TatianaM
26.06.08,13:39
Našla som recept na úžasnú kyticu pre mužov. Dúfam že sa mi ho podarí tu vložiť. Takže potešte svoje milované polovičky.....
drobeceva
26.06.08,11:45
Táni, super inšpirácia.
Eulaly
26.06.08,12:26
je fakt supééér :)
v auguste vyskúšam na narodeniny pre môjho miláčka... prípadne aj odfotím, ako sa mi to podarilo :D
caligulax
26.06.08,16:48
mnaaam. tak toto som este nevidel. dik :)
jess
26.06.08,17:19
....že ste to neprilepili sem včera ! :cool:......to by bola bomba pre môjho ocka:):):)...teraz je všetko zavreté a ráno to už nestihnem :mee::mee::mee:
lucy200
03.07.08,12:15
Super kytica....ďakujeme za inšpiráciu TatianaM som zvedavá či sa mi to podarí tak pripraviť :-)
erzet
04.07.08,19:04
To je fantastické. Človek sa nestačí čudovať, na čo človek nepríde. Žasnem. Sladkosti, slanosti. Skrátka fantázia. Som chlap, ale som maniak na recepty. Je ich nespočetne veľa, na nespočetne veľa stránkach, ale keď vidím nejaký recept neodolám, hoci neviem kedy ich všetky pripravím a pre koho...
Peterika
04.07.08,19:29
TatianaM - potešila si ma - práve už 3 dni rozmýšľam ako mám to všetko naskladať v sobotu ideme gratulovať/- a keďže mi prišla podobná pošta a chýba postup tak si mi ho tvojim príspevkom doplnila
- vďaka



pridávam prezentáciu - kytice pre mužov - ideme gratulovať bez sladkej tortičky - na inšpiráciu:---

..........v prezentácii sú urobené okrem kytíc aj torty - nevie niekto recept na túto tortu / cesto a plnka/?
caligulax
05.07.08,04:37
Ahojte. Ta prezentacia co si dala je fakt fakt dobra, clovek sa inspiruje tak isto.... Dakujem za inspiracie..... Pekny dnik prajem ;)
caligulax
05.07.08,04:45
mimotemy sorry... erzet (http://www.porada.sk/member.php?u=37436) ak mas vela receptov vies ich mi poslat mailom? na matej4@azet.sk alebo sa podel o ne pls. Dakujem....mimotemy
Peterika
05.07.08,16:20
Salámová misa

POTREBNÉ PRÍSADY

chleba, saláma, uhorky ,vajíčko, cesnaková pomazánka alebo šalát / plnka do chleba/, a veľa špáratok

POSTUP PRÍPRAVY

rozrežeme chleba a naplníme pomazánko alebo šalátom. Potom napichujeme na špáratka salámu, uhorky, vajíčka, syr...a tie zapychujeme do chleba. Chce to veľa času a trošku trpelivosti.Zo začietku to ide pomaly a potom to ide samo.



alebo

KORPUS – Zemiakové cesto s mletým mäsom – ochutené podľa vlastnej chuti.
A to všetko upečeme v tortovej forme, potom nazdobíme a zjeme.
erzet
06.07.08,07:51
mimotemy sorry... erzet (http://www.porada.sk/member.php?u=37436) ak mas vela receptov vies ich mi poslat mailom? na matej4@azet.sk alebo sa podel o ne pls. Dakujem....mimotemy
Jeden alkoholicko-silvestrovský nápoj som tu už uverejnil: Niečo "Tekuté na Silvestra". Poznám jeden fajn program na recepty ale neviem či tú www stránku sem môžem upnúť. Recepty samozrejme uverejním.
Peterika
06.07.08,17:34
Jeden alkoholicko-silvestrovský nápoj som tu už uverejnil: Niečo "Tekuté na Silvestra". Poznám jeden fajn program na recepty ale neviem či tú www stránku sem môžem upnúť. Recepty samozrejme uverejním.
erzet - tak šup sem s tými zaujímavými receptami
Zitulda
06.07.08,18:11
Pokúsim sa pridať tiež niečo, nielen pre mužov, ale pre inšpiráciu na oslavy našich detičiek a vnúčat
klaura
06.07.08,19:21
Tie chlebíčky sú úžasné, obdivujem ľudí čo to vedia dotiahnuť k dokonalosti :)
erzet
07.07.08,19:33
Kura hore aj dolu bez
Zitulda
08.07.08,12:48
Ešte niečo pre naše milované polovičky. Určite to bude chutiť nielen im
erzet
11.07.08,12:20
Ešte niečo pre naše milované polovičky. Určite to bude chutiť nielen im
"taky hezký"
Gabi03
11.07.08,12:31
Veľmi pekné, inšpiratívne a vtipné sú tie kytice a torty. Mňa by len zaujímalo, ako sa to ďalej konzumuje. Povedzme tie kytice sa rozberu po paličkách a jedia sa ako lízanky. :D Ale ako sa konzumuje napr. tá torta z chleba? To asi nebude ľahké rozkrojiť. :rolleyes: Máte niekto s tým nejaké praktické skúsenosti? Sviatky môjho drahého sa blížia, tak by to bodlo.
Peterika
11.07.08,22:44
Gabi, tá torta z chleba je prekrojená , pri konzumácii dáš jeden tanier na ktorý preložíš tú vrchnú časť - nazdobenú a druhá časť je naplnená šalátom alebo pomazánkou - takže to papáš ako keby si urobila obloženú misu so šalátom. / dezertné taniere, vidličky, servítočky a samozrejme niečo na nabratie šalátu a chleba či rožky ako príloha - no a potom už len mňam, mňam.:D;)
uko
12.07.08,21:00
ahojte. prikladám môj pokus o slanú kytičku. zajtra ideme gratulovať ocinovi, tak dúfam, že poteší. vďaka za úžasnú inšpiráciu.
inak ta saláma mi moc nedržala, tak som to prichytila špáradlom. syr sa mi lámal, keď som ho chcela stočiť. tak som to poriešila takto. a pre predstavu o veľkosti, celé je to v malej fľaši na zaváranie. a šalát som zviazala veľkou stuhou, nie korbáčikom.
premiko
12.07.08,22:43
- vyzera to dobre, pekne, istotne sa bude pacit a prekvapis ....
jajkach
15.07.08,06:37
Aj ja som bola cez víkend gratulovať svokrovi k narodeninám a robila som kyticu pre mužov - škoda len, že fotku mi synátor vymazal z foťáku. Všetkým sa to ohromne páčílo, každý ma pochválil za úžasný nápad. Vyzerala takmer tak isto ako na vzorovej fotografii, len som tam pridala ešte aj kolieska údenej klobásky v kombinácii so syrom alebo cherry paradajkami. Vyzerala super a svokor ju nechcel ani konzumovať, vraj je to škoda.
Kazu
16.07.08,17:17
Aj ja som sa vyšantila pri tej kytičke. Dokonca sa aj páčila. Ale mala som šťastie:---, oni nevideli tú predlohu :D:D:D
jajkach
21.07.08,08:00
nasla som foto mojej kytice - nie je to bohvieco, je to iba z mobilu,
ale aspon nieco tam vidiet
jajkach
21.07.08,08:05
dnes som prvykrat umiestnila obrazok na poradu, dufam, ze sa da otvorit a aj pozriet, uf,uf,
hurá.
olybaba
24.07.08,17:15
pozdravujem,
dnes kolegyna jarka vytvorila pre svojho vladka takuto kyticu, s jej dovolenim posielam mobilfoto do tejto temy
- blahozelam vsetkym vladimirom k dnesnym meninam
erzet
25.07.08,06:51
erzet - tak šup sem s tými zaujímavými receptami
Matej máš mail ohľadne receptov.
TatianaM
22.08.08,10:41
Som veľmi rada že som Vás inšpirovala, Vaše diela sú super.
great.zv
27.08.08,08:32
úžasný nápad s plneným chlebom - na Silvestra skúšam! Len čo potom so samotným chlebom - nemám rada rozmočené čokoľvek...
sageness
31.08.08,10:22
super, manžel budem mat narodeniny a toto bude iba male sprijemnenie :)
pepolka
11.09.08,09:05
ahoj chcem sa ta opytat nevies ako je pri tych kyticiach robena stopka za co to budem drzat.dakujem.
Jara
12.09.08,12:56
Ja som ju nerobila, ale myslím, že tie špilky drevené čo na nich budeš napichovať syr, olivy ap. tak zároveň tvoria stopku a budú prekryté zeleným šalátom...:D
TatianaM
24.11.08,12:31
Ospravedlňujem sa, že pôvodná príloha zmizla, ale vymazala som prílohy, pretože som už nemala voľné miesto. Kto bude mať záujem tak prepošlem na e-mail. (nevedela som že zmiznú prílohy aj z príspevkov)
jajax
29.11.08,16:14
ako si tu kyticu mozem pozriet?mozno vyzeram ako idiot,tak prepacte:D
jajax
29.11.08,16:16
pardon uz som to docitala.mozete mi ju poslat :jara1@orangemail.sk.dakujem.
Mr.Plow
09.12.08,19:32
wááááááááááááááááááw to je supiš
malalulu
10.12.08,07:02
Prikladám foto, robila som túto kyticu pred 2 týždňami švagrovi na narodeniny
TatianaM
10.12.08,09:10
Ospravedlňujem sa, že pôvodná príloha zmizla, ale vymazala som prílohy, pretože som už nemala voľné miesto. Kto bude mať záujem tak prepošlem na e-mail. (nevedela som že zmiznú prílohy aj z príspevkov)


Pôvodnú prílohu "Kytica pre mužov" som vložila aj do zložky dokumenty pod "Rôzne". Môžte si ju tam stiahnuť.
Saly
20.12.08,10:36
Dobrý den čítam tu o peknej kytici, ale ju nevidím. Dočítala som sa, že je možné ju dostať mailom. Prosím tu je moj mail veceska@pobox.sk ďakujem
Jara
20.12.08,11:37
Saly v predchádzajúcom prísp. TatianaM píše že ju nájdeš tu na Porade v zložke dokumenty a rôzne. Je tam...:D:D:D
Ninna
20.12.08,19:00
Pripájam
OKAA
27.12.08,09:45
Pripájam
No,to je paráda!:)Vdaka za tip-skúsim drahému k narodkám!;)
Vlastak
12.01.09,12:53
tak to som rada, lebo už som myslela že som šiši, hľadam, hľadam a nič :)