majkaaa
17.11.08,12:21
Ahojte, chceme na Vianoce kúpiť kávovar do 3tis. Kukali sme Dolce Gusto, ale vôbec sme nenasli naň žiadnu diskusiu, či je dobrý, alebo nie. Tomu čo to chceme kúpiť má veľmi rád kávu. Chcem sa spýtať či mi niekto nevie poradiť ohľadne kávovarov, že s ktorým kávovarom je najmenej práce čo sa týka údržby a ktorý sa tak oplatí. Tento Dolcee Gusto ma jedinú nevýhodu. V predajni nám povedali, že do toho idú originál kapsule, že obyčajná káva tam nemôže ísť.
Bionda
17.11.08,11:26
áno to je jeden z typov na "pody" zalisovaná káva vo vrecku. Veľa na kvalite kávy spraví výkon kávovaru. Chuťovo - ak je dobrý stroj je naozaj dobrá.
Potom je aj menšia starosť s čistením.:)
majkaaa
17.11.08,11:29
a mas skusenosti s tymto kavovarom?
majkaaa
17.11.08,11:43
prosim ma niekto skusenosti s takymito kavovarmi ešte?
Gabi03
17.11.08,12:21
Ja nie som veľká kávičkárka, ale určite by som nekupovala taký kávovar, kam môžu ísť len kapsuly. A najmä ak to má byť do daru. Myslím, že je dosť veľký výber už takýchto kávovarov v tejto cene.
Takých na minimálnu údržbu však už sú vo vyššej cenovej kategórie. Ale tie majú neodškriepiteľnú výhodu aj v tom, že sa môže použiť zrnková káva, ktorá ti ju čerstvo zomelie.
Toď môj názor.
ik-a
17.11.08,12:26
Neviem, aký si kávičkách. Ak hoduješ prekvapkávanej káve alebo rôznym long kávam, tak tento kávovar je dobrý. Čo sa týka prevádzky, musíš si tiež určiť ako ho budeš používať. Kúpa kávovaru (teda hohto typu) je jedna vec. Do tohto kávovaru sa kupujú iba originál kapsule ako už bolo spomenuté. Jeden balík v ktorom je 16 kapsulí stojí cca 150,-Sk. Každá krabica obsahuje 16 kapsulí, ale ak si kúpiš napr. caffe late tak máš 8 kapsulí s kávou a 8 kapsulí s mliekom. Ak si to vyrátaš tak jedna káva (mliečna) ťa stojí cca 19,- Sk. Áno je pravda, že je to bezúdržbový kávovar. Ale ak si pochutnávaš skôr na kvalitnom presse s bohatou penou a výraznou chuťou, tak toto nie je kávovar pre teba.
majkaaa
17.11.08,17:35
A ktorý kávovar mi odporúčate?
mysimis
17.11.08,17:40
kornelia2
17.11.08,20:05
ja som si kupila dolce gusto asi pred mesiacom cez internet mala som tam sadu salku na kapucino,salku na late a kapsule.a mala som v cene aj filter na vodu brita.ja som zatial spokojna.
daria29
17.11.08,20:31
ja mam rada aj moj manzel dobru kavu,s bohatou penou.kedze sme uz mali opotrebovaný kavovar,teraz kupil m lidli asi za 2000,sk.stroj je dobrý,kava s penou.záleží aka kava sa pouzíva,tlak cerpadla je asi 15barov.kavovar na kapsle, to je draha prevadzka.neviem co je na tom pravdy,suseda mi robila kavu,povedala ze predstav si ,tie naplne nedostanes kupit hoci kde,len v elektrospotr,.
velvet
18.11.08,06:43
ja mam rada aj moj manzel dobru kavu,s bohatou penou.kedze sme uz mali opotrebovaný kavovar,teraz kupil m lidli asi za 2000,sk.stroj je dobrý,kava s penou.záleží aka kava sa pouzíva,tlak cerpadla je asi 15barov.kavovar na kapsle, to je draha prevadzka.neviem co je na tom pravdy,suseda mi robila kavu,povedala ze predstav si ,tie naplne nedostanes kupit hoci kde,len v elektrospotr,.

Ak myslíš náplne do Dolce Gusto, tak ich majú aj v Tescu a Metre. Myslím že boli aj v CBA a podobných zariadeniach. Tento kávovar majú teraz v dobrej akcii v nayke...dobrá cena, plus "štartovací" balíček :D...do daru by som ho dostala celkom rada, ale nekúpila by som ani tento, ani žiadny iný. Kávu pijem bez mlieka a cukrul. Nesku jednoducho zalejem a hotovo...žiadne babranie sa s napĺňaním kávovaru vodou, a kávou, žiadne umývanie okrem tej jednej šálky. :---
Bionda
18.11.08,09:46
Ja som pila niekoľko krát kávu s pod kávovaru (typ neviem- má ho náš taliansky dodávateľ) a musím uznať, že je veľmi dobrá, ale tiež si myslím, že záleží aj na type kávy.:) Ale tiež by som volila radšej klasiku - poloautomat, čo si aj melie
majkaaa
18.11.08,10:24
Tak ten Dolce Gusto nejdem kupovat, naozaj stroj sa da, ale tie naplne su drahe.
Aky poloautomat?
Bionda
18.11.08,11:57
nechcem sa opakovať- v espresso téme je tam toho dosť popísané, skús trochu popozerať.
Najlepšie je naozaj, ak si kávovar sám zomelie kávu- lebo tá čerstvosť sa nedá nahradiť- ak chuť je lepšia a u poloautomatu si ty odstraňuješ použitú kávu.
leoško
06.07.09,08:14
Já som s kávovarom veľmi spokojná.Je to moj asi štvrtý kávovar ktorý som si kúpila,pretože ani jeden mi neurobil takú dobrú kavičku aká mne chutí a to je velmi krémová káva taká pre labužníkov.Já nemám rada velmi silnú kávu a už vôbec nie kávu bez mlieka alebo smotánky a aj preto mi tento kávovar velmi vyhovuje.Že sú trochu drahé tie kapsule to je pravda,ale každý prepich sa musí zaplatiť,to znamená,že keď sa mi nechce po každej káve umývať a vyhadzovať kávu do smeťáku a môžem vyhodiť len použité kapsule a nič viac tak potom takáto sranda aj niečo stojí.
Ivvaa2
17.11.09,19:40
Je to super kavovar,mam ho ja, i moji rodicia, proste parada:-))
A kavu treba kupovat tak,ci tak, takze je to v pohode. A toto je ovela lepsie!!!
dstopka
17.11.09,20:41
No ja mám kávovar Dolce Gusto už cca rok, kúpil som si ho pod stromček :D Pravda je, že tie náplne sú trochu drahšie, ale zasa je to úplne bezúdržbové a hlavne jednoduché, že sa stačí len trochu zoznámiť s kávovarom a kávu alebo čokoľvek iné vie spraviť úplne každý... Výhodou je obrovský sortiment, od malého espresa, cez cafe lungo, alebo káva bez kofeinu, Latte, čokočíno, ice capuccino a mnoho ďalšieho... Osobne si myslím, že keď to dáš niekomu ako darček, tak nič nepokazíš, pokiaľ to nie je fakt nejaký kávový expert...
kaco11
19.11.09,09:31
Co sa tyka tich kapsuli tak uz su na trhu dalsie dva take kavovary. Neviem nazov ale pred tyzdnom som ich videla vo viedni. A kapsule boli od jacobs. Mali tam aj noveho gusta za 130 ojri a ten bol fakt krasny.
dalid
19.11.09,10:07
Aj mne sa paci. Ale ma odradzaju tie kasule. Nebudes v tom vediet nikdy pouzit kapsule ineho vyrobcu ako Nestle, lebo si pravdepodobne zavedie iny rozmer, aby tie jeho zas pasovali do kavovaru ineho vyrobcu... Osobne by som upradnostil nieco ine, aj ked Dolce Gusto sa mi paci...
a kava od Nestle nie je bohvie co... Myslim ze ak kupim zrnkovu kavu ca cca 30Euro/1kg, tak za tych 30EUR vypijem podstatne viacej kav ako z kapsuly za tu istu cenu. Nehovoriac o tom ze ta zrnkova kava bude svojou kvalitou niekde inde.. Ale ak nie ste silni kavickari, nie je co riesit a budete mat v kuchyni aj pekny dizajnovy kusok s jednoduchou obsluhou a minimalnymi nakladmi na udrzbu ;)
AdaG
19.11.09,10:27
Mám Dolce Gusto vyše roka. Náplne kupujem v Kauflande. Je to kávovar bez údržby, proste pohodička. Ak ste typ, ktorý chce mať kávu bez práce a rýchlo, odporúčam ho. Aj ponuka nápní je široká, vyberú si aj deti.
Ale... mám asi vysoké nároky na presso kávu, ktorá sa s takou z reštaurácie chuťovo ani penou nedá porovnať a zvažujem, že si kúpim nový stroj špeciálne na presso s bohatou penou...
robin78
19.11.09,10:54
od kupy tohto kavovaru ma odradzal jeden fakt a to, ze v naplniach je instantna kava
dalid
19.11.09,13:30
Samozrejme, ved tie kapsule vyraba Nescafe.... Co myslis, aka je tam kava?? ;)
robin78
19.11.09,14:42
Samozrejme, ved tie kapsule vyraba Nescafe.... Co myslis, aka je tam kava?? ;)

len mala oprava, vyrobca je Nestle a kava v kapsuliach je znacky Nescafe ;)

a az take samozrejme to nie je, vela ludi prehliadne tento fakt, ze sa jedna o instantnu kavu ;-)
olybaba
19.11.09,17:21
- syn si kupil tento kavovar a pouziva ho len pre vlastnu potrebu a to len obcas - ked je doma, ma rad lakoty
- podla mna nevyuzita investicia

http://www.e-elektra.cz/shopimg/nescafe_gusto_cerny.jpg
bubo236
19.11.09,17:39
Mame ho asi rok a sme velmi spokojni. Bezudrzbovy chod, zaberie malo miesta a kavicka je lahodna. Vyrovna sa s kavovarmi velkymi ako krava.
Dada
08.12.09,17:23
A objednávali ste už prostredníctvom ich stránky www.dolce-gusto.sk nejaké šálky, kapsule a tak?
maca.tt
08.12.09,17:46
kapsule sa dajú kúpiť v terne-jednota a billa
Dada
08.12.09,18:20
Ja viem, že kapsule kúpim kdekoľvek. Chcem len vedieť, či niekto prostredníctvom ich stránky objednával nejaké príslušenstvo ku kávovaru a aké majú skúsenosti.
truch
16.12.09,09:23
Ja mám Dolce Gusto už skoro dva roky, nebol s ním najmenší problém. Teraz som ho kúpila synovi pod stromček v Metre /s metro bodmi bol veľmi lacný/. Kapsule bývajú aj v akcii, teraz sú lacnejšie v Kauflande za 130,-Sk, tak som kúpila už na sviatky. Výhodou je, že urobím kávu, alebo čokoládu, vyhodím kapsule a mám upratané. Tiež pri väčších návštevách mám rýchle urobenú kávu podľa želania a môžem sa venovať hosťom. Ja som spokojná, odporúčam "tento stroj". Cez internet sa kapsule neoplatia, sú rovnako drahé ako v obchode + poštovné:-))
Laco-monter
17.12.09,11:52
Ja si myslím,že prepočítaná cena okolo 19 Sk za 1 šalku je v domacich podmienkach jednoznačne priveľa.

Jedine ak by niekto chcel používať tento kávovar v kancelárii a kávu si dávať do nákladov.
hnedoočka
17.12.09,12:13
Ja si myslím,že prepočítaná cena okolo 19 Sk za 1 šalku je v domacich podmienkach jednoznačne priveľa.

Jedine ak by niekto chcel používať tento kávovar v kancelárii a kávu si dávať do nákladov.

normálna káva, espresso ťa vyjdú na cca 8 SK. v jednej krabici uza 130 sk máš 16 kapsúl. dve kapsule dávaš pri latté alebo capuccine.
mysimis
17.12.09,12:24
Ja si myslím,že prepočítaná cena okolo 19 Sk za 1 šalku je v domacich podmienkach jednoznačne priveľa.

Jedine ak by niekto chcel používať tento kávovar v kancelárii a kávu si dávať do nákladov.

Určite to nie je 19,- Sk na 1 kávu. V balení presso kávy je 16 ks a keď vyjde cena na 130,- Sk za balenie tak jedná káva stojí niečo okolo 8,- Sk. A keď si tú kapsulu rozbalíte tak tam nie je nescafé ale riadna káva.
Generalissimus
17.12.09,12:47
Vynikajúce capucino je z neho ;) A vo vnútri je ozajstná káva a sitko(membrána), nič instantné
už je v ponuke aj dolce gusto circollo - iný dizajn:)
jankazb
17.12.09,12:51
Ten nový dizajn je fantastický. Biely je pre mňa láska na prvý pohľad. Počkám ale až tá cena bude polovičná ;).
hnedoočka
17.12.09,13:18
Ten nový dizajn je fantastický. Biely je pre mňa láska na prvý pohľad. Počkám ale až tá cena bude polovičná ;).

v sobotu som si kúpila béžový, biely som nevidela / no aj tak by mi nesedel / a ostatné sa mi nepáčili, resp. nemám s čím skombinovať.;)
bimbusko
25.12.09,08:51
Dolce gusto je dobry stroj v ktorom je lahke varit kavu,je to lahke mam 10.rokov A KAZDE RANO VARIM RODICOM KAVU odporucam je to dobre kto si to chce kupit nech si kupit tak nek si kupi kto chce daku otazku nech napise na email:bimbusko@gmail.com
Danga
29.12.09,15:19
Da sa na dolce gusto zaliat kava aj bez toho ze tam vlozim kapsulu? Napr,popradska, alebo to prelieva vodu az po vlozeni kapsule?
Alenka35
03.01.10,18:30
reklamu maju dobru, ale ci je skutocne dobry..?
truch
03.01.10,19:00
Da sa na dolce gusto zaliat kava aj bez toho ze tam vlozim kapsulu? Napr,popradska, alebo to prelieva vodu az po vlozeni kapsule?
Káva sa dá zaliať, ale voda nie je dostatočne horúca, tak káva nie je dobrá, ešte tak čaj, ten sa dá:)
Darica
18.01.10,11:55
Prosím vas , kde sa dajú kupit najlacneksie kapsule? Dakujem
erosuto
30.09.10,18:10
chcem sa spytať že či sa daju kupit napln od ineho vyrobcu ako od nestle
truch
30.09.10,21:35
Prosím vas , kde sa dajú kupit najlacneksie kapsule? Dakujem
Kapsule majú rovnakú cenu, aj pri kúpe cez net. Treba si vyhliadnuť akciu, nedávno bola v Bille a kúpiť si kapsule do zásoby /cca -0,5€/.
Inak teraz je novinka Cortado, je fakt výborná:)
Erosuto,myslím, že kapsule vyrába len Nestle, o iných som zatiaľ nepočula.
vieragash
04.10.10,06:12
Ten nový dizajn je fantastický. Biely je pre mňa láska na prvý pohľad. Počkám ale až tá cena bude polovičná ;).

ANO, ANO. Kavu sice velmi nepijem, ale chystam sa kupit presne ten biely, leskly a hnedym vnutrom. Cisto kvoli dizajnu, je nadherny, hned som sa donho zamilovala.
olybaba
22.05.11,10:09
zla skusenost

- kavovar kupeny august 2009
- oktober 2010 nefuncny - netaha vodu, reklamacia v zarucnej lehote
- opraveny za 7 dni
- maj 2011 opat nefunkcny, ta ista zavada - netaha vodu, odniesla som ako opatovnu reklamaciu v zarucnej dobe
- cakam

- v predajni mi povedali, ze zaruka na kavovar plati 2 roky + doba ked bol tovar v reklamacnej oprave
- keby sa kavovar opat pokazil po uplynuti tejto doby, zial ....:D
- mozem ho ...:---
- kupit si novy :cool:
Gina Er
23.05.11,12:06
od kupy tohto kavovaru ma odradzal jeden fakt a to, ze v naplniach je instantna kava
neviem,či je táto téma ešte aktuálna,ale káva v kapsuliach nie je instantná.
Matasias
23.05.11,19:54
Tak tak. V kapsuliach je 100%-na arabica skvelej chuti.
Ice dive
23.05.11,20:02
zla skusenost

- kavovar kupeny august 2009
- oktober 2010 nefuncny - netaha vodu, reklamacia v zarucnej lehote
- opraveny za 7 dni
- maj 2011 opat nefunkcny, ta ista zavada - netaha vodu, odniesla som ako opatovnu reklamaciu v zarucnej dobe
- cakam

- v predajni mi povedali, ze zaruka na kavovar plati 2 roky + doba ked bol tovar v reklamacnej oprave
- keby sa kavovar opat pokazil po uplynuti tejto doby, zial ....:D
- mozem ho ...:---
- kupit si novy :cool:
no moment, nie je to tak, že ak reklamuješ v záručnej dobe tak na túto závadu sa ti ráta záručná doba od dátumu prevzatia z opravy (len teraz neviem, či je to 6 mesiacov alebo 2 roky). t.j. ak od v júni 2011 vybavia reklamáciu tak do júna 2013 ak sa prejaví neťahanie vody budú musieť opravovať...
bubkoch
23.05.11,20:06
no moment, nie je to tak, že ak reklamuješ v záručnej dobe tak na túto závadu sa ti ráta záručná doba od dátumu prevzatia z opravy (len teraz neviem, či je to 6 mesiacov alebo 2 roky). t.j. ak od v júni 2011 vybavia reklamáciu tak do júna 2013 ak sa prejaví neťahanie vody budú musieť opravovať...

tak to urcite nie ...
Ice dive
23.05.11,20:27
tak to urcite nie ...

isto????

http://www.pravaspotrebitela.sk/index.php?page=brochures&itemid=9

AKO REKLAMOVAŤ



V prípade, že sa na výrobku vyskytne vada, ktorú ste nezavinili, doporučujeme ho reklamovať.

Zapamätajte si:

Partnerom pre vybavovanie reklamácie je vždy predajca, ten má konečné slovo pri rozhodovaní o vybavení reklamácie.
S výnimkou prípadov, keď je na vykonanie opravy určená iná osoba reklamáciu môžete uplatniť v ktorejkoľvek prevádzkárni, v ktorej je prijatie reklamácie možné s ohľadom na sortiment predávaného tovaru alebo poskytovaných služieb, prípadne aj na mieste, odkiaľ riadi svoj podnik
Ak výrobok kvôli vade reklamujete do 6 mesiacov od zakúpenia, podľa zákona sa to vníma tak, že vada existovala už v čase predaja a je na predajcovi, aby dokázal, že vada nie je na jeho strane – mal by to doložiť nezávislým znaleckým posudkom.
Predávajúci alebo ním poverený pracovník by mal o reklamácii rozhodnúť ihneď, v zložitých prípadoch do troch pracovných dní. Do tejto lehoty sa nezapočítava čas potrebný na odborné posúdenie vady. Vybavenie reklamácie však nesmie trvať dlhšie ako 30 dní. Po uplynutí tejto lehoty má spotrebiteľ rovnaké práva, akoby išlo o vadu, ktorú nemožno odstrániť. Ak ide o vadu, ktorú nemožno odstrániť a ktorá bráni tomu, aby sa vec mohla riadne užívať ako vec bez vady, má kupujúci právo na výmenu veci alebo má právo od zmluvy odstúpiť. Tie isté práva prislúchajú kupujúcemu, ak ide síce o odstrániteľné vady, ak však kupujúci nemôže pre opätovné vyskytnutie sa vady po oprave (v zmysle judikatúry sa za takú považuje spravidla vec, u ktorej sa vyskytla taká istá vada po jej aspoň dvoch predchádzajúcich opravách) alebo pre väčší počet vád vec riadne užívať (posúdenie tejto otázky závisí na okolnostiach konkrétneho prípadu).
Ak predajca reklamáciu vybaví výmenou veci alebo jej časti, začína plynúť nová záručná doba (môže sa stať, že na niektorú časť bude dlhšia záručná doba, ako na ostatné časti)
bubkoch
24.05.11,06:32
tak to urcite nie ...

isto????

http://www.pravaspotrebitela.sk/index.php?page=brochures&itemid=9

AKO REKLAMOVAŤ



V prípade, že sa na výrobku vyskytne vada, ktorú ste nezavinili, doporučujeme ho reklamovať.

Zapamätajte si:

Partnerom pre vybavovanie reklamácie je vždy predajca, ten má konečné slovo pri rozhodovaní o vybavení reklamácie.
S výnimkou prípadov, keď je na vykonanie opravy určená iná osoba reklamáciu môžete uplatniť v ktorejkoľvek prevádzkárni, v ktorej je prijatie reklamácie možné s ohľadom na sortiment predávaného tovaru alebo poskytovaných služieb, prípadne aj na mieste, odkiaľ riadi svoj podnik
Ak výrobok kvôli vade reklamujete do 6 mesiacov od zakúpenia, podľa zákona sa to vníma tak, že vada existovala už v čase predaja a je na predajcovi, aby dokázal, že vada nie je na jeho strane – mal by to doložiť nezávislým znaleckým posudkom.
Predávajúci alebo ním poverený pracovník by mal o reklamácii rozhodnúť ihneď, v zložitých prípadoch do troch pracovných dní. Do tejto lehoty sa nezapočítava čas potrebný na odborné posúdenie vady. Vybavenie reklamácie však nesmie trvať dlhšie ako 30 dní. Po uplynutí tejto lehoty má spotrebiteľ rovnaké práva, akoby išlo o vadu, ktorú nemožno odstrániť. Ak ide o vadu, ktorú nemožno odstrániť a ktorá bráni tomu, aby sa vec mohla riadne užívať ako vec bez vady, má kupujúci právo na výmenu veci alebo má právo od zmluvy odstúpiť. Tie isté práva prislúchajú kupujúcemu, ak ide síce o odstrániteľné vady, ak však kupujúci nemôže pre opätovné vyskytnutie sa vady po oprave (v zmysle judikatúry sa za takú považuje spravidla vec, u ktorej sa vyskytla taká istá vada po jej aspoň dvoch predchádzajúcich opravách) alebo pre väčší počet vád vec riadne užívať (posúdenie tejto otázky závisí na okolnostiach konkrétneho prípadu).
Ak predajca reklamáciu vybaví výmenou veci alebo jej časti, začína plynúť nová záručná doba (môže sa stať, že na niektorú časť bude dlhšia záručná doba, ako na ostatné časti)

no vsak ale tu sa pise celkom nieco ine ako si tvrdil v predchadzajucom prispevku ...:D

priklad: nove auto, po pol roku nestartuje ... chyba moze byt rozna, napr. palivove čerpadlo, riadiaca jednotka, alebo nejaky snimač ...
chybu odstrania vymenou sučiastky ...
podla tvojho prveho prispevku zacina plynut nova zaručna doba na diagnozu "auto neštartuje" bez ohladu na pričinu (alias "neťahanie vody budú musieť opravovať"), kdežto podla posledneho prispevku sa nova zaruka vztahuje len na vymenenu časť, t.j. napr. len na nove palivove čerpadlo (alias nejake tesnenie v kavovari) ... :)
Ice dive
24.05.11,10:47
no vsak ale tu sa pise celkom nieco ine ako si tvrdil v predchadzajucom prispevku ...:D

priklad: nove auto, po pol roku nestartuje ... chyba moze byt rozna, napr. palivove čerpadlo, riadiaca jednotka, alebo nejaky snimač ...
chybu odstrania vymenou sučiastky ...
podla tvojho prveho prispevku zacina plynut nova zaručna doba na diagnozu "auto neštartuje" bez ohladu na pričinu (alias "neťahanie vody budú musieť opravovať"), kdežto podla posledneho prispevku sa nova zaruka vztahuje len na vymenenu časť, t.j. napr. len na nove palivove čerpadlo (alias nejake tesnenie v kavovari) ... :)
no asi sa nechápeme... hovorím stále o tom istom... v prípade, že sa niečo reklamuje a reklamácia je vybavená výmenou súčiastky tak na súčiastku resp. na závadu sa vzťahuje nová dvojročná záručná lehota...

t.j. zákazník nie je technik resp. vie určiť vadu výrobku len tak "neťahá vodu" ale závada môže byť v X dôvodoch (vadné čerpadlo, vadná hadička na prívod vody a pod.) a ak sa závada prejaví 3x po sebe je to dôvod na odstúpenie od zmluvy, avšak ak by servis vždy povedal teraz to bolo vadné čerpadlo, potom hadička avšak navonok by mal výrobok stále tú istú závadu neťahanie vody, zákazník môže odstúpiť od zmluvy... nakoľko zákon je na strane spotrebiteľa a zákazník nemá ako dokázať že vadu spôsobilo vždy niečo iné ako tvrdí výrobca... on vidí len dôsledok danej poruchy- neťahanie vody...
aglv
16.08.11,16:39
Kávovar Dolce gusto som dostala ako darček a som s ním zatiaľ spokojná. Problém mám len zohnať všetky druhy káv aby sme ochutnali a zistili ktorá nám bude najviac vyhovovať. Keďže na stránke dolce gusto majú typ platby len cez kartu nemôžem ju cez nich objednať. Poradíte mi nejakú stránku kde je dobrá cena a majú všetky druhy? Všimla som si že v Čechách je lacnejšia.Keďže som z malého mesta ˇhypermarkety u nás veľký výber nemajú.
duves
16.08.11,16:46
Kávovar Dolce gusto som dostala ako darček a som s ním zatiaľ spokojná. Problém mám len zohnať všetky druhy káv aby sme ochutnali a zistili ktorá nám bude najviac vyhovovať. Keďže na stránke dolce gusto majú typ platby len cez kartu nemôžem ju cez nich objednať. Poradíte mi nejakú stránku kde je dobrá cena a majú všetky druhy? Všimla som si že v Čechách je lacnejšia.Keďže som z malého mesta ˇhypermarkety u nás veľký výber nemajú.
TPD, ma dojem, že stale cca 4,70 € za 1 balenie, alebo BA-Rača, obchod v nakupnom stredisku na Puchovskej, Planeo sa to nazyva (http://www.planeoelektro.sk/planeo-elektro-bratislava-raca ) balenie po 4,99€. No a potom Billa zvykne raz za 1 mesiac urobiť ceny cca 4,70€ (trva to asi 4 dni). No mame kavovar od konca maja, takže mam iba kratke skusenosti.
Jaj, vraj aj Kaufland ma občas akcie ako Billa, no ja som už prišiel neskoro.
ivetaŽ
17.08.11,19:40
Dnes začala akcia v Hypernove. Náplne dostať po 3,89 EUR.
aglv
18.08.11,07:14
Neskúšali ste niekto dať namiesto kapsule Dolce gusto kapsulu kávy Lavanza alebo nejakú inú? Veď systém je rovnaký len veľkosť kapsuly môže byť menšia.
aglv
18.08.11,07:39
Ďakujem za typ. Letáky veľmi nesledujem. Hneď som utekala kúpiť veď cena je výhodná oproti bežnej.
lujza.j
18.08.11,15:06
Neskúšali ste niekto dať namiesto kapsule Dolce gusto kapsulu kávy Lavanza alebo nejakú inú? Veď systém je rovnaký len veľkosť kapsuly môže byť menšia.

ved vyskúšaj;) a potom daj ostatným vedieť:)
duves
20.08.11,06:54
Kaufland ma teraz akciu. Krabica po 4,30€, maželka mi referovala.