Kronoska
18.09.08,11:52
Ahojte. Mám doma domácu pekáreň. Má niekto recepty na túto pekárničku?
Ďakujem.
Zuzka
18.09.08,09:59
Zoltán Kovács
18.09.08,09:59
kataldo
06.02.12,12:02
Vie mi niekto poradiť čo by som mal dať do cesta na chlieb, aby po upečení nebol okraj priliš tvrdý?
Slayer666
06.02.12,12:44
Tuk - maslo, mlieko, vajcia, smotana...
Alebo potriet niecim pred pecenim - voda, mlieko, vajce...

Avsak chlieb MA mat taku korku - chrumkavu, tvrdsiu, nie ako tie sprostosti, co produkuju nase niektore tzv. pekarne. Ak mas az prilis tvrdu korku, ze sa neda prekusnut, tak to znamena najskor to, ze chlieb pecies pridlho.
arizona
06.02.12,15:42
Vie mi niekto poradiť čo by som mal dať do cesta na chlieb, aby po upečení nebol okraj priliš tvrdý?
potieras po upeceni vodou?
DanielaSL
06.02.12,16:05
Moderátori, nemôže byť ten recept presunutý do témy - Recepty pre domácu pekáreň?
DanielaSL
06.02.12,16:06
Vianočka, ktorá zostane dlllllho mäkučká a vláčna.... A tu je nový recept: 200ml vlažného mlieka, 100g rozpusteného margarínu, pozor nie horúci (maslo, hera, palmarin...), 2 žĺtka, 90 g kryštál.cukru, pol ČL soli, 470g hladkej múky ja som dala polovicu hladkej a polovicu polohrubej múky a bolo to oveľa lepšie), 1 sáčok sušených kvasníc (7g), hrozienka.

POSTUP PŘÍPRAVY

Všetky suroviny dáme v napísanom poradí do DP a zapneme program sladký chlieb, alebo niečo podobné, čo máte. Po zapípaní, teda počas druhého miesenia pridáme namočené hrozienka. Ak dáte pravé maslo, brioška bude mať skvelú maslovú chuť, ako originál z Francúzska, mňaaaam.

Mareko .... tu ho treba dať - .... Recepty pre domácu pekáreň ...., lebo v tejto téme ho asi nik nenájde....
arizona
06.02.12,16:18
Prispevok som presunula medzi recepty.

Zaroven tuto temu uzatvaram,lebo tu zbytocne bezi niekolko rovnakych tem o domacich pekarnach ,vznika tu z toho chaos.


Pokracujte prosim v beziacich temach, nezakladajte zbytocne nove.

Pouzivajte vyhladavac so slovnym spojenim " domaca pekaren" ;)