zh001
12.11.08,14:23
Ahojte,
mám a dosť často využívam pečenie s rýchlokyskou Tupperware, no mám pocit, že sa tieto výrobky dajú využívať aj v širšom smere. Zavádzam túto tému pre vymieňanie si vlastných receptov a využívanie tejto skvelej veci.
Ja v tom robím najčastejšie kysnuté cesto, z neho potom pizzu, minipizze, sladké aj slané koláče. Minule som dokonca robila aj langoše, len som neodhadla cesto pre dvoch, tak sme nakŕmili polku bloku :))). Ako ste s tým spokojní? Máte nejaké vlastné vychytávky? Aj ja sa pripojím a v prípade záujmu tiež napíšem nejaké recepty:)
velvet
12.11.08,14:38
Rýchlokysku neuznávam. Ak máš dobré droždie, vykysne Ti rýchlo v hocijakej miske. :D...je droždie s rýchlym nástupom kvasenia-kysnutia, aj s pomalým nástupom...
Tupperware používam nádoby do chladničky, tie sú vynikajúce - potraviny vydržia čerstvé dlhšie.

ale toto je asi mimotemy keďže som tu mala písať recepty :o
AlaNR
12.11.08,14:38
zh001
14.11.08,10:57
Rýchlokysku neuznávam. Ak máš dobré droždie, vykysne Ti rýchlo v hocijakej miske. :D...je droždie s rýchlym nástupom kvasenia-kysnutia, aj s pomalým nástupom...
Tupperware používam nádoby do chladničky, tie sú vynikajúce - potraviny vydržia čerstvé dlhšie.

ale toto je asi mimotemy keďže som tu mala písať recepty :o
si úplne mimo, téma mala byť o receptoch, ostatným sa ospravedlňujem, nevšimla som si, že téma už existuje, presmerujem sa a Ty moja zlatá reaguj na iné témy a hlavne...k veci. ďakujem za pochopenie