Aendy
03.07.08,09:31
Zdravim, spustili sme stranku videorecepty.sk verim ze stoji za pozornost poradakov a ako napada nasho zakaznika to hodnotim uplne super. Mozete tam pridavat aj vlastne informacie, potrebovali by sme ziskat nazory .PORADACI - PORADUJTE :) :)
Miramare
03.07.08,08:08
Celkom fajn stranocka, a jednoduche recepty - Ocenujem
Barbara
03.07.08,08:33
ja by som ešte dala návrh na zlepšovák:--- čo takto navarené nám dať aj degustovať , tu na PORADE;)
porád som ostala hladná:cool::mee:
Aendy
03.07.08,08:38
Online technologie idu dopredu, mozno to bude onedlho mozne :) pripojime tlaciaren a sup bude t ona stole, len aby to nechutilo ako vo filme
kridelko alebo stehienko

Dohovorim poskytovatelom aby usporiadali daky event s ochutnavkou
karpis
03.07.08,09:44
Super pre začínajúce gazdinky, ktoré v živote nič nevarili. Máte pochvalu.
Aendy
03.07.08,09:56
Super pre začínajúce gazdinky, ktoré v živote nič nevarili. Máte pochvalu.
No kto ma doma krasnu zienku co sa vacsinu casu stara o svoju krasu je to idealne ked chcete teplucku veceru :) DAKUJEME za pochvalu
caligulax
03.07.08,15:45
Fajn stranka...;)
Aendy
04.07.08,08:04
Fajn stranka...;)
iba fajn??? :) dakujeme :)
priatelia
04.07.08,08:35
dobrý nápad - veľmi dobrý. dosť toho spúšťate - buď si mazaný ty alebo tam máš niekoho takého. . .
tie nahrávky ste nahrávali vy - alebo stiahnuté z youtu..? - za to máte tiež čosi, že sa ste takto prepojení - asi mimo témy - ale nevadí.
ale páči sa mi nápad.
Maňuša
04.07.08,11:43
Neviem ale ja žiadne recepty nevidím... kukám a kukám
premiko
04.07.08,12:01
:D:D:D

- a akoze kde to kukas ???

- poradím ti, skus www.videorecepty.sk
Maňuša
04.07.08,16:57
:D:D:D

- a akoze kde to kukas ???

- poradím ti, skus www.videorecepty.sk (http://www.videorecepty.sk)
Konečne som to pochopila. Ďakujem za radu, ináč by som kukala doteraz.
Luna
04.07.08,18:01
Dobrá stránka. Pre nás začiatočníčky - blondínky určite.:D:D
caligulax
05.07.08,03:53
iba fajn??? :) dakujeme :)
no nie iba fajn, super stranka.... hehe staci?
Aendy
06.07.08,11:01
No to je super ze je super, dakujeme :)
DanielaSL
06.07.08,11:13
Páči sa mi tá stránka, asi ju budem navštevovať častejšie a inšpirovať sa niečím novým. :)
Aendy
06.07.08,13:29
No to by bolo najsamlepsie, keby ste stranky navstevovali pravidelne, v sucasnosti pribudaju recepty kazde 2 tyzdne, vzhladom na to , ze ich pridava jeden clovek. ale casom sa najde hadam fanusikov videoreceptov viac
Aendy
07.07.08,12:12
Dobrá stránka. Pre nás začiatočníčky - blondínky určite.:D:D
zaciatocnicky blondinky :) pekne povedane
Miramare
08.07.08,09:16
Neviem ale ja žiadne recepty nevidím... kukám a kukám
skus natukat videorecepty.sk do toho okienka hore :)
AlaNR
08.07.08,12:33
Ja, sice nie blondína, som tiež trošku natvrdlo čumela na tému už od minulého týždňa, že sa tam furt nič nedeje.
Až včul som to pochopeeeeeev....
Diky za návod!
Inak som tam pozerala, že :Mokrý koláč" a ona ho tam mala za 1 min 53 sek. hotový:D:D:D Fakt dobrá stránka! :D
Nadena
08.07.08,12:35
Zdravim, spustili sme stranku videorecepty.sk verim ze stoji za pozornost poradakov a ako napada nasho zakaznika to hodnotim uplne super. Mozete tam pridavat aj vlastne informacie, potrebovali by sme ziskat nazory .PORADACI - PORADUJTE :) :)

Ja nemám ten problém, že neviem variť, ale skôr ten, že sa MI NECHCEEEEE....
KvetkaK
08.07.08,12:36
Ja nemám ten problém, že neviem variť, ale skôr ten, že sa MI NECHCEEEEE....
To je aj môj veľký problém niekedy. :(
KvetkaK
08.07.08,12:51
Tá stránka je ale naozaj fajn, niekedy z nej niečo vyskúšam. Oceňujem nápad.
abel
08.07.08,13:31
Takúto stránku som veľmi potrebovala pred 30 rokmi, ale inšpirácie sa zídu vždy. Zatiaľ som pozrela len rizoto na taliansky spôsob, ale v texte sú až 2x uvedené 3 kg ryže ( namiesto 3/4 kg), čo sa mi zdá, že by začínajúcu gazdinku určite odradilo ( no a k tomu množstvu ryže len 250 g mäsa by zase odradilo stravníka) :D
Inak skvelé, keď nebudem vedieť, čo navariť, určite prídem omrknúť a stránku poradím aj mladým gazdinkám.
premiko
08.07.08,13:42
- tiez ocenujem tento napad, videorecepty....

- upozornil som na to i nevestu v Prahe, stale nieco zhana, cim by prekvapila svojho muza... mesiac vydata .........:D:D:D

- kameru mam, digifotaky tiez len a chut robit nieco taketo chyba a to obcas varim rad... preto velmi ocenujem tuto stranku

- len nech to vydrzi ... !
Aendy
08.07.08,14:30
Ja, sice nie blondína, som tiež trošku natvrdlo čumela na tému už od minulého týždňa, že sa tam furt nič nedeje.
Až včul som to pochopeeeeeev....
Diky za návod!
Inak som tam pozerala, že :Mokrý koláč" a ona ho tam mala za 1 min 53 sek. hotový:D:D:D Fakt dobrá stránka! :D
Noo to je taky rychlokurz myslim, ale ze by ani mna nebavilo pozerat ako sa to pecie sekundu po sekunde :) aj ked stranka so zrenim hermelinu mala uspech :)
Aendy
08.07.08,14:31
Ja nemám ten problém, že neviem variť, ale skôr ten, že sa MI NECHCEEEEE....
skusime natocit nejake motivacne poucne videjko pre lenive gazdinky :)
Aendy
08.07.08,14:34
Takúto stránku som veľmi potrebovala pred 30 rokmi, ale inšpirácie sa zídu vždy. Zatiaľ som pozrela len rizoto na taliansky spôsob, ale v texte sú až 2x uvedené 3 kg ryže ( namiesto 3/4 kg), čo sa mi zdá, že by začínajúcu gazdinku určite odradilo ( no a k tomu množstvu ryže len 250 g mäsa by zase odradilo stravníka) :D
Inak skvelé, keď nebudem vedieť, čo navariť, určite prídem omrknúť a stránku poradím aj mladým gazdinkám.
Dakujeme, za vsetky pozitivne ohlasy a tie kilecka ryze zrejme opravime lebo 3 kg ryze je ozaj dost aj na jaternice :) a budeme velmi radi ked stranku odporucite mladym gazdinkam :) aj moja mlada gazdinka ju pravidelne nasvtevuje :)
Miramare
17.07.08,14:00
no taaak to by bolo velmi dobre, take nieco na motivaciu, lebo ja som fakt dost leniva :)
Heeelenocka
29.08.08,16:11
ja neviem ako sa k tým videoreceptom dostať, a mám takú chuť, tak poradte i nám ,,negramotným" a začiatočníkom
atramka
30.08.08,04:34
nie som negramotná, ale to nefunguje.......
liba2
30.08.08,05:00
ja neviem ako sa k tým videoreceptom dostať, a mám takú chuť, tak poradte i nám ,,negramotným" a začiatočníkom
www.videorecepty.sk (http://www.videorecepty.sk)
Aendy
07.09.08,12:15
Ludzeee, a preco sa nikomu doma nechce navarit a poslat nam z toho videjko, nasa komunita by mala rast, verim ze varit viete tak do toho, a inak ktory recept sa Vam najviac pacil a osvedcil? DAKUJEME ZA OHLASY
Aendy
07.09.08,12:16
www.videorecepty.sk (http://www.videorecepty.sk)
dakujem za link na www.videorecepty.sk momentalne som moc nemal cas sledovat tuto diskusiu. vdaka
Miramare
17.09.08,06:52
Ahojte osobne odporúčam recept Slávky na víne, je to fantastické, sme sa celá rodina išli pobiť o toto jedielko.
ďakujem
abel
11.10.08,10:20
Dnes som sa chcela inšpirovať, tak som hľadala nejaké recepty. Len tak mimochodom, to talianske rizoto sa aj po 3 mesiacoch robí z 3 kg ryže ....
Rozalka
11.10.08,10:40
Dnes som sa chcela inšpirovať, tak som hľadala nejaké recepty. Len tak mimochodom, to talianske rizoto sa aj po 3 mesiacoch robí z 3 kg ryže ....
Elenka, ani si sa nechválila, že si otvorila reštauráciu :D:D:D
abel
11.10.08,11:15
Elenka, ani si sa nechválila, že si otvorila reštauráciu :D:D:D
Obávam sa, že keby som v reštaurácii ponúkla rizoto, kde na 3 kg ryže ide len 250 g mäsa, tak by som ju aj rýchlo zatvorila. Ale nakoniec som dnes pre mojich stravníkov urobila šošovicovú kašu a k tomu cigánsku pečienku. Jasné, že sa zalizli a odišli bez platenia. Ale čo už, keď som si ich tak vychovala :D. Veď pamätáš - kým nemám toľko rokov, koľko kilogramov, tak je to ešte dobré.
mimotemy Dnes som kupovala sliepku na nedeľnú polievku. S predavačkou sme konštatovali, že je to síce len polovička sliepky, ale aká je pekná, žltučká. A obom naraz nám napadlo, či aj o nás po pitve budú hovoriť, aké sme pekné, žltučké... Uff, ešte že nie sme sliepky.:eek:
Melnick
11.10.08,11:18
Obávam sa, že keby som v reštaurácii ponúkla rizoto, kde na 3 kg ryže ide len 250 g mäsa, tak by som ju aj rýchlo zatvorila. Ale nakoniec som dnes pre mojich stravníkov urobila šošovicovú kašu a k tomu cigánsku pečienku. Jasné, že sa zalizli a odišli bez platenia. Ale čo už, keď som si ich tak vychovala :D. Veď pamätáš - kým nemám toľko rokov, koľko kilogramov, tak je to ešte dobré.
mimotemy Dnes som kupovala sliepku na nedeľnú polievku. S predavačkou sme konštatovali, že je to síce len polovička sliepky, ale aká je pekná, žltučká. A obom naraz nám napadlo, či aj o nás po pitve budú hovoriť, aké sme pekné, žltučké... Uff, ešte že nie sme sliepky.:eek:
Elenkáááááááááááá , neviem si predstaviť polievočku z Teba .....:D:D:D:D
Monika Kováčová
11.10.08,11:26
Obávam sa, že keby som v reštaurácii ponúkla rizoto, kde na 3 kg ryže ide len 250 g mäsa, tak by som ju aj rýchlo zatvorila. Ale nakoniec som dnes pre mojich stravníkov urobila šošovicovú kašu a k tomu cigánsku pečienku. Jasné, že sa zalizli a odišli bez platenia. Ale čo už, keď som si ich tak vychovala :D. Veď pamätáš - kým nemám toľko rokov, koľko kilogramov, tak je to ešte dobré.
mimotemy Dnes som kupovala sliepku na nedeľnú polievku. S predavačkou sme konštatovali, že je to síce len polovička sliepky, ale aká je pekná, žltučká. A obom naraz nám napadlo, či aj o nás po pitve budú hovoriť, aké sme pekné, žltučké... Uff, ešte že nie sme sliepky.:eek:

Až sem mi zavoňala tá kaša... nejedla som to cca 100 rokov :).
Nepožičiaš recept?
abel
11.10.08,11:26
Ktovie, či by som chutila podobne ako slepačia alebo ako hovädzia :eek:

Zuzka, recept som si poskladala asi z 10 receptov z internetu (šošovicový prívarok) ale aj tak som si ho prispôsobila podľa seba, zemiaky som tam nedávala a omastila som ju domácou bravčovou masťou, dúfam že p. Bukovský nechodí na Poradu, lebo už by kolaboval...
Monika Kováčová
11.10.08,11:33
Ktovie, či by som chutila podobne ako slepačia alebo ako hovädzia :eek:

Zuzka, recept som si poskladala asi z 10 receptov z internetu (šošovicový prívarok) ale aj tak som si ho prispôsobila podľa seba, zemiaky som tam nedávala a omastila som ju domácou bravčovou masťou, dúfam že p. Bukovský nechodí na Poradu, lebo už by kolaboval...
Elenka ak je to pre mňa tak díky... poskladám aj ja a aj omastím bravčovou masťou.... hmm.... mňam.

inak som Monika. :)
Melnick
11.10.08,11:39
Monika si žena veľa tvárí a mien .:D:D:D
Monika Kováčová
11.10.08,11:40
Monika si žena veľa tvárí a mien .:D:D:D :) Zuzka, Erika, Monika .... :D:D:D:D hlavne, že nie PETER... :D:D
abel
11.10.08,11:54
Ermon, prepáč, v súvislosti s Tvojim nickom sa mi vždy vybaví Zuzka - netuším prečo. Tak som si pomyslela, že asi som si ťa pomýlila s Pepou, že to je Zuzka. Idem pozrieť do nick-ťaháku, a zistím, že Pepa je Erika. Ľudia moji, ten Alzheimer je nepríjemná vec. Sebavedomie pod bodom mrazu a už teraz cítim v špiku kostí, že ma tu niekto okríkne za mrník. Ozaj som už len na polievku... alebo aspoň na magi v kockách. :confused:
Monika Kováčová
11.10.08,11:57
Ermon, prepáč, v súvislosti s Tvojim nickom sa mi vždy vybaví Zuzka - netuším prečo. Tak som si pomyslela, že asi som si ťa pomýlila s Pepou, že to je Zuzka. Idem pozrieť do nick-ťaháku, a zistím, že Pepa je Erika. Ľudia moji, ten Alzheimer je nepríjemná vec. Sebavedomie pod bodom mrazu a už teraz cítim v špiku kostí, že ma tu niekto okríkne za mrník. Ozaj som už len na polievku... alebo aspoň na magi v kockách. :confused:

:D:D:D:D kľudne ma môžeš volať Zuzka...
Melnick
11.10.08,12:09
Elenka, ten Alzheimer by bol super, keby sa neulieval a žehlil a pral a upatoval....... ale on potvora nič :eek::eek::eek: Ešte aj mne zabráni ,aby som si spomenula čo som chcela urobiť .:o:o:o:o
abel
11.10.08,12:35
Tak aby som nebola celkom mimo témy, našla som jeden videorecept na Alzheimera na divoko :D môžete si ho pripraviť aj na smotane, ak nezabudnete

http://www.youtube.com/watch?v=kr609-qy8Z8&feature=related
Melnick
11.10.08,12:47
:D:D:D:D kľudne ma môžeš volať Zuzka...

Aj mňa môžeš volať Zuzka- páči sa mi to . :D:D:D
Zita5
11.10.08,13:20
Babenky , čo provokujete v tom Vašom krásnom mladom veku s tým Alzheimerom ? .......:D Tééda .......radšej nad iným rozmýšľajte :):---
Melnick
11.10.08,13:30
Babenky , čo provokujete v tom Vašom krásnom mladom veku s tým Alzheimerom ? .......:D Tééda .......radšej nad iným rozmýšľajte :):---
A nad čím Zituš ,nad čím,:) žeby sme začali odstraňovaním sekery ?:D:D:D:D
Rozalka
11.10.08,14:57
Babenky , čo provokujete v tom Vašom krásnom mladom veku s tým Alzheimerom ? .......:D Tééda .......radšej nad iným rozmýšľajte :):---
Zitka, to myslíš toho pána z Nemecka, čo mi kadečo po byte schováva? :D:D
Melnick
11.10.08,15:18
Presne toho spolunocľažníka mala Zitka na mysli.
No nebudem klamať, ak poviem , že v schovávaní je jednotka :D:D:D
Zita5
11.10.08,15:28
Presne toho spolunocľažníka mala Zitka na mysli.
No nebudem klamať, ak poviem , že v schovávaní je jednotka :D:D:D

Veru ochranný pracovný prostriedok- spolunocľažník :---:---:---:---:---:--- doplním ..stále myslím tú sekeru .
tixi
23.08.09,12:37
JarkaL
05.12.09,13:24
Skúšala som dnes sa dostať na videorecepty.sk a ono ma to stále hodí na http://varecha.pravda.sk/videorecepty/. Prečo?
ludmilla
25.01.10,19:48