sklenkova
15.05.05,20:14
Viete niekto uvariť nelúpanú ryžu? Moja mladá je vegetarián a samozrejme v tej zdravej výžive je vždy niečoho nedostatok. Skúšali sme ju uvariť aj "hrniec zhorel" ale ryža zostala tvrdá. Ak to niekto poznáte poraďte, prípadne aj nejaký recept s ňou pre týchto zdravo stravujúcich sa. Ďakujem
kukučka
17.05.05,22:04
Skúšala som to raz, ale nechutila mi veľmi. Myslím, že sa varí oveľa dlhšie ako lúpaná. Ja radšej skoro všade používam celozrnú múku spolu s "normálnou" - aj do koláčov, pizze. Všetkým chutia, aj keď sú také šedivé :p
ola
18.05.05,06:13
Nelúpanú ryžu varím tak ako bielu, len do nej nedávam cibuľu. Na troche oleja ju osmažím a zalejem studenou vodou. Počas varenia, pokiaľ je vody málo, úplne kľudne dolievam až kým nie je mäkká. Prilievam po troške a vôbec sa nehanbím ju jemne, koncom varešky (aby sa nezlepila) premiešať. Čas prípravy: Oveľa dlhší, ako pri bielej :)
Teraz je už na trhu dostať hnedú ryžu od Uncle...(v takých oranžových škatuliach), ktorá sa pripravuje len 10 minút a je veľmi chutná.
A k nej stačí podusiť, alebo spariť balíček mrazenej zeleniny a obed je hotový
sklenkova
19.05.05,15:25
Zistila som konečne, že nelúpaná ryža sa dáva v pomere na pohár ryže 3 poháre vody a varí sa 30 minút. Inak tá UNCLE je fakt dobrá a zdá sa mi aj lepšia na pohľad- nejem ani jednu.
pyton
19.05.05,15:37
Ola nechcem ťa nejako odrádzať od mrazenej zeleniny, ale raz bolo v novinách, že nejakí hygienici tam našli strašne veľa plesní. Bolo to u nás a bolo to u mrazenej zeleniny. Každú pleseň nevidíš voľným okom, ja ju preto nekupujem.:(
Do ryže pridávam kukuricu alebo hrášok bonduelle. /Z KONZERVY, čo je tiež škodlivé, ja viem.../
ola
20.05.05,08:56
Ola nechcem ťa nejako odrádzať od mrazenej zeleniny, ale raz bolo v novinách, že nejakí hygienici tam našli strašne veľa plesní. Bolo to u nás a bolo to u mrazenej zeleniny. Každú pleseň nevidíš voľným okom, ja ju preto nekupujem.:(
Do ryže pridávam kukuricu alebo hrášok bonduelle. /Z KONZERVY, čo je tiež škodlivé, ja viem.../ Vďaka za upozornenie.
Je vôbec niektorá potravina, ktorá je následne upravovaná (konzervovanie, mrazenie, sušenie a pod...) a distribuovaná na spotrebiteľský trh absolútne nezávadná a zdravá? :confused: A čo hodnoty pesticídov, ktorých spotreba z roka na rok rastie? a ožiarov a geneticky upravovaných potravín a čo....., radšej to nechám tak, lebo by sme už vôbec nemohli nič jedávať :mad:
Dostávame postupne tie jedíky do seba, tak ako sa niekedy v minulosti užíval arzén, aby si naň ľudský organizmus zvykal :(

Ola už prestaň! Však téma je: Nelúpaná ryža a nie jedy
JanaF
23.05.05,13:56
Ola nechcem ťa nejako odrádzať od mrazenej zeleniny, ale raz bolo v novinách, že nejakí hygienici tam našli strašne veľa plesní. Bolo to u nás a bolo to u mrazenej zeleniny. Každú pleseň nevidíš voľným okom, ja ju preto nekupujem.:(
Do ryže pridávam kukuricu alebo hrášok bonduelle. /Z KONZERVY, čo je tiež škodlivé, ja viem.../V sucastnej situacii na Slovensku uz ani nevies co zjes...:) To by skutocne clovek musel chodit s papierom v ruke a kontrolovat na obale, co tam nepatri a je zdraviu skodlive...:)

Ta ryza od Uncle je skutocne dobra. Varievam ju casto a ked sa dobre osoli, tak k nej netreba vobec nic. Skutocne je taka chutna. odporucam...:)
deha
06.06.05,10:57
Odporúčam ešte variť ju na najmenšom horáku a podložiť hrniec dvomi sieťkami na plyn. sporáky