäsko, potrieme plnkou a pomocou fólie urobíme rolku. Zabalenú vo fólii dáme do parného hrnca na prvé poschodie. Na druhé dáme podľa chuti zeleninu a na vrchné ryžu. Prajem dobrú chuť.
lujza.j
05.03.11,15:20
osky
06.03.11,19:34
Poraďte aj mne. Tiež si chcem kúpiť parný hrniec. Aký máte, taký čo sa zapojí do el. siete a naparuje, alebo nerezový, ktorý sa normálne postaví na sporák? Ja mám doma el. sporák, dosť starý a váham, či kúpiť parák nerezový alebo ten čo má svoju zástrčku...

otazka bola polozena uz davno,ale podelim sa o skusenost.
ja mam doma original parny hrniec,myslim ze bol objednany z neckermanu,ma vlastnu zastrcku a 2 nadobky,velmi dobry,lahko sa cisti aj obsluhuje......neviem preco sa mi vsak pokazil,a musela som ho vyreklamovat.
pokial mi poslali novy,zohnala som si nerezovy parak,ktory mi pasuje na jeden hrniec a na to aj pokrievka z toho hrnca a je to tiez super.
medzicasom mi uz poslali novy parny hrniec a tak doma mame ten a ked sme vo Viedni,pouzivame ten parak s normalnym hrncom.:)
je jedno ci si kupis to ci ono,obe urobia rovnaku sluzbu.
ale ak je sporak stary a hreje pomaly,lepsie bude kupit normalny parny hrniec ako parak.usetris cas aj spotrebu energie.
ja to pouzivam vyslovene na zemiaky alebo zeleninu.
ale vidim,ze carovat sa da aj tu vseljako.
celkom prvy parny hrniec som mala z eduscha,mal len jednu nadobu a hrniec bol keramicky,pouzivalo sa to priamo na sporaku.
skusala som tam uparit knedlu a nedopadlo to dobre-hoci som sa drzala navodu,cesto sa prilepilo na nadobku a niektore dierky sa stiekli dokopy,nadobka ostala celkom znehodnotena ,aj som ju veru vyhodila.takze ja zoedne parene buchty v tom robit nebudem.....;)
rdb
08.03.11,15:28
Dezert z parneho hrca. Potrebujeme broskyne mandle praskovy cukor. Mandle s praskovym cukrom dame do mixera a rozmixujeme na kasu a z masy spravime gulicky. Broskyne rozpolime a vyberieme kostku. Do diery po kostke vlozime orechove gulicky. Parime 25 az 30 minut. Horuce ulozime na tanier a pridame vanilkovu zmrzlinu. Mozeme aj preliat rozmixovanymi malinami. :)
Mypa
09.03.11,05:56
otazka bola polozena uz davno,ale podelim sa o skusenost.
ja mam doma original parny hrniec,myslim ze bol objednany z neckermanu,ma vlastnu zastrcku a 2 nadobky,velmi dobry,lahko sa cisti aj obsluhuje......neviem preco sa mi vsak pokazil,a musela som ho vyreklamovat.
pokial mi poslali novy,zohnala som si nerezovy parak,ktory mi pasuje na jeden hrniec a na to aj pokrievka z toho hrnca a je to tiez super.
medzicasom mi uz poslali novy parny hrniec a tak doma mame ten a ked sme vo Viedni,pouzivame ten parak s normalnym hrncom.:)
je jedno ci si kupis to ci ono,obe urobia rovnaku sluzbu.
ale ak je sporak stary a hreje pomaly,lepsie bude kupit normalny parny hrniec ako parak.usetris cas aj spotrebu energie.
ja to pouzivam vyslovene na zemiaky alebo zeleninu.
ale vidim,ze carovat sa da aj tu vseljako.
celkom prvy parny hrniec som mala z eduscha,mal len jednu nadobu a hrniec bol keramicky,pouzivalo sa to priamo na sporaku.
skusala som tam uparit knedlu a nedopadlo to dobre-hoci som sa drzala navodu,cesto sa prilepilo na nadobku a niektore dierky sa stiekli dokopy,nadobka ostala celkom znehodnotena ,aj som ju veru vyhodila.takze ja zoedne parene buchty v tom robit nebudem.....;)

No ospravedlňujem sa ale neskoro som si všimla ale aj tak veľmi pekne ďakujem za všetky recepty
Dáša_
10.04.11,18:04
Testujem parný hrniec - dnes som robila trojake bochníčky varené v pare. originál sú to čínske recepty

Kysnuté cesto: 0,5 kg hladkej múky, pol kocky kvasníc, cca 250 ml vlažnej vody, lyžička soli, troška cukru do kvásku. Klasika kvások, vypracujeme cesto, necháme nakysnúť.

Ja som toto množstvo delila na tri časti
Z prvej časti som robila neplnené bochníčky - vykysnuté cesto vyvaľkať na tenko, natrieť olejom, posypať soľou a korením. Zatočiť do pevnej rolády. Tú nakrájať asi na 3 cm kúsky. V strede tieto kúsky zatlačiť napríklad ručkou varešky, čím sa konce otvoria ako kvety. Pripojím obrázok priamo z hrnca, snad vidieť.

Do plnených bochníčkov som dávala dvojakú plnku:
- mleté mäso okorenené a zmiešané s nastrúhaným zázvorom
- obvarený špenát (mrazené listy) zaliate vriacou polievkou, nakrájané na malé kúsky a zmiešané s tuhou praženicou

cesto som rozvalkala a plnila v podstate ako parené buchty. Akurát som sa snažila, aby to vyzeralo ako mešce.

Parila som cca 13 minút, podávala som k tomu smotanovú omáčku
Zdenka 0705
10.04.11,18:11
Dáška, tak to je paráda, na sladko moc nemusím, ale toto skúsim, potom dám vedieť, ako dopadlo. Myslela som, že máš iný typ parného hrnca, taký mám aj ja :)
Dáša_
15.04.11,18:50
Kurča varené v pare
Spodne kuracie stehna som uložila do misky na ryžu. Okolo som dala asi 6 veľkých šampiňónov pokrájaných na polovicu, "klátiky malého póru" .Posypala som to asi lyžičkou soli, pol lyžičkou mletej rasce a nadrobno nakrájaným pórom. Celé som to pokvapkala asi dvoma lyžicami tvrdého alkoholu. Parila som najskor 25 minút. Zdalo sa mi málo, tak som este 15 minút pridala.
Po skoncení bolo v miske dosť šťavy. Rozmixovala som ju spolu so sampiňónmi a pórom a trochou smotany
Po pravde, maso bolo fajn, ale v omáčke mi vadila tá rasca. Nabudúce ju nedám vôbec a možno skôr pridám viac zázvoru. A ak nemá niekto rád chuť vareného póru, tak tiež pridávať do omáčky postupne.

Na nedeľu chystám kačacie prsia a stehno na pare, tak som sama zvedavá, ako to dopadne.
Dáša_
17.04.11,14:19
Kačacie prsia a stehná na pare

Umyté kúsky kačky som natrela zmesou 1 lyžička soli, 1 lyžička cukru, kúsok nastrúhaného zázvoru a lyžica sójovej omáčky. Celé to oddychovalo v chlade asi 2 hodiny. Potom v miske na varenie ryže som to pokvapkala alkoholom a naparovala asi 1 hodinu. V originál recepte sa malo naparovať 3 hodiny. Maso bolo makké, ale ja osobne by som tomu este aspon 20 minút pridala.
Ked bolo maso hotove, tak sa este prudko opieklo na oleji na vytvorenie kôrky.

U nás sa podávala s dusenou kapustou a knedľou - prirodzene parenou v hrnci :)

Z kačky ostalo hodne výpeku. Teda - vypečený tuk a voda
Zdenka 0705
17.04.11,14:21
Dáša, ten alkohol má akú úlohu pri tom naparovaní?
Dáša_
17.04.11,14:26
Dáša, ten alkohol má akú úlohu pri tom naparovaní?

netuším, písalo sa to v originál recepte.
Mypa
17.04.11,17:03
No ja používam alkohol pri varení aby rýchlejšie zmäklo mäsko alebo pre chuť. Ale v parnom hrnci som to ešte neskúšala. Ale môže to byť zaujímavé
Dáša_
26.04.11,13:15
Kuracie stehná v horčicovo-medovej omáčke.

Asi dve lyžice horčice (obyčajnej) a 2 lyžice tekutého medu som zmiešala a natrela tým umyté a jemne osolené spodné kuracie stehná. Nechala som asi hodinku odstáť a potom v parnom hrnci, v miske na ryžu som to parila asi 20 minút.

V rure som stehná zapiekla ešte asi 15 minút. Šťavu z kuraťa s medovohorčicocou omáčkou som zahriala a pridala trochu slakej smotany.

Závitky z kuracích pŕs

Kuracie prsia som narezala a vyklepala z nich väčšie rezne. Na každý rezeň som dala dva plátky surovej šunky, kúsok syra, zatočila a v miske na ryžu naparila asi 20 minút.

Potom som si urobila cestíčko z múky, mlieka, soli a sezamu. V tom som rolky namočila a ešte som to ľahko obalila v strúhanke. Vysmažila som to iba veľmi krátko. Nebolo sa totižto treba báť, či je mäso dobre prepečené.
mr2
29.08.11,20:11
ahojte, to je nieco ako rura? hodim tam napr. z obchodu bravcove rezy a ono sa to urobi? a je to velmi zdrave kedze tam nieje olej ani maslo ani nic? dobre to chapem?
lujza.j
29.08.11,20:41
ahojte, to je nieco ako rura? hodim tam napr. z obchodu bravcove rezy a ono sa to urobi? a je to velmi zdrave kedze tam nieje olej ani maslo ani nic? dobre to chapem?

http://www.google.sk/search?q=parn%C3%BD+hrniec&hl=sk&biw=998&bih=623&prmd=ivns&source=lnms&tbm=isch&ei=U_lbTue5KcmEhQfNnrEi&sa=X&oi=mode_link&ct=mode&cd=2&ved=0CCQQ_AUoAQ
kendy
29.08.11,21:47
ahojte, to je nieco ako rura? hodim tam napr. z obchodu bravcove rezy a ono sa to urobi? a je to velmi zdrave kedze tam nieje olej ani maslo ani nic? dobre to chapem?

No.. vlastne aj ano, ale musis pocitat s tym, ze ti to neosoli, neokoreni, nevyudi, nevypecie, neugriluje, akurat ti v pare maso zmakne... tak ako pri kazdej tepelnej priprave... pri vareni v pare je to zdravsie, ale treba to aj vediet, aby to bolo take, ako to mame radi - a presne preto je tu tato tema :)
gzb
16.09.11,18:01
Ahojte, kúpila som si parný hrniec a chcela by som poradiť nejaké fajnové receptíky. Robila som v ňom zatiaľ iba zemiaky, zeleninku a kuracinku. Má niekto nejaký overený recept? A počula som, že sa tam dá aj nejaká omáčka urobiť, ale neviem ako :((
lujza.j
16.09.11,20:20
bibia1
16.11.11,21:44
Parný hrniec si fakt neviem vynachváliť. Jediné, čo musíte spraviť, je pripraviť si suroviny, vložiť ich do paráka, zapnúť a potom už len servírovať. Žiadne miešanie, utieranie vykypeného jedla, postriekanej platne, stres, či mi to neprihorí a stáť pri sporáku 1 a pol hodiny. Proste naložíme parák a maximálne do hodiny môžeme jedlo servírovať. Nehovoriac o tom, že jedlo z paráka je nielen chutné, (neuveríte, ale až varením v parnom hrnci, som zistila ako naozaj chutí tá ktorá zelenina, zemiaky, dokonca aj cibuľka), ale hlavne zdravé. Kúpila som ho aj mojim rodičom, aby znížili cholesterol a tuky a tiež si ho nevedia vynachváliť. Takže, ak môžem, a niekto ešte stále váha, určite, ak môžte, parný hrniec si určite kúpte.

A nech sa páči, zopár mojich receptíkov:

http://varecha.pravda.sk/recepty/kuracie-medajlonky-nad-parou-fotorecept/21531-recept.html
http://varecha.pravda.sk/recepty/sampinonova-perinka-na-bielom-oblaciku-s-bal/21021-recept.html
http://varecha.pravda.sk/recepty/bravcove-pliecko-na-divoko-s-omackou-v-parnom-/21006-recept.html
http://varecha.pravda.sk/recepty/masova-rolada-s-rajcinovou-omackou-a-cestovi/20644-recept.html
http://varecha.pravda.sk/recepty/bravcove-plnene-roladky-v-parnom-hrnci-fotore/20507-recept.html
http://varecha.pravda.sk/recepty/kuracie-prsia-na-kari-v-parnom-hrnci-fotorecept/20154-recept.html
http://varecha.pravda.sk/recepty/granatiersky-pochod-z-parneho-hrnca-fotorecept/20034-recept.html
http://varecha.pravda.sk/recepty/bravcove-kare-s-lecovou-omackou-v-parnom-hrn/19878-recept.html
http://varecha.pravda.sk/recepty/bravcove-kare-na-horcici-s-hraskovou-ryzou-/19827-recept.html
http://varecha.pravda.sk/recepty/bravcova-pecen-v-parnom-hrnci-fotorecept/19670-recept.html
Zdenka 0705
17.11.11,06:43
super receptíky, za seba veľké ďakujeeem :)
bibia1
17.11.11,09:30
Zdenka 0705 som rada, že som potešila
ja sa tiež poteším novej inšpirácií, tak kľudne pridajte aj vy, ak máte svoje overené recepty - ďakujem
osky
17.11.11,17:19
mam takuto brozurku,este som nic zu tho neskusala,ale vyzera to lakavo.
vsetko su receoty na parny hrniec:

cuketova polievka s kozim syrom


6 malych cukiet
150g cerstveho kozieho syra
1 rostlaceny strucik cesnaku/nemusi byt/
8 listkov mäty
1/2 KL citronovej stavy
20g parmezanu/nemusi byt/
sol,korenie

-cukety umyt a nakrajat na kolieska
-spolu s cesnakom a mätou ich parit v parnej nadobe asi 20 min.
-vybrat vsetko do inej misky aj s cesnakom a mätou,pridat citronovu stavu,sol a korenie a ponornym mixerom rzmixovat
-podavat teple,vlazne ci studene,posypane parmezanom

-:mad:v recepte sa neuvadza,kedy sa pridava ten kozi syr,tak konstatujem,ze to zabudli spomenut alebo sa vlozi do hotovej polivky....:confused:
osky
17.11.11,17:26
hraskovy krem s balsamikovym octom a mätou


1 PL balsamikoveho octu
1PL cukru
320 g vyluskaneho zeleneho hrachu
1 cibula nakrajana na platky
650ml horuceho mlieka
trochu mätovych listkov nakrajanych na hrubsie
sol,korenie

-zmiesame ocot a cukor v panvici a dame roztopit,nechame aby vznikol tuhy karamel
-odstavime
-hrach a cibulu vlozime do parnej nadoby a parime 15 min.
-potom to vyberieme a rozmixujeme spolu s mätou a s horucim mliekom,ktore pridavame postupne
-mozeme preliat cez sitko,ale nemusime
-dochuti korenim a solou
-podava sa to hned teple s puar kvapkami balzamokoveho oct
osky
17.11.11,17:31
kacica na broskyniach


-2 kacacie prsia,alebo aspon 2 rezne z kacacich prs
-4 cerstve broskyne/alebo platky nakladanych broskyn v prirodnej stave/
-1 salotka
-stava z pol pomaranca alebo 3 PL pomarancoveho dzusu
-40ml portskeho vina
-4 klinceky
-som,korenie

-salotku nakrajat na drobnejsie
-broskyne osupat a nakrajat na platky
-mäso prerezat na mensie kusky
-mäso,salotku,broskyne a klinceky vlozit do naparovacej misky,preliat pomarancovou stavou a vinom osolit a okorenot
-parime podla potreby 15-20 min.

-kacku podavame preliatu trochou stavy
osky
17.11.11,17:42
skoricovo -medove kurca s repou a figovym parfait

-2 male biele repy/kvaky/pokrajane na tenko
-2PL pazitky
-4 nakrajane susene figy
-100g vyksotenych kuracich prs
-3PL medu
-2PL oleja z vlazskych orechov/moze byt napr.i slnecnicovy alebo tekvicovy/
-stipka skorice
-1KL cerstveho estragonu-nasekat na jemno
-4 platky varenej sunky
-sol,korenie,kuchynska nit

-repu a pazitku marinujeme v troche oleja
-okorenime a vlozime do parnej nadoby,usporiadame ju ako lupene do formy kvetu
-do stredu vlozime figy
-zmiesat 1PL medu s 1PL oleja z orechov,skoricu,korenie a estragon
-kuracie prsia vyklepat a natriet medovou zmesou
-kura zvinut a zabalit do sunky,pomozeme si kuchynskou nitou
-varime vsetko v pare asi 15 minut,tesne pred dohotovenim polejeme zeleninu lyzicou medu zmiesaneho s orechovym olejom
osky
17.11.11,17:51
Losos

-800g lososa
-citronove korenie
-morska sol
-4 PL olivoveho oleja
-1 zväzok jarnej mrkvicky aj s vnatkou
-50g masla
-1 KL cukru
-2 zltky
-4 listky nasekanej bazalky
-60ml bieleho vina
-40g masla
-bylinky podla chuti
-1 limetka

-karotku umyt a vnat odrezat cca 2 cm od konca mrkvy
-vlozit do parneho kosa a pokvapkat olejom
-lososa osolit,okorenit a pokvapkat olejom
-vlozit k mrkve
-parime spolu najviac 10 min.
-hotovu karoku este podusime v pabvici na masle a cukre,ale nemusime
--dat na tanier a ku nej hotoveho lososa

-medzitym ako sa nam pari mrkva s rybou,pripravime omacku:
-do misy vlizit zltky,vino.sol,limetkovu stavu a zamiesat
-po napareni lososa,dame misu na odokryty hrniec a vyslahame do hustej peny
-napokon este prislahat zmaknute maslo a omackou preliat mrkvu i lososa
osky
17.11.11,17:58
vlacny cokoladovy dezert

-100g kvalitnej horkej cokolady/64 a viac percent kakaa/
-50g mäkkeho masla
-3 vajcia
-85g praskoveho cukru
-35g hladkej muky

-cokoladu rozlamat a naparovat-zohrievat v nadobke na ryzu cca 10 min.
- pridat maslo a miesat,kym sa maslo nestopi
-z bielkov vyslahat tuhy sneh
-v inej miske vyslahat zltky s cukrom do pevnej peny
-opatrne vmiesat sneh,potom zmes cokolady a napokon muku
-zmes vyliat do 4 maslom vytretych zapekacich misticiek,alebo inych formiciek,cca po 150 ml
-na kazdu misticku polozit koliesko papiera na pecenie,potreteho maslom
-kazdu zakryt potravinarskou foliou a dat do naparovacej nadobky
-parit 30-35 min.
-uvolnit okraje a vyklopit
osky
17.11.11,18:00
-vsetky receptiky co som pridala su usposobene na parny hrniec tefal/tefal vitacuisine compact vs400330 /,ktory ma velku parnu nadobu a nad nu sa daju nastavit dve nadobky bez dierok-ja taky nemam,mam len tuto receptikovu brozurku....
bibia1
17.11.11,18:10
bibia1
17.11.11,18:11
takú podobnú brožúrku mám aj ja, a tiež som z toho ešte nič nerobila - rada skúšam svoje a stále nové recepty, myslím, že tu stačí len fantázia, dá sa v paráku robiť skoro všetko :)
bibia1
17.11.11,18:12
vlacny cokoladovy dezert

-100g kvalitnej horkej cokolady/64 a viac percent kakaa/
-50g mäkkeho masla
-3 vajcia
-85g praskoveho cukru
-35g hladkej muky

-cokoladu rozlamat a naparovat-zohrievat v nadobke na ryzu cca 10 min.
- pridat maslo a miesat,kym sa maslo nestopi
-z bielkov vyslahat tuhy sneh
-v inej miske vyslahat zltky s cukrom do pevnej peny
-opatrne vmiesat sneh,potom zmes cokolady a napokon muku
-zmes vyliat do 4 maslom vytretych zapekacich misticiek,alebo inych formiciek,cca po 150 ml
-na kazdu misticku polozit koliesko papiera na pecenie,potreteho maslom
-kazdu zakryt potravinarskou foliou a dat do naparovacej nadobky
-parit 30-35 min.
-uvolnit okraje a vyklopit


hm, toto vyzerá lákavo