Olice
06.11.08,10:27
Vyskúšate?
betyna8
06.11.08,09:45
Už mám receptíky vytlačené, vypadajú fantasticky:D
tetrisss
16.11.08,19:27
Olice, dufam, ze sa nenahnevas, ked ti zdokumentujem rychlu strudlu, dnes som ju piekla, polovicu su struhankou a jablckami a druhu struhanka, tvaroh vymiesany s jednym zltkom, cukrom a do stredu som dala banan, je to mnam.
Olice
16.11.08,20:58
Olice, dufam, ze sa nenahnevas, ked ti zdokumentujem rychlu strudlu, dnes som ju piekla, polovicu su struhankou a jablckami a druhu struhanka, tvaroh vymiesany s jednym zltkom, cukrom a do stredu som dala banan, je to mnam.
Hlavná vec, že chutili, veď aj vyzerajú mňamkovo:). Ja osobne mám najradšej makovo-čerešňovú alebo makovo-višňovú. S láskou si spomínam na moju svokru, ktorá cesto ťahala cez celý stôl. To bola štrúdla, jedna báseň. Bohužiaľ, už takú nikdy neupečie.
Izuzan
17.11.08,13:28
Dík za trasenú tortu, kolegyňa nevedela presný recept...
Už ju môžem vyskúšať.
Bionda
18.04.09,18:04
Ja by som rada pridala recept na originálne cesto na štrúdlu- ťahanú od mojej mamky :D hádam niekomu urobím radosť:
1/4litra vody + 4 PL cukru- uvaríte sirup - vychladnúť.
Pridáte 1/2litra polohrubej múky 1 vajce - všetko zamieste a 1/2hodinu nechať oddýchnuť v teple.
Keď ideš ťahať nezabudnúť natrieť maslom alebo olejom.
Plníte podľa chuti. :)
buchač
18.04.09,18:41
Olice, dufam, ze sa nenahnevas, ked ti zdokumentujem rychlu strudlu, dnes som ju piekla, polovicu su struhankou a jablckami a druhu struhanka, tvaroh vymiesany s jednym zltkom, cukrom a do stredu som dala banan, je to mnam.


Csaba nedráždi , ešte aj foťo daj :confused:, aby ma cukroša vystrelo ......;)
Marína
18.04.09,20:20
plada
22.04.09,17:33
No ja som robila štrúdľu - ťahanú, už asi trikrát, vždy sa mi cesto trhalo, takže neúspešne. Ale Tvoj recept vyskúšam a potom sa ohlásim, či sa mi to podarilo. No ale mám aj trochu strach. Tak mi držte palce.
Plada
Marína
22.04.09,19:30
Neboj, zvládneš to ľavou zadnou.:) Ja nedávam žĺtok, lebo od neho cesto rýchlo schne, ak je pridaný len bielok, cesto je vláčne a má plastelínovú konzistenciu. Stále ho udržuj v teple.
ex
21.05.09,14:32
Neboj, zvládneš to ľavou zadnou.:) Ja nedávam žĺtok, lebo od neho cesto rýchlo schne, ak je pridaný len bielok, cesto je vláčne a má plastelínovú konzistenciu. Stále ho udržuj v teple.
Nemá to byť náhodou naopak - bielok cesto vysušuje a žľtok ho robí vláčnym?
ondrejvla
21.05.09,14:37
Ja by som rada pridala recept na originálne cesto na štrúdlu- ťahanú od mojej mamky :D hádam niekomu urobím radosť:
1/4litra vody + 4 PL cukru- uvaríte sirup - vychladnúť.
Pridáte 1/2litra polohrubej múky 1 vajce - všetko zamieste a 1/2hodinu nechať oddýchnuť v teple.
Keď ideš ťahať nezabudnúť natrieť maslom alebo olejom.
Plníte podľa chuti. :)

Bionda, prosím ťa, čo natieraš maslom - cesto pred ťahaním? Nelepí sa?
Marína
21.05.09,16:08
Nemá to byť náhodou naopak - bielok cesto vysušuje a žľtok ho robí vláčnym?
Skús, uvidíš, že mám pravdu.;)
ondrejvla
21.05.09,20:00
Citát:
Pôvodca textu príspevku: Marína http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/t94284-strudle-a-ine.html#post1025336)
Neboj, zvládneš to ľavou zadnou.:) Ja nedávam žĺtok, lebo od neho cesto rýchlo schne, ak je pridaný len bielok, cesto je vláčne a má plastelínovú konzistenciu. Stále ho udržuj v teple.

Nemá to byť náhodou naopak - bielok cesto vysušuje a žĺtok ho robí vláčnym?

Žĺtok robí vláčnym kysnuté cesto, nestvrdne, pri tomto druhu cesta je lepšie použiť bielok.
durisovad
21.05.09,20:31
Bionda, prosím ťa, čo natieraš maslom - cesto pred ťahaním? Nelepí sa?
Ja cesto pomastim pred tahanim.
P.S. chcela som Ti poslat SS, ale mi oznamilo, ze sa neda, nevies preco?
ondrejvla
21.05.09,20:35
Ja cesto pomastim pred tahanim.
P.S. chcela som Ti poslat SS, ale mi oznamilo, ze sa neda, nevies preco?

Tak to teda Dáška neviem?!:eek: Ale veď ja odpisujem zo SS aj prijímam SS...
Tak to teda vyskúšam aj ja, ale najskôr jabĺčka, u nás je orechovo-jablková najžiadanejšia.
durisovad
21.05.09,20:41
Ked je uz cesto po celom stole, potom este raz pokvapkam rozpustenym maslom, posypem makom, orechami alebo struhankou a na to jablcka, trochu skorice a cukor.
A ta SS neviem, ci ma byt Tvoje meno s pluskou, ktoru mas pri mene.
ondrejvla
21.05.09,20:42
Ked je uz cesto po celom stole, potom este raz pokvapkam rozpustenym maslom, posypem makom, orechami alebo struhankou a na to jablcka, trochu skorice a cukor.
A ta SS neviem, ci ma byt Tvoje meno s pluskou, ktoru mas pri mene.

Dáška bez plusky, len s bodkočiarkou;
Melnick
21.05.09,20:43
Koniec!!!
Pri čítaní + 3 kg a čo bude keď tú štrúdlu skutočne vyťahám cez celý môj velikánsky stôl a za odmenu sama zbaštím minimálne polovicu ???
ondrejvla
21.05.09,20:46
Koniec!!!
Pri čítaní + 3 kg a čo bude keď tú štrúdlu skutočne vyťahám cez celý môj velikánsky stôl a za odmenu sama zbaštím minimálne polovicu ???

Majka, ja mám stôl 180x120, tak sa naťahámmimotemy, moja svokra ju ťahala na malom kuchynskom stole na obruse a štrúdla bola obrovská.. a dobručká... len keby tam nebol cukor:mee:
Deganova
22.05.09,05:09
Keďže varením by som sa uživila, ale pečením nie mňa moja svokra naučila sypanú štrúdľu a tú zvládam. Prikladám recept:
3 poháre hrubej múky cca 400 g, 3 poháre práškového cukru, 750g tvarohu (alebo postrúhaných jabĺk), 1 prášok do pečiva, 1 vanilkový cukor, 1 hrozienka (100g), 4 dcl mlieka, 3 vajcia, 75 g masla. V miske dobre premiešame múku s cukrami a práškom do pečiva. Polovicu múčnej zmesi nasypeme na vymastený plech, ďaľšia vrstva je plnka a zasypeme druhou polovicou múčnej zmesi. Celý koláč polievame pomocou lyžice mliekom, v ktorom sme rozšľahali vajíčka. Necháme trochu vsiaknuť a na vrch poukladáme plátky masla. Pečieme vo vyhriatej rúre na 180 C cca 40 minút.Nie je to klasická štrúdľa, ale chutí podobne a hlavne dokážu ju aj deti.
Olice
22.05.09,05:14
Keďže varením by som sa uživila, ale pečením nie mňa moja svokra naučila sypanú štrúdľu a tú zvládam. Prikladám recept:
3 poháre hrubej múky cca 400 g, 3 poháre práškového cukru, 750g tvarohu (alebo postrúhaných jabĺk), 1 prášok do pečiva, 1 vanilkový cukor, 1 hrozienka (100g), 4 dcl mlieka, 3 vajcia, 75 g masla. V miske dobre premiešame múku s cukrami a práškom do pečiva. Polovicu múčnej zmesi nasypeme na vymastený plech, ďaľšia vrstva je plnka a zasypeme druhou polovicou múčnej zmesi. Celý koláč polievame pomocou lyžice mliekom, v ktorom sme rozšľahali vajíčka. Necháme trochu vsiaknuť a na vrch poukladáme plátky masla. Pečieme vo vyhriatej rúre na 180 C cca 40 minút.Nie je to klasická štrúdľa, ale chutí podobne a hlavne dokážu ju aj deti.
Tiež to robievam, len bez mlieka a vajíčok, s jablkami. Doma chutí a tiež to malo úspech všade tam, kde som recept posunula:). A hlavne je to rýchle a jednoduché na prípravu.
Melnick
22.05.09,05:55
Majka, ja mám stôl 180x120, tak sa naťahámmimotemy, moja svokra ju ťahala na malom kuchynskom stole na obruse a štrúdla bola obrovská.. a dobručká... len keby tam nebol cukor:mee:
Nemyslím, že len od Tvojej svokry bola dobručká. Viem,že Tvoje koláčiky nemajú chybu. Šťastie,že nebývam blízko Teba.:D:D:D:D:D
Melnick
22.05.09,05:57
Keďže varením by som sa uživila, ale pečením nie mňa moja svokra naučila sypanú štrúdľu a tú zvládam. Prikladám recept:
3 poháre hrubej múky cca 400 g, 3 poháre práškového cukru, 750g tvarohu (alebo postrúhaných jabĺk), 1 prášok do pečiva, 1 vanilkový cukor, 1 hrozienka (100g), 4 dcl mlieka, 3 vajcia, 75 g masla. V miske dobre premiešame múku s cukrami a práškom do pečiva. Polovicu múčnej zmesi nasypeme na vymastený plech, ďaľšia vrstva je plnka a zasypeme druhou polovicou múčnej zmesi. Celý koláč polievame pomocou lyžice mliekom, v ktorom sme rozšľahali vajíčka. Necháme trochu vsiaknuť a na vrch poukladáme plátky masla. Pečieme vo vyhriatej rúre na 180 C cca 40 minút.Nie je to klasická štrúdľa, ale chutí podobne a hlavne dokážu ju aj deti.

Tak takéto recepty milujéééééééééém.
ondrejvla
22.05.09,21:32
Nemyslím, že len od Tvojej svokry bola dobručká. Viem,že Tvoje koláčiky nemajú chybu. Šťastie,že nebývam blízko Teba.:D:D:D:D:D

Majka, mala si prísť do Žiliny na stretko, koláčiky boli, bola si pozvaná...