wagner
23.06.08,22:15
Neviem či som napísala správne názov zákusku, ale u nás ho predávajú pod týmto názvom. Je to zákusok z lístkového cesta, ktorý je plnený trochou džemu a asi pudingu alebo šľahačky. Kto mi poradí, ako sa to pečie? Alebo je tu už pod iným názvom? Poraďte mi
veronikasad
23.06.08,20:25
wagner
23.06.08,20:31
Ďakujem, asi áno, len mi chýba presnejší návod. Nevie mi niekto poradiť?
Elena Navrátilová
24.06.08,04:48
http://www.emma.sk/emma/wellnes-a-diety/recepty/sladke-pokusenie.htm
Zdenka myslím, že by to mohlo byť ono. ;)l
Jara
24.06.08,06:54
Elenka, mne to vypisuje, že požadovaná stránka neexistuje... :confused:
raya1
24.06.08,07:03
SkÚs
www.emma.sk/emma/wellnes-a-diety/recepty/sladke-pokusenie.html
Jara
24.06.08,11:46
Veď to je ta istá adresa :cool:. Vypisuje mi problém pri načítaní :confused:
wagner
24.06.08,12:13
Mne sa to nedá otvoriť. Mohli by ste to otvoriť a prilepiť sem celý recept? Bola by som rada:---
liba2
24.06.08,12:20
Bavorský krémeš
Potrebujete:
lístkové cesto
500 g margarínu
šľahačku
miešaný lekvár
50 g kryštálového cukru
50 g kakaa
mletú škoricu
Príprava:
Lístkové cesto nakrájame na obdĺžniky desať krát päť centimetrov a necháme upiecť dozlatista. Vymiešame dve plnky z margarínu a kakaa a margarínu a cukru. Upečené a vychladnuté obdĺžniky potrieme z jednej strany lekvárom, ozdobíme plnkami a prikryjeme druhým obdĺžnikom. Vrch posypeme škoricou.
wagner
24.06.08,12:23
Ďakujem, to je ono. Budem mať návštevu, tak ich chcem prekvapiť :)
Tweety
24.06.08,12:26
Ďakujem, to je ono. Budem mať návštevu, tak ich chcem prekvapiť :)
Tak nech sa koláčik vydarí a dobrú chuť.:)
liba2
24.06.08,12:26
VERONIKA6
24.06.08,12:27
Bavorský krémeš
Potrebujete:
lístkové cesto
500 g margarínu
šľahačku
miešaný lekvár
50 g kryštálového cukru
50 g kakaa
mletú škoricu
Príprava:
Lístkové cesto nakrájame na obdĺžniky desať krát päť centimetrov a necháme upiecť dozlatista. Vymiešame dve plnky z margarínu a kakaa a margarínu a cukru. Upečené a vychladnuté obdĺžniky potrieme z jednej strany lekvárom, ozdobíme plnkami a prikryjeme druhým obdĺžnikom. Vrch posypeme škoricou.
Upečiem hoci čo, no vždy mám problém s nakrájaním. Moje zákusky sú dobré ale tak povediac "pre slepcov". Tento krémeš by som mala určite problém pokrájať tak aby dobre vyzeral.
liba2
24.06.08,12:27
...... ešte keby tak ožil na mojom stole...... :confused: :D
liba2
24.06.08,12:28
Upečiem hoci čo, no vždy mám problém s nakrájaním. Moje zákusky sú dobré ale tak povediac "pre slepcov". Tento krémeš by som mala určite problém pokrájať tak aby dobre vyzeral.
Určite sa ti to podarí, lebo sa krája pred pečením :)
Tweety
24.06.08,12:28
...... ešte keby tak ožil na mojom stole...... :confused: :D
Ej si ma predbehla.:--- Ale ja mám jogurtový s čerešňami, chi, chi.:---
Elena Navrátilová
24.06.08,12:30
Bavorský krémeš
Potrebujete:
lístkové cesto
500 g margarínu
šľahačku
miešaný lekvár
50 g kryštálového cukru
50 g kakaa
mletú škoricu
Príprava:
Lístkové cesto nakrájame na obdĺžniky desať krát päť centimetrov a necháme upiecť dozlatista. Vymiešame dve plnky z margarínu a kakaa a margarínu a cukru. Upečené a vychladnuté obdĺžniky potrieme z jednej strany lekvárom, ozdobíme plnkami a prikryjeme druhým obdĺžnikom. Vrch posypeme škoricou.
Libuška ďakujem. Presne tento tam je... ale nebola som v tej téme, tak som nevedela, že je problém pri načítaní. ;)
liba2
24.06.08,12:30
Ej si ma predbehla.:--- Ale ja mám jogurtový s čerešňami, chi, chi.:---
tak pošli vzdušnou poštou :D
Tweety
24.06.08,12:31
tak pošli vzdušnou poštou :D
Posielam, chceš jeden kúsok, alebo dva? Je to taký mňamkový aj s posýpkou.
betyna8
24.06.08,12:32
Ja mam tuto pochutku tiez velmi rada,aj ked je ju malo kedy dostat kupit, no tie co som papkala boli s nejakym kremom podobnym pudingu a kakaova plnka tam nebola urcite.Vyskusam teda aj tuto verziu,mnam.
liba2
24.06.08,12:33
Posielam, chceš jeden kúsok, alebo dva? Je to taký mňamkový aj s posýpkou.Uskromním sa aj s jedným..... :D
a prečo mu hovoríš "jogurtový" ?
Tweety
24.06.08,12:34
Uskromním sa aj s jedným..... :D
a prečo mu hovoríš "jogurtový" ?
Pretože je z jogurtu.
Maňuša
24.06.08,16:00
Bavorský krémeš
Potrebujete:
lístkové cesto
500 g margarínu
šľahačku
miešaný lekvár
50 g kryštálového cukru
50 g kakaa
mletú škoricu
Príprava:
Lístkové cesto nakrájame na obdĺžniky desať krát päť centimetrov a necháme upiecť dozlatista. Vymiešame dve plnky z margarínu a kakaa a margarínu a cukru. Upečené a vychladnuté obdĺžniky potrieme z jednej strany lekvárom, ozdobíme plnkami a prikryjeme druhým obdĺžnikom. Vrch posypeme škoricou.
A koľko tej šľahačky a kde ju primiešam ?
liba2
24.06.08,16:40
A koľko tej šľahačky a kde ju primiešam ?
Pozri na obrázok - šľahačka je len na ozdobu medzi , dáš koľko sa ti zmestí a koľko ti bude chutiť :)
ErikaDP
24.06.08,16:56
Pripajam recept, kotrý som ešte neskušala, ale zaujal ma . Pred nedávnom ho ponukla v rozhlasovom vysielaní módna návrhárka Lýdia Eckhardt. Vraj aj muži si pýtajú dupľu. Zakusok uvidela už dávnejšie v istej francúzskej cukrárni, bol hriešne drahý , ale ľudia ho kupovali tak vraj chcela skúsiť čo je na tom také dobré. Zákusok si kúpila, "rozpitvala" a na základe toho si urobila svoj postup a tu je:
Mňam od Lýdie Eckhardt ( francúzsky dezert s mascarpone a ovocím )

-lístkové cesto vyvaľkať a upiecť nasucho ( bez plnky, len cesto upiecť)
-po upečení a vychladnutí cesto dať do hlbšej nádoby s bokmi) a potrieť výrazným džemom
-na to natrieť krém : 0,5 Litra mascarpone zmiešať s 0,5 Litra vyšľahanej šľahačky
-na krém poukladať čerstvé drobné sezónne ovocie
-vrch posypať posekanými mandľami a poliať ovocnou ( napr.čučoriedková) polevou, ktorú mávajú v obchodoch v chladiacich boxoch).
Vyskušajte a dajte vedieť či je naozaj taký dobrý.
betyna8
25.06.08,06:07
Pripajam recept, kotrý som ešte neskušala, ale zaujal ma . Pred nedávnom ho ponukla v rozhlasovom vysielaní módna návrhárka Lýdia Eckhardt. Vraj aj muži si pýtajú dupľu. Zakusok uvidela už dávnejšie v istej francúzskej cukrárni, bol hriešne drahý , ale ľudia ho kupovali tak vraj chcela skúsiť čo je na tom také dobré. Zákusok si kúpila, "rozpitvala" a na základe toho si urobila svoj postup a tu je:
Mňam od Lýdie Eckhardt ( francúzsky dezert s mascarpone a ovocím )

-lístkové cesto vyvaľkať a upiecť nasucho ( bez plnky, len cesto upiecť)
-po upečení a vychladnutí cesto dať do hlbšej nádoby s bokmi) a potrieť výrazným džemom
-na to natrieť krém : 0,5 Litra mascarpone zmiešať s 0,5 Litra vyšľahanej šľahačky
-na krém poukladať čerstvé drobné sezónne ovocie
-vrch posypať posekanými mandľami a poliať ovocnou ( napr.čučoriedková) polevou, ktorú mávajú v obchodoch v chladiacich boxoch).
Vyskušajte a dajte vedieť či je naozaj taký dobrý.

Dakujem za tip, urcite vyskusam,mnam
ErikaDP
05.08.08,17:09
Pripajam recept, kotrý som ešte neskušala, ale zaujal ma . Pred nedávnom ho ponukla v rozhlasovom vysielaní módna návrhárka Lýdia Eckhardt. Vraj aj muži si pýtajú dupľu. Zakusok uvidela už dávnejšie v istej francúzskej cukrárni, bol hriešne drahý , ale ľudia ho kupovali tak vraj chcela skúsiť čo je na tom také dobré. Zákusok si kúpila, "rozpitvala" a na základe toho si urobila svoj postup a tu je:
Mňam od Lýdie Eckhardt ( francúzsky dezert s mascarpone a ovocím )

-lístkové cesto vyvaľkať a upiecť nasucho ( bez plnky, len cesto upiecť)
-po upečení a vychladnutí cesto dať do hlbšej nádoby s bokmi) a potrieť výrazným džemom
-na to natrieť krém : 0,5 Litra mascarpone zmiešať s 0,5 Litra vyšľahanej šľahačky
-na krém poukladať čerstvé drobné sezónne ovocie
-vrch posypať posekanými mandľami a poliať ovocnou ( napr.čučoriedková) polevou, ktorú mávajú v obchodoch v chladiacich boxoch).
Vyskušajte a dajte vedieť či je naozaj taký dobrý.


Tak som skušala tento recept a tu su poznatky:
oproti receptu som pridala jednu vrstvu piškót namočených v čiernej káve zmiešanej s amaretom ( myslim že by mohol byť aj rum ak nemáme mandlový likér)
kolač som vrstvila takto: listkove cesto + lekvar +prva vrstva kremu + piškoty+ zavarené černice + druha vrstva kremu + ovocná poleva(zmes lesného ovocia) + mandle

ovocnú polevu na vrch som zakupila v Metre - malo to konzistenciu redšieho lekváru s celými kúskami ovocia, kyslastá chuť, mali to v chladiacich boxoch pri sortimente čestvých ovocných bio štiav a drení

táto tmavá polotekutá poleva s bielym podkladom z mascarpone vyzerala veľmi pekne ( nožom-alebo vidličkou zľahka pokresliť vzory )

Zakusok je hriešne dobrý, je to taký mix tiramisu a ovocnej dobroty.
erzet
06.08.08,09:17
Upečiem hoci čo, no vždy mám problém s nakrájaním. Moje zákusky sú dobré ale tak povediac "pre slepcov". Tento krémeš by som mala určite problém pokrájať tak aby dobre vyzeral.
To je i môj problém, o to väčší, že ja mám problém s finálnou fázou zdobení. Asi pôjdeme piecť do slepeckého ústavu.
erzet
11.08.08,12:29
Upečiem hoci čo, no vždy mám problém s nakrájaním. Moje zákusky sú dobré ale tak povediac "pre slepcov". Tento krémeš by som mala určite problém pokrájať tak aby dobre vyzeral.
Poplačem si na Tvojom pleci. Piekol som Bavorský krémeš. Tak ako sa má. Upiekol som lístkové cesto tak, že vznikli balóny. Bolo toho na 10 ks, teda 10 párov (podľa rozmeru obdĺžnikov). Natrel som 10 ks džemom, potom som sa na to snažil natrieť bielu vrstvu (možno by bolo dobré do nej zamiešať práškový cukor namiesto kryštálového), začal sa mi na ňu nabalovať lekvár, no urobil som to. Potom hnedú hmotu. Keď som ju natrel na bielu, hnedú hmotu, myslel som že mi bielu nikto ukradol, pátral som doma, nikto. Bola zamaskovaná pod hnedou. Cítil som sa že pripravujem občerstvenie na záverečnú scénu Diskopříbehu, keď každý dostal natretý krajec chleba. Ešte šťastie že toho bolo iba desať kusov. Nalepil som vrchnú časť, lístkového cesta, teda vrchný balón. Vystrihol som si z papiera srdiečka položil na vrchný balón a posypal škoricou. Vedel som, že sa to naraz nezje a že ostatný nebudú šľahačku. Keď som si chcel zamaškrtiť musel som zobrať vrchný balón a nastriekať šľahačku. Vrátiť ho naspäť. Potom som potreboval ústa otvoriť ako hroch. Lyžičkou jesť, ani myseľ. Záverom si myslím, že 500 g margarínu je veľa, možno by stačilo 750 g. Podľa skúseností dobré, ale... aj keď popredu nakrájané.
liba2
11.08.08,12:45
........Lyžičkou jesť, ani myseľ.
odporúčam vidličku :)

Záverom si myslím, že 500 g margarínu je veľa, možno by stačilo 750 g. Podľa skúseností dobré, ale... aj keď popredu nakrájané. :confused: :confused: :) :)
Marína
11.08.08,19:34
erzet, :D:D:D:D ........ a mám oprskaný monitor.:D:D:D
erzet
12.08.08,12:03
erzet, :D:D:D:D ........ a mám oprskaný monitor.:D:D:D
Veď treba trochu života do toho umierania.
erzet
12.08.08,12:08
:confused: :confused: :) :)
Uvedomil som si chybu. Myslel som jeden a pol t.j. 375 g.