Arleigh
03.04.09,11:43
Bigleoboy...
buď tak dobrý a nerob tu zo seba chrumkavého.Tie keci si nechaj pre niekoho iného.Ty si buď jeden s tých čo stále verí v tie sprostosti ako sa ti to vráti,alebo si jeden s tých čo na semionároch manipulujú a klamú.Tipujem to druhé. A je mi jedno čo na to odpovieš...lebo tipujem ,že ty by si mi stejne napísal...že si ten geniálny člen..bez paketu čo to vie a všetci su blbci a oni to nevedia.
Je to podvod a ty to dobre vieš!!! To nieje o názore...pretože je to podvod a pekne vymyslený.Proste ked ti ja nadrístam,že zarobíš tolko a tolko a pritom budem vediet,že to nemáš šancu dostat,lebo skusensoti hovoria jasnou rečou,že ludia si lístky nekupuju,že zaregistrovaní členovia zaregistrovaním svoju činnost končia a nechu listky ani nikoho pod seba nelanária,tak to vy dobre viete.A slubujete hory-doly.Ale jedna vec sa mi páčila :"si len chodiaca negativne mysliaca postava" -akokeby som počul tých chmulov vymývačšských na seminári.Neboj mna ste nedostali,ale mal som tej mne blízkej osobe dat po papuli ked si kupovala paket-tu ste dostali.fuj..sa budete smažit v pekle.
Arleigh
03.04.09,09:44
sorry za tie chyby hlave s a z.
Bigleoboy
03.04.09,10:54
Toto je úplne "sympatické"

vieš niektorým sa možno neľúbi, keď ich oblbnete a presvedčíte o výhodnosti systému - a neskôr prídu na to, ako je to v SKUTOČNOSTI

Ja som vobec teraz neobhajoval system v mojom prispevku vobec som tam o tom nic nespomenul........ja som skor poukazoval na spravani jedneho clena tohto fora, ktory tu pourazal nemalu cast naroda......a to sa mne nepacilo jeho vyjadrovanie........system firmy som vobec neriesil a prakticky mne je to uz jedno ake mate nazory su len vase nikto vam ich nezoberie....mrzi ma ze tato tema sa zmenila na nieco ine ako diskusiu to je vsetko......nema uz viac cenu sa tu vyjadrovat odomna uz posledny prispevok......majte sa krasne vsetci tu a zite dalej ako doteraz
Arleigh
03.04.09,11:34
To či nezmením slovo tupý národ za debilný národ...sa uvidí zajtra.

Inak Janko Slopa povedali,že slováci su geneticky sprostí.Možno by si mal jemu Bigleoboy napísat,že to tak nieje a že urazil celý národ.
stewe60
06.05.09,23:21
:)
Aj ja som si musel počkať , kým som pochopil o čo sa jedná - 3 mesiace som ignoroval známeho s ktorým sa stretávam raz do mesiaca -pracovne mi vozí prístroje a vždy mi niečo málo povedal...Kedže velmi rýchlo hovorí a málo zrozumitelne - prd som tomu rozumel ...Až jeho sms - ky z mobilu mi otvorili oči... to som zíral ako je to možné, také zúročenie vkladu? Tak som si dal tú námahu a zašiel som na jedno podujatie - celý princíp som za dve hodiny pochopil aj keď mi kopec vecí ešte nebolo jasných...tri noci som sa na nete zoznamoval s celým projektom aj s podmienkami atď... A vieš na čo som prišiel? Ten Hubert Friedl -zakladatel *******u - je génius - a podla mna by si zaslúžil " NOBELOVU CENU " za ekonomiku - také množstvo ludí, čo má možnosť ešte jedného,dvoch, troch,príjmov a s takou malou námahou - tak to ani politici nedokážu aj keby sa posr...
Je síce pravda, že ludia sú nevzdelaní a nemajú finančnú inteligenciu a celé si pletú s pyramídovými hrami... Ak niekto nevie rozlýšiť čo je hra a čo biznis , tak nech sa spýta alebo si preštuduje napr. R: Kyosakiho - má knihy pre začínajúcich podnikatelov... Hneď sa otvorí obzor aj pre ten najtmavší mozog...
Takže klobúk dole Pán Friedl - gratulujem... som za!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a každému nevygumovanému vrele doporučujem si preštudovať princíp aj metodiku ale aj podmienky a prezentáciu. aby sa nestalo , aby dospelý človek, len kôli neodborným názorom priatelov a známych jednoducho vynechal takúto fenomenálnu šancu a dovolím si pritvrdiť - TOTO JE JEDNO Z RIEŠENÍ NA HOSPODÁRSKU KRÍZU - obchody nemusia míňať na reklamu a predajcovia radi dajú percentá, tým ludom, ktorí sa angažujú a vytvoria si verných zákazníkov zo svojej rodiny a priatelov - takto si vygenerujú aj prémie , ktoré si celkom oprávnene zaslúžia ...
A čo má z toho *******? veď rozmýšlaj... 1% automaticky a 5% s ktorými disponuje a s fázovým posunom prerozdeluje -podla výkonu-resp. nákupov v konte pozícií - kde sa kasičky zhromaždujú...
nič to - Niekto na prácu používa rozum a niekto iné orgány ... ja preferujem ... mozog !!! Ahoj - zdar všetkým odvážlivcom a nebojte sa profitovať a študovať !!! pozdravuje štefan
Franta
08.05.09,15:29
Ten Hubert Friedl -zakladatel *******u - je génius - a podla mna by si zaslúžil " NOBELOVU CENU " za ekonomiku


TOTO JE JEDNO Z RIEŠENÍ NA HOSPODÁRSKU KRÍZUPlne s tebou súhlasím a tieto dve vety si mi priam z jazyka zobral ;)


Je mi ľúto tých, čo na tento systém len kydajú hnoj a nemajú najmenšej snahy aby si zistili všetky informácie o ňom.
Ak máte niekto záujem o informácie o tomto geniálnom systéme, máte záujem o vypočutie si prednášky a ste z Bratislavy, či z blízkeho okolia, ozvite sa mi. . .
tel. 0949 178 785, alebo ICQ: 465 210 758
:cool:
marosko01
15.05.09,20:00
Takze presli mesiace od zaciatku velkeho BOOMu, reklamnej kampane v Rakusku. Viete mi povedat, vy, ktori ste investovali do tejto "obrovskej prilezitosti" prve vysledky? ak dobre viem, minimalne musel mat zakaznik biznis paket, co je 2000 Eur a plus invistecia do kampane, co bolo 2200 Eur, teda dokopy 4200 Eur. Vie mi niekto povedat prve konkretne cisla po 7 mesiacoch? kazdemu sa naslubovalo minimalne 15 klientov a ze vraj nove nakupy budu padat ako dazd v aprili... Dakujem dopredu za informacie
Dawe
16.05.09,19:51
Pokial niekto čakal, že mu hneď budú padať peniaze, je naivný. Ja to odhadujem skor na niekoľko rokov, t.z. keď bude slušnejší príjem z klientov z kampane. A to musí každý dúfať, že systém sa bude ďalej vyvíjať, teda budú pribúdať noví nakupujúci a zároveň obchodníci. A zvlášť veľké reťazce. Myslím si, že systém bude k všeobecnej spokojnosti fungovať až vtedy, keď každý obchodník bude mať pri pokladni čítačku Cashback karty. Podľa mojich osobných skúseností ľudia ťažko menia doterajšie návyky, sposob nakupovania cez originál poukážky sa moc neuchytí.
buchač
16.05.09,20:35
Pokial niekto čakal, že mu hneď budú padať peniaze, je naivný. Ja to odhadujem skor na niekoľko rokov, t.z. keď bude slušnejší príjem z klientov z kampane. A to musí každý dúfať, že systém sa bude ďalej vyvíjať, teda budú pribúdať noví nakupujúci a zároveň obchodníci. A zvlášť veľké reťazce. Myslím si, že systém bude k všeobecnej spokojnosti fungovať až vtedy, keď každý obchodník bude mať pri pokladni čítačku Cashback karty. Podľa mojich osobných skúseností ľudia ťažko menia doterajšie návyky, sposob nakupovania cez originál poukážky sa moc neuchytí.

A skôr ide o myslenie ľudí , ako o návyky .
Tu ani tak nejde ani tak o návyky , ako o to , že na poukážky je potrebné mať aj nejaké investície ..
To znamená , že keď chceš kúpiť poukážky a tým pádom aj usporiť , je potrebné do toho zainvestovať .
No pri dnešných príjmoch našinca je to dosť problematické .
Investuješ do poukážok , ale tie môžeš použiť len vo vybraných obchodoch , benzínkach a aj lokalitách . To značí , že si predsa niekto z Hornej - Dolnej kúpi poukážky a na nákupy bude dochádzať bohvie kde .
To radšej pôjde za hranice všedných dní ..
Dawe
16.05.09,21:08
Úplne nesúhlasím. Predpokladám ,že každá domácnosť, ak nie sú úplné "socky", má nejaký rozpočet na mesiac. Potraviny, benzín, nájom, splátky a pod. Predpokladám, že vyše 70% (som strelil) domácností má nejaké finančné rezervy. Nakupovanie potravín, pohonných hmot a iné, predpokladám výdaje na každý mesiac, je to čiastka s ktorou každý musí dopredu počítať pri výplate. Aký je teda rozdiel, či túto čiastku miniem až v obchode, alebo za nákupné poukazy? Čo sa týka minimálnej hodnoty objednávky, nie je to horibilná suma, ktorá by musela finančne narušiť rodinný rozpočet. A tu sa vraciam k mojmu predošlému príspevku - je to hlavne o návyku nakupovať. ľudia sú zvyknutí nosiť v peňaženke hotovosť alebo minim. kreditku, málokto nákupné poukazy, navyše od roznych obchodníkov.
buchač
16.05.09,22:03
Úplne nesúhlasím. Predpokladám ,že každá domácnosť, ak nie sú úplné "socky", má nejaký rozpočet na mesiac. Potraviny, benzín, nájom, splátky a pod. Predpokladám, že vyše 70% (som strelil) domácností má nejaké finančné rezervy. Nakupovanie potravín, pohonných hmot a iné, predpokladám výdaje na každý mesiac, je to čiastka s ktorou každý musí dopredu počítať pri výplate. Aký je teda rozdiel, či túto čiastku miniem až v obchode, alebo za nákupné poukazy? Čo sa týka minimálnej hodnoty objednávky, nie je to horibilná suma, ktorá by musela finančne narušiť rodinný rozpočet. A tu sa vraciam k mojmu predošlému príspevku - je to hlavne o návyku nakupovať. ľudia sú zvyknutí nosiť v peňaženke hotovosť alebo minim. kreditku, málokto nákupné poukazy, navyše od roznych obchodníkov.

Len čo je to rezerva , aká výška ?
gbtkc
22.05.09,15:26
Pracujem v tejto oblasti par mesiacov - ak chces vediet viac napis mi.
Heni
22.05.09,15:56
Pracujem v tejto oblasti par mesiacov - ak chces vediet viac napis mi.
:eek: ale ved všetci chceme vedieť viac... ;)
Bigleoboy
07.06.09,17:15
:eek: ale ved všetci chceme vedieť viac... ;)

Nebojte sa vediet viac budete od 11. juna kedy sa spusti reklamna kampan na slovensku a zaroven aj v madarsku.......10. juna sa bude konat tlacova konferencia v Bratislave......som jeden z biznis partnerov ktory posobi v tejto firme uz rok
Tesim sa na tu kampan bude prebiehat v tv, radiach a na bilbordoch
kto by mal niake specificke otazky mozte mi napisat na maila
Majte sa:D
------------------------------------------------------------

Teda kde su ti vsetcia neveriaci? a ti co tu pisali svoje zmyslplne negativne nazory? co tu kritizovali az sa stranka cervenala? hadam Vam nepadla sanka, a mam pre Vas spatnu spravu......Lyon... funguje dokonale a kto nevyuzije aspon tu zakladnu myslienku bude sam seba okradat.....Prajem Vam skore si najdenie informaci a vela profitovania:D
Arleigh
13.06.09,10:59
Jako som fakt nepochopil z čoho sa tak vytešuješ?Akože keď si im prispel na reklamu a oni z peňazi paketarov robia reklamnu kampaň tak ta to uspokojuje???Radšej keby pripísali tolko rakušákov čo slubili a nie 2-och:eek: a aj to latentných!!!
Si srandista.

p.s
Videl si reklamu BMG zisk z rozumu?
Bigleoboy
14.06.09,13:29
p.sVidel si reklamu BMG zisk z rozumu?

To si piste ze som videl tu reklamu a nie len raz:D Najviac ma bavilo na nej ako na nu namotavali Slovakov na nesplnitelne kreditne uroky....clovek so zakladnym ekonomickym myslenim by to toho urcite nesiel mozno sa pytate preco?
jednoducho..... Ludia sa neradi ucia nove veci a myslia si, ze ked skoncia strednu alebo ucnovku, ze to konci a vsetko vedia...smola omyl.....svet financnictva je o dennom sa uceni a objavovani novych veci suvislosti.....Princip BMG ako sa tak radi na to obraciate spolu s Vasim fun klubom a je to uz Vas jediny kon:D je o niecom uplne inom....tak ako aj banky, poistovne a samozrejme aj BMG obchoduju na financom trhu po vacsine je to s akciami, obligaciami, realitami.....obchoduju s peniazmi klientov co si tam vlozili svoje peniaze.....myslite si ked mate peniaze v banke na osobnom ucte, ze su hned k dispozici?.......su to virtualne ciselka, banky tie prachy neustale tocia ........a dobre vieme ako take trhy funguju raz su v minuse a raz su v obrovskom pluse....jednoducho je to neistota......preto mna ako vystudovaneho ekonoma ta reklama bavila a nevenoval som tomu najmensiu pozornost.......kde firma co bezi teraz v telkach .......... neobchoduje na ziadnom financnom trhu so ziadnymi akciami....hospodari vylucne s rabatmi od obchodnikov a to je ta vec preco som investoval a investoval by som znova......bud ste pochopili alebo nie to uz moj problem nie je..........a dakujem za toho srandistu:D na cloveka co ma v zivote nevidel a nevie o mne nic mate sebaiste vyjadrovanie:D ano som srandista v sukromnom zivote ano uznavam, pretoze ja mam na to aspon dovod:D
S pozdravom

k tym rakusakom len tolko....chapem ze nemate informacie takze tvrdite co ste poculi pripadne videli........v upisovacom liste ktore prislo len biznis partnerom sa pisalo ze prve pridelovanie rakusanov zacne najneskor po pol roku po zacati reklamnej kampane nikde sa netvrdi ze ich ma byt hned 30 kusov.......takze keby ste mali informacie k tomuto urcite by Vam to neuniklo:D
Arleigh
14.06.09,15:04
Tým som BMG som chcel povedat,že verejná reklama v mediach nieje záruka serioznosti spoločnosti.Tým som chcel naznačiť,že to vytešovanie nad reklamami je jaksi mimo mísu.
Ja si myslím,že kažý rozumný človek dá od tohoto superkšeftu ruky preč! 1.)Pretože pokial sa nestane business partenerom tak sa baviť o nejakom profite je smiešne.Aj ja mám zakaznicke kartičky a žeby tom to vnímal ako business nepovedal by som.
2.)je to pyramída a tí čo do toho dali prachy za paket a za kampane si možu za 3-4roky gratulovat ak dostanu spat to čo do toho dali./Ak to lietadlo ovšem dovtedy nespadne,nakolko raz to padne a nebude to dlho trvat
Bigleoboy
14.06.09,17:54
Tým som BMG som chcel povedat,že verejná reklama v mediach nieje záruka serioznosti spoločnosti.Tým som chcel naznačiť,že to vytešovanie nad reklamami je jaksi mimo mísu.
Ja si myslím,že kažý rozumný človek dá od tohoto superkšeftu ruky preč! 1.)Pretože pokial sa nestane business partenerom tak sa baviť o nejakom profite je smiešne.Aj ja mám zakaznicke kartičky a žeby tom to vnímal ako business nepovedal by som.
2.)je to pyramída a tí čo do toho dali prachy za paket a za kampane si možu za 3-4roky gratulovat ak dostanu spat to čo do toho dali./Ak to lietadlo ovšem dovtedy nespadne,nakolko raz to padne a nebude to dlho trvat

Vazeny pan Arleigh......mat vase vestecke schopnosti by som veruze chcel vidite dalej do buducnosti ako samotni zakladatelia spolocnosti......vy musite urcite byt velmi inteligentny, sikovny a bohaty clovek pretoze vy viete co pride a podla toho mozte konat to je uplne super gratulujem vam:D ale ved my uz nehladame investorov to je uz uzavrete takze co riesit? staci len vyuzivat sluzby to je vsetko a hlavne bezplatne este raz opakujem BEZPLATNE....a pritom kazdym nakupom zrealizovanym cez nasu firmu mate zlavy ziadne body ale peniaze tak preco nie? a navyse tym prispievate ludom ktory to ozaj potrebuju........a to ma osobne naplna pretoze viem ze tym pomaham ludom zaostalych krajin..a clovek co ma srdce a nie je sebecky voci druhym ludom tak ten sa zaregistruje a bude nakupovat cez nas opakujem registracia je zadarmo
Ok to je vsetko z mojej strany s pozdravom
dragan.michal
14.06.09,18:24
hej, ale ked chcem niekoho pod seba a pomoct aby nakupoval lacnejsie tak mu musim zasponzorovat 10€ na jeho karticku :((
Bigleoboy
14.06.09,19:05
hej, ale ked chcem niekoho pod seba a pomoct aby nakupoval lacnejsie tak mu musim zasponzorovat 10€ na jeho karticku :((

jo to vim vsak to je jasne ved ten balicek ma hodnotu 20 eur 10 hradi firma a 10 euro my co registrujeme.....tych 10 eur je zanedbatelnych pretoze mate cosi potom z nakupov svojho kamarata a to sa vam vrati....navyse po urcitej dobe ked vasemu znamemu vznikne z nakupov 7 pozici tak tych 10 euro co ste dali pri registraci vam firma posle naspat na ucet....takze niet co riesit...este niake otazky?.......pre lepsie pochopenie odporucam vam co chcete mat pekne vsetko po poriadku vysvetlene navstivte info vecer je to zadarmo a navyse mate gratis obcerstvenie.....mesta kde sa konaju info vecere a v ktorych priestoroch najdete na stranke firmy pod polickom novinky/podujatia....a tam si date busines info myslim tam si najdete mesto kde to mate najblizsie a mozte z vesela ist si po informacie
M.Repák
14.06.09,19:30
A těch 10 EUR se vrátí hned jak kamarád utratí 2000 EUR na "přátelských bonusech". Nebo za 7 jeho pozic hned jak utratí 7000 EUR. Prostě hned.
Systém "vyhospodařování" pozic je tak jasné letadlo neboli pyramida, že nevidět to může jenom slepý. Jak můžete věřit, že si ze systému KAŽDÝ odnese 9x víc než tam za jeho nákupy přijde ??
Bigleoboy
14.06.09,19:35
A těch 10 EUR se vrátí hned jak kamarád utratí 2000 EUR na "přátelských bonusech". Nebo za 7 jeho pozic hned jak utratí 7000 EUR. Prostě hned.
Systém "vyhospodařování" pozic je tak jasné letadlo neboli pyramida, že nevidět to může jenom slepý. Jak můžete věřit, že si ze systému KAŽDÝ odnese 9x víc než tam za jeho nákupy přijde ??

tak isto tomu nechapem ja ako vy mozete nieco taketo napisat pokial nemate informacie........ako mozem tomu verit? jednoducho tak ze mne tak prislo :D a ja si skor beriem rady od ludi co tomu rozumia ako od tych co len kecaju to co ich napadne v hlave......a prax ma presvedcila nic viac nepotrebujem
karol.za
14.06.09,19:46
tak isto tomu nechapem ja ako vy mozete nieco taketo napisat pokial nemate informacie........ako mozem tomu verit? jednoducho tak ze mne tak prislo :D a ja si skor beriem rady od ludi co tomu rozumia ako od tych co len kecaju to co ich napadne v hlave......a prax ma presvedcila nic viac nepotrebujem

bigleoboy kedže tvrdíš že máš informácie,trošku som zvedavý ako si ich ty získal: buď absolvovaním business info,alebo business seminárom
s pozdravom karol
:):):):):)
Bigleoboy
14.06.09,19:53
bigleoboy kedže tvrdíš že máš informácie,trošku som zvedavý ako si ich ty získal: buď absolvovaním business info,alebo business seminárom
s pozdravom karol
:):):):):)

Super som rad ze konecne niekto sa zacal zaujimat aj o informacie......prvy krat som sa o tom dopocul pred rokom ked ma moj obchodny partner s tou myslienkou oboznamil.....ma to zaujalo tak sme dohodli termin a vzal ma do ziliny vtedy to bol este hotel Arthur na info vecer.....je tam tych informaci dost na prve pochopenie takze som siel este aj nabuduce.....kedze mam super sponzora tak som sa jeho pytal a on mi rad pomahal takze som systemu pochopil pomerne rychlo........a samozrjeme zvyysne informacie som sa dozvedel na busnis seminary
karol.za
14.06.09,20:25
.....kedze mam super sponzora tak som sa jeho pytal a on mi rad pomahal takze som systemu pochopil pomerne rychlo........
a nesponzoruješ teraz vlastne ty svojho sponzora ??? samozrejme že ho sponzoruješ! a teraz hladáš sponzorov sebe samému!
mal som možnosť zúčastniť sa,ale ako nestranná osoba,, info seminárov a aj biznis seminárov spoločnosti,poväčšine samozrejme nadnárodných a tiež boli pompézne,večere zadarmo,šampanské ale vždy to bolo o peniazoch,ale len o peniazoch tých čo sú na vrchole pomyselnej pyramídy
pozrel som si aj obchodných partnerov-samozrejme že sa pridajú,však jedno % nieje veľa,ale zvýši sa im predaj,aspoň si myslia,ale na druhej strane ,kto si kupuje ich produkty každý deň,alebo chodí do luxus reštaurácie každý deň???
takže layoness je podľa mňa pre tých čo majú dosti,ale chcú ešte viacej
s pozdravom karol
:):):):):)
M.Repák
14.06.09,20:45
tak isto tomu nechapem ja ako vy mozete nieco taketo napisat pokial nemate informacie........ako mozem tomu verit? jednoducho tak ze mne tak prislo :D a ja si skor beriem rady od ludi co tomu rozumia ako od tych co len kecaju to co ich napadne v hlave......a prax ma presvedcila nic viac nepotrebujem

Tak stručně vysvětlete ten zázrak zdevítinásobení peněz . Informací určitě máte dost. A pozor: musí se "vyhospodařit" KAŽDÁ !!! pozice (chápu, že postupně).
dragan.michal
14.06.09,20:59
obcerstvenie zadarmo? take ake bolo vcera v puchove? Tam chceli za prednasku 13 eur. A hodnota balicka? 20 eur? to myslis tu karticku a tych par papierov? Podla mna je to riadne nafuknuta bublina ktora spadne. Reklamnu kampan si platilo 4000 ludi( bisnis partnerov???).

Po dalsie: uz len to ze do tesca, hypernovy, OMV si musim kupovat tie poukazky ma odraza. Radsej mam hotovost. A nie nosit nejake "kuponiky na nakup".

A po dalsie. Peniaze sa mi zbireaju, fajn. Ale napr. konkurencia Absolute Card (www.absolute-card.cz) sa mi paci viac. Sice karta stoji 500 sk ale mam zlavu hned z nakupu.
danushka
14.06.09,21:09
A koľko tak asi stojí pár sekúnd reklamy v hlavnom vysielacom čase v TV ?
Bežný smrteľník si vie hneď zrátať, koľko to pompézne haló môže stáť ...

A nestačím sa diviť, že si ľudia v 21.storočí nechajú ešte vymývať mozgy !

ACH JAJ...
dragan.michal
14.06.09,21:22
tak pod 2 000 000 € to neslo,, jasne ze rataju ze sa im to vrati naspat, len ku prikladu ja byvam v Dolnom Kubine a tu su len 3 poskytovatelia zliav pre *******, nepotrebujem mat nejaku karticku na vracanie 1% z nakupu ked nemam u koho nakupovat. Po dalsie, nikde som nenasiel informáciu co z toho maju majitelia a akcionari *******
oluska_1
14.06.09,22:24
obcerstvenie zadarmo? take ake bolo vcera v puchove? Tam chceli za prednasku 13 eur

Bol si v Púchove 13.06.? Zrejme nie, lebo by si vedel, že to nebol infovečer, to bol štruktúrny seminár. A neplatilo sa 13,- eur ale 12,- eur a za tie si v plnej miere dostal občerstvenie a obed a mal si zaevidovaný nákup u obchodného partnera. Za prednášky si nezaplatil ani jeden cent, aj prenájom miestnosti zaplatil sponzor, ktorý stretnutie organizoval. Takže pozor na to, aké informácie alebo lepšie povedané dezinformácie zverejňuješ.
Na infovečeroch, ktoré hradí spoločnosť je občerstvenie (káva a minerálka) zdarma.
oluska_1
14.06.09,22:30
Po dalsie, nikde som nenasiel informáciu co z toho maju majitelia a akcionari *******

Toto je pre Teba dôležité? Mňa vždy zaujíma, čo mám z toho ja, či je to výhodné pre mňa a nie čo z toho má niekto iný. Keď nakupujem v obchode, tiež ma netrápi, že z každého môjho nákupu zarába nejaký obchodník, dôležité pre mňa je, že ja mám svoj tovar, ktorý som potrebovala.
oluska_1
14.06.09,22:54
A nestačím sa diviť, že si ľudia v 21.storočí nechajú ešte vymývať mozgy !Ak si nakúpim to, čo potrebujem, tovar mám doma a môj nákup bude v žrebovaní o kabriolet (bežná prax v dnešnom obchodnom svete), pokojne si nechám "vymývať mozog".
A obchodní partneri, u ktorých sa dá použiť casback card neustále pribúdajú, verím, že onedlho ich aj v Dolnom Kubíne bude viac ako traja. Je to v rukách ľudí z Dolného Kubína, ktorí tejto myšlienke uveria a pomôžu ju uskutočniť v praxi.
Len taká informácia o náraste počtu členov. Od začatia reklamy 11.6.2009 do dnešného dňa narástol počet členov spoločnosti o viac ako dvetisíc klientov. Momentálne už nás je takmer 74 tisíc a počet neustále stúpa. Myslíte si, že takýto počet klientov bude zaujímavý pre obchodníkov?
marjankaj
14.06.09,23:15
Ak si nakúpim to, čo potrebujem, tovar mám doma a môj nákup bude v žrebovaní o kabriolet (bežná prax v dnešnom obchodnom svete), pokojne si nechám "vymývať mozog".
A obchodní partneri, u ktorých sa dá použiť casback card neustále pribúdajú, verím, že onedlho ich aj v Dolnom Kubíne bude viac ako traja. Je to v rukách ľudí z Dolného Kubína, ktorí tejto myšlienke uveria a pomôžu ju uskutočniť v praxi.
Len taká informácia o náraste počtu členov. Od začatia reklamy 11.6.2009 do dnešného dňa narástol počet členov spoločnosti o viac ako dvetisíc klientov. Momentálne už nás je takmer 74 tisíc a počet neustále stúpa. Myslíte si, že takýto počet klientov bude zaujímavý pre obchodníkov?

74 miliónov by bolo lepšie. Slováci snažte sa. :cool:
Arleigh
15.06.09,01:04
Nebojte sa oni urobia kampaň....už Rakusko ukázalo,že je to neefektívne...zaregistrovali mrtve duše....Proste nekupuje skoro nik.
Ja som na 100% presvedčeny,že to zahučí po tých kampaňách,ked to business ovce prestanu dotovať.Už teraz sa mnohí zobúdzaju aku blbosť spravili a nechcu valit do dalších kampaní.Kydat na to samozrejme nekydaju,lebo ich nový ciel je dostat to čo do toho navalili-tak tíško čakaju.Samozrejme su aj hnupi čo nevytriezveli a dotuju dalšie kampane,akože budu milionári:-D
No a ked to prestanu dotovat a ked sa začne na plešatého smrada rakuskeho vyvíjat tlak,že viacerí začnu držkovať a lietadlu dojde palivo,zbalí si saky paki a položí tu firmu s hodnotou 2000Eur? do krachu a odíde si válat šunky...niekde do karibiku.A ked sa začne nudit a dostatočne to vychladne vymyslí zase genialnu tovareň na sny , na ktorej každý paketár získa zaručenie nie 9 násobok,ale povedzme 10 násobok.

p.s. A take J&T.... chudáci -hlupáci musia robit tažký business ....mat kamarátšafty s politikmi a lobistami a všeliakými im podobnými ksichtami aby vytlkli nejaký business a ajhľa ....tu je lyon...a pritom by si nakupit pozic a pozic až by sa s toho rakušák zgrcal...a oni debili nič.Prachy a tvrdé výnosy sa valaju na ulici ...a oni musia pozívat Pičiatka na jachtu a balancovat na hrane zákona.NO evidentne hlupáci to su.
oluska_1
15.06.09,07:00
Arleigh,


Nebojte sa oni urobia kampaň....už Rakusko ukázalo,že je to neefektívne...zaregistrovali mrtve duše....Proste nekupuje skoro nik.
Ja som na 100% presvedčeny,že to zahučí po tých kampaňách,ked to business ovce prestanu dotovať.Už teraz sa mnohí zobúdzaju aku blbosť spravili a nechcu valit do dalších kampaní.Kydat na to samozrejme nekydaju,lebo ich nový ciel je dostat to čo do toho navalili-tak tíško čakaju.Samozrejme su aj hnupi čo nevytriezveli a dotuju dalšie kampane,akože budu milionári:-D
No a ked to prestanu dotovat a ked sa začne na plešatého smrada rakuskeho vyvíjat tlak,že viacerí začnu držkovať a lietadlu dojde palivo,zbalí si saky paki a položí tu firmu s hodnotou 2000Eur? do krachu a odíde si válat šunky...niekde do karibiku.A ked sa začne nudit a dostatočne to vychladne vymyslí zase genialnu tovareň na sny , na ktorej každý paketár získa zaručenie nie 9 násobok,ale povedzme 10 násobok.

p.s. A take J&T.... chudáci -hlupáci musia robit tažký business ....mat kamarátšafty s politikmi a lobistami a všeliakými im podobnými ksichtami aby vytlkli nejaký business a ajhľa ....tu je lyon...a pritom by si nakupit pozic a pozic až by sa s toho rakušák zgrcal...a oni debili nič.Prachy a tvrdé výnosy sa valaju na ulici ...a oni musia pozívat Pičiatka na jachtu a balancovat na hrane zákona.NO evidentne hlupáci to su.

Skutočne veľmi "kvalitný" príspevok.
Kto pochopí hľadá "spôsob" ako niečo urobiť, kto nepochopí nájde milión "dôvodov" prečo to neurobiť. Je to každého slobodné rozhodnutie. Myslím si však, že každý človek je svojím spôsobom "osobnosť" a netreba sa navzájom napádať.
Ale, priznám sa, vôbec netúžim po tom, aby ľudia, ktorí myslia tak, ako Ty, boli členmi našej spoločnosti a nebudem ich kvôli tomu ani odsudzovať ani napádať.
oluska_1
15.06.09,07:03
74 miliónov by bolo lepšie. Slováci snažte sa.

Ako "humor" dobré. Ja som "vizionár" a verím aj na tých 74 miliónov, len nie na Slovensku, ale na celom svete. (A máte zase dôvod na smiech.)
dragan.michal
15.06.09,07:07
Jasne, ze ma zaujima co z toho maju akcionari. Ved, naco by tí akcionari onvestovali do rozvoja infrastrukturu ( tak to nazvala pan co som bol na nejakej prednaske z *******) ked by z otho nic nemali? Nezda sa mi to.

Po dalsie co ma odradilo. Ten pan nevravel o nicom inom, iba ake je vyhodne kupit si biznis packet. Keby to bolo o pomoci ludom tak vravi, tu mate karticku a nakupujte, usetrite. Ale on stale iba, nakupte si tehlicky za 50 eur, a po tolkych a tolkych rokoch, budete mat na ucet bla bla bla. Len aby to tych par rockov vydrzalo a nesplaslo to. Podla mna je to len nafuknuta bublina a velmi rychlo splasne.

A este ako som napisal uz predtym, pokial tesco, Hypernova, OMV a ine firmy neprejdu na citacky nedavam tomu uspech. Ja neviem kolko miniem v tescu, lebo niekedy nakupim v tescu a niekedy v jednote atd, a nemienim si kupovat dopredu poukazky za 130€ do tesca ked neviem ci ich tam miniem. Ja mam radsej hotovost ako nejake poukazky. A s tymto nazorom sa stotoznuju ostatní. Ked je to take vyhodne, nechapem preco to nemaju zamestnanci Tesca. Napriklad tu v DK, v tescu pracuje 50 ludi a ******* ma len jeden a nikto iní do toho nesli.
marjankaj
15.06.09,08:16
Ako "humor" dobré. Ja som "vizionár" a verím aj na tých 74 miliónov, len nie na Slovensku, ale na celom svete. (A máte zase dôvod na smiech.)

Tak to ma teší, že tie vízie berieš s "humorom".
Bigleoboy
15.06.09,10:52
Tak stručně vysvětlete ten zázrak zdevítinásobení peněz . Informací určitě máte dost. A pozor: musí se "vyhospodařit" KAŽDÁ !!! pozice (chápu, že postupně).

aj tak tomu neverite co tu pisem ja a ostatni clenovia firmy....skoda vysvetlovat......odporucam vas na Arleigh on vsetkemu chape najlepsie a ma podla toho co pise najvacsie dlhorocne skusenosti a spolu so svojimi priaznivcami su tak neskutocne negativni a pesemisticki, ze v tmavej komore by sa vsetci do jedneho spolocne vyvolali na fotku a mozno aj na film:D
Den sa da stravit aj prijemnejsie a hlavne s ludmi co chcu sa da spolupracovat ...s tymi co nie nech sa nadalej negativizuju :D
danushka
15.06.09,11:33
Chvalabohu, že ľudia sú prezieraví a po skúsenostiach s rôznymi zbojníkmi už neveria sladkým rečičkám.
Fakt, že reklama frčí v telke nie je zárukou ničoho.

Absolútne mi neprekáža, že sa tam ľudia registrujú - je to ich vec. Prekáža mi tá zaslepená zanietenosť, všetci sa už vidia milionármi, ste ako posadnutí pandémiou.
Predstavitelia L......su využívajú ľudskú hlúposť a nenásytnosť . Poznám troch ľudí, čo sa u Vás registrovali a sú úplne mimo, vyzerajú akoby boli schizofrenici, nič iné nevidia a o ničom inom nerozprávajú, len dookola ako perpetum mobile. Vyvolávajú známym, otravujú rodinu a susedov. Dokonca jeden z nich dostal výpoveď vo veľkej firme s trojročným odtupným a čo nespravil - nakúpil si pozície v L...sse za skoro celé odstupné.:eek::eek:
Žena sa mu nervovo zrútila a skoro sa doma pozabíjali.
Len aby sa jedného dňa kvoli tejto rozprávke nevešali práve tí, čo tu najviac kričia, aká je to fantázia.
M.Repák
15.06.09,11:40
aj tak tomu neverite co tu pisem ja a ostatni clenovia firmy....skoda vysvetlovat......odporucam vas na Arleigh on vsetkemu chape najlepsie a ma podla toho co pise najvacsie dlhorocne skusenosti a spolu so svojimi priaznivcami su tak neskutocne negativni a pesemisticki, ze v tmavej komore by sa vsetci do jedneho spolocne vyvoli na fotku a mozno aj na film:D
Den sa da stravit aj prijemnejsie a hlavne s ludmi co chcu sa da spolupracovat ...s tymi co nie nech sa nadalej negativizuju :D

Ale já v ŹÁDNÉM příspěvku ani na stránkách firmy vysvětlení nevidím. Jen slova "pozice SE vyhospodaří". Pokud mi vysvětlíte, jak se donekonečna bude "vyhospodařovat" každá pozice, nasypu si popel na hlavu a na všech fórech kam jsem psal se omluvím a umístím Vaše vysvětlení.
Ano, "vyhospodaří" se každá pozice. Ale doba "vyhospodařování" se bude prodlužovat, po určité době exponenciálně se základem 2. Přítok peněz do systému pozic má limit shora (počet obyvatel - třeba i celé Země - a jejich nákupní síla). Počet pozic. které jsou aktuálně k "vyhospodaření", limit shora nemá.
Dáša_
15.06.09,11:52
Ano, "vyhospodaří" se každá pozice. Ale doba "vyhospodařování" se bude prodlužovat, po určité době exponenciálně se základem 2. Přítok peněz do systému pozic má limit shora (počet obyvatel - třeba i celé Země - a jejich nákupní síla). Počet pozic. které jsou aktuálně k "vyhospodaření", limit shora nemá.

Myslím, že v týchto vetách je skryté to tajomstvo :)

Inak, o vyhospodarovaní pozíc tu už raz niekto písal - tuším sa zaradzuješ na koniec, na 40. miesto (číslo si nemusím pamatať presne). Ale ak si veľký podnikateľ, tak si tie "pozície" môžeš aj kúpiť - čím samozrejme predbehneš tých, ktorí čakajú len na tie svoje.
danushka
15.06.09,12:06
Myslím, že v týchto vetách je skryté to tajomstvo :)

Inak, o vyhospodarovaní pozíc tu už raz niekto písal - tuším sa zaradzuješ na koniec, na 40. miesto (číslo si nemusím pamatať presne). Ale ak si veľký podnikateľ, tak si tie "pozície" môžeš aj kúpiť - čím samozrejme predbehneš tých, ktorí čakajú len na tie svoje.


No a tým pádom to pre mňa stráca akúkoľvek vierohodnosť v šľachetný úmysel tvorcov tohto báječného projektu.
Čiže už to prestáva byť o tom, že sa niekomu čosi vráti z nákupov - je to len zásterka. Je to o inom. Vyzerá to síce ako multilevel, ale je to veľké pyramídové lietadlo.
Čím ďalej sa tu viac hovorí o pozíciach. Samozrejme, veď celé to treba zaplatiť vopred, aby toľkú masu niekto zmagoril - na to treba veľa peňazí. Prostriedky z pozícií sa použijú na magorenie a zmagorení dokonajú dielo, nebudú mať inú možnosť, pretože budú chcieť svoje peniaze spať.

Som zvedavá, ako ľudia dostanú svoje peniaze spať od nejakých švajčiarov, po čase sa váľajúcich na nejakom ostrove v Karibiku pod slnečníkmi s miešanými nápojmi a slamkami a okolo nich pobiehajúcich domorodiek sporo odetých s kvetovanými náhrdelníkmi;););), keď po rokoch naši aspoň dôchodcovia dodnes nedostali svoje peniaze z Drukosu a BMG.

To tak akurát od samého jedu budú môcť tresnúť po papuli svojmu susedovi, či kamarátovi, čo ich zlanáril a potom sa spolu kdesi v obecnej krčme opiť od samého žiaľu.
oluska_1
15.06.09,12:26
Naozaj Vám stále nedochádza, že spoločnosť nie je o preddavkových pozíciach, ale o nákupoch? Klienti získavajú pozície bežnými nákupmi u zmluvných partnerov, pre zmluvných partnerov je naša karta vernostným systémom. Žiadna pyramída, žiaden zázrak. Reklama predsa tiež hovorí iba o nakupovaní. A je veľký rozdiel v rovnakom tovare, keď ho nakúpim u obchodníka, ktorý je zmluvný partner alebo niekde inde? Čo riskujem? Tovar mám doma tak, ako inokedy, ale naviac mi sľúbili, že mi vrátia časť minutých peňazí naspäť a budem v žrebovaní o auto. Ak sa mi nič z toho nesplní, budem na tom horšie ako som teraz? Tak keď nič neriskujem, prečo to nevyskúšať aspoň u obchodníkov, kde už čítačky sú? A tých denne pribúda.
dragan.michal
15.06.09,12:41
aspon sa netvarte ze chcete pomoct ludom, ide len o biznis.uz mi prislo asi 10 mailov na zaregistrovanie s odkazom na sukromne stranky "parterov *******" kazdy chce len na tom zarobit bla bla bla
oluska_1
15.06.09,13:06
kazdy chce len na tom zarobit bla bla bla

Ty zarobiť nepotrebuješ ako "každý"?
Skús sa naozaj na veci pozerať z viacerých uhlov pohľadu. A najskôr sa vždy pozri z toho uhla, čo by daná ponuka priniesla Tebe. Pokiaľ to pre Teba zaujímavé nie je, nerieš, čo z toho budú mať iní. A pokiaľ to pre Teba zaujímavé je, potom už nemusíš riešiť, čo z toho budú mať iní, iba to ako to využiť pre seba čo najlepšie.
Želám pekný deň bez negatívnych myšlienok, aby si si neprivolal do svojho života negatívne veci.
Arleigh
15.06.09,13:09
Oluska ..lenže v takto prípade to nieje o businesse, ale o smiešnych zľavách za nákupy a o tom lyon...predsa nieje.On je o tých seminároch ,magorení,lanárení a zavádzaní!!!A v tom je ten problem.

.Ja mám vernostné karty tiež,dokonca ich občas aj zabudnem z lenivosti využiť.
Ale aby som si dopredu nakupoval lístky do Tesca a tak to prr..pretože ja nepotrebujem mat darčekove poukazy v skriny a chodit do teska ked by som chcel napr.ist do billy.A takto uvazuje vačšina ludí...pre nake šimišne percento sa nebudu tým ludia zaoberat.Takže tí čo to vidia reálne sa skor či neskor prestanu tým vobec zaoberat /aj ked ich známy nabulíka/a tí čo v tom vidia business tí idu na semináre paketuju ako besny a platia kampaň a po večeroch sa tešia aka je ta ich spoločnost užasná...a vzívaju rakušáka na nobelovu cenu.To,že im z rakuska pridelili dvoch latentných ludí...to ich netrápi,hlavne,že sme v telkééé ta ně.Inak by som si milí paketári zistil,ši to čo pridelili nezaregistrovali z kremačnej knihy v rakuskej márnici.
Arleigh
15.06.09,13:22
Ešte jedna poznámka.

Želám pekný deň bez negatívnych myšlienok, aby si si neprivolal do svojho života negatívne veci.

Toto maju všetci lochnessáci spoločné..."ty si taky negativny,preto nebudeš mať nikdy peniaze.Ty myslíš negatívne a preto nikdy nebues bohaty.Musis mysliet pozitívne."

Jak na mna niekto vylezie s týmito priblblými frázami...sa mi nožík vo vrecku otvára...Vymývačina seminároch im to natlčnu do hláv a potom kade chodia furt melu o pozitivnom myslení.Pritom oni ich evidentne pripravuju na to aby sa nevešali a neskákali z okrien.... ked to liedalo spadne a prachy budu v prachu....:-D
M.Repák
15.06.09,14:05
Naozaj Vám stále nedochádza, že spoločnosť nie je o preddavkových pozíciach, ale o nákupoch? Klienti získavajú pozície bežnými nákupmi u zmluvných partnerov, pre zmluvných partnerov je naša karta vernostným systémom. Žiadna pyramída, žiaden zázrak. Reklama predsa tiež hovorí iba o nakupovaní. A je veľký rozdiel v rovnakom tovare, keď ho nakúpim u obchodníka, ktorý je zmluvný partner alebo niekde inde? Čo riskujem? Tovar mám doma tak, ako inokedy, ale naviac mi sľúbili, že mi vrátia časť minutých peňazí naspäť a budem v žrebovaní o auto. Ak sa mi nič z toho nesplní, budem na tom horšie ako som teraz? Tak keď nič neriskujem, prečo to nevyskúšať aspoň u obchodníkov, kde už čítačky sú? A tých denne pribúda.

Naopak Vám Oluško nedochází, že to hlavní je v těch pozicích. Sleva 1% a přátelské bonusy 0,5% jsou směšné. Když budete nakupovat potraviny za 500,- Sk půjdete tam kde je to blíž nebo tam kde budou stát 495,- ? Už jen akční ceny hypermarketů vám ušetří víc. A zrovna Tesco a Interspar u nás nejsou levnější než třeba Kaufland, Penny, Diskont.

A pokud si ******* bere 1% tak to 1% neufinancuje ani síť čteček Cashback karet u partnerů a její provoz. Mj. na ty Cashback karty nejede ještě ani jeden opravdu významný partner ani v Rakousku - to si lze jednoduše zjistit na firemních stránkách.
Ještě jednou: jen aby se vám vrátilo těch 10 EUR, které zaplatíte za zlanařeného přítele, tak ten dotyčný musí utratit 2000 EUR.
Objem peněz zcela legálně dle podmínek držených v systému pozic stále poroste. Je jen otázkou, zda si z něj někdo bude po troškách odebírat a nechá ho žít velmi dlouho nebo ho naráz vypustí a zavře krám.
Dáša_
15.06.09,16:45
Mňa by zaujímalo, prečo nemyslím pozitívne, ked neskočím na každý kaleráb, čo mi niekto tlačí do hlavy :D:D

Alebo pozitívne myslenie znamená, že nemám právo na svoj vlastný názor, že len musím počúvať a súhlasiť s tým, čo mi kto povie a vychváli do neba.
Arleigh
15.06.09,17:07
Ano...ked začneš argumentovat,že je to volovina tak ti argumenty nevyvrátia,lebo niesu tak pohotový ako ich vymývači na seminároch čo maju odpoved na všetko a nič dokopy nepovedia.Ale hlavne musíš byt pozitívny aj ked budeš kontainery vyhrabávat za kus žvanca.
Proste:
Ked vieš ,že je to lietadlo a povieš im to...tak sa ešte naštvu,že si pesimista a že nemyslíš pozitívne a že sa tebou bavit viac o tom nebudu.Princíp je zblbnut ludí aby prestali uvažovat a psychlogickými "sra*kami" oblbovat až ich získaš.Ani M.Repákovi neodpovedala Oluska či bigleoboy.Len je M.Repák proste negatívny a fuj:-D
Antilooser
15.06.09,17:28
Ahojte ludia moji drahi slovenski ta som si nemohol nechat tuto ohnivu temu ujst tak som sa registrnul prepacte mi to:D ja som si to tak vsetko precital tak zrychlucka..bo som videl ten spot na jojke ked som kukal ten horor Zubata vagina ta to ina sranda odporucam:D ale prejdime k veci ta je tu strana ano som za a ta druha strana ne som za.......jednoduche tak to je vsade v kazdej oblasti na svete....ja len sa cudujem ze preco to tu riesite vsetcia tak silno intezivne? vsak ti co na to sa stazujete jebte na to sa neregistrujte nechajte to tak tych lyonakov chytrych mudrych krasnych.....a pome si radsej vypit do hospodky na pivko a pofajkat ako vo filme Zahulime uvidime:D pri tom ta dobry napad ci?......a ti co su s lyonakmi tak sa registrujte nakupujte a robte dobre skutky ze vraj no.....a mame to vyresene ci?...... ta kto so mnou suhlasi? ta hadam vsichni ruce nahoru spiva Verona super skupina:D ta dovi dopo:D
P.S mna lyon velmi nezaujima bo na cigi to neplati smola no tam mam najvacsi obrat mesacny:D

Teda ani som poradne nedopisal a to uz mam dve minuska? neviete si uzivat ludia, mozno zniem ako niekto mimo ale moj nazor.....no nic idem si ja hladat skupinu mne podobnu s vami niet zabavy fnuk
Upravujem dna 16.06.09 s vami je srandy do popuku a vsetcia co ma ocenili vas mam rad silno a verim ze vas oceni to co robite alebo budete robit:D
danushka
15.06.09,18:01
TA Antilooser, ta vieš že Ty maš pravdu? Ta ja teraz neznam, či Ti dali dva minusy toti z opozicie, či toti z koalicie, ale maš pravdu.
Toti hlupi, naj še neregistruju a toti mudri naj idu do teho :D:D:D.



...zaklincoval to tu chlapec;)
Antilooser
15.06.09,18:16
TA Antilooser, ta vieš že Ty maš pravdu? Ta ja teraz neznam, či Ti dali dva minusy toti z opozicie, či toti z koalicie, ale maš pravdu.
Toti hlupi, naj še neregistruju a toti mudri naj idu do teho :D:D:D.



...zaklincoval to tu chlapec;)


Ta ty si mi zlata babenka ta som si ta oblubil silno teraz ....si mojmu srdecku blizka......juj akyze to chlapec moja hvezdicka ja muz vsetko vyvinute tak jak treba zlaty stred standard...a neboj nie som hipik takze nepanikar:D juj ta koalicia, opozicia to isto su slova zas z politiky ..svine jedni lakome politcke velke dane spotrebne mame najviac samizda z EU vsak vino, pivo, chlastik cigy mineralne oleje, elektrika to problematika co ma osobne sere to mi vytahuje penaze z vacku kazdy mesiac pravidelne ci robim ci nerobim......toto su problemy slovakov co treba riesit ludia tu sa angazujme
danushka
15.06.09,18:20
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ná a šak sa registruj a spotrebné dane nebudú problém;)

Joj, ma tu ukameňujú, robím tu mrník...
Lianka
15.06.09,20:22
Aspon je tu veselo :D:D:D:D:D.
Halli
15.06.09,21:17
Aspon je tu veselo :D:D:D:D:D.


Nááá, že neni tu pozitívných myšlienok, ta bars keľo :D
jednazmala
15.06.09,22:56
dnes som bola na seminari. velmi dobrom seminari, pretoze chlapik nikoho nenapadal na kupovanie pozicii a pod... a dokonca sme ani neplatili adostali sme mineralku.

je to genialna pyramida.
prepokladam ze sa mi moze stat iba jedina negativna vec, a to ze nedostanem svoju slubenu zlavu (56% v hypernove)
a moze sa mi stat ze naozaj dostanem nejake peniaze s obratov, kedze sa zda ze sme v pyramide dost vysoko.

takze som velmi zmetena ci sa do tohoto spinaveho ocbchodu mam zapojit alebo nie

ja niekde zaplatim 100% ceny a na ucet .......... pride ta moja zlava. ta moja zlava sa tam niekde zbiera az dosiahne vysku sumy 50€ a potom som ziskala poziciu

nejaky pocitac to tam sleduje a tieto pozicie prideluje nejakym udajne spravodlivzm systemom a potom nik nevie kedy mi tie peniaze posle

nemam sancu zistit kolko mi ma poslat pretoze to zavisi na obratoch ludi co su hlboko podomnou a zaroven firma L nema povinnost mi tie peniaze vyplatit ak som spravne pochopila bod 3.2 ako obycajny klient som totiz v L systeme a ako takej mi neprinalezia naroky na proviziu

ak je tu niekto pravnik a vyvrati mi to tak budem len rada. L sa odomna uplne distancuje vo vsetkych bodoch obchodnych podmienok netusim kto spravuje peniaze s obratov, ktore cakaju niekedy aj dva roky kym mi pridu

su to sialene peniaze ktore investovanim na burzach dokazu urobit neskutocne zisky a z ktorych maju podiel velke firmy ktore mne poskytuju zlavu a skryvaju sa za znacku L... nejakych 6% z obratu mozu mat na haku a ja tiez lebo si viem nakupit mnozstvo veci u konkurencie za polovicne ceny

ak chce ten genialny clovek na vrchole pyramidy zarobit tak sa mu teoreticky oplati udrzat system funkcny lebo su miliardy ludi co sa radi zapoje udajne su v usa a canade a teraz cesko a tak... takze teoreticky mam sancu nabalit sa aspon trosku kym to nezabali

jednoducha otazka znie za 6 rokov maju xy klientov ktory urobili nejaky obrat
povie mi uz niekto kolko bezny klient teda v priemere rocne ziska na tzv. poziciach?
nepytam sa na tie 1% a 0.5%
ale na tie 50€ pozicie co vam vsetkym vnucovali.

ak niekto pozna odpoved budem vdacna.
jednazmala
16.06.09,02:00
moj balicek obsahuje kartu nejake hovadiny a vseobecne zmluvne podmienky s prilohou o odmenach a ich uhradach
vo vseobecnych podmienkach sa spolocnost L.... k nicomu nezavezuje
v 3.2 sa zvlast sa poukazje na to ze medzi L..... a mnou nie je ziaden pracovnopravny ani iny vztah.................. takze si nemozem robit narok na provizie, vyrovnanie a pod...
(kto ste si predkupili pozicie tak ste zahodili do smetneho kosa velku sumu penazi)
ludia co dostali na konto peniaze su len volavky (takto funguju podvody vo velkom style)

ked onine-office nie je docasne k dispozicii, nevznikaju klientovi naroky na odskodnenie (preco je tato veta v obchodnych podmienkach?)
priloha o odmenach je neodlucitelnou sucastou obchodnych podmienok, ktora je vzdy v aktualnom zneni na internetovej stranke (ten zdrap paiera co mam pred sebou uz mozno vobec neplati a teda mozno ani moje 1% z obratu ktore sa zda byt zarucene)
dalej tu citam, v preklade do reality: ja si kupim auto a v ten den platili podmienky ze mam zlavu 10% . Moj narok na obdrzanie tejto zlavy ale vznika az vtedy ked ten predajca da tych 10% spolocnosti L....
a kedze ja netusim ake podmienky maju oni medzi sebou nemam ziadnu zaruku, ze horeuvedena transakcia prebehne, ze mojich 60.000 pojde na nejake pozicie v binarnom systeme. oluska1 mi pisomne na blogu zarucila ze tieto peniaze dostanem ale musim cakat.
ja budem pokorne cakat 5 rokov lebo oluska1 povedala, ze to je o stasti. niekto dostane peniaze za tri mesiace niekto o 5 rokov.... genialne spravodlivy system (stastie mate ak ste boli systemom nahodne vybrany ako volavky)
L..... nepreberie zaruky ziadneho druhu za to, za staly pristup na internetovu stranku, sms servis, L..... terminaly a funkcnost konecnych mobilnych zariadeni
v preklade (teoreticky) L.... zrusi svoju stranku a moje konto na internete, prestane posielat sms, moja karta prestane fungovat pri pokladniach u vsetkych partnerov.

(preco mi znovu prizvukuju ze cele moje konto na internete moze byt zrazu fuc ???)
L. mi posiela body ktore sa zmenia na peniaze a toto si mozem kontrolovat IBA na internete),

predava mi poukazky
ak mi poukazku v obchode nevezmu, lebo je napr. poskodena, alebo zrusili zmluvu s L.... alebo mi poslali nespravne poukazky ktore su po platnosti alebo im cokolvek je, tak to mam riesit s tym obchodom.

mimochodom nasla som tu
L... nezodpoveda za skody......
L..... neprebera zaruky...
klientovi neprinalezi ziaden narok ...... od L.....
vsetky vety niekolkokrat

ked som sa dostala do systemu (zaregistrovala som sa nakupujem predplacam si pozicie...) a zistim som moje predplatene pozicie nejak nezarabaju, tak sa nastvem a chcem odist. prirodzena reakcia takze dam vypoved. najdem niekoho kto stale veri a tento clovek bude chciet moje pozicie odkupit. budem cela rada ze sa mi aspon nieco vrati. dohodnem sa na cene.
L.... ma vsak predkupne pravo, takze tu sumu co mi ponukne dotycny
poviem L....
v tom momente majitel spolocnosti (ktoreho nesmierne a uprimne obdivujem) presne vie aku hodnotu maju tieto miesta a ked ich odmietne, tak kupca tychto pozicii celkom urcite prisiel o dalsie peniaze.
ak ma byt zarukou to ze velke spolocnosti sa zapojili ako obchodni partneri, tak vas vyvediem z omylu
vyzera to tak ze sa im oplati dat hromadnu zlavu. takto to prezentuje L.... klientom
vsetky peniaze od vsetkych obchodnych partnerov, ktore patria klientom ako som ja sa zhromazduju na jednom mieste
peniaze robia peniaze, a kedze je system vymysleny tak aby nas presvedcil ze je v poriadku ked moje zlavy pridu o dva roky alebo neskor. tak sa pocas tych rokov otacaju a zarobia mnohonasobky
na investiciach.
je zaujimave pre obrovsku celosvetovu obchodnu siet byt v klube kvoli nam obycajnym zakaznikom, ktory si tam nakupime tak ci tak?
alebo je zaujimave ziskat podiel z investicii, ktore su vlastne nase smiesne 6% zlavy ktore uvidime o rok alebo o dva a budeme prakticky v minuse vdaka niecomu co sa nazyva inflacia?
je mozne ze napojit sa na tuto pyramidu teraz moze priniest nejake zisky, ale nie je to ziaden tok penazi, pretoze na konci budu ludia ktory uz nikoho neziskaju. cim ste nizsie v pyramide, tym menej je to zaujimave. tu sa peniaze neotacaju neustale. je tu dno.
a ak zarabate v podobnom systeme tym ze predavate vyrobky alebo sluzby, tak tam dno nie je. sice sa namakate ale svoje peniaze uvidite, a budu zasluzene.
danushka
16.06.09,04:40
Jednazmala, máš veľmi trefný nick. Si práve jedna z mnohých, čo bola na seminári, avšak jedna z mála, čo sa nenechala obľafnúť.
Tak veľmi rada by som bola, keby si Tvoje príspevky prečítali ľudia, kým ešte nie je neskoro.
Antilooser
16.06.09,09:11
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ná a šak sa registruj a spotrebné dane nebudú problém;)

Joj, ma tu ukameňujú, robím tu mrník...


Juj danuska kam sa mam zaregistovat az su dane mensie?niet problem? trosku mi neblikla kontrolka:D.......ale prd ta ukamenujju kto to spravi ja hodim po nom flasu ale prazdnu treba setrit:D
juj vidim ze aj koalicia aj opozicia mi dali nake ocenenie to moja zlata to mi na co bude? to ked nazbieram naky pocet bude odmena?:D tak oni mi tie minusove body nedali......ta to ja happy man ja vas zacinam mat rad ta vy ste ale vesela to skupina:D
Halli
16.06.09,09:35
"Zjeden"...ty sa furt nevzdávaš? Len prečítam pár tvojich viet a viem odkiaľ vietor fúka :D. Ja u "Laynošov" nehľadám ani nechcem vôbec nič.;) pa.M......:---
danushka
16.06.09,09:37
Juj danuska kam sa mam zaregistovat az su dane mensie?niet problem? trosku mi neblikla kontrolka:D.......ale prd ta ukamenujju kto to spravi ja hodim po nom flasu ale prazdnu treba setrit:D
juj vidim ze aj koalicia aj opozicia mi dali nake ocenenie to moja zlata to mi na co bude? to ked nazbieram naky pocet bude odmena?:D tak oni mi tie minusove body nedali......ta to ja happy man ja vas zacinam mat rad ta vy ste ale vesela to skupina:D

Len sa Ty nikde neregistruj a tie spotrebné dane si nevšímaj.

Tie mínusky sa Ti potom stratili, lebo Ťa odmínusovali tí, čo sa im Tvoj príspevok páčil, takže si asi teraz na nule, v Tvojom prípade na POZITÍVNEJ nule:D.

Inak vitaj medzi nami, písala by som Ti do odkazu, nuž ale Ty si tu naštartoval akosi veľmi rýchlo, už aj body máš a do odkazu sa Ti písať nedá, Ty si nejaké ČUDO vykľuté z vreca:D:D:D
Dáša_
16.06.09,09:37
"Zjeden"...ty sa furt nevzávaš? Len prečítam pár viet a viem odkiaľ vietor fúka :D. Ja u ******* nehľadám ani nechcem vôbec nič.;) pa.M......:---

aspon máme zábavu, nie?

ja som náhodou už dávno nič nové nezachytila :D:D

už som myslela, že je koniec ....
Halli
16.06.09,09:47
aspon máme zábavu, nie?

ja som náhodou už dávno nič nové nezachytila :D:D

už som myslela, že je koniec ....


Daška niektorí ludia sú strašne vytrvalí a mne už bolo tiež divné, kde sa stratil :D
Však ja furt hovorím, že tu musí byť aj veselo... hehe ty si ten môj príspevok skopčila hneď ako mi vyhviezdičkovalo názov tak som ich pomenovala po svojom :D Laynoši -Lajnoši :D
Antilooser
16.06.09,09:49
Len sa Ty nikde neregistruj a tie spotrebné dane si nevšímaj.

Tie mínusky sa Ti potom stratili, lebo Ťa odmínusovali tí, čo sa im Tvoj príspevok páčil, takže si asi teraz na nule, v Tvojom prípade na POZITÍVNEJ nule:D.

Inak vitaj medzi nami, písala by som Ti do odkazu, nuž ale Ty si tu naštartoval akosi veľmi rýchlo, už aj body máš a do odkazu sa Ti písať nedá, Ty si nejaké ČUDO vykľuté z vreca:D:D:D

Ok som rad do coho si mi pisala do odkazu? aha znie to super.......ale pocuvaj vsak ja by som si s tebou rad pokecal len ked mi to tu pise ze len raz za pol hodinu ti tu mozem pisat ze ja novacik....chcel som potom sukormu spravu ze az nespamujem a tam mi zase vypisalo ze musim mat minimalne 5 prispevkov no ake su to obmedzenia hrozne cosi.....ta vsak som vychodniar ta ne? zabava stale:D
kaupke
16.06.09,09:50
Len sa Ty nikde neregistruj a tie spotrebné dane si nevšímaj.

Tie mínusky sa Ti potom stratili, lebo Ťa odmínusovali tí, čo sa im Tvoj príspevok páčil, takže si asi teraz na nule, v Tvojom prípade na POZITÍVNEJ nule:D.

Inak vitaj medzi nami, písala by som Ti do odkazu, nuž ale Ty si tu naštartoval akosi veľmi rýchlo, už aj body máš a do odkazu sa Ti písať nedá, Ty si nejaké ČUDO vykľuté z vreca:D:D:D
Súhlasím ,že to jest dáke čudo , čo rýchlosťou svetla preráža Poradu , čo to je ? . .......
Halli
16.06.09,09:53
ale pocuvaj vsak ja by som si s tebou rad pokecal len ked mi to tu pise ze len raz za pol hodinu ti tu mozem pisat ze ja novacik.. zabava stale:D


Danuš no neni to super, že môžeš randiť len raz za pol hodky? :D
korduľa
16.06.09,10:13
na ja som v ly...s uz dost dlho a poukazky vyuzivam len na tankovanie, slubovalo sa, ze s prichodom eura sa bude dat platit ly...s kartou u vsetkych partnerov, uz je jun a nic, je to dost otravne objednavat si poukazky, pretoze neviem kam prave pojdem nakupovat a mat pre istotu z kazdych par kusov sa mi nezda prave akurat super.co sa tyka tych zliav u partnerov, to co potrebujem si viem zohnat za ovela vacsie zlavy ako ponukaju partneri lyones. takze ked je tym niekto nadseny nech kludne je, ale nech silou mocou nepresviedca vsetkych okolo ake to je fantasticke, ved nie sme male deti, ale svojpravni dospeli ludia, ktori si vedia urobit nazor na vec bez toho, aby ich niekto do niecoho tlacil. ja osobne ked vidim na telefone cislo mojho sponzora tak mi trha od nervov obocim, nakolko je naozaj otravne ako vas niekto 20 minut presviedca,ze treba lanarit a makat a registrovat a pritom sa snazim tomu cloveku vysvetlit, ze ja tam koli tomu nie som, zaregistrovala som sa, viem, ze chodim tankovat aj nakupovat do Hypernovy, tak si tie poukazky kupim, ale cim dalej to vyuzivam menej, lebo aj tak ich stale zabudam , takze pokial sa nebude dat platit lyones kartou tak budem len ako registrovany clen.,
Dáša_
16.06.09,10:16
na ja som v ly...s uz dost dlho a poukazky vyuzivam len na tankovanie, slubovalo sa, ze s prichodom eura sa bude dat platit ly...s kartou u vsetkych partnerov, uz je jun a nic, je to dost otravne objednavat si poukazky, pretoze neviem kam prave pojdem nakupovat a mat pre istotu z kazdych par kusov sa mi nezda prave akurat super.co sa tyka tych zliav u partnerov, to co potrebujem si viem zohnat za ovela vacsie zlavy ako ponukaju partneri lyones. takze ked je tym niekto nadseny nech kludne je, ale nech silou mocou nepresviedca vsetkych okolo ake to je fantasticke, ved nie sme male deti, ale svojpravni dospeli ludia, ktori si vedia urobit nazor na vec bez toho, aby ich niekto do niecoho tlacil. ja osobne ked vidim na telefone cislo mojho sponzora tak mi trha od nervov obocim, nakolko je naozaj otravne ako vas niekto 20 minut presviedca,ze treba lanarit a makat a registrovat a pritom sa snazim tomu cloveku vysvetlit, ze ja tam koli tomu nie som, zaregistrovala som sa, viem, ze chodim tankovat aj nakupovat do Hypernovy, tak si tie poukazky kupim, ale cim dalej to vyuzivam menej, lebo aj tak ich stale zabudam , takze pokial sa nebude dat platit lyones kartou tak budem len ako registrovany clen.,


priame otázky, neviem, či budeš schopná, resp. ochotná odpovedať:
1. ako dlho si registrovaná?
2. koľko sa ti skutočne vrátilo z nákupov?
3. ako dlho to trvalo?
oluska_1
16.06.09,10:23
Dnes začnem citátom, ktorý mi včera prišiel mailom

Nevysvetľuj. Tvoji priatelia to nepotrebujú a tvoji nepriatelia ti aj tak neuveria. -- Elbert Hubbard
Naozaj veľmi pravdivé.
jednazmala, ak si toto nemyslela ironicky,

dnes som bola na seminari. velmi dobrom seminari, pretoze chlapik nikoho nenapadal na kupovanie pozicii a pod... a dokonca sme ani neplatili adostali sme mineralku.tak ďakujeme za ocenenenie. Snažíme sa, aby naše infovečery mali dobrú úroveň, aj keď aj to vždy závisí od konkrétnych referentov.

A aj napriek úvodnému citátu, zareagujem na niektoré veci.


a potom nik nevie kedy mi tie peniaze posle

nemam sancu zistit kolko mi ma poslat Všetky nákupy sú okamžite evidované na internete, každý si ich vidí okamžite v svojej chránenej oblasti. Ty presne vieš, koľko peňazí máš dostať. Na to, kedy ich dostaneš, sú tiež stanovené pevné pravidlá. Peniaze sa vyplácajú vždy v utorok a posielajú sa čiastky od 10 eur vyššie. Takže akonáhle sa Ti na konte nazbiera táto čiastka, najbližší utorok máš peniaze odoslané na Tvoj osobný účet v banke. Kedy to má byť si môžeš kontrolovať vo svojej chránenej oblasti. V spoločnosti máme desať druhov odmien. Prvé tri sa vyplácajú všetkým klientom (okamžitá spätná náhrada, priateľský bonus a vyhospodárenie), na vyplácanie ostatných má nárok každý, kto splní podmienku štyroch priamych zaradených klientov v systéme.


ludia co dostali na konto peniaze su len volavky (takto funguju podvody vo velkom style)Na toto si kde prišla? Peniaze, ktoré si vidíme na konte, chodia pravidelne, a ak chodia len "volavkám", tak ich počet sa každým utorkom rozširuje.


ked onine-office nie je docasne k dispozicii, nevznikaju klientovi naroky na odskodnenie (preco je tato veta v obchodnych podmienkach?)Nie som právnik, aby som Ti to vysvetlila presne, čo tým bolo myslené, ja si to vysvetľujem tak, že spoločnosť má nárok na nejaké krátkodobé "odstávky" stránky z dôvodu údržby, aktualizácie apod.


priloha o odmenach je neodlucitelnou sucastou obchodnych podmienok, ktora je vzdy v aktualnom zneni na internetovej stranke (ten zdrap paiera co mam pred sebou uz mozno vobec neplati a teda mozno ani moje 1% z obratu ktore sa zda byt zarucene)
dalej tu citam, v preklade do reality: ja si kupim auto a v ten den platili podmienky ze mam zlavu 10% . Moj narok na obdrzanie tejto zlavy ale vznika az vtedy ked ten predajca da tych 10% spolocnosti L....
a kedze ja netusim ake podmienky maju oni medzi sebou nemam ziadnu zaruku, ze horeuvedena transakcia prebehne, ze mojich 60.000 pojde na nejake pozicie v binarnom systeme. oluska1 mi pisomne na blogu zarucila ze tieto peniaze dostanem ale musim cakat.
ja budem pokorne cakat 5 rokov lebo oluska1 povedala, ze to je o stasti. niekto dostane peniaze za tri mesiace niekto o 5 rokov.... genialne spravodlivy system (stastie mate ak ste boli systemom nahodne vybrany ako volavky)Toto celé tu už bolo vysvetlené viackrát. Pri kúpe originálnych poukážok pre reťazce v spoločnosti dostávaš svoje percentá okamžite, lebo peniaze prišli do spoločnosti. Ak ale nakupuješ u obchodníka s kartou, alebo priamou platbou, všetky peniaze sú u obchodníka a spoločnosť Ti môže percentá preúčtovať až potom, keď ich obchodníkovi vyfakturuje a obchodník faktúru zaplatí. Všetky obchodné vzťahy sa riadia našim obchodným právom, úhrada faktúry a následné zúčtovanie percent, teda môže trvať i niekoľko mesiacov (niektoré spoločnosti majú povolenú splatnosť faktúr aj 90 dní).
Neviem, kedy som napísala, že je niečo o šťastí. Všetko závisí od Tvojho rozhodnutia, či budeš klient aktívny alebo pasívny. Aktívni klienti (a je ich už veľa aj na Slovensku) dostávajú provízie a spätné náhrady veľmi rýchlo, tí pasívni si väčšinou musia chvíľku počkať. Jednoducho svoje peniaze dostanú všetci, či majú šťastie alebo nie. A ako "volavka" je vybraný každý, komu vznikne nárok na vyplatenie nejakých peňazí podľa Tebou spomínanej prílohy, ktorá sa za šesť rokov menila iba vtedy, keď sme prepočítavali koruny na eurá.


L..... nepreberie zaruky ziadneho druhu za to, za staly pristup na internetovu stranku, sms servis, L..... terminaly a funkcnost konecnych mobilnych zariadeni
v preklade (teoreticky) L.... zrusi svoju stranku a moje konto na internete, prestane posielat sms, moja karta prestane fungovat pri pokladniach u vsetkych partnerov.Môj preklad: Spoločnosť sa nemôže zaručiť za to, že Tvoj poskytovateľ internetu nebude mať výpadok, nemôže sa zaručiť za to, že vždy bude stopercentne funkčný mobilný operátor, cez ktorého posielame smsky, nemôže sa zaručiť za to, že každý náš zmluvný partner bude mať v každom okamžiku funkčný terminál, lebo toto všetko nedokáže priamo zabezpečiť. Ručiť môžeme iba za niečo, čo je úplne v našej "réžii".


L. mi posiela body ktore sa zmenia na peniaze a toto si mozem kontrolovat IBA na internete),A ako by si si inak chcela kontrolovať nákupy medzinárodne?
Ale určite niekde v podmienkach je, že klient si môže požiadať aj o písomný servis poštou, ibaže toto je už služba platená a je poskytovaná vždy po skončení produkčného mesiaca.


predava mi poukazky
ak mi poukazku v obchode nevezmu, lebo je napr. poskodena, alebo zrusili zmluvu s L.... alebo mi poslali nespravne poukazky ktore su po platnosti alebo im cokolvek je, tak to mam riesit s tym obchodom.Toto si pochopila nepresne. Poukážky zo spoločnosti vždy prídu nepoškodené a s dostatočne dlhou dobou splatnosti. S obchodníkom riešiš iba všetky prípadné reklamácie tovaru, tak ako je to bežné pri všetkých iných nákupoch.

ked som sa dostala do systemu (zaregistrovala som sa nakupujem predplacam si pozicie...) a zistim som moje predplatene pozicie nejak nezarabaju, tak sa nastvem a chcem odist. prirodzena reakcia takze dam vypoved. najdem niekoho kto stale veri a tento clovek bude chciet moje pozicie odkupit. budem cela rada ze sa mi aspon nieco vrati. dohodnem sa na cene.
L.... ma vsak predkupne pravo,Toto platí pri predaji pozícií. Ty máš však právo urobiť prevod práv a záväzkov na iného klienta tlačivom, pri ktorom sa nevyžaduje súhlas spoločnosti, iba súhlas obidvoch klientov, ako zúčastnených strán.

Naozaj na všetko existuje vždy uhol pohľadu. Spoločnosť pripravuje na svojej stránke vysvetlenie všetkých otázok, ktoré sa tu opakujú a ja môžem iba citovať to, čo tu už bolo povedané," kto sa chce zúčastniť, nech sa zúčastní, kto sa nechce zúčastniť, nech sa nezúčastní," ale nenapádajme sa navzájom, nevedie to k ničomu.
Citát z úvodu témy platí (škoda, že som ho nevymyslela ja, aj keď ja oponentov nepovažujem za nepriateľov).
oluska_1
16.06.09,10:34
A ešte jedna poznámka, aby sme mali jasno.
Nikoho nepresviedčam, že sa má registrovať ako člen spoločnosti, len vysvetľujem nejasnosti, ktoré sa tu objavia a viem na ne reagovať.
Naozaj je každého osobná vec, čo urobí a nikto sa na neho za jeho rozhodnutie nemá právo hnevať.
Želám každému, aby všetky jeho rozhodnutia boli pre neho tie najsprávnejšie.
Pekný deň všetkým.
Antilooser
16.06.09,10:43
Danuš no neni to super, že môžeš randiť len raz za pol hodky? :D

Ta pocuvaj moja zlata slavy dcera:D ta ty si so mna tu utahujes nebo co?:D ved ja ta mam tiez rad obdivujem ta a vsetko s tym suvisiace.....ale nepotrebujem mat vysokoskolsky titul na to ze si so mna utahujes trosku:D ale mas stastie ze ja za kazdu srandu :D vsak neboj sa aj s tebou poklabosim:D
Antilooser
16.06.09,11:42
Súhlasím ,že to jest dáke čudo , čo rýchlosťou svetla preráža Poradu , čo to je ? . .......


Ale kdeze ake to cudo vsak ja clovek ako aj ty fesanda zadne cudo...tak torsku som rychly uznavam ale tak zivot je kratky na to aby sme spoznali co najviac ludi zabavy a pohody tak som nastavil latku vyssie vsak co budem skromny ta ne?:D
kaupke
16.06.09,11:49
Ale kdeze ake to cudo vsak ja clovek ako aj ty fesanda zadne cudo...tak torsku som rychly uznavam ale tak zivot je kratky na to aby sme spoznali co najviac ludi zabavy a pohody tak som nastavil latku vyssie vsak co budem skromny ta ne?:D
Antilooser , trepeš hovadiny , ale sa bavím , hned je krajsi den , aj Oskar vyšiel , vraj , čo sa furt rehocem , ja že na Porade som a jeden trepe a trepe , a mna bavi ho čitat , tak nech ta humor neopusta
jednazmala
16.06.09,13:04
oluska, keby si vlastnila ty takuto spolocnost
ktora je vyhodna pre vsetkych a preto nikdy nezanikne (bonusy su vyplacane dozivotne)
a chces ziskat co najviac vernych zakaznikov

preco im nedas zaruku vratenia zaloh v pripade nejekej necakanej udalosti?

nepravdepodobne situacie sa vyuzivaju ako reklama (napr. v poistovniach) a funguje to viac nez dobre.

binarny system je super vec. aj pocitace su super vec. daju sa vytvarat podprogramy....

ak sa stane ze ze spolocnost zanikne. vysvetluj to co si mi pisala, svojmu pravnikovi.

podlahla si davovej psychoze. na seminari boli dvaja ludia tebe podobni, mala som pocit ze uz uz dostanu orgazmus.

nechcem byt protivna, verim ze si super clovek, a kazdy clovek je nachylny podlahnut davovej psychoze.

mozems len dufat ze sa L....-system uchyti aj inde a dostane sa do pyramidy este velmi vela ludi. to jedine ti zaruci aby si z tohoto podvodu profitovala.

a to jedine je dovod preco sa zapojit. viera ze sa zapoja tie miliardy ludi po celom svete kde sa udajne rozbieha kampan
Antilooser
16.06.09,13:43
Antilooser , trepeš hovadiny , ale sa bavím , hned je krajsi den , aj Oskar vyšiel , vraj , čo sa furt rehocem , ja že na Porade som a jeden trepe a trepe , a mna bavi ho čitat , tak nech ta humor neopusta


to fakt trepem az take sprostosi? ja ze realne veci zo zivota vsak tak som aj zacal ci?:D....hej aj Oskar? a to je kto tvoj frajer ci pejsek?....juj humor ja rad to preto poznam vsetky mozne komedie naspamat uz:D a ze vraj 30 rocny muz no prd velke ja stale detatko velike:D s osobnym nazorom:D
FTC
16.06.09,14:35
pozrime sa na to reálne. Ak urobím nákup na môj účet sa mi pripíše 1% z nákupu. Ak mám som zlanáril človeka na ******* tak z jeho nákupu mi ide 0,5%, atď. Ako hovorí Forest Gump: I máma mámy jeho mámy delala krevety.

Super urobil som nákup za 10000. Ja som dostal na virtuálny účet sumu 100. ten čo ma zlanáril dostal 50. Ja mám sphere kartu a mám zľavu 5% okamžite takže nezaplatím 10000 ale 9500 a 500 nemám na virtuálnom účte ale vo vrecku. Well done!

A aký je tam vstupný poplatok za vydanie karty za pozície či čo to je..?
Ak je tam poplatok tak to smrdí formou pyramídy ako reklama na aute, ktorá tu bla pred nedávnom. Alebo BMG. Už tu raz niekto povedal že ak by vyšla poplašná správa že TB krachuje tak by si každý vyberal peniaze z banky a krachla by. TB aj VUB takéto nájazby mali kvôli takejto správe a nič. BMG nemalo žiadnu poplašnú správu a bác.

Ak tam niesu poplatky za vedenie účtu alebo vstupný poplatok zo strany zákazníka tak ok. Ak je tak pozor na to.
FTC
16.06.09,14:38
mimotemy je to ako perpetum mobile :) ako šrotovné, ale kto si to vyráta tak zistí že vláda nezarobila ale prerobila pretože autá boli predávané ako keby mali na sebe 2% DPH.

Ale to je mimo témy. Perpetum mobile na peniaze má iba Amerika a teraz padá a sťahuje aj tých pod sebou. Len aby vám niekto nevyčítal že do čoho ste ho to dotiahli.
durisovad
16.06.09,15:05
Takuto masivnu reklamu si pamatam z doby, kedy boli za perpetum mobile povazovane BMG INVEST a HORIZONT.
oluska_1
16.06.09,17:01
jednazmala,
reagujem iba preto, že si ma priamo oslovila.

oluska, keby si vlastnila ty takuto spolocnost
ktora je vyhodna pre vsetkych a preto nikdy nezanikne (bonusy su vyplacane dozivotne)
a chces ziskat co najviac vernych zakaznikov

preco im nedas zaruku vratenia zaloh v pripade nejekej necakanej udalosti?Po prvé: je mi veľmi ľúto, že nevlastním takúto spoločnosť.

Ale k veci. Existujú dve formy vrátenia záloh, doplatok a recash. Tvoje zálohy zo systému si môžeš vybrať, kedykoľvek chceš. Čo myslíš, prečo si ich ľudia, ktorí do systému vidia nevyberajú?


podlahla si davovej psychoze. na seminari boli dvaja ludia tebe podobni, mala som pocit ze uz uz dostanu orgazmus.Čudovala by si sa, ale ja som veľmi triezvy človek a orgazmus na verejnosti nepraktizujem. Žiadnej davovej psychóze som nepodľahla, spoločnosť som pomáhala "vypiplať" z detských plienok a detských chorôb a som rada, že som vydržala aj tie časy, kedy mnohí utiekli, lebo prestali veriť, že takéto niečo bude existovať. Podotýkam, že nie som členom vedenia, som iba jedna z mnohých spolupracovníkov, ktorí nečakali, že im niečo "spadne" zhora, ale pomáhali presadzovať myšlienku spoločnosti do praxe. Netvrdím, že všetko už funguje stopercentne, ale pracujeme na tom, aby to tak bolo.

A chcem poprosiť všetkých, ktorí nie sú zapojení a vidia v spoločnosti pyramídu, aby nás, ktorí sme členmi spoločnosti nechali žiť, nevymýšľali nám ustavične katastrofické scenáre a aby sa o nás nebáli. My vieme, čo robíme a prečo to robíme a o svoju budúcnosť sa nebojíme.
mona091
16.06.09,17:14
oluska, tak odpovedz na otazky z prispevku 328,

- kolko stoji karta?
- kolko stoji vedenie uctu?
- kde musi byt vedeny ucet?

mozno si precitam cely tento link, a potom Ti dolozim dalsie otazky, zatial nie som v obraze
jednazmala
16.06.09,17:41
prave som zistila ze bola otvorena diskusia na tuto temu a hned aj uzamknuta a to ma moc mrzi.

myslim si ze ludia su obozretni a preto hladaju informacia. naozaj to znie lakavo a bezpecne

ja sa nesnazim presviecat ludi ktory sa rozhodli a vyuzivaju L .... system

snazim sa len vyvolat diskusiu.

L ..... je obchodna spolocnost a preto ma zaujimaju v 1. rade obchodne podmienky

a v nich je ze spolocnost mi nic nezarucuje nemam pravo narokovat si na ziadne nahrady neruci ani z a funkcnost terminalov na tie karticky neruci ze bude fungovat ich on line servis........

ak si niekto mysli ze je to bezpecne a povie to tu
moze to rovnako zavazit ako moje argumenty
oluska_1
16.06.09,19:38
oluska, tak odpovedz na otazky z prispevku 328,

- kolko stoji karta?
- kolko stoji vedenie uctu?
- kde musi byt vedeny ucet?

mozno si precitam cely tento link, a potom Ti dolozim dalsie otazky, zatial nie som v obraze-karta je zdarma
-za vedenie účtu neplatíš nič, účty sú virtuálne, má ich každý klient v svojej chránenej oblasti
-peniaze Ti chodia na Tvoj účet, ktorý si zadáš, jedno je v ktorej banke ho máš vedený, môže to byť aj vkladná knižka


a v nich je ze spolocnost mi nic nezarucuje nemam pravo narokovat si na ziadne nahrady neruci ani z a funkcnost terminalov na tie karticky neruci ze bude fungovat ich on line servis..K tomuto som sa už vyjadrila. Spoločnosť môže ručiť iba za to, čo môže stopercentne ovplyvniť, nikto nemôže spoľahlivo ručiť za niečo, čo zabezpečuje niekto iný.


Takuto masivnu reklamu si pamatam z doby, kedy boli za perpetum mobile povazovane BMG INVEST a HORIZONT.Ja si takú masívnu reklamu pamätám aj keď začínali s mobilmi , keď začínalo O2, vlastne operátori majú masívnu reklamu doteraz, masívnu reklamu má v určitom období veľmi veľa firiem. Je na tom niečo neobvyklé?
FTC
17.06.09,17:15
Momentálne ma vôbec nezaujíma či to je alebo nieje podvod. Mňa zaujíma prečo *******? Ja mam Sphere kartu kde mám okamžitú zľavu od 5% do 30%.
Okamžitú a nie pripísanú na nejaký virtuálny účet.
Antilooser
17.06.09,21:12
Momentálne ma vôbec nezaujíma či to je alebo nieje podvod. Mňa zaujíma prečo *******? Ja mam Sphere kartu kde mám okamžitú zľavu od 5% do 30%.
Okamžitú a nie pripísanú na nejaký virtuálny účet.

Ta na bozinku pan ma karticku ma penazky hned do rucky och joj ake romanticke:D.....aj ja mam orange karticku a mam 7 % zlavu do dracika na hracky a je mi to na chuja.....ta co necitas? chod na info vecer sa dozvies:D
Bozinku ludia vy ste tak duti ako tie moje dutniky furt tu riesite chobotiny vsak keby som ja chcel osobne informacie o tej firme tak tam skocim na ten ifno vecer ktory je zdarma ako tak tu som vycital a nevyputujem sa tu ako najebany krokodil na cestu ta ne?....hladam informacie priamo u zdroja ci? Moj nazor:D
Pome na to pivo radsej......
P.S devcata? slecny? vsak ste mi zadna uz neodpisala co uz necitate ci co? vsak aj sukromne spravy tu existuje kua:D
FTC
17.06.09,21:34
Typický tĺk Fico volič. Ak si si nevšimol tak AGW aj BMG podávali info, ktoré chceli podávať aby presvedčili tĺkov ak ty. Isto ti zdroj nepovie že niečo iné je lepšie ako oni tak načo sa tam budem trepať? Ale určite tam raz skočím ich potrápiť ;)
Antilooser
18.06.09,07:07
Typický tĺk Fico volič. Ak si si nevšimol tak AGW aj BMG podávali info, ktoré chceli podávať aby presvedčili tĺkov ak ty. Isto ti zdroj nepovie že niečo iné je lepšie ako oni tak načo sa tam budem trepať? Ale určite tam raz skočím ich potrápiť ;)

Kurna FTC neser ma ja mam v prdeli vsetky vase ludske systemy kartove ja nikoho neobhajujem mam v p...... a co sa tyka vlady skorumpovanej mam ju tez v p..... ja som v zivote tych certov prechcanych volit nebol lebo ci pride taka vlada alebo taka nabaluje si rite stale, obcania su pre nich vzdy na poslednom mieste......samozrejme ked pridu volby zrazu su vsetcia Herkulesovia naroda kazdy by vsetko pre obcanov robil a je ochotny aj zivot polozit a ked to skonci je po volbach tak im vitazni politici odkazu ze ich mozu ist pofajcit....slusne povedane....aj tie eurovolby do prdeli naco sme tam boli? si myslite ze tych 13 politikov co zarabaju okolo 700 tisis mesacne za tam niaku dieru spravia do sveta? no hovno su tam len do poctu za sochy mozu byt radi ze tam aspon sedia a nie este cosi menit......politku mi ani nespominaj lebo ti uhryznem hlavu
danushka
18.06.09,12:02
Typický tĺk Fico volič. Ak si si nevšimol tak AGW aj BMG podávali info, ktoré chceli podávať aby presvedčili tĺkov ak ty. Isto ti zdroj nepovie že niečo iné je lepšie ako oni tak načo sa tam budem trepať? Ale určite tam raz skočím ich potrápiť ;)


Kurna FTC neser ma ja mam v prdeli vsetky vase ludske systemy kartove ja nikoho neobhajujem mam v p...... a co sa tyka vlady skorumpovanej mam ju tez v p..... ja som v zivote tych certov prechcanych volit nebol lebo ci pride taka vlada alebo taka nabaluje si rite stale, obcania su pre nich vzdy na poslednom mieste......samozrejme ked pridu volby zrazu su vsetcia Herkulesovia naroda kazdy by vsetko pre obcanov robil a je ochotny aj zivot polozit a ked to skonci je po volbach tak im vitazni politici odkazu ze ich mozu ist pofajcit....slusne povedane....aj tie eurovolby do prdeli naco sme tam boli? si myslite ze tych 13 politikov co zarabaju okolo 700 tisis mesacne za tam niaku dieru spravia do sveta? no hovno su tam len do poctu za sochy mozu byt radi ze tam aspon sedia a nie este cosi menit......politku mi ani nespominaj lebo ti uhryznem hlavu
:D:D:D:D:D

FTC, keby si poriadne prečítal celú tému, tak pochopíš, že Antilooser má totálne nakáku naháku celý L.....ss;).
A nemiešajte tu politiku chlapci, chovajte sa slušne.

Antilooser, ty si ale riadny exot, takého sme tu už dlho nemali :eek::eek::eek::D.
Arleigh
18.06.09,12:48
Antilooser aj som to pochopil,že si robíš gule.Ale k tom uposlednému príspevku ti musím niečo povedat.Ani ja som nebol volit,lebo Dzurinda ma štval-,vláčiky,skupinka kupovanie poslancov a pod.Hovorím si jeb....em na nich ,sme v EU tak čo-už ako Bielorusko nedopadneme,ekonomika fakčí tak čo.Lenže teraz čo sa deje....zas mam pocit ,že sme v roku 98.Rozdiel medzi týmto hranatým bolševickým hujom a Dzurindom je v tom,že tento huj nič nerobí,len same kauzy,kradnutie,rozpočet deravý ako ementál Pičiatek s tou nagelovanou gebulou ma čas a v podhode si udrbu 2 mld za emisie a nič sa nedeje.Harabin ako predseda najvyššieho sudu len čerešnička na torte.Zatial čo Dzuro aspon niečo dobre urobil a postavil ekonomiku na nohy.

Vždy je z čoho vybrat a nikto nieje dokonalý,ale treba si vybrat to čo nam najviac vyhovuje,alebo najmenej vadí.

Takže ako povedal jeden týpek.. "Ked ma moja žena štve a nevie dobre uvarit vepřoknedlozelo,nedovedniem si domov miesto nej nafetovanu K.rvu!


P.S Sorry je to mimo témy,takže končím
FTC
18.06.09,13:20
Mňa ani moc nezaujíma či má na háku alebo nie, ale píšem že je to tĺk podľa toho ako sa vyjadruje.
marjankaj
18.06.09,16:02
Možno sa ako tĺk vyjadruje, ale určite ako tĺk nemyslí.
Bigleoboy
18.06.09,16:21
Možno sa ako tĺk vyjadruje, ale určite ako tĺk nemyslí.


Plne súhlasim s Vami, veru konečne:D Takého pohoďáka a neutralistu, ktorý píše to čo cíti obdivujem aj ja:D Samozrejme, že vo vyššej spoločnosti by to nemalo chválitebné ovácie a mohlo by to vyznieť ako rúhanie sa......ale tu na fóre prečo nie. S tým myslením máte pravdu. Podstatu myšlienok má v poriadku a tu na tomto fóre nezáleží akým štýlom reči ju podá hlavne, že v tom cítiť humor a nie je tu ako na rokovaní niakej dozornej rady:D
danushka
18.06.09,16:59
...bože, čítala som ...Takého pohoďáka a NATURALISTU:D:D:D, namiesto neutralistu...

Zdá sa, že Antilooser sa nám tu odhalil myšlienkami až na kosť, keď vidím v jeho riadkoch naturalizmus.

Antilooser, čo keby si trošilinku vymenil určité slovíčka, či ich vybodkované náznaky za vhodnejšie ekvivalenty?
Toto sa Ti tu prepeká určite len preto, lebo si ešte nečítal toto : http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html

A neďakuj mi;)
Antilooser
18.06.09,17:23
Prosimta Danuska ta nepi tolko na vecer pockaj do piatku este vsak potom citas zahadne slovka:D este som ta ti neodhalil na kost nepredbiehaj udalosti ktore este neboli ale budu....juj ja by som si rad velmi tie zakony precital len po tretom pravidle ma uz stipali oci :D to je velmo na mna silne palene......vsak ta ty moja prava ruka ocko jedno prizmuris:D......a coze by ti nepodakoval ja ti snimam klobucik....
Teda Bigleo ty si radny kancek ved aj ja ta mam rad neboj sa dobre bude vsetko:D aj dobre dopadne
Halli
18.06.09,18:08
...... a nevyputujem sa tu ako najebany krokodil na cestu ta ne?..

:D:D:D toto ma dnes večer dostalo, jóój či to dobrá temá tí Lajnoši :D

http://img2.flog.pravda.sk/8tr/oUs_116175_m.jpg
danushka
18.06.09,18:22
...no riaden mrník tu je, taký tu už dávno nebol...
Ja neviem, ten náš admin má asi dovolenku, mal by to tu vypípať:D:D:D

Chápete to ľudkovia? Antilooserovi sa nedá pozrieť do profilu a on má už 10 bodov. Odhadujem, že sa stane onedlho VIP a jeho profil bude stále zahalený rúškom tajomstiev:confused:.
Halli
18.06.09,18:27
Danuš, to neva však vždy lepšie robiť mrník, ako zo seba blba v tejto téme ;)..Richard ma asi iné starosti. Ta co? :---
Antilooser
19.06.09,18:51
Danuš, to neva však vždy lepšie robiť mrník, ako zo seba blba v tejto téme ;)..Richard ma asi iné starosti. Ta co? :---

slavica ja ta spapam ako jahodu zase ma parodujes:D
Antilooser
19.06.09,18:52
...no riaden mrník tu je, taký tu už dávno nebol...
Ja neviem, ten náš admin má asi dovolenku, mal by to tu vypípať:D:D:D

Chápete to ľudkovia? Antilooserovi sa nedá pozrieť do profilu a on má už 10 bodov. Odhadujem, že sa stane onedlho VIP a jeho profil bude stále zahalený rúškom tajomstiev:confused:.

co sa mi neda do profilu pozriet? a vsak aj tak su tam vtakoviny popisane co ma napadli....takze tam aj to ruzko tajomsta najdes:D
Antilooser
19.06.09,19:52
Antilooser aj som to pochopil,že si robíš gule.Ale k tom uposlednému príspevku ti musím niečo povedat.Ani ja som nebol volit,lebo Dzurinda ma štval-,vláčiky,skupinka kupovanie poslancov a pod.Hovorím si jeb....em na nich ,sme v EU tak čo-už ako Bielorusko nedopadneme,ekonomika fakčí tak čo.Lenže teraz čo sa deje....zas mam pocit ,že sme v roku 98.Rozdiel medzi týmto hranatým bolševickým hujom a Dzurindom je v tom,že tento huj nič nerobí,len same kauzy,kradnutie,rozpočet deravý ako ementál Pičiatek s tou nagelovanou gebulou ma čas a v podhode si udrbu 2 mld za emisie a nič sa nedeje.Harabin ako predseda najvyššieho sudu len čerešnička na torte.Zatial čo Dzuro aspon niečo dobre urobil a postavil ekonomiku na nohy.

Vždy je z čoho vybrat a nikto nieje dokonalý,ale treba si vybrat to čo nam najviac vyhovuje,alebo najmenej vadí

ejha kolego ta to radna uvaha toto bola dost historicka......tak ako vidis je to tak ako pises ono sa da vyberat medzi certom a diablom kazdy vsetko predava za malo penez ja sa len pytam ze do kedy? vsak zachvilku sa nebude ani kde vymocit na travu.......vsak aj tie pozemky sa predaju madarom alebo inym zbojnikom a potom si ich ohradia to by sme dopadli... :D
BLINDSIDE
23.06.09,19:22
potom si budes davat pozor ked budes cikat, treba sa trafit do medzierok v plote a neocuurat sa :D Aky to ma mat vyznam stale rozoberat idiotiny ?
marjankaj
23.06.09,19:43
Chlapček sa hraje na veľkého.
BLINDSIDE
23.06.09,19:56
vedomostami, ktore ma "chlapcek" a rozumne nimi ocura "dospeleho?" take ja mozem

DAS IST ALLES ;)
marjankaj
23.06.09,21:28
vedomostami, ktore ma "chlapcek" a rozumne nimi ocura "dospeleho?" take ja mozem

DAS IST ALLES ;)

Keď je to všetko, tak sa máš čím chváliť.
BLINDSIDE
24.06.09,09:27
Ano vedpomostami sa treba chvalit !! a ty sa cim chces chvalit ? Si myslis, ze ked mas pod nickom VIP clen, ze si nieco viacej ? namyslenost a pycha nema na SK hranic, ako vidim :D

DAS IST ALLES
padro
24.06.09,09:31
DAS IST ALLES ... to teraz v kazdom prispevku planujes takto ukoncit? mimotemy
korduľa
24.06.09,12:46
paradne tie posledne prispevky, skoro som zabudla co som chcela napisat a aj mi je luto zase sem po tej srande tahat vaznosti. takze doporucujem kazdemu kto absolvuje skolenie a bude v euforii, nech si velmi dokladne precita vsetky zmluvne a obchodne a este neviem ake podmienky"!!!! ja som dala ziadost o zrusenie clenstva a su okolo toho dost neprijemne tahanice, nakolko som si predplatila pozicie. takze vzdy vsetko premysliet a precitat ako sa podpise...
Antilooser
30.06.09,07:47
paradne tie posledne prispevky, skoro som zabudla co som chcela napisat a aj mi je luto zase sem po tej srande tahat vaznosti. takze doporucujem kazdemu kto absolvuje skolenie a bude v euforii, nech si velmi dokladne precita vsetky zmluvne a obchodne a este neviem ake podmienky"!!!! ja som dala ziadost o zrusenie clenstva a su okolo toho dost neprijemne tahanice, nakolko som si predplatila pozicie. takze vzdy vsetko premysliet a precitat ako sa podpise...

kotulka, ty si mi tu opat nahodila servitkovu atmosferu :D hrozna baba:D teraz budu vsetcia v eufori citat tie VIP podmienky aj s lupou mozno aj s dvoma pre istotu.......hej si sa zrusila? a dali ti pozicie aj naspat?


P.S- tam mali byt asi tie VOP podmienky no som sa seknul stava sa:D
Antilooser
30.06.09,07:56
DAS IST ALLES ... to teraz v kazdom prispevku planujes takto ukoncit? mimotemy

padro vsak to je v pohodke aspon sa naucime priucime jazyku nasim susedom rakuskym ved aj pan zakladatel spolocnosti lyon je odtial takze to nie je az tak mimo temy:D to pan zakladatel povie vsetkym ludom ked dobuduje svet DAS IST ALLES und AUF WIEDERSEHEN:D:---
Halli
30.06.09,08:58
teraz budu vsetcia v eufori citat tie VIP podmienky?

...ani ma nenapadne :rolleyes::D
buchač
30.06.09,10:10
pozrime sa na to reálne. Ak urobím nákup na môj účet sa mi pripíše 1% z nákupu. Ak mám som zlanáril človeka na ******* tak z jeho nákupu mi ide 0,5%, atď. Ako hovorí Forest Gump: I máma mámy jeho mámy delala krevety.

Super urobil som nákup za 10000. Ja som dostal na virtuálny účet sumu 100. ten čo ma zlanáril dostal 50. Ja mám sphere kartu a mám zľavu 5% okamžite takže nezaplatím 10000 ale 9500 a 500 nemám na virtuálnom účte ale vo vrecku. Well done!

A aký je tam vstupný poplatok za vydanie karty za pozície či čo to je..?
Ak je tam poplatok tak to smrdí formou pyramídy ako reklama na aute, ktorá tu bla pred nedávnom. Alebo BMG. Už tu raz niekto povedal že ak by vyšla poplašná správa že TB krachuje tak by si každý vyberal peniaze z banky a krachla by. TB aj VUB takéto nájazby mali kvôli takejto správe a nič. BMG nemalo žiadnu poplašnú správu a bác.

Ak tam niesu poplatky za vedenie účtu alebo vstupný poplatok zo strany zákazníka tak ok. Ak je tak pozor na to.

Takéto správy sa nevysielajú a poplašné už vôbec nie ......http://www.celysvet.cz/skin/smile/s7737.gif

Si myslíš , že ľudia , ktorí tam mali ťažké melka , nedostali avízo ?
Ak áno , tak potom budíííííííííííííček , mohol by som dať zopár mien osôb , ktoré boli upozornené na určité okolnosti !!!!!!
Plebs , ako zvyčajne na to doplatil , myslím tým , na tú svoju hamižnosť , nenásytnosť ...dobre im tak !!!!
Keby tie nedostali svoje , tak Fruni a spol nesedí v base , ale fialky vonia ....

Ozaj , ale inak fasa debata ....;)
FTC
02.07.09,09:31
Si myslíš , že ľudia , ktorí tam mali ťažké melka , nedostali avízo ?
Ak áno , tak potom budíííííííííííííček , mohol by som dať zopár mien osôb , ktoré boli upozornené na určité okolnosti !!!!!!


nie nemyslím a neviem odkiaľ si vzal názor že si to myslím :)
Budíček...
empty
10.07.09,04:16
prirovnavat ******* a BMG je chore :) Ved v ******* nedavate ziadny vklad, tam len setrite na nakupoch a ked mate nasetrene vyplacaju vas kazdy utorok.

a zlavy su 1% - 26% takze lepsie ako sphere card ;)
Antilooser
23.07.09,21:10
dobry den lididcky nako to tu upadlo a nevim proc......mam par otazok na kompetentnych tejto firmy........bol som na tom vasom veceri info ked som bol na navsteve mojej rodiny....a zistil som ze je tam aj moja svokra v tom vasom systeme a silno intezivne ma volala tam no tak som siel lebo svokram nemozno odpporovat to svata pravda:D bolo to v puchove minuly tyzden.....ja som si to tak vypocul vsetko krasne nadherne to bolo az mi slza vyhrkla ze kolko penazi mi utieklo uz za ten cas od kedy fungujete......tak doma po skonceni ma chcela svokra registrovat a tak som sa hej pytal ze co a ako kolko zarobila a tak na podivanu mi vravela ze tam ma busines paket v osobnom a dokonca aj druhy business paket v niakej europe ci kolko spolu zavratna suma teda aspom pre slovaka teda:D....ked som sa spytal ze kolko ma z tej europy v ktorej sa to vraj plni samo vsetkymi ludmi.....povedala ze este ani euro hej neprislo a to tam ma v tej europe uz pol roka.....panecku to potom kedy sa hej zacne plnit? takymto tempom odhadujem ze tak minimalne 20 rokov aj to bude rada ze je rada.....garant od firmy je 2-5 rokov....vazeni kompetentni a znalci firmy to tu boli olinka.1 a bigleoboy ako som si vsimol....stale verite ze to je realna doba? ked po pol roku hej ani nic nenaskocilo? zadna cuzdia europska pozicia? zasmej sa spolocne alebo ma vyvratte z omylu.......nezda sa vam ze vasa psychologia je dost velka? na ludi a hlavne na slovakov? ja osobne som mal velmi cudny pocit takeho nenuteneho natlaku penazneho.....ja si myslim nakupy ok robme cez ******* ale tie vase pozicie su an smiech....ano ten prednasajuci pan sa urcite nabalil a nabaluje preto sa tak usmieva huncutsky.....ale mal stastie ze bol na zaciatku a zlanaril urcite minalne aj 100 ludi pd seba s tymi paketmi....to hej vtedy to ma zmysel....ale samotny clovek co si to dal aj do tej europy moze len tisko dufat ze sa mu to nekdy vrati lutujem svokru svoju ale tak ked je blba co s nou:D.......a uvedomujete si este jedno? ze tie vase dve pevne nohy na ktorych stojite je geometricky rad ktory zruinuje system? skor ci neskor to ked som si ratal rovnicou geometrickeho radu tak mi vyslo neskutocne cislo takze tych konecnych lutujem do predu .....to jest vsetko
mysurk
24.07.09,12:47
dobry den lididcky nako to tu upadlo a nevim proc......mam par otazok na kompetentnych tejto firmy........bol som na tom vasom veceri info ked som bol na navsteve mojej rodiny....a zistil som ze je tam aj moja svokra v tom vasom systeme a silno intezivne ma volala tam no tak som siel lebo svokram nemozno odpporovat to svata pravda:D bolo to v puchove minuly tyzden.....ja som si to tak vypocul vsetko krasne nadherne to bolo az mi slza vyhrkla ze kolko penazi mi utieklo uz za ten cas od kedy fungujete......tak doma po skonceni ma chcela svokra registrovat a tak som sa hej pytal ze co a ako kolko zarobila a tak na podivanu mi vravela ze tam ma busines paket v osobnom a dokonca aj druhy business paket v niakej europe ci kolko spolu zavratna suma teda aspom pre slovaka teda:D....ked som sa spytal ze kolko ma z tej europy v ktorej sa to vraj plni samo vsetkymi ludmi.....povedala ze este ani euro hej neprislo a to tam ma v tej europe uz pol roka.....panecku to potom kedy sa hej zacne plnit? takymto tempom odhadujem ze tak minimalne 20 rokov aj to bude rada ze je rada.....garant od firmy je 2-5 rokov....vazeni kompetentni a znalci firmy to tu boli olinka.1 a bigleoboy ako som si vsimol....stale verite ze to je realna doba? ked po pol roku hej ani nic nenaskocilo? zadna cuzdia europska pozicia? zasmej sa spolocne alebo ma vyvratte z omylu.......nezda sa vam ze vasa psychologia je dost velka? na ludi a hlavne na slovakov? ja osobne som mal velmi cudny pocit takeho nenuteneho natlaku penazneho.....ja si myslim nakupy ok robme cez ******* ale tie vase pozicie su an smiech....ano ten prednasajuci pan sa urcite nabalil a nabaluje preto sa tak usmieva huncutsky.....ale mal stastie ze bol na zaciatku a zlanaril urcite minalne aj 100 ludi pd seba s tymi paketmi....to hej vtedy to ma zmysel....ale samotny clovek co si to dal aj do tej europy moze len tisko dufat ze sa mu to nekdy vrati lutujem svokru svoju ale tak ked je blba co s nou:D.......a uvedomujete si este jedno? ze tie vase dve pevne nohy na ktorych stojite je geometricky rad ktory zruinuje system? skor ci neskor to ked som si ratal rovnicou geometrickeho radu tak mi vyslo neskutocne cislo takze tych konecnych lutujem do predu .....to jest vsetko

Ale ved staci malá násobilka /povedzme za 5 rokov/.
- kolko vlozim
- kolko dostanem
- aky velky je plusovy:D:D:D rozdiel

- o kolko vyssie su ceny v preferovanych firmách oproti beznym -- o tolko znizit plusovy rozdiel
- znizeny plusovy rozdie porovnat s urokmi v bankách.
Antilooser
24.07.09,13:44
Ale ved staci malá násobilka /povedzme za 5 rokov/.
- kolko vlozim
- kolko dostanem
- aky velky je plusovy:D:D:D rozdiel

- o kolko vyssie su ceny v preferovanych firmách oproti beznym -- o tolko znizit plusovy rozdiel
- znizeny plusovy rozdie porovnat s urokmi v bankách.


jasne som sa teraz pobavil..len s jednym malym rozdielom ktore vase ocka a mozog neodhalil......ved to nie je ziadno rucene ze to dostanete nemate ziadnu zmluvu v rukach ze co sa stane v pripade ked sa zakladatel rozhodne astala vista a zdrhne.....dalej nie je ruceni cas proste nic.....ved ja to vidm na mojej svokre pol roka ma bussiness paket v Europe to vasa dalsia matrica a za ten cas hej ani jedna pozicia ina nenaskocila ze tie jej.......tak o com to je? o psychologi penaznej ktorou vas tam ty navrchu vabia aby ste si tam vkladali penazky.....ja verim ze ani za tych 5 rokov sa hej ten jej paket nenapalni ptoom co? nastanie porusenie toho vasho slubu silneho..........v banke je ason cosi krite tzv. tym statnym fondom.....v lyonku nie je nic krite len velkymi prazdnimi slubmi.......ja sa skor obraciam na skutocnosti co vidim u ludi co su tam ........a nie na velke vizie
oluska_1
24.07.09,22:33
Zdravím, Antilooser!

Vyzval si ma, aby som reagovala na Tvoje pochybnosti, ktoré som tu už niekoľkokrát rozoberala. Nepochybujem o Tvojej inteligencii, ale asi z jednej návštevy infovečera ešte nemáš ucelený obraz o činnosti spoločnosti. A pýtal si sa toho pána, čo sa tak "huncútsky usmieval" na to, čo Ti nebolo jasné? Okrem toho, práve v Púchove sedáva dole na recepcii pani, ktorá je tiež ochotná veci vysvetliť, dokonca ukázať niektoré skutočnosti aj priamo na počítači. Takže možností je veľa, len ich treba využiť.
A aby sme to trošku odľahčili, poviem Ti, môžeš byť len rád, že si sa tak dobre oženil, že máš takú inteligentnú svokru, akú spomínaš. Nerozvádzaj sa, manželka bude dediť pekný zabehnutý systém na príjem peňazí.
Inak predpokladám, že pani svokra ukladala pozície do európskej matrice niekedy koncom minulého roka (ako píšeš, že pred polrokom?). Aj tí najväčší skeptici, ktorí ukladali pozície v máji, júni minulého roku a už najmenej pol roka reptali, že sa nič nedeje, dostávajú v týchto týždňoch prvé provízie, najlepšie, ak si to (ako vravíš Ty) overíš u niekoho, kto vkladal pozície pred viac ako rokom. Predpoklad naplnenia 2-5 rokov určite je reálny.
To je skutočnosť. Ale tá vízia je ešte krajšia. A ja mám vizionárov rada. Keby nebolo takých, ktorí verili na vízie, tak dodnes perieme na valchách, svietime petrolejkami a ani na internete by sme si takto pekne nemohli podiskutovať.
padro
25.07.09,05:06
Zdravím, Antilooser!

Vyzval si ma, aby som reagovala na Tvoje pochybnosti, ktoré som tu už niekoľkokrát rozoberala. Nepochybujem o Tvojej inteligencii, ale asi z jednej návštevy infovečera ešte nemáš ucelený obraz o činnosti spoločnosti. A pýtal si sa toho pána, čo sa tak "huncútsky usmieval" na to, čo Ti nebolo jasné? Okrem toho, práve v Púchove sedáva dole na recepcii pani, ktorá je tiež ochotná veci vysvetliť, dokonca ukázať niektoré skutočnosti aj priamo na počítači. Takže možností je veľa, len ich treba využiť.
A aby sme to trošku odľahčili, poviem Ti, môžeš byť len rád, že si sa tak dobre oženil, že máš takú inteligentnú svokru, akú spomínaš. Nerozvádzaj sa, manželka bude dediť pekný zabehnutý systém na príjem peňazí.
Inak predpokladám, že pani svokra ukladala pozície do európskej matrice niekedy koncom minulého roka (ako píšeš, že pred polrokom?). Aj tí najväčší skeptici, ktorí ukladali pozície v máji, júni minulého roku a už najmenej pol roka reptali, že sa nič nedeje, dostávajú v týchto týždňoch prvé provízie, najlepšie, ak si to (ako vravíš Ty) overíš u niekoho, kto vkladal pozície pred viac ako rokom. Predpoklad naplnenia 2-5 rokov určite je reálny.
To je skutočnosť. Ale tá vízia je ešte krajšia. A ja mám vizionárov rada. Keby nebolo takých, ktorí verili na vízie, tak dodnes perieme na valchách, svietime petrolejkami a ani na internete by sme si takto pekne nemohli podiskutovať.
:eek::confused:
Antilooser
25.07.09,09:50
Zdravím, Antilooser!

Vyzval si ma, aby som reagovala na Tvoje pochybnosti, ktoré som tu už niekoľkokrát rozoberala. Nepochybujem o Tvojej inteligencii, ale asi z jednej návštevy infovečera ešte nemáš ucelený obraz o činnosti spoločnosti. A pýtal si sa toho pána, čo sa tak "huncútsky usmieval" na to, čo Ti nebolo jasné? Okrem toho, práve v Púchove sedáva dole na recepcii pani, ktorá je tiež ochotná veci vysvetliť, dokonca ukázať niektoré skutočnosti aj priamo na počítači. Takže možností je veľa, len ich treba využiť.
A aby sme to trošku odľahčili, poviem Ti, môžeš byť len rád, že si sa tak dobre oženil, že máš takú inteligentnú svokru, akú spomínaš. Nerozvádzaj sa, manželka bude dediť pekný zabehnutý systém na príjem peňazí.
Inak predpokladám, že pani svokra ukladala pozície do európskej matrice niekedy koncom minulého roka (ako píšeš, že pred polrokom?). Aj tí najväčší skeptici, ktorí ukladali pozície v máji, júni minulého roku a už najmenej pol roka reptali, že sa nič nedeje, dostávajú v týchto týždňoch prvé provízie, najlepšie, ak si to (ako vravíš Ty) overíš u niekoho, kto vkladal pozície pred viac ako rokom. Predpoklad naplnenia 2-5 rokov určite je reálny.
To je skutočnosť. Ale tá vízia je ešte krajšia. A ja mám vizionárov rada. Keby nebolo takých, ktorí verili na vízie, tak dodnes perieme na valchách, svietime petrolejkami a ani na internete by sme si takto pekne nemohli podiskutovať.

a za to som Vam velmi vdacny ze ste na moju vyzvu aspon vy reagovala......vidim ze ste v tom trosku hlbsie zainteresovana....ale posobite na mna diplomaticky coz sa mi velmi paci.....ano uznavam ze clovek veri az ked vidi....takze vravite ze keby som si tam ja tiez predpokladjme dal tak za rok by mi prislo prve penazne ohodnotenie? bez ohladu na to ze by som tych 4 cernych zohnal?:D
mona091
25.07.09,10:46
....To je skutočnosť. Ale tá vízia je ešte krajšia. A ja mám vizionárov rada. Keby nebolo takých, ktorí verili na vízie, tak dodnes perieme na valchách, svietime petrolejkami a ani na internete by sme si takto pekne nemohli podiskutovať.


nikto vam neda viac, ako vam ja slubim :cool:
oluska_1
25.07.09,14:56
takze vravite ze keby som si tam ja tiez predpokladjme dal tak za rok by mi prislo prve penazne ohodnotenie? bez ohladu na to ze by som tych 4 cernych zohnal?Pokiaľ by ste "nezohnal" štyroch priamych, čiže neurobil by ste vôbec žiadnu prácu, potom by ste musel byť trošku dlhšie trpezlivý. Netrúfam si odhadovať čas, kedy príde spätná náhrada, ktorá prináleží každému. Mám v skupine ľudí, ktorí si uložili pozície v roku 2004 a v roku 2005 mali vyhospodárenú pozíciu (oni neurobili nič, ale za nimi sa umiestnili ľudia, ktorí intenzívne pracovali a nakupovali), mám takýchto ľudí, ktorým sa postupne vyhospodarovali pozície v ďalších rokoch, ale mám aj ľudí, ktorí nemali to šťastie, že sa za nimi umiestnili "pracovité" skupiny a dodnes čakajú na vyhospodárenie. Čas sa už ale momentálne "kráti" všetkým, lebo začala reklama a európsky matrix postupne prekryje národné matrice a vyplní všetky nevyhospodárené pozície.
Neviem, či Vám je zrozumiteľné to, o čom hovorím, lebo hovorím o fungovaní systému, ktoré sa rozoberá na Business seminároch, nie na Business infách.
Nakoniec, keď by ste chcel investovať niekde do fondov, alebo iných investičných produktov, kedy Vám ponúkajú vyšší výnos? Pri kratšom alebo dlhšom časovom období? A návratnosť svojich financií Vy nemôžete ovplyvniť. U nás Vám túto možnosť ponúkame, dokonca je možný i tzv. recash preddavkov, čo si môžete nájsť vo Všeobecných obchodných podmienkach. Nie je to veľmi výhodná možnosť, ale ak niekto trvá na vrátení svojich preddavkov, má možnosť ich v plnej výške dostať naspäť a i napriek tomu profitovať z toho, že ich mal uložené v zúčtovacom systéme.
Ale toto je už debata na odbornú úroveň klientov spoločnosti, nie na takéto informačné fórum.
oluska_1
25.07.09,15:05
nikto vam neda viac, ako vam ja slubim

To je fakt. Ale, čo keď na tých sľuboch niečo bude?
Nakúpim tovar u partnerov spoločnosti, tovar mám doma tak ako i predtým, ibaže mi sľúbili, že dostanem niečo naviac. Čo riskujem? Keď mi sľub nesplnia, tak som na tom presne tak, ako som bol doteraz. Takže "najhoršie" čo sa mi môže stať, je to, že sa mi nezmení nič. A keď by náhodou splnili to, čo sľúbili?
Vrátia sa mi časom neaké peniaze. Keď by to bolo aj (veľmi preženiem) za päť rokov, nahnevá ma to?
Keby sa Vám teraz začali vracať peniaze z nákupov, ktoré ste urobili pred piatimi, alebo pred desiatimi (zase preháňam) rokmi, nahnevalo by Vás to?
Riskovať netreba nič, treba to iba odskúšať na vastnej koži.
Antilooser
25.07.09,18:33
Pokiaľ by ste "nezohnal" štyroch priamych, čiže neurobil by ste vôbec žiadnu prácu, potom by ste musel byť trošku dlhšie trpezlivý. Netrúfam si odhadovať čas, kedy príde spätná náhrada, ktorá prináleží každému. Mám v skupine ľudí, ktorí si uložili pozície v roku 2004 a v roku 2005 mali vyhospodárenú pozíciu (oni neurobili nič, ale za nimi sa umiestnili ľudia, ktorí intenzívne pracovali a nakupovali), mám takýchto ľudí, ktorým sa postupne vyhospodarovali pozície v ďalších rokoch, ale mám aj ľudí, ktorí nemali to šťastie, že sa za nimi umiestnili "pracovité" skupiny a dodnes čakajú na vyhospodárenie. Čas sa už ale momentálne "kráti" všetkým, lebo začala reklama a európsky matrix postupne prekryje národné matrice a vyplní všetky nevyhospodárené pozície.
Neviem, či Vám je zrozumiteľné to, o čom hovorím, lebo hovorím o fungovaní systému, ktoré sa rozoberá na Business seminároch, nie na Business infách.
Nakoniec, keď by ste chcel investovať niekde do fondov, alebo iných investičných produktov, kedy Vám ponúkajú vyšší výnos? Pri kratšom alebo dlhšom časovom období? A návratnosť svojich financií Vy nemôžete ovplyvniť. U nás Vám túto možnosť ponúkame, dokonca je možný i tzv. recash preddavkov, čo si môžete nájsť vo Všeobecných obchodných podmienkach. Nie je to veľmi výhodná možnosť, ale ak niekto trvá na vrátení svojich preddavkov, má možnosť ich v plnej výške dostať naspäť a i napriek tomu profitovať z toho, že ich mal uložené v zúčtovacom systéme.
Ale toto je už debata na odbornú úroveň klientov spoločnosti, nie na takéto informačné fórum.



ta to jasna vec ja s vami plne suhlasim znie to lakavo ..viete ja poznam toho vela tych Multilevelov ja som bol vsade uz asi od amwayu cez OVB a ZFP a mohol by som pokracovat este...a vsetko spominane bolo na niecom zalozene viee produkt, poistka vyrobok a podobne namatovky ...a poznam velmi dobre ich priebeh nakolko som z kazdej veci cosi poskusal:D a zrazu dojdete vy nic nemate nic nepredavate a z toho mam bobek perspektiva do buducnosti vas nic neviaze len dobry pocit a vizia.....mne len hucia v hlave tie vase preddavky co som mal moznost vidiet.....viete v hentych hore spominanych multileveloch mate ze ked predate vyrobok alebo poistku tak vam mate penaze hned v rukach viete si ich mozte ohmatat manipulovat davat do periny teda tocit s nimi.....co je pre cloveka, ktory nema zadny kapital taky velky ako treba u vas velmi vyhodne je to pre kazdeho......a ten vas sa mi zda len pre tych bohatsich co maju plne zadky tak ked investuju k vam budu mat este plnsie zadky.vy nie ste majitelmi biznisu ale ste investormi myslim podla cashflova kvadrantu a to je ta vec clvoek ktory ma podporu si to nemoze dovolit teda nevytvori biznis z toho ziadny aby jeho generacie po nom uz nemuseli sedlacit....preto ak by som mohol poradit navrhnite tie prezentacie tak aby ked tam pridu ludia z reklamy aby vedeli len nakupovat objednat si tie poukazky a maximalne im spomenut klientsky paket tu druhu hodinu by som so zrusel pretoze tych menej bohatych tam jebne s prepacenim a zabudnu aj na nakupy a nebudu celu noc spat......to jest moj nazor.....pretoze priznajme si otvorene....je to biznis zalozeni na investici teda zhruba pre 20 percent slovakov
durisovad
25.07.09,19:04
nikto vam neda viac, ako vam ja slubim :cool:
Aj nebankovky takto slubovali a vysledok ......
oluska_1
25.07.09,20:38
...viete v hentych hore spominanych multileveloch mate ze ked predate vyrobok alebo poistku tak vam mate penaze hned v rukach viete si ich mozte ohmatat manipulovat davat do periny teda tocit s nimi..Aj ja som prešla cez tovarové MLM, aj cez ponuku služieb cez MLM. Mňa na ponuke tejto spoločnosti zaujalo práve to, že to nie je MLM, ale spoločenstvo založené na nakupovaní a výbornom províznom systéme. A to, že nikoho nemusím presviedčať, že ten alebo onen výrobok je práve pre neho vhodnejší. Klient si sám vyberá, čo si kúpi, záleží iba na ňom, kde si to kúpi. Lebo ak to urobí u nášho partnera, vráti sa mu časť peňazí naspäť. Ale keďže u našich partnerov sa dajú kupovať potraviny, PHM, oblečenie, služby..., teda všetko, čo je potrebné k bežnému životu, ja osobne si myslím, že tento systém má dlhodobú perspektívu.


vy nic nemate nic nepredavateV tomto máte pravdu. My nič nemáme, nič nepredávame, ale u našich obchodných partnerov si môžete kúpiť takmer všetko, na čo si spomeniete.
Skutočne: nemáme nič, ale máme takmer všetko a už v jedenástich krajinách Európy. A v rozširovaní sa pokračujeme v Európe a aj na ďalší kontinent.


....preto ak by som mohol poradit navrhnite tie prezentacie tak aby ked tam pridu ludia z reklamy aby vedeli len nakupovat objednat si tie poukazky a maximalne im spomenut klientsky paket tu druhu hodinu by som so zrusel pretoze tych menej bohatych tam jebne s prepacenim a zabudnu aj na nakupy a nebudu celu noc spat......to jest moj nazor.....pretoze priznajme si otvorene....je to biznis zalozeni na investici teda zhruba pre 20 percent slovakov Lektor na info večeroch má presne predpísaný text prezentácie, ktorého sa musí držať. Je to preto, aby sa prezentácie v jednotlivých mestách príliš nelíšili. A text vypracovali na vedení spoločnosti a testovali v domovskej krajine, v Rakúsku.
Tento biznis je založený práve na nakupovaní. To, že Tí, ktorí sú teraz pri rozbehu tohto biznisu, majú možnosť ukladať do systému preddavky, je obrovská príležitosť, výborná možnosť. A že nie každý má na veľké preddavky? Každý si môže zvážiť, či vôbec a koľko preddavkov je ochotný uložiť dopredu v systéme. Ani všetci tí, ktorí vedeli o tom, že vzniká nejaký Microsoft, alebo Google, nie sú dnes finančne za vodou, iba tí, ktorí rozpoznali príležitosť a mali financie na to, aby ju využili. Tiež v tej dobe nemali istotu, že nejaký Microsoft alebo Google, príp. ďalšie spoločnosti, budú v budúcnosti patriť medzi jedničky na svetových trhoch.
Toľko môj názor a moje presvedčenie.
Ja osobne sa snažím veľmi neporovnávať neporovnateľné, radšej verím víziam, ktoré sú reálne a doteraz všetko, čo bolo avizované, funguje ako švajčiarske hodinky. Nemám dôvod byť skeptická.
oluska_1
25.07.09,20:58
Aj nebankovky takto slubovali a vysledok ......Toto je to porovnávanie neporovnateľného.
Čo nám sľubovali nebankovky? Zhodnotenie našich financií na finančných trhoch a ja neviem ešte kde. Nič nebolo založené na tovare. U nás je všetko založené práve na nákupoch u našich zmluvných obchodných partnerov, na zvyškových rabatoch, ktoré nám dávajú za to, že nakupujeme práve u nich.
Ak nechceme, netreba nikde dávať žiadne preddavky, stačí nakupovať a každých 50,- eur zvyškových rabatov od obchodníkov (tu už spomínaná pozícia), nám vďaka špeciálnemu zúčtovaciemu systému prinesie 450,- eur. Jediné, čo tu nie je garantované, je čas, za ktorý nám tých 450,- eur príde. Čas nie je garantovaný z toho dôvodu, že si ho každý môže ovplyvňovať svojou činnosťou, alebo nečinnosťou.
Len tak na zamyslenie: Keď nič nebudem robiť, iba moje bežné nákupy urobím u partnerov spoločnosti, mám všetko to, čo predtým, ale mám istotu, že po nejakom čase mi príde 450,- eur, a moje nákupy sú každý mesiac zaraďované do žrebovania o auto a iné ceny. Keď by mi tie peniaze mali časom prilepšovať dôchodok alebo len tak prilepšiť rodinný rozpočet, pomôžu?
A keď to budú "iba plané sľuby", ako tu mnohí prezentujete, čo stratíte tým, že budete nakupovať u partnerov spoločnosti (možno tam nakupujete i dnes, ibaže nie ako naši klienti)? Možno stratíte trochu času tým, že niekde si zatiaľ treba vymieňať eurá za originálne poukážky, alebo tým, že podáte našu kartu na evidenciu nákupu u partnerov, kde sa karta dá použiť. A takí partneri neustále pribúdajú. Nestojí to za vyskúšanie možnosti, "čo keď to nebudú iba plané sľuby"?
oluska_1
25.07.09,21:11
..viete v hentych hore spominanych multileveloch mate ze ked predate vyrobok alebo poistku tak vam mate penaze hned v rukach viete si ich mozte ohmatat manipulovat davat do periny teda tocit s nimi.....co je pre cloveka, ktory nema zadny kapital taky velky ako treba u vas velmi vyhodne je to pre kazdeho.Ešte pár slov k tejto časti. Na priame vyplácanie slúži tzv. priateľský bonus. Keď predáte, tzn. sprostredkujete ďalšieho klienta, kedykoľvek tento klient nakúpi u našich partnerov, Vy dostávate priateľský bonus. A tu je ten rozdiel, ktorý mňa zaujal. Keď predávam konkrétny výrobok, musím ho opakovane predať, aby som zarobila, teda znovu kontaktovať klienta. V našom prípade, keď sa klient naučí nakupovať u našich partnerov, nemusím ho už kontaktovať, že si má nakúpiť aj tento mesiac potraviny a PHM a ďalšie veci, ktoré potrebuje. On to urobí tak, či tak, lebo vie, že sa mu vrátia z nákupov peniaze. Takže tu si jednou prácou zabezpečujem trvalý príjem. A nie je to na "úkor" klientov, ani obchodníkov. Celý provízny systém je založený na množstevných rabatoch od obchodníkov (vernostný systém), čo je bežná prax nielen v zahraničí, ale aj u nás.
A priateľské bonusy sú vyplácané každý týždeň od hodnoty 10,- eur, záleží na každom, koľko si chce "dávať do periny". Každý má možnosť získať v systéme peniaze, či má alebo nemá na preddavky.
Antilooser
25.07.09,21:25
Ani všetci tí, ktorí vedeli o tom, že vzniká nejaký Microsoft, alebo Google, nie sú dnes finančne za vodou, iba tí, ktorí rozpoznali príležitosť a mali financie na to, aby ju využili. Tiež v tej dobe nemali istotu, že nejaký Microsoft alebo Google, príp. ďalšie spoločnosti, budú v budúcnosti patriť medzi jedničky na svetových trhoch.

Tak s tym plne suhlasim ono nie je tazke si najst historu tych firiem.....ono to vsak pouziva tieto argumenty skoro kazdy multivel ked si spominam plus este aj mc donalds a podobne......len microsoft ma na krku europsku komisu za zneuzivanie monopolneho postavenia na trhu ....ale to je trosku mimo veci vcil.....ok vsak sa uvidi..ale podla mojich informacii....tie preddavky sa dali boli teda povinne dat na zaciatku daju sa dat teraz a myslim ze to ani firma neplanuje zatrhnut tie preddavky ty tam budu frcat dalej ta moznost od nej sa neupadne tak vlastne je to dozivotna moznost sa stat clvoekom ktory bude za vodou ci sa mylim?
oluska_1
25.07.09,22:07
.ale podla mojich informacii....tie preddavky sa dali boli teda povinne dat na zaciatku daju sa dat teraz a myslim ze to ani firma neplanuje zatrhnut tie preddavky ty tam budu frcat dalej ta moznost od nej sa neupadne tak vlastne je to dozivotna moznost sa stat clvoekom ktory bude za vodou ci sa mylim?Preddavky boli na začiatku povinné. V roku 2003, keď som začínala ja, nebolo možné nakupovať u partnerov (pretože žiadni neboli, všetko sme začínali iba tvoriť), takže sme mali iba víziu, že raz to bude možné. Dnes u nás už preddavky povinné nie sú, ostali nám iba ako jedna z výborne využiteľných možností. V krajinách, kde teraz začíname (Švajčiarsko, Anglicko, Chorvátsko, Turecko a ďalších), kde ešte nemáme zmluvných partnerov obchodníkov, je tiež možné na začiatku stať sa klientom iba vtedy, keď si uložíte preddavky do systému. (Im sa to už teraz ľahšie vysvetľuje, lebo už existujú krajiny, kde to funguje. My sme takéto príklady nemali). Preto nie som celkom presvedčená, že po konečnom dobudovaní tej, ktorej krajiny bude stále zachovaná možnosť preddavkov. Ale pokiaľ takáto možnosť ostane, vždy ju budem odporúčať tým, ktorí majú možnosť preddavky do systému dať. A odporučím ju s čistým svedomím, na základe mojich takmer šesťročných skúseností s touto spoločnosťou.
Antilooser
26.07.09,19:24
Ok p. Olga dakujem vam velmi pekne za vas cas a za vase vysvetlovacie schopnosti....su velmi na vysokej urovni....ja som clovek opatrni trosku ja si pockam a budem skumat svokru co a ako a podla nej sa rozhodnem.....ja mam rad fakty realnost.....nie vizie na to som neni......ja si vzdy rozmyslim do coho dam tolko penazi....a kedze sa to neplanuje uzavriet tie vase matrice takze mam cas zatial na skumanie....ano mozno mi poviete ze uz to mohlo zarabat a cas sa mohol kratit..ale to hovori kazdy vzdy a pri vsetkom:D
oluska_1
27.07.09,11:37
.ano mozno mi poviete ze uz to mohlo zarabat a cas sa mohol kratit..ale to hovori kazdy vzdy a pri vsetkomJa Vám nebudem komentovať Vaše rozhodnutie. To nezvyknem robiť. Každý sa rozhoduje za seba a podľa seba, podľa svojich možností a skúseností. Ja sa len snažím ľuďom vysvetliť, aké majú možnosti. Či ich využijú, v akom rozsahu ich využijú, alebo nevyužijú vôbec, je vždy na ich rozhodnutí. Ja mám potom "čisté svedomie", že som ich o možnostiach informovala podľa môjho presvedčenia a mojich skúseností. Nikto mi v budúcnosti nemôže povedať, že som mu nedala možnosť. Takže aj Vám želám, aby Vaše rozhodnutie bolo pre Vás tým najsprávnejším.
mona091
27.07.09,15:54
Ja Vám nebudem komentovať Vaše rozhodnutie. To nezvyknem robiť. Každý sa rozhoduje za seba a podľa seba, podľa svojich možností a skúseností. Ja sa len snažím ľuďom vysvetliť, aké majú možnosti. Či ich využijú, v akom rozsahu ich využijú, alebo nevyužijú vôbec, je vždy na ich rozhodnutí. Ja mám potom "čisté svedomie", že som ich o možnostiach informovala podľa môjho presvedčenia a mojich skúseností. Nikto mi v budúcnosti nemôže povedať, že som mu nedala možnosť. Takže aj Vám želám, aby Vaše rozhodnutie bolo pre Vás tým najsprávnejším.

uffff, a slovo bolo zvestovane vsade, a ti, co ho poculi, uz zodpovedaju za svoje skutky sami, je to ich slobodna vola, kazdy si moze vybrat svoju cestu, zalezi len na nom, ci pojde cestou rovnou, alebo krivolakou
BLINDSIDE
27.07.09,21:26
Vazeni, neskutocne by ma zaujimalo kolko sa ludi prihlasilo cez tu "masivnu" reklamnu kampan ktora vraj uz skoncila ze som ju neako nepostrehol :D Inak mam mensie tusenie, ze ti ktori sa nato dali maju hlavicky v smutku :D
oluska_1
27.07.09,22:03
Vazeni, neskutocne by ma zaujimalo kolko sa ludi prihlasilo cez tu "masivnu" reklamnu kampan ktora vraj uz skoncila ze som ju neako nepostrehol :D Inak mam mensie tusenie, ze ti ktori sa nato dali maju hlavicky v smutku Reklamná kampaň v televízii prebiehala intenzívne od 11. júna cca 3 týždne, teraz je letná prestávka, koncom augusta pôjde znovu.
Denne počas kampane sa zaregistrovalo 500-800 klientov a registrácie prebiehajú aj naďalej, pretože kampaň v tlači a na plagátoch nemá letnú prestávku. Pred začatím kampane na Slovensku bolo cca 70 tis. klientov, dnes je viac ako 91 tisíc klientov. Myslíte, že niekto má dôvod mať "hlavičky v smútku"?

Uspokojila som touto odpoveďou ten "neskutočný záujem"?
oluska_1
27.07.09,22:07
kazdy si moze vybrat svoju cestu, zalezi len na nom, ci pojde cestou rovnou, alebo krivolakou

Dievčence, Vy máte iné skúsenosti?
marjankaj
27.07.09,23:26
Reklamná kampaň v televízii prebiehala intenzívne od 11. júna cca 3 týždne, teraz je letná prestávka, koncom augusta pôjde znovu.
Denne počas kampane sa zaregistrovalo 500-800 klientov a registrácie prebiehajú aj naďalej, pretože kampaň v tlači a na plagátoch nemá letnú prestávku. Pred začatím kampane na Slovensku bolo cca 70 tis. klientov, dnes je viac ako 91 tisíc klientov. Myslíte, že niekto má dôvod mať "hlavičky v smútku"?

Uspokojila som touto odpoveďou ten "neskutočný záujem"?

Počet pracujúcich v hospodárstve SR spolu (v tis. osôb)2 388,2
Počer s.r.o.k 31.12.2008 bol 106 017
Počet živnostníkov k 31.12.2008 bol 392 841

Myslíte si niekto, že títo vyskakujú od radosti?


http://portal.statistics.sk/showdoc.do?docid=17681
http://portal.statistics.sk/showdoc.do?docid=15631
mona091
28.07.09,06:42
Reklamná kampaň v televízii prebiehala intenzívne od 11. júna cca 3 týždne, teraz je letná prestávka, koncom augusta pôjde znovu.
Denne počas kampane sa zaregistrovalo 500-800 klientov a registrácie prebiehajú aj naďalej, pretože kampaň v tlači a na plagátoch nemá letnú prestávku. Pred začatím kampane na Slovensku bolo cca 70 tis. klientov, dnes je viac ako 91 tisíc klientov. Myslíte, že niekto má dôvod mať "hlavičky v smútku"?

Uspokojila som touto odpoveďou ten "neskutočný záujem"?

pred kampanou = 70 tisic klientov
po kampani = 91 tisic klientov
prirastok = 21000
3 tyzdne = 21 dni
denne 500-800 klientov, priemerne 650 * 21 = 13650 na zaklade reklamy

otazka:
- kolko klientov z 90 tisic dostalo nieco na svoj ucet? nie virtualny!
- v akom objeme boli vyplatene klientom spolu nejake chechtaky? zase myslim skutocne, nie virualne

- aky objem trzieb robi cca 90 tsisic klientov (mesacne, denne, rocne atd)
- kto ma z toho najvacsi profit?
durisovad
28.07.09,13:02
Trochu by ma zaujimalo, z coho sa plati ta reklamna kampan. Mam dojem, ze to v konecnom dosledku platia ti, ktori sa do systemu prihlasili.
Antilooser
28.07.09,13:06
otazka:
- kolko klientov z 90 tisic dostalo nieco na svoj ucet? nie virtualny!
- v akom objeme boli vyplatene klientom spolu nejake chechtaky? zase myslim skutocne, nie virualne

- aky objem trzieb robi cca 90 tsisic klientov (mesacne, denne, rocne atd)
- kto ma z toho najvacsi profit?


kua baby s a s tym jednym chlapcom co vas je kua po tom kolko klienti robia trzby a kolko sa zaregistrovalo vam uz slnko svieti na hlavicku silno? bo ste naky prihriati torsku......ja som bol na tom info vecere a taketto chujoviny mna uz nezaujimavu vobec ste trapni a bol som aj ja trapny ked ma take cosi napadalo vobec od kedy som tam bol som pochopil vela veciam.....ja nakupovat budem len tam nic nedam ani cent bo ma to dorazilo akby by som bol o 40 rokov bohaty:D.......pokial ma to nic nestoji a do tej hypky aj tak chodim tak proc nie aspon mi ostane viac na pivo:D...hentake veci co kolko preco ako nakupuju je mi uz jedno som sa na to zacal pozerat z pohladu klienta obycajneho a nie ako podnikatela......takze tak ludi ja vas nehccem urazat to viete ani s vami manipulovat ..robte si co chcete ale nerob me tu klebety ktorym som ja ani vy nerozumel....no ja uz trosku viac ako vy zacinam chapat...preto to chem ukoncit.....preddavky ziadne to na vlastne riziko si davajte....ale nakupovanie to ano pokial chodite do tych obchodov nan nakupy raz za uhorsky rok oplati to aspon za povsimnutie.....tod vsetko z mojej strany neutralnej.......a diky olunka za tvoju snahu ze aj napriek tym natlakom dokazes stale celit v tom ta obdivujem ja by som sa na to vysral ti poviem uprimne ......ale tak sem tam sa najdu ludia ako ja co sa chcu spytat rozumne vas binar je mozno super vec ale je to nova ec s tym som sa este nestretnul a preto tomu logicku newverim ale nakupovat budem to ma nestoji nic:D
oluska_1
29.07.09,11:16
.a diky olunka za tvoju snahu ze aj napriek tym natlakom dokazes stale celit v tom ta obdivujemĎakujem za uznanie. Ja sa snažím riadiť tým, že: "Ja som zodpovedná za to, čo poviem (alebo napíšem), ale nie som zodpovedná za to, ako to Vy pochopíte".
oluska_1
29.07.09,12:03
Oluška.

Keď ty si raz taká zodpovedná napíš :

- kto zaplatí reklamu
- kto zaplatí tie výherné autá ?
Neviem, prečo práve Vás, ktorí sa toho nezúčastňujete, to tak veľmi zaujíma, ale reklamu si platia tí, ktorí sa chcú podieľať na jej výsledkoch, tí, ktorým budú klienti z reklamy pridelení, ako ich priami klienti. Boli na to stanovené presné pravidlá a termíny. Súčasťou reklamy sú aj "tie výherné autá".
Stačí?
durisovad
29.07.09,15:16
Presna odpoved - vsetko zaplatia novi klienti.
oluska_1
29.07.09,15:34
Presna odpoved - vsetko zaplatia novi klienti.Neviem, či som to napísala dosť zrozumiteľne. Žiaden nový klient už sa nemôže podieľať na slovenskej reklame, táto možnosť už je uzavretá. Reklamu platia iba tí, ktorí sa chcú na nej podieľať. Napr. ja som klient určite nie nový, ale podiel na reklame som si zaplatila. Boli na to stanovené presné podmienky, ako sa to dalo. Táto možnosť bola pre reklamu na Slovensku uzavretá 15. júna tohto roku. Reklama keďže už beží, musela byť už zaplatená a noví klienti sa registrujú až na jej základe. Nie je mi jasné, z čoho si prišla k záveru, že reklamu zaplatia noví klienti. Noví klienti, a nielen oni, ale všetci klienti spoločnosti, majú možnosť nakupovať u našich partnerov a podieľať sa na výhodách, ktoré z toho vyplývajú, bez akýchkoľvek poplatkov alebo investícií. Prečo to nie je stále pochopiteľné?
Môj záver: Odpoveď bola presná, len nebola správne pochopená. Asi sa neviem vyjadrovať dosť zrozumiteľne, čo ma mrzí.
dušinka
29.07.09,16:22
Nemám silu čítať všetky príspevky. Nakukla som do tejto témy, pretože som pri reklame absolúúúútne nerozumela o čom to je. Teraz aspoň tuším. Ešte šťastie že mňa tam zatiaľ nikto nelákal. Ani za vidinu neviem akých ziskov, ktorým taktiež neverím, aby som sa nedala zlákať a už vôbec nie robiť nejakého tajtrlíka, ktorý bude nahánať a prehovárať ľudí na takúto sprostosť. Mám členskú kartu Jed.... a hoci tam naozaj reálne začiatkom roka, teraz už v ktorejkoľvek predajni v meste, dostanem čiastku, ktorá sa rovná už ani neviem akému % z nákupu, predsa z času na čas nakúpim aj inde. Tam, kde práve som, a možno aj kde majú momentálne lepšie ceny ako v Jed.... Chcem byť slobodný človek a nakupovať tam, kde mám práve chuť. Nie aby som zháňala, kde mám ísť natankovať, nakupovať drogériu, topánky a nechať si zväzovať ruky pri rozhodovaní. Tak takýmto otrokom peňazí rozhodne nechcem byť. Šetriť a nakupovať z rozumom sa dá aj inak.
dušinka
29.07.09,16:49
ešte pri tom všetkom sa mi páči výraz vyhospodárené. Vybývané byty tu už máme, ale vyhospodárené čosi?
oluska_1
29.07.09,21:19
Ešte šťastie že mňa tam zatiaľ nikto nelákal.

Bude ma zaujímať tak o dva až päť rokov, či toto budeš stále pokladať za "šťastie", alebo nás budeš viniť za to, že sme Ti dostatočne nevysvetlili, aká príležitosť okolo Teba prechádzala.
Nemusíte na toto vôbec reagovať, toto je záležitosť viery a "čas ukáže, kto mal pravdu".
Chobot
29.07.09,22:44
Viete co ...

mimotemy
Antilooser, poprosím ťa, aby sa vyjadroval kultivovane a nie ako bača z Očovej, to na Poradu nepatrí. Ak máš argumenty, tak ich napíš, ale neporušuj etiketu porady a najmä nemaj nemiestne poznámky na iných členov porady. V opačnom prípade ti budem musieť zmazávať tvoje príspevky, ktoré porušujú slušné správanie na porade a jej etiketu (aj keď nie som zástancom systému).
tetrisss
30.07.09,05:34
Hehe, chudak baca z Ocovej o takom vyjadrovani, co uz tu nastastie nie je, nema ani potuchy!:)
Antilooser
30.07.09,10:08
mimotemy
Antilooser, poprosím ťa, aby sa vyjadroval kultivovane a nie ako bača z Očovej, to na Poradu nepatrí. Ak máš argumenty, tak ich napíš, ale neporušuj etiketu porady a najmä nemaj nemiestne poznámky na iných členov porady. V opačnom prípade ti budem musieť zmazávať tvoje príspevky, ktoré porušujú slušné správanie na porade a jej etiketu (aj keď nie som zástancom systému).

Zdravim sefko.....ja ti napisem silnu vec.....ja si uvedomujem moju prihnanu reakciu.....ja sa spravam vzdy tak k ludom ako oni vystupuju aby som sa im co najviac psychologicky prisposobil az mi rozumuju......je zvlastne ze ked som sem prvy krat dosiel a zacal pisat tak vacsina so mnou suhlasila davala body a podobne veci....a zrazu ked som zmenil nazor na zaklade faktov.....uz sa im nepacim uz som cierna ovca...tak o com je toto forum? o faktoch? isto nie... o vztahoch? na to je zoznamka....mne to skor pripada ako hra ludi co nemaju co robit ked pridu z prace len kidat klamstva lebo je to jednoduchsie ako konat a hladat informacie pri zdroji......ved ja som tiez neni zastancom systemu...ja som tam sedel na tom info veceri a preddavky odporucam na vlastne riziko ja osobne som si tam nedal nic ale nakupovanie odporucam vsak to nic nestoji ja som to tak vyskusal a funtuje to....preto ma ide rozhodit ked vidim tie klamstva halucinalne vymysly urcitych clenov co stale rypu do kolecka......ved ked pride novy clvoek a uvidi co sa tu pise tak sa mu zhnusi aj to nakupovanie ...PRETO NECH SA URCITI LUDIA SPAMATAJU A KED SA IM NEPACI NIC NA NAKUPOCH ALEBO DOKONCA NA MNE, LEBO TO NESKUSILI TAK NECH SA DO TOHO NERYPU......forum ma byt podla mna zalozene na skutocnostiach a nie na dojmoch alebo fantazijnych prejavov........JA NIC NELUTUJEM CO SOM NAPISAL V DOTERAJSOM PRIEBEHU A ZA VSETKYM SI STOJIM A PRAVDA BOLI JA VIEM
rickman
31.07.09,12:08
Da si niekto konecne tu namahu a vysvetli mi ako cela tato megafabrika na love funguje? Progresivne sa snazim kazdych 10 stran tejto temy prist na odpoved, ale akosi sa mi nedari :).
Kazu
31.07.09,12:37
Da si niekto konecne tu namahu a vysvetli mi ako cela tato megafabrika na love funguje? Progresivne sa snazim kazdych 10 stran tejto temy prist na odpoved, ale akosi sa mi nedari :).

No už len taký ako ty im tam chýba. :--- Uvedom si, že toto nie je úloha plebsu. Ty sa tam môžeš akurát tak prihlásiť a snažiť sa a nie rozmýšľať nad tým, ako "tí horní" k peniazom prichádzajú :D Už vieš???:D
rickman
31.07.09,13:49
Ty sa tam môžeš akurát tak prihlásiť a financovať im ich biznis.

Trošku ťa doplním ^^. A nie, ešte stále neviem. Kebyže tu nie sú machri pindajúci na ostatných, že sú idioti, pretože len na lajnoness kydajú, tak rozumiem. Ale keďže sú tu ľudia, ktorí tomu veria, tak to chcem prečítať od nich, čomu to vlastne veria. Ale boli tu aj takí, ktorým sa to znepáčilo. Stačí to len pekne rozpísať a potom už len čakať, kedy sa ozvú zo šéfstva, že chcú zrušiť tému, lebo im to poškodzuje dobré meno. Potom príde na rad plebs, ktorý predloží cenník za zrušenie témy.

Radšej idem niekomu zavolať, lebo zase som sa pristihol pri tom, že sa sem chodím vy"rozprávať"...
oluska_1
31.07.09,15:46
Rickman a súhlasiace dievčence,
pokúste sa čítať napr. moje príspevky v tejto téme, tam je vysvetľovania až-až.
Ale pokiaľ chcete vedieť o čom to je, naozaj to chce zúčastniť sa infovečera, ako napísal Antilooser. Tam je to pekne postupne polopatisticky vysvetlené. Tu je to všetko úryvkovité, povytŕhané z kontextu, podľa toho, na čo bolo treba práve reagovať. Kde a kedy sa konajú infovečery nájdete na našej stránke, infovečerov je už dosť po celej republike.
rickman
31.07.09,16:39
Rickman a súhlasiace dievčence,
pokúste sa čítať napr. moje príspevky v tejto téme, tam je vysvetľovania až-až.
Ale pokiaľ chcete vedieť o čom to je, naozaj to chce zúčastniť sa infovečera, ako napísal Antilooser. Tam je to pekne postupne polopatisticky vysvetlené. Tu je to všetko úryvkovité, povytŕhané z kontextu, podľa toho, na čo bolo treba práve reagovať. Kde a kedy sa konajú infovečery nájdete na našej stránke, infovečerov je už dosť po celej republike.

Oluska, tak som si dal vyhladat vsetky tvoje prispevky v tejto teme a zacal ich luskat. Nakoniec som nepresiel vsetky.

Na uvod musim skonstatovat, ze si to tu mala tazke. Kazdy rypal svojou castou a ty si trpezlivo pisala a pisala.

Uz sa postupne zacinam dostavat do obrazu. A ked je to funguje tak, ako si myslim, tak mi unika podstata veci: Preco by som mal ist nakupovat k niekomu, kto ponuka zlavy, z ktorych mi lion berie, ked celkova cena nakupu je vyssia ako vo vedlajsom obchode? Zlavy sa predsa dohaduju ramcovo a zmluvne. Teda pokial je hypernova najdrahsia, tak nou aj ostane. A vyuzivat na presviedcanie vsetkych ostatnych MLM, tak to klobuk dole.

Ja so zaujmom sledujem kazdy biznis, ktory dokaze prinasat zisk. A tento rozhodne nebude stratovy. Teda do urciteho momentu predpokladam. Ale pri zakladani tejto spolocnosti a vytvoreni biznis planu to muselo byt riadne 50/50, ze sa to podari - priam menej. Ale ked do biznis planu pripocitas mentalitu ludi, razom je z toho profitabilny podnik uz len na papieri. Ale neverim, ze im na zaciatku bolo vsetko jedno..

Ale tak ci onak, obdivujem tvoju trpezlivost hasterit sa tu s nami vsetkymi :).
tetrisss
31.07.09,17:51
Ricman, myslim, ze konecne sem niekto slusne, bez nadavok a s pochopenim zavesil svoj nazor. Treba seriozne priznat, ze MLM je jeden uzasny ekonomicky vynalez, avsak iba pre tych, ktori sa dostali do veze na vrchol, cize paradoxne prisli v prvol leveli. Na tych potom robi cela siet vo vacsinou zbytocnom vytrzeni, ze sa aj oni tam dostanu. Poznam tento system uz velmi davno v sieti Amway, ale nikto z tych, ktroi sa usilovali o uspech sa toho nedockali a to vravim s plnou vaznostou. Vratenie casti hodnoty nakupu je tiez dnes uz bezna vec, robi ju rocne Jednota a myslim, ze mesacne Billa. Urcite este niekoho poznate. Ich spojenie nie je zly tah, ale pre par ludi, podla mojho nazoru. Samozrejme nazor, ze je to pyramidova hra, je mimo, pretoze su to provizie z uskutocnenych nakupov, otazka je, prvotna cena, ci je vyssia kvoli tomuto systemu, ale ked sa niekto chce zdruzit do takeho spolocenstva, tak preco nie? Len si toto vsetko treba rozobrat.
rickman
31.07.09,19:10
Ricman, myslim, ze konecne sem niekto slusne, bez nadavok a s pochopenim zavesil svoj nazor. Treba seriozne priznat, ze MLM je jeden uzasny ekonomicky vynalez, avsak iba pre tych, ktori sa dostali do veze na vrchol, cize paradoxne prisli v prvol leveli. Na tych potom robi cela siet vo vacsinou zbytocnom vytrzeni, ze sa aj oni tam dostanu. Poznam tento system uz velmi davno v sieti Amway, ale nikto z tych, ktroi sa usilovali o uspech sa toho nedockali a to vravim s plnou vaznostou. Vratenie casti hodnoty nakupu je tiez dnes uz bezna vec, robi ju rocne Jednota a myslim, ze mesacne Billa. Urcite este niekoho poznate. Ich spojenie nie je zly tah, ale pre par ludi, podla mojho nazoru. Samozrejme nazor, ze je to pyramidova hra, je mimo, pretoze su to provizie z uskutocnenych nakupov, otazka je, prvotna cena, ci je vyssia kvoli tomuto systemu, ale ked sa niekto chce zdruzit do takeho spolocenstva, tak preco nie? Len si toto vsetko treba rozobrat.

MLM je zaujimave, ale vacsinou sa to vzdy zvrhne, ked "manazeri" chcu zistit, co to da..

Cely lion je tym padom z mojho pohladu len jedna marketingova strategia, akurat iniciovana opacnou stranou, nez byva bezne (bezne su zlavove, vernostne a ine karticky priamo u vyrobcov/predajcov).

Ale preco chcu nieco vratit a nedaju to rovno, resp. nieco naviac? Preciarknute ceny uz necitam, lebo su nadhodnotene. Tak isto aj 3 za cenu 2. Ceny nieco 90 99 alebo 95 uz davno neplnia svoj vyznam, no firmy ich nadalej pouzivaju. Vernostne systemy su samovrazda pre firmu - ak ma totiz len trochu inteligentnejsich zakaznikov, ktori zistia, ze ich firma podvadza, skoncili. Faktom ostava, ze vsetky tieto "vynalezy" z pred sto rokov funguju aj dnes viacmenej len vdaka mentalite ludi. A ked vidim reklamu na T-mobile - to co ma znamenat? Ich zakaznici su len adolescenti? Alebo komu maju byt adresovane tie infantilne reklamne spoty? Rozpocet maju 600m+ rocne len na marketing a reklamu, no niekedy mam pocit, ze tam sedia neuveritelni amateri. A ak im niekto nieco normalneho ponukne, tak to odmientu, lebo to nevymysleli oni.

Prispevok skor do blogu. Sorry. Uz by ste mi mali dat po prstoch, nech sa realizujem inde. Ale uz koncim a budem pisat k teme :).
Antilooser
31.07.09,20:00
Vernostne systemy su samovrazda pre firmu - ak ma totiz len trochu inteligentnejsich zakaznikov, ktori zistia, ze ich firma podvadza, skoncili.

Touto vecou si odrovnal všetkých obchodníkov ktorí použivajú ten systém zľavových kartičiek :D
Tak to choď povedať do Orange alebo do tej tvojej Bily, nech zrušia ich vernostnú kartu, veď vám to zvyšuje predsa cenu...keď zamyslíš, a trochu zistíš ako fungujú obchody tak zistíš, že maloobchodná prirážka v bežnom obchode je cca 30% (ak nie viac) Tak to učí Amway biznis a toľko si dáva aj odvetvie v ktorom pracujem. A tak či tak časť z toho dávajú na marketing, pre nich je Lyon jednoducho marketing. Takže súshlasim s tebou že všetko je to marketing:D a mne sa nezdá že by orange mal skončiť tak sa zamysli teraz ty kamarát:D

P. S. Ešte som stále sedlák ako sa niektorí nemenovaní do mňa púšťajú? aj ja mám svoj názor pokiaľ ktosi ma rozumné otázky:D
tetrisss
31.07.09,20:08
Jednoznacne si medzi riadkami uznal, ze je to "ohuk"na zakaznikoch, ci uz tomu budeme hovorit tak, alebo to nazveme marketing. Vsetky tieto sposoby su sofistikovane psychologicke oblbnutia ludi, zalezi len, komu sa to podari lepsie.:)
Antilooser
31.07.09,20:15
Jednoznacne si medzi riadkami uznal, ze je to "ohuk"na zakaznikoch, ci uz tomu budeme hovorit tak, alebo to nazveme marketing. Vsetky tieto sposoby su sofistikovane psychologicke oblbnutia ludi, zalezi len, komu sa to podari lepsie.:)

Kamarát môj zlatý mne je jedno....mne ten ohuk v ničom neškodí chodím do hypernovi každý boží deň na jedlo pretože to mám kúsok....či tu bol lyon či nebol chodím a chodil som tam tak či tak...len cez lyon mi aspoň ostanú drobné na pivo......tak v čom je problém? ja nechápem tu tým rypálkom a potom ma ide rozhodiť od zlosti a vybuchnú mi nervy a potom tu vyzerám ako sedlák čo sa nevie správať.......však keď nechcú mať s firmou nič spoločné tak prečo si to berú stale do úst?.....tomu ja nepochopím
tetrisss
31.07.09,20:22
Si Blavak? Asi hej, iba ti pouzivaju tu specialnu nadavku , co sa nou sam titulujes:---
tetrisss
31.07.09,20:24
Ozaj, mozem ti byt iba kamaratka...nie kamarat. Je demokracia, nech si kazdy premysli, co robi, ale potom nech nejde vyplakavat do telky, ze kto ho kde obabral.
Antilooser
31.07.09,20:31
Si Blavak? Asi hej, iba ti pouzivaju tu specialnu nadavku , co sa nou sam titulujes:---

som z východu ale pracujem v Bratislave 5 rokov tak sa čosi na mňa nachytalo........no sorry nevedel som že si baba sa ospravedlňujem......a nespamuj tu je to mimo témy mimotemytakéto veci mi môžeš do správy napísať:D to ako ta VIP by si mohla vediet

Presne tak nech si každý robí čo chce len nech nešíri poplašné správy a budeme všetcia spokojní;) a vysmiatí

P.S. ale tej správe by som sa fakt potešil keby neco:D
oluska_1
31.07.09,21:48
Ale preco chcu nieco vratit a nedaju to rovno, resp. nieco naviac? Skúsim zareagovať na toto. Dodnes sme chodili na nákupy do supermarketov, ale nikdy sme žiadne "naozajstné peniaze", (okrem zliav pri akciách a tie máme i vtedy, keď nakupujeme ako klienti spoločnosti), nezískali, nedostali naspäť. Teraz nám ponúkajú, že nám vrátia časť rabatu, ak budeme u nich nakupovať. Stále máme to, čo doteraz, tovar za naše peniaze, ale máme šancu, že sa nám niečo vráti na náš účet. Z toho, čo je dojednané pre klientov si spoločnosť nič nenecháva, všetko dostávajú klienti na svoje virtuálne kontá v spoločnosti a podľa určených pravidiel potom sú peniaze preposielané klientom na účet v ich banke. A toho "naviac" je tam dosť, spoločnosť má veľmi dobre prepracovaný provízny systém. Ak napr. hovoríte o MLM, ktorý má Amway, tam sa môže stať, že keď sú dvaja na rovnakej úrovni, ten, ktorý prišiel o tzv. medziprovízie, prichádza o zárobok. V našom systéme je myslené aj na túto situáciu a je veľmi dobre vyriešená. A systém je stále na začiatku, stále je možné vypracovať sa na vysoké úrovne odmeňovania, pokiaľ by sa tomu niekto chcel intenzívne venovať. Je to veľmi ťažko vysvetľovať, lebo takto je to naozaj vytrhnuté z kontextu. A ako bonus je tu ešte každý mesiac zlosovanie nákupov, kde je výhrou kabriolet Minicooper. Takéto zlosovania nákupov o ceny bývajú predsa bežné, nie?
A netreba ani posielať žiadne smsky, každý evidovaný nákup je zaradený do žrebovania podľa určených pravidiel a evidencia sa robí priamo pri nákupe, klient má o všetkých nákupoch dokonalý prehľad na svojej stránke v svojej chránenej klientskej oblasti.
rickman
01.08.09,07:12
Touto vecou si odrovnal všetkých obchodníkov ktorí použivajú ten systém zľavových kartičiek :D
Tak to choď povedať do Orange alebo do tej tvojej Bily, nech zrušia ich vernostnú kartu, veď vám to zvyšuje predsa cenu...keď zamyslíš, a trochu zistíš ako fungujú obchody tak zistíš, že maloobchodná prirážka v bežnom obchode je cca 30% (ak nie viac) Tak to učí Amway biznis a toľko si dáva aj odvetvie v ktorom pracujem. A tak či tak časť z toho dávajú na marketing, pre nich je Lyon jednoducho marketing. Takže súshlasim s tebou že všetko je to marketing:D a mne sa nezdá že by orange mal skončiť tak sa zamysli teraz ty kamarát:D

P. S. Ešte som stále sedlák ako sa niektorí nemenovaní do mňa púšťajú? aj ja mám svoj názor pokiaľ ktosi ma rozumné otázky:D

Akej mojej Bily? Preco by som im to mal ist vraviet? Preco by mal orange skoncit? Aky kamarat?

Porovnavas neporovnatelne, vytrhavas z kontextu, nema zmysel ti odpovedat.
Antilooser
01.08.09,14:04
Akej mojej Bily? Preco by som im to mal ist vraviet? Preco by mal orange skoncit? Aky kamarat?

Porovnavas neporovnatelne, vytrhavas z kontextu, nema zmysel ti odpovedat.


ale pán rickman stratil reč a chráni sa otázkami.....vy určite nevytrhavate z kontextu vy píšete vždy k veci.......tak prečo potom odpisujete na môj príspevok keď to nemá zmysel hm?:D
Wes
01.08.09,14:37
Co ja viem tak mlm mali lyones velmi zvlastne az priam pre obchodnika ako pre mna neakceptovatelne urobeny. Myslim ze stale to takto funguje ak nie opravte ma.

Predsa budovanie mlm je o tom ze ak si vybudujem urcitu siet ta ma posuva vzdy hore a dostavam ako provizie tak aj medziprovizie. V lyonese je to tak ze pokial vas clovek vo vasej sieti dobehne nielenze uz stracate prijem ale pozor ked vas niekto predbehne vo vasom mlm a vy si nekupite zdoraznujem nekupite vyssi post-poziciu vo vlastnom mlm tak vam vase dlhorocne budovanie sieti bolo zbytocne. A to uz nehovorim o tom ze tie pozicie nie su lacne.
Takto postaveny mlm je cisto vyhodny len pre spolocnost a kto uz v nom je prajem vela zdaru a hlavne pevne nervy aby vas vlastny timovy kolega v mlm nepreskocil.

Co sa tyka len cisto kupujucich ano mate pravdu ze vam vracaju peniaze ved nakupuje aj tak kazdy s tym plne suhlasim ale nech mi nikto netvrdi take dristy ze spolocnost lyones z toho nema nic a vsetko dava vam.
Ak by z toho nemali rabat ani by sa neumluvali nieco take vytvarat.

Takze prajem vam vela uspechov a hlavne spolupracovnikom.
tetrisss
01.08.09,17:09
Nuz ak si niekto mysli, ze taketo nieco niekto vymysli, aby pomahal tym obycajnym spotrebitelom, tak je prinajmensom naivny. Jasne, ze ide o to, ako zaujimavejsie, lacnejsie a efektivnejsie ziskat co najviac zakaznikov. Ale to predsa chcu vsetci predajci, nie? Na nas zalezi, komu sa dame viac oblbnut, tento system ale urcite pri slovenskej mentalite ma sancu. Ale urcite najvacsi profit ma autor, to je jasne, vsak preto to robi. Ale na druhej strane ja sa na to divam aj tak usmevne, je to hra o to, kto koho dostane.:)
Bionda
01.08.09,20:33
žiadna firma a ani nikto nebude robiť nič, čo mu neprinesie osoh a hlavne na čom nezarobí!!!! Každý z nás pracuje a robí veci tak, aby z toho mal úžitok, za dobrý pocit to asi nebude ;)
oluska_1
01.08.09,22:34
Predsa budovanie mlm je o tom ze ak si vybudujem urcitu siet ta ma posuva vzdy hore a dostavam ako provizie tak aj medziprovizie. V lyonese je to tak ze pokial vas clovek vo vasej sieti dobehne nielenze uz stracate prijem ale pozor ked vas niekto predbehne vo vasom mlm a vy si nekupite zdoraznujem nekupite vyssi post-poziciu vo vlastnom mlm tak vam vase dlhorocne budovanie sieti bolo zbytocne. A to uz nehovorim o tom ze tie pozicie nie su lacne.Vôbec nechápem, o čom tu hovoríš. Veľmi rada by som bola, keby ma ktokoľvek z mojej siete dobehol, alebo predbehol na vyšší stupeň kariéry. Nič si nemusím kupovať, mám iba výhodu, že polovicu práce na dosiahnutie mojich stupňov kariéry urobil niekto iný a moje príjmy sa nestrácajú, ale znásobujú.
Neviem, kde a od koho sú získané informácie o províznom systéme, ale buď neboli podané správne, alebo neboli správne pochopené. A čo to je "pozícia na vyšší post"? Vyššie stupne kariéry si nekúpiš. Toto je pre mňa úplne neznámy pojem.


Potom ti asi nie je jasné ani fungovanie "štátneho rozpočtu". Tam tiež """" DÁVAJÚ """ (investičné stimuly / príspevky / vianočné / šrotovné ) a načo by to mali platiť daňoví poplatníci, keď to platí "sociálny štát " !!! Tak toto sú pomiešané "hrušky s jablkami". Ako si predstavuješ, že niečo zaplatí klient, ktorý si kúpi normálne, tak ako doteraz potraviny alebo iný spotrebný tovar? Nedáva nikde nič naviac, funguje tak, ako doteraz. Vrátené peniaze sú z marže od obchodníkov, prerozdelené množstevné rabaty.
Klienti tým, že zaplatia u obchodníkov aj štátom stanovenú dph, maximálne pomôžu financovať štátny rozpočet.


ale nech mi nikto netvrdi take dristy ze spolocnost lyones z toho nema nic a vsetko dava vam.Nikdy a nikde som netvrdila, že spoločnosť z tejto činnosti nič nemá. Hovorila som iba o percentách určených pre zákazníkov. Spoločnosť má percento z obratu dohodnuté osobitne.


Reklamu platia iba tí, ktorí sa chcú na nej podieľať = ZAROBIŤS týmto súhlasím a nevidím na tom nič zlé. Ktorá reklama neslúži v konečnom dôsledku na to, aby niekto zarobil?


Kúpila si si podiel na reklame = CHCEŠ zarobiť na nových klientoch.Ani nie tak na nových klientoch, ako sa podieľať na prerozdelení množstevných rabatov od obchodníkov, samozrejme, že noví klienti z reklamy majú tiež vplyv na výšku obratov. Je na tom niečo zlé?

Súhlasím s Biondou

žiadna firma a ani nikto nebude robiť nič, čo mu neprinesie osoh a hlavne na čom nezarobí!!!! Každý z nás pracuje a robí veci tak, aby z toho mal úžitok, za dobrý pocit to asi nebude
Wes
02.08.09,12:37
[QUOTE=oluska_1;1113510]Vôbec nechápem, o čom tu hovoríš. Veľmi rada by som bola, keby ma ktokoľvek z mojej siete dobehol, alebo predbehol na vyšší stupeň kariéry. Nič si nemusím kupovať, mám iba výhodu, že polovicu práce na dosiahnutie mojich stupňov kariéry urobil niekto iný a moje príjmy sa nestrácajú, ale znásobujú.
Neviem, kde a od koho sú získané informácie o províznom systéme, ale buď neboli podané správne, alebo neboli správne pochopené. A čo to je "pozícia na vyšší post"? Vyššie stupne kariéry si nekúpiš. Toto je pre mňa úplne neznámy pojem.

Podla toho co pises nepoznas spravne fungovanie mlm ako takeho. Ale budis asi si presla velmi vela skoleniami lyonesu a tym padom je to zbytocne rozoberat. Len pre ozrejmenie mlm. MLM funguje na principe ze teba nikto s tvojej sieti nemoze preskocit ale len priblizit sa pretoze stale ta posuva vyssie a vobec uz nie preskocit. A to ze niekto postupi na naj poziciu v mlm to je len par vyvolenych a neboj sa vsetci nemozu byt riaditelmi v podnikoch stale su len par.
Informacie cerpam od ludi, ktori su v lyonese od zaciatku a dobre viem kolko pozicii si uz nakupili a kolko investovali do reklamy ci uz v nemecku alebo na slovensku najnovsie. Cize z tvojho pisania usudzujem ze bud nemas kompletny prehlad o mlm lyones alebo este len zacinas so spolocnostou.

Prajem vela zdaru a hlavne velmi dobre prestudovanie mlm lyonesu aby si neostala potom prekvapena. Netreba sa nechat opantavat recickami ale hlavne zdravy rozum a vediet rozoznat ako kladnu tak aj zapornu stranku veci.
dragan.michal
02.08.09,13:33
Myslim ze cele je to velka bublina. Tesco najnovsie preslo na svoje vernostne karty. Pochybujem ze niekto bude chodit teraz do tesca nakupovat cez *******. Na co by aj, naco si budem kupovat nejake poukazky cez ******* ked ma Tesco karticku, zaplatim v hotovosti a zbieraju sami body za ktore dostanem zlavu. Vyhodnejsie ako poukazky cez *******, ktore si musim kupit dopredu a citim sa ako keby som mal stravne listy (len z logom ******* :D). po dalsie, ked sa pozrem na zoznam obchodnikov tak nejak extra to nenarasta, vlastne ani pocet nových klientov nejak extra nenarasta. Tesco za 2 tyzdne na vychodnom Slovensku ziskalo 100 000 registracii na svoju vernostnu kartu, podotykam dva tyzdne a iba vychodne slovensko. A to okrem nejakych POS v predajniach a ich rozhlasu nedali ani korunu na reklamu.

Cely ******* na slovensku skonci tka rychlo ako prisiel.
Bionda
02.08.09,16:12
.... a ja si prajem, aby tých ľudí s ťažkým sklamaním, poprípade nejakou tou finančnou stratou, bolo čo najmenej.
Veľa zdaru!
marina8
02.08.09,17:00
aj mna tam strasne lanarili, nechcela som o tom nic vediet ani nic pocut
uplne ma vystrasila informacia, ze " uz su tam vsetci znamy, tak nech sa rychlo prihlasim, aby som z toho mala uzitok, aby sa za mna zaradovali ludia a prinasali mi peniaze.........." :eek:
takychto vselijakych pyramidiek tu uz bolo
tak som zo svojho okolia asi jedina, co *******u vytrvalo odolava :D
oluska_1
02.08.09,19:41
Podla toho co pises nepoznas spravne fungovanie mlm ako takeho. Ale budis asi si presla velmi vela skoleniami lyonesu a tym padom je to zbytocne rozoberat. Len pre ozrejmenie mlm. MLM funguje na principe ze teba nikto s tvojej sieti nemoze preskocit ale len priblizit sa pretoze stale ta posuva vyssie a vobec uz nie preskocit. A to ze niekto postupi na naj poziciu v mlm to je len par vyvolenych a neboj sa vsetci nemozu byt riaditelmi v podnikoch stale su len par.
Informacie cerpam od ludi, ktori su v lyonese od zaciatku a dobre viem kolko pozicii si uz nakupili a kolko investovali do reklamy ci uz v nemecku alebo na slovensku najnovsie. Cize z tvojho pisania usudzujem ze bud nemas kompletny prehlad o mlm lyones alebo este len zacinas so spolocnostou.

Prajem vela zdaru a hlavne velmi dobre prestudovanie mlm lyonesu aby si neostala potom prekvapena. Netreba sa nechat opantavat recickami ale hlavne zdravy rozum a vediet rozoznat ako kladnu tak aj zapornu stranku veci.
Ďakujem za Tvoju starostlivosť o moju budúcnosť a o moje znalosti. Vôbec mi nemusíš vysvetľovať, ako funguje MLM. So systémami MLM pracujem od roku 1995, poznám ich vcelku dôverne. Čo sa týka systému, ktorý využívam teraz, tak to naozaj nie je MLM. Je to oveľa lepší provízny systém, ktorý má 10 druhov odmien, a v ktorom vôbec neplatí, že v Tvojej sieti niekto nemôže mať vyšší stupeň kariéry ako Ty. A, predstav si, Tebe to vôbec nevadí, lebo existuje jeden príjem z tých desiatich, ktorý Ti zabezpečuje, že máš veľmi pekné príjmy i vtedy, keď nemáš medziprovízie. Toto v klasických MLM neexistuje.
Ľudia, od ktorých čerpáš informácie, môžu byť v spoločnosti od začiatku,ale Tvoje informácie nie sú správne. Podiel na reklame priamo nesúvisí s kariérnymi stupňami, ani preddavkové pozície. A reklama v Nemecku ešte nebežala, takže do nej nemohol nikto nič ešte investovať.
Takže vôbec sa nemusíš obávať o mňa a moje informácie, sú oveľa presnejšie, ako Tvoje, a hlavne sú overené šesťročnou praxou. So spoločnosťou nezačínam teraz, so spoločnosťou som od roku 2003 "prekonala všetky jej detské choroby" a môj prehľad je určite kompletnejší, ako prehľad Tvojich známych, od ktorých čerpáš takéto "dezinformácie".
oluska_1
02.08.09,19:45
.. a ja si prajem, aby tých ľudí s ťažkým sklamaním, poprípade nejakou tou finančnou stratou, bolo čo najmenej.Toto je i mojím želaním. A viem, že keď budú nakupovať u našich partnerov, nikde nedávajú peniaze naviac, tovar majú doma, keby im nikdy nič naspäť neprišlo, budú na tom tak ako doteraz. Hádam sa len nejako s tým vyrovnajú, nebude to až také ťažké sklamanie. Aj keď ja viem, že ani takéto "sklamanie" im nehrozí.
marjankaj
02.08.09,20:01
Ďakujem za Tvoju starostlivosť o moju budúcnosť a o moje znalosti. Vôbec mi nemusíš vysvetľovať, ako funguje MLM. So systémami MLM pracujem od roku 1995, poznám ich vcelku dôverne. Čo sa týka systému, ktorý využívam teraz, tak to naozaj nie je MLM. Je to oveľa lepší provízny systém, ktorý má 10 druhov odmien, a v ktorom vôbec neplatí, že v Tvojej sieti niekto nemôže mať vyšší stupeň kariéry ako Ty. A, predstav si, Tebe to vôbec nevadí, lebo existuje jeden príjem z tých desiatich, ktorý Ti zabezpečuje, že máš veľmi pekné príjmy i vtedy, keď nemáš medziprovízie. Toto v klasických MLM neexistuje.
Ľudia, od ktorých čerpáš informácie, môžu byť v spoločnosti od začiatku,ale Tvoje informácie nie sú správne. Podiel na reklame priamo nesúvisí s kariérnymi stupňami, ani preddavkové pozície. A reklama v Nemecku ešte nebežala, takže do nej nemohol nikto nič ešte investovať.
Takže vôbec sa nemusíš obávať o mňa a moje informácie, sú oveľa presnejšie, ako Tvoje, a hlavne sú overené šesťročnou praxou. So spoločnosťou nezačínam teraz, so spoločnosťou som od roku 2003 "prekonala všetky jej detské choroby" a môj prehľad je určite kompletnejší, ako prehľad Tvojich známych, od ktorých čerpáš takéto "dezinformácie".


No najlepšia reklama by bolo, uviesť aspoň rádovo príjmy, ktoré po šiestich rokoch z tejto činnosti máš.
oluska_1
02.08.09,20:53
No najlepšia reklama by bolo, uviesť aspoň rádovo príjmy, ktoré po šiestich rokoch z tejto činnosti máš.

Nezvykne sa to robiť, ale pretože ste tu väčšinou "od fachu", tak Vám môžem napovedať. Na základe príjmov za minulý rok som bola povinná stať sa plátcom DPH. Stačí?
marjankaj
02.08.09,21:05
Nezvykne sa to robiť, ale pretože ste tu väčšinou "od fachu", tak Vám môžem napovedať. Na základe príjmov za minulý rok som bola povinná stať sa plátcom DPH. Stačí?

Áno mne to stačí. Ak to bolo iba z toho, tak je to slušné. Myslím, že toto by mohlo motivovať. A cením si odpoveď.
oluska_1
02.08.09,23:08
Teda všetko : tovar / reklamu / zisk obchodníka / TVOJE VYHOSPODÁRENÉ platí klient

A keď nenakúpi u našich obchodných partnerov, alebo nenakúpi ako klient našej spoločnosti nezaplatí presne tú istú sumu? Zaplatí, ibaže celý rabat ostane u obchodníka. Toto Ťa netrápi? Budeš ešte vôbec chodiť na nákupy, keď zaplatíš obchodníkovi rabat?
oluska_1
02.08.09,23:19
Toto si nejako nepochopila = POKIAĽ " klient " NEDÁ svoje peniaze obchodníkovi :
- nie je ŽIADNA MARŽA
- nie sú rabaty
- nie je čo rozdeľovať
- nedostaneš ani ty NIČ Pokiaľ klient nedá svoje peniaze obchodníkovi, nedostane žiadny tovar.
O čom sa to tu bavíme? Prestanú ľudia nakupovať? A prečo vás trápia takéto veci, keď vy nie ste klienti, vám teda nehrozí, že ja budem na vašich nákupoch zarábať. Celá vaša marža ostane obchodníkom.
A mimochodom, ceny pre našich klientov u obchodníkov sú tie isté, ako pre tých, čo klientami nie sú. Prečo tu stále tí, ktorí klientami nie sú, riešia niečo za našich klientov, čo väčšina našich klientov má už dávno vyriešené?
Bionda
03.08.09,07:45
Oluska, ja sa čudujem, na čo - ak to tak vynáša, vôbec tu niekomu vysvetľuješ a namáhaš sa vysvetľovať, ako to funguje. Máš svoj príjem, teš sa, ja ti úprimne prajem.......
oluska_1
03.08.09,09:29
Oluska, ja sa čudujem, na čo - ak to tak vynáša, vôbec tu niekomu vysvetľuješ a namáhaš sa vysvetľovať, ako to funguje. Máš svoj príjem, teš sa, ja ti úprimne prajem.......Bionda, ďakujem, ja som spokojná.
Ibaže táto spoločnosť je moja "srdcová záležitosť", vypiplali sme ju "z detských plienok", začínala som keď sme mali v systéme štyroch malých obchodníkov (slovom aj písmom "štyroch"). Dnes ich je viac ako tisíc, vrátane veľkých reťazcov (o tomto sme na začiatku mohli iba snívať). Spoločnosť nič netají, všetko je prehľadné, pracuje systémom win-win-win, t.j. výhody pre všetkých zúčastnených. Obchodníci majú obraty vďaka verným zákazníkom, spoločnosť má svoje rabaty z množstevných zliav a zákazník má tiež svoje nemalé výhody. Je pravda, že je to relatívne nová spoločnosť (zatiaľ má šesť rokov), ale sľubne sa rozvíjajúca, nezávislá na iných subjektoch (vyvinuli sme vlastný unikátny medzinárodný kartový systém, nie sme závislí na žiadnej banke - nemáme úvery, všetko si financujeme sami, nakupujúci klient nemusí investovať ani cent, ale má možnosť podieľať sa na všetkých výhodách). Mrzí ma, keď tu niektorí "vecineznalí odborníci" neustále vymýšľajú nejaké problémy, lebo všetko, čo je nové, "musí" byť apriori zlé, alebo aspoň podozrivé.
Preto sa neustále snažím vysvetľovať, aby tu nebola iba negatívna reklama, lebo sem chodia i ľudia, ktorí o spoločnosti ešte nepočuli a mohli by si (na ich vlastnú škodu) vytvoriť o spoločnosti mylný názor, na základe nesprávnych alebo neúplných informácií.
korduľa
03.08.09,09:41
oluska tak mi prosim vysvetli, /podla toho co si napisala asi nieco znamenas v uvedenej spolocnosti a budes mi vediet poradit na koho sa obratit/ preco sa nemozem do ly..s dovolat, bud je tam odkazovka, alebo cislo co som mala je zrusene a pod. potrebujem s niekym prejst dost podstatnu vec, ale bohuzial
oluska_1
03.08.09,10:20
Zdravím, korduľa!

Do spoločnosti je možné sa teraz dovolať na bezplatnú telefonickú linku 0800223333, kde sú asistentky, ktoré Ti buď budú vedieť odpovedať priamo, alebo Ťa prepoja na kompetentnú osobu, alebo zistia odpoveď na Tvoju otázku a zavolajú Ti naspäť. Takto to funguje od spustenia reklamy. Niekedy sa môže stať, že asistentka nevie odpovedať, alebo Ťa odpoveď neuspokojí, potom mi kľudne môžeš poslať súkromnú správu a pokúsim sa Ti pomôcť riešiť Tvoj problém.
korduľa
03.08.09,11:49
neviem ci si skusala sa tam dovolat, ale mne sa to nepodarilo.
oluska_1
03.08.09,12:11
Na číslo 0800223333 sa mi vždy zatiaľ podarilo dovolať. Až do 22.00 hod. Riešiť problémy však doporučujem medzi 8.00 a 16.30 hod. v pondelok až štvrtok a medzi 8.00 a 14.00 v piatok, kedy je v kancelárii pracovná doba.
Zatiaľ sa mi nesťažoval ani nikto z klientov, že by mal problém sa do spoločnosti na toto číslo dovolať. Vyskúšam aj teraz a ak je niekde nejaká porucha, dám vedieť.
oluska_1
03.08.09,12:14
Volala som tam aj teraz, dovolala som sa bez problémov.
Wes
03.08.09,12:33
Velmi ma tesi ako doverujes tejto spolocnosti a prajem ti aby ti tento elan ostal nadalej. Ale jedno je iste nic netrva vecne a hlavne stale nato doplacaju chudobny obcania. Firiem zo Svajciarska tu uz bola napr. Tourex a pozri sa kde su teraz. Taktiez 4 mil. zakladne imanie nie je nic moc na istenie poukazok klientov na Slovensku ani celkovo pre majetok spolocnosti za tie roky na Slovensku.

Ta dava dalsi obraz o 100% bezpecnosti :D tzv, vkladom ak sa to tak da nazvat, kedze ide o poukazky. Ludia cize ryzujte kym sa da. Necakajte.

A co sa tyka reklami v Nemecku presne to funguje ako na Slovensku. Spusti sa ked vy sa na nu poskladate preco by ju platila spolocnost ked nemusi stale sa najdu samaritani.

Ale je pekne ako doverujes tejto spolocnosti. Len jedno si uvedom nic nie je vecne a take nieco ako som pocul od lyonesakov ze dozivotna renta to uz sa len pousmiat a ist dalej. Dozivotna pre spolocnost.
Bionda
03.08.09,12:39
WES- jedna naša babka vraví: CHLIEB PODAŤ MôŽEŠ, ALE ROZUM NIE.....
Darma111
03.08.09,14:14
neviete mi prosím poradiť... moja inciatívna mamka ma zaregistrovala do tejto spoločnosti samozrejme bez môjho suhlasu a bez môjho podpis... ja s nimi nechcem mať nič spoločné, mam svoj názor na to, keď som žiadala emailom aby zrušili moju registráciu, tak že to musím urobiť písomne, ale veď ja osobne som sa nikde nezaregistrovala, tak prečo mám rušiť niečo kde nie je originál môj podpis..... t. z. že môže príjsť aj Jožko Mrkvička, ktorý vie všetky moje údaje niekde ma zaregistruje a pre nich je to záväzne? je to potrebné si ani overovať totožnosť?

Inak komunikácia s nimi je len "treba poslať pisomnú žiadosť." ale ja žiadnu žiadosť poslať nechcem, veď som sa nikde nezaregistrovala, tak čo mám ja rušiť...
oluska_1
03.08.09,18:19
ale ja žiadnu žiadosť poslať nechcem, veď som sa nikde nezaregistrovala, tak čo mám ja rušiť...Tak nič nerušte, jednoducho nenakupujte a zabudnite, že ste bola niekde registrovaná. Myslím, že vám žiadne problémy nenastanú.
A na mamu sa nehnevajte, chcela pre vás to najlepšie.
A časom sa možno zmení aj váš názor.
oluska_1
03.08.09,18:46
Taktiez 4 mil. zakladne imanie nie je nic moc na istenie poukazok klientov na Slovensku ani celkovo pre majetok spolocnosti za tie roky na Slovensku.Tomuto nerozumiem. Aké poukážky chceš istiť? V spoločnosti si nakupuješ originálne poukážky reťazcov, v ktorých chceš nakupovať. Prečo by ich originálne poukážky mal "istiť" niekto iný? A neviem ani o akom majetku spoločnosti na Slovensku hovoríš.
Myslím si, že Tvoje vedomosti o našej spoločnosti sú veľmi skreslené, jediné, čo sedí, je výška základného imania spoločnosti na Slovensku.


Firiem zo Svajciarska tu uz bola napr. Tourex a pozri sa kde su teraz.Turex tiež nemôžeš porovnávať s činnosťou našej spoločnosti. Asi nepoznáš fungovanie a princípy ani jednej, ani druhej spoločnosti.


Ta dava dalsi obraz o 100% bezpecnosti :D tzv, vkladom ak sa to tak da nazvat, kedze ide o poukazkyA toto je čo? Keď si kupuješ napr. stravné lístky, to môžeš porovnávať s nákupom poukážok do reťazcov v našej spoločnosti, ale nechápem o akom "vklade" točíš v súvislosti s nákupom poukážok.


Len jedno si uvedom nic nie je vecne a take nieco ako som pocul od lyonesakov ze dozivotna renta to uz sa len pousmiat a ist dalej. Dozivotna pre spolocnost.Ty sa pousmievaj teraz, ja sa budem neskôr. A dokonca nie že "doživotná renta", ale zabezpečenie i svojich dedičov. A že nič nie je večné? Samozrejme, zmena je život. A pokiaľ sa fungovanie spoločnosti bude neustále vyvíjať smerom k lepšiemu, tak nech sa mení.
Pokiaľ nemáš záujem so spoločnosťou spolupracovať, tak sa teš, aký si rozumný, že si nikomu "nenaletel". Len, prosím Ťa v budúcnosti svoje myšlienky označ ako Tvoj názor a nestavaj sa do úlohy niekoho, kto pozná konkrétne túto spoločnosť a jedine jeho názor je ten správny.
Keby táto diskusia nebola na portáli PORADY, ktorý ja považujem za veľmi seriózny a väčšinou objektvny, už dávno by som bola prestala na takéto príspevky reagovať.


WES- jedna naša babka vraví: CHLIEB PODAŤ MôŽEŠ, ALE ROZUM NIE..... Vieš, Bionda, v tomto s Tebou plne súhlasím. A doplním ešte jednu babkinu múdrosť: " Komu neni zhúry dáno, v apatéce nekúpi."
mona091
03.08.09,18:47
Tak nič nerušte, jednoducho nenakupujte a zabudnite, že ste bola niekde registrovaná. Myslím, že vám žiadne problémy nenastanú.
A na mamu sa nehnevajte, chcela pre vás to najlepšie.
A časom sa možno zmení aj váš názor.

nooo,

neviem sice, co sa podpisuje pri registracii, ale standartne, predpokladam, aspon zakladne osobne udaje, ktore su v databaze,

mnohokrat uz doslo k zneuzitiu tychto udajov - napriklad na umelu aktivitu pre leadrov, za co brali bonusy, alebo celkovy pocet svojich ludi, alebo narabanie s datami na rozne ine ucely, a i.,

takze urcite by som odporucila zrusenie -neviem akeho- registracneho vztahu,

vsak az bude casom chciet, zase sa zaregistruje, nie?
Wes
03.08.09,19:45
A dokonca nie že "doživotná renta", ale zabezpečenie i svojich dedičov

Tak nad tym sa jedine mozem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD.

Tvoja naivita je az neskutocna ale snivat je pekne.

Staci jedno jedine rozhodnutie z konatelov o zmene struktury a cela tvoja dozivotna renta je vies kde. Preco ked nazbieraju dostatok klientov by mali nadalej vyplacat aj vas sprostredkovatelov. Ved klient im ostane tak ci tak nehladiac kolko vyplatia vam. Ak obsadia dostatocne percento trhu az potom uvidis tie zmeny v strukture.

Ale ja ti to prajem. Len si nezabudni prestudovat zmluvu kde mas garantovanu to tvoju dozivotnu rentu. A ked nerozumies bodom zmluvy radim pravnika, hned ta z toho vyvedie.

Tvoja reakcia na kazdy nazor opakujem nazor nie fakty co som napisal je az na pocudovanie uzasna. Ako dokazes obhajovat tuto spolocnost a nepustis ziadnu kritiku. Musis byt riadne motivovana a preskolena.

Uz len chyba kontakt na teba a vyzva hlaste sa u mna ja mam to naj co vam zaruci dozivotnu rentu, naco by ste pracovali ked je nieco uzasne na Slovensku.

Viac nema zmysel dodavat k tejto teme. Ako sa hovori. "Cas ukaze"
mona091
03.08.09,19:49
necitam dokladne tento link, ale vsimla som si, ze oluska je velmi aktivna, zamyslela som sa, preco tolko bojuje (dole klobuk) na tomto fore, ale aspon je vzruso,

no nic to nemeni na veci, ze nikdy nehovori fakty, ale naozaj iba vizie a nazory a ciele
padro
03.08.09,20:01
Tak nič nerušte, jednoducho nenakupujte a zabudnite, že ste bola niekde registrovaná. Myslím, že vám žiadne problémy nenastanú.
A na mamu sa nehnevajte, chcela pre vás to najlepšie.
A časom sa možno zmení aj váš názor.

:D dobre vam na skoleniach mozgy vymyvaju ... to znie ako z nejakej sekty... radsej ked mas tie super konktakty tak jej vybav, aby ju zrusili,.. inak mam pocit ze bud ti platia za reklamu, alebo po par skoleniach uz povies aj ze sa volas l.y.o.n.e.s.s ... sorry ale uz ma vytacaju tieto pyramidy:mad:
oluska_1
03.08.09,20:42
Viac nema zmysel dodavat k tejto teme. Ako sa hovori. "Cas ukaze" S týmto absolútne súhlasím.
Nehovorila som iba o víziach, aj keď tie sú pre každý pokrok to najpodstatnejšie. Väčšinou som hovorila z mojich konkrétnych skúseností.
Ale naozaj nemienim nikoho vytáčať. Takže "čas ukáže".
A na osobné napádanie naozaj reagovať nemusím.
mona091
03.08.09,20:45
oluska, ale ja Ta celkom rada, si take korenie :)
oluska_1
03.08.09,20:58
oluska, ale ja Ta celkom rada, si take korenie :)Mona, ďakujem, ale už prestávam mať silu bojovať s veternými mlynmi.
Píšu sem ľudia, ktorí nemajú o fungovaní spoločnosti ani potuchy. Napr. toto:

Staci jedno jedine rozhodnutie z konatelov o zmene struktury a cela tvoja dozivotna renta je vies kde. Preco ked nazbieraju dostatok klientov by mali nadalej vyplacat aj vas sprostredkovatelov. Ved klient im ostane tak ci tak nehladiac kolko vyplatia vam. Ak obsadia dostatocne percento trhu az potom uvidis tie zmeny v strukture.U nás nepoznáme len klientov a len sprostredkovateľov. Všetci, ktorí sprostredkujú ďalšieho klienta sú tiež klienti a takmer každý kliet je aj sprostredkovateľ.
Alebo toto:

Uz len chyba kontakt na teba a vyzva hlaste sa u mna ja mam to naj co vam zaruci dozivotnu rentu, naco by ste pracovali ked je nieco uzasne na SlovenskuNikdy som neuvádzala kontakt na seba, že by som chcela niekoho registrovať z tejto diskusie. Dokonca som tu niekde napísala, že to vôbec nepotrebujem. A znovu, nikde som nenapísala, že ak niekto chce doživotnú rentu, nie iba prilepšenie k rodinnému rozpočtu, že nemusí nič robiť. Ani nepoužívam superlatívy, nikde v mojich príspevkoch nenájdete, že iba naša spoločnosť je naj...
A toto:

no nic to nemeni na veci, ze nikdy nehovori fakty, ale naozaj iba vizie a nazory a ciele potvrdzuje iba to, čo si sama napísala, že

necitam dokladne tento linkTakže sa vrátim späť k tomu, že "čas ukáže".
Pokiaľ by naozaj niekto potreboval seriózne niečo vysvetliť, alebo v niečom pomôcť, môžete mi pokojne poslať súkromnú správu.
mona091
03.08.09,21:06
oluska, bez ohladu na lajonezov, nieco si ma naucila, za co Ti dakujem,
a aj ja by som chcela takych pracovnikov, ako si Ty
oluska_1
03.08.09,21:09
Ešte jedna poznámka k rušeniu registrácie. Vypadol mi tu totiž jeden príspevok (najskôr som ho zabudla odoslať).
Údaje o svojom priamom vidí iba jeho odporúčateľ, čiže v tomto prípade mama. Ostatní členovia skupiny vidia iba ID číslo bez identifikačných údajov.
Ale ak chcete registráciu naozaj zrušiť, potom je to treba urobiť podľa pravidiel spoločnosti, teda písomnou žiadosťou. Ak to nechcete robiť vy, požiadajte vašu mamu, ktorá pri registrácii uviedla, že s vami osobne na tému registrácie hovorila.
Ale môžete mi veriť, že vám nechcela nijako uškodiť, na maminu sa preto nehnevajte a vy si ďalej urobte to, čo vy uznáte za vhodné.
A aj keď sa to tu zdá niekomu smiešne, vy alebo vaši súrodenci (pokiaľ nejakých máte), budete dediť maminu pozíciu. Ale dedičstvo, samozrejme budete môcť odmietnuť. Spoločnosť podporuje aj charitu.
Prípady dedenia sme za tých šesť rokov už mali a nenastali žiadne problémy.
mona091
03.08.09,21:15
oluska,
preco nemate taketo informacne forum na svojej oficialnej stranke?
padro
03.08.09,21:15
Nikdy som neuvádzala kontakt na seba, že by som chcela niekoho registrovať z tejto diskusie. Dokonca som tu niekde napísala, že to vôbec nepotrebujem. ......
Pokiaľ by naozaj niekto potreboval seriózne niečo vysvetliť, alebo v niečom pomôcť, môžete mi pokojne poslať súkromnú správu. :confused:
oluska_1
03.08.09,21:25
Citát:
Pôvodca textu príspevku: oluska_1 http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/79367-l-y-o-n-e-s-s-post1114963.html#post1114963)
Nikdy som neuvádzala kontakt na seba, že by som chcela niekoho registrovať z tejto diskusie. Dokonca som tu niekde napísala, že to vôbec nepotrebujem. ......
Pokiaľ by naozaj niekto potreboval seriózne niečo vysvetliť, alebo v niečom pomôcť, môžete mi pokojne poslať súkromnú správu.

:confused:Samozrejme, že tu ide o už registrovaných členov.

A ak sa chce niekto registrovať, videla som, že stránka Porady sa pripojila k našej reklamnej kampani a už som tu našla možnosť registrovať sa ako klient spoločnosti priamo z tejto stránky. Samozrejme ma to potešilo, lebo to znamená, že niekto kompetentný išiel za informáciami a výsledok je pripojenie sa k reklamnej kampani. A táto stránka samozrejme nie je jediná.
mona091
03.08.09,21:30
oluska,
preco nemate taketo informacne forum na svojej oficialnej stranke?


oluska, skus aspon obcas odpovedat k veci, a doplnim, ze stranku si mnohi urcite pozreli, aby ziskali viac faktickych informacii, zial, nic z toho som tam nenasla, a neoficialne forum nepovazujem za doveryhodny zdroj vseobecnych podmienok fungovania systemu
padro
03.08.09,21:32
pohladaj mi kde tu na porade je nieco cez co sa da k vam registrovat a je za tym skutocne porada, ja hladam ale nevidim to tu nikde
oluska_1
03.08.09,22:19
oluska,
preco nemate taketo informacne forum na svojej oficialnej stranke?Mona, prepáč, túto otázku som prehliadla.
Diskusné fórum na našej stránke naozaj nie je, ale základné údaje pre registráciu tam sú. Pripravujeme pre registrovaných členov videá ku každej samostatnej téme, ale ako som tu už niekde hovorila, spoločnosť je ešte stále v štádiu budovania a naša stránka tiež.
Neviem, kde si hľadala, ale napr. všetky základné informácie nájdeš aj tu:

http://www.*******.ag/SK/t_default3_8386.htm
Neviem, či mi to porada pustí, ale je to na našej úvodnej stránke, pod položkou Moje výhody. A je tam ešte oveľa viac informácií, niektoré aj formou videa (aj keď uznávam, zatiaľ nie veľmi vydareného).
oluska_1
03.08.09,22:21
pohladaj mi kde tu na porade je nieco cez co sa da k vam registrovat a je za tym skutocne porada, ja hladam ale nevidim to tu nikde
Prejdi si hore na stránku, keď uložíš príspevok.
oluska_1
03.08.09,22:25
zial, nic z toho som tam nenasla
Napíšeš mi, čo si hľadala? Všetky základné informácie pre klientov sú na úvodnej stránke.
padro
03.08.09,22:34
Prejdi si hore na stránku, keď uložíš príspevok.
:eek::eek::eek: NEZAVADZAJ ... porada nema nic s ****som ... to je len reklama od google ... viac uz do tejto temy nepisem kazdy nech si urobi svoj obraz
oluska_1
03.08.09,22:41
:eek::eek::eek: NEZAVADZAJ ... porada nema nic s ****som ... to je len reklama od google .
Ďakujem Ti, že si to uviedol na správnu mieru.
Nechcela som zavádzať. Myslela som si, že je to tam pridané so súhlasom majiteľa stránky. V týchto veciach sa, bohužiaľ, nevyznám.
A Google je tiež jedna z tých spoločností, ktorej na začiatku fungovania iba málokto veril.
Porade sa ospravedlňujem, ak som sa niekoho nechtiac dotkla.
Antilooser
03.08.09,23:22
:eek::eek::eek: NEZAVADZAJ ... porada nema nic s ****som ... to je len reklama od google ... viac uz do tejto temy nepisem kazdy nech si urobi svoj obraz

konecne ta osvietilo a nebudes tu pisat hovadiny tvojej fantazie gratulujem ti za osvietenie:---
bepo
04.08.09,06:58
Tak nič nerušte, jednoducho nenakupujte a zabudnite, že ste bola niekde registrovaná. Myslím, že vám žiadne problémy nenastanú.
Prečo by nemala nič rušiť? Ak má niekto pocit že tá spoločnosť je len príživnícka pijavica prečo by mal prispievať na jej chod?

A na mamu sa nehnevajte, chcela pre vás to najlepšie.
Tu sama vidíš prečo je tá spoločnosť nebezpečná a prečo sa tu o nej diskutuje a odradzuje od nej, nie je predsa normálne aby nejaká normálna slušná firma tak manipulovala s ľudmi že prihlásia vlastných rodinných príslušníkov niekam kde prihlásený byť nechcú ;)
A už som to tu písal, z podstaty fungovania takýchto spoločností je vylúčené aby tam po a) boli všetci kupujúci; po b) boli všetci predajcovia a po c) aby na tom ešte aj všetci zarábali takže to tvoje proklamované win-win-win je čistá fantazmagória. Skús tak zo srandy vypočítať keď sa tam teraz niekto prihlási a chce mať mesačný príjem 2000 eur koľko ľudí musí pod sebou registrovať a za koľko musia "mesačne" nakupovať. To sa nasmejeme aj s doživotnou rentou pre všetkých slováčikov pretože vždy nastane doba kedy už nikto nový do systému nevstúpi .
arp69
04.08.09,07:43
Aj BMG a Horizont mali uzasne reklamy ...:D

Pardon. Tento komentar patri k prispevku c.17
"ja kartu mam. ale kartou sa neplati. pri plateni nakupu das kartu, na ktoru ti nacitaju udaje o vyske nakupu a v systemu l...s ti to vsetko rozdeli /percenta/. takze je to pohoda. niektori obchodnici maju citacky, takze uz to niekde funguje. tie poukazky to nie je tiez problem. bezne ludia pouzivaju gastrace. je to vsetku koli euru. len pre zaujimavost. od noveho roka bude na l..s reklama vsade. tak si potom niektori spomente na svoje reakcie..."
niio
04.08.09,08:44
AJ ja som postrehol reklamu na ******* (L.Y.O.N.E.S.S. - preco do pitche mi vyhviezdickovalo ten original nazov???), tak som sa zacal zaujimat, ze co to je, ako to funguje. Je to MLM...V jednom MLM som aj ja fungoval a zucastnil som sa X dalsich MLM na vstupnych seminaroch. Myslim, ze mozem povedat, ze mam dost skusenosti a znalosti o MLM. Z toho plynie jeden zaver: MLM fungujuci v jednom state uzivi max 5 ludi, co su uplne navrchu (vacsinou zakladatelia). MLM fungujuci v ramci celej Europy uzivi do 50ludi, co su uplne navrchu a vstupili do toho kratko po vzniku daneho MLM. Vsetko ostatne je namotavka, co nemoze fungovat. Ved sa zamyslite, zoberte si strom, kde kazdy jeden clovek pod seba ziska len dvoch dalsich. Hadajte pri kolkej urovni sa vycerpaju vsetci ludia na zemi? na 32-33 urovni. Preto MLM nemoze fugnovat aj ked tie recicky sa dobre pocuvaju, lebo nefunguje ani veta: Dajte mi celu zem a 5% naviac - teda ze kazdy kto investuje by chcel mat zisk....
Kto chce nech teda vstupi, mesacne na tom zarobi par centov....
Kazu
04.08.09,10:26
Prečo by nemala nič rušiť? Ak má niekto pocit že tá spoločnosť je len príživnícka pijavica prečo by mal prispievať na jej chod?

Tu sama vidíš prečo je tá spoločnosť nebezpečná a prečo sa tu o nej diskutuje a odradzuje od nej, nie je predsa normálne aby nejaká normálna slušná firma tak manipulovala s ľudmi že prihlásia vlastných rodinných príslušníkov niekam kde prihlásený byť nechcú ;)
A už som to tu písal, z podstaty fungovania takýchto spoločností je vylúčené aby tam po a) boli všetci kupujúci; po b) boli všetci predajcovia a po c) aby na tom ešte aj všetci zarábali takže to tvoje proklamované win-win-win je čistá fantazmagória. Skús tak zo srandy vypočítať keď sa tam teraz niekto prihlási a chce mať mesačný príjem 2000 eur koľko ľudí musí pod sebou registrovať a za koľko musia "mesačne" nakupovať. To sa nasmejeme aj s doživotnou rentou pre všetkých slováčikov pretože vždy nastane doba kedy už nikto nový do systému nevstúpi .

Kolobeh je zabezpečený :D Starí mrú, malí sa rodia. Pokiaľ sa čo len jedno dieťa na Slovensku narodí, systém je zachránený, rodičia ho určite prihlásia za člena :D
Darma111
04.08.09,20:38
Oluska,
ked sa takto angazuješ v tejto spoločnosti, tak mi pomôž zrušiť moju registráciu, na registračnom liste nie je môj podpis nikdy by som nič takého nepodpísala, lebo s takým niečím nesúhlasim... mám na to svoj názor podobný ako väčšina pisateľov do tejto témy... na mamu sa nehnevam, proste len ju nejaká milá osoba zmanipulovala, napísala moja mama seba a ešte ju aj aj nahovorila aby zapísala iných ľudí... takže mňa bez môjho súhlasu bez môjho podpisu a im teraz nestačí môj jednoduchý email v ktorom ich žiadam o vymazanie z ich registra im teraz treba písomnú žiadosť ktorú mám poslať poštou.. takže suma sumár nechcela som mať nikdy s nimi nič spoločné a teraz mám ešte platiť (vypisovať listy, chodiť na poštu a platiť za poštovné) za to, aby som s nimi nemala nič spoločného? Veď ja som tam nechcela byť a dotyčná osoba ktorá bola za Vasu spoločnosť pri registrácia zmanipulovala moju nie najmladšiu mama a ona ju bez problemov zaregistrovala...

Tak Oluška, keď sa tak angažuješ v tejto spoločnosti a keď si ju ako som z pár viet prečítala "vypiplala", tak sa prosím Ta postaraj o to, aby sa takéto niečo nestávalo, lebo to vyzerá ako dobrá manipulácia ľudí... Nič Vám nehovorí Zákon na ochranu osobných údajov? Veď si registrujte ľudí ktorí Vám predložia aj nejaký doklad totožnosti. Čo keby ma zaregistroval Jožko Mrkvička, ktorý vie, kde bývam a kedy som sa narodila, ešte by ma aj podpísal a to je pre Vás už záväzné? To čo máte za podmienky registrácie?
oluska_1
04.08.09,21:16
nastane doba kedy už nikto nový do systému nevstúpi .

A všetci, čo sú zaregistrovaní, od toho momentu prestanú nakupovať?
oluska_1
04.08.09,21:25
Tak Oluška, keď sa tak angažuješ v tejto spoločnosti a keď si ju ako som z pár viet prečítala "vypiplala", tak sa prosím Ta postaraj o to, aby sa takéto niečo nestávalo, lebo to vyzerá ako dobrá manipulácia ľudí... Nič Vám nehovorí Zákon na ochranu osobných údajov? Veď si registrujte ľudí ktorí Vám predložia aj nejaký doklad totožnosti. Čo keby ma zaregistroval Jožko Mrkvička, ktorý vie, kde bývam a kedy som sa narodila, ešte by ma aj podpísal a to je pre Vás už záväzné? To čo máte za podmienky registrácie? Mama Ti dala darček v podobe karty, aby si aj Ty prípadne mohla získať späť nejaké peniaze z Tvojich nákupov. Keď ju nechceš využívať, je to Tvoje rozhodnutie.
Za Tvoju registráciu je zodpovedný Tvoj odporúčateľ.
Ak ju chceš zrušiť, tak musím o Tebe vedieť viac údajov, z Tvojho nicku neviem nič, na základe čoho by sme mohli registráciu zrušiť.
Ale uvedom si, čo svojím rozhodnutím spôsobíš mame, ktorá Ti naozaj chcela iba to najlepšie.
Keď kartu nevyužiješ, ostaneš v systéme v podobe "neznámeho mŕtveho klienta", ktorý nijako neovplyvní činnosť spoločnosti, ani spoločnosť nijako neovplyvní jeho.
Presne v zmysle spomínaného zákona nikto, okrem Tvojho odporúčateľa a Teba, nevidí Tvoje kompletné údaje.
Darma111
04.08.09,21:57
Ale uvedom si, čo svojím rozhodnutím spôsobíš mame, ktorá Ti naozaj chcela iba to najlepšie.
.


Bože len žiadne výčitky svedomia... ešte budem zle spať v noci kvoli tomu...


ja som mame vysvetlila o čo vlastne v tomto systéme ide, takže už má viacej informácií, nielen tieto informácie ktoré dostala pri registrácií, takže ani moja mama túto kartu určitu nevyužije...


ďakujem za ochotu ... ozvem sa kvôli zrušeniu registrácie...
skillone
04.08.09,22:57
Caute priatelia,

nedalo mi nezaregistrovat sa na forum porada.sk po tom co som si presiel diskusiu k *******. Dnes som sa bol pozriet na ich prezentacii aj ked som uz o tom mal dost informacii od znamych.

Len na svoje predstavenie poviem, ze som podnikatel, spolumajitel dvoch firiem, personalna agentura (teraz celkom kapor:)) a sukromna poliklinika. Mam ekonomicke vzdelanie a "businessom" zijem tak nejak uz od skoncenia skoly.

Vzdy ma zaujimalo co sa deje okolo a nikdy nevies co a od koho sa mozes naucit (napr. aj na prezentacii MLM systemu).:)

Musim uznat kvality skolitela, bol to profik velkeho kalibru. Viete s ludmi robim takmer kazdodenne a dokonca ma celkom bavi sledovat ako to svoje recnicke remeslo niekto naozaj ovlada.

Sedeli tam ludia, posluchaci, skor strednej vekovej kategorie a poviem to tvrdo, vodil ich ako somarika za nos. Viete, staci napichnut sto EUR na palicu a clovek pojde aj bohvie kam. Na tom ale nic nie je nenormalne, je to otazka vlastne takej nasej obycajnej ludskej prirodzenosti. Vobec tym nechcem nikoho urazat.

Po tom vsetkom co som si precital na tomto fore je jasne, ze prevlada medzi ludmi vzdy absolutne pre alebo absolutne proti a zaroven potreba presviedcat o tom svojom aj kazdeho naokolo. Ako by to malo byt rozhodovanie skupiny a nie jednotlivca. Problem zo skupinou je vsak vzdy v zodpovednosti, tu nakoniec nesie kazdy sam.

Skusim teda opisat moj pohlad k tejto firme aj moznost zarobit v nej peniaze (vela penazi).

L. je bezpochyby postavena na vynikajucej myslienke,stoji za nou taktiez dost vela serioznej prace a pravdu povediac jej v tom celkom fandim. Asi viac ako nakupnym retazcom, mam skusenosti a boli by ste prekvapeni co to vlastne kupujeme(myslim najma "potraviny").

Samotny system zliav mozno usetri niekomu viac, niekomu menej, nezalezi na tom. Ked to niekto chce, nechapem preco ho nazyvaju pomaly sektarom, ked to niekto nepotrebuje tak tiez v poriadku. Otazka obycajnej volby a ta by mala byt slobodna.
Pre mna osobne to zaujimave nie je, nakolko ja vsetky tie karticky postracam alebo ich zabudnem pouzit ked treba:)

Tot vsio, ziadna mystika v tom nie je a netreba sa dohadovat kto je spravnejsi, mudrejsi a hlupejsi....chapete

Teraz k businessu. Je to pyramida, ale velmi dobra. Stoji na pevnom zaklade a sice kazdodenna spotreba potravin, PHM a zaroven velmi sikovnom systeme. Mohlo by to vydrzat niekolko rokov a mozno aj viac. To nikto nevie. Cele som to niekolko krat prepocital a dokonca som videl vypisi z uctov mojho znameho, ktory to aktivne robi myslim pol roka. Zaraba. Nie je milionar, ale nieco si urcite prilepsi.
Na zaklade vsetkych tychto a este aj inych informacii (nechcem tu pisat slohovu pracu) som sam pre seba dospel k zaveru, ze L. je jednoznacne uspesny projekt a je mozne v ramci neho zarobit peniaze.

Ale to najdolezitesie co treba mat na zreteli je, ze nic nepride automaticky a nic nie je zarucene. Nikde, v ziadnom podnikani. Aj tu sa treba pripravit na vytrvalu pracu s vynalozenim velkeho usilia a najma musi byt odhodlanie.
Inymi slovami, uspech prichadza k tomu kto pre vec(akukolvek) urobi maximum. To plati aj pre L. aj pre ine podnikanie. A to hovorim len o nieco lepsom ako beznom zarobku, nie o milionoch EUR.
Kto vsak nic nerobi, pre toho je aj par centov vela, taky je moj nazor.

Len na zaver, ja som sa rozhodol ze touto cestou nepojdem. Mam inu pracu, inu predstavu svojej realizacie kam aj musim vkladat svoju energiu.

Tym co to zvazuju len radim abstrahovat od vsetkych motivacnych omacok okolo, mate vlastnu hlavu a srdce ktore by sa malo rozhodovat kam ist a kam nie. Zvazte svoje aktualne moznosti a spytajte sa sami seba ci tomu naozaj chcete dat vsetko co je vo Vasich silach. Ak ano, chodte do toho naplno a ked nie tak na to rychlo zabudnite. A nemarnite cas a energiu hadanim sa na forach o dobre a zle. Nikto Vam v nicom nemoze poradit. Vsetko je len iluzia ludi co neziju vlastny zivot, ale snazia sa zit zivot vsetkych na okolo. A este s pocitom aky su potrebni, spravni a chcu len dobre. No aj dobre myslena rada sa vsak moze zmenit na pohromu.
Preto verte sami sebe a nechajte si to pre seba. Tot vsio.

Prajem vsetkym vela uspechov!

P.S. Vsetko co som tu napisal vobec nemusi byt pravda
bepo
05.08.09,07:17
A všetci, čo sú zaregistrovaní, od toho momentu prestanú nakupovať?
Nie, len sama si hovorila že sa zarába na nákupoch ostatných, tie zľavy čo človek dostane sú zanedbateľné čo je aj logické- z vlastného nákupu dostanem pár centov len raz, ak to urobí milión ľudí zaregistrovaných podo mnou dostanem tých pár centov miliónkrát. Len koľko ľudí ma šancu byť na špici pyramídy? Tá rozprávka o zarábaní nakupovaním sa tým rozplynie, či nie?

Ak ju chceš zrušiť, tak musím o Tebe vedieť viac údajov, z Tvojho nicku neviem nič, na základe čoho by sme mohli registráciu zrušiť.
Ale uvedom si, čo svojím rozhodnutím spôsobíš mame, ktorá Ti naozaj chcela iba to najlepšie.
V nejakom zákone na ochranu osobných údajov je povinnosť vymazať z databázy človeka ktorý o to nemá záujem okrem firiem ktoré majú výnimku takže ak niekto sa chce dať vymazať tak je slušné ho vymazať a nie ho bulíkať ;) Ale však nedodržuje sa tu viacero zákonov tak načo si robiť ťažkú hlavu z tohto,nie?
korduľa
05.08.09,09:13
ahoj Oluska, tak som volala na to cislo, ktore si uviedla a dali mi uplne mylne info. to potvrdzuje len to co si o ly..s myslim. nakoniec som sa dopatrala toho co som chcela ale natahovat sa po telefone s pravnikom nie je nic moc...
Heni
05.08.09,10:14
Kolobeh je zabezpečený :D Starí mrú, malí sa rodia. Pokiaľ sa čo len jedno dieťa na Slovensku narodí, systém je zachránený, rodičia ho určite prihlásia za člena :D
;) nemusia ho prihlasovať, tuším oluska spomínala, že sa miesto v lyo... dedí...:eek:
Chobot
05.08.09,10:25
;) nemusia ho prihlasovať, tuším oluska spomínala, že sa miesto v lyo... dedí...:eek:

Všetci sa zídeme
raz v jednej posteli
budeme mŕtvi a tak strašne dospelí...

Robo Grigorov - "Všetci sa zídeme raz v jednej posteli" (že by v Ly...s?):rolleyes::)
Bionda
05.08.09,10:39
Myslím si Korduľa, že by si mala od Olusky chcieť súčinnosť, aby ti s tým pomohla! Deklarovala, že ona bola jedna z tých, čo to tu na Slovensku vypiplala, takže by pri troche chcenia, neverím, že by nevedela pomôcť! Otázne je či chce!
Ja tiež, ak som sa niekde neprihlásila, by som nič nechcela nechať len tak ,akože sa tváriť, že tam ani nie som! Podľa mňa je absurdné ak niekto zaeviduje osobu, ktorá nie je ani len fyzicky na mieste a potom jej robí obštrukcie so stornom! Firma by takto sprostredkované osoby a ich údaje, ktoré sa nenahlásia osobne a tým pádom nevyjadria súhlas s registráciou ,vôbec nemala registrovať!
Wes
05.08.09,11:13
Plne suhlasim s Biondou. Keby mna niekto zaregistroval niekde a pri tom sfalsoval moj podpis hned by som podaval trestne oznamenie.
Ale spolocnost to ma pekne premyslene predsa to vypisuju blizky, znami a tym padom zneuzivaju to, ze tie osoby predsa nepojdu proti vlastnej rodine ale radsej to nechaju tak.

A co tym padom vznika? Zamozrejme spolocnost moze zvysovat svoje pocty klientov, aj ked su niektory absolutne "mrtvy" cize nevyuzivaju ich system ale do poctov im to sedi.

Skillone vidno, ze mas na tuto spolocnost triezvy pohlad. Ak tento system predstavuju na skoleni ako MLM, tak je to ciste zavadzanie. MLM je uplne zalozeni na inom principe. Je to ich vlastny strukturovany system ale v ziadnom pripade nie MLM, aj ked su si dost podobne.

Ja som asi tiez na tom tak ako ty hovoris, ze urcite by som nevytahoval kartu pri kazdom nakupe len na zapisanie bodov a taktiez uz v ziadnom pripade nekupoval poukazky.
Preco to asi len neurobia na karty. Hmm staci sa zamysliet a hned by to bolo jasne, pretoze tym padom pri na tom prerobili na poplatkoch.
Ale co sa tyka zliav kazdy usetreny cent je dobry, ak niekomu vyhovuje tento sposob.
Co sa tyka spoluprace, ako to uz niekto spomenul, chce to vela casu ako pri kazdom biznise. a komu stacia zo zaciatku par centov na prilepsenie, nech nestraca cas. Ale......., nie kazdy moze byt riaditelom a byt na vysokom stupni pretoze tam sa dostane len par vyvolenych ako "oluska".
Takze vidiny vysokych zarobkov si treba aj logicky zdovodnit a nie len podlahnut emociam a slatkym reciam.

PS: Cisto nestranny moj nazor.
Antilooser
05.08.09,11:27
Na registrovanie som nepotreboval dat ziadny podpis.....pretoze ma svokra registrovala pod seba cez internet.....ak si to neviete predstavit si kuknite na stranke firmy na kolonku registrovat ale nic nevyplnujte! tam uvdiite co od vas len chcu ...... ked ma svokra registrovala pod seba tak tam bola aj kolonka ci klient ktoreho registruje bol oboznameni s pravidlami a ziskani na zaklade jeho suhlasu.........preto ta pani co sa tu rozculuje a chce sa dat so sytemu vyskrtnut nech sa podakuje svojej mamicke a nech tu nepisti.... ked ju matka registrovala tak jej matka to policko musela zaciarknut inac by hej nepresla registracia......ja byt zakladatelom firmy alebo tym co ma na starosti chod firmy.....tak vyhodim obidve zo systemu aj dceru aj matku....a dam zakaz sa uz niekedy do firmy registrovat obom......ak to tak funguje tak som zastancom firmy ak nie je to cudne....a tej tvojej mame by som dal dva roky basy za sirenie tvojich osobnych udajov...ked sa tym zakonom o ochrane udajov osobnych ohanas to je vsetko
Darma111
05.08.09,11:41
Na registrovanie som nepotreboval dat ziadny podpis.....pretoze ma svokra registrovala pod seba cez internet.....ak si to neviete predstavit si kuknite na stranke firmy na kolonku registrovat ale nic nevyplnujte! tam uvdiite co od vas len chcu ...... ked ma svokra registrovala pod seba tak tam bola aj kolonka ci klient ktoreho registruje bol oboznameni s pravidlami a ziskani na zaklade jeho suhlasu.........preto ta pani co sa tu rozculuje a chce sa dat so sytemu vyskrtnut nech sa podakuje svojej mamicke a nech tu nepisti.... ked ju matka registrovala tak jej matka to policko musela zaciarknut inac by hej nepresla registracia......tym ja byt zakladatelom firmy.....tak vyhodim obidve zo systemu aj dceru aj matku....a dam zakaz sa uz niekedy do firmy registrovat obom......ak to tak funguje tak som zastancom firmy ak nie je to cudne




Keď je to taká skvelá firma ako sa tu píše určite nebudú mať problém získať ďalších potenciálnych zákazníkov a zárabať na nich... ano rozčulujem sa lebo ked to je takto, že stací zaskrtnúť nejaké políčko na prihláške a ste prihlásený, ako to že teraz im nestačí moje vyhlásenie cez internet že tam nechcem byť evidovaná... už im zrazu treba aj písomnú žiadosť poslať poštou... tak na registráciu im stačilo zaškrtnúť políčku a zrušenie už také jednoduché nie je???

Úprimne ja rešpektujem Váš názor a lojalitu voči tejto spoločnosti, ja nie som nazlostená na Vás ako členov tejto spoločnosti... ja som nazlsotená na pravidlá fungovania....

A ano nechcem byť evidovaná v tejto spoločnosti ale odmietam posielať nejaká písomné žiadosti a ešte mať ďalšie výdavky...
Bionda
05.08.09,11:47
antilooser ako niekto môže akceptovať súhlas iného s použitím osobných údajov od inej osoby- veď to blbosť! Kde inde ti to prejde? Toto by malo byť zakázané celkom- žiadne poskytovanie mien iných- každý sa má registrovať sám- ak o to má záujem !!!! To možno ani neviem kto z nás tam je nahlásený a možno ani o tom nevie???? !
Ver tomu, že keby si tam volal, že chceš údaje, či ten alebo onen človiečik sa tam nachádza, tak ťa odbijú, že toto sa nerobí! Z toho vyplýva, že by to malo byť obojstranne platné!
oluska_1
05.08.09,18:37
Myslím si Korduľa, že by si mala od Olusky chcieť súčinnosť, aby ti s tým pomohla! Deklarovala, že ona bola jedna z tých, čo to tu na Slovensku vypiplala, takže by pri troche chcenia, neverím, že by nevedela pomôcť! Otázne je či chce!Neviem, s čím potrebuje pomôcť Korduľa, myslím, že píše, že nakoniec to vyriešila.
Ak myslíš darmu111, tak tej som už napísala, že len s jej nickom na porade jej absolútne neviem pomôcť. Ak chce, nech pošle súkromnú správu s bližšími údajmi, aspoň to ID, ktoré chce zrušiť a mailovú aresu, z ktorej posielala žiadosť o zrušenie registrácie.
Bionda
05.08.09,20:16
Oli, ak si lepšie prečítaš- Korduľa to vôbec neporiešila, skôr sú tam obštrukcie.....
marjankaj
05.08.09,20:38
Oli, ak si lepšie prečítaš- Korduľa to vôbec neporiešila, skôr sú tam obštrukcie.....

Trochu mimo. Viete, aký je rozdiel medzi "poriešiť" a "vyriešiť"?:confused:
Asi taký ako medzi "pos.ať" a vys.ať" :D
oluska_1
05.08.09,21:39
Oli, ak si lepšie prečítaš- Korduľa to vôbec neporiešila, skôr sú tam obštrukcie.....Bola by som rada, keby si každý riešil veci za seba. Ak Korduľa niečo odo mňa chce, nech sa ozve ona a vyjadrí sa, môže poslať i súkromnú správu.
Korduľa totiž napísala doslova:
" nakoniec som sa dopatrala toho co som chcela "
Mrzí ma, že začínajúce pracovníčky pri telefónoch nie vždy vedia dať okamžite fundovanú odpoveď, ale beriem to tak, že každý niekedy začínal.
Mgr.Sebastian
08.08.09,08:26
Dobry den vazeni spoluhodnotiaci tohto velkolepeho konceptu menom tak vyznamne sa rozrastajucej firmy......co sa tyka vasich nazorov suhlasim scasti s kazdou stranou....je pravda ze to nie je klasicky MLM......poznam vsetky nakolko ich som studoval od ludi co tam posobia a stykal som sa s clenmi na veducich miestach......zial musim uznat ze nemozem velmi zastavat lyon ako velkolepy biznis pretoze je velmi pomaly zdlhavy emocionalne teda velmi psychologicky zalozeny kde ludia ktori su lahko ovplyvnitelni na to skocia......pretoze info vecere su tak zalozene ......prejdime ale k veci....najviac ma na tomto stve ze ked si tu clvoek vybuduje urcity karierny stupen a nepotvrdi ho do 3 mesiacoch tak on pride.....to je ta najvacsia s prepacenim za vyraz sprostost aku mohlo vedenie pripustit........je to jasny dokaz pyramidy ktora masti vacky tym navrchu a pritom nemusia ani prstom pohnut......ved uz ked si cosi vybudujem ako o to mozem prist? ved je to blbost na smiech fuj ...este som sa ani s jednym mlm tak sofistikovanym nestretol aby sa padalo z pozici....jednoducho psychologia........preto suhlasim tu s panom co povedal ze tu moze byt tak 10-20 ludi co na tom zbohatnu budu mat staly prijem a nebudu musiet chodit do prace.....to vam zial nepovedia na info veceroch radsej vam budu tlacit kaleraby aby ste mali aj vy tu viziu pretoze len tak vas budu ovladat aby ste ako oni ked boli na zaciatku dufali:D..tomuto hlavne budu rozumiet ty co boli na info veceroch alebo ti co tam posobia vo firme...... pre vas novacikov to bude nieco ine tomu nerozumiete co som mal na mysli......vizia je to pekna nakupovanie...ale ja sa pytam ze do kedy? dalej suhlasim s panom co napisal ze tesco na svoju kartu ziskalo uz viac ludi za 5 mesiacov ako lyon za 6 rokov suhlasim bohuzial je to pravda..tak mi prebehla v hlave otazka.....ked je tesco partnerom lyonu preco aj napriek tomu ze spoolupracuje s lyonom si dala vlastnu kartu,? cudne.....obavam sa ze to ukonci tak isto ako to spravila aj Bila..tiez bola s lyonom a nakoniec od vas upustila zaujimave........pokial nedate si kartu do velkoobchodov tak je to zbytocnost luda vam nakupovat nebudu pretoze je to obstara a otrava....a mi nehovorte ze to nejde aspon do jednej pokladne napriklad v hypernove dat vas terminal na citanie kariet a oznacit tu pokladnu logom lyon..netreba vsetky pokladne ale aspon jednu......keby ten obchodnik chcel tak tu jednu pokladnu na skusku napr. v hypernove nainstaluje......

Ja som zostal trosku prekvapeny nemenovanym panom, ktory sa ma tu snazil obvinit, ze patrim tu pod viac nickov......ja som sa tu zaregistroval iba raz za ucelom vyjadrenia mojho nazoru a neviem ako ste to pochopili mozno ste si zle precitali moj prispevok.....a co sa tyka druheho pana som zanieteny? a prosim vas na co konkretne?......to ze som tu nebol dlhsie ma svoje dovody nemam tolko casu aby som tu bol denne prihlaseny a ked sme uz pri tom prvom a zaroven poslednom mojom prispevku vsimol som si ze takych je tu viacej ludi......a stylizacia podobna? ok ved na na slovensku je vela ludi co sa vyjadruju podobne preto vznikaju rozne spolky kde sa tito ludia s podobnymi crtmi zdruzuju......ja na tom nevidim nic zvlastneho....keby kazdy clovek na zemi mal inu stylizaciu takze by to bol dalsi specificky faktor ako napriklad odtlacky prstov...
jozefstefan
11.08.09,19:31
Zda sa mi, alebo je tu jeden clovek pod viacerymi menami?

Stylizacia je velmi podobna:

Mgr.Sebastian v prispevku http://www.porada.sk/1119112-post486.html
alebo
Antilooser v prispevku http://www.porada.sk/1109934-post390.html
alebo
Arleigh v prispevku http://www.porada.sk/1072309-post284.html
alebo
stewe60 v prispevku http://www.porada.sk/953413-post200.html
alebo
Bigleoboy v prispevku http://www.porada.sk/t79367-p12-l-y-o-n-e-s-s.html
luigi72
13.08.09,21:16
:D

Hlavne, keď si zoberieš, že Mgr.Sebastian sa registroval len v deň svojho prvého a zároveň posleného príspevku.
Ja som so záujmom čítal túto tému od samého začiatku, potom som to istý čas zanedbal a veru mi trvalo celé hodiny, kým som prečítal zvyšné príspevky, aby som bol zase v obraze. Veď je to už dokopy 49 strán! Mgr.Sebastian je asi veľmi zanietený.

Už na samom začiatku, keď sa spoločnosť L*****s začala prejavovať na Slovensku, na internete natrafil kolega na jednu stránku, kde propagovali úzku spoluprácu tejto spoločnosti s Tescom, ale odpoveď Tesca bola jednoznačná:

"Vazeny pane ...,
spolecnosti Tesco Stores CR a.s. ani Tesco Stores SR a.s. neni znamo, ze by s danym provozovatelem internetovych stranek uzavrelo podobnou smlouvu.
Jejich jednani je proverovano a v pripade ze bude shledano, ze tyto aktivity porusuji pravni predpisy a zajmy nasi spolecnosti, podnikneme prislusne pravni kroky.

V pripade jakychkoliv dalsich dotazu nas nevahejte kontaktovat.

Dekujeme za pochopeni
Zakaznicke centrum
Tesco Stores ČR a. s. "

Už dva týždne po jeho otázke boli zo stránky stiahnuté všetky akože spolupracujúce spoločnosti a teraz je už stránka kompletne prerobená. Na tej spomínanej stránke bolo uvedených viac spoločností, jedna jediná odpísala v tom zmysle, že spoločnosť L*****s od nich len vo väčšom množstve odkupuje poukazy.
Lenže to sa nepovažuje za spoluprácu, takže aj v tomto prípade cítim poriadnu pyramídu.
slabikar
14.08.09,22:44
akurat som si naklikol ******* a musim sa schuti zasmiat. pokial tu bude 47% volicov istej strany, tak aj pyramidy tu budu stale fungovat. takze ja rozbehnem dalsiu :D
Dawe
15.08.09,10:49
:D

Hlavne, keď si zoberieš, že Mgr.Sebastian sa registroval len v deň svojho prvého a zároveň posleného príspevku.
Ja som so záujmom čítal túto tému od samého začiatku, potom som to istý čas zanedbal a veru mi trvalo celé hodiny, kým som prečítal zvyšné príspevky, aby som bol zase v obraze. Veď je to už dokopy 49 strán! Mgr.Sebastian je asi veľmi zanietený.

Už na samom začiatku, keď sa spoločnosť L*****s začala prejavovať na Slovensku, na internete natrafil kolega na jednu stránku, kde propagovali úzku spoluprácu tejto spoločnosti s Tescom, ale odpoveď Tesca bola jednoznačná:

"Vazeny pane ...,
spolecnosti Tesco Stores CR a.s. ani Tesco Stores SR a.s. neni znamo, ze by s danym provozovatelem internetovych stranek uzavrelo podobnou smlouvu.
Jejich jednani je proverovano a v pripade ze bude shledano, ze tyto aktivity porusuji pravni predpisy a zajmy nasi spolecnosti, podnikneme prislusne pravni kroky.

V pripade jakychkoliv dalsich dotazu nas nevahejte kontaktovat.

Dekujeme za pochopeni
Zakaznicke centrum
Tesco Stores ČR a. s. "

Už dva týždne po jeho otázke boli zo stránky stiahnuté všetky akože spolupracujúce spoločnosti a teraz je už stránka kompletne prerobená. Na tej spomínanej stránke bolo uvedených viac spoločností, jedna jediná odpísala v tom zmysle, že spoločnosť L*****s od nich len vo väčšom množstve odkupuje poukazy.
Lenže to sa nepovažuje za spoluprácu, takže aj v tomto prípade cítim poriadnu pyramídu.


Ak spoločnosť len nakupuje poukazy, prečo potom Tesco poskytuje percentá späť? V čom cítite pyramídu? Vysvetlite mi to prosím.
Robím chybu, ak nakupujem poukazy a dostávam zľavu?
Dawe
15.08.09,10:51
akurat som si naklikol ******* a musim sa schuti zasmiat. pokial tu bude 47% volicov istej strany, tak aj pyramidy tu budu stale fungovat. takze ja rozbehnem dalsiu :D

Ak rozbehnete pyramídu, na ktorej budú profitovat všetci, tak vás podporím.
Dáša_
15.08.09,12:08
Ak spoločnosť len nakupuje poukazy, prečo potom Tesco poskytuje percentá späť? V čom cítite pyramídu? Vysvetlite mi to prosím.
Robím chybu, ak nakupujem poukazy a dostávam zľavu?

Za čo sú poskytované zľavy, za nákup poukazov Tesco alebo za skutočný nákup v Tescu?
mona091
15.08.09,12:23
v tescu ( v hypernove nejake body, v inych OC ine) vydavaju karty, na ktore sa uplatnuje zlava - neviem kolko,

takze, ak niekto ma skusenost, prosim nech napise porovnanie za tych istych parametrov:

nakup na tesco kartu = % Okamzita zlava
nakup na body v hypernove = % Okamzita zlava
nakup na lajonez = % Okamzita zlava


inac povedane, kolko vydam z mojej penazenky
Halli
16.08.09,13:25
v tescu ( v hypernove nejake body, v inych OC ine) vydavaju karty, na ktore sa uplatnuje zlava - neviem kolko,

takze, ak niekto ma skusenost, prosim nech napise porovnanie za tych istych parametrov:

nakup na tesco kartu = % Okamzita zlava
nakup na body v hypernove = % Okamzita zlava
nakup na lajonez = % Okamzita zlava


inac povedane, kolko vydam z mojej penazenky


Najkrajšia a najužitočnejšia "zľava" je tu :



http://www.porada.sk/t60801-p2-dobry-anjel.html
lml
19.08.09,07:33
Ja som sa tam zaregistrovala aj s mojou kamoškou. Z počiatku som bola k tejto spoločnosti skeptická, ale keď som išla na ich infošku vlastným rozumom som uvážila, že ak človek cielene nakupuje v určitých obchodoch, napr. Tesco, Lidl, Hypernova, Domos, Bala, a kopec ďaľších, tak to stojí za to. Človek na tom vlastne nič nemôže stratiť.A ešte viac človek zarobí, keď si pod seba zaregistruje aspoň pár známych alebo kamarátov a takto mám ďaľšie 0,5% zo všetkých ich nákupov v zmluvných obchodoch a k tomu aj 0,5% z nákupov ľudí, ktorý sú registrovaný pod nimi. Ale to je len to minimum, čo tá spol. ponúka. Človek tam síce nemusí nič vložiť, žiadne peniaze, ale ja som usúdila, že nemám čo stratiť a pred 2 mesiacmi som tam vložila preddavok na svoje budúce nákupy 350 eur a vsadila som ich na 7 poícií, teda mám klienský balíček. Tie penažky tam státe mám, stále sú moje a keby som chcela môžem si ich vybrať naspäť a použiť na nejaký nákup, ale som rada že ich tam mám, lebo je fajn sledovať, ako sa za mnou množia pozície a o chvíľu z toho budem mať slušné peniažky. Najlepšie je ísť niekde na ich infošku, robia ich v rôznych mestách každý týždeň. Tam človek najlepšie vidí ako to funguje...
lml
19.08.09,07:57
Za čo sú poskytované zľavy, za nákup poukazov Tesco alebo za skutočný nákup v Tescu?
Funguje to tak, že z bežného účtu si pošleš napr. 140 eur na svoje nákupné konto v lyones a buď telefonicky, cez SMS al cez internet si objednáš napr. tesco poukážky v hodnote 140 eur a oni ti ich obratom zašlú domov. No a v tom momente ako ti tých 140 eur prišlo na tvoje ******* konto, tak ti z nich vrátia to 1% na tvoj bežný účet (to sú skutočné reálne peniaze, ktoré sa ti vrátia, niesú so žiadne bonusové body ani nič také, sú to proste tvoje peniaze), no a navyše ti z tých 140 eur vrátia aj určité percento na tvoje konto pozícií - tam sa ti hromadia ďaľšie tvoje peniažy. No a keď ideš na nákup do toho napr. Tesca zaplatíš tými poukážkami s tým, že si môžeš kúpiť aj zľavnený, alebo akciový tovar, takže máš akoby dvojitú zľavu. Ja takto cez poukážky tankujem aj benzín na Tesco pumpe, ale najradšej chodím na Hypernova pumpu, lebo tam je benzín ešte najlacnejší a môžem platiť poukážkami.
Inak počula som, že je to jen otázka času, kým si aj tieto obchodné reťazce zakúpia terminály, aby sa nemuseli používať tie poukážky, ale len tá snímacia Cashback karta...
lml
19.08.09,08:18
Ak rozbehnete pyramídu, na ktorej budú profitovat všetci, tak vás podporím.
Nie je to pyramída, lebo tie "pozície" s tvojimi ušetrenými peniažkami kolujú aj medzi tými ľuďmi, ktorý sú pod tebou, takže profitujú na tom všetci a to bez ohľadu na to 1%, ktoré majú všetci z každého nákupu isté. Ale to je to 1% je minimum, ktoré človek skôr, či neskôr dostane, lebo aj tie tvoje kolujúce "pozície" stále patria tebe a tebe sa množia a časom ti zarobia večšie peniaze.
Ale takto sa to fakt veľmi ťažko vysvetluje, treba ísť na niektorú z tých ich infošiek. Vedia to vysvetliť tak, že to pochopí aj úplný laik...
slabikar
19.08.09,08:23
normalna klasicka otazka zo zaujmu: kto realne uz dostal nejake peniaze?
lml
19.08.09,09:05
normalna klasicka otazka zo zaujmu: kto realne uz dostal nejake peniaze?
Ja som v tom 3 mesiace. Za prvý mesiac sa mi vrátilo len nejakých 200 sk, ale to som mala, pod sebou zaregistrovaných len 4 ľudí z mojej rodiny a traja z nich si zaregistrovali ďaľšieho 1 až 2 ďaľších, takže som mala ďaľšie pol percento aj z ich nákupov. Na ďaľší mesiac sa mi vrátilo len 250 a tento mesiac som už mala 600 sk, lebo aj moji registrovaný si niekoho zaregistrovali, no a to sú len peniaze z tých 1% a 0,5%. Ale teraz čakám kedy sa mi vyhospodári tých 350 eur, ktoré som vsadila na 7 "pozície" a každá 50 eurová pozícia mi prinesie vyše 4000 eur, ale to musím ešte niekoľko mesiacov čakať, ale vidím to na internete na svojom konte v L., ako mi to rastie. Jednému môjmu kamarátovi sa za tri mesiace vrátilo 1000 eur, ale on tam dal na pozície 2000 eur a má registrovaných 26 ľudí na priamo. Ale to je o ničom:-/ lebo málokto má len tak nejakých 2000 eur, aby si ich mohol proste vsadiť na pozície a nejaký čas s nimi nehýbať:(
Proste, človek musí vedieť v ktorých obchodoch nakupovať a naučiť to aj svojich známich. Potom je L. fakt dobrá vec.

Ale, aby som furt nepísala, len ja...napíšte už aj niekto iný...tiež by ma zaujímali skúsenosti s L. aj u niekoho iného.
slabikar
19.08.09,09:15
cize sa jedna o klasicku pyramidu krytu nejakymi poukazkami a provizie su vyplacane z vkladov inych ludi