mbclo
15.08.08,19:12
Kedysi som mal dobrý recept na šalát z karfiolu. Pravdepodobne som ho stratil.
Pamätám si, že sa pripravoval zo surového karfiolu, ktorý sa nastrúhal na hrubom strúhadle a asi jednou z prísad bola pravdepodobne majonéza. Prosím o pomoc, nemáte ho niekto?
Vopred ďakujem.
adi11
15.08.08,18:15
Ja som jedla tento šalát a bol výborný. Robil to môj syn len tak odoka asi tak, že karfiol nestruhal ale nadrobno rukou potrhal na malé kúsky, pridal steril. kukuricu, soľ, korenie, trochu vegety, trošku oliv. oleja a majonézu.Premiešal a dal odležať do chladničky asi na 2 -3 hodiny. Lepší je robiť večer a jesť na druhý deň.
olybaba
15.08.08,18:38
Kedysi som mal dobrý recept na šalát z karfiolu. Pravdepodobne som ho stratil.
Pamätám si, že sa pripravoval zo surového karfiolu, ktorý sa nastrúhal na hrubom strúhadle a asi jednou z prísad bola pravdepodobne majonéza. Prosím o pomoc, nemáte ho niekto?
Vopred ďakujem.
pozdravujem,
ja robievam takyto karfiolovy salat :
1 karfiol, soľ, čierne korenie, 1 jogurt, alebo smotanu, 2 strúčiky cesnaku, 4 vetvičky kôpru
- karfiol uvaríme do polomäkka v osolenej vode
- jogurt, alebo smotanu, zmiešame s prelisovaným cesnakom a posekaným kôprom
- scedený a odkvapkaný karfiol rozoberieme na malé ružičky a zmiešame s pripraveným dressingom
- najlepsi je vtedy, ked postoji v chladnicke, studeny, osviezujuci - MŇAM !!!
adi11
15.08.08,19:38
Ja som jedla tento šalát a bol výborný. Robil to môj syn len tak odoka asi tak, že karfiol nestruhal ale nadrobno rukou potrhal na malé kúsky, pridal steril. kukuricu, soľ, korenie, trochu vegety, trošku oliv. oleja a majonézu.Premiešal a dal odležať do chladničky asi na 2 -3 hodiny. Lepší je robiť večer a jesť na druhý deň.
ešte som zabudla ide tam aj cesnak asi podľa chuti
mbclo
22.06.10,07:28
Konečne sa mi podarilo nájsť dlho hľadaný recept na šalát zo surového karfiolu.
Žabinka
22.06.10,10:11
Konečne sa mi podarilo nájsť dlho hľadaný recept na šalát zo surového karfiolu.
Toto vyzerá výborne už len keď to čítam. :D Určite vyskúšam.
trisestri
22.06.10,11:04