bianka117
02.10.08,13:11
Nemate nejaky dobry recept na nedelny obed? Myslim mäsko, lebo sa mi zda, že varime furt to isté.Dík
pivko
02.10.08,14:40
Nemate nejaky dobry recept na nedelny obed? Myslim mäsko, lebo sa mi zda, že varime furt to isté.Dík
Na pečenej kačke si určite každý rád pochutná;)
durisovad
02.10.08,15:05
Teraz je sezona pecenych husi. Ani kacka s knedlikom a cervenou kapustou nie je zly napad.
Prezrad, co mavate vy, pre nas to mozno bude zmena.
manndy64
02.10.08,15:56
Nemate nejaky dobry recept na nedelny obed? Myslim mäsko, lebo sa mi zda, že varime furt to isté.Dík
mam.je to vyborne a da sa robit aj z bravcoveho masa.rcp:hov.rezne s vajcami.500g hov.masa,sol,struhanka,3vajcia,150g oleja na vypr.,50g tuku,1velka cibula.umyte osusene na platky narezane maso osolime.struhanku nasypeme na dosku a maso na nej z oboch stran naklepeme.naklepane maso obalime rozslahanymi vajcami a na horucom olejivyprazime do ruzova.oprazime cibulu dame na dno pekaca,rozlozime vedla seba rezne,zalejeme horucou vodou a prikryte dusime,kym sa voda nevydusi/asi 1/2h/.podavame so zemiakmi a kapustovym salatom alebo na co mas chut.ja zvyknem najprv naklepat maso a potom len posypem stuhankou a natlapkam to na maso aby tam drzala ta struhanka.dobru chut..
Laura1
02.10.08,16:52
mam.je to vyborne a da sa robit aj z bravcoveho masa.rcp:hov.rezne s vajcami.500g hov.masa,sol,struhanka,3vajcia,150g oleja na vypr.,50g tuku,1velka cibula.umyte osusene na platky narezane maso osolime.struhanku nasypeme na dosku a maso na nej z oboch stran naklepeme.naklepane maso obalime rozslahanymi vajcami a na horucom olejivyprazime do ruzova.oprazime cibulu dame na dno pekaca,rozlozime vedla seba rezne,zalejeme horucou vodou a prikryte dusime,kym sa voda nevydusi/asi 1/2h/.podavame so zemiakmi a kapustovym salatom alebo na co mas chut.ja zvyknem najprv naklepat maso a potom len posypem stuhankou a natlapkam to na maso aby tam drzala ta struhanka.dobru chut..
Niečo podobné som dávnejšie robila, ale už si to presne nepamätám, som rada, že sa to tu objavilo, myslím si, že som to robila v jenskej mise a mäso som dávala pekne na seba. V pekáči rezne dávaš vedľa seba?
Laura1
02.10.08,17:17
Naše "Červené mäso"
Bravčové stehno, pekná lopatka, prípadne karé bez kosti podľa počtu osôb. Umyté mäso našpikujem cesnakom, posolím. V celosti ho rýchlo opečiem na oleji , pričom ho otáčam, aby z každej strany chytilo kôru. Výpek, ktorý ostal v panvici, precedím, pridám na drobno pokrájanú cibuľu /poriadne veľkú,alebo 2 stredné, nech je šťava hustá/, asi 5 strúčikov cesnaku, červenú papriku, podlejem všetko vodou, pridám mäsko a dusím, kým to nebude na 90% mäkké. Je najlepšie dusiť mäsko v čo najmenšej rajnici, aby mäso bolo zakryté. Vyberiem mäso, pokrájam na tenké plátky. Do omáčky - pridám tubu červeného zlata / paprikový krém, niekde to dostať ako piros arany- pozor, pasta je slaná!!/, strúhaný cesnak, soľ, čierne korenie . Do šťavy pridám plátky mäsa a dusím ich ešte asi pol hodinku. Je to niečo, ako pečené mäso, ale oveľa lepšie a mäkučké, šťavnaté.
Podáva sa so zemiakovou kašou, varenými zemiakmi, alebo s ryžou + niečo kyslé- uhorkový šalát, a pod.
Zita5
02.10.08,17:20
Veľmi rada experimentujem , vymýšľam ,aby rodina nepociťovala stereotyp ,
i keď niekedy jojoj :rolleyes:...je to veru na zaplakanie ,čo variť. Nikto nevie
poradiť , navrhnúť a podobne .
Ak sa spýtam , tak dostanem odpoveď , nám je to jedno , čo uvaríš to
bude .:);)

Ale niečo tu pridám , nemá to názov - mám veľa jedál bez názvu
Mäso
Bravčové karé nakrájané bez kosti
korenie
soľ
vegeta / bez glutamanu/
horčica
sojová omáčka
olej


Bravčové karé nakrájam na rezne , vyklepem , osolím , okorením , pridám vegetu , potriem horčicou , pokvapkám sójovou omáčkou a opečiem z každej strany na oleji .

Opečené rezne udržujem v teple v nádobe pod pokrievkou .


Šampiňónová omáčka

šampiňóny
soľ
korenie
vegeta
kocka smotanového syru
šľahačková smotana
pažítka
petržlenová vňať
olivový olej
na špic lyžičky solamylu


šampiňóny podusím na olivovom oleji , pridám soľ,korenie,vegetu .
Ak ich mám udusené , tak vložím kocku smotanového syru a za stáleho miešania syr nechám prejsť varom , pridám šľahačkovú smotanu a solamyl . Odstavím a nakoniec pridám posekanú pažítku s petržlenovou vňaťkou a premiešam .

Týmto spôsobom som robila už aj baklažánovú omáčku , ktorá mala chuť hríbov .

Pečené zemiaky v šupe

zemiaky so šupou
soľ
mletá rasca
olej

Zemiaky v šupe veľmi dobre umyjem , nakrájam na 1/4 posolím, pridám rascu, trošku oleja a pečiem v rúre .


Na tanier dám mäsko , ktoré polejem šampiňónovou omáčkou , pečené zemiaky v šupe a k tomu veľa zeleninovej prílohy /akú doma mám -mrkva,zeler,kapusta hlávková,paprika , paradajky ,kukurica zaváraná a podobne /
cloe
02.10.08,17:29
mam.je to vyborne a da sa robit aj z bravcoveho masa.rcp:hov.rezne s vajcami.500g hov.masa,sol,struhanka,3vajcia,150g oleja na vypr.,50g tuku,1velka cibula.umyte osusene na platky narezane maso osolime.struhanku nasypeme na dosku a maso na nej z oboch stran naklepeme.naklepane maso obalime rozslahanymi vajcami a na horucom olejivyprazime do ruzova.oprazime cibulu dame na dno pekaca,rozlozime vedla seba rezne,zalejeme horucou vodou a prikryte dusime,kym sa voda nevydusi/asi 1/2h/.podavame so zemiakmi a kapustovym salatom alebo na co mas chut.ja zvyknem najprv naklepat maso a potom len posypem stuhankou a natlapkam to na maso aby tam drzala ta struhanka.dobru chut..

Toto je obľúbené jedlo môjho muža, no robím to na dva varianty.
Keď je hovädzie, tak ho dusím v takej kečupovo-horčicovo-vegetovej omáčke a keď je bravčové, tak ho ako je vyššie spomínané, pečiem na pekáči, no ešte ho poprekladám plátkami oravskej slaninky.

Zitka, to tvoje mäsko so žamp. omáčkou asi urobím v nedeľu. Páči sa mi:)
Olice
02.10.08,18:01
Osie hniezda z bravčového karé

Vykostené karé - nakrájať na rezance.
Roztopiť 125 g masla, pridať na rezance pokrájané masko,
osoliť, okoreniť mletým čiernym korením.
Maso dusíme bez podlievania, len vo vlastnej šťave.
Keď je masko makké, pridať kečup podľa chuti.

Pripravíme si hranolky a servírujeme tak, že na tanier dáme hranolky,
na hranolky maso, na maso volské oko a posypeme strúhaným syrom.

Ešte som zabudla na cesnak, pridať pretlačených zopár strúčikov a dusiť
spolu s masom.

Je to rýchle a chutné jedlo.
jaja99
02.10.08,18:25
Pripájam úplne jednoduchý recept - SMOTANA NA KURATI.
Vyskúšala som ho cca dva týždne dozadu.
Je fakt perfektný!!!!
Mäsko sa len rozplývalo na jazyku.
Okrem smotany som dala pár hrudiek syra niva.
Mňam, mňam.
Olice
02.10.08,18:33
Pripájam úplne jednoduchý recept - SMOTANA NA KURATI.
Vyskúšala som ho cca dva týždne dozadu.
Je fakt perfektný!!!!
Mäsko sa len rozplývalo na jazyku.
Okrem smotany som dala pár hrudiek syra niva.
Mňam, mňam.
Tiež som takéto masko robila, len do tej smotany (na šĺahanie) som pridala vrecúško maggi nápady s príchuťou štyri druhy syra. Odporúčam vyskúšať.
Zita5
02.10.08,18:46
Ešte jeden pridám - veľmi sýty , ale dobrý ...

Belanské tajomstvo

Rezne/karé/ naklepem ,osolím, okorením pridám worčestrovú omáčku ,sojovú omáčku a dostatočné množstvo cesnaku a dusím vo vlastnej šťave .
Ak je mäso hotové tak si spravím vajíčkovú omeletu .
Príloha hranolky .

Servírujem nasledovne :

plát mäsa vložím do omelety potretej z vnútornej strany dobre kečupom a zvyšok omelety preložím , k tomu pridám hranolky a posypem strúhaným syrom .Pridám zeleninovú prílohu , ktorá sa skladá zo sterilizovaného hrášku v ktorom mám na drobno posekanú cibuľku , steril.kukurica, kolieska paradajky,kolieska čerstvej uhorky ,paprika atď.......teda podľa toho čo mám .
Dáša_
02.10.08,18:53
Pridám moj "skorobezprácny" recept.
Pliecko nakrájam na plátky, resp. menšie kúsky, pridám kuracie prsia , kuracie stehna, pripadne krídla a jemne okorením nejakým grilovacím korením, alebo iba osolím. Jednu dve kvalitné klobásky nakrájam na hrubšie plátky, dobré je pridať aj kusky slaniny. Dalej nakrájam papriku, paradajku, ak mám, tak aj plátky cukety. Všetko to nejak navrstvím do uzatváracieho pekáčika, pridám asi deci vody a šupnem do rury vyhriatej na 180 stupnov na cca 1 a pol hodiny.
Po otvorení pekáča ma úžasnú vôňu, dostatok šťavy.
Kedysi som to aj kontrolovala počas pečenia, dnes to celkom úspečne ignorujem :D
V originálnom recepte boli aj kuracie pečienky, ale to by mi doma neprešlo :D
V prípade väčšej spoločnosti stačí ako príloha chlieb. Pre rodinu robím ryžu a zvyšok odkladám do mrazaku na rýchle použitie.
Super je samozrejme aj nejaký šalát.
arizona
02.10.08,18:54
Aj ja pridám moju obľúbenú dobrotku:
Zapekané rezne

Spotreba asi na 8 bravč.rezňov:
2dcl vody (ja dávam viac)
3PL horčice
3PL masla
2PL vegety
2PL oleja
2PL masti
Zmiešame a necháme krátko,asi 1-2 min. povariť.

Rezne vyklepeme a znovu vyklepeme v strúhanke .

Rozmiešame asi 5 vajec a rezne omočíme a dáme na rozpálený olej opiecť do hneda.

Opečené rezníky poukladáme na plech, zalejeme pripravenou zmesou a dáme zapiecť.

Ako príloha môže byť ryža,príp. zemiaky.
arizona
02.10.08,19:06
Luigi makaróny-originál. talianska špecialita

1KG br.pliecka- nakrájame na väčšie kúsky
1-2 cibule
3-4 rajčiny
2-3 dcl. olivového oleja
korenie, soľ, vegeta
cestoviny ( ja dávam špirálky)
asi 3-5 zemiakov-nakrájať na väčšie kusy
parmezán, príp. iný syr

Udusíme na pekáči cibuľu,potom pridáme rajčiny.
Pridáme mäso,trochu zapečieme.
Potom pridáme nakrájané zemiaky,soľ,vegetu,olej + zalejeme asi 1l vody.

Zvlášť uvaríme cestovinu, ktorú servírujeme na tanier,na to zmes z pekáča, navrch posypať syrom.
Rozalka
02.10.08,19:33
Rýchle jedlo
Kuracie prsia nakrájať na rezance, opiecť do chrumkava.
Na oleji opražím vlašské orechy, zalejem smotanou, trochu neskôr pridám bambino, miešam, kým sa syr nerozpustí, okorením osolím, nasekám bazalku, pridám do omáčky, nalejem na opečené kuracie prská a nechám spolu povariť.
Podavám s varenou cestovinou.

Keď mám viac času, tak sa ihruškám s plnkami, napr.:
kuracie prsia narežem tak, aby som vytvorila "jaskynka", tam vložím ementál s orechami, môže byť aj sušené slivky, zopnem a dusím.
Ten syr sa trochu roztaví do šťavy, dolejem smotanu, dochutím.

Ďalší:
vykostené kuracie stehná obalím akoby v trojobale, namiesto strúhanky použijem strúhaný syr. Poukladám na pekáč, zalejem šľahačkovou smotanou a dám zapiecť do rúry, syr vytvorí super chrumkavú kôročku.
manndy64
02.10.08,21:35
Naše "Červené mäso"
Bravčové stehno, pekná lopatka, prípadne karé bez kosti podľa počtu osôb. Umyté mäso našpikujem cesnakom, posolím. V celosti ho rýchlo opečiem na oleji , pričom ho otáčam, aby z každej strany chytilo kôru. Výpek, ktorý ostal v panvici, precedím, pridám na drobno pokrájanú cibuľu /poriadne veľkú,alebo 2 stredné, nech je šťava hustá/, asi 5 strúčikov cesnaku, červenú papriku, podlejem všetko vodou, pridám mäsko a dusím, kým to nebude na 90% mäkké. Je najlepšie dusiť mäsko v čo najmenšej rajnici, aby mäso bolo zakryté. Vyberiem mäso, pokrájam na tenké plátky. Do omáčky - pridám tubu červeného zlata / paprikový krém, niekde to dostať ako piros arany- pozor, pasta je slaná!!/, strúhaný cesnak, soľ, čierne korenie . Do šťavy pridám plátky mäsa a dusím ich ešte asi pol hodinku. Je to niečo, ako pečené mäso, ale oveľa lepšie a mäkučké, šťavnaté.
Podáva sa so zemiakovou kašou, varenými zemiakmi, alebo s ryžou + niečo kyslé- uhorkový šalát, a pod.
v pekaci davam rezne vedla seba.prikryvam to s alobalom ked je hovedzie.ked z bravcoveho tak to neprikryvam.
tiny77
03.10.08,07:17
http://www.porada.sk/t28219-budapestianske-rezne.html
priloha: zemiakova kasa, kysla uhorka.
Tej cibule tam moze byt viac, lebo je fajn a vzdy sa o nu bijeme. Rezne ukladam vedla seba. Za cca hodinu je to upecene, voda sa odpari, zostane len cervena stavicka. Ak su rezne na sebe, tak su take "varene" a nie pecene. :)
bonapetit.
ALDA
03.10.08,08:52
Myslím, že tento recept som už na porade písala, ale...
Na plech trošku oleja, poukladať nakrájané na 1/4 zemiaky, na zemiaky poukladať mäso /kuracie, bravčové, morčacie podľa chuti a je dobre, ak je bez kosti/, zaliať zálievkou:
smotana, postrúhaný syr, cesnak,vegeta, 2 vajíčka.
Plech sa naservíruje na stôl a rozmýšľalam, čo uvarím na večeru:D


Pečené zemiaky:
Na plech poukladať plátky oravskej slaninky, umyté na kolieska nakrájané zemiaky /môžu byť aj 1/4/, na kolieska nakrájaná cibuľa, poliať troškou oleja, posypať korením na americké zemiaky. Pred dopečením posypať postrúhanou nivou a dobrú chuť. Dobrá príloha k mäsku. Ale zo skúseností viem, že mäsko zostane a zemiaky sú fuč.
Kazu
03.10.08,09:28
Najlepší nedeľný obed? Každý, ktorý nemusím uvariť ja :D:D:D
Prepáčte mi, že je to celkom mimo témy, ale toto bolo prvé, čo ma pri čítaní napadlo :) Inak u nás vyhrávajú plnené kuracie rezne a talianska kuchyňa.
AlaNR
03.10.08,11:00
Ja som minule skúsila Pezinské mäsko:
bravčové nakrájať na rezance
dať na cibuľke a opiecť = zatiahnuť
okoreniť čiernym korením
zaprášiť červenou mletou paprikou - sladkou
pridať na plátky nakrájané čerstvé šampiňóny
a s jednou kockou zeleninového bujónu dusiť do mäkka.
Potom pridať :
dve polievkové lyžice rajčinového pretlaku
1 kyslú smotanku
za "hrsť" mrazeného hrášku.
Podľa chuti pridať vegetu a korenie.

Robila som k tomu ryžu, ale aj cestoviny nie sú zlé....

Brú chuť:D
beba13
03.10.08,13:51
Rezne s jablkom
4 bravčové rezne
hladká múka
olej na opekanie
4 plátky anglickej slaniny
2 jablká
4 plátky tvrdého syra
mleté čierne korenie, soľ
voda na podliatie

Mäso umyť, naklepať, osoliť, okoreniť a nechať chvíľu odležať. Potom rezne obaliť v hladkej múke a prudko opiecť na oleji z oboch strán. Poukladať na pekáč a zaliať výpekom. Na každý rezeň položiť plátok slaniny a jablka. Mäso podliať vodou tak aby bolo ponorené v šťave, ale slanina s jablkami už nie. Dať piecť do vyhriatej rúry (180°C asi 25 minút) Pred koncom pečenia na každý rezeň položím plátok tvrdého syra a dám zapiecť na 5 minút podávam zo zemiakovou kašou alebo s ryžou.
beba13
03.10.08,14:03
Bravčové rezne s olivami
4 bravčové rezne
2-3 strúčiky cesnaku
1 sáčok olív(zelené, čierne bez kôstky)
6 paradajok
hrnček hovädzieho vývaru
olej na opekanie
rasca, mleté čierne korenie,soľ
Cesnak ošúpať, nakrájať na tenké plátky, olivy nechať odkvapkať na sitku. Paradajky ošúpať a nakrájať na štvrtky. Mäso osoliť, okoreniť a na oleji prudko opiecť z oboch strán. Odložiť na tanier a do výpeku dáme cesnak a paradajky.Krátko opražiť, podliať vývarom pridať olivy, rascu a chvíľu povariť. Rezne opäť vložiť do panvice a všetko spolu dusíme do mäkka 8 až 10 minút. Podla potreby dolievame vývarom. Podávame s ryžou.
babi2
04.10.08,05:45
"Kurohus"
1 kurča
soľ
rasca
fľaša tmavého piva
rastlinný tuk
Kurča posolíme a posypeme rascou výraznejšie ako zvyčajne, potrieme olejom, vložíme do pekáča, podlejeme 1 dl vody a prikryté dáme piecť do rozohriatej rúry. Asi po 25 minútach kurča odkryjeme a podlejeme 4 dl tmavého piva. Ďalej kurča pečieme odkryté a často podlievame výpekom. Keď kurča dopečieme, do výpeku dáme roztopiť zarovnanú lyžicu rastlinného tuku. Podávame s dusenou kapustou /červenou, alebo bielou/ a knedlou, či lokšami.
Olice
05.10.08,07:13
http://www.porada.sk/t28219-budapestianske-rezne.html
priloha: zemiakova kasa, kysla uhorka.
Tej cibule tam moze byt viac, lebo je fajn a vzdy sa o nu bijeme. Rezne ukladam vedla seba. Za cca hodinu je to upecene, voda sa odpari, zostane len cervena stavicka. Ak su rezne na sebe, tak su take "varene" a nie pecene. :)
bonapetit.
Idem práve vyskúšať tento recept, len teraz som si nie istá koľko tej vody,
0,7 dcl sa mi zdá málo (tak je písané v recepte) alebo to má byť 0,7 l ?
Maruška54
05.10.08,07:19
určite 0,7 dcl, vo väčšom množstve by sa kúpali
tixi
10.10.08,22:21
Takze ja sa tiez pripajam.

Bravcove plnene maso:(na 2 porcie)
280 g bravcoveho masa (alebo aj kuracie)
sol, olivovy olej, mleta sladka paprika, mlete cierne korenie, majoran, 2 vajcia, hladka muka, vegeta.

Plnka: 50 g nakrajaneho tvrdeho syra, 50 g makkej salamy.

Postup: umyte a osusene maso nakrajame na rezne, posolime, okorenime z obidvoch stran. Potom ich ponorime do nalevu z roslahanych 2 vajec, 1 PL lyzice oleja, mletej sladkej papriky, majoranu, vegety, hladkej muky a mleteho cierneho korenia.Vytvorime polotuhy nalev (dohustenie hladkou mukou). V naleve nechame odlezat asi 30 minut.Potom vyberieme a medzi 2 platky masa dame nakrajany tvrdy syr so salamou.Naplnene maso potom opekame na rozohriatom oleji z obidvoch stran.

Maso podavam s uvarenymi zemiakmi (osupat) poliat rozpustenym maslom a susenym petrzlenom. Zemiaky naaranzovat na zeleny salat+ poliat masko cesnakovou omackou.Znami co to jedli, si to chvalili.Dobru chut.

Poznamka: Ak nemate olivovy olej, nahradte ho rastlinnym olejom
V pripade cesnakovej omacky- je mozne si ju urobit aj doma
Postup na cesnakovu omacku:
1 sklo majonezy
1 PL kremzskej horcice
1 PL suseneho cesnaku (alebo 5 strukov cesnaku prelisovat)
3 PL studenej vody
suseny petrzlen
Vsetko vymiesat vidlickou.

PL- polievkova lyzica
Maruška54
11.10.08,08:55
Chystám si na zajtra varenie pre osem ľudí u mamy na nedeľný hodový obed. Okrem klasiky rezne a šaláty chcem urobiť zapekané rezne.

750 g bravčového stehna, 3 vajcia, soľ, strúhanka, olej na vyprážanie
Šťava: 200 ml vody, po 1 lyžicy horčice, kečupu, masla, oleja, po 1 lyžičke vegety a mletého korenia/ ja dávam menej kvôli mame/

Mäso nakrájame na rezne, naklepeme, osolíme, obalíme v strúhanke a ešte raz vyklepeme. Vajíčka rozšľaháme, mierne osolíme. Rezne postupne namáčame vo vajíčkach a z oboch strán opečieme. Pripravíme šťavu: do prevarenej vody pridáme všetky suroviny a príchute a zamiešame. Opečené rezne naukladáme do pekáča, zalejeme pripravenou šťavou a pekáč zakryjeme alobalom. Pečieme asi pol hodiny.
Dáša_
11.10.08,09:01
Celkom by ma zaujímalo, v koľkých rodinách sa za posledné týždne (od zadania temy) varilo podľa týchto receptov:)

Ja som veru varila a tuším ešte aj budem :D
Zita5
11.10.08,09:06
Okrem toho , že všetky mäská vyzerajú byť mňamkové , tak pokiaľ my varíme , zadávateľka je ešte len pri rozmýšľaní , čo také v nedeľu pripraviť .....ešte sa tu totižto od založenia témy neobjavila :):---
Maruška54
11.10.08,09:15
Veru Zitka tiež ma hnevá že niekto nenapíše aspoň jedno čarovné slovko
durisovad
11.10.08,16:07
Okrem toho , že všetky mäská vyzerajú byť mňamkové , tak pokiaľ my varíme , zadávateľka je ešte len pri rozmýšľaní , čo také v nedeľu pripraviť .....ešte sa tu totižto od založenia témy neobjavila :):---
A ani nam neprezradila, co varieva ona na nedelu. Je pravda, ze za to mnozstvo vybornych receptov mohla aspon podakovat. No, ale vsetko zle je na nieco dobre - my ostatne sme sa dozvedeli, co dobreho mame zajtra uvarit.
Zita5
12.10.08,13:48
Chystám si na zajtra varenie pre osem ľudí u mamy na nedeľný hodový obed. Okrem klasiky rezne a šaláty chcem urobiť zapekané rezne.

750 g bravčového stehna, 3 vajcia, soľ, strúhanka, olej na vyprážanie
Šťava: 200 ml vody, po 1 lyžicy horčice, kečupu, masla, oleja, po 1 lyžičke vegety a mletého korenia/ ja dávam menej kvôli mame/

Mäso nakrájame na rezne, naklepeme, osolíme, obalíme v strúhanke a ešte raz vyklepeme. Vajíčka rozšľaháme, mierne osolíme. Rezne postupne namáčame vo vajíčkach a z oboch strán opečieme. Pripravíme šťavu: do prevarenej vody pridáme všetky suroviny a príchute a zamiešame. Opečené rezne naukladáme do pekáča, zalejeme pripravenou šťavou a pekáč zakryjeme alobalom. Pečieme asi pol hodiny.
Maruška recept som dneska vyskúšala , ja som šťavu ešte dochutila pretlačeným cesnakom .
Rezne chutili výborne ........boli mňam pre celú rodinu ........ aj svokru ;):)/som si spravila očko /
Maruška54
12.10.08,17:12
aj mojim hodovníkom chutili
Zuzka10
13.10.08,10:06
Maruška recept som dneska vyskúšala , ja som šťavu ešte dochutila pretlačeným cesnakom .
Rezne chutili výborne ........boli mňam pre celú rodinu ........ aj svokru ;):)/som si spravila očko /
Ja som to tiež robila, bolo to výborné a všetkým to chutilo. Robila som aj pezinské mäsko , aj belianske tajomstvo. Všetko bolo výborné.;)
atka4
13.10.08,10:21
Nemate nejaky dobry recept na nedelny obed? Myslim mäsko, lebo sa mi zda, že varime furt to isté.Dík
Prikladám niekoľko receptíkov, keď som ich dostala, nevedela som, čo hneď variť, toľko chutí sa objavilo.......
arizona
13.10.08,16:26
Okrem toho , že všetky mäská vyzerajú byť mňamkové , tak pokiaľ my varíme , zadávateľka je ešte len pri rozmýšľaní , čo také v nedeľu pripraviť .....ešte sa tu totižto od založenia témy neobjavila :):---
A viete , že aj mňe to v nedeľu prišlo na rozum?Premýšľala som, ktorú mňamku si vybrala...
Čakala som, že nám dá vedieť:rolleyes:
atka4
14.10.08,07:58
Pôvodca textu príspevku: Zita5
Okrem toho , že všetky mäská vyzerajú byť mňamkové , tak pokiaľ my varíme , zadávateľka je ešte len pri rozmýšľaní , čo také v nedeľu pripraviť .....ešte sa tu totižto od založenia témy neobjavila

A viete , že aj mňe to v nedeľu prišlo na rozum?Premýšľala som, ktorú mňamku si vybrala...
Čakala som, že nám dá vedieť:rolleyes:
Možno nestíha, keď v jednom kole varí priložené dobrôtky:)
petovsan
18.10.08,12:46
Pripájam úplne jednoduchý recept - SMOTANA NA KURATI.
Vyskúšala som ho cca dva týždne dozadu.
Je fakt perfektný!!!!
Mäsko sa len rozplývalo na jazyku.
Okrem smotany som dala pár hrudiek syra niva.
Mňam, mňam.

Tiež mám podobný recept, len rozdiel je v tom, že miesto šľahačky sa rezne pečú na komplet zaliate mliekom a asi 10-15 minút pred dopečením sa ešte každý rezeň natiera kyslou smotanou, v ktorej rozmiešam červ. ml. papriku, 3-4 strúčky rozotretého cesnaku a strúhaný syr, príp. trochu mlieka (ak by to bolo veľmi husté). Ak to robím z bravč. mäsa, tak celk. čas pečenia je cca 50 min. na 180°C, pri kuracom cca 30-35 min.
Sú výborné.
Marína
18.10.08,15:55
Ak má niekto chuť na rezne, ponúkam variáciu s kyslou smotanou. Našim veľmi chutia.
Vyklepané karé osolím, kávovou lyžičkou naberám rozmiešanú kyslú smotanu a mäso potriem z jednej strany. Tou potretou stranou položím na strúhanku, potriem druhú stranu a otočím na strúhanku. Z cca 4 bielkov vyšľahám sneh, pridám 4 žĺtka a došľahám, pridám cca 3 lyžice polohr. múky a zamiešam. Vznkne mi cesto, ktoré vyzerá ako piškótové. Rezne napichujem na vidličku, obalím cestíčkom, trochu nechám stiecť, pretože tým, že je to taká pena, naberie sa jej dosť veľa a vyprážam. Na obrúsku nechám stiecť od prebytočného oleja. Sú nadýchané a veľké.
usko 1
18.10.08,16:48
Je obdobie hrušiek. Tu je náš obľúbený hruškovo-masový obedík:
Kuracie stehná - najlepšie vykostené - okorením grilovacím korením, naplním 1/4 olúpanej hrušky a nivou.
Na plech si pripravím zmes neošúpaných dobre umytých zemiakov, pokrájaných na štvrtiny s ošúpanými hruškami, tiež pokrájaných na štvrtiny. celú zmes pokropím olivovým olejom, posolím a pridám vetvičky rozmarínu. Na túto zemiakovo-hruškovú zmes poukladám plnené stehná a šup do rúry. Vynikajúce so šalátom lolo roso. Samozrejme nezabudnutite na pohár suchého vínka.
Kazu
18.10.08,17:17
Tak takéto ja môžem. Na zajtra už mám stehná z moriaka, ale cez týždeň určite vyskúšam tú tvoju kombináciu, vyzerá veľmi lákavo :)
usko 1
18.10.08,17:44
Tak takéto ja môžem. Na zajtra už mám stehná z moriaka, ale cez týždeň určite vyskúšam tú tvoju kombináciu, vyzerá veľmi lákavo :)
Určite si pochutnáte. Zatiaľ boli všetci spokojní.
Ak nemám hrušky, používam miesto nich sušené paradajky, ale to už je o inom.
miseles
23.10.08,10:17
Pripojím aj ja náš minulý nedeľný obed:-)
Zapekané bravčové kôpky

Nachystané bravčové rezne sme obalili v pripravenej zmesi (hladká múka,červená paprika, vegeta, soľ) a zprudka opražili na panvici. Mäsko sme poukladali vedľa seba na plech (pekáč), potreli horčicou, poukladali na každé plátky cibule, šampióny a každú kôpku mäska sme preložili plátkami syra, ktorý sa nádherne roztiekol po mäsku. Piekli sme asi pol až trištvrte hodky.
Ako prílohu k mäsku sme si predvarili surové zemiaky, ktoré sme po vychladnutí dali do fritézy aby sa zapiekli.
prajem dobrú chuť
sysula
01.04.09,09:04
Ahojte poradaci..znova otvaram tuto temu ;)
Aj ked mam recepty odtial uz nastudovane, prijala by som nejake recepty na slavnostny nedelny obed z kuracieho alebo morcacieho masa. Kludne to mozu byt aj nejake specialitky alebo zlozitejsie recepty. Dakujem
PS: Chcela by som si splhnut:D
zuzkahris
01.04.09,20:00
Ja pripájam recept podobný ako robí manndy64...
Obrátené rezne : Ja používam bravčové mäsko / pliecko /, ktoré naklepeme a osolíme. Poriadne tlačíme do strúhanky, obalíme v rozšľahanom vajci, prudko opražíme, vložíme do pekáča a zalejeme vývarom z bujónu, na veký plech dám aj 2 bujóny v cca 3/4 l vody,zapečieme a podávame so zemiakovou kašou, nemá to chybu:)
Deganova
02.04.09,05:51
Ahojte poradaci..znova otvaram tuto temu ;)
Aj ked mam recepty odtial uz nastudovane, prijala by som nejake recepty na slavnostny nedelny obed z kuracieho alebo morcacieho masa. Kludne to mozu byt aj nejake specialitky alebo zlozitejsie recepty. Dakujem
PS: Chcela by som si splhnut:D

Mäsko na červenom víne a škorici
olej, 1 kg mäsa (kuracie stehná vykostené), 0,5 kg cibule, 1 strúčik cesnak, 1,5 dcl červené víno, 1,5 dcl vývar (aj z kocky) 2 Pl paradaj pretlak, 3-4 bobkové listy, 1 tyčinka škorice, korenie a soľ
Pokrájané mäso orestovať na oleji, do výpeku cibuľku na drobno, posekaný cesnak,opražené mäso, zaliať vínom, vývarom,pridať pretlak,bobk.list, škoricu polámanú na kúsky, osoliľ, okoreniť a pomaličky dusiť. Kedže pôvodný recet bol z hovädziny a ja 12 rokov iné mäso ako hydiny nejem, pridávam 2 Pl ovsených vločiek, treba občas premiešať, aby sa nepripálilo + knedľa, alebo ryža.
Opité kura
0,5 kg mäsa bez kosti, 1 cibuľka, 1 vajce, 1 cl koňaku, 2 strúčiky cesnaku, 0,5 ČL ml. zázvor, 0,5 PL ml. rasce, 0,5 PL hnedý cukor, kukuričná múka, 1PL sój. omáčka, olej a soľ
V miske vymiešať 2 lyžice oleja, sójovú, korenie, koňak, cukor, zázvor, cibuľu a cesnek - mäso marinovať nakrájané na väčšie kúsky aspoň 3 hodiny. Potom kúsky mäsa obaliť vo vajci, kukuričnej múke a vypražiť + zemiaková kaša a zeleninka udusená na masle.
Dáša_
02.04.09,06:23
Teda, je mi jasné, že tento recept mám z internetu, len dúfam, že nie rovno z tejto témy:D

V miske zmiešam celé vajíčko, pol kelímka kyslej smotany, pol kelimka bieleho jogurtu a primerane okorením (grilovacie korenie alebo vegeta alebo cesnak a sol ) podľa rodinnej chuti.
Maso, ktoré mám po ruke (kuracie, morčacie, bravčové) nakrajam na plátky a premiešam so zmesou v miske. Dam do chladničky aspon na pár hodín, lepšie do druhého dňa a postupne podľa stravníkov odoberiem obalim s strúhanke a vysmážam.

Naposledy som dokonca zistila, že nemáme doma ani stúhanku ani žiadne suché pečivo ani chlieb. Ale objavila som pšeničné klíčky a rezne boli výborné.
sysula
02.04.09,06:40
Ďakujem :) a privítam aj ďalšie recepty.
Tweety
02.04.09,07:24
Teda, je mi jasné, že tento recept mám z internetu, len dúfam, že nie rovno z tejto témy:D

V miske zmiešam celé vajíčko, pol kelímka kyslej smotany, pol kelimka bieleho jogurtu a primerane okorením (grilovacie korenie alebo vegeta alebo cesnak a sol ) podľa rodinnej chuti.
Maso, ktoré mám po ruke (kuracie, morčacie, bravčové) nakrajam na plátky a premiešam so zmesou v miske. Dam do chladničky aspon na pár hodín, lepšie do druhého dňa a postupne podľa stravníkov odoberiem obalim s strúhanke a vysmážam.

Naposledy som dokonca zistila, že nemáme doma ani stúhanku ani žiadne suché pečivo ani chlieb. Ale objavila som pšeničné klíčky a rezne boli výborné.Ešte pridať trošku cesnačiku a nemá to chybu, dobré, šťavnaté, chrumkavučké, jednoducho jedna báseň.:) Mám to vyskúšané, mňam.:)
janaGT
02.04.09,07:27
Ešte pridať trošku cesnačiku a nemá to chybu, dobré, šťavnaté, chrumkavučké, jednoducho jedna báseň.:) Mám to vyskúšané, mňam.:)
súhlasím s Majkou,
ešte doplním, že niekedy vyprážam aj bez strúhanky, je to super aj napr. do žemle.
OKAA
02.04.09,07:50
No,dievčatá-klobúk dolu!!!
Výborné špecialitky tu (varíte,pečiete).Vela z nich poznám a robievam.
Sú to naozaj také rýchlovky,ale vynikajúce!!!Len sa mi slinky zbiehajú.....;)


Pridám aj ja:Kováčske rezne

Ingrediencie sú rozpísané na velký plech.
Bravčové rezne(ja dávam tak 12)
8 až 10 cibula
30 dkg syr (ementál.eidam,niva-podla vašich chutových buniek)
1/4 l šlahačky (na šlahanie)
Sol,mleté čierne korenie

Do suchého plecha, pokryt na hrubo nakrájanú cibulu.Na cibulu dat naklepané,osolené,okorenené rezne.Na rezne navrstvit nahrubo nastrúhaný syr,na syr znova cibulu a poliat šlahačkou.Pečie sa približne hodinku.
Príloha zemiaky,ale môže byt aj ryža.Prizdobit zeleninovou oblohou a papat!
Je to výborné-skúste...Dobrú chut:o
Dáša_
02.04.09,07:50
súhlasím s Majkou,
ešte doplním, že niekedy vyprážam aj bez strúhanky, je to super aj napr. do žemle.

Ešte pridať trošku cesnačiku a nemá to chybu, dobré, šťavnaté, chrumkavučké, jednoducho jedna báseň.:) Mám to vyskúšané, mňam.:)

vraj je na tom recepte dôležité to, že jak smotana, tak jogurt sú kyslé a v´daka tomu je potom maso mimoriadne šťavnaté a jemné. Nič vysušené.
janaGT
02.04.09,07:52
vraj je na tom recepte dôležité to, že jak smotana, tak jogurt sú kyslé a v´daka tomu je potom maso mimoriadne šťavnaté a jemné. Nič vysušené.

ja nedávam smotanu, dávam len jogurt.
Rezníky sú fakt krásne šťavnaté a veľmi chutné.
Dáša_
02.04.09,07:53
ja nedávam smotanu, dávam len jogurt.
Rezníky sú fakt krásne šťavnaté a veľmi chutné.

po pravde, ja dava to, čo je zrovna v chladničke :D
sysula
02.04.09,08:10
Aby som prispela aj ja, pridám svoj obľúbený recept:

Budapeštianke rezne
-Bravčové rezne
-Cibuľa, cesnak
-Vajíčka
-Strúhanka
-Korenie, soľ
-Väščí paradajkový pretlak

Rezne narežeme, osolíme, okoreníme a naklepeme v strúhanke. Obalíme vo vajíčku a vypražíme. Ukladáme do zapekacej misy vedľa seba. Vo výpeku opražíme 2 väčšie cibule (podľa počtu mäska), 2-3 strúčiky cesnaku, neskôr pridáme pretlak, asi 2-3 dcl vody a rovnomerne rozlejeme po mäse. Zapekáme kým nie sú mäkké, podľa potreby podlievame vodou alebo vývarom. Vynikajúce je to s tarhoňou alebo slovenskou ryžou a zel. oblohou.
Dobrú chuť! ;)
Marína
02.04.09,16:25
Hydinové prsia
Všetky recepty odskúšané

Hydinové prsia nakrájame na rezance, orestujeme na oleji, osolíme, pridáme rezance papriky, fazuľové bôby(tmavé fazule z konzervy alebo uvaríme suchú fazuľu), kukuricu, sojovú omáčku, kečup, chilli, cesnak. Všetko orestujeme asi 5 minút. Podávame s chlebom alebo s ryžou.
Jedlo má príjemne pestrú farbu.

Hydinové prsia nakrájame na rezance, orestujeme na oleji, pridáme cibuľu, uhorky, feferóny, kapiu, soľ, kečup, korenie, mletú papriku a restujeme asi 5 minút. Podávame s hranolkami, opečenými zemiakmi a pod. a oblohou.

Naklepané hydinové prsia osolíme, poprášime múkou a orestujeme. Na masle podusíme šunku a šampiňóny. Zmesou posypeme prsia, ozdobíme citrónom a kápiou. Podávame s hranolkami, opečenými zemiakmi a pod. a oblohou.

Hydinové prsia nakrájame na rezance, orestujeme spolu s cibuľou na oleji, pridáme horčicu, kečup, soľ, korenie, hrášok a na koniec šľahačkovú smotanu. Podávame s hranolkami, opečenými zemiakmi a pod.

Hydinové prsia naklepeme, osolíme, naplníme plátkom šunky a syra, obalíme v trojobale a vypražíme. Pred podávaním šikmo prerežeme. Podávame s hranolkami, opečenými zemiakmi a pod. a oblohou.

Hydinové prsia naklepeme, osolíme, osmažíme na oleji asi 4 minúty. Do výpeku pridáme maslo, cibuľu a šampiňo´ny. Všetko urestujeme. Nakoniec pridáme smotanu a zľahka zaprášime múkou. Horúce prsia prelejeme touto zmesou. Podávame s ryžou.

Hydinové prsia naklepeme, opečieme na oleji, osolíme. V mikrovlnke zapečieme rolku šunky naplnenú kukuricou a so syrom na vrchu. Rolku dáme na prsia a prelejeme omáčkou.
Omáčka - pretlak+horčica+curry+soľ+cukor.
Podávame s hranolkami, opečenými zemiakmi a pod. a oblohou.

Hydinové prsia naklepeme, osolíme, zaprášime múkou a porestujeme na oleji. Mäkké vyberieme. Do výpeku dáme plátok citóna, soľ, korenie, kečup, biele víno, hrášok, šunku a všetko porestujeme. Touto zmesou zalejeme mäso. Podávame s hranolkami, opečenými zemiakmi a pod. a oblohou.
Deganova
03.04.09,04:56
Ďakujem :) a privítam aj ďalšie recepty.
Kuracie mäso pokrájať na kúsky, posoliť, pridať worčester a sójovú omáčku, opiecť na oleji. V polovici opekania pridať šampiňóny a pór, spolu krátko podusiť. Medzitým uvariť cestoviny (najlepšie duté).V miske zmiešať mäso s cestovinami, pridať smotanu na varenie + 2 hrste strúhaného syra, dať do zapekacej misky, posypať syrom a zapiecť.
Kuracie prsia potrieme ostrou horčicou (používam feferónovú - ak nemám do obyčajnej pokrájam feferónku), a posypať vegetou. Na panvicu trochu oleja, trochu masla a mäsko opražiť cca 7 mi. z každej strany. Do výpeku opäť trochu masla, postrúhanú kôru a šťavu z jedného pomaranča, asi 2 lyžičky cukru, troška vody a variť cca 3-4 minúty. Priliať maizénu rozmiešanú v troche vody, pridať 1 pomaranč nakrájaný na plátky, trošku prehriať+ arašídová ryža.Na oleji opražiť cibuľku, arašídy (používajmaj solené), ryžu, zaliať vodou a udusiť obvyklým spôsobom. Na každý kúsok mäsa, plátok pomaranča a preliať omáčkou.
1 dcl oleja, šťava z jedného citróna, 1 ČL majoránky, 1-2 strúčiky cesnaku, trošku muškátového orieška, soľ, kôra z pol citróna - posekaná, zmiešať na marinádu a vložiť kúsky kuracieho mäsa.
Zemiaky predvariť v šupke, nakrájať na 1/4 a dopiecť v rúre v alobale.
Mäsko opiecť na panvici.
Tanier vystlať hlávkovým šalátom, zľahka pokoreniť, dať zemiaky, na vrch opečené mäsko, obložiť paradajkami.
ingah
03.04.09,10:36
Pridám recepty, na ktorých si najviac v nedeľu pochutnáme.
Belanské tajomstvo: brav. mäso nakrájame na rezne, osolíme okoreníme, opečieme, medzitým urobíme omeletu z 2 vajec. Na tanier dáme hranolky, mäso, ktoré sme potreli kečupom a pikantom/papriková pomazánka/ vložíme do omelety. Príloha podľa chuti, veľmi dobrá je cvikla.


Mäso s fazuľkami: Brav. mäso nakrájame na rezne, opečieme z jednej strany, po obrátení dáme naň sterilizovanú strukovú fazuľkuaj 2PL, podľa toho aký veľký je rezeň, prikryjeme plátkom šunky a syra, panvicu zakryjeme a dopečieme. Podávame s varenými zemiakmi.
Olice
03.04.09,11:12
Teda, je mi jasné, že tento recept mám z internetu, len dúfam, že nie rovno z tejto témy:D

V miske zmiešam celé vajíčko, pol kelímka kyslej smotany, pol kelimka bieleho jogurtu a primerane okorením (grilovacie korenie alebo vegeta alebo cesnak a sol ) podľa rodinnej chuti.
Maso, ktoré mám po ruke (kuracie, morčacie, bravčové) nakrajam na plátky a premiešam so zmesou v miske. Dam do chladničky aspon na pár hodín, lepšie do druhého dňa a postupne podľa stravníkov odoberiem obalim s strúhanke a vysmážam.

Naposledy som dokonca zistila, že nemáme doma ani stúhanku ani žiadne suché pečivo ani chlieb. Ale objavila som pšeničné klíčky a rezne boli výborné.
Na asi akú hmotnosť mäsa je toto množstvo marinády?
Dáša_
03.04.09,13:16
Na asi akú hmotnosť mäsa je toto množstvo marinády?

ja viem, že to bude divná odpoveď, ale na ľubovoľnú :):) Niekde od pol kila (alebo jedneho balicka), može byť aj viac - to je proste taký voľný domáci recept.

A ešte som zabudla povedať, ked davam kuracie prsia, tak každy jeden diel delim na viac kuskov - osobitne take to tenke plandave, z tensej strany odrezem 2 kusky a zvysok - ten hruby- rozriezam v strede. Raz som to videla v telke, volali to "kuracie prsty" a celkom to malo doma uspech. Zda sa mi, ze takto sa rezne prepecu rovnomernejsie.
bettylou
03.04.09,15:29
Do trojobalu na rezne dávam vyšlahané bielky zmiešané so žĺtkami, ako tu už bolo spomenuté a strúhanku miešam so zomletými tekvicovými semiačkami 1:1 alebo do strúhanky zamiešam strúhaný parmezám
danielka78
04.04.09,09:13
Cesnaková polievka v bosniaku, vyprážaný pstruh na mandliach a ako dezert ovocný zmrzlinový pohár so šľahačkou? Ďalšie chutné a zdravé recepty som objavila na stránkach: Recepty – polievka, ryby, torty ... (http://recepty.objav.sk/) Dobrú chuť! :)
mzdarka renca
04.04.09,09:34
Trojdňové mäso - výborné

6 rezňov - chudé bravčové mäso, najlepšie karé
pác:
2 ks vajcia
1 malá lyžička cukru
1 malá lyžička soli
1 malá lyžička sladkej mletej papriky
2 strúčiky cesnaku (rozotretý)
trošku čierneho mletého korenia, kari korenie a maggi

Postup:
veštko spolu zmiešame a dáme do chladničky na 3 dni. Potom len osmažíme na panvici a je to.

Doporučené prílohy:
hranolky
obloha:
cibuľa, uhorky sterilizované, horčica a kečup

Želám všetkým dobrú chuť
osky
06.04.09,07:39
Marinovane kotlety

bravcove naklepane kotlety/mozu byt s kostou alebo bez/

marinada:/cca na 4 velke kotlety/

2 polievkove lyzice olivoveho oleja
1/2 kavovej lyzicky sojovej omacky
1 dcl cerveneho vina
1 kavova lyzicka sladkej cervenej papriky
trosku cierneho mlet.korenia

marinadu rozmiesame aby sa vsetko stmelilo do seba.
kotlety posolime z oboch stran a poriadne ponamacame z ooch stran do marinady.nechame ich potom este v tej marinade a prikryte dame do chladnicky na noc.ak sa da,sem tam mäso pootacame aby sa namarinovalo pravidelne/zo vsetkych stran/.marinovat mozeme aj dlhsie,max.3 dni,vtedy mäso lepsie naberie chut marinady.

panvicu rozpalime,mozeme potriem trosokou oleja,vlozime kotlety i so zvysnou marinadou a na miernom ohni pomaly grilujeme do mäkka.nepodlievame vodou,len pravidelne obraciame aby sa mäso prepieklo z oboch stran a aby nam neprihorelo.ugrilujeme do chrumkava.
priloha:ryza a zeleninovy salat;prip.hranolky,pohar dobreho vina
bv_alexandra
14.05.09,06:53
Toto je úžasný receptík, včera som ho skúšala doma a všetci sa oblizovali. Vrelo odporúčam.
Prísady:750g bravč.stehna(alebo kuracie prsia), 4 vajcia, soľ, strúhanka, olej na vysmážanie Šťava : 200ml vody, 1 pol.lyžica horčice, kečupu, masla, oleja, 1 čaj.lyžička vegety a mletého čierneho korenia ( nie na kopec)
Mäso pokrájame na rezne, naklepeme,osolíme, obalíme v strúhanke a ešte raz naklepeme
Vajcia rozšľaháme, mierne osolíme a obalíme v nich strúhankové rezne
[/URL] Hneď vysmážame v oleji
A ukladáme šikmo na plech
Vysmažíme a pripravíme si šťavu na podliatie : do misky si dáme všetky suroviny a zalejeme horúcou vodou, aby sa nám roztopilo maslo. Odporúčam urobiť aspoň 1 a pol dávky.
S pripravenou šťavou podlejeme rezne, zakryjeme alobalom a pečieme asi 1/2 hod.na 220°C
Kým rezne pijú v rúre fajnú šťavičku,pripravíme si šalátik,ja som robila mrkvový, uvaríme ryžu alebo zemiačky (odporúčam ryžu)
Naložíme na tanierik, ryžu polejeme šťavou a vyžívame sa v tej báječnej chuti :o))
čerpala som z www.mimibazar (http://img.mimibazar.sk/2/10/080914/17/l24762.jpg), kde je kompletný fotopostup: [URL]http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7332
babka - ježibabka
14.05.09,13:09
[QUOTE=bv_alexandra;1042139]Toto je úžasný receptík, včera som ho skúšala doma a všetci sa oblizovali. Vrelo odporúčam.

Mám podobný recept, len po uložení na plech sa ešte pridá na vrch rezňov na kolieska pokrájané cibuľa a asi 3 mm hrubé plátky slaniny. Pre zmenu vyskúšajte.
betyna8
15.05.09,08:05
Je to síce veľmi kalorické,ale tá pochúťka stojí za to;)

Zapekané bravčové mäsko (http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=5917)

1 kg brav.mäsa
0,3 kg prerastena slaninka
0,3 kg klobása
6 veľkých cibúľ
1 pochúťkova smotana
1 šlahačka
0,5 l kečupu
troška soli


Mäso a klobásu pokrájame na kocky, slaninku na tenke pásiky, cibuľu na kolieska.Všetko premiešame ,mierne posolíme, dame na plech alebo zapekacej misky, zalejeme smotanou zmiesanou so šlahačkou a kečupom.Pečieme cca 2 hod, ku koncu dáme na chvíľu zapiecť.
osky
20.05.09,13:14
Bravcove kotlety na vine
recept pochadza z Francuzska

4 pekne velke kotlety/mozu mat aj kost/
trochu oleja
1 stredna cibula
1 mala lyzicka muky
1 pohar bieleho vina
1/4 l mäsoveho vyvaru
cele cierne korenie
grilovacie korenie
sol,voda

kotlety naklepeme,osolime z oboch stran a prudko opecieme z kazdej strany na rozpalenom oleji.
poopekane vyberieme na tanier a do oleja dame orestovat na drobno nasekanu cibulu.ked ma zlatistu farbu,zaprasime mukou a dobre premiesame-muka sa poprilepuje na cibulku.
potom postupne po troskach zalievame vinom a vyvarom,stale premiesavame-nechame rozvarit,vznikne nam taka omacka.
kotlety posypeme troskou grilovacieho korenia a vlozime do omacky,ak treba,podlejeme trochou vody.

:eek:ak dusime v hrnci kde sa nedaju rozlozit vsetky kotlety vedla seba,musime dohliadat aby sa dusili rovnomerne-preto mame stale pri sebe tanier,na ktory kotlety obcas povyberame a nasledne poukladame do hrnca opacne ako boli-to znamena ze tie kt.boli na vrchu pojdu na spodok.
ak treba,podlievame vodou,ponadvihujeme ,aby sa nepoprilepovali o dno hrnca.
takto dusime do mäkka.
pred podavanim kotlety vyberieme a omacku precedime cez sitko.
na tanieri potom kotlety prelejeme omackou.
priloha:ryza,hranolky a zeleninovy salat
piggos
20.05.09,14:37
Bravčové rezne naopak:

rezne naklepeme osolíme
obalíme v strúhanke,potom v rozšlahanom vajci a opražíme z oboch strán.
Mäso potom šikmo poukladám na pekáč.
Zvlášť v miske si urobíme niečo také ako pác..ide tam..trošku ob.masla, -200 ml. teplej vody,1 PL- kečupu,horčice, 1 čaj.l.vegety trošku mletého korenia..všetko spolu premiešame a polejeme tým mäso.
Prikryjeme alobalom a dáme piecť..stačí taká pol hodinka..
Príloha: hranolky a ryža.na kolieska pokrájaná paradajka,a šalátová uhorka ...mäsko je dobré aj na druhý deň...
piggos
21.05.09,09:51
Nemate nejaky dobry recept na nedelny obed? Myslim mäsko, lebo sa mi zda, že varime furt to isté.Dík

vitaj v klube:)
z toho si nič nerob ja tiež točím stále dookola to isté..a tiež ma to nebaví
rozmýšľať každý deň nad tým čo mám variť...a pritom receptov,jedál je nekonečne veľa a ja riešim čo mám variť...čo už..
emilly1
11.09.09,11:26
Výborný obed je napríklad Modranská pochúťka : Misu z janského skla alebo pekáč vymastíme, na dno nádoby dáme bravčové karé, alebo krkovičku alebo bravčové plece, ktoré najprv narežeme na plátky, naklepeme, osolíme, okoreníme a oblíme v hladkej múke z oboch strán, posypeme slaninou pokrájanou na kocky, vegetou, červenou paprikou strúčikom cesnaku prelisovaným a lečom, takto urobíme dve vrstvy, pričom poslednou vrstvou je lečo, cesnak, slanina .....Dáme piecť do rúry na 1 hodinu, po upečení mäsko vyberieme, výpekový tuk s omáčkou ponorným mixérom rozmixujeme, konzistencia omáčky ani hustá ani riedka, prevaríme a podávame so zemiakovou kašou.
emilly1
11.09.09,11:30
K tej modranskej pochúťke som zabudla napísať cibuľu, tak trochu viacej.
adka_8
18.10.09,17:05
Dva nazory:mne tento recept chutil velmi,vyskusala som to s tou nivou,ale manzelovi vobec-povedal,ze nech to uz nerobim....neviem preco,ale nechutilo mu to vobec
osky
19.10.09,10:06
pecena kacka podla mna
kacku poriadne osolime zvnutra i zvonku a nechame asi hodinu postat.
v stvrt litra piva rozmiesame velku lyzicu dobreho medu-najlepsie tmaveho.
kacku posypeme tymianom a mierne i ciernym korenim zo vsetkych stran.
dnu napcham plnku na zemlove knedle a koniec ,ak je velky zasijem.
dam na pekac,podlejem medovym pivom,pridam stvrtky ocistenych jablk a zopar susenych sliviek.
prikryte peciem najskor na 180 stupnov prsami dolu,po hodine otocim na druhu stranu a znovu peciem prikryte.sledujem a ked uz zacina mäknut,zvysim stupne ,ale max.na 230.castejsie obraciam a prikryte peciem do zmäknutia.
ked je mäsko mäkke,vrchnak dam dolu,stupne pridam na 250 a za casteho polievania stavou,peciem najprv chrbtovu cast ,potom prsami hore.na zaver ,aby bola korka krasne chrumkava,prepnem ruru na gril a necham dopiect.ale stale polievam vypekom.
hotovu podavam s cervenou kapustou ,pecenymi jablckami a slivkami a knedlou,ktora sa krasne udusila vo vnutri kacky.vyborne chuti tiez s ryzou a zeleninovym salatom.:---:D