pivko
20.08.08,18:16
:eek::eek::eek:
Paula
20.08.08,16:23
Rezník je rezník, ešte lepšie dva rezníky:cool:

P.S. Párok poznám len spoza pulta (či spred?:)).
ekopo
20.08.08,16:47
1., Máš chuť na rohlík, alebo chlieb? Skoč si na brigádu do pečivárne. Rezultát : prestaneš jesť rohlíky a chllieb.
2., Máš chuť na paštétu? Zájdi do mäsokombinátu. Rezultát : prestaneš jesť paštétu.
3., Máš chuť na balené mäsko? Zisti si, v čom sa mäso pred balením "okúpe" aby dlhšie vydržalo. Rezultát : prestaneš jesť mäso.
4., Ovocie, tkzv. čerstvé zo Spanielska? To už naozaj bez komentára.....
5., A takto sa môže pokračovať až po bod 500 napríklad.
betka631
20.08.08,17:15
1., Máš chuť na rohlík, alebo chlieb? Skoč si na brigádu do pečivárne. Rezultát : prestaneš jesť rohlíky a chllieb.
2., Máš chuť na paštétu? Zájdi do mäsokombinátu. Rezultát : prestaneš jesť paštétu.
3., Máš chuť na balené mäsko? Zisti si, v čom sa mäso pred balením "okúpe" aby dlhšie vydržalo. Rezultát : prestaneš jesť mäso.
4., Ovocie, tkzv. čerstvé zo Spanielska? To už naozaj bez komentára.....
5., A takto sa môže pokračovať až po bod 500 napríklad.

Tak s týmto len súhlasím. Sestra pracovala v cukrárskej výrobe a odvtedy si zákusok v cukrárni nekúpi. ;)
VladoaKatka
20.08.08,17:35
1., Máš chuť na rohlík, alebo chlieb? Skoč si na brigádu do pečivárne. Rezultát : prestaneš jesť rohlíky a chllieb.
2., Máš chuť na paštétu? Zájdi do mäsokombinátu. Rezultát : prestaneš jesť paštétu.
3., Máš chuť na balené mäsko? Zisti si, v čom sa mäso pred balením "okúpe" aby dlhšie vydržalo. Rezultát : prestaneš jesť mäso.
4., Ovocie, tkzv. čerstvé zo Spanielska? To už naozaj bez komentára.....
5., A takto sa môže pokračovať až po bod 500 napríklad.

Našťastie , nemáme možnosť návštítviť všetky závody na výrobu a spracovanie potravín, pestovateľov, chovateľov, výrobcov obalových materiálov, výrobcov prísad do jedľa, veľkosklady s potravinami ...atď. naozaj je toho dosť, ale aby toho nebolo málo, tak ešte aj v predajniach sa dodatočne upravujú suroviny...za účelom zvýšenia zisku ako napr. namočením tvrdých syrov do vody, priliatím vody,mlieka,kefíru do bryndze ...a pokračovať by sa dalo,..

... ale ak sa nad cenami párkov v našich obchodoch len tak trochu zamyslíme, za 25,- alebo 35,- Skk/kg to naozaj tie párky " mäso len videli , aj to ... zďaleka ".
účtovník 007
20.08.08,17:58
pivko
a pivko by si si dal? Počula som tiež všeličo. :D
tetrisss
20.08.08,18:11
pivko
a pivko by si si dal? Počula som tiež všeličo. :D

No poviem vam, ze naozaj netreba o tom rozmyslat, lebo nebudete nic jest. Ja som v priebehu vysokej skoly zila dost "namizine" a kedze som chcela este aj fajcit, tak som bola par krat na brigade v pekarnach na nocnej smene, no bolo to este za socializmu a ani nepoviem, v ktorom meste, ale piekli tam super chlieb. Nasou povinnostou bolo odoberat upeceny chlieb z pasu, potriet ho vodou a ulozit do takych pojazdnych vozikov. Tym portvisom, co sme ten chlieb pretierali, by ste nezamietli ani dvor, tak vyzeral, ked bolo malo ludi, chlieb a rozky padali na zem, no a vrchol bol, ked som videla ako zo zeme, kde sa chodilo, plulo a hadzali spaky, zmietol pekar hadam pol kilo muky a nasypal ho naspat do zasobniku, no a co, chlieb mi nechutil len jeden den.:)
pavol54
20.08.08,18:20
A to ešte neviete koľko stojí toho "chudáka" podnikateľa zavedenie normy ISO 2000, základného predpokladu aby mohol dodávať tovar do reťazcov. Poznám niekoľko menších výrobní ster.zel. kde je to s hygienou a receptúrou ďaleko lepšie ako v známych firmách s veľkou reklamou
m.hladka
20.08.08,18:24
Táto téma by sa hodila k téme: ako schudnúť.:D:D:D
Po prečítaní tejto témy (fuj) určite to moje kilečko pôjde dole. Aspoň dúfam. Ďakujem.
AlaNR
21.08.08,09:23
Nuž, ale keby sme rozmýšľali nad každou potravinou týmto spôsobom, tak si ani v záhrade nevykopem mrkvu, lebo ktoviečo je v nej za chemikálie, zem okolo špinavá, atď.
To by som už potom umrela od hladu.
Tak nerozmýšľajte a jedzte :D
Jara
21.08.08,09:34
Ja som za "totáča" bola na vysokoškolskej brigáde v konzervárni. Tam sa robili kečupy, džemy, kompóty ap. No keď sme brali prepravky a vysypovali ovocie na džemy, tak sme mali také železné tyče s ktorými sme hľadali spodky prepraviek, pretože to bol taký kopec plesne, že nebolo vidieť čo tam vlastne je :cool:. Džemy sa plnili do krásnych sklenených pohárov s motívmi snehulienky a sedem trpaslíkov :D. Na celú sadu si bolo treba kúpiť teda 8 džemikov. Vyzerali nádherne, ale ja džemy nekupujem a radšej si ich varím pracne sama. To isté platí aj pre ovocné šťavy a džúsy. Takže poďme už radšej na obed, blíži sa poludnie...:D:D:D
Farks
21.08.08,09:38
Ja som si v čase strednej školy chodila privyrábať do hydinárne, mojou úlohou bolo dávať drobky do kureniec.... videla som tam za ten čas veru kadečo:eek::eek:.... kurencami ma bolo cítiť ešte týždeň po brigáde:D:D:D

Stále som si hovorila, či mi tých pár korún stálo za to.... dnes viem, že za tie koruny to možno nestálo... ale odvtedy kura do úst nedám a to už ani nehovorím o hydinových salámach....
VERONIKA6
21.08.08,09:41
Keď sa spomenul salám, tak ma napadlo, jedenkrát som kúpila šunkovú salámu, vždy kupujem v celku a ako som krájala, skoro mi oči vypadli, štupel z fľaše.
Bastian
21.08.08,09:46
Mne ešte za socíku rozprával jeden mäsiar, ako pomleli v mäsokombináte potkana do salámy Nitran. Pri čistení stroja v závode uvideli nádherného potkana ako sa tam schováva. Chceli ho odtiaľ vyplašiť, no akosi sa im to podarilo až príliš... vyplašený potkan skočil či spadol rovno do mlynčeka, čo melie mäso. Neviem a ani si nechcem predstaviť, kde a ako skončila tá saláma...
Bastian
21.08.08,09:47
Keď sa spomenul salám, tak ma napadlo, jedenkrát som kúpila šunkovú salámu, vždy kupujem v celku a ako som krájala, skoro mi oči vypadli, štupel z fľaše.
No títo mäsiari asi už mali stroje vyčistené a len zapíjali vydarenú šichtu...
VERONIKA6
21.08.08,09:48
Mne ešte za socíku rozprával jeden mäsiar, ako pomleli v mäsokombináte potkana do salámy Nitran. Pri čistení stroja v závode uvideli nádherného potkana ako sa tam schováva. Chceli ho odtiaľ vyplašiť, no akosi sa im to podarilo až príliš... vyplašený potkan skočil či spadol rovno do mlynčeka, čo melie mäso. Neviem a ani si nechcem predstaviť, kde a ako skončila tá saláma...
Vďaka, práve NITRAN kupujem. Ešte niekto viete o nejakej saláme niečo dobré, nech sa zase nerozhodnem nesprávne.
ZuzanaP
21.08.08,09:51
Brrrrr, bola som po sestru v závode na výrobú paštét. Je doma mesiac a ešte mám stále predsudky si ju kúpiť. Keď mi hovorila, ako melú prasačie hlavy so všetkým, bolo mi zle. Ona milovala pečeňový syr, ale keď ho krájala 16 hodín, chuť ju prešla. Ale je to presne tak, keby sme vedeli, ako sa čo vyrába, nič by sme nemohli konzumovať.
Nika
21.08.08,09:54
Asi nám neostáva nič iné, len sa inšpirovať rozprávkou "Zhŕňajova nevesta". Tá žila iba zo vzduchu. ;) (teda Zhŕňaj si to myslel :D)No, ale zase vzduch na Slovensku tiež nie je bohviečo... :rolleyes:
VERONIKA6
21.08.08,09:55
A z toho vyplýva " neni nad domácu klobásu".:D
erzet
21.08.08,09:56
1., Máš chuť na rohlík, alebo chlieb? Skoč si na brigádu do pečivárne. Rezultát : prestaneš jesť rohlíky a chllieb.
2., Máš chuť na paštétu? Zájdi do mäsokombinátu. Rezultát : prestaneš jesť paštétu.
3., Máš chuť na balené mäsko? Zisti si, v čom sa mäso pred balením "okúpe" aby dlhšie vydržalo. Rezultát : prestaneš jesť mäso.
4., Ovocie, tkzv. čerstvé zo Spanielska? To už naozaj bez komentára.....
5., A takto sa môže pokračovať až po bod 500 napríklad.
Máš chuť na salámu?
Máš chuť na lečo, zeleninové šaláty, šaláty?
Máš chuť na tlačenku?
Dovi, dopo v pekle či v raji.
Paula
21.08.08,10:12
A z toho vyplýva " neni nad domácu klobásu".:D


Hej, a potom zasa ide o to, čím bolo zvieratko kŕmené, ani ono sa nevyhne čudám, padajúcim s dažďom do jeho "potravy";)
VERONIKA6
21.08.08,10:14
Hej, a potom zasa ide o to, čím bolo zvieratko kŕmené, ani ono sa nevyhne čudám, padajúcim s dažďom do jeho "potravy";)
Ja to už vzdávam.
Misicka21
21.08.08,10:18
Ale no zase to až tak nepreháňajte. Veď aj tak si väčšina kupuje pečené kurča z tesca alebo akciové "nachutené - napalcované " stejky v Bille :---

Nie všetci súkromníci - výrobcovia robia hlúposti.
Jozef I
21.08.08,10:31
Najlepšie je chovať doma "čuníka" a pekne si to spraviť všetko sám. :D a k tomu ešte zajace a sliepky, jedna krava, a máme všetko čo potrebujeme. (Len ešte tak 10 paholkov ;) ) Potom už len zistíme, že sme o pár 10-tok rokov späť. :D
Ale budeme sa stravovať zdravšie !
Paula
21.08.08,10:33
Ale no zase to až tak nepreháňajte. Veď aj tak si väčšina kupuje pečené kurča z tesca alebo akciové "nachutené - napalcované " stejky v Bille :---

Nie všetci súkromníci - výrobcovia robia hlúposti.


Tá chudobnejšia väčšina isto-iste.....debatička radiaca sa i tak najskôr k tým mrníkovitým:)
Jara
21.08.08,10:34
Práve to tiež rozoberáme v práci a kolegyňa papká bôčikovú paštétu. Ďalšia kolegyňa jej vraví: "Zlatka a vieš čo sú to za chĺpy čo Ti trčia z tej paštéty?"
Ona:" No prasačie"
Kolegyňa: "Nie prasačie, lebo sviňa sa opáli pred spracovaním. To je z potkana...":D:D:D

No a je po jedle... :D
Paula
21.08.08,10:35
Idem na pivo, to nemmá chlpy:rolleyes:
ZuzanaP
21.08.08,10:41
Idem na pivo, to nemmá chlpy:rolleyes:
Ale sú v ňom rozomleté chrobáčiky:D
MarcelkaT
21.08.08,10:47
Idem na pivo, to nemmá chlpy:rolleyes:
Si si istá, že nie sú tam chlpy? A čo tak vlasok z hlavičky?
plavčík
21.08.08,10:49
..prechádza ma chuť na všetko...Ale chrobáky atď sú relatívne prírodné no čo s chemikáliami/ hnojivá/ v pôde a zeleninka či ovocie či hríby....tieto potraviny sú tiež plné všeličoho a aj keď nazbierame černice či iné plody v lese, kde má kto istotu že nie je "ocikané dákym tvorom či zo vzduchu sa do nich nedostala dáka pliaga. To by sme ani nemohli dýchať vzduch- ten tiež nie je čistý ....

Moje heslo k tejto debate znie "všetko s mierou"
VERONIKA6
21.08.08,10:52
Práve to tiež rozoberáme v práci a kolegyňa papká bôčikovú paštétu. Ďalšia kolegyňa jej vraví: "Zlatka a vieš čo sú to za chĺpy čo Ti trčia z tej paštéty?"
Ona:" No prasačie"
Kolegyňa: "Nie prasačie, lebo sviňa sa opáli pred spracovaním. To je z potkana...":D:D:D

No a je po jedle... :D
Chúďa kolegyňa.
Jara
21.08.08,10:59
Je to návod na diétu, aspoň 1-dňovú lebo 90 dní nám to asi nevydrží... :D
misomiso
21.08.08,10:59
Inak skoro vsetko, co sa tam dava, su celkom dobre chutne veci. Nie som si isty iba tym gelom, co to vlastne je. Ale taka koza z prasata (26%) - to je pochutka. Ja som bol teraz na jednej tyzdnovej akcii, kde nas kazdy vecer rozmaznavali pecenym prasiatkom. Uz mi ani to maso moc nechutlo, daval som si iba kozu - mnam. Aj taku do chrumkava, aj taku makku, lepkavu. Tolko som toho zjedol, ze som pribral 4 kg. Ja som nie moc na maso (skor ryby) ale toto mi tak zachutilo, ze mi to az teraz chyba (zas som dostal chut :mee:). Takze teraz uz viem, ze staci ist si kupit tie najlacnejsie parky.
adalbertus
21.08.08,11:08
Výrobcovia sú šikovní,prišli na to ako neplatit za likvidáciu odpadu,ba naopak,vedia ho predat.Mnohé udeniny už neobsahujú ani ten priamy odpad.Vyrábajú sa z masokostných,krvných múčok+obilninových múk,želatiny,arabskej gumy,kopu éééé,......a ktovie či už nie aj z iných zdrojov bielkovín.
Milan Benka
21.08.08,11:12
Inak skoro vsetko, co sa tam dava, su celkom dobre chutne veci. Nie som si isty iba tym gelom, co to vlastne je. Ale taka koza z prasata (26%) - to je pochutka. Ja som bol teraz na jednej tyzdnovej akcii, kde nas kazdy vecer rozmaznavali pecenym prasiatkom. Uz mi ani to maso moc nechutlo, daval som si iba kozu - mnam. Aj taku do chrumkava, aj taku makku, lepkavu. Tolko som toho zjedol, ze som pribral 4 kg. Ja som nie moc na maso (skor ryby) ale toto mi tak zachutilo, ze mi to az teraz chyba (zas som dostal chut :mee:). Takze teraz uz viem, ze staci ist si kupit tie najlacnejsie parky.

:D:D:D .
Bastian
21.08.08,11:19
Inak skoro vsetko, co sa tam dava, su celkom dobre chutne veci. Nie som si isty iba tym gelom, co to vlastne je. Ale taka koza z prasata (26%) - to je pochutka. Ja som bol teraz na jednej tyzdnovej akcii, kde nas kazdy vecer rozmaznavali pecenym prasiatkom. Uz mi ani to maso moc nechutlo, daval som si iba kozu - mnam. Aj taku do chrumkava, aj taku makku, lepkavu. Tolko som toho zjedol, ze som pribral 4 kg. Ja som nie moc na maso (skor ryby) ale toto mi tak zachutilo, ze mi to az teraz chyba (zas som dostal chut :mee:). Takze teraz uz viem, ze staci ist si kupit tie najlacnejsie parky.
Miso Ty si expert - ani nevieš ako si ma rozosmial :D:)
Jara
21.08.08,11:24
Konečne niekto /teda Mišo/ prišiel a vlastne všetkým dal dobrú chuť na jedlo:D. A vôbec mu nevadí, že sa sviňka váľa v blate a ... :confused:Aká je tá kožka voňavá a chrumkavá a lepkavá....:D:D:D
adalbertus
21.08.08,11:30
Jeden malinký príklad:V Amerike sa v minulom storočí testoval mletý výrobok,ktorý mimo hovadzieho masa obsahoval aj značné množstvo kalifornských daždoviek(nejako spracovaných).Test prebiehal sposobom normálneho predaja konzumentom.Ten si nevšimol vobec nič.Existuje mnoho iných experimentov,ved zdrojov proteínov je nepreberné množstvo a prídeme na to,ako to všetko zaonačit,aby sa konzument nemusel zhnusovat.
ZuzanaP
21.08.08,11:31
Konečne niekto /teda Mišo/ prišiel a vlastne všetkým dal dobrú chuť na jedlo:D. A vôbec mu nevadí, že sa sviňka váľa v blate a ... :confused:Aká je tá kožka voňavá a chrumkavá a lepkavá....:D:D:D


Naša mamina vie fantasticky uvariť aj prasačie paprče...
účtovník 007
21.08.08,11:43
Naša mamina vie fantasticky uvariť aj prasačie paprče...

a aká je z nich huspeninka:D
ZuzanaP
21.08.08,11:45
a aká je z nich huspeninka:D


"Hupseninu" nemám rada, ale paprčky, mňamky mňamky
Meggie32
21.08.08,12:00
A neviete niečo aj na čokoládu?!?!?! Milujem čokoládu, ale keby mi niekto povedal, že pri jej výrobe sa dorábajú podobné veci... tak asi by som tiež rozmýšľala... zjesť alebo nezjesť :-))))
misomiso
21.08.08,12:07
Miso Ty si expert - ani nevieš ako si ma rozosmial :D:)

V podstate na cely recept sa da pozerat aj takto:

Separat - kostna mucka: Ak sa tam nepomelu sialene kravy, tak kosti su v podstate tiez jedle.

Sadlo (mast): No - nic zdraveho, ale odniekial clovek energiu brat musi.

Kozna emulzia - mnam, koze su z prasata najpelsie. Ak si zvyknete na kozky, potom maso vam pripada uz suche a nejde dole krkom.

A - gel: to jedne neviem, co si o tom mysliet, bolo by treba zistit, z coho sa to vyraba.

Skrob - O.K. zakladna sucast cinskej kuchyne.

Struhanka - aspon netreba jest k parkom tolko chleba

Sol - O.K.

Soja - zdrava potravina.

Emulgator - asi sa dnes uz dava do vsetkych potravin.

Korenie - super.

Farbivo - bolo uz aj za sociku v kazdom detskom lizatku.
Barbara
21.08.08,12:26
Naša mamina vie fantasticky uvariť aj prasačie paprče...



ňamňam veru perkelt z nich a keď tomu je to dobre lepkavé ňamňam
uff už mi sliny tečú :)
mne veru je to jedno čo je v tej čokoláde, hlavné je, že to má dobrú chuť, milujem čokoládu :---
ZuzanaP
21.08.08,12:28
ňamňam veru perkelt z nich a keď tomu je to dobre lepkavé ňamňam
uff už mi sliny tečú :)
mne veru je to jedno čo je v tej čokoláde, hlavné je, že to má dobrú chuť, milujem čokoládu :---


Perkelt? To som ešte nepočula, ale uvarené ich mám rada.:)
MarcelkaT
21.08.08,12:33
ňamňam veru perkelt z nich a keď tomu je to dobre lepkavé ňamňam
uff už mi sliny tečú :)
mne veru je to jedno čo je v tej čokoláde, hlavné je, že to má dobrú chuť, milujem čokoládu :---
Barbara, aj mne je jedno čo je v tej čokoláde. Nadovšetko ju milujem.:---:---:---
najag
26.08.08,16:24
Keby ste videli, co jedia deti v Etiopii, tak by ste neohrnovali nosy nad tymto nasim kralovskym jedlom...:D Vsetko doma predsa vyrobit nemoze, pretoze by sme sa museli zamysliet aj nad tym, ako sa spracovava cukor, muka, sol.....ale prave niektore potraviny takto ziskavaju na kvalite, napr.olomoucke syrecky a podobne :D
caligulax
27.08.08,07:39
sorrko neda mi to napisat. TRAPNA tema.... ten uvodny obrazok je klamstvo a dost stare..... a tie vase nazory.... hmmm no neviem niekto ma pravdu a nieto nema, kto je sudca? Kto ma rad aj tak bude ich jest.... ja osobne budem..... nie casto ale budem..... Jedli ste niekdy parky niekde inde ako v SR? ja ano.. neda sa to porovnat. Aj tam su zle a dobre....
:eek:
caligulax
27.08.08,07:41
Pekne napisane.... a je to pravda
Bastian
27.08.08,12:58
Mne ešte za socíku rozprával jeden mäsiar, ako pomleli v mäsokombináte potkana do salámy Nitran. Pri čistení stroja v závode uvideli nádherného potkana ako sa tam schováva. Chceli ho odtiaľ vyplašiť, no akosi sa im to podarilo až príliš... vyplašený potkan skočil či spadol rovno do mlynčeka, čo melie mäso. Neviem a ani si nechcem predstaviť, kde a ako skončila tá saláma...
Citujem sám seba, lebo tu chcem priložiť niečo, čo s tým súvisí.
http://www.aktuality.sk/pikosky/pikosky/cena-potkanieho-masa-vzrastla-tento-rok-stvornasobne
...takže pre niekoho to je lahôdka.
pupek IL 90
27.08.08,21:51
1., Máš chuť na rohlík, alebo chlieb? Skoč si na brigádu do pečivárne. Rezultát : prestaneš jesť rohlíky a chllieb.
2., Máš chuť na paštétu? Zájdi do mäsokombinátu. Rezultát : prestaneš jesť paštétu.
3., Máš chuť na balené mäsko? Zisti si, v čom sa mäso pred balením "okúpe" aby dlhšie vydržalo. Rezultát : prestaneš jesť mäso.
4., Ovocie, tkzv. čerstvé zo Spanielska? To už naozaj bez komentára.....
5., A takto sa môže pokračovať až po bod 500 napríklad.



Ja som za mladých čias brigádoval v likérke a celkom v pohode :D:D:D
pepsikova
28.08.08,04:01
Táto téma vôbec nie je trápna,práve naopak a súhlasila by som,keby sme sem písali svoje "zážitky" s mäsovými výrobkami, aj menovali výrobcov..lebo to fakt nie je sranda,čo jeme,hlavne ak to jeme denne..možno by to bolo na niečo dobré..
..pri čítaní som si spomenula na strašnú bitku,čo som vyfasovala od mojej mamy ako 17-ročná..v rámci školy sme chodili na rôzne návštevy podnikov,hlavne potravinárskych,..
..neďaleko mňa je bitúnok,nárek kraviek a prasiatok je počuť strašne ďaleko,pretože chlapci sa bavia tým,že ponad ešte živé zvieratá púšťajú otvorený plameň-a to som,prosím,videla na vlastné oči,mäso nezjem..našťastie ma už nemá kto zmlátiť..
len mi je niekedy smiešne,keď čítam návody na chudnutie,kde v receptoch býva napr.:plátok šunky,alebo párok..čo všetko zjeme s tým kúskom mäsa a zaručene schudneme..
evka-janekova
28.08.08,05:34
Moja mama mi rozprávala, že ako mladí chodili na opekačky a tak. Ked opiekli klobásu, jeden chalan ju zobral do úst a odhryzol a ked ju dával preč od úst tak medzi zubami mu ostal :eek: potkaní chvost :eek:... tak mu pekne visel.... :D
JTOMA
28.08.08,11:23
Tak ma napadlo, že prispejem tiež svojou "troškou do mlyna". Patrím bohužiaľ ku generácii skôr narodených a zažil som doslova všetky potraviny z domácej kuchyne.Od múky,oleja až po mäsové výrobky. Jedno je isté - zfajnoveli sme - a zabudli na absolútne všetko normálne. Viete koľko krát sa v múke pri osievaní na chlieb našli na sitku múčne červy ? A viete čo urobila gazdiná? Vyhodila ich sliepkam - chutili im a nám chutil domáci čerstvo upečený chlebík. Bodaj by som mal dnes pri splnení ISO požiadaviek taký........Myslíte, že napr.do jaterníc sme nikdy nechtiac nepomleli kosť, tvrdšiu chrupavku a podobné tam nepatriace veci a nikto od toho neochorel? Maximálne si zlomil pri jedení zub, ale i to len vtedy ak bol mimoriadne pahltný. Tak by som mohol popisovať aj ostatné domáce technológie, o ktorých mladší ani netušia. Verte mi, že som gurmán a mám nechutne "chlpatý jazyk" a neziem len tak niečo čo nie je ako má byť.
Slušný a chutný potravinársky výrobok sa dá urobiť len ak ho robíte na jedenie, nie na predaj. Mal som možnosť pri návšteve u našich čaských bratov vidieť jedno rodinné "uzenářství", ktoré mi "pan táta" hrdo ukázal po tom ako som pochválil ich úžasný pečeňový krém. Od toho času nikdy neobídem ich predajňu....
Všetci píšete, kde ste za mlada brigádovali a aké nechutnosti ste páchali s potravinárskymi výrobkami. Mimochodom komu ste to vtedy povedali ? Nikomu, lebo to tak bolo pohodlnejšie. Tak, že sa nečudujte, že to dnes funguje rovnako.
Chcem tým povedať akurát to, že pokiaľ dnes nakupujem tak sa dá vybrať. Nečakajte, že v párkoch za 30 SK najdete len prvotriedne mäsko. Za kvalitu trebalo vždy zaplatiť a teraz samozrejme tiež.
Nechcem nikoho dotknúť, ale po prečítaní všetkých týchto príspevkov by sme sa mali živiť infúziami, podávanými na opračných sáloch,tie sú sterilné. Chutili by Vám, no mne popravde nie.
Prajem Vám dobrú chuť ku zajtrajšiemu a všetkým ostatným obedom.
Fero11
28.08.08,19:38
Necital som to vsetko, len prvu a poslednu stranu.....
Ale co sa tu pise, tak si robime vsetko sami. Co si myslite, ze je (konzumuje) taky majitel nejakej vyrobne, svoje, alebo konkurencne, alebo je vegeterian (podla toho a aku vyrobu sa jedna). Ake je nase svedomie (ako sme boli vychovany) ? samozrejme jest a pit sa musi, ale najlepsie je vsetko z domacej vyroby, preco ja vo velkych mestach tolko chorob a alergii, na vidieku nema alergiu skoro nikto a clovek je tam chory raz za uhorsky rok (pretoze prevazne sa stravuje z toho co si vychova, alebo vypestuje) a tak aspon vie co je.
Ostatny v mestach, jedia len to co je pekne a chutne (no velmi nezdrave) Bohuzial
pepsikova
30.08.08,06:08
..skúsenosť z dnešného rána...v loveckej saláme bol primiešaný 6 cm kúsok špagátu..reakcia predavačky:..mali ste si to dať nakrájať tu a boli by sme na to prišli..a to by ma tak netrápilo,ale ani môj pažravý pes z tej salámy nechcel a to zvyčajne musí ochutnať všetky takéto výrobky..tak čo ešte v tej saláme bolo?..
Meggi 1
30.08.08,13:40
..skúsenosť z dnešného rána...v loveckej saláme bol primiešaný 6 cm kúsok špagátu..reakcia predavačky:..mali ste si to dať nakrájať tu a boli by sme na to prišli..a to by ma tak netrápilo,ale ani môj pažravý pes z tej salámy nechcel a to zvyčajne musí ochutnať všetky takéto výrobky..tak čo ešte v tej saláme bolo?..
Pepsiiii....práve loveckú mám celú štanglu v chladničke :D :D
zuhl
30.08.08,13:51
Keď som bola mladá, tak som brigádovala v mäsopriemysle a odvtedy nejem pečeňovú paštéku. Keď som videla, ako tam pomleli zelené pečienky a ešte im aj spadli a oni ich postúpali s tými špinavými gumákmi, tak ďakujem.
Fero11
30.08.08,15:06
Tak jednoducho su to sprosti ludia, asi si myslia, ze ked sa robi vo velkom, tak trocha bordelu neuskodi, ale ako tu uz niekto spominal, vsade je to tak. Keby sme presli viacerimy vyrobnamy a firmamy na spracovanie potravin, tak by sme nic nejedli.
pepsikova
30.08.08,16:20
Tak jednoducho su to sprosti ludia, asi si myslia, ze ked sa robi vo velkom, tak trocha bordelu neuskodi, ale ako tu uz niekto spominal, vsade je to tak. Keby sme presli viacerimy vyrobnamy a firmamy na spracovanie potravin, tak by sme nic nejedli...


....pravdu máš..ale v dnešnej dobe sa nedá ani žiť z lásky,aj tam treba niečo zjesť:)))..kľudne by som sem napísala výrobcu tej salámy,,ale vraj aj negatívna reklama je reklama..
Orim
03.09.08,20:52
Naš sused tvrdí, že by chcel byť v ďaľšom živote ich kocúrom. Taký život vraj nemá nik ako ich kocúr. Kupujú mu (susedova manželka) zvlášť maso a podobne. Neje všetko, ale ak kúpia mäso a kocúr si dá vraj je určite čisté a nezávadné a spokojne ho zie aj sused. Ak ho kocúr nezie vraj už pri jeho jedení sused nie je tak spokojný.
:D
arizona
03.09.08,22:21
Tiež som ako študentka chodila na letné aktivity po rôznych potravinárskych závodoch(mraziarne, mäsokombinát,konzervárne a pod).
Sú tomu už roky, ale "jedálníček" mám doteraz riadne obmedzený. Som rada, že som nevidela ostatné. Asi by som zomrela od hladu.
Čo očko nevidí,srdce nebolí:D
Lienkovo
04.09.08,08:49
Čo očko nevidí,srdce nebolí:D

Ano, my ako male deti, sme vzdy ked sme isli na vylet s rodicmi tak sme si pytali parky s horcicou a chlebom :D Tie museli byt aj ked vela krat casnici krutili ocami v restike :D
Teraz ako dospela viem, co vsetko v nich je, niekedy neodolam a aspon kusok si dam. Uz len kvoli tej chuti...
mimi.tulipanova
04.09.08,13:58
neviem, kam to strcit - recept na vyborne utopence :)

18 spekacov - na kolieska
pol kila cibule - na kolieska

uvarit:
1,5 l vody
500 ml octu
1 PL cukru
2 bobkove listy
1 zelko

nechat vychladnut a zaliat spekace.. akurat vojde do 5 litroveho pohara..
osky
10.09.08,12:41
Citujem sám seba, lebo tu chcem priložiť niečo, čo s tým súvisi...
...takže pre niekoho to je lahôdka.


fuj tak ti potkani vyzeraju hrozne!
,este dobre ze nie som privrzenec mäsa-obcas si dam,ale v podstate zijem na zajacinke,moj otec chova zajace cely zivot-prvotriedna kvalita,cisty chov bez kopy hnoja,staci nasusit cez rok kopu sena aby bolo do dalsieho roka v zasobe.zajacinka je lahodna,bez sadla,zdrave mäso a dietne....vyborne
odporucam kazdemu kto ma moznost doma na dedine pri rodinnom dome.

parkom prilis neholdujem ale obcas ich kupim na grilovacku.
najlepsie su ryby ale ak nekupim cerstve,mrazene mi uz nepovedia cim vsetkym presli...........:confused::eek::(
220870
10.09.08,19:56
V .... mali takú sirénu .tú púštali každé ráno pred tým ako pustli mlyny na mäso.To preto aby potkany ušly z tých mlynov chodili tam cez noc vyžierať mäso ktoré tam zostalo a neboli pomleté spolu z mäsom do salámov.Od ľudí čo tam robili viem ,že nikdy sa nepodarilo újsť všetkým potkanom.Vždy bolo počuť piskot mletých potkanov.
arizona
10.09.08,20:49
V .... mali takú sirénu .tú púštali každé ráno pred tým ako pustli mlyny na mäso.To preto aby potkany ušly z tých mlynov chodili tam cez noc vyžierať mäso ktoré tam zostalo a neboli pomleté spolu z mäsom do salámov.Od ľudí čo tam robili viem ,že nikdy sa nepodarilo újsť všetkým potkanom.Vždy bolo počuť piskot mletých potkanov.

ty si z greenpeasu,alebo náš chceš nahovoriť na vegetariánstvo?:confused::eek::rolleyes::cool::ma d:
misomiso
10.09.08,21:26
Mozem ti povedat, ze v Korei tazko nieco ine v restauracii zjes ako psa ci potkana. Predavaju sa tam bezne na trhoch. Potkan je zviera ako kazde ine, je cistotnejsie ako svina - napriklad. Mne by vadilo iba, ze sa tam pomleli cele - nevypitvane.
220870
11.10.10,18:28
ty si z greenpeasu,alebo náš chceš nahovoriť na vegetariánstvo?:confused::eek::rolleyes::cool::ma d:
Ja som čistý grinpisák.:D
Gapo
12.10.10,08:21
ty si z greenpeasu,alebo náš chceš nahovoriť na vegetariánstvo?:confused::eek::rolleyes::cool::ma d:
Môžem potvrdiť, keď som bol vojak v Seredi, ako v každých kasárňach aj v našich chovali prasce, tieto sa vozili na nemenovaný bitúnok a tam som videl opisované.
P.S. Jednému som nerozumel, prečo sa ten bitúnok neprepadol pod zem, toľko dier a tunelov tam bolo, že to dodnes nepochopím.:confused:
podhygmin:-)
12.10.10,08:31
Parky?Pomlete zbytky zo vsetkeho mozneho.Nikdy!