Pru
26.05.08,11:56
Ahojte, chcela by som sa opýtať, či má niekto skúsenosť s hrncami Ingenio od tefal. Mám ich od minulého týždňa a som veľmi spokojná.
medvedik21
08.06.08,12:10
Ja som tiež spokojná, akurát že nepletí to, čo tvrdia že sa nepoškriabu kovovými vecami, mám ich rok a sú jemne poškriabané, pritom nič brutálne som s nimi nerobila.
Pru
09.06.08,06:26
len ma trocha prekvapilo, že je v návode napísané, že v chladničke môžu byť maximálne jeden deň, neviem prečo?
medvedik21
09.06.08,16:53
len ma trocha prekvapilo, že je v návode napísané, že v chladničke môžu byť maximálne jeden deň, neviem prečo?

Asi kvôli tomu že sa môžu teplotnými zmenami mierne zdeformovať, návod je hlavne na 100% nú údržbu aby sa na nich nič nezmenilo. Zlý je napríklad aj prechod z veľmi studeného prostredia do veľmi teplého a naopak, to už je opísané aj ako riziko deformácie.
Pru
07.07.08,10:50
ešte mám zálusk na wok, má priemer 26 cm, nevie mi niekto povedať, aký má objem a rozmery, lebo som sa pýtala priamo na tefal, ale v katalogu, nie sú rozmery uvedené, keby niekto mal wok z ingenio, prosím o rozmervy, hlavne výšku a objem. ďakujem pekne