velvet
03.06.08,08:23
Je tu leto, a ja nemám s kým ísť na dovolenku :(...nie je tu niekto s podobným problémom?....mám 27 rokov, a objemovo som trošku väčšia, ale do lietadla ma pustia :D...
zuzankaN
03.06.08,12:54
A čo tak skúsiť ísť na dovolenku sama? Ver mi, že budeš v najlepšej spoločnosti. Ja chodievam na dovolenky s kamoškami, so svojím priateľom, s partiou kamošov, ale najlepšie sú tie, ktoré trávim sama. Ja nemám problém s tým, že niekam cestujem úplne sama. Veď všade sú len ľudia, však sa s niekým zoznámiš, či už so spolucestujúcimi, alebo s domácimi. Ísť na dovolenku sama je len najlepší relax, uvidíš ako si oddýchneš od "domácich" problémov, je to super resetovanie, všetky myšlienky môžeš venovať iba sebe, nemusíš sa nikomu prispôsobovať. Je to skvelé, je to moja dlhoročná osobná skúsenosť.
zuzankaN
03.06.08,12:59
P. S. Len tak mimochodom, mať 27 rokov a byť "objemovo trochu väčšia", tak to nie je až taký problém, zvlášť v niektorých krajinách nie, ba povedala by som, že niekde je to aj výhoda. Bola si už v Egypte? Tam sa ženy, ktoré nemajú aspoň 90 kíl, ani nerátajú!
velvet
03.06.08,13:06
P. S. Len tak mimochodom, mať 27 rokov a byť "objemovo trochu väčšia", tak to nie je až taký problém, zvlášť v niektorých krajinách nie, ba povedala by som, že niekde je to aj výhoda. Bola si už v Egypte? Tam sa ženy, ktoré nemajú aspoň 90 kíl, ani nerátajú!

:D:D:D

však ak nebude iná možnosť, tak pôjdem... :---
cloe
03.06.08,13:14
Tiež si myslím, že ísť sama nemusí byť až také hrozné. Doteraz som síce sama na dovolenke nebola, ale už o tom začínam uvažovať. Totižto manžela cestovanie fakt nebaví. Bol so mnou raz a stačilo:D Radšej sedí na rybách. Ale myslím, že som práve v takom veku, keď si môžem dovoliť trošku slobody a taktiež ju dopriať iným:) Deti sú už dospelé a malú svojich priateľov ale doteraz vždy aspoň jeden z nich chcel ísť so mnou. Aj tento rok ide so mnou dcéra. No budúci rok asi pôjdem sama a verím, že to nebude také zlé:) Ja som sama celkom rada, teda chcem povedať, že "vydržím sama so sebou". Naopak, niekedy mi celkom vadí sa prispôsobovať nejakým hromadným programom. Ja si vždy rada preštudujem o mieste, kam idem, všetko čo sa dá a chcem vidieť čo možno najviac. Moje priateľky, s ktorými tiež chodím, väčšinou najradšej ležia na pláži. To mám tiež rada, ale popri tom chcem ešte trošku niečo iné.
Takže budúci rok si naplánujem, nejakú kombinovnú pobytovo-poznávaciu cestu a vyskúšam, či mi nebude samej smutno. Ale, ako už bolo spomínané, všade sa zoznámiš s niekým a ak si trochu komukatívny typ tak sa toho neboj.:)
Ingrid Ondruskova
03.06.08,14:24
Nejaké cestovky....určite www.turancar.sk majú kolonku "zoznamka", kde sa vzájomne a náhodne hľadajú ľudia ako Ty. Skús, držím palce
jess
03.06.08,14:27
Ja mám s kým ísť, len nemám za čo :D:D:D:D:D
SVK
03.06.08,15:33
Zoznamku - interne vyhladavanie poskytuje takmer kazda cestovka. Staci uviest pohlavie a priblizny vek + destinaciu o ktoru mas zaujem a priblizny termin. CK to da do internej posty a na pobockach to eviduju. Ked sa najde niekto kto ma zaujem, daju iba kontakt a dohovor uz je na dvoch jednotlivcoch.

Sam je lepsie necestovat (prevencia pre depkou) ;-) Radsej potom skusit nejaky pobytovo poznavaci zajazd, kde vznikne nejaka partia - kedze su ludia pocas zajazdu spolu. To len ako tip.

Drzim palce
cloe
03.06.08,15:37
Ja mám s kým ísť, len nemám za čo :D:D:D:D:D

Ja musím, aj keby na chleba nebolo:D
Musím aspoň raz za rok zmeniť prostredie a vyčistiť si hlavu. Skrátka si tým dobíjam baterky.
arizona
07.06.08,11:19
Neboj, je určite veľa ľudí s tvojim problémom. Z tvojho príspevku mám pocit,že si "veselá kopa",držím palce, nech sa Ti niekto ozve a stráviš peknú dovolenku:):):)
Mariana42
07.06.08,11:29
Ja musím, aj keby na chleba nebolo:D
Musím aspoň raz za rok zmeniť prostredie a vyčistiť si hlavu. Skrátka si tým dobíjam baterky.


súhlasím, súhlasím,súhlasím.........


Mariana
danushka
07.06.08,11:29
Neboj, je určite veľa ľudí s tvojim problémom. Z tvojho príspevku mám pocit,že si "veselá kopa",držím palce, nech sa Ti niekto ozve a stráviš peknú dovolenku:):):)
...máme namysli problém, že nemá s kým ísť...
Minulého roka som tiež chcela na dovolenku a nebolo s kým, ale rozhodnutie bolo pevné, že niekoho zlanárim a ak nie tak idem sama. Nakoniec som išla s kamarátkou a už v autobuse sme sa stretli taká veselá kopa, že šoféri boli radi, keď nás vyhodili pred hotelom. Vôbec by som sa neobávala odísť sama. Inak minulého roka sme mali v partiji jednu bacuľku a tá nám robila neskutočný program, odvtedy považujem niekoľko kíl navyše za prednosť !
linko1
08.06.08,10:25
Je tu leto, a ja nemám s kým ísť na dovolenku :(...nie je tu niekto s podobným problémom?....mám 27 rokov, a objemovo som trošku väčšia, ale do lietadla ma pustia :D...

prosím napíš mi , máme jedného kamoša, ktorý je tieš trošku pri tele, ale je to super kopa - je s ním sranda, ak máš záujem, prosím napíš , ideme /manželský pár a dieťa / a ešte jeden kamoš, ktorý nemá s kým a bol by veľmi rád, keby mu niekto robil spoločnosť /
lucy200
03.07.08,20:03
Ja musím, aj keby na chleba nebolo:D
Musím aspoň raz za rok zmeniť prostredie a vyčistiť si hlavu. Skrátka si tým dobíjam baterky.
presne tak to si ako ja :-) tiež musím raz za rok aj keby na chleba nebolo ... to je moja reč
zuzana154
12.07.08,10:07
ahoj,aj ja potrebujem pre svoje telíčko veľa priestoru a chystám sa na poznávačku do Ríma niekedy v septembri,tak ak do vtedy nenájdeš parťačku ozvi :-)
poisonkatka
12.07.08,11:25
ja tiez nemam s kym ist, priatel nedostane dovolenku..chceli sme do chorvatska...
Eulalia
12.07.08,15:03
Je tu leto, a ja nemám s kým ísť na dovolenku :(...nie je tu niekto s podobným problémom?....mám 27 rokov, a objemovo som trošku väčšia, ale do lietadla ma pustia :D...


ahoj,aj ja potrebujem pre svoje telíčko veľa priestoru a chystám sa na poznávačku do Ríma niekedy v septembri,tak ak do vtedy nenájdeš parťačku ozvi :-)

Dievčatá, toto predsa nie je problém;) My nie sme tlsté, obézne, prinajlepšom plnoštíhle, my sme jednoducho priestorovo výrazné ženy:D
A vôbec mi to na tej pláži nevadilo. Keď som videla, ako vyzerajú aj mladé talianske ženy, tak som si povedala, že aj Vestonická venuša má svoj šmrnc a môže byť príťažlivejšia, ako mnohá iná mladšia:D Ale ten Egypt bude pre mňa asi nabudúce veľmi zaujímavý:--- Jeden/a nikdy nevie, kde ho/ju stretne šťastie:D:---
rakika
21.04.09,12:36
Chcem ist niekde k moru zaciatkom juna a nemam s kym. Najde sa tu zena okolo 40 s podobnym problemom? Predsa si kvoli tomu nebudem narychlo balit chlapa ;-)
arizona
21.04.09,14:27
Nie si sama,kto rieši túto otázku.
Pozri sem,téma z min.roku : http://www.porada.sk/t83452-dovolenka-nemam-s-kym-ist.html
Stanislav 1975
21.04.09,16:18
No neviem, ale myslím si, že chlap by bol pre teba predsa len lepší- viac využitelnejší....:)
rakika
21.04.09,16:29
Nie sme vsetky rovnake, ako vidis ;-)
rakika
21.04.09,17:06
Dakujem, videla som, aj to, ze je to odvlani a uz ani zoznamka na turankar.sk ktoru tak doporucuju na webe nie je...aspon trochu zaktualizujem temu, alebo sa mi niekto prihlasi do spolocnosti ;-)
rakika
21.04.09,17:07
Dakujem, videla som, aj to, ze je to odvlani a uz ani zoznamka na turankar.sk ktoru tak doporucuju na webe nie je...aspon trochu zaktualizujem temu, alebo sa mi niekto prihlasi do spolocnosti ;-)
Chobot
22.04.09,08:56
Obe témy som zlúčil, aby sa to nerozbehlo dvomi smermi.
Kazu
22.04.09,09:48
No neviem, ale myslím si, že chlap by bol pre teba predsa len lepší- viac využitelnejší....:)

Súhlasím. Určite si ako žena pobalí veľké kufre a vtedy silné mužské paže prídu vhod :D:D:D
kaupke
22.04.09,10:21
Súhlasím. Určite si ako žena pobalí veľké kufre a vtedy silné mužské paže prídu vhod :D:D:D
Práve keď je dobre stavaná nepotrebuje silné mužské paže na nosenie kufrov . Niekedy je naozaj lepšie relaxovať osamote , však ľudí v okolí je habadej , takže ak ťa samota zunuje , tak sa vtlačíš medzi nich ,
dule
22.04.09,11:36
Ahojte, súhlasím s Vami so všetkými, jednoducho baterky treba dobiť aj keď na chleba neni. A čo sa týka sólo dovolenky - skúsila som a bolo to super. A o spoločnosť nebola núdza, vždy sa niekto našiel či on lebo ona lebo oni. Keď sa mi chcelo, bola som s niekým, keď sa mi nechcelo bola som sama. Super relax. Ale nevylučujem možnosť dať sa s niekým dokopy.
Chcela by som ísť až koncom augusta alebo zač. septembra do HR (už som sa naučila aj ich reč) na 2 týždne. Komu to vyhovuje nech sa pridá.
dragan.michal
22.04.09,15:46
Niekto od 8.8. do Spanielska?
jana2311
23.04.09,14:11
skus v globtoure
MYQ
26.04.09,07:41
Niekto od 8.8. do Spanielska?

Ako ideš? My chodíme každý rok (cca 15.07-25.08), autom, do Valencie. Prvú noc prespíme, niekde po ceste, v Taliansko - Francúzkom pohraničí a druhú v Lioret De Mar (Španielsko). Vo Valencii bývame na priváte (cca 28 €/24hod FULL, 2+2), strava vlastná (lacnejšia ako u nás:D, cca -18%), 35m od pobrežia s priamym výhľadom.
rakika
27.04.09,10:31
Turecko koncom maja...nikto? ;)
osky
27.04.09,19:01
Ja mám s kým ísť, len nemám za čo :D:D:D:D:D

sory ale po precitani tohto prispevku som spustila cca 10 minutovy vybuch smiechu,taky ze moj muz dobehol zo zahrady kde si vychutnaval cigaretku.
ale suhlasim,som na tom skoro rovnako.:---:---:---:---:---:---
bozenka22
12.06.09,20:00
Tiež by som chcela niekam vypadnúť lebo len predstava že ďalší rok strávim doma ma privádza do šialenstva :( Hovorila som si že pojdem aj sama, ale bojim sa toho ... Chcem poznávací zájazd do Paríža - strašne túžim tam ísť, ale ... Ako vždy ten istý problém ... Už som z toho zúfalá :(
greco
14.06.09,11:49
Ja by som dodal ešte jednu malú vec "načo nosiť drevo do lesa" .Prajem príjemnú dovolenku.
KEJKA
14.06.09,12:26
ísť singl je fajn., Tiež som sa toho obávala, ale chodí čoraz viac sólo ľudí. Tam sa zoznámiš, a ked si padnete do oka, chodíte spolu, ak nie, tak nie. Nikto sa na nikoho neviaže.
Aj kufre chlapi pomôžu naložiť vyložiť, a máš súkromia,koľko sa ti zažiada.
Práve poznávacie zájazdy netreba kombinovať nasilu so spolucestujúcim, ktorý sa nemusí "vydariť".
Lianka
14.06.09,12:46
Plne suhlasim s Kejkou a s greco.
VERONIKA6
14.06.09,16:55
Páči sa mi táto téma a tak pridám moje skúsenosti. Už od r. 2000 chodím na dovolenky iba s priateľkami. Manžela nebaví chodíť k moru, hoci sme niekedy spolu na dovolenky chodievali. Má radšej hory a ja zase skrz moju alergiu a iné zdravotné problémy, more. V uvednom roku sme sa len tak náhodne na turistike rozprávali o dovolenkách ako muži nechú s nami chodiť k moru a ešte v to leto sme sa dohodli a išli same. Boli sme 4 a bolo nám fantasticky. Od vtedy chodíme každý rok, niekedy sa nás nazbieralo aj 6, teraz sme boli tri. Vrelo doporučujem, je to oddych a relax. Keď som sa vrátila z tohtoročnej dovolenky z Grécka a opísala manželovi krásny ostrov Zakynthos sľúbil, že o rok ide. Takže potom porovnám, čo je lepšie.
Kazu
14.06.09,17:00
Tiež by som chcela niekam vypadnúť lebo len predstava že ďalší rok strávim doma ma privádza do šialenstva :( Hovorila som si že pojdem aj sama, ale bojim sa toho ... Chcem poznávací zájazd do Paríža - strašne túžim tam ísť, ale ... Ako vždy ten istý problém ... Už som z toho zúfalá :(

Na poznávací zájazd do Paríža sa strojím so sestrou /vidíš, ja mám dokonca aj s kým ísť:---/ už od mojej päťdesiatky. Už bola aj jej päťdesiatka a ešte stále sme tam neboli. Možno nám to raz vyjde a stretneme sa tam :D
bozenka22
14.06.09,18:37
Tak závidím ( ale v dobrom ) ľuďom čo majú partiu alebo aspoň jedného človeka rovnakej krvnej skupiny na takéto veci :( Vážne neviem či e dobrý nápad spoliehať sa na to že veď niekto sa tam nájde... a čo ak nie?
adi11
14.06.09,18:39
Tiež by som chcela niekam vypadnúť lebo len predstava že ďalší rok strávim doma ma privádza do šialenstva :( Hovorila som si že pojdem aj sama, ale bojim sa toho ... Chcem poznávací zájazd do Paríža - strašne túžim tam ísť, ale ... Ako vždy ten istý problém ... Už som z toho zúfalá :(
Vlani som bola na dovolenke v Grécku s jednou poďáčkou, ktorá tiež nemala s kým, lebo jej manžel tak ako aj môj more nemusí...a tak sme sa telefonicky dohodli za päť 12 ...stretli na letisku...vôbec sme sa predtým nepoznali, nevideli... a leteli sme:)a bolo fajn:)bolo výborne:)
adi11
14.06.09,18:46
Tak závidím ( ale v dobrom ) ľuďom čo majú partiu alebo aspoň jedného človeka rovnakej krvnej skupiny na takéto veci :( Vážne neviem či e dobrý nápad spoliehať sa na to že veď niekto sa tam nájde... a čo ak nie?

..určite sa nájde, neboj...:) aj s nami šla vlani jedná mladá sama, bola trochu smutná...a odtiaľ išla veselá, našla tam kamarátov :)
bozenka22
14.06.09,18:54
..určite sa nájde, neboj...:) aj s nami šla vlani jedná mladá sama, bola trochu smutná...a odtiaľ išla veselá, našla tam kamarátov :)

To akoby si pisala o mne :( a tiez isla sama? Ked ja neviem co cakat ... ako take zajazdy funguju... povedala som si ze pojdem sama ked uz sa nikto nenajde ale nie som tak pevne odhodlana a neviem si to predstavit no :confused: asi si sem hodim inzerat :(
adi11
14.06.09,19:17
To akoby si pisala o mne :( a tiez isla sama? Ked ja neviem co cakat ... ako take zajazdy funguju... povedala som si ze pojdem sama ked uz sa nikto nenajde ale nie som tak pevne odhodlana a neviem si to predstavit no :confused: asi si sem hodim inzerat :(
...veď vieš komunikovať, nie si nemá, tak čo sa bojíš...neváhaj a nájdi odvahu a choď...veď na poznávacich zájazdoch nie si na jednom mieste, ani nezbadáš, že si sama, nebudeš mať na to čas:)
dule
15.06.09,17:55
Milá Boženka, tiež som bola na tom tak ako Ty, pozbierala som odvahu a išla som - sama. Teraz sa chystám s kamoškou, ak chceš zoberieme Ťa do partie.
bozenka22
15.06.09,20:43
Milá Boženka, tiež som bola na tom tak ako Ty, pozbierala som odvahu a išla som - sama. Teraz sa chystám s kamoškou, ak chceš zoberieme Ťa do partie.


A kam sa chystate? :) Mozem vediet kolko mate rokov? Ja 27 :)
Melnick
15.06.09,21:12
Je tu leto, a ja nemám s kým ísť na dovolenku :(...nie je tu niekto s podobným problémom?....mám 27 rokov, a objemovo som trošku väčšia, ale do lietadla ma pustia :D...

HALÓÓÓÓÓ velvet,
ako si dopadla s tou vlaňajšou dovolenkou???? Ak to nie je tajomstvo- prezraď nám:D:D:D:D:D:D:D
velvet
16.06.09,03:02
Žiadne tajomstvo :D. Bola som s kolegyňou, a mohlo byť fajn, keby sme neboli išli do Chorvátska do Tribjunu. :mad:..
Tento rok ideme znovu spolu, ale berieme aj detiská. Ideme do Nesebaru - Ravdy.
dule
16.06.09,15:29
A kam sa chystate? :) Mozem vediet kolko mate rokov? Ja 27 :)

Sme štaridsiatničky, ale vlani boli s nami dve kočky v Tvojom veku takže žiadny strach. Chceme ísť do HR, ale dohoda je možná.http://www.porada.sk/images/icons/icon11.gif
Endžinka
16.06.09,15:53
Ja som bola min. rok sama s 13 roč. dcérou a bolo super!Síe som nevidela ani jeden večer animátorov nakoľko Kika už o 22.00spala a samú som ju nechcela nechať na izbe a samozrejme ja by som SAMA na večer.predstavenie ani nešla.BOLO SUPER!!!Tento rok nám to nevíde,ale na budúci si to vychutnám až na 12 dní.Mimochodom neviete poradiľ cestovnú kanceláriu.ktorá by dovolila cestovať so 2,65 kg psíkom???DAnke.
bozenka22
16.06.09,18:43
No tak ak nevyjde ta France tak uvidime :) a kedy sa chystate a kam presne? Alebo ze by som si dopriala obidve? Ja som totiz povodne chcela ist k moru a do chorvatska tiez takze... A este odkial ste? :) A inak je to mile :) dakujem :)
bozenka22
16.06.09,18:44
Sme štaridsiatničky, ale vlani boli s nami dve kočky v Tvojom veku takže žiadny strach. Chceme ísť do HR, ale dohoda je možná.http://www.porada.sk/images/icons/icon11.gif

Ta predchadzajuca sprava je urcena Vam ale nechcelo mi dovolit zrazu citovat neviem preco :mad:
Ala
19.06.09,08:20
Sme štaridsiatničky, ale vlani boli s nami dve kočky v Tvojom veku takže žiadny strach. Chceme ísť do HR, ale dohoda je možná.http://www.porada.sk/images/icons/icon11.gif
Mna by ste do partie nezobrali ???? Pravdepodobne tohto roku to nevyzera dobre pre mna. Doteraz som chodila s dcerou, ale ............ Ja chodim na dovcu tak zaciatkom augusta - kvoli terminom ........ No asi som dost tupa, lebo neviem co je HR????!!!! Inac chodim z KE letecky ...
Kazu
19.06.09,08:28
Mna by ste do partie nezobrali ???? Pravdepodobne tohto roku to nevyzera dobre pre mna. Doteraz som chodila s dcerou, ale ............ Ja chodim na dovcu tak zaciatkom augusta - kvoli terminom ........ No asi som dost tupa, lebo neviem co je HR????!!!! Inac chodim z KE letecky ...

Chorvátsko :)
Ala
19.06.09,08:34
Joooj .... to nemusim.
Asi za to som nevedela. Bola som tam raz a povazujem to za betonovu dzunglu. Dcera bola mala a zapamätala si to, tak isto ju tam to netaha. Vraj Makarska je dobra.......Keby nebolo nic, tak snad by som isla, ale ja musim mat pozvolny vstup do mora, lebo plaat viem iba dovtedy kym dociahne na zem potom ..... potopa....
mirusa77
14.07.09,17:48
aj ja som sirsia ako ine kocky,a nemam s kym ist na dovcu.
nenajde sa tu kto by chcel ist od 24.07 do 08.08.,tak na 10-12 dni,
letecky,do grecka,tuniska,bez stravy alebo so stravou ,je mi to jedno
len aby to bolo v tom termine a letecky.nejaky last minute.
mimika
14.07.09,18:11
Len do toho, niet čoho sa báť. Ja som tiež bola na jednej takej dovolenke, mala som 23 a v cestovke tatratur mi hneď dohodili babu, ktorá tiež cestovala sama a s ktorou sme si tak sadlii, že dodnes sme najlepšie kamarátky. Teraz chodím na dovolenky už s deťmi a manželom a je to o inom.
mirusa77
15.07.09,14:36
prosim nemoze mi niekdo poradit,kde by som sa zoznamila s niekym kdo by chcel ist na dovolenku.prosim piste na mirusa77@centrum .sk
moooooooooc pekne dakujem
SVK
16.07.09,09:30
prosim nemoze mi niekdo poradit,kde by som sa zoznamila s niekym kdo by chcel ist na dovolenku.prosim piste na mirusa77@centrum .sk
moooooooooc pekne dakujem
Najvacsia sanca je cez web http://www.travelpoint.sk/travel-zoznamka/ alebo nahlasit sa v nejakej vacsej cestovke, kde vedia pomoct (maju nahlasenych jednotlivcov co hladaju spolucestujuceho). Hlavne treba upresnit kedy, kam a pod.
Beulka
25.02.10,07:59
krásny ostrov SANTORINI

Čauko Poraďáci,

ďalšie leto sa opäť blíži a ja riešim otázku či ísť do osvedčeného Chorvátska
s fajn babami cvičiť, alebo vypočuť hlas svojho srdca a vybrať sa na grécky
ostrov Santorini, ktorý je mojím cestovateľským snom. Lenže zatiaľ nepoznám
dušu, ktorá by toto nadšenie so mnou zdielala. Uvažujem nad možnosťou ísť
tam sama. Alebo sa ku mne niekto pridá ? :)
rickman
25.02.10,15:04
krásny ostrov SANTORINI

Čauko Poraďáci,

ďalšie leto sa opäť blíži a ja riešim otázku či ísť do osvedčeného Chorvátska
s fajn babami cvičiť, alebo vypočuť hlas svojho srdca a vybrať sa na grécky
ostrov Santorini, ktorý je mojím cestovateľským snom. Lenže zatiaľ nepoznám
dušu, ktorá by toto nadšenie so mnou zdielala. Uvažujem nad možnosťou ísť
tam sama. Alebo sa ku mne niekto pridá ? :)

Chod sama, mozno stretnes nejakeho princa :).
Beulka
26.02.10,15:04
Chod sama, mozno stretnes nejakeho princa :).


Na princov už dávno neverím, ale česť výnimkám. :) :) :)
Pangur Ban
01.03.10,11:51
Chod sama, spoznas novych ludi.
Tatikat
02.03.10,07:27
ahoj, tiez sa pridavam k nazoru "chod sama". ja som tak unikla pred pracovnym stresom v r. 2008 na 11 dni sama do egypta a neviem si vynachvalit. samozrejme s ohladom na to, ze som isla sama, som si vyberala 5* hotel so servisom, ktory som pozadovala a uzila som si to naplno a spoznala som skvelych ludi tam, dokonca slovakov, s ktorymi som dodnes v kontakte :) drzim palce odhodlat sa
Beulka
02.03.10,15:19
ďakujem za povzbudenie osôbkam ukrytým pod menami
rickman, Pangur Ban a Tatikat.
Človek si aj myslí že to treba skúsiť, že ho to môže len
obohatiť, ale je fajn to "počuť" aj od iných ... ;) :)
profesional
02.03.10,15:40
ked nebudes mat s kym nist, tak daj vediet.. rad a vela cestujem a som ukecatelny na takmer cokolvek co sa tyka cestovania..
Tatikat
02.03.10,16:09
ked nebudes mat s kym nist, tak daj vediet.. rad a vela cestujem a som ukecatelny na takmer cokolvek co sa tyka cestovania..
to je ako hodena rukavica... aby si za chvilu nepisal poradovnik :)
rickman
02.03.10,16:38
ďakujem za povzbudenie osôbkam ukrytým pod menami
rickman, Pangur Ban a Tatikat.
Človek si aj myslí že to treba skúsiť, že ho to môže len
obohatiť, ale je fajn to "počuť" aj od iných ... ;) :)

Mile :). Skus ist na co najkratsi cas, napr 7 dni. Ak by sa ti nepacilo samej, tak si zachvilu doma :). Alebo 5 dni na Divy, pripadne 3 dni na Bora Bora :---. A ked sa ti bude pacit, tak pojdes aj na dlhsie, sama, stretnes nejakeho princa :cool:...
Beulka
03.03.10,18:28
Zdravím vospolok !

- profesional : pravdupovediac som očakávala dámske ohlasy na moju
ponuku, ale nikdy nehovor nikdy, premyslím si to a keby
niečo dám vedieť.

- rickman : ja snívam výlučne o Santorini, keby si to videl na fotkách ...:eek:
hotový div sveta ako na (Male)Divách a tie pláže ako na Bora
Bora, len ten piesok je tmavý, pretože je to sopečný ostrov.
Tá krása tam je, či už budem sama alebo nie. Len to frapé
by sa lepšie chlipkalo v spoločnosti, ale tých 11 dní stojí za to
aby som si to vychutnala aj sama.
pivko
03.03.10,19:42
Zdravím vospolok !

- profesional : pravdupovediac som očakávala dámske ohlasy na moju
ponuku, ale nikdy nehovor nikdy, premyslím si to a keby
niečo dám vedieť.

- rickman : ja snívam výlučne o Santorini, keby si to videl na fotkách ...:eek:
hotový div sveta ako na (Male)Divách a tie pláže ako na Bora
Bora, len ten piesok je tmavý, pretože je to sopečný ostrov.
Tá krása tam je, či už budem sama alebo nie. Len to frapé
by sa lepšie chlipkalo v spoločnosti, ale tých 11 dní stojí za to
aby som si to vychutnala aj sama.
Bol som na Meldives 2x a porovnávať to so Santorini:mad::mad::mad:
http://images.google.sk/images?hl=sk&resnum=0&q=maledives&um=1&ie=UTF-8&ei=i72OS4e6M5Ci_AbD0uCPDQ&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=6&ved=0CEQQsAQwBQ
Tak to je už fakt názor :mee::mee::mee:
kyblik
03.03.10,19:44
Možno to tu už niekto napísal (nečítal som všetky príspevky)...

"Niekto nemá ísť s kým, niekto za čo..." :(
pivko
03.03.10,19:45
ahoj, tiez sa pridavam k nazoru "chod sama". ja som tak unikla pred pracovnym stresom v r. 2008 na 11 dni sama do egypta a neviem si vynachvalit. samozrejme s ohladom na to, ze som isla sama, som si vyberala 5* hotel so servisom, ktory som pozadovala a uzila som si to naplno a spoznala som skvelych ludi tam, dokonca slovakov, s ktorymi som dodnes v kontakte :) drzim palce odhodlat sa
Veď aj moderátorka z nemenovanej TV tam raz išla a hneď si Egypt zamilovala:D:D:D
Beulka
04.03.10,07:31
Milé pivko,

koľko ľudí, toľko chutí.
Santorini je pre menšie pivká, Maledivy pre tie veľké pivká.

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
rickman
04.03.10,08:55
Zdravím vospolok !

- profesional : pravdupovediac som očakávala dámske ohlasy na moju
ponuku, ale nikdy nehovor nikdy, premyslím si to a keby
niečo dám vedieť.

- rickman : ja snívam výlučne o Santorini, keby si to videl na fotkách ...:eek:
hotový div sveta ako na (Male)Divách a tie pláže ako na Bora
Bora, len ten piesok je tmavý, pretože je to sopečný ostrov.
Tá krása tam je, či už budem sama alebo nie. Len to frapé
by sa lepšie chlipkalo v spoločnosti, ale tých 11 dní stojí za to
aby som si to vychutnala aj sama.

A keby si este videla tie domceky a vily, ktore su tam na prenajom.

http://img706.imageshack.us/img706/5126/thira.jpg

Od 275 do 495 € / noc, denne upratovanie, 2 spalne, 120 m2.


Milé pivko,

koľko ľudí, toľko chutí.
Santorini je pre menšie pivká, Maledivy pre tie veľké pivká.

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

http://img3.imageshack.us/img3/65/30371471.jpg

Bora Bora, priamo na ostrove. Od 5 do 5,6 tis. USD za MESIAC.

Teraz porovnavajte ceny... :---
bozenka22
31.03.10,12:42
Ahojte :)

Ako každý rok aj tento mám ten istý problém... chcela by som sa konečne po rokoch dostať k moru, ale nemám s kým ísť :( chcela by som ísť do Chorvátska, ale netrvám na tom. Môžme sa dohodnúť aj na inom mieste. Cestovanie buď autobusom alebo vlakom (ak s tým má niekto skúsenosti), letecky nie. Chcela by som ísť tak na 10 dní a to koncom júla alebo prelom júl august, resp. začiatok augusta. Mám 28 rokov a som zo Záhoria. A hľadám spolucestujúcu, nie spolucestujúceho!
Stanislav 1975
31.03.10,12:44
Ahojte :)

Ako každý rok aj tento mám ten istý problém... chcela by som sa konečne po rokoch dostať k moru, ale nemám s kým ísť :( chcela by som ísť do Chorvátska, ale netrvám na tom. Môžme sa dohodnúť aj na inom mieste. Cestovanie buď autobusom alebo vlakom (ak s tým má niekto skúsenosti), letecky nie. Chcela by som ísť tak na 10 dní a to koncom júla alebo prelom júl august, resp. začiatok augusta. Mám 28 rokov a som zo Záhoria. A hľadám spolucestujúcu, nie spolucestujúceho!

Boženka nič v zlom a ani sa ma to teda netýka, ale prečo zrovna vylučuješ opačné pohlavie?:confused::confused::confused:-ja si myslím,že to je zaujímavejšia dovča ako keď zoberieš nejakú ukecanú babu so sebou...:cool:
buchač
31.03.10,18:43
Boženka nič v zlom a ani sa ma to teda netýka, ale prečo zrovna vylučuješ opačné pohlavie ?:confused::confused::confused:-ja si myslím,že to je zaujímavejšia dovča ako keď zoberieš nejakú ukecanú babu so sebou...:cool:

Najprv sa ospravedlňujem ...bez urážky , Boženka ...;)

Stano a vieš Ty , či je práve toto riešenie najlepšie ...?

Čo keď práve ide o tú ukecanú babu , niekedy príde vhod....???....ono nie vždy je dobrý ududraný chlap ...

Tým ale nemyslím , samozrejme , nás dvoch .....:D:D:D
bozenka22
01.04.10,07:55
Áno hľadám ukecanú babu! Ale vidím, že chlapa by som našla rýchlejšie :D
Ajuška
01.04.10,08:12
Áno hľadám ukecanú babu! Ale vidím, že chlapa by som našla rýchlejšie :D
...;)...títo tu sú ako tí havinovia... čo brechajú, ale nehryzuuu...:D:D:D...
bozenka22
01.04.10,09:09
...;)...títo tu sú ako tí havinovia... čo brechajú, ale nehryzuuu...:D:D:D...


Že by som išla so psom? :--- No dosť bolo srandy... mne nie je do smiechu, skôr si kladiem otázku, či mam reálnu šancu takýmto spôsobom niekoho nájsť :(
Stanislav 1975
01.04.10,09:11
...;)...títo tu sú ako tí havinovia... čo brechajú, ale nehryzuuu...:D:D:D...

No kukaj na ňu-aká skúsená...:D:D:D
Barbara
01.04.10,09:22
som mimotemy hmhm, ale ja zas nemám s kým ísť sa bicyklovať:mee: nepridá sa niekto ku mne , kto by mal cestu okolo DS????:rolleyes::D:)

p.s. totiž sa bojím ísť sama, lebo čo keď ma niekto prepadne a ja si budem pýtať repete:D:D:D
Ajuška
01.04.10,09:52
som mimotemy hmhm, ale ja zas nemám s kým ísť sa bicyklovať:mee: nepridá sa niekto ku mne , kto by mal cestu okolo DS????:rolleyes::D:)

p.s. totiž sa bojím ísť sama, lebo čo keď ma niekto prepadne a ja si budem pýtať repete:D:D:D
...to je isto výzva pre chlapoof...sa Ti repete už teraz žiada, konkurentku brať so sebou nemieniš...daj inzerát že prepadlíka bicyklového hľadáš... :D ...som chcela hodiť cestu okolo... ale taktoo? ......:mee:...
Barbara
01.04.10,10:59
...to je isto výzva pre chlapoof...sa Ti repete už teraz žiada, konkurentku brať so sebou nemieniš...daj inzerát že prepadlíka bicyklového hľadáš... :D ...som chcela hodiť cestu okolo... ale taktoo? ......:mee:...



Ajuška, kľudne sa ku mne pridaj;),keď bývaš blízko DS, aspoň nás nikto neprepadne, lebo sa budú bať toho repete:D:D , hádam 2 drobčekov /teda čo sa týka mojej drobnosti :D/ sa aj zľaknú a oni nás budú prosíkať, aby sme ich nechali ísť kade ľahšie:D:D:D
Beulka
01.04.10,21:40
Ahojte :)

Ako každý rok aj tento mám ten istý problém... chcela by som sa konečne po rokoch dostať k moru, ale nemám s kým ísť :( chcela by som ísť do Chorvátska, ale netrvám na tom. Môžme sa dohodnúť aj na inom mieste. Cestovanie buď autobusom alebo vlakom (ak s tým má niekto skúsenosti), letecky nie. Chcela by som ísť tak na 10 dní a to koncom júla alebo prelom júl august, resp. začiatok augusta. Mám 28 rokov a som zo Záhoria. A hľadám spolucestujúcu, nie spolucestujúceho!

Čauko boženka 22,
chcela by som Ti poradiť ohľadom Chorvátska : klikni si na stránku
Mariky Delmárovej, je to skvelý kolektív báb, čo idú cvičiť k moru,
sama som s nimi bola minulé leto, predtým som sa tam s nikým nepoznala. Síce nie je to úplne ten Tvoj termín - záleží na Tebe.
A ešte jedna možnosť : klikni si na stránku cestovnej kancelárie Kartágo tours, tam si ďalej klikni na možnosť "užitočné informácie" a potom ešte
na "hľadám spolucestujúceho". Tam si môžeš vyberať z ponúk. Ja som si tak našla spolucestujúcu na ostrov Santorini, možno si čítala moje príspevky v tejto téme o pár strán dozadu.
Tak, Boženka, zlom väz a hlavne sa nevzdávaj ! ;)

P.S :Nemohla som Ti uviesť presné názvy webových stránok, pretože mi to
vypísalo, že tak môžem urobiť len ak počet mojich príspevkov v Porade je
15 a viac a toto je len môj desiaty. Ale cez google to hravo zvládneš.
Pa, pa.
bozenka22
02.04.10,09:11
Čauko boženka 22,
chcela by som Ti poradiť ohľadom Chorvátska : klikni si na stránku
Mariky Delmárovej, je to skvelý kolektív báb, čo idú cvičiť k moru,
sama som s nimi bola minulé leto, predtým som sa tam s nikým nepoznala. Síce nie je to úplne ten Tvoj termín - záleží na Tebe.
A ešte jedna možnosť : klikni si na stránku cestovnej kancelárie Kartágo tours, tam si ďalej klikni na možnosť "užitočné informácie" a potom ešte
na "hľadám spolucestujúceho". Tam si môžeš vyberať z ponúk. Ja som si tak našla spolucestujúcu na ostrov Santorini, možno si čítala moje príspevky v tejto téme o pár strán dozadu.
Tak, Boženka, zlom väz a hlavne sa nevzdávaj ! ;)

P.S :Nemohla som Ti uviesť presné názvy webových stránok, pretože mi to
vypísalo, že tak môžem urobiť len ak počet mojich príspevkov v Porade je
15 a viac a toto je len môj desiaty. Ale cez google to hravo zvládneš.
Pa, pa.


Ahoj :)
Ďakujem Ti za rady :) Pozerala som sa na to cvičenie pri mori, ale to mi nevyhovuje kvôli termínu - som učiteľka na ZŠ a dovolenku mám júl august a ten nie celý, aj keď tento rok budeme síce končiť skôr, lenže 6. júla idem na poznávací zájazd a bolo by to moc natesno. Ja to chcem práve rozložiť, aby som bola chvíľu doma a chvíľu preč, aby som sa nenudila potom zvyšok času doma :) A na Kartago stránke každý hľadá Egypt a Tunis, čo nechcem (nemusím ísť výhradne do HR, ale krajiny ako Egypt, Tunis a im podobné ma vôbec nelákajú). A inak keď som išla na tú stánku, zistila som, že ju poznám, ale minulý rok keď som sa tam snažila prispieť, nezverejnilo sa mi to, neviem prečo. Ale rozhodila som siete na viacerých miestach, tak snáď sa niekto nájde... dúfam! :)

A ešte mi povedz ako bolo na Santorini, lebo to ma láka tiež. Ja len neviem, kto ma dostane do lietadla. Pritom lietadlá milujem a fascinujú ma... no len pozerať sa na ne... zatiaľ :D A koľko Ťa vyšla tá dovolenka, ak sa môžem spýtať :)
Beulka
02.04.10,10:36
Čafff boženka22,
na Santorini sa ešte len chystám na konci júna, so spolucestujúcou sme sa rozhodli že počkáme na last minute, pretože inak to vyjde dosť draho. Chceli by sme ísť cez cestovku Aeolus, robí to aj Ruefa reisen a uvažujeme aj o niektorej rakúskej cestovke, pretože tie ponúkajú (nielen) Santorini lacnejšie. No a ešte čakáme na vývoj hospodárskej situácie
v Grécku. Ak by si si to v škole vybavila, privítame Ťa v klube.
Čo sa týka cien, teraz sa pohybujú okolo 600 € za štúdiá bez stravy alebo len s raňajkami a okolo 800 € za hotel s polpenziou. Keď to porovnám napr. s Egyptom tak za tú istú cenu mám pomerne luxusný hotel s all inclusive. Nuž ale Sanatorini je môj sen, tak musím za to aj zaplatiť.
Veselé veľkonočné sviatky ! :) :) :)
bozenka22
02.04.10,12:50
Čafff boženka22,
na Santorini sa ešte len chystám na konci júna, so spolucestujúcou sme sa rozhodli že počkáme na last minute, pretože inak to vyjde dosť draho. Chceli by sme ísť cez cestovku Aeolus, robí to aj Ruefa reisen a uvažujeme aj o niektorej rakúskej cestovke, pretože tie ponúkajú (nielen) Santorini lacnejšie. No a ešte čakáme na vývoj hospodárskej situácie
v Grécku. Ak by si si to v škole vybavila, privítame Ťa v klube.
Čo sa týka cien, teraz sa pohybujú okolo 600 € za štúdiá bez stravy alebo len s raňajkami a okolo 800 € za hotel s polpenziou. Keď to porovnám napr. s Egyptom tak za tú istú cenu mám pomerne luxusný hotel s all inclusive. Nuž ale Sanatorini je môj sen, tak musím za to aj zaplatiť.
Veselé veľkonočné sviatky ! :) :) :)

Ďakujem za odpoveď :) Aha, takže ešte sa len chystáte, ja som nečítala celú diskusiu, resp. to Santorini som si tu všimla, ale nepostrehla som, že ešte len pôjdeš ;) Tak Ti želám, nech Ti to vyjde a prajem Ti to, lebo viem aké to je, keď človek chce veľmi niekam ísť a nie je nikto, kto by išiel s Tebou. Vieš čo kvôli Santorini, by som aj sadla do lietadla :D ale v škole si to naozaj nevybavím (na to sú tam iní ľudia, a aj tak končíme skôr kvôli rekonštrukcii, takže ešte skôr by ma určite nepustili a ako som už písala, chcem sa aj držať toho termínu, čo som si predsavzala aspoň ako tak), ale ďakujem za ochotu :) Keby si tam chcela ísť aj na budúci rok :D tak by sme sa mohli dohodnúť. Alebo ja by som chcela Kanárske ostrovy niekedy zrealizovať, len problém je, že ja si naozaj dovolenku nemôžem vziať kedy sa mi zachce :( Ale zase tam by som chcela ísť v zime, keď tu je kosa a našťastie máme v zime prázdniny dosť dlhé, takže...
Aj Tebe pekné sviatky :) (ja to nejako neprežívam... hlavne, že mám voľno :D )
Beulka
02.04.10,18:17
Ďakujem boženka22 za podporu a aj ja Tebe prajem aby si si našla nejakú fajn spolucestujúcu v pre Teba vyhovujúcom termíne.
Zdar cestovaniu ! ! ! :D :D :D
0123misa
24.05.10,12:45
ahojte, ja tiez nemam skym ist....som mlada baba a rada by som sla na dovolenku, nakolko som este nikdy nebola. tohto roku by som rada sla do chorvatska,,aj s mojim psíkom, lenze busom vlakom lietadlom sa moc neda,,,najlepsie autom,,len ja nemam a tí co maju neju, nemaju na to , nemozu a pod. takze len ak sama,,,citala som ze tu bol tiez niekto co mal podobný problém,,,ja sa rada pridám do skupiny,,,je mi to jedno ci budeme spolu, alebo kazdy pojde svojou cestou, a mna len odveziete, za co ovsem zaplatim.....ak ma niekto zaujem nech da vediet, sukr spravou ...diki
tuffinka
30.05.10,21:01
Ahojky,

tak ja momentálne tiež riešim taký problém, že nemám s kým ísť ... už som rozmýšlala, že to skúsim sama..ved co, budem sa nudiť, tak sa vratim domov ...ale možno vo dvojici by bolo lepšie;).

čiže ak sa nájde nejaká "duša" čo tiež nemá s kým isť....sem s ňou :D
Pangur Ban
04.06.10,15:20
Ja som si urobil teraz solotravel, som si dal ciel cesty Istanbul a isiel som cez Belehrad, Sofiu, Plovdiv a spat cez Bukurest a Budapest, autom, vlakom a aj autobusom. Najlepsia dovolenka zivota :) Odporucam.
0123misa
06.06.10,13:53
Ahojky,

tak ja momentálne tiež riešim taký problém, že nemám s kým ísť ... už som rozmýšlala, že to skúsim sama..ved co, budem sa nudiť, tak sa vratim domov ...ale možno vo dvojici by bolo lepšie;).

čiže ak sa nájde nejaká "duša" čo tiež nemá s kým isť....sem s ňou :D
ahoj tuffinka....a kolko mas rokov, a kam by si rada sla?
tuffinka
09.06.10,15:04
pre 0123misa

ahojky, mam 26 rokov a chcela by som bud Chorvatsko (Nin-autom), alebo do Grecka (bus alebo letecky, to je jedno)-na nejaký ostrov. napis mi pripadne kontakt na teba, lebo mi to tu nejako blbe
tuffinka
09.06.10,15:06
* blbne
0123misa
13.06.10,20:40
pre 0123misa

ahojky, mam 26 rokov a chcela by som bud Chorvatsko (Nin-autom), alebo do Grecka (bus alebo letecky, to je jedno)-na nejaký ostrov. napis mi pripadne kontakt na teba, lebo mi to tu nejako blbe

Ahoj,,,no a ak autom tak koho...? ja by somrada sla, no neviem ti povedat kedy, zrejme to bude kus narýchlo,,,ozvem sa ti sukr spravou..
Jadranka1212
14.06.10,21:45
Slnecne Grecko Rhodos starobyle mesto teple more,krasne zahrady.Hladam spolubyvajucu-ho surne nahly zly zdravotny stav mojej priatelky.Zaujmavu,spolocensku, veselu,príjemnu slecnu alebo pani,pan.Odlet je 20.juna 2010 vybavene je to pre 2 osoby perfektna cena 428 eur pre jednu osobu.V cene je zahrnuté už všetko letiskove poplatky,poistenie,polopenzia,autobus,delagat.Je to 4 hviezdickovy hotel.Chodzou 10 minut priamo k kulturnym pamiatkam a k pristavu.Mozu volat aj starsie zeny do 50 rokov.nevahaj a neolutujes a bude ti som nou dobre na dovolenke a bude sranda.Budeme mat zazitky s dovolenky.Rada spoznavam zvyky ich kulturu,ludí a pamiatky a ich varenie.Najradsej by som bola keby si bola Dubnica nad Vahom a okolia aby sme sa este osobne spoznali pred dovolenkou.Na mna kontakt: 0908 281 054 Kuchtova Ivetka
Jadranka1212
14.06.10,21:55
ahoj nechce sa ti ist priamo do starobyleho mesta Rhodos 20.6.2010 je odlet z BA.Odpis mi na E-mail:Jadranka1212@azet.sk.kontakt na mna 0908 281 054
vario573
17.06.10,20:54
Ja mám podobný problém, ja chcem íst zo synom a tiež nemám ským,som rozvedený 34 r. A syn má 7 r.,ak má niekto záujem nech sa ozve
Alenkacs
28.06.10,06:55
Ahojte, nemal by tu niekto zaujem ist koncom augusta na dovolenku do Chorvatska-Vodice/cvicenie pri mori. Resp. je jedno ze kam, prisposobim sa. Zial nemam ist s kym a sama sa neviem nejako odhodlat :o(
lulu74
28.06.10,11:23
Ja teda považujem takéto narýchlo pozliepane priateľstvá za príliš veľké riziko..takmer spoľahlivý spôsob ak si pokaziť dovolenku. Ved to ským som podstatne dovolenku ovplyvní a človek má často čo robiť aby sa prispôsobil aj vlastnej rodine ktorú pozná už roky, ale prispôsobovať sa cudzím ľudom s tým že ked po 2-3 dnoch zisitíte že sa spolu až tak dobre necitite tak čo? tak dusná atmosfera na zvyšok dovolenky. Ved ak ste takí spontanni a otvorení tak si určite budete viedieť vytvoriť kamarátstva aj priamo na mieste ale s tým dôležitým rozdielom že ak mám chuť na spoločnosť tak si ju nájdem ale ak nemám chuť tak môžem byť sám. Odvahu, osloviť nejakú cestovku a cestujte.. ja som bola na single dovolenke a bolo to skvele.. pocit uplnej volnosti, robis si co chces žiadne dohadovanie a branie ohladov na nalady celeho sveta.. to je náhodou vzácna vec.
iv01
30.06.10,07:21
ja som raz vyhrala dovolenku a tiež som nemala s kým ísť, tak som išla sama, a bolo perfektne, našla som si tam kopec známych s ktorými som ešte aj teraz v kontakte a to už odvtedy ubehlo 5-6 rôčkov.
verkaz
08.12.10,20:33
:)Ja som išla na dovolenku do Egypta tiež sama a našla som si tam nových priateľov. V hoteli sme boli ubytovaní len traja so Slovenska a dvaja z Čiech. Bola to výborná dovolenka a našla som aj nových priateľov. Na budúci rok ak bude všetko v poriadku chcem si túto dovolenku zopakovať. Držte mi palce, nech sa mi to podarí.
Lubaba
08.12.10,20:42
:)Ja som išla na dovolenku do Egypta tiež sama a našla som si tam nových priateľov. V hoteli sme boli ubytovaní len traja so Slovenska a dvaja z Čiech. Bola to výborná dovolenka a našla som aj nových priateľov. Na budúci rok ak bude všetko v poriadku chcem si túto dovolenku zopakovať. Držte mi palce, nech sa mi to podarí.
ej, ej ej, ty chodíš sama na dovolenku Vierka?
verkaz
09.12.10,08:47
Keď som bola mladšia, tak by som na to nenabrala odvahu. Ale teraz v mojom veku už by sa mi nemalo nič stať. A moje priateľky buď sa im už nechce alebo nemajú financie.
luja5
09.12.10,09:04
Keď som bola mladšia, tak by som na to nenabrala odvahu. Ale teraz v mojom veku už by sa mi nemalo nič stať. A moje priateľky buď sa im už nechce alebo nemajú financie.

potvrdzujem rovnako dobré skúsenosti, aj ja som bola zopárkrát v Egypte sama a z rovnakého dôvodu, prvýkrát som mala aj trošku obavy, ale všetko bolo fajn, vždy dobrá partia, ktorá sa mi aj sama ponúkla a pribrala ma medzi seba a aj o dosť mladší odo mňa, nechodím len sama, ale keď mám chuť alebo potrebujem ísť si oddýchnúť, zrelaxovať a nemám s kým, už s tým nemám problém a je to krajina, kde sa dá "vybehnúť" takmer kedykoľvek v roku
lienocka001
09.12.10,09:14
ja by som rada sla na dovcu bez deti a bez muza / v istych pripadoch ako dalsie dieta/... ale nechce ma samu pustit... :(
jaaaj to by bolo fajn... no snivajme dalej...
profesional
09.12.10,09:14
Ja som za kazdu srandu. Takze ak niekto nebudete mat s kym ist na dovolenku, alebo niekam cestovat, dajte vediet. Mozno si dam povedat.
pivko
09.12.10,11:17
Ach ženy ženy:mee: vás tam určite ťahá samé na dovolenku niečo iné ako more:D
evuš
09.12.10,11:26
Ach ženy ženy:mee: vás tam určite ťahá samé na dovolenku niečo iné ako more:D

...no to hej, jedného necháme doma, aby sme si oddýchli a druhého budeme hľadať :confused:???? No, to by sme boli riadne padnuté na hlavu :D
verkaz
09.12.10,11:31
Beriem ťa za slovo a ak nepôjdu so mnou tohto roku deti, tak sa ozvem. Určite by sa nás našlo viac. Odpoveď platí pre profesionála aj ostatných.
danushka
09.12.10,12:08
:)Ja som išla na dovolenku do Egypta tiež sama a našla som si tam nových priateľov. V hoteli sme boli ubytovaní len traja so Slovenska a dvaja z Čiech. Bola to výborná dovolenka a našla som aj nových priateľov. Na budúci rok ak bude všetko v poriadku chcem si túto dovolenku zopakovať. Držte mi palce, nech sa mi to podarí.


ej, ej ej, ty chodíš sama na dovolenku Vierka?

Vierka, Ty máš ale guráž ! :)

A myslím to úplne vážne. Keď si pomyslím, ako som sama cestovala do Kanady a pomyslenie na to, že spadne lietadlo niekde vysoko, prípadne sa ma na letisku opýtajú colníci niečo po anglicky a neviem ani ceknúť mi je ešte teraz nevoľno...:D
V lietadle som sa umkla na nejakého Inda v turbane, nech mi pomôže vypísať nejaké lajstrá o tom, či niečo nedovážam do CA.
Pomohlo mi však pravidlo, drž sa davu a rob všetko, čo oni.

Môj obdiv za Egypt, ja by som sa bááááááála.:D
verkaz
09.12.10,12:16
To je úplne niečo iné. Ideš s cestovkou a tí sa o Teba starajú. Ubytujú ťa a aj nechajú na seba kontakt. V hoteli sa určite nájde niekto zo Slovenska a ak sú normálni, tak je to fajn. Ak nie, tak sa dá pri hotelovom bazéne oddychovať a na pláž sa dá tiež ísť samej. Ak počuješ slovenčinu, dá sa pripojiť. Ja som mala naposledy mladý pár z Bratislavy, ktorí ma mali za mamu a bezo mňa ani na krok. Aj na zájazdy sme chodili spolu. Bolo to lepšie ako keď idem s deťmi alebo vnúčatami, o ktoré sa musím stále starať a venovať sa im
pivko
09.12.10,12:28
...no to hej, jedného necháme doma, aby sme si oddýchli a druhého budeme hľadať :confused:???? No, to by sme boli riadne padnuté na hlavu :D
mimotemy Ale ten v Egypte bude trocha tmavší ako ten čo zostane doma:D
lienocka001
09.12.10,12:32
mimotemy Ale ten v Egypte bude trocha tmavší ako ten čo zostane doma:D


nuz nieco na tom bude.... ved vies ako zeny vzdy chcu to co nemaju a ked to dosiahnu tak ich to uz nebavi :D
skvrnka
09.12.10,12:47
To je úplne niečo iné. Ideš s cestovkou a tí sa o Teba starajú. Ubytujú ťa a aj nechajú na seba kontakt. V hoteli sa určite nájde niekto zo Slovenska a ak sú normálni, tak je to fajn. Ak nie, tak sa dá pri hotelovom bazéne oddychovať a na pláž sa dá tiež ísť samej. Ak počuješ slovenčinu, dá sa pripojiť. Ja som mala naposledy mladý pár z Bratislavy, ktorí ma mali za mamu a bezo mňa ani na krok. Aj na zájazdy sme chodili spolu. Bolo to lepšie ako keď idem s deťmi alebo vnúčatami, o ktoré sa musím stále starať a venovať sa im
Aj ja chodievam už roky na dovolenku sama, tých čo poznám nechcú,
alebo nemajú financie resp. ich minú cez rok na niečo iné. Ja mám veľmi
rada more a relax na pláži, vychádzku v meste, preto chodím aj 2-3 krát
k moru, čo tiež každý nechce. Raz za rok idem s priateľom, potom už
sama. Niekedy idú ľudia, s ktorými sa dá komunikovať, niekedy nie, ale mne to vôbec nevadí, ja tam predsa idem s tým vedomím. Ale kludne sa pripojím
niekedy budúci rok.
evuš
09.12.10,12:51
mimotemy Ale ten v Egypte bude trocha tmavší ako ten čo zostane doma:D


mimotemyno ci, že tmavší, a čo si myslíš, že na Slovensku ich je málo ? Však, keby sme chceli tmavšieho netreba sa trepať za hranice, stačí vybehnúť z domu na ulicu:D
tarbea
10.12.10,08:23
Sme dve kámošky nad 30r., rozmýšľame kam vyraziť a nestretnúť ako vždy len zadaných:( Vie niekto poradiť o akciách alebo výletoch pre zábavných ľudí so stavom: "single" :)
Lubaba
11.12.10,22:40
Sme dve kámošky nad 30r., rozmýšľame kam vyraziť a nestretnúť ako vždy len zadaných:( Vie niekto poradiť o akciách alebo výletoch pre zábavných ľudí so stavom: "single" :)
čo ta skúsiť Tunisko, je tam veľa zábavných moderátorov, ktorí sú určite single, len ako to dopadne, čo vlastne chceš, chceš sa len nezáväzne zabaviť, alebo spoznať aj človeka, ktorý by ti "sedel" a niečo s tým robiť, a rozmýšľať nad budúcnosťou???
peter3377
12.12.10,13:26
Je tu leto, a ja nemám s kým ísť na dovolenku :(...nie je tu niekto s podobným problémom?....mám 27 rokov, a objemovo som trošku väčšia, ale do lietadla ma pustia :D...
ja bych ta bral, ked ma manzelka pusti tak mozeme ist,
tarbea
13.12.10,09:27
fešáci z Tuniska...ešte to by nám chýbalo! Áno, mali sme na mysli dobre sa zabaviť a keby sme tam ešte aj stretli toho pravého, ktorý by nám "sedel" to by bola tá najlepšia kombinácia ;)
bozenka22
05.03.11,18:02
Prečo túto tému nájde vyhľadávač a v cestovaní ju nemôžem nájsť? No ako každý rok, tá istá story... riešim s kým ísť na dovolenku :/ Niekto s podobným problémom???
KEJKA
05.03.11,18:26
keby si zobrala mňa ako mamku...... :-), tiež nemám s kým.
ladyrs
05.03.11,18:33
Prečo túto tému nájde vyhľadávač a v cestovaní ju nemôžem nájsť? No ako každý rok, tá istá story... riešim s kým ísť na dovolenku :/ Niekto s podobným problémom???

http://www.nadovolenke.sk/viewforum.php?f=221
http://www.solvex.sk/ck/solvex/dovolenka/info/test.html
http://forum.skrz.sk/reaguj-na-prispevok.read.72.46172.46172.html
http://www.kartago.sk/hladam-spolucestujuceho/

kde by si chcela cestovať ?
bozenka22
06.03.11,10:22
Snáď tu nikoho neurazím, ale dala by som prednosť niekomu v mojom veku - ja mám 29... (alebo lepšie dám od 26 do 40)
bozenka22
06.03.11,10:24
http://www.nadovolenke.sk/viewforum.php?f=221
http://www.solvex.sk/ck/solvex/dovolenka/info/test.html
http://forum.skrz.sk/reaguj-na-prispevok.read.72.46172.46172.html
http://www.kartago.sk/hladam-spolucestujuceho/

kde by si chcela cestovať ?

Ďakujem za tie odkazy, no bohužiaľ sú dosť mŕtve a asi tam chodí málo ľudí a dva sa týkajú exotických dovoleniek, čo ide mimo mňa... ja by som také Chorvátsko najradšej... :)
ladyrs
06.03.11,10:26
na stránke Kartago.sk bývajú zmeny, aj keď je pravda, že väčšinou ide o Egypt alebo Tunisko...... tie odkazy som ti dala ako dôkaz, že stránky,kde hľadajú spolucestovateľov, existujú
bozenka22
06.03.11,10:28
na stránke Kartago.sk bývajú zmeny, aj keď je pravda, že väčšinou ide o Egypt alebo Tunisko...... tie odkazy som ti dala ako dôkaz, že stránky,kde hľadajú spolucestovateľov, existujú

Ja viem, že také sú, ale môžem to vyskúšať aj tu nie? ;) Ja chodím na Turancar.sk tam sa to hýbe rýchlejšie... :)
baby213
20.04.11,09:43
Dobry den! my sme si vybrali na tento rok robinsonadu agava, na ostrove Hvar, pretoze je to jedna z najzaidanejsich. Ale bohuzial je to pre 10 osob a nam vypadli 4ludia, takze sme nuteni tento zajazd stornovat. CK bola taka zlata ze nam dala cas a skusia zajazd predat do konca mesiaca, inak nam zaloha 400 Eur prepadne Cena vychadza 115Eu na osobu /kedze je tam zlava firts minute/ a datum od 17-25.06.2011
Ked to tu tak citam, mozno by sa tie 4osoby nakoniec aj nasli a stornaciu by sme mohli zrusit :) ideme dve auta a so psikom. Ja som tehu a budem v 25 tt :)
Co vy na to?
jaaaaaaaa
25.05.11,09:09
Ahojte, plánujem vyraziť niekedy v júni-júli-alebo auguste na 5-6 dní do Chorvátska a hľadám parťáčku. Čisto nízkorozpočtová záležitosť, veci v aute, spánok 30 metrov od mora v stane. Nehľadám si priateľku, sex, ani nič podobné, len vo dvojici to je bezpečnejšie. Žiadne veľké presuny a turistika, len relax, pláž, voda, slnko. Všetko je vecou dohody. kontakt:sup3@centrum.sk
mám 34 rokov, VŠ, pohoďák, outdoor typ
220870
25.05.11,19:16
Nemá ti kto variť a ohrievať stan?
pivko
25.05.11,19:26
mimotemyA zuby kde ráno umyješ, so slanou vodou? Sprcha ti niečo hovorí, ty budeš určite samá čistota:D
Nokerla
25.05.11,19:35
Pivko,

v kempe to vsetko je....aj zuby mas kde umyt a aj na toaletu mas kde ist.
pivko
26.05.11,04:31
Veď on neide do campu, ale 30m od pláže.NÍzkorozpočtová dovolenka.
PS: V Chorvátsku zaplatíš za 2 osoby + auto + stan v campe viac ako za apartmán.;)
Bosoracik
30.05.11,18:35
Tak to nie si sama mam tiez ten isty problem, Doteraz som chodievala s najlepsou kamoskou ale ta si nasla svoju lasku. Takze leto predo dvermi a ja neviem skym a kam
jaaaaaaaa
24.06.11,17:04
mimotemyA zuby kde ráno umyješ, so slanou vodou? Sprcha ti niečo hovorí, ty budeš určite samá čistota:D

ty si asi nikdy v campe nebol, však ? Ale chapem, ja napriklad neviem ako to chodí v 5* hoteli. Proste len, ... nie som snob co zaplati 150 eur za noc a potom sa tam pridem na osem hodin vyspať
220870
24.06.11,17:24
ty si asi nikdy v campe nebol, však ? Ale chapem, ja napriklad neviem ako to chodí v 5* hoteli. Proste len, ... nie som snob co zaplati 150 eur za noc a potom sa tam pridem na osem hodin vyspať
Lepšie je spať v stanovom tábore kde každý počuje čo sa u susedov deje,ak máte trochu šťastia tak vám za pobyt nikto ožratý nespadne na stan alebo neoští zips na stane.
pivko
24.06.11,19:02
Tak neviem či som snob keď som v Chorvátsku a bývam v apartmáne , 220870 má tiež pravdu a ďalšia je že v Chorvátsku je ubytovanie v campe drahšie ako na súkromí.
arizona
24.06.11,19:36
Lepšie je spať v stanovom tábore kde každý počuje čo sa u susedov deje,ak máte trochu šťastia tak vám za pobyt nikto ožratý nespadne na stan alebo neoští zips na stane.
Srandicky?:D:---
Nahodou to nemusi byt take strasne ako opisujes.

Ja som tiez chcela vyskusat jednu taku stanovu dovolenku. Boli sme asi pred 7. rokmi s cestovkou v Chorvatsku-Orebic.
Poviem ti, bola to jedna z naskvelejsich dovoleniek.
Stanovy tabor mal asi 10 stanov, dostatocne vzdialenych od seba,aby mal kazdy sukromie. Kazdy stan mal malu terasku so stolikmi,stolickami. To, ze stany boli vybavene postelami s postelnym pradlom bolo samozrejme.
Sprchy, WC boli nablizku, v perfektnom stave. K moru par metrov. Kuchyna bola slovenska,slovensky kuchari. Dupla bola samozrejmostou... Varili vyborne, vo volnom case kazdy den vypekali dobroty a graris roznasali na obrovskych plechoch po stanoch,alebo na plaz.
Mali svoj bufet,kde sa dalo hocico kupit,kto chcel nieco z domacej trznice, tak rano mohol ist na nakup na autach CK,alebo si napisal zoznam a delegat priniesol.
To nehovorim o atmosfere,ktora tam vladla. To sa neda zazit nikde,ani v najdrahsom hoteli.
Boli sme prekvapeni aj zlozenim turistov. Boli to zvacsa ludia,ktori mohli sunky valat kdesi na Maledivach.
Ked sme sa rozpravali, tak asi 80% z nich povedalo, ze chodia takto uz dlhe roky, ze je to najlepsi relax,aky sa inde neda kupit...
O nejakych nezhodach, ozranoch ,ci nespratnikoch sme ani nepoculi. Nakolko tu vladla takmer domaca atmosfera,nikto si to nedovolil...
Hoci sme pochodili kus sveta, tato stanova dovolenka sa spomina vzdy v dobrom :);):)
220870
25.06.11,06:32
Je to vždy riziko.Ja som videl stanové tábory v Grécku.Kompletne zamínované ,pod každým kríkom dve tri míny.Smradu špiny všade naokolo,všetko trojnásobne predražené .To samé bolo na "čundroch "po Slovensku a Čechách.Ako puberťáka by ma nikto nedostal do hotela ,ale teraz s deckami stan nehrozí.Je fakt ,že v Chorvácku som to neskúmal.
pivko
25.06.11,12:46
adi11
25.06.11,13:30
destinydesti
10.08.11,00:16
Prečo túto tému nájde vyhľadávač a v cestovaní ju nemôžem nájsť? No ako každý rok, tá istá story... riešim s kým ísť na dovolenku :/ Niekto s podobným problémom???

Ja sa pridavam k tym,co idu kludne sami.zaciatok sezony/koncom juna/ a predpokladam,ze aj koniec sezony nie je problemos -zohnala som dovolenku, za dvojpostel.izbu som priplacala,ale nie aj stravu, aj cestu akoby za dvoch,to som ani nepocula este.Najvyssia sezona je to horsie,pretoze potrebuju obsadit lietadlo,ale podarilo sa ukecat,cize ja napriklad som bola tento rok uz 2x v Maroku a SAMA:),prvy krat sa tam i podarilo najst babu, s ktorou sme zazili kopec srandy a chodili sme aj do "mesta" miestnym busom bezne,vecne vyrehotane, dalsi krat sa nenasiel nikto, ale vedela som, ze single nebude, pretoze som si ten zajazd sama tazko vydupala,cize mi bolo jasne,ze viac tam asi takych ludi nebude.Nabehla som teda na svoj rezim:rolleyes: relaxovala,kniha,more, "bufet,tanec,klobasa" :), robila som si,co som chcela, na nikoho sa neviazala, strasne malo SK alebo CZ tento druhy krat,cize ked som niekoho zacula v mori, hned som sa porozpravala trochu, aby som nezabudla slovensky hovorit:D ... je to super. Najoptimalnejsie je, ked sa podari najst tam "kamosku", je jedno, ci priatelstvo vydrzi, ci nie, ale kazda vo vlastnej izbe, pretoze aj s dobrou znamou kamaratkou mozes mat problem,nieto este s niekym cudzim, nemusite byt rovnako nastaveny.
Cize, napr.Kartago - da sa a neplatis komplet za dvoch,len priplatok....
Najvacsi problem bol - aby "nasi" ludia v zajazde pochopili, ze som si tam nesla hladat nejaky erotic.zazitok:eek: , ale to je fuk...ja som sa vratila plna energy a to som chcela:) Cize, nebat sa:cool:
alusa783
12.08.11,09:25
ja dnes idem sama do benáátok :D idem tam síce pozriet brata aj to len na výkend ale hrozne sa bojím že vo viedni sa mi nepodarí prestupit a zmeškam vlak ktorý mam už zaplatený ale ak to zvládnem tak mi aspon stupne sebavedomie a o rok sa nemusím prispôsobovat nikomu a pôjdem kam chcem kedy chcem a nemusím sa s nikým dohadovat aby išiel somnou
obdivujem všetkých ktorým to nerobí problém ist na dovolenku do zahraničia samých lebo je to podla mna dost tažké ist do cudzieho sveta a nemat nikoho na blízku kto pomôže
jancip
03.09.11,12:06
Ahojte, hladam spolucestujucich na tyzdenny vylet do Svedska (Stockholm) od 1.10. 2011 do 8.10. 2011. Spiatocna letenka z Budapesti vyjde cca. 50 Eur, ubytovanie pre 4-6 osob vychadza 500 EUR. To znamena ze ked nas bude 5 osob, ubytko na tyzden vyjde 100 EUR. Dajte mi vediet na email janod zavinac usa.com. Diky, Jano
verkaz
03.09.11,12:29
Bola som toto leto sama v Tunisku. Všetko bolo fain, len som nemala s kým chodiť na prechádzky, lebo v hoteli, kde som bola ubytovaná som bola sama so Slovenska. Až dva dni pred odchodom prišiel pár z Čiech. Bola som už takto pred pár rokmi v Egypte ale mala som v hoteli niekoľkých Slovákov, takže sa to dalo vydržať. Ak pôjdem ešte na budúci rok, tak si tu budem hľadať spoločníčku. Mám rada samotu ale v cudzom svete, kde nemáte s kým prehovoriť to nie je ono.
lujza.j
03.09.11,13:13
Bola som toto leto sama v Tunisku. Všetko bolo fain, len som nemala s kým chodiť na prechádzky, lebo v hoteli, kde som bola ubytovaná som bola sama so Slovenska. Až dva dni pred odchodom prišiel pár z Čiech. Bola som už takto pred pár rokmi v Egypte ale mala som v hoteli niekoľkých Slovákov, takže sa to dalo vydržať. Ak pôjdem ešte na budúci rok, tak si tu budem hľadať spoločníčku. Mám rada samotu ale v cudzom svete, kde nemáte s kým prehovoriť to nie je ono.

škoda ja som musela byť doma, nemala som s kým ísť. v utorok idem po troch týždňoch strávených na balkóne do roboty. a to by som bola už išla kamkoľvek aj do Tuniska, napriek tomu že tie krajiny ja nemusím.
verkaz
03.09.11,13:24
na budúci rok sa budem tešiť
lujza.j
03.09.11,13:37
OK, budem to mať v pamäti
katalóg
03.09.11,13:49
Do kúpeľov sa chodí samostatne a ešte som nepočula, žeby bolo niekomu trudno.
katalóg
03.09.11,14:04
Skúste začať pobyty v cudzine samostatne na jazykových kurzoch. Bez účasti ďalšieho Slováka.
Zrazu si budete takí blízki s Rakúšanom, Maďarom, Poliakom ako nikdy. A tá súdržnosť, na pohľadanie. :-)
Takto si vytvárajú grupky všetky národnosti so susedmi. Je to úsmevné. Ale milé.
Potom už nebudete mať problém vycestovať nikde sám/sama.
mzdarka renca
03.09.11,14:27
Do kúpeľov sa chodí samostatne a ešte som nepočula, žeby bolo niekomu trudno.

kúpele na slovensku a dovolenka v cudzine sú 2. diametrálne odlišné veci......nenapadla ťa napr. jazyková bariéra? mňa v momente:---
rudopp
03.09.11,16:27
kúpele na slovensku a dovolenka v cudzine sú 2. diametrálne odlišné veci......nenapadla ťa napr. jazyková bariéra? mňa v momente:---

Aká bariéra ??

Jazyk na jazyk - - a hneď je po bariére:D .
katalóg
03.09.11,19:52
kúpele na slovensku a dovolenka v cudzine sú 2. diametrálne odlišné veci......nenapadla ťa napr. jazyková bariéra? mňa v momente:---
Dnes sa k jazykovej bariére netreba ani priznávať. Aspoň jeden základný jazyk sa dá nejako tak zvládnuť.
V mladosti som sme sa ocitli so švagrinou v reštaurácii v centre Budapešti, jedálny lístok klasika iba v maďarčine, nedalo sa nič vydedukovať, tak som sa vynašla a obrátila som sa na čašníka, že kéram valamit jó. A priniesol nám takú baštu - misu pre dvoch, kde bolo všetko.:) (Písala som ako som tie slová pochytila.)
mavax
08.09.11,09:22
kamarátka hľadá spolubývajúcu na dovolenku - preferujem Egypt, Turecko ...
termín nezáleží
julianna88
01.03.12,23:15
ahojte,precitala som si vsetky komentare k tejto teme:)lebo tiez mam vecny problem s kym ist na dovolenku..minuly rok som sa rozhodla ist sama,povodne do Grecka,ale v poslednej chvili som to zmenila na Turecko:)odvaha teda riada,sama baba ist do takej krajiny...nevyhodou bolo to,ze tam boli prevazne dochodcovia v paroch a nie mladi ludia...takze s niekym vytvarat priatelstva sa velmi nedalo,lebo chceli byt close. Ale bol tam jeden mlady par,ktory bol tiez rad,ze je tam niekto mlady,tak sme vacsinou podnikali spolocne vylety.mala som stastie:)inak by som bola iba na plazi,lebo v takej krajine sa vybrat sama niekam,by som neriskovala.rozmyslam uz o tohtorocnej dovolenke a preto uz radsej zhanam niekoho dopredu:))strasne ma laka grecko a pamiatky,ale asi kvoli nestabilnej situacii v tejto krajine to nebude mozne.nechce ist niekto na poznavacku Talianskom,aj pamiatky aj more..:)?ozvite sa:)preferujem spolucestujucich do 35rokov.
kukučka
02.03.12,00:00
Mám pre vás návrh: čo tak tu napísať DÁtum, MEsto, CEstovku,Krajinu??? poprípade cenu?

jednoducho DAME CEK :):):)
julianna88
02.03.12,11:37
ja som za Taliansko, ak poznavacka,tak kludne aj april, niekedy po velkej noci.
pivko
03.03.12,13:06
kamarátka hľadá spolubývajúcu na dovolenku - preferujem Egypt, Turecko ...
termín nezáleží
Pošli miery a vek:D
lujza.j
03.03.12,13:11
Pošli miery a vek:D
pivčo nebuď oplašený, príspevok z 09/2011:---asi už bola....
pivko
03.03.12,13:15
pivčo nebuď oplašený, príspevok z 09/2011:---asi už bola....
Škoda:mee: taká 18ka 90-60-90 by potešila;)
lujza.j
03.03.12,13:17
pivko
03.03.12,13:19
Fantázia .Tej by som aj Thajsko zaplatil:D
lujza.j
03.03.12,13:24
Fantázia .Tej by som aj Thajsko zaplatil:D
ty mrcha!!! a ktorej tej kozatej alebo tej rituškovej:D
pivko
03.03.12,13:24
obom
pivko
03.03.12,13:25
ty mrcha!!! a ktorej tej kozatej alebo tej rituškovej:D
obom
lujza.j
03.03.12,13:29
obom
OK, tak zoženiem ešte tú rituškovú a môžeš platiť:D
pivko
03.03.12,13:56
OK, tak zoženiem ešte tú rituškovú a môžeš platiť:D

Pošli č.ú. a sumu nech ti pošlem bubáky na pobyt Tučepi.
lujza.j
03.03.12,15:54
Pošli č.ú. a sumu nech ti pošlem bubáky na pobyt Tučepi.
od 7.9 som tam a ty?
pepsikova
04.03.12,07:28
..fuha!..kukám, že sú tu už dovolenky rozbehnuté, a to je eštik len marec!..lui a pivko sú usilovní...(a ja lenivá, šarkan a lúka to istí..:)
great.zv
16.04.12,08:32
pozerám... som dobre... v klube "osamelých" dovolenkárov:cool:..
destinácia Grécko, grécke ostrovy...
MPS6
05.07.12,07:50
Ahojte...Nemám nikoho, koho by som mohol zavolať na dovolenku, tak preto píšem sem. Som 23 ročný chalan a najradšej by som šiel autom niekam do Chorvátska, /nemusí to byť ďaľeko/ najlepšie do nejakého apartmánu asi bez stravy :-) To by sme mohli vyriešiť dákymi Vifonkami (aby sme nemíňali veľa euráčov) a podobne...Auto mám, tie polievky nakúpim a nie som žiadny úchylák a dokonca večer pozývam aj na drink :-) Tak keby niečo dajte mi vedieť :P