sarinka x3
09.04.08,11:40
S partnerom mame vo vlastnictve pozemky s rozlohou 20 000 m2.

Nechceme ich predat ani zastavat. Radi by sme ich vyuzili na nejaku podnikatelsku cinnost, ktora by nas casom oboch zivila. Rozmyslali sme o zahradnictve, napriklad pestovat travniky, okrasne stromceky.. Islo by to? Co na to potrebujeme?

Ale ak vas napada nieco ine, nebranime sa ani inym napadom?

Za kazdy prispevok vopred dakujem. :)
morgov
09.04.08,11:22
pokiaľ máte bonitu min 6 a viac, sadil by som lahôdkovú kukuricu, alebo repku, pokiaľ nie, rychlorastúce dreviny topoľ, vrba atď, zobral dotáciu na plochu,
posledná možnosť prenájom, asi podľa bonity ;)
sarinka x3
10.04.08,13:18
Dakujem ti za radu. :)

Neviem sice nic o kukurici, ale nenarastie to do velkej vysky? :D A podobne asi aj tie dreviny.. Radsej by som chcela nieco pri com stravim rada svoj cas, nieco zenskejsie? Je vobec u nas dopyt po okrasnych drevinach, stromcekoch, alebo krikoch?
rickman
11.04.08,18:30
Kde sa pozemok nachadza? Je rovny? Je oploteny? Je uplne nezastavany?
a13
12.04.08,13:45
po okrasnych drevinach je urcite dopit ... inak by nevznikali take obchody ... , zoberte si kolko bohatych ludi stavia dom kolko bohatych ludi tam potrebuje skraslit zahradu popripade by ste mohli kontaktovat firmu ktora sa zaobera exterierom a ze by bol vas priami odberatel .. a popri tom budete mat vlastny obchod s okrasnymi drevinami a podobne. Aj ked nevidim v tom velky potencial ale je to urcite co vas bavit bude mna by to asi tiez bavilo behat po prirode a starat sa o to.

Ale inak by som skusil nieco na viacej sposobou. Je to velka plocha.
sarinka x3
14.04.08,10:27
Vdaka :) Asi si to zatial riskneme popri normalnom zamestnani a uvidime ako to dopadne.
sarinka x3
15.04.08,10:54
Ahojte, pozemok sa nachadza na strednom Slovensku (pri Brezne) je uplne nezastavany, neoploteny, len sama trava :)
rickman
15.04.08,11:27
Ahojte, pozemok sa nachadza na strednom Slovensku (pri Brezne) je uplne nezastavany, neoploteny, len sama trava :)

Len uz si velmi nepamatam, co som mal namysli, ked som sa ta vsetky tie veci pytal :D.
sarinka x3
15.04.08,11:34
Ahoj Rickman, to nevadi, snaha bola :)
a13
16.04.08,19:31
sarinka som z BB pisala si ze mas kamosou v skotku .... :) chcem sa len spytat ze ci mi povies to mesto v ktorom pracuju pre tu agenturu dakujem pekny den
sarinka x3
21.04.08,14:53
Ahoj a13,

su v Edinburgu.