S21
05.05.05,13:12
Trikolóra


cesto: 5 vajíčka, 25 dkg hl. múka, 25 dkg. práš. cukor (môže byť aj kryšt.), 1 dl olej, 1 dl voda, 1 prášok do pečiva

postup: žltka s cukrom vymiešame, pridáme ostatné suroviny a tuhý sneh z bielkov. Polovicu cesta vylejeme na vymastený a posypaný plech, do druhej polovice pridáme 2 PL kako, a vlejeme do prvého cesta.

krém: 0,5 l mlieka, 1 zlatý klas, 2 PL cukru, 1 vanilka

postup: uvaríme polohustý krém a ešte hurúce dávame do neupečeného cesta po malých lyžičkách. Upečemie.

Na horúce cesto natrieme 2 kyslé smotany zmiešané so škoricovým cukrom.
Danka Kosibová
05.05.05,11:25
mňáááááááááám, toto som uz jedla, je to výborne, ked je to dobre vychladene...len k receptu som sa nevedela dopracovat...díííííík
Zuziana
07.05.05,19:14
Ja som teno koláč robila s ružovým pudingom a bez tej smotany. Tá smotana sa na tom neroztopí.
sklenkova
07.05.05,21:00
Dnes som ten koláč robila,samozrejme tú smotanu som dala na vrelý koláč a je to výborný koláč-pochutnáte si. Okrem toho je rýchlo hotový,nenáročný.
bef
09.05.05,20:24
Podobnú piškótu robím ako základ pod ovocnú želatínu, len miešam celé vajíčka s kryštálovým cukrom, ale ostatné som urobila presne podľa receptu a bol výborný a všetkým chutil. Doporučujem vyskúšať. Je jednoduchý aj pre začiatočníčky a veľmi dobrý. :)
Slavka
20.05.05,10:43
ale ja dávam jahodový alebo malinový puding.
JanaF
23.05.05,13:59
Mnam, aj ja mam tento kolacik velmi rada, ale ja ho poznam pod nazvom pudingovy kolac. Smotanu zvyknem posypat skoricou...:) je to super...:)
Zuziana
05.07.05,15:39
Dnes som spravila tento koláč s malou obmenou. Na čierno-biele cesto som dala smotanovú zmes, ktorú som pripravila takto: 2 kyslé smotany, jahodový džem s kusmi jahôd a jedna prášková šľahačka.
rene
07.08.05,19:39
Aj ja som ho dnes robila, je vynikajúci ! Vylepšila som ho kúskami jahod a sekanými orechami do cesta. Mńam...