renka104
26.06.08,12:34
Ahojte poraďaci, nevie mi niekto poradiť ako na eurofondy? Potrebovala by som vedieť ako to prebieha a čo k tomu treba. týkalo vy sa to výsdby zelene, udržby a všetko s tým spojene.
rickman
26.06.08,11:53
mimotemy Niekedy su peniaze z eurofondov tak nezmyselne pouzite, ze to az nie je mozne...
dad111
26.06.08,12:35
Na zaciatok by som Ti povedal asi tak, ze ziskat aky-taky prehlad, nejaky certifikat a absolvovat vzdelavaci cyklus, po ktorom by si mohla Ty, alebo hocikto iny posobit v tejto sfere moze trvat minimalne jedem nesiac. Odpoved na Tvoju otazku teda nemozes najst na tomto fore. Je mnoho stranok kde ziskas akytaky prehlad. Hladaj a citaj. Sama to aj tak nezvladnes, ked o tom nemas ani potuchy. Spoj sa teda s ludmi co sa tym zivia. Sice im za to zaplatis, ale bez ich pomoci sa k peniazom v tomto planovacom obdobi asi nedostanes. Neviem, pre aky subjekt to chces. Su to zvacsa peniaze urcene na verejne projekty. Menej ide do privatneho sektora. Podmienky na spolufinancovanie su dost tvrde. Zaujem o osud projektu zo strany donorov nekonci prefinancovanim. Zapojit sa do projektu spolufinancovaneho z EU je jednoduchsie. Dufam, ze nepocitas s tym, ze Ti niekto da peniaze ak povies, ze mas plan, chces rozbehnut velky byznis a chybaju Ti len tie financie.