M0NIKA
15.03.05,21:02
Ahojte všetci!

Blížia sa nám sviatky, kedy zasa množstvo gazdiniek vyhutuje, čo napiecť...
Tak som si dovolila založiť tému špeciálne veľkonočnú.
A aby som ju začala tak správne - receptom, tak jeden prikladám. Je to klasický recept na Veľkú noc a sú to fánky.
Na doske zmiesime:
40 dkg. hl.múky, 1 tvaroh, 2 vajcia, kúsok masla, 2 lyžice cukru, štipka soli, čaj. lyžička sódy bikarbóny, štamprlík rumu a smotanu, príp. kyslé mlieko.
Cesto vyvaľkáme na 3/4 cm a vykrajujeme kosoštvorce. Do stredu kosoštvorca narežeme dve čiary (aby fánka mohla pekne napuchnúť).
Pečieme v horúcom oleji (odporúčam fritézu) a ešte horúce obaľujeme v práškovom cukre pomiešanom s vanilkovým cukrom.

Ja robievam vždy dvojitú dávku, lebo je to mňam a vždy sa po nich iba zapráši.
Odporúčam a prajem dobrú chuť!
M0NIKA
17.03.05,20:32
Tuším je vidieť, že sa blíži 31. marec.
Nikto nemá čas pridať osvedčený veľkonočný recept?
Zuzka
17.03.05,20:55
Ja zvyknem napiecť "Oblíž prst", musím pohľadať recept
M0NIKA
17.03.05,21:03
Tak to som zvedavá čo z Teba vylezie, lebo názov mi pripomína "obzerance s makom" :p
Ivenka
17.03.05,21:39
Fakt to asi bude tento rok bez kolačov. Už som to oznámila rodine. Stále si myslia, že ma prehovoria.
ondrejvla
17.03.05,21:39
Keď sa pozrieš na Koláče, je tam aj veľkonočný recept - Veľkonočná pivná štrúdla, medzi Dia receptami, ktoré som pripojila.
Zuzana210
18.03.05,07:27
Toto asi nie je veľkonočné, ale hlavne je to rýchle:
15 dkg mletých orechov
15 dkg práškového cukru
5 dkg hrubej múky
1 celé vajce
Všetko zmiešať dokopy. Podľa receptu sa majú robiť rožky, ale ja vytláčam pečivo strojčekom na keksy, ale úplne najjednoduchšie sú len také hrudky. Pekne upiecť na vymastenom plechu. Chutí to celkom ako Parížske rožky a doma mi vždy odjedajú aj zo surového cesta.
Zuzka
22.03.05,23:39
Tu je recept na "Oblíž prst"

5 vajec vyšľahať s 5 lyžicami cukru, pridať 5 lyžíc polohr. výber. múky, trošku prášku do pečiva, príp. na hrot noža sódu bikarbónu. Cesto vyliať na plech a dať piecť do vyhriatej rúry.

Plnka: 5 žĺtkov, 1 Zlatý klas, 2 lyžice cukru, 1/2 l mlieka - všetko uvariť na hustú kašu a miešať do vychladnutia. Vyšľahať 250 gr masla a po troške pridávať vychladnutú kašu.
5 bielkov a 20 dkg cukru vyšľahať nad parou na hustý sneh.

Na cesto navrstvíme plnku, pridáme uvarený sneh z bielkov a nastrúhame čokoládu a necháme vychladnúť.
slavka1
24.03.05,18:38
Pridávam recert na veľkonočnú hrudku, syrek, syrec.

1l mlieka , 10 vajec soľ.

Všetko sa dá do hrnca , zmieša a za stáleho miešania pomaly privedei do varu, ak to začne hustnuť a robia sa hrudky , treba vypnúť. Potom si pripravte cedník s čistou utierkou alebo gázou , ktorú rozprestriete v cedníku , opatrne to vylejete a zaviažete necháte odkvapkať niekde zavesené / na klinci.../

Po niekoľkých hodinách / môže to byť napr. od večera do rána/ Vyberiete syrek z gázy .

Dobrú chuť , hodí sa k šunke , vajíčkam ,cvikle.

Veľa vody a vodky prajem.
Bibika22
24.03.05,18:52
Ja zvyknem napiecť "Oblíž prst", musím pohľadať recept
Strašne mám rada oblížprst. Je to samý cukor a vždy som z neho otrovená. Viem, že mi bude zle, ale nikdy neodolám. Takže všetkým želám veselú Veľkú Noc a neprejedzte sa.:) :p :)
Zuzka
26.03.05,13:22
Prikladám jeden rýchly recept, niečo podobné ako oblíž prst. Hlavne deťom veľmi chutí.
"Šomló halušky"
Upečieme piškótové cesto. Asi do jednej tretiny pridáme kakao, môžeme pridať za hrsť mletých orechov. Najprv vylejeme na pekáč žlté cesto a doňho povylievame kakaové, aby piškóta bola mramorová. Cesto upečieme, vychladnuté pokrájame na 3 rovnaké pláty. Prvý plát vložíme do formy, (ja to dávam do plastovej krabice od jogurtov, presne sa tam zmestí), piškótu polejeme rumovým sirupom a nalejeme časť vanilk. pudingu, položíme druhý plát, zopakujeme to isté a nakoniec aj tretí. Na vrchu musí byť piškóta zaliata pudingom. Necháme vychladnúť. Pred podávaním lyžicou vykrajujeme veľké "halušky", na ktoré dávame vyšľahanú šľahačku.
Rumový sirup: do hrnca dáme trošku vody, pridáme kryštál. cukor a trochu rumu, necháme prevariť.
Vanilkový puding uvarím zo zlatého klasu.
Kto chce, môže na puding pridať ešte nasekané oriešky, mandle, ovocie, podľa vlastnej fantázie.
:)
DanielaSL
28.03.05,15:21
Hoci sa nám v túto dobu sviatky končia, pripájam recept, ktorý mám veľmi rada.

Špaldové keksíky.


500 g špaldovej múky - je to múka veľmi zdravá
150 g trstinového cukru - rozmixovať ho
250 g masla
2 vajcia
muškátový orech , škorica mletá, klinčeky zomleté alebo rozdrvené -
množstvo nechám na každého podľa jeho chuti

všetko spolu zmiesime , necháme v chlade postáť,potom vyvaľkáme a vykrajujeme formičkou keksy. Pečieme 5-8 minút pri teple 180°C.


Za deň by sa malo zjesť 4-8 kusov. Je to zdravé maškrtenie, ktoré vraj dodáva energiu.
A to my - účtovníci, mzdári a ekonómovia po celý rok potrebujeme.
A navyše s tým nie je ani veľa práce.