sway
15.04.05,13:04
ahojte kuchárky!!!! aj kuchári,:)

Tak poviem Vám, hľadám recept ktorý som ako decko robila s babičkou, sranda je že popis viem ale nie ingrediencie.
Takže ide o malé koláčiky asi 3-4 cm priemer, robia sa z vyvaľkaného cesta pokrájaného kolečkom na štvorce. do štvorca sa položí hrčka tvarohu (pomiešaný s cukrom a žĺtkom) na to 2 hrozienka a rohy sa spoia a zakrútia. Koláčik sa jemne otočí , položí na plech a spraví sa doň malá jamka, do tej sa nasype posýpka (maslo s múkou).
Keď sa koláčiky upečú sú ružovučké a strašne dobré, sú to také "jednohubky". Smola je v tom, že už som skúšala kadejaké cesto, ale nikdy som nedosiahla, aby boli ako tie od babičky. My sme im hovorili "dolky" - ale babička bola moraváčka, takže s našími dolkami to asi nič nemá spoločné...
nepoznáte ich niekto???? - budem móóóóc rada ak náhodou niekto máte presný recept.;)
tonkat
15.04.05,11:08
ahojte kuchárky!!!! aj kuchári,:)

Tak poviem Vám, hľadám recept ktorý som ako decko robila s babičkou, sranda je že popis viem ale nie ingrediencie.
Takže ide o malé koláčiky asi 3-4 cm priemer, robia sa z vyvaľkaného cesta pokrájaného kolečkom na štvorce. do štvorca sa položí hrčka tvarohu (pomiešaný s cukrom a žĺtkom) na to 2 hrozienka a rohy sa spoia a zakrútia. Koláčik sa jemne otočí , položí na plech a spraví sa doň malá jamka, do tej sa nasype posýpka (maslo s múkou).
Keď sa koláčiky upečú sú ružovučké a strašne dobré, sú to také "jednohubky". Smola je v tom, že už som skúšala kadejaké cesto, ale nikdy som nedosiahla, aby boli ako tie od babičky. My sme im hovorili "dolky" - ale babička bola moraváčka, takže s našími dolkami to asi nič nemá spoločné...
nepoznáte ich niekto???? - budem móóóóc rada ak náhodou niekto máte presný recept.;)
Ja robím podobné, ako píšeš, len do tej jamky dávam ešte slivkový lekvár a na to posýpku. Volajú sa "moravské koláče", myslím že je to veľmi známy recept. Ale presný popis nemám, cesto je normálne kysnuté. Ja ho nikdy nerobím podľa receptu. Snáď som pomohla ...
Zita5
15.04.05,11:24
Áno sú to moravské koláče s kysnutého cesta .
marianna
15.04.05,11:46
Presne, aj mne to pripomína moravské buchty, ale ten priemer 3-4 cm? Môžu byť z kysnutého cesta také malé koláče?
kika:)
15.04.05,11:54
Podľa popisu by to mohli byť tieto batôžky, tiež ich robím s mojou maminou

2.5 dkg droždia, 7 dkg jemného kryštálového cukru, 3dl mlieka, 2 vajcia (my dávame 1 vajce a 1 lyžicu kyslej smotany), 12 dkg masla, trošku soli, 1 bal. vanilkového cukru, 10 dkg tvarohu, 25 dkg polohrubej múky, a 25 dkg hladkej múky
Do misy dáme droždie, cukor a mišame kým sa rozpustí. Vo vlažnom mlieku zmiešame celé vajcia, rozpustené vlažné maslo a primiešame k droždiu. Pridáme trošku soli, vanilkový cukor, pretlačený tvaroh a ešte dobre zamiešame. Za stáleho miešania pridáme obe múky a dobre vypracujeme, kým je cesto hladké a dáme na teplé miesto nakysnúť (najlepšie v miske rýchlokyske). Vykysnuté cesto jemne rozvaľkáme na múkou posypanej doske a rozkrájame na malé štvorčeky. Doprostriedku každého štvorčeka vložíme tvarohovú plnku + 2 hrozienka :D , rohy spojíme a batôžky kladieme na vymastený plech spojom dole. Každý batôžtek pomastíme aj zboku, aby sa nám nelepili a necháme ešte chvíľu podkysnúť. Potom potrieme všetky batôžky rozšľahaným vajcom a posypeme posýpkou. Pečieme vo vyhriatej rúre.
Tvarohová plnka: 30 dkg tvarohu, 12 dkg práškového cukru, 1 balíček vanilkového cukru, hrozienka a 1 žĺtok
Posýpka: 3 dkg polohrubej múky, 2dkg masla a 2 dkg práškového cukru
Sú takéto :p :p :p mňam!
Danuska
15.04.05,11:58
Ahoj, myslím, že tajomstvo babičiek pri výrobe kysnutého cesta spočívalo v lyžičke masla, správneho kvásku /nie droždia/ a kalíšku rumu. A samozrejme v tom, že nepoužívali sušiace trúby, takže v našich sporákoch to musí byť pred pečením asi veľmi vysoká teplota. Ak chceš poznať kvalitu cesta, musíš ho ochutnať surové. Malo by byť dosť sladké, dosť slané, dosť hladké na jazyku a nesmie byť cítiť droždím. Toto si ja pamätám z cesta mojej nebohej babičky.
Ak sa podaria, dones na stretko
sway
15.04.05,13:28
Podľa popisu by to mohli byť tieto batôžky, tiež ich robím s mojou maminou

2.5 dkg droždia, 7 dkg jemného kryštálového cukru, 3dl mlieka, 2 vajcia (my dávame 1 vajce a 1 lyžicu kyslej smotany), 12 dkg masla, trošku soli, 1 bal. vanilkového cukru, 10 dkg tvarohu, 25 dkg polohrubej múky, a 25 dkg hladkej múky
Do misy dáme droždie, cukor a mišame kým sa rozpustí. Vo vlažnom mlieku zmiešame celé vajcia, rozpustené vlažné maslo a primiešame k droždiu. Pridáme trošku soli, vanilkový cukor, pretlačený tvaroh a ešte dobre zamiešame. Za stáleho miešania pridáme obe múky a dobre vypracujeme, kým je cesto hladké a dáme na teplé miesto nakysnúť (najlepšie v miske rýchlokyske). Vykysnuté cesto jemne rozvaľkáme na múkou posypanej doske a rozkrájame na malé štvorčeky. Doprostriedku každého štvorčeka vložíme tvarohovú plnku + 2 hrozienka :D , rohy spojíme a batôžky kladieme na vymastený plech spojom dole. Každý batôžtek pomastíme aj zboku, aby sa nám nelepili a necháme ešte chvíľu podkysnúť. Potom potrieme všetky batôžky rozšľahaným vajcom a posypeme posýpkou. Pečieme vo vyhriatej rúre.
Tvarohová plnka: 30 dkg tvarohu, 12 dkg práškového cukru, 1 balíček vanilkového cukru, hrozienka a 1 žĺtok
Posýpka: 3 dkg polohrubej múky, 2dkg masla a 2 dkg práškového cukru
Sú takéto :p :p :p mňam!
Ahoj Kika - babulka zlatá si to TY-13 ročná??? - si strašne zlatá , ale veru si tuším trafila, lebo podľa popisu sú to presne moje hľadané "dolčeky, sú malinké a chutné, že? - vyskúšam ich !!!

a teda ten popis recept - je totálne dokonalý - si super!!!!! vďaka !!!!!:o
rene
17.04.05,05:55
Na jednej východniarskej svadbe som ukoristila "božský" recept na kysnuté cesto, formu a plnku si môže každý doplniť dľa vlastnej chuti , ja som z neho robila už buchty,rožky, batôžky,hrebene,slivkový koláč...../ recept pôvodný z kila múky je dosť veľa, väčšinou robím z polovičnej dávky/. Takže :

1 kg polohrubej múky
3 celé vajíčka
6 lyžičiek cukru
1 lyžička soli
1 prášok do pečiva
1/2 litra mlieka
2 drožia/ droždie rozmiešať vo vlažnom mlieku/
3,5 dcl oleja

... všetko to spolu vymiesiť asi 20 minút na vláčne cesto
... vytvarovať požadovaný tvar
... podľa chuti naplniť
... nechať stáť asi 45 minúť už na plechu
... potrieť žltkom alebo celým vajíčkom
... potriť po vybratí z rúry cukrovou vodou/ budú ako maľované, lesklé/

Kto skúsi, dajte vedieť výsledok:D
Dobrú chuť !
Hlinkovx
17.04.05,08:28
pridávam recept...
sway
17.04.05,10:26
pridávam recept...
dík skúsim aj toto !!!!:p