Bionda
20.04.05,16:02
Nakoľko som už všelikde videla recepty na tento naozaj vynikajúci, rýchly a nepečený koláčik, poskytujem recept:

Mascarpone na 100g/1 žĺtko, ja odporúčam robiť krém z 500g (v Metre kúpite),
pokračovať budem už v množstve na 500g; 2 bal. vanikový cukor (všetko metličkami vyšlahať a krém je hotový (viac nedávajte ani cukru-sladké to bude z piškót)
V pohári si uvarte kávu silnú, čiernu + Amaretto (mandľový likér ja používam 18%- je dostať aj silnejší aj slabší nedávajte náhrady!!). Pomer kávy a amaretta 1:1 (doporučujem na množstvo krému cca 250ml (spolu tekutiny) nemusíte úplne presne, len zas toho alkoholu nedajte veľa, aby ste po ňom mohli šoférovať)
V miske obdĺžniková najvhodnejšia, poukladáte podlhovasté piškóty vedľa seba, aby vyplnili priestor, popolievate ale statočne všetky tou tekutinou, na to potom navrstvíte krém, aby ich prekryl, a vrstvy opakujeme (dopor. aspoň 2x) vrch je krém a posypeme ho kakaovým práškom (nie Grankom a pod).
Prajem naozaj dobrú chuť.
pyton
20.04.05,14:13
Super Bionda, urobím to podľa teba. Ja mám povystrihovaných tiež plno receptov na tiramisu, každý iný, tento, keď máš odskúšaný, tak vyskúšam aj ja. Amaretto som si kúpila v Hainburgu, je skvelé aj samotné :D .
Naposledy som robila mandarinkové tiramisu podľa čas. "Nejlepší recepty", tiež bolo veľmi dobré, ale kalorickééééé.
Bionda
20.04.05,17:29
Super Bionda, urobím to podľa teba. Ja mám povystrihovaných tiež plno receptov na tiramisu, každý iný, tento, keď máš odskúšaný, tak vyskúšam aj ja. Amaretto som si kúpila v Hainburgu, je skvelé aj samotné :D .
Naposledy som robila mandarinkové tiramisu podľa čas. "Nejlepší recepty", tiež bolo veľmi dobré, ale kalorickééééé.Recetov je naozaj celá kopa a musím uznať, že národ slovenskí je naozaj vynaliezaví a ponahrádza všeličo.
Tento recept mám originál z Talianska a musím povedať, že som bola pochválená aj talianmi.
Na margo toho mandarinkového, aj ja občas vymýšľam a dcére, ktorá až teraz keď je väčšia zje aj takéto som robievala z čerstvých jahôd (časť som popučila, aby vznikla šťava a čosi na poliatie piškót a ostatné zostala pôvodné (myslím čo sa týka krému)
Inak teraz som prišla z kuchyne a ako som napísala príspevok, v chladničke mi "udrelo do oka" mascarpone a už som aj pracovala.Teraz sa pekne chladí a tie všetky chute sa spájajú. Naši už cheli vyžierať, ale vyhnala som ich , sú ako kobylky.
pyton
20.04.05,17:32
Mhm, ja už som tiež obzerala, čo mám a čo mi chýba ... a kávu používaš nescu alebo normálnu?
Bionda
20.04.05,17:50
Ja mám doma automat. a aj zomelie kávu a urobí veľkosť ako nastavím(ale kupujem len jeden typ, lebo väčšina je kyslá , brr) a ja len vyhadzujem sós.
Ale keď u nás doma zlyhá dopĺňanie zásob, používam len Jakobs zelený(čo má svetlé granule).
Ak by si robila z mletej (na spôsob turka ) musíš to precediť (aby neprešiel ten spodok), na margo krému som si všimla, že som najmä pre začínajúcich zabudla napísať, že ako prvé sa vyšlahá žĺtka s vanilk. cukrom a potom sa pridá mascarpone.
ajacik
27.04.05,19:46
Mnam, mnam. Je vynikajúce. Podľa mňa by tam stačil možno aj iba jeden vanilkový cukor. Je to naozaj dosť sladké.
bepo
27.04.05,19:55
Podľa mňa by to stačilo aj kúpiť v Tescu :D
S21
28.04.05,05:11
a nebojíte sa tých surových žltok? ja zo strachu nikdy nič také neskúšam
ZuzanaA
28.04.05,06:35
Podľa mňa by to stačilo aj kúpiť v Tescu :D
Bepo, typický muž :D :D :D :D
ajacik
28.04.05,08:25
a nebojíte sa tých surových žltok? ja zo strachu nikdy nič také neskúšam
po vlanajšej skúsenosti so salmonelozou surové vajíčka v žiadnom prípade. A ako to urobiť napr. aj v tomto prípade?? Nad parou si vymiešaš do peny žltka s cukrom a je to. Miešaš cca 5 min. Zabiješ zlé "moci". Neboj sa, ostatne ti z toho pekná pena. Najprv som myslela, že z toho bude praženica. Ale neostala. Dokonca sa tak dajú upraviť aj vajíčka do domácej majonézy. a pekne sa vyšlahajú.
Ale som rada, že má niekto taký názor ako ja. Lebo ked sa niekde ohradím, že surové vajíčka nejem, tak som vraj strašne fajnová. Ale to oni budú potom fajnoví, ked sa po....
valeriam
28.04.05,08:32
Asi to tu všetci viete, ale ja nie- čo je to mascarpone?:o
pyton
28.04.05,08:35
To je originálny italiano syr podobný Lučine alebo Žerve. A radšej nepozeraj na obsah tuku, lebo ťa naňho prejde chuť.:D
valeriam
28.04.05,08:40
To je originálny italiano syr podobný Lučine alebo Žerve. A radšej nepozeraj na obsah tuku, lebo ťa naňho prejde chuť.:DAj sa mi marilo, že syr, len potom som to nevedela spojiť s tým zákuskom...
A čo sa týka tých kalórií, čím viac, tým lepšie:D ja môžem zjesť aj vola
ajacik
28.04.05,08:45
82% tuku.
ale podľa mňa to chutí ako také nevýrazné pomazánkové maslo. A malo by sa to dať spraviť naslano aj na sladko. preto je to také asi.
ZuzanaA
28.04.05,08:51
A aj keď sa to vraj veľmi neodporúča,mascarpone možme nahradiť buď nízkotučným tvarohom alebo Lučinou.....
Bionda
28.04.05,09:12
Ale upozorňujem s Mascarpone je to /ako povie môj manžel/ ako krém na polárkovú zmrzlinu.
A ešte , ak sa to robí s Lučinou doporučeujem 1 pridať cca 50ml šľahačk. smotany so stužovačom, aby to bolo konzistentne OK
pyton
09.09.05,12:39
Banánové tiramisu
(http://www.lady.sk/index.php?kategoria=8)


(http://www.lady.sk/send.php?id=3016) Počet porcií: pre 8 osôb
Čas prípravy: 30 minút

400 g nízkotučného tvarohu
350 g syra mascarpone
3 PL hnedého rumu
80 g cukru
8 PL kávy espreso

2 PL Kahlua (al. iný likér)
150 g piškót
4 nakrájané banány
2 PL kakaového prášku


1) Zmiešajte tvaroh, mascarpone, rum a polovicu cukru. Zvyšok cukru pridajte do horúceho espresa. Potom pridajte likér a nechajte vychladnúť.

2) Namočte piškóty do zmesi kávy s likérom. Do hlbokého plechu na pečenie uložte vrstvu piškót a naneste vrstvu krému. Na ňu rozložte nakrájané banány. Postup zopakujte, vrchnú vrstvu krému posypte kakaovým práškom. Uložte do chladničky na niekoľko hodín, najlepšie na noc.

1 porcia obsahuje
480 kalórií
20 g bielkovín
20 g tuku
55 g sacharidov



Natrafila som na recept na banánové :eek: tiramisu, tak ho sem pridávam. Určite sa dá trochu aj obmeniť.
ajacik
13.09.05,18:06
Robila som aj pravé talianske Tiramisu, ale teraz robím iné a mám pocit, že je 10x lepšie. Pridávam recept

2 čisté pomazánkové maslá
2 šľahačky na šlahanie (vyšlahať)
200 g pr. cukru

nescafé, amaretto, piškoty......podľa potreby (ja dávam do 4 dcl kávy 6 pol.lyžic amaretta).

vyjde to na veľký plech. 3-4 vrstvy.

Práve ho idem krájať a môj drahý si ho nevie vynachváliť. Už máme iba zbytok :mee:
bef
13.09.05,21:59
Aj ja som našla jeden recept na Tiramisu tak vyskúšajte.

Citrónové TIRAMISU

Suroviny:150 g podlhovastých piškót 50 ml vody 50 g cukru šťavu z jedného citróna 80 ml citrónového likéru tri lyžičky rozpustnej kávy
Krém: 250 g syra mascarpone 300 g nízkotučného tvarohu 150 g práškového cukru 200 ml pochúťkovej smotany dva žĺtky dva balíčky vanilínového cukru

Vodu varíme s cukrom, kým sa čiastočne neodparí. Pridáme citrónovú šťavu, citrónový likér, instantnú kávu a premiešame. Dáme vychladnúť. Podlhovastú formu vystelieme fóliou a postupne ju plníme striedavo krémom a piškótami namočenými v pripravenej kávovej zmesi. Naplnenú formu odložíme do chladničky na osem až desať hodín. Pred podávaním ozdobíme nastrúhanou citrónovou kôrou a nastrúhanou čokoládou.

Krém: Syr mascarpone zmiešame s tvarohom a pochúťkovou smotanou. Žĺtky vymiešame s práškovým a vanilínový cukrom. Nakoniec spolu premiešame
aninocka
04.05.10,07:51
ja so robila tiramisu podla tohto receptu
http://www.akosatorobi.sk/video/1288/tiramisu-torta
58vlasta
06.05.10,18:24
Ja mám recept z nejakého časopisu: Rýchle Tiramisu. Potrebovala som nejaké rýchle maškrty, prebŕľala som recepty a kedže nejaké ingrediencie som mala, len nie žiadny likér. Tak som použila fernet a prispôsobila som recept tomu, čo som mala doma.
Recept môj prispôsobený na 4 porcie, robila som pred týždňom:
,,Tiramisu - co dům dal" alebo skôr ,,Šľahačková maškrta?"
40 ks okrúhle piškóty
250 g nízkotučný tvaroh
šľahačka z 200 g téglika
50 g prášk. cukor
50 ml dobrej kávy
mandľový likér / ja som použila fernet/
kakao na posypanie
Vyšľahala som tvaroh s cukrom, zľahka vmiešala vyšľahanú šľahačku. Do štyroch sklenených mištičiek som dala po 5 piškót namočených v káve, časť / asi kopcovitá lyžica/ krému, 5 piškót namočených v likéri, znovu krém. Vrch som posypala kakaom cez sitko, na to mrazené jahody po 3 ks a ozdobila som mätovým lístkom. Reakcia:,,mňam... príprava cca 10 minút...
osky
16.09.10,07:46
Tiramisu podla mna

nedavno som robila take netradicne.vyuzila sonm vsetky suroviny co som nasla v chladnicke-a vzniklo nadherne tiramisu a chutneeeeee.mnam.


1 vanilkova danone aktivia
250g 20 percentneho tvarohu
500g mascarpone
2 vajcia
praskovy cukor/dala som od oka ale dost-asi za jednu 250 ml salku/
cierna filtrovana kava
rum
dlhe piskoty
cokoladova poleva/vyniesat kakao scukrom a troskou mlieka na hustu ale trochu tekutu masu/

vajcia vymixovat do penista s cukrom.
postupne zaslahat,aktiviu,tvaroh ,polovicu mascarpone a dalsiu polovicu mascarpone.
hranatu misku vylozime po dne i bokoch piskotami namocenymi v kave.
natriet vrstvu kremu,na to poukladat piskoty namocene v rume.znova krem,piskoty v rume a znova krem.uhladit a napokon este vrch na husto vylozit piskotami-tieto uz v nicom nemacame.
misku uzavrieme a dame na 2 dni do chladnicky stuhnut.
potom prilozime na vrch tanier a vyklopime nan tiramisovu pochutku.polejeme cokoladovou polevou a nechame este trosku v chladnicke,kym poleva trochu nestuhne.krajame a servirujeme.

podotykam,ze tie namocene piskoty sa namacaju len z vrchu ,neponaraju sa cele,lebo sa rozmocia a bude z toho len kasa!!!!!
erzet
16.09.10,08:23
Podľa mňa by to stačilo aj kúpiť v Tescu :D
aj Kaufíku majú
linko1
16.09.10,10:20
Nakoľko som už všelikde videla recepty na tento naozaj vynikajúci, rýchly a nepečený koláčik, poskytujem recept:

Mascarpone na 100g/1 žĺtko, ja odporúčam robiť krém z 500g (v Metre kúpite),
pokračovať budem už v množstve na 500g; 2 bal. vanikový cukor (všetko metličkami vyšlahať a krém je hotový (viac nedávajte ani cukru-sladké to bude z piškót)
V pohári si uvarte kávu silnú, čiernu + Amaretto (mandľový likér ja používam 18%- je dostať aj silnejší aj slabší nedávajte náhrady!!). Pomer kávy a amaretta 1:1 (doporučujem na množstvo krému cca 250ml (spolu tekutiny) nemusíte úplne presne, len zas toho alkoholu nedajte veľa, aby ste po ňom mohli šoférovať)
V miske obdĺžniková najvhodnejšia, poukladáte podlhovasté piškóty vedľa seba, aby vyplnili priestor, popolievate ale statočne všetky tou tekutinou, na to potom navrstvíte krém, aby ich prekryl, a vrstvy opakujeme (dopor. aspoň 2x) vrch je krém a posypeme ho kakaovým práškom (nie Grankom a pod).
Prajem naozaj dobrú chuť.


ja už dávno robím podľa tohto receptu a môžem povedať, že lepší som nenašla, je naozaj vynikájúci, len tie ingrediencie ničím nenahrádzať, potom to už nie je ono
truch
08.11.10,16:36
Akurát som Janke II písala recept, ako tiramisu robím už roky.
Vyšľahám 3 bielka, 3 žltky s 3PL kryš. cukru, pomaly zmiešam smotanovú nátierku Monika s bielkami, s vyšľahaným žltkom a vmiešam vyšľahanú šľahačku so stužovačom. Dlhé piškóty máčam v zmesi neska+amaretto, ukladám na plech, na ne krém,piškóty a opäť krém. Posypem strúhanou horkou čokoládou. Je to rýchle a výborné.
jozka56
08.11.10,21:00
pomazánkové maslo Monika???? to sa dá hocikde kúpiť???? ešte som o ňom nepočula a vlastne som si ho ani nikde nevidela...poprosím info:)
truch
08.11.10,21:19
Jožka,Moniku majú skoro všade, žltý obal, vyzerá ako bánovecká nátierka, aj tá sa dá použiť, smotanová bez príchute:)
truch
08.11.10,21:22
som to blbo napísala, je to nátierka, nie maslo, už som to opravila:)
jozka56
08.11.10,21:25
tak sa skúsim pozrieť na Moniku, nakúpim, čo treba, a tiramisu bude na svete:)
alabut
22.11.10,19:03
Tak ako? Idu do praveho tiramisu aj vyslahane bielka?
osky
22.11.10,20:02
Tak ako? Idu do praveho tiramisu aj vyslahane bielka?


ani nahodou!!!!!
len zltka,mascarpone,amaretto a cukor!