Mahjong
24.08.08,18:13
Poradí mi niekto, ako pripraviť mäso na dovolenku. Ideme na chatu, kde nie je vybavená kuchyňa. Počula som, že sa dá mäso uvariť napr. na šťave, dať do fliaš vysterilizovať a tak vydrží. Má s tým niekto skúsenosti? Ako dlho to mäso vo fľaši vydrží?
ekopo
24.08.08,16:46
Tak ako píšeš sa to dá. Nám to vydržalo bez problémov 10 dní. Dobre je aj mäso upiecť (bravčové, kuracie) napchať do fliaš a sterilizovať. Vydrží to. Na chate by som ale varil vonku guláš, griloval a pod.
nela88
24.08.08,16:50
Môžeš mäso iba nasoliť, dať do pohárov a zavariť. Ale treba variť 2 hodiny. Potom s ním robíš, čo chceš.
tuta
24.08.08,17:18
Kazu
24.08.08,17:40
Poradí mi niekto, ako pripraviť mäso na dovolenku. Ideme na chatu, kde nie je vybavená kuchyňa. Počula som, že sa dá mäso uvariť napr. na šťave, dať do fliaš vysterilizovať a tak vydrží. Má s tým niekto skúsenosti? Ako dlho to mäso vo fľaši vydrží?

Na takéto príležitosti si zavarím úplne všetko: paprikáš, guláš, rezne, pečené kurence, pečené bravčové, roštenky, dokonca aj plnku ako sa dáva do kureniec, kapustnicu, lečo. Proste čo ma napadne a čo si myslím, že budeme mať chuť jesť. Doma uvarím, naložím do pohárov a nechám sterilizovať. Na ten týždeň to stačí aj 1x.
Mahjong
24.08.08,17:58
Ako dlho treba sterilizovať mäso na perkelt a pečené kura? Nemusí to byť v chladničke? Na našej chate totižto nebude ani tá.
Mahjong
24.08.08,18:02
Aj mi budeme opekať a grilovať vonku, ale až večer. Na obed padne dobre tiež niečo teplé. A aby som nemusela cez deň stáť pri sporáku, ale mohla ísť s rodinkou niekde do lesa, hotové jedlo dobre padne....
Kazu
24.08.08,18:03
Ako dlho treba sterilizovať mäso na perkelt a pečené kura? Nemusí to byť v chladničke? Na našej chate totižto nebude ani tá.

Ja to všetko nakladiem spolu do hrnca a pomaličky varím /len tak aby bublinky púšťalo/ asi 1 hod. Keď sme chodili na chatu, mali sme to v debničke pod posteľou. To bola taká chata pánu bohu za chrbtom, kde nebola ani voda, ani elektrina /ale boli tam nádherné lesy a hríby/ a vydržalo všetko pokým sme to nepojedli.
Mahjong
24.08.08,18:14
Ešte sa spýtam na to pečené a rezne. To len napchám do fliaš samotné, nejde tam žiadna šťava?
ekopo
24.08.08,18:18
Ešte sa spýtam na to pečené a rezne. To len napchám do fliaš samotné, nejde tam žiadna šťava?
Môžeš samotné, ale aj zaliať výpekom.
Mahjong
24.08.08,18:21
Ďakujem, vyskúšam, potom napíšem, aké bolo...
Rozalka
24.08.08,18:39
Sterilizovať hodinu a zajtra ďalšiu hodinu. Vydrží aj rok.
Mahjong
24.08.08,18:46
To mäsko môžem spracovať úplne do mäkka? Nebude sa rozpadávať, keď ho budem tak dlho sterilizovať?
Rozalka
24.08.08,18:53
Prípravu ukonči skôr, než akoby si pripravovala jedlo na okamžité podávanie.
ekopo
24.08.08,18:55
Sterilizovať hodinu a zajtra ďalšiu hodinu. Vydrží aj rok.
Nevydrží, zje sa.:D
Rozalka
24.08.08,19:15
Máš pravdu, na túto skutočnosť som pozabudla.
Kazu
25.08.08,09:49
Môžeš samotné, ale aj zaliať výpekom.

Na pečené mäso výpek rozdelím, do každého pohára sa ujde trochu a rezne dávam len také vypražené, nezalievam ničím.
akavik
11.05.12,08:19
Prosim,potrebujem poradit.Ideme do Italy,cestujeme vlakom.Oplati sa mi robit zavarane maso,vydrzi to?Jeme iba biele maso (traja) a syn je vegetarian. Ak ano, prosim porad mi ako to spravne zasterilizovat. chcem si pripravit nejaku zmes na spagety, pripadne nejake maso k ryzi na stave, prip. grilovane kuriatko..dakujem velmi pekne..
Julia63
11.05.12,09:15
akékoľvek jedlo sa dá sterilizovať, mäso na rôzny spôsob, napr. bravčové alebo kuracie mäso nakrájané, udusíme na šťave, do polomäkka, ešte horúce dáme do pohárov, dobré je mať dostatok šťavy, aby bolo mäso ponorené, uzavrieme, sterilizujeme. (ja nedávam cibuľu ani múku, šťavu si môžeme zahustiť podľa potreby až pred konzumáciou).
Dá sa sterilizovať aj v tlakovom hrnci, v obyčajnom hrnci 45 minút až hodinu, kuracie mäso kratšie. Poháre necháme vychladnúť a dáme do chladničky.
Slayer666
11.05.12,09:46
Ale preco? Ved zajdi v Taliansku na trh, tam mas plno zeleniny, ryb a aj masa a z toho si daco urob. Alebo zajdi do nejakej osterie ci trattorie. Ked uz mas moznost si tam varit (co asi mas, ked chces omacku na spagety), tak preco si robit zavarane maso?
Julia63
11.05.12,11:29
časovo je to menej náročné, stačí dovariť prílohu, kúpiť zeleninu. A nie každý má rád (a môže jesť) miestne špeciality v reštauráciách. každý robí tak, ako mu vyhovuje.