bezradná
02.08.08,22:47
Dnes som mala "pečiaci" deň. Najprv sme zbaštili celý plech http://www.porada.sk/t84901-hanacky-troc.html a keďže na zajtra potrebujem trošku efektnejší zákusok, tak som vyskúšala tento recept:

Cesto: 3 vajcia, 250g cukru, 2dl oleja, 2dl mlieka, 250g polohrubej múky,1 kypriaci prášok do pečiva, 2 polievkové lyžice kakaa.
Vajcia vyšľaháme s cukrom a olejom, pridáme mlieko, múku premiešanú s práškom do pečiva, vylejeme na plech a pri 200oC upečieme.

Krém: 500g tvarohu, 125g masla, 1 Zlatý klas, 10 dkg cukru, 2 ks vanilkového cukru, 3 dl mlieka. V mlieku rozpustíme cukor a uvaríme puding zo zlatého klasu. Maslo vymiešame s tvarohom a po vychladnutí pridáme aj puding. Natrieme na vychladnuté cesto a polejeme polevou.
Poleva:
9dl vody, 10 dkg cukru, 2 Zlaté klasy, 1-2 ks TANG-u, alebo inej šumienky - ja som robila s príchuťou čiernych ríbezlí. Vo vode rozpustíme cukor, uvaríme puding a vlažný ho natierame na zákusok. Necháme cez noc odpočívať v chladničke( a zajtra uvidím, čo sa mi podarilo skonštruovať):confused::---
Darina1234
02.08.08,21:00
Ako možeš robiť taketo chuťky teraz večer, ked sa už do pečenia nepustim?
bezradná
04.08.08,18:29
Takto to vyzeralo.
PS: Oprava k pôvodnému receptu - polevu som robila zo šumienky s príchuťou lesného ovocia a nie čiernych ríbezlí
Čučoriedka 5
05.08.08,11:03
Ahoj, ten zákusok naozaj vyzerá skvele a určite aj dobré chutí, ale chcem sa iba spýtať, či nie je 3 dcl mlieka na jeden puging málo ????
bezradná
05.08.08,11:08
Ahoj, ten zákusok naozaj vyzerá skvele a určite aj dobré chutí, ale chcem sa iba spýtať, či nie je 3 dcl mlieka na jeden puging málo ????

Nie, keby si dala viac mlieka - ten puding by bol riedky a krém by nedržal spolu. Moja teta dáva miesto pudingu múku(na 1dl mlieka 1pol. lyžicu múky), aby bol krém "belší" ale mne tam puding viac chutí - je to jemnejšie. A tvaroh som použila "kapucín - odtučnený"
Čučoriedka 5
05.08.08,12:30
Ďakujem za vysvetlenie.
:---:eek:
dopravca
07.08.08,18:29
Je to veľmi pekné a chutné ak na plnku poukladáte banány a použijete žltý tang, alebo kiwi a použijete zelený tang
Anežob
08.08.08,11:20
Tento koláč môžete vyskúšať aj takto :

Cesto presne to isté ako píše "bezradná".

Ja robím plnku a polevu takto :
Plnka :
0,5 kg tvarohu, celé maslo alebo palmarín, 200g práškový cukor. Maslo s cukrom vymiešať a pridať tvaroh. Plnku natriem na upečené cesto. Na plnku nasypem čerstvé čučoriedky, alebo rýbezle môže byť aj viac druhov, alebo farieb drobného ovocia ( v zime použijem ovocie z mrazničky ).
Poleva :
1 džus najlepšie tang- pomarančový alebo iný, ktorý má žltooranžovú farbu, 1 liter vody, 6 lyžíc kryštál.cukor, 2 zlaté klasy. Vo vode rozmiešať práškový džus, cukor a zlaté klasy. Za stáleho miešania uvariť polevu a vyliať ju na plnku. Poleva musí dobre zatuhnúť najlepšie v chlade.

Je to chudný osviežujúci koláč a drobné farebné ovocie v poleve vypadá super. Na leto ako stvorený.
Lenka1979
09.08.08,18:58
Dnes som ho piekla, musím povedať, že je fantastický, vrele odporúčam každému vyskúšať.:)
Milan Benka
09.08.08,19:05
Dnes som ho piekla, musím povedať, že je fantastický, vrele odporúčam každému vyskúšať.:)

Tak to by som mal dobehnúť ochutnať :D:D:D
Lenka1979
09.08.08,19:12
Tak to by som mal dobehnúť ochutnať :D:D:D
Ty ma dnes sleduješ a či čo? Tak príď ešte mám dosť, ale už len do rána, lebo zajtra po ňom len tak "strelí"....:D
bezradná
10.08.08,13:41
Dnes som ho piekla, musím povedať, že je fantastický, vrele odporúčam každému vyskúšať.:)

Moju verziu alebo tú od Anežob ?

Ja som tiež piekla včera - už tretí krát za dva týždne, a mám už na nejaký čas dosť! :rolleyes: Včera som vyskúšala polevu s TANG-om s príchuťou čiernych ríbezlí a chuťovo sa len málo líšilo od príchute lesného ovocia. Takže je to skoro jedno:eek:
Lenka1979
10.08.08,18:27
Moju verziu alebo tú od Anežob ?

Ja som tiež piekla včera - už tretí krát za dva týždne, a mám už na nejaký čas dosť! :rolleyes: Včera som vyskúšala polevu s TANG-om s príchuťou čiernych ríbezlí a chuťovo sa len málo líšilo od príchute lesného ovocia. Takže je to skoro jedno:eek:
... tú Tvoju, len som nemala ríbezľový tang, tak som dala pomarančový, super farby a ešte suprovejšia chuť... perfektný zákusok, ďakujem....;)
olybaba
17.08.08,10:36
pozdravujem,

http://olybaba.napady.net/image/10248377

- vcera som robila tiero rezy, na tvarohovu plnku som dala borovnice a pouzila som tang s prichutou lesneho ovocia
- do tvarohovej plnky by som dala o stipku viacej cukru, mozno ze ten moj cukor bol ten lacny menej sladky ???
- inac zakusok vsetkym chuti a je ozaj letny, osviezujuci
bezradná
18.08.08,19:20
Teda, Olybaba - tie tvoje vyzerajú efektnejšie a určite im to ovocie len pridalo na chuti.:D;)
bezradná
18.08.08,19:24
Tento koláč môžete vyskúšať aj takto :

Cesto presne to isté ako píše "bezradná".

Ja robím plnku a polevu takto :
Plnka :
0,5 kg tvarohu, celé maslo alebo palmarín, 200g práškový cukor. Maslo s cukrom vymiešať a pridať tvaroh. Plnku natriem na upečené cesto. Na plnku nasypem čerstvé čučoriedky, alebo rýbezle môže byť aj viac druhov, alebo farieb drobného ovocia ( v zime použijem ovocie z mrazničky ).
Poleva :
1 džus najlepšie tang- pomarančový alebo iný, ktorý má žltooranžovú farbu, 1 liter vody, 6 lyžíc kryštál.cukor, 2 zlaté klasy. Vo vode rozmiešať práškový džus, cukor a zlaté klasy. Za stáleho miešania uvariť polevu a vyliať ju na plnku. Poleva musí dobre zatuhnúť najlepšie v chlade.

Je to chudný osviežujúci koláč a drobné farebné ovocie v poleve vypadá super. Na leto ako stvorený.

Ináč toto bol originál, z ktorého som robila "svoj" koláč. Len pri kréme som ubrala z masla, lebo naši nemajú radi veľmi maslové krémy. Preto ten puding nahrádza u mňa 1/2 masla.
Anežob
19.08.08,05:04
Ináč toto bol originál, z ktorého som robila "svoj" koláč. Len pri kréme som ubrala z masla, lebo naši nemajú radi veľmi maslové krémy. Preto ten puding nahrádza u mňa 1/2 masla.
Hneď sa mi zdalo, že plnka je tá moja. To ovocie je tam super. A kominácia - pomarančový TANG, červené, biele a čierne ríbezle alebo čučoriedky, všetky tieto farby perfektný efekt. Škoda, že neviem pridať fotku, možno v budúcnosti. Vyskúšajte aj tieto ovocné a farebné kombinácie a máte stále trochu iný fajnový koláčik. Ahojte.
Maruška54
22.08.08,16:04
Vyskúšané, koláč nestihol odležať, syn sa pýtal čo bude s tým koláčom ktorý tu tak rozvoniaval doobeda. Nezjedli sme ho celý, tak zajtra porovnáme chute.
erzet
23.08.08,18:26
Broskyňová poleva. Pehy sú čučoriedky.
bezradná
23.08.08,19:33
Broskyňová poleva. Pehy sú čučoriedky.


Toto sa mi páči tiež. Len si ubrala kakao z cesta, alebo máš iný recept?
bezradná
23.08.08,19:36
Hneď sa mi zdalo, že plnka je tá moja. To ovocie je tam super. A kominácia - pomarančový TANG, červené, biele a čierne ríbezle alebo čučoriedky, všetky tieto farby perfektný efekt. Škoda, že neviem pridať fotku, možno v budúcnosti. Vyskúšajte aj tieto ovocné a farebné kombinácie a máte stále trochu iný fajnový koláčik. Ahojte.

môj zdroj bol:
http://www.recepty.sk/recept.ltc?ID=3737&k=10 :D
erzet
23.08.08,21:15
Toto sa mi páči tiež. Len si ubrala kakao z cesta, alebo máš iný recept?
erzet je chlap. Je to bez kakaa.
tina1
24.08.08,06:52
erzet je chlap. Je to bez kakaa.
ezert je chlap bez kakaa?:D:D:D
erzet
24.08.08,08:55
Pre chlapa a ani pre ženu nie je dôležité mať kakao...mimotemy
Kazu
24.08.08,09:12
Pre môjho chlapa je dôležité mať kakao. Inak by nevypil mlieko :D
Anežob
24.08.08,14:17
Včera som zasa piekla obľúbený koláčik a ak sa podarí prikladám aj sľúbenú fotku. Na tvarohovej plnke sú čučoriedky a červené ríbezle z mrazničky.
bezradná
24.08.08,15:10
erzet je chlap. Je to bez kakaa.

Prepáááččč,
ja som si to včera ani neuvedomila a pritom vás niektorých už (aspoň podla príspevkov:D) viem zaradiť, kto ste.:mad: - to sa nemračím, len som červená od hanby. :o:o:o
erzet
24.08.08,16:54
Prepáááččč,
ja som si to včera ani neuvedomila a pritom vás niektorých už (aspoň podla príspevkov:D) viem zaradiť, kto ste.:mad: - to sa nemračím, len som červená od hanby. :o:o:o
Preto sa nemusíš červeňať, ale červeňaj sa, aspoň si krajšia.
Ivana 1511
17.09.08,13:07
Piekla som, použila som Tang s príchuťou čiernych ríbezlí a bol fantastický.