jankaso
16.09.08,20:04
Vie niekto poradiť ako sa robia grilážové trubičky? :confused:
Zoltán Kovács
16.09.08,18:08
jankaso
21.09.08,17:45
Ďakujem za odpoveď ale ja mám záujem o výrobu grilážových trubičiek t,j viem že sa spraví karamel , pridajú sa orechy, horúce sa vyvaľká a skrúti na drevenú varešku. potom sa plnia plnkou.
brioska
23.09.08,01:22
moja mama to robieva a ja to viem teoreticky tiez, robila som ich vsak iba raz, lebo moc ich nelubim, su na mna prisladke. postup je presne taky, ako pises, daj si pozor, aby si nerobila velku davku naraz, rob to v malej rajnicke a daj pozor aby si ich stihla skrutit kym su teple, lebo ked vychladnu, budu sa pri toceni lamat.
aku plnku do nich davas?
ingah
26.09.08,07:52
Robila som ich, neviem, či nájdem recept ak áno, tak ho napíšem.
mariena bj
05.10.08,14:58
Ja som nieco podobne robila ,aleto boli Medove trubičky.Tak ak chces skusit:25dkg.hladkej muky,20dkgcukru,15dkgmedu,3dkg masla,3žltky,2lyžice mlieka,na špičku nožasody bicarbony.KREM:1/8litra silnej kavy instantnej/ja som dala obyčajnej/,1žltok,1lyžica Solamilu,3lyžice cukru,20dkg masla. KREM:Uvarime si tuhy bešamel,ktory nechame vychladnut a po častiach ho postupne zašlahavame do spevneneho masla.CESTO:Vypracovane cesto vyvalkame na tenko.Vykrajujeme z neho kolieska asi 5cm.ktore potom na papieri na pečenie prudko upečieme asi pri teplote 180stupnov.Takto upečene kolieska za tepla opatrne stačame na ručke drevenej varechy,alebo na tenkej trubičke.V zhybe pritlačime.Nechame ich odležat a nakoniec plnime kremom a konce obalime v cokolade.
jankaso
06.10.08,18:33
ešte som ich nerobila ale len s obdivom vychutnávala
jankaso
10.12.09,21:29
Konečne som to našla .Recept nájdete na stránke torty od mamy.
Marína
11.12.09,01:29
Marta V
11.12.09,07:33
Zaujímavý je aj tento recept Domino v oplatce (http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JRONERGOP&id_kategorie=JNLQCOO5)

Tento recept je aj dobrý, a je dobré piecť ho aj na sviatky, keď je viac druhov koláčov, ja ho zvyknem dať aj do mraziaka, zabalený v mikroténovom sáčku a dobre sa krája aj mierne rozmrazený.
babka - ježibabka
12.12.09,14:34
Tento recept je aj dobrý, a je dobré piecť ho aj na sviatky, keď je viac druhov koláčov, ja ho zvyknem dať aj do mraziaka, zabalený v mikroténovom sáčku a dobre sa krája aj mierne rozmrazený.
Dobrý recept. Už aj ho idem prilepiť k môjmu. Ja mám iný, tak ho prikladám.
erzet
12.12.09,20:09