olybaba
25.08.08,18:51
pozdravujem,
- vcera v televizii v jednej relacii o vareni ma zaujal recept, kde sa pouzili doma susene paradajky, postup ich susenia bol aj predvedeny
- pripravovane jedlo bolo jednoduche : opecene na kruzky pokrajane cukety, pokrajana mozarella, susene nakladane paradajky, bazalka, vsetko ochutene : toto jedlo bolo podavane ako lahky letny pokrm pochadzajuci z talianska
susenie paradajok :
- umyte male paradajky sa nakrajali na stvrtky a na plechu na peciacom papieri poukladane supkou hore sa susili 30 min pri 200 oC, a este 3 hodiny pri 100 oC
- ked boli uz popecene a vysusene, stava sa vyparila a ostal sladky kusok paradajky, nasypali sa do flasky a zaliali olivovym olejom, pridal sa na platky nakrajany cesnak, rozmarin a myslim bazalka
- v oleji sa nechali takto ususene paradajky macerovat cca 3 tyzdne, po tejto dobe uz boli vhodne na pouzitie
- v mnohych modernych receptoch sa pouzivaju susene paradajky, citala som aj taky recept, ze priamo pri suseni sa osolia a ochutia bylinkami

chcela by som sa vas opytat, ci mate so susenim paradajok skusenosti ?
mna to zaujalo, teraz som vo faze susenia prvej hodiny, vid foto :

1.pred sušením
http://olybaba.napady.net/image/10392863

2.po 30.minutach susenia
http://olybaba.napady.net/image/10392865
veronikasad
25.08.08,16:57
Nevidím na plechu papier na pečenie, nebude sa šťava pripekať na plechu ?
myrtus
25.08.08,17:24
Paradajky bežne suším v sušičke. Používam na pizzu, občas prihodím do mäsového vývaru, na prichutenie duseného mäsa atď. Krájam ich však na plátky (rýchlejšie sa usušia). Časť nechám iba normálne usušené, časť zalievam olivovým olejom
olybaba
25.08.08,17:43
[quote=veronikasad;805040]Nevidím na plechu papier na pečenie, nebude sa šťava pripekať na plechu ?[/quot

ja pouzivam namiesto papieru na pecenie foliu na pecenie - suprova vec
betyna8
26.08.08,08:22
[quote=veronikasad;805040]Nevidím na plechu papier na pečenie, nebude sa šťava pripekať na plechu ?[/quot

ja pouzivam namiesto papieru na pecenie foliu na pecenie - suprova vec

Suhlasim,aj ja ju pouzivam,ale na tvojej fotecke ju nevidim:rolleyes:
Maruška54
26.08.08,08:28
Ja som ich poukladala na mriežku a pod to som položila plech, šušila som ich asi tak na 50 zo začiatku a potom na 100.
cactus
26.08.08,09:03
Zaujímavá vec. Určite vyskúšam.
olybaba
26.08.08,13:16
[quote=olybaba;805067]

Suhlasim,aj ja ju pouzivam,ale na tvojej fotecke ju nevidim:rolleyes:

nevidis, lebo moja folia je cierna
najag
26.08.08,16:27
Ja ich nesusim, ja ich rovno pojem:D
olybaba
26.08.08,17:10
aj ja ich rada pojem, lenze tu ide o skusenie niecoho noveho
- dufam, ze budem spokojna s konecnym produktom, je to len skuska, ked mi to nebude chutit, koncim s tymto pokusom
- prikladam foto susenia po 2 hodinach, dlhsie som nenechala vysusat, lebo tie menej masite uz boli tenke na supku (tu vidno hnedu foliu-robila som naraz na dvoch pekacoch)
- nalozene v olivovom oleji budu cakat cca 2 tyzdne, potom vyhodnotim experiment

koniec susenia
http://olybaba.napady.net/image/10412635

nalozene susene paradajky
http://olybaba.napady.net/image/10412636
ajacik
26.08.08,17:34
a môžem použiť aj normálny olej? Lebo ja olivový vôbec nemusím ..... viem, že je zdravý, ale nechutí mi
Marína
26.08.08,17:51
Alenka, samozrejme, môžeš. Radšej slnečnicový ako repkový.
Ja teda sušené paradajky môžem.;) Včera som robila pesto. Tiež dobrá záležitosť na cestoviny. Robila som klasické z bazalky. Dá sa aj zo sušených paradajok.
Melnick
26.08.08,18:10
Výborné sú posypané provensálskym korením a olej výlučne olivový. Bohužiaľ na zavarenie nikdy nič neostane.:---
tina1
26.08.08,19:35
Alenka, samozrejme, môžeš. Radšej slnečnicový ako repkový.
Ja teda sušené paradajky môžem.;) Včera som robila pesto. Tiež dobrá záležitosť na cestoviny. Robila som klasické z bazalky. Dá sa aj zo sušených paradajok.

Marína, na to pesto das aj recept? Takto na noc robit chute! Ani spat nebudem!!!:D
brčko
26.08.08,20:30
Marína, na to pesto das aj recept? Takto na noc robit chute! Ani spat nebudem!!!:D

Aj ked nepoznám, čo je pesto, paradajky môžem a vyvolalo to u mna "pavlovov reflex", čo je už o tejto hodine nežiadúce :---. Prezerať o takejto hodine témy "receptové" sa asi nevypláca...

...žeby som išla urobiť aspon inventúru v tých ostávajúcich kokosových koláčikoch??? :D :D
Melnick
26.08.08,20:33
:):):):D
Melnick
26.08.08,20:53
Marína, na to pesto das aj recept? Takto na noc robit chute! Ani spat nebudem!!!:D
Evka - zastúpila som Ťa .:D

http://domacnost.sme.sk/c/3560136/Co-dokaze-bazalkaalebo-pripravte-si-pesto.html
tina1
27.08.08,06:17
Evka - zastúpila som Ťa .:D

http://domacnost.sme.sk/c/3560136/Co-dokaze-bazalkaalebo-pripravte-si-pesto.html
Dakujem za receptik, ale ten je klasicky z bazalky.
P.S. Uhadnete o com sa mi snivalo?:D
Marína
27.08.08,09:32
Marína, na to pesto das aj recept? Takto na noc robit chute! Ani spat nebudem!!!:D
Pesto z bazalky
cca 200-250g bazalky(len listy, ak jej máš málo, môžeš pridať aj zelený petržlen), 1-2 PL orechov(nemusia byť píniové, ja dávam vlašské), 1-2 strúčiky cesnaku, trochu soli a čierneho korenia rozmixovať s trochou olivového oleja. Po rozmixovaní pridať ešte cca 100 a viac ml oliv. oleja, 1PL citrónovej šťavy. Parmezán pridávam až tesne pred použitím. Pesto môžeš skladovať v chladničke, ak by si chcela dlhšie, môžeš rozdeliť na dávky a zamraziť, alebo chvíľu sterilizovať. S parmezánom nesterilizuj ani nemraz.

Pesto zo sušených paradajok
Sušené paradajky, nasekaná petržlenová vňať, olivový olej, cesnak, soľ, oregano, vegeta, mleté čierne korenie, nesolené arašidy, pistácie, slovenský syr Kaškaval(ja som použila parmezán, vegetu som nedávala, nesedela mi tam)
Sušené paradajky pokrájané na menšie kúsky spolu s nasekanou petržlenovou vňaťou, lístkami oregana, plátkami olúpaného cesnaku, nastrúhaným syrom, nasekanými nesolenými arašidmi, pistáciami a olivovým olejom rozmixujeme. Podľa chuti ochutíme soľou, mletým čiernym korením a vegetou. Hotové pesto podávame s uvarenými cestovinami.
viktorviktor
27.08.08,21:22
a naspäť k rajčinám
tu je niečo o sušení a receptíky, a ich vzťahu k erotickej kuchyni
http://podhajska-rk.szm.sk/nonpraetactus/elvella/zele0007.htm
mazanova
28.08.08,09:13
Prosím napíšeš mi tvoj recept na pesto, urodilo sa mi veľa bazalky.
Ináč som tu nová, takže Vás všetkých pozdravujem, stále iba čítam dookola fantastické rubriky... dúfam, že budem stíhať, páááááááá všetkým
mazanova
28.08.08,09:15
no vidíš, rolujem ďalej a recept som našla. Prepáč za moju nemožnosť. Ja sa zlepším časom.
Marína
28.08.08,10:39
no vidíš, rolujem ďalej a recept som našla. Prepáč za moju nemožnosť. Ja sa zlepším časom.
Už si sa zlepšila, veď si našla.;)
laura02
28.08.08,13:39
super uz dlho u nas hladam v obchodoch susene rajcinky a som rada ze si ich teraz budem moct urobit sama. urcite viskusam
olybaba
28.08.08,17:14
pozdravujem,
- moje susene paradajky nalozene v olivovom oleji dobre vyzeraju, cakaju este 14 dni na degustaciu
- kolega sa vratil z dovolenky zo sicilie a ked som pred nim spomenula, ze co som prednedavnom robila doma, tak sa pousmial a informoval ma o zazitku z tohto ostrova
- sicilia je vraj jednym z domovov susenych paradajok, videl to na vlastne oci, paradajky nakrajaju na kruzky ako palec krube, rozlozia na susenie a posypu hrubou morskou solou, ta vraj lepsie vytiahne vodu a takto rozlozenu na obrovskych plochach susia na slnku cca 3 dni, potom oplachnu od soli a dosusia, nakladaju do olivoveho oleja s roznymi bylinkami
- doniesol si 2 flase tohto lahodneho pokrmu a velmi chvalil ich pouzitie
- dufam ze aj moje nalozene paradajky budu chutne, ked ano, este si urcite nasusim
tetrisss
29.08.08,19:19
moje dnes vyrobene paradajky vyzeraju celkom fajn, uvidime o par tyzdnov, ake budu
olybaba
15.09.08,07:03
pozdravujem,
- dnes som konecne moje trojtyzdnove nalozene susene paradajky rozdelila do mensich flias a pre spokojnost duse velmi kratko sterilizovala
- dufam ze budu chutit, este mame cerstve, takze degustacia bude neskor

http://olybaba.napady.net/image/thm/10747001 (http://olybaba.napady.net/image/10747001)
arizona
15.09.08,08:37
A takto skončili moje sušené paradajky.
(paradajky, cesnak, bazalka a olivový olej)
patrika
23.09.08,18:20
ja som tiež paradajky nasušila aj som zaliala olivovým olejom, ale asi po dvoch týždnoch v chladničke mi začali plesnivieť a tak nejako zvláštne zhustli, nevie niekto prečo? boli celé zaliate a aj vysušené sa mi zdali byť dost tak neviem....
olybaba
23.09.08,19:34
pozdravujem,
- kvalitny olivovy olej v chladnicke zhustne, vyzera skoro ako kacacia mast
- ja som flasky 5 min sterilizovala, aby viecka chytili a nemam ich v chladnicke
- moje susene paradajky som este nechutnala, asi tento vikend bude degustacia, pride syn z anglicka, sestra z prahy, juj ako sa tesim !!!
AlaNR
15.08.12,18:17
Vyťahujem túto tému na povrch zemský :)

Práve som vložila dva plechy do rúry.
Dali mi taký postup, že nakrájať na štvrťky, posoliť, nechať pustiť šťavu, najlepšie na sítku, aby sa v šťave nenamáčali. Potom ich v miske premiešať so sušenou bazalkou a olejom (ľubovoľným - ja dám slnečnicový, lebo olivový mi nechutí), posypať troškou cukru a ak treba, trošku ešte posoliť.
Medzitým rozpáliť rúru na 180 stupňov.
Paradajky roztiahnuť na plech vyložený papierom, aby sme nemuseli prácne drhnúť pustenú pripečenú šťavu. Po vložení plechov do rúry zvýšiť teplotu na 210 stupňov, nechať pripekať cca 12-15 minút, potom rúru vypať ale za žiadnu cenu neotvárať. Ušlo by teplo... ;)
Po cca 3-4 hodinách zasa rozpáliť stále neotvorenú rúru na 210 stupňov a nechať cca 5-7 minútiek pripekať. Znovu nechať v rúre vychladnúť cca 3-4 hodiny (najlepšie v noci)
Potom skontrolovať, či sú dobre presušené a ak nie, tak zasa zopakovať.
Usušené naložiť do oleja s bazalkou, cesnakom, alebo čo máme radi. Ale vraj sa dobre jedia rovno z plechu :D
veronikasad
15.08.12,19:53
Vyťahujem túto tému na povrch zemský :)

Práve som vložila dva plechy do rúry.
Dali mi taký postup, že nakrájať na štvrťky, posoliť, nechať pustiť šťavu, najlepšie na sítku, aby sa v šťave nenamáčali. Potom ich v miske premiešať so sušenou bazalkou a olejom (ľubovoľným - ja dám slnečnicový, lebo olivový mi nechutí), posypať troškou cukru a ak treba, trošku ešte posoliť.
Medzitým rozpáliť rúru na 180 stupňov.
Paradajky roztiahnuť na plech vyložený papierom, aby sme nemuseli prácne drhnúť pustenú pripečenú šťavu. Po vložení plechov do rúry zvýšiť teplotu na 210 stupňov, nechať pripekať cca 12-15 minút, potom rúru vypať ale za žiadnu cenu neotvárať. Ušlo by teplo... ;)
Po cca 3-4 hodinách zasa rozpáliť stále neotvorenú rúru na 210 stupňov a nechať cca 5-7 minútiek pripekať. Znovu nechať v rúre vychladnúť cca 3-4 hodiny (najlepšie v noci)
Potom skontrolovať, či sú dobre presušené a ak nie, tak zasa zopakovať.
Usušené naložiť do oleja s bazalkou, cesnakom, alebo čo máme radi. Ale vraj sa dobre jedia rovno z plechu :D
Kupujem si sušené paradajky v oleji v K****-e. Sú tam aj nejaké semienka, tuším slnečnica, chutia výborne.
AlaNR
15.08.12,21:43
Kupujem si sušené paradajky v oleji v K****-e. Sú tam aj nejaké semienka, tuším slnečnica, chutia výborne.

To zne zaujímavo, možno by som mohla vyskúšať do ďalšej várky dať pár semiačok. Alebo možno píniové oriešky, to by nemuselo byť zlé....
Ďakujem za tip!!!