charmelka
14.07.08,18:03
Mili poradaci,

hladam odpoved na to, aky druh syra mate vyskusany na pouzivanie na spizy napr. na tradicne maso na ihle na grilovanie teraz v lete, alebo aj na pecenie v rure. Myslim tym tradicnu zivansku - teda napichnute na ihlu - maso, klobaska, cibula, paprika, paradajky a my mame radi aj syr - lenze uz davno sme nenasli taky druh, ktory sa pri grilovani resp. peceni neroztecie, ale na druhej strane z neho nezostane taka " gumova" zuvacka.

Privitam Vase osobne dobre skusenosti a odporucania!

Pekny den:)
JaDo
14.07.08,16:48
Ja si myslím, že ten syr, ktorý má najmenšie % tuku sa najmenej rozteká.
Uprednostňujem 30% Eidam pred 45%.
Tvrdé syry vyrobené z tuku vôbec nekupujem i keď sú lacnejšie. Sú to vlastne náhražky.
Kupujem len tie tvrdé syry, ktoré sú vyrobené z mlieka.
rizko
20.07.08,16:34
Vyprážný syr sa nebude roztekať, ak ho zabalíš do trojobalu, necháš ho trochu uschnúť a ešte raz do vajíčka a strúhanky.
Aluš
04.08.08,20:12
Ja presne ako "rizko" 2x obalím syr a dám ho do mrazáku zamrazit.
Vyprážam ho zamrznutý a určite sa neroztečie. Takto si pripravím hned niekolko porcií syra do mrazáku takže rýchla večera u nás potom pozostáva len výber z mrazáka a vypraženie.
KEJKA
04.08.08,20:29
hm, ale otázka smerovala na vyriešenie špízov......
tiež by ma to zaujímalo.
Aluš
05.08.08,08:19
Najlepšie je asi do špízov nedávať vôbec syr. Ja som tiež skúšala kombináciu so syrom a roztekal sa mi.
Skús k nim podávať nejaký zeleninový šalát so syrom.

Ale fakt aj mňa by zaujímalo či niekto objavil neroztekajúci syr
ktorý sa dá použiť na grilovanie.
olybaba
05.08.08,09:31
pozdravujem,
- casto robim spiz : kuracie prsia+brokolica+tvrdy syr, obalim v trojobale 2x, alebo v hustejsom cesticku, na oleji pomalicky opekam z kazdej strany aby sa maso prepieklo, ani nepamatam, ci mi syr niekedy vytiekol ???
- k tomu zemiaky a zeleninovy salat, popripade tatarka - pre mojho syna jednoznacne MŇAM !!!
Julda SR
06.08.08,19:05
Podľa mňa taky syr nenajdeš, ktorý sa ti neroztečie nad grilovacím uhlim. Ja by som ti poradil ai tak, že všetko ostatné urob tak ako robiš a syr daj až na koniec alebo narež ho naplatky a nech si každy zoberie podľa chuti.
adalbertus
03.09.08,19:25
Celý problém je v obsahu tuku.Čím viac tuku,tým skor sa roztečie.Treba nájst niečo v strede,pretože málotučný je dost nedobrý.Aspon pre mna!Dostat syr špeciálne určený na vysmážanie ,netreba ho ani obalovat a on sa pekne do zlatista osmaží,pričom si zachová skoro povodný tvar(Zvolen).
adalbertus
03.09.08,19:47
Teraz spekulácia!Doba tepelnej úpravy masa a syra je dost rozdielna.Vydrží to akýkolvek syr?Možno by som špíz ku koncu dohotovenia posypal strúhaným syrom.Alebo v prípade úpravy v kuchyni na panvici celé zabalil do trojobalu.
Zita5
03.09.08,19:50
Určite sa neroztečie tvrdý syr na vyprážanie- Tehla " KRAVIČKA" Liptov.
adalbertus
03.09.08,19:52
olybaba,prepáč,teraz som si všimol,že tu je Tvoja skúsenost a funguje to!
adalbertus
03.09.08,19:53
pozdravujem,
- casto robim spiz : kuracie prsia+brokolica+tvrdy syr, obalim v trojobale 2x, alebo v hustejsom cesticku, na oleji pomalicky opekam z kazdej strany aby sa maso prepieklo, ani nepamatam, ci mi syr niekedy vytiekol ???
- k tomu zemiaky a zeleninovy salat, popripade tatarka - pre mojho syna jednoznacne MŇAM !!!

Prepáč,teraz som si všimol Tvoju skúsenost,nechcel som plagiát.
adalbertus
03.09.08,19:55
olybaba,prepáč,teraz som si všimol,že tu je Tvoja skúsenost a funguje to!

Toto sa nejakú chvílu nechcelo načítat.
ondrejvla
03.09.08,20:11
Na gril odporúčam čerstvý ovčí syr, potriem ho zmäsou olivového oleja, grilovacieho korenia a bazalky, napichnem na ihlu a dám grilovať na grilovaciu tácku spolu so zeleninou. Pred grilovaním ho nechám aspoň 1 hodinu marinovať.
Manual
03.09.08,20:27
My robíme taký tradičný špíz bez syra v tomto zložení:
marinované kuracie prsia = plátky, hrubý plátok cibule, plátok slaninky a takto sa to navrství na celý špíz aj 20 - 30 cm. Parádne mňam :)
Vyskúšajte.
ondrejvla
03.09.08,20:31
My robíme taký tradičný špíz bez syra v tomto zložení:
marinované kuracie prsia = plátky, hrubý plátok cibule, plátok slaninky a takto sa to navrství na celý špíz aj 20 - 30 cm. Parádne mňam :)
Vyskúšajte.

Janko - ja som hladná a tu takéto chute! Keby som nešla ráno na krv, hneď idem upratovať chladničku. fňuk...
Reprografia
05.09.08,10:21
Ja používam na vyprážanie syr KARIČKA - tiež sa nerozteká