Bionda
20.04.05,20:06
Určite ich pečiete aj niektoré z vás doma, ja ich robím podľa starej mamy, ale rada sa dozviem aj vaše recepty alebo sa podelím o svoj ak máte záujem. Uviedla som oba typy, lebo cesto je jeden typ.
Zuzka
20.04.05,19:03
Bionda a kde nájdem tie "oba typy, lebo cesto je jedn typ" Kde mám hľadať tie recepty? :eek:
petra:-)
20.04.05,19:21
Bionda a kde nájdem tie "oba typy, lebo cesto je jedn typ" Kde mám hľadať tie recepty? :eek:

Zuzka, Bionda píše, že sa "podelí", t.j. najprv musíme dať nejaké recepty my a potom možno dá svoje. :D
:)
Zuzka
20.04.05,19:23
Petra:-) ale ona píše, že "uviedla oba typy, lebo cesto je jeden typ", tak já teda neviem, asi si sedím na kábliku? :D :D :D
ajacik
20.04.05,19:29
chybička se vloudila :). zabudla asi pridať prílohy. Ja som raz robila anketu (teda som ju robila viackrát) a tiež som zabudla zaškrtnúť "pridať anketu". takže tak :-)
Ale recept na kapustníky by sa zišiel. takže budeme čakať :)
petra:-)
20.04.05,19:38
Zuzka, tým oba typy asi myslí, že do názvu témy dala Moravské koláče aj kapustníky, lebo cesto je rovnaké. :rolleyes:
A kedže ja chcem vedieť tie Biondine recepty dám jeden môj.
Tvarohové koláčiky
8 dkg masla, 5 dkg pr.cukru, 1 žĺtko, 1 pol.lyžica kyslej smotany, troška citrónovej kôry, 40 dkg polohr.múky a troška soli, Kvások: 1/4 l mlieka, 3 dkg droždia a 1 lyžička pr.cukru
Kvások necháme vykysnúť. Maslo, cukor, žĺtko, smotanu a citr.kôru dobre vymiešame. V múke rozmiešame soľ a preosejeme. (ja dám múku nahriať na 50 sekúnd na najnižšiu teplotu do mikrovlnky, cesto mi potom lepšie kysne). K vymiešanému maslu prilejem kváso a jemne premiešam. Potom pridám múku a dobre vypracujem cesto, aby sa odliepalo od misky. Dám do misy rýchlokysky vykysnúť. Potom na pomúčenej doske jemne vyvaľkám na 1 cm hrúbku a okrúhlou formičkou vykrajujem koláčiky. Každý v prostriedu ľahko vtlačím a nechám na doske ešte chvíľu kysnúť. Vykysnuté koláčiky potriem po kraji žĺtkom, do prostriedku vložím tvarohovú plnku a navrch úsok dobrého tuhého lekváru. Takto pripravené koláče posypem posýpou, pouladám na pomastený plech ďalej od seba a pečiem do ružova.
Plnka: 1/4 kg tvarohu, 1 žĺtok, 5 dkg pr.cukru
Posýpka: 3 dkg polohrubej múky, 2 dkg masla, 2 dkg pr.cukru
Zuzka
20.04.05,19:39
Peti, vďaka :D
petra:-)
20.04.05,19:49
Ale recept na kapustníky by sa zišiel. takže budeme čakať :)

Jeden mám.

Kvások:1/4 l mlieka, 3 dkg droždia, 1 lyžica práškového cukru,20 dkg polohrubej múky
Cesto: 30 dkg polohrubej múky, 1 žĺtok, 1 lyžica kyslej smotany, 8 dkg masla, 8 dkg pr.cukru, troška soli.
Vlažné mlieko rozmiešame s droždím, cukrom, a múkou, vypracujeme kvások a necháme vykysnúť. Potom pridáme žĺtok, smotanu, rozpustené vlažné maslo cukor, soľ a nahriatu múku a dobre zamiesime. Dáme vykysnúť. Potom cesto na pomúčenej doske jemne rozvaľkáme na 1 cm a vykrajujeme okrúhle koláčiky, každý v prostridku vtlačíme a necháme podkysnúť. Potom okraje potrieme rozšľahaným vajcom, do prostriedku vložíme plnku a navrh plnky môžme dať niekoľko hrozienok. Poukladáme na pomastený plech a pečieme doružova. Upečené posypeme práškovým cukrom.
Kapustová plnka: 1/2 kg hlávkovej kapusty, troška soli, 4 dkg masla, 5 dkg pr.cukru, troška mletej škorice, hrozienka.
Očistenú kapustu najemno pokrájame. Na panvicu dáme maslo a pridáme kapustu, trošku posolíme a udusíme do mäkka. Potom pridáme práškový cukor, škoricu a ešte chvíľku pražíme. Necháme vychladnúť, a až potom kladieme na koláčiky.
Zuzka
20.04.05,19:55
Keď som tu tak nakúkala tak ponákam recept na kapustovú štrúdľu.

Stačí kúpiť štrúdľové cesto, posypať strúhankou, pridať na jemno postrúhanú kapustu, posypať kryšt. cukrom, pokvapkať olejom a ja pridávam trošku čierneho mletého korenia. Stočiť, trošku vrch potrieť olejom a dať upiecť. Vychladnutú štrúdľu pokrájať a posypať prášk. cukrom.

:)
ondrejvla
20.04.05,20:25
Bionda, ty si dala návrh a ostatní pridali recepty. Tiež pekné !

Ak budete mať chuť, ja pridám z kyslej kapusty, tak ako ich musí mať moja rodina na štedrý deň na obed. A ku kapustnici robievam namiesto chlebíka zemiakové buchty. Chcete?
Zuzka
20.04.05,20:34
Vlasti, sem s ním :)
ondrejvla
20.04.05,21:10
Ja to vzdávam! Kým som napísala podrobne obidva recepty, tak som vypadla z Porady! A mne sa už dnes nechce, zajtra cez deň si to napíšem do dokumentov, a poobede odošlem.

Vlasta
Zuzka
20.04.05,21:13
Dobre, vďaka za ochotu :)
Bionda
21.04.05,07:04
Dámy máte pravdu"chybička se vloudí" a zabudla som prispieť receptom , včil sa ospravedlňujem a večer to napravím a uvidíte, že s výsledkom budete spokojné (aspoň dúfam), nakoľko mám už recept obohatený starými fígľami.
Práci zdar.
Zuzka
21.04.05,10:03
Už som si myslela, že neviem čítať, lebo Petra :-) ma presviedčala, že je všetko OK. :D Chybička sa Ti odpúšťa a večer to sem prilep aj s fígľami. :D
Práci zdar a robote pokoj:! :p
ondrejvla
21.04.05,16:58
No tu je ten recept, čo som včera nestihla, dúfam, že sa mi podarí. Dúfam, že budete spokojné.

Vlasta
ondrejvla
21.04.05,16:59
Hurá! Podarilo sa!
Zuzka
21.04.05,17:06
No vďaka, je to zujímavé, už som si to uložila a raz to vyskúšam. Moja mama robievala taký slaný posúch so zemiakovou plnkou s kôprom. Urobila kysnuté cesto, rozvaľkala ho na plech a navrch dala túto zemiakovú plnku a dala upiecť.
ondrejvla
21.04.05,17:14
Zuzka, kľudne to môžeš urobiť aj tak, u nás si každý radšej uchytí buchtu a nemusí krájať. My by sme bez toho nemali Vianoce. Ale urobím ich občas, keď poslúchajú aj mimo vianočnej "sezóny."

Vlasta
Zuzka
21.04.05,17:28
Vlasti, ešte by ma zaujímalo, akú kapustnicu k tomu robíš?
Bionda
21.04.05,20:05
dNES nám "funguje" internet úžas, sme v zóne, kde nemôže byť čokoľvek, ale dosť už:
Moravské koláče a kapustníky

Na cesto potrebujeme:

Droždie 1 kocka (ja používam instantné a vykysne vždy Dr.otker)

4-5 dl mlieko vlažné

2 vajcia, 1/2 kavovej lyžičky soli

8PL oleja

2PL (polievková lyžiaca) cukor

500g múky polohrubej

Vymiesite cesto , musí byť redšie t.j. polepené celé prsty, nakoniec pomúčime a necháme vykysnúť.



Vykrajujem pohárom , do stredu urobiť jamku prstom a potrieme vajcom, potom si spravíme tvarohovú plnku ( tvaroh z hrozienkami žĺtkom 2PL prášok cukor, 1vanilk. Cukor- nikdy si to dopredu nemiešajte lebo tvaroh sa počúra a bude taký riedky!!), do jamky dáte tvaroh plnku a na vrch hustý slivkový lekvár (najlepší je v tom umelom tégliku)- na špičku noža (taký malý kúsok) posypeme posýpkou ( 2PL hladká múka, 30g. masla roztopeného, 1PL prášok.cukor), necháme vykysnúť.

Pečieme vo vyhriatej rúre a po vybratí z rúry potrieť ešte horúce roztopeným maslom!!!!

Kapustová plnka (postrúhanú kapustu+tuk + cukor+troška soli+škoricový cukor) bez vody pražíme cca 10min.

Kapustníky , robíme batôžky otočíme opačnou stranou na plech a (hánkami prstov) roztlačíme na placky , potrieme olejom a popicháme vidlilčkou, necháme vykysnúť a po upečení a vybratí, zase potrieme ešte horúce olejom!!!

To potretie je veľmi dôležité aby aj na druhý deň boli mäkkučké.



A nakoľko mi to trvalo tak dlho tak pridávam aj recept na šišky plnené (môže byť alternatíva bez náplne a vtedy ich neprekápame, ale rovno vykrojujeme).

1kocka droždia, 2 vajcia, mlieko cca 4-5 dl, 500g hladká múka špeciál, 2PL rumu, 2PL oleja, 1 ½ PL kryštál cukor

Tiež vymiesime cesto ale nie také ako na moravské trochu hustejšie (ak sa dodrží pomer je to presne ako má byť)

Vykysnuté rozvaľkáme ale len časť na tenšie, naznačíme formičkou 1 rad nad to trochu s prekrývaním druhý.

Na spodný rad dáme kopček lekváru marhuľového, vrchný rad preklopíme na ten lekvárový a vykrajujeme šišky.

Pokračujeme a vždy si pripravíme (rozvaľkaním ) akurát toľko na tie dva rady .

Po vykrojení všetkých šišiek, ich zakryjeme obrúskom(aby neprechladli – ale naozaj) a necháme kysnúť cca pol hod.

Do kastróla dáme olej a vysmážame. Na obracanie používajte takú ihlu ako napr. na špíz nie vidličku! Malý oheň!

Kladieme ich tak aby boli naspodku vrchy, zakryť, a po otočení už nezakrývať ale odokryté dosmažiť.

Dajte mi určite vedieť ako to dopadlo!!
gabri
21.04.05,20:18
Aj ja trošku pridám-tie zemiakové robím aj ja, k fazuľovej polievke, ale ich robím ako osie hniezda, upečú sa a sú take fajné chrumkavé.
tonkat
22.04.05,07:20
vyzerá to super, ale neviem čo je:1 ½
Bionda
22.04.05,08:44
pozerala som sa na to a asi ako som to včera kopírovala tak sa to zle prenieslo, lebo som mala večer problém s internetom, podľa toho ako na to pozerám to bude 1/4 káv. lyžičky soli, v ceste na moravs. koláče som to už opravila a ten druhý franc som si nevšimla.
Jara
07.07.05,09:08
Prešla som celú tému a tiež som hľadala na inej internetovej stránke a tiež českej ale som nenašla, tak mam prosbu:

Môj syn jedol nejaké kapustníky vzpražané, vraj v Humennom, nie pečené v rúre ako buchty. Teraz ich chce a ja neviem či je to dtto šišky alebo je to niečo iné.

Nemáte niekto recept?
maja
07.07.05,09:54
Tak ak to bolo v Humennom, tak tam robia pirohy plnené kapustou a sú vyprážané. Plnené tvarohom sa pečú v oleji, alebo na suchom plechu. Tie na plechu sa potom namočia vo vriacej vode ( ako bobaľky na Vianoce), po vybratí sa polejú popraženou cibuľkou na masle.
Ale recept Vám napíšem až zajtra, aby som ho nepoplietla.Je jednodychý ale predsa.....
Jedla som to len tam na "rusnakoch" a je to fakt výborné,aspoň u nás to každému veľmi chutí.
Jara
07.07.05,11:09
Majka, tak si počkám do zajtra, pretože tomu rozumieš. To je fakt, že on hovoril o nejakom veľkom vypražanom pirohu po 10,- Sk. No ale slintal náramne. Tak sa teším, že si sa ozvala a nezabudni prosím... Veď to moje 19 ročné dieťa je ako malý ťuťo...
elli
07.07.05,18:01
Zuzka - MNAM!
Jara
08.07.05,08:55
Majka, tak čo ty si zabudla na tie pirohové vyprážané kapustníky? Škoda, myslela som, že zajtra mu ich urobím...
maja
08.07.05,09:01
Ospravedlňujem sa, ale máš pravdu, zabudla som. Budem sa snažiť v pondelok.
maja
12.07.05,08:09
Tak odkonzultovala som ten recept ešte raz so svokrou a tu je:
1 kg polohrubej múky
1 čajovú lyžičku soli
1/2 čajovej lyžičky sódy bicarbony
3 dcl kyslého mlieka (acidofilné)
Urobíte tuhšie cesto (trochu tuhšie ako na kysnuté koláče), rozvaľkáte na hrúbku asi 1/2 cm. Narežete na štvorčeky asi 4x4cm a naplníte plnkou. Pirohy vyprážate v oleji, alebo ich poukladáte na suchý plech a upečiete v mierne vyhriatej rúre. Pečené v rúre sa upravujú tak, ako som to napísala v predchádzajúcom príspevku.
Plnka č.1
Tvaroh zmiešate s o žĺtkom a osolíte. Môžte pridať aj uvarený zemiak, ak máte málo tvarohu.Táto plnka sa hodí na pečenie, aj na vyprážanie.
Plnka č.2
Kyslú kapustu popražíte na oleji s cibuľkou, pridáte trochu čierneho korenia. Táto plnka sa hodí len na vyprážané pirohy.
Jara
12.07.05,08:14
Majka, ďakujem za recept, takže oskúšam urobiť aj tvarohové aj kapustové. Uvidíme čo na to ten drobček 19- ročný... Vďaka, pekný deň.