Silvia123
03.08.08,13:42
Ahojte poradáci,
celá naša rodina má veľmi rada americké zemiaky v reštaurácii. Neviete niekto ako ich tam presne pečú? Snažili sme sa ich robiť doma, aj sme dali korenie na americké zemiaky ale stále to nie je ono -skôr to bolo až moc prebylinkované. Počula som že niekto dáva aj do alobalu -ale to sú potom neni také chrumkavé. Rada by som prekvapila našich a urobila im vynikajúce zemiaky ;) -to je ale problém že? :D Ale nie už dlho rozmýšľam koho by som sa spýtala na recept a tu sa môžem spýtať hneď viacerých, tak prečo nevyužiť poradu aj na nejaký ten receptík ....
bv_alexandra
03.08.08,11:47
Môj sb ich zrovna včera robil a celkom som si ich pochvaľovala.
Zemiaky umyl nakrájal na mesiačiky, a dal ich fritovať pekne do ružova. Potom v hrnci v olivovom oleji rozmiešal korenie na americké zemiaky a ufritované zemiaky nasypal do hrnca a zamiešal. A boli veru veľmi chutné. :)
Rozalka
03.08.08,13:22
Ja umyté a neošúpané zemiaky pokrájam na 1/4 a tie ešte napolovicu, uvarím - nie úplne do mäkka, na rozpálený olej - prípadne aj na viackrát, aby každý kúsok bol samostatne, bez vrstvenia - a opekám do ružovučko-hnedkava, pred dopečením nasypem korenie na americké zemiaky (aj s korením "pečené kurča" sú vynikajúce).
Ak je nás viacej, vytiahnem takú veľkúúúúúú eletrickú panvicu, aby zemiaky neboli vrstvené. Možno to nie sú pravé americké zemiaky, ale sú mimoriadne chutné.
viktorviktor
03.08.08,13:44
chuť bude asi záležať od druhu zemiakov, resp účelu použitia, chute jedinca, zadaj googlovi _americké zemiaky_ a nedoješ sa

Šalátové zemiaky majú pevnú a hladkú dužinu, ktorá sa naroztvára. Používajú sa do zemiakových šalátov, ako zemiakové lupienky, do zemiakových nákypov a na pečenie.

Konzumné zemiaky sú stredne pevné a pri varení sa nerozpadávajú. Sú vhodné na pečenie aj ako príloha.

Múčnaté druhy majú krehkú a suchú dužinu, ktorá obsahuje veľa škrobu. Hodia sa na prípravu zemiakovej kaše a polievky, na zemiakové knedle, nákypy a zemiakové placky.
olybaba
03.08.08,14:19
pozdravujem,
- original americke zemiaky su zemiaky dobre umyté nakrajane na kusky rozumnej velkosti (neolupane), trochu osusene, ochutene a upecene na pekaci
- ostatne varianty pripravy su podla roznych napadov a chuti
Silvia123
04.08.08,14:31
a to myslíte že ich tak robia aj v reštauráciách? -myslím tak poodelované a tak -veď to potrebujú vo veľkom množstve, určite sa s tým nebabrú a popritom sú vynikajúce. Alebo je rozdiel v tom či sa pečú v teplovzdušnej trúbe alebo obyčajnej?
laura02
28.08.08,13:46
mne najviac chutia pokrajane na stvrtky, trochu ich pokvapkat olivovym olejom a moze byt aj ta zmes na americke zemiaky. a uplne najlepsie su podla mna ked sa posypu rymskym kminom, aj ked to uz asi nie su americke zemiaky.........
Zoltán Kovács
28.08.08,13:57
a to myslíte že ich tak robia aj v reštauráciách? -myslím tak poodelované a tak -veď to potrebujú vo veľkom množstve, určite sa s tým nebabrú a popritom sú vynikajúce. Alebo je rozdiel v tom či sa pečú v teplovzdušnej trúbe alebo obyčajnej?

To čo v reštaurácii dostaneš je z polotovaru, predvarené, predpečené, zmrazené atď... Inak by nestíhali.
durisovad
28.08.08,14:21
Aj v obchode som videla predavat taketo mrazene zemiaky. Nekupila som ich, boli veelmi drahe, kilogramova cena 90 Sk.
Paula
28.08.08,14:56
mne najviac chutia pokrajane na stvrtky, trochu ich pokvapkat olivovym olejom a moze byt aj ta zmes na americke zemiaky. a uplne najlepsie su podla mna ked sa posypu rymskym kminom, aj ked to uz asi nie su americke zemiaky.........


hej, rascu môžem, ale rymsku nepoznám, čím sa líši od tej , nás "bežnej"?
Olice
28.08.08,15:44
mne najviac chutia pokrajane na stvrtky, trochu ich pokvapkat olivovym olejom a moze byt aj ta zmes na americke zemiaky. a uplne najlepsie su podla mna ked sa posypu rymskym kminom, aj ked to uz asi nie su americke zemiaky.........


hej, rascu môžem, ale rymsku nepoznám, čím sa líši od tej , nás "bežnej"?
Tiež ma zaujímalo,čo to tá ry(í)mska rasca je:rolleyes:, tak som pátrala a zistila som nasledovné http://www.bio-obchod.sk/produkt-2414/kumin-bio--rimska-rasca-.htm
Paula
28.08.08,16:02
Aha , dík za vysvetlivku:)