Iši
06.10.08,14:23
Prosím Vás, máte vyskúšané recepty na konzervovanie arónie? Hlavne ma zaujíma šťava a použitie arónie ako liečivo.Ďakujem:
misomiso
06.10.08,12:32
Da sa z toho robit normalne dzem. Treba ho potom ale nechat 3 - 4 roky odlezat, inak je velmi trpky.

Ja som aroniu pridaval normalne do surovej stavy spolu s jablkami a mrkvou.
viktorviktor
07.10.08,08:58
mám v ruštine, keď bude záujem dám to sem bez prekladu


"Ak s tým nebude veľa problémov, budem aj za ruštinu vďačná. Vopred ďakujeeem."

predpokladám, že nie, tak tu sú
Iši
07.10.08,11:20
Ak s tým nebude veľa problémov, budem aj za ruštinu vďačná. Vopred ďakujeeem.
Iši
07.10.08,22:20
Veľmi pekne ďakujem.
kačer
15.10.08,06:21
Kde sa dá nájsť čierna jarabina?
Iši
16.10.08,13:40
Ja som ju kúpila od STARKLA asi pre 10 rokmi. Ale keď sa pozrieš na inzeráty v Záhradkárovi, tak určite nájdeš niekoľko ponúk. Je to kriak veľmi nenáročný, pomerne rýchlo vyrastie a skoro začne rodiť. Na jar zakvitne, potom sa tvoria plody ako na jarabine, ktoré potrebujú podľa možnosti prejsť mrazom, čo však neplatí v rokoch, keď je príroda dopredu o niekoľko týždňov a v jeseni sa listy vyfarbia načerveno. Škodcov som zatiaľ nezistila.
kačer
17.10.08,05:50
Ďakujem za odpoved
St.Peter
11.07.09,15:42
mne chutí aj surová, ale "zakonzervoval" som ju do fľaše rumu a fľaše griotky. V griotke bola lepšia. Pravidelné dávkovanie : zopár bobúľ denne :) a dolievať griotku ...
Iši
11.07.09,19:18
Pokiaľ sa týka arónia+ alkohol, tak to robíme podobne, ako s čiernymi ribezľami:
1 liter ovocia, 1 kg cukru, 1 liter liehu - podľa toho, čo máme, to môže byť vodka, alebo podobné. Spolu sa to dá do väčšej fľaše napr. od uhoriek, občas to premiešame, aby sa cukor rozpustil a necháme na okne mesiac. Potom precedíme a máme výborný likér.:):)