SandraM
28.10.08,18:57
Ponukam vam recept na horucí napoj, ktory zohreje viac ako caj.
100% Pomarancovy dzus, skoricu celu, kusky pomaranca, hrozienka pomalu privedieme do varu. Podavame horuce. Ma to zvlastnu chut. Prekvapi Vas to. Kto chce moze skusit tam pridat aj na polky rozkrojene figy, po kratkom vareni su skoro ako cerstvé.:o
mariro
30.10.08,07:12
Super zaujimavy a netradicny napad.Vyskusam.
LubicaN
30.10.08,08:41
Ja na chladné zimné dni...ale tiež pri prvých príznakoch prechladnutia nastrúham kúsok zázvoru do hrnca, zalejem Coca-colou, keď to začne vrieť vypnem. do hrnčekov lejem cez sitko. pije sa to tak horúce ako kto zvládne - tiež zvláštna chuť sladko-štipľavá...čím dlhšie stojí neprecedené, tým je to štipľavejšie...
velvet
30.10.08,10:19
Ja na chladné zimné dni...ale tiež pri prvých príznakoch prechladnutia nastrúham kúsok zázvoru do hrnca, zalejem Coca-colou, keď to začne vrieť vypnem. do hrnčekov lejem cez sitko. pije sa to tak horúce ako kto zvládne - tiež zvláštna chuť sladko-štipľavá...čím dlhšie stojí neprecedené, tým je to štipľavejšie...

Tá cola Ťa môže jedine otráviť :---
Skús toto: do hrnčeka si nastrúhaj kúsok zázvoru, prípadne stačia 2-3 tenké pláty, pokvapkaj citrónom, pridaj málinko medu a všetko zalej vriacou vodou.
Má to chuť ako liek Theraflu, ale určite je to zdravšie :D...