janaGT
24.05.05,09:30
Chcela by som si dať vyrobiť novú kuchynskú linku.

Neviete o nejakom cenovo dostupnom výrobcovi, resp. nie je tu niekto taký?
S21
24.05.05,07:41
no a z čoho chceš dať robiť tú kuchyňu? z drevotriesky alebo z normálneho dreva?
heket
24.05.05,07:44
K tejto teme sa pripájam aj ja.Dajte , kto máte skúsenosti s dobrou cenou a kvalitou nejaké postrehy.Najlepšie keď sa budú tieto postrehy týkať okresu Prievidza.Pre mňa , neviem ako janaGT. Tiež si chcem dať vyrobiť novu kuchyňu. Vopred ďakujem.
janaGT
24.05.05,07:57
no a z čoho chceš dať robiť tú kuchyňu? z drevotriesky alebo z normálneho dreva?z drevotriesky a fóliované dvierka.
Na masívnu nieto peňazí.
janaGT
24.05.05,07:57
K tejto teme sa pripájam aj ja.Dajte , kto máte skúsenosti s dobrou cenou a kvalitou nejaké postrehy.Najlepšie keď sa budú tieto postrehy týkať okresu Prievidza.Pre mňa , neviem ako janaGT. Tiež si chcem dať vyrobiť novu kuchyňu. Vopred ďakujem.Ja chcem z okresu Trnava + blízke okolie.
S21
24.05.05,07:57
a odkiaľ že si Janka?
janaGT
24.05.05,07:58
a odkiaľ že si Janka?
z Trnavy - kuk na môj profil .... tam to máš
S21
24.05.05,07:59
no tak to ti už ja nepomôžem, tam nepoznám nikoho
janaGT
24.05.05,08:03
a kde poznáš?
ajula1
24.05.05,08:26
ja som z nitre a mám tu kamaráta ktorý robí kuchynské linky robí vlastne aj všetko iné z dreva nám robil už viac vecí a všetko je krásne urobené som maxi málne spokojná fakt precízna robota. keť to porovnám s jednou skriňou ktorú nám robil jeden akože stolár tak to je hrozne nekvalitne urobené a za vysokú cenu. Ak si z trnavy to nie je daleko myslím že by prišiel ak chceš pošlem ti na ňho číslo...!
heket
24.05.05,08:29
A z Prievidze nepoznáte nikoho?
Aňuška
24.05.05,08:38
V Ružindole - Švec.
zuzanar
24.05.05,08:51
My sme si kúpili kychyňskú linku pred dvoma rokmi z Poľska. (drevotrieska, fóliové dvierka). Niekto povie že z Poľska nie. Ale nič jej nechýba je to presne to isté čo sa predáva aj tu. Celé nás to vtedy stálo aj s cestou, obedom, dvojdresom, rampou s bodovými svetlami a úplatkom colníkovi 21.000,- Sk. Priviezli sme ju na prívesnom vozíku. Bolo ju treba doma poskladať, nič nechýbalo ešte aj úchytky boli navyše.
Boli sme tam 2x. Najskôr sme si vybrali, objednali a nechali zálohu 1.000,- Sk (máš či nemáš to nie je tak veľa). Za tri týždne zavolali, že je hotová. A som maximálne spokojná.
miriza
24.05.05,08:57
Firma v ktorej robím vyrába kancelársky, kuchynský nábytok, zariaďujeme hotely reštaurácie atď. Robíme aj drevotriesku aj masív.
S21
24.05.05,09:14
no ja som z východu od Ke, mne robili tiež z drevotreisky už zopár vecí, je to celkom lacný ujo, a robí kvalitne. Kuchynu aj ja mám Poľskú, je pravda, že som na nej vymieňala úchytky, lebo sa mi nepáčili. Ale to ešte boli tie prvé linky z Poľska, s foliovými dvierkami, tá folia sa na niektorých miestach pri rúre oddeľuje, ale zatial to nie je hrozné. Teraz už robia aj poliaci kvalitnejšie dvierka, ako mi bolo povedané, je tam fakt veľký výber, skús pozrieť na internete.
U nich sa nábytok volá moble, alebo tak nejako
brm
24.05.05,10:38
mnooo, ja budem potrebovať novú kuchyňu cca o 3/4 roka, dovtedy musím vymyslieť, čo všetko ako z čoho a hlavne za koľko tam budem chcieť...len mi chýba projekt, resp. niekto, kto by mi vedel vysvetliť, nakresliť, zdôvodniť a vedel presvedčiť môjho financmistra...a hlavne aby ma ten projekt nezruinoval...
dávam priestor šikovným bratislavčanom...
Bionda
24.05.05,12:57
Ľudia, keď máte kúpiť chujovinu, tak nekupujte. Kuchhyňa je príliš delikátna, lebo v nnej dámy, trávite najviac času.
KeĎ rozmýšľate akú, tak si dajte najprv požiadavky na papier, hlavne čo by ste tam chceli mať , aby hygiena práce bola fajn(t.j. predstavte si obeh kusu jedla do finálu) typy skriniek, veľkosť umývačky kde, aby ste sa veľa nenarobili atd.
Keď nechcete dať veľa peňazí ..... a čo IKEA dievčatá? Dajú sa tam kúpiť skrinky a dvierka z masívu.
Ja som zástanca prírody a jej farieb. Nepáčia sa mi biela, paste. farby(lebo to len móda!!) Buk, orech, čerešňa apod.
LTDT nie je ktovie čo, stačí viac pary a odlepísa hranovacia páska a už má drevotrieska možnosť nasať vlhko ...
Zita5
24.05.05,13:10
Skutočne si treba zájsť do kuchynského štúdia a dať si vyhotoviť projekt -kuchynskú linku na PC . Ak to je rozklesené , tak môžete meniť skrinky hore dolu a potom si na základe toho môžete dať vyrobiť KL .Musí byť predstava čo tam má byť , či to budú dvierka presklenné , koľko výška,šírka, alebo či tam bude zabudovaný sporák atď. Už som takéto niečo absolvovala mám to za sebou . Doma som mala kopec prospektov z kuchýň .Ale keď som sa nakontaktovala na stolára , už som vedela , že čo tam má byť v tej KL .

Já som to tiež tak praktizovala a teraz som veľmi spokojná.
Bionda
24.05.05,13:37
Zitka len aby drievko bolo dobre posušenô, bo po rokoch veľkú vec tvoje očká uvidia:D
RFS
24.05.05,14:00
Ahojte všetci,

mám výborný typ na kvalitu a dobrú cenu kuchynskej linky. Mám vlastnú veľmi dobrú skúsenosť so stolárom z Prievidze.
Som z BA a bežné kuchynské štúdia v BA mi vykalkulovali kuch. linku, čerešňa cca 3,5 m dlhú,výška 2,80 m, do L-ka na cca 140 000 Sk, (samozrejme bez elektrospotrebičov) Stolár z Prievidze mi túto linku urobil za 63 000,-Sk (aj s dovozom do BA, vynesením na 4. poschodie a montážou vrátane), do 3 týždňov.
Kontakt Vám môžem poskytnúť, v prípade záujmu, na vašu súkromnú schránku.
Pekný deň
babenko1
24.05.05,14:58
Tak.. ja doporučujem firmu DECODOM... určite ste videli tie reklamy na to, že vyhrali test kvality v kuchyniach. Mám od nich tiež jednu. Ceny sú dobré, kvalita tiež..a dokonca aj tie dodacie lehoty sú v norme.. tie 4 týždne. Myslím, že v každej slušnej predajni nábytku sa predávajú. Urobia aj vizualizáciu :-)
pyton
24.05.05,15:27
Mne sa od Decodomu tiež páčia, napr. Leandra, len to treba vedieť pekne vyskladať. A Alena Heribanová, keď je odfotená vo svojej kuchyni /tuším už ale bývalej/, tiež tam má od nich kuchyňu, takú tmavšiu ale peknú. Ale videla som kuchyne aj od súkromníkov a boli super, jedna supermoderná, druhá taká rustikálna, vyzerali ako z ALNA. Takže asi sa dá aj takto, ale treba natrafiť na dobrú firmu. Niekto tu už kontakt dal...
A v Merite v BA je veľmi šikovná architektka, čo navrhuje kuchyne, ale pre českú firmu Hanák. Ale tuším sa už Hanák niekam presťahoval, tak potom určite aj s ňou. Treba pozrieť kam, kto potrebuje. Tiež sú to krásne kuchyne, ale drahšie ako Decodom.
heket
25.05.05,04:58
RFS , poprosím ťa o ten kontakt.Dík.
Braňo
25.05.05,05:09
Ak chcete môžem hodiť fotky z mojej kuchyne, je 8 metrov dlhá, zabudovaná umývačka, dvojdrez, zabudovaný sporák. Cena 70.000,- SKK bez spotrebičov, vrátane rampy a svetielok.
Braňo
25.05.05,05:13
RFS cena 3,5 m dlhej kuchynskej linky je vrátane dresu okolo 32 tisíc SKK. Máš ju z masívu?
janaGT
25.05.05,05:35
Ak chcete môžem hodiť fotky z mojej kuchyne, je 8 metrov dlhá, zabudovaná umývačka, dvojdrez, zabudovaný sporák. Cena 70.000,- SKK bez spotrebičov, vrátane rampy a svetielok.
Tak sem nejaké fotky prilep, nech mám inšpiráciu.
heket
25.05.05,05:38
Braňo, kde si si dal robiť kuchyňu ? A hlavne kedy .Lebo tá cena je dobrá na takú dlhú linku. Mne to vychádza tiež zhruba 8m a rátam , že ma to bude stáť viac.Máš ju do tvaru U? Foto by bolo pekné. Ak môžeš zverejni , alebo pošli správu.
Braňo
25.05.05,06:13
Večer prilepím fotky som v práci. Je do tvaru hranatého U. :D :D :D
Viera
25.05.05,06:17
Aj ja mám kuchyňu z Poľska a som s ňou veľmi spokojná. A nemusíš už ani vycestovať do Poľska. Na Slovensku je dosť distribútorov poľského nábytku napr. Meganábytok.
Hlinkovx
25.05.05,06:22
ja mám doma LEANDRU od DECODOMU...- mylsím si, že je to kvalitná kuchyňa na úrovni ..my sme ju kupovali v šafráne..veľmi ochotné baby...poradili....zložili nám ju/je to dosť podstatné/.....tiež cez PC môžu urobiť projekt...
ale ináč moc dobré skúsenosti s prievidzkými stolármi nemám...zbytočne drahé...na prievidzké pomery :( ..a tie kuchyne , čo skladajú..boli také nejaké hranaté...
Zita5
25.05.05,12:01
Zitka len aby drievko bolo dobre posušenô, bo po rokoch veľkú vec tvoje očká uvidia:Dˇ


Bionda , drievko zatiaľ je suchô....:p zajtra ju sem prilepím na inšpiráciu;)
Bionda
25.05.05,18:07
babenko1 kto zaplatí reklamu, ten je in, na výstavách sa aj ocenenia na Slovensku podobne rozdávajú a ver mi, že viem o čom hovorím:D
Braňo
26.05.05,14:39
Tu je tá sľúbená kuchyňa samozrejme aj s bordelom okolo umývadla :D :D :D
Vera
26.05.05,14:47
Páni, tam je miesta, to musí byť radosť variť :)
janaGT
27.05.05,05:35
To Braňo: tá kuchyňa je super!
Bionda
27.05.05,08:34
Tu je tá sľúbená kuchyňa samozrejme aj s bordelom okolo umývadla :D :D :DBraňo svietidlo máš také isté ako ja!!!!! No to musí byť už znamenie!!!:D
Bionda
27.05.05,08:37
Braňo svietidlo máš také isté ako ja!!!!! No to musí byť už znamenie!!!:DA keby len to veď ty máš sprchu v dreze a to budem aj ja mať , počuj, už sa mi to nezdá, nenabúral si niekde môj profil????:D
karpis
27.05.05,08:44
Skus zavolať 0907775471 Prievidza
janaGT
27.05.05,09:06
to reaguješ na mňa?

A to je aké tel. číslo? Na koho?
dadika
11.04.06,18:31
ponúknem jeden link www.k-ts.sk
sway
12.04.06,09:01
To Braňo: tá kuchyňa je super!

Janka šak som 6 km od Trnavy a vyrábame v Trnave - napíš mi SS ak niečo potrebuješ. - viac len cez SS - aby nebola reklama ;):D
ALBO
12.04.06,09:08
Padla mi teraz do oka táto téma tak sa pridám . Mám podobný problém , kuchynskú linku mám novú, ale neviem k nej za svet zohnať stôl a stoličky z jelše. Všade sú samé buky a čerešne ale jelša nikde. Poradí mi niekto niekoho? Už to zháňam vyše roka a nič.
dadika
12.04.06,09:22
ALBO, poslala som ti kontakt cez SS, tam nemaju problem s takymi odtieňmi :D
uko
12.04.06,09:49
mohla by som poposíť tých poraďákov, čo ste spomínali poľské kuchyne o konkrétne kontakty. kde ste to kupovali? v ktorom meste? aka firma? lebo vraj sú v poľsku aj šikovní stolári. prídu k vám, pomerajú, pokreslíte to spolu (jedna známa kreslila priamo na stenu kde čo chce,on si to odborne pomeral a vystrelilo to presne tak ako si predstavovala). ďakujem
dadika
12.04.06,10:44
neviem či to je najvhodnejšia forma kúpy kuchynskej linky, treba si uvedomiť, že to nie je len na 3 max. 4 roky.
Náš materiál /SR/ oproti Poľskému je kvalitnejší štruktúrov i hustotou. Poľský nábytok je potiahnutý mäkšou fóliou, niečo ako papier /rada sa časom olupuje/. Takže treba brať aj na to ohľad.
Tu na Slovensku už potom Vám nik neopraví tento nábytok.
infoziadatel
15.08.06,06:48
Napíšte mi prosím na môj mail kontakty, na výrobu kuchynských liniek.Ďakujem moc krát Zuzula;) :confused:
lewood
27.05.07,11:46
Pekny den prajem

Nasa firma sa zaobera hlavne vyrobou kuchyn,ak by mal niekto
zaujem,treba kontaktovat.
Kontakt: LeWooD 0915 752 458
Prievidza
aduliak
29.05.07,07:55
Ahojte vsetci,

takisto zhanam kuchynu, mma uz aj jasnu predstavu (prikladam Vam obrazok:)), zatial len zhanam ponuky, tak vyrobcovia ozvite sa cez SS, ostatni, vsetky rady uvitam....:)))
Gabi03
29.05.07,08:00
Ahojte vsetci,

takisto zhanam kuchynu, mma uz aj jasnu predstavu (prikladam Vam obrazok:)), zatial len zhanam ponuky, tak vyrobcovia ozvite sa cez SS, ostatni, vsetky rady uvitam....:)))

Ja sa ozývam ako laik. :)
Nevidím tam odsávač pár. Myslíš, že ho nebudeš potrebovať? Tiež mi je divné rozloženie skriniek pred oknom, ale to je asi len vec vkusu. Inak by som odporučila do rohu skrinku so systémom, ktorá ti vysunie poličky pri otvorení dvierok. Ja takú nemám (a mám dva rohy!) a mám zakaždým nervy, keď musím z rohu niečo vyberať. Okrem toho ešte tiež zo sprostredkovaných skúseností veľa ľudí odporúča spodné skrinky výsuvné s poličkami, nie dverové. Je tam potom lepší prístup. Asi majú pravdu. A tú varnú dosku by som posunula viac k oknu. Z praktického hľadiska, keď budeš niečo vyberať z rúry, asi tých 30 cm ti nebude stačiť na uloženie niečoho horúceho. Inak aj z hľadiska prístupu vody by bolo lepšie mať ju bližšie k vode.
Ale to sú len moje subjektívne názory.
aduliak
29.05.07,09:04
dik za rady...my mame ale take specifikum, ze musime prispossobit linku tomu oknu (povodne mala byt na druhej strane izby (mame novostavbu),ale rozhodli sme sa pre taketo L-ko....s oknom (ale zas okno je prilis nizko - max. vyska skrinky pod oknom je 85 cm....a nezmesti sa nam tam bateria).medzi hornymi skrinkami by som chcela urcite aj tie dve police, mam vela salok, paci sa mi to vystavene (aj ked castejsie utieram prach:)). Digestor - tak nad tym uvazujeme,ci dat alebo nie....keby som tu varnu dosku dala blizsie k oknu,nemala by som taku dlhsiu suvislu pracovnu plochu...este som rozmyslala aj dat varnu dosku do rohu, ale to by asi zabralo vela miesta....fakt neviem....
inngrid
29.05.07,09:14
Janka uz si nasla?
ak nie mozem ti niekoho doporucit
Gabi03
29.05.07,09:21
dik za rady...my mame ale take specifikum, ze musime prispossobit linku tomu oknu (povodne mala byt na druhej strane izby (mame novostavbu),ale rozhodli sme sa pre taketo L-ko....s oknom (ale zas okno je prilis nizko - max. vyska skrinky pod oknom je 85 cm....a nezmesti sa nam tam bateria).medzi hornymi skrinkami by som chcela urcite aj tie dve police, mam vela salok, paci sa mi to vystavene (aj ked castejsie utieram prach:)). Digestor - tak nad tym uvazujeme,ci dat alebo nie....keby som tu varnu dosku dala blizsie k oknu,nemala by som taku dlhsiu suvislu pracovnu plochu...este som rozmyslala aj dat varnu dosku do rohu, ale to by asi zabralo vela miesta....fakt neviem....

A čo tak posunúť aj varnú dosku, aj dres k sebe do rohu? Ja tiež mám dres rovno pod oknom a rozdiel medzi linkou a parapetou je asi 3 cm. Takto budeš mať priestor aj pri chladničke, aj pri rúre. Tie vrchné police zas posunieš k rúre. Inak priestoru budeš mať dosť, ja nemám viac ako 45 cm + roh nejakých 30cm. Skús si predstaviť situáciu, keď budeš variť. Aby si mala všetko po ruke, aby si zbytočne nebehala...

Doplnenie: a ešte k tomu odsávaču. Neviem ako často budete variť a aké jedlá, ale myslím, že sa skôr či neskôr vyskytne situácia, že budete potrebovať ten odsávač. Je ešte z tohto hľadiska dôležité, či máte kuchyňu otvorenú do priestoru, alebo je to samostatná miestnosť. Okrem toho sú na trhu už pekné a rôzne odsávače, aj také, ktoré by si mohla obkolesiť práve tými poličkami na šálky. ;)
Jano23
29.05.07,09:34
http://www.elektroexpert.sk/
Dobrý prehľad o spotrebičoch do kuchynskej linky sa dá získať na tejto stránke.
sway
29.05.07,09:47
;) kľudne sa môžte na mňa obrátiť - ces SS, Trnava,Trenčín, Bratislava.... bohaté skúsenosti... nechcem viac , bo by to bola reklama :):):) - alebo kuk na môj profil a šup na web kôli kontaktom.....:D:D:D
aduliak
29.05.07,10:22
No Gabi, dakujem za rady, si zlata, ze sa mi venujes:)Kuchynu mame samostatnu, hned vedla nej je spajza, dost velka.preto potrebujem kuchynu len na riad, taniere, hrnce a tak....s tym odsavacom mas asi pravdu....musim pohladat na nete.....:)
myslela som, ze varna doska nemoze byt hned pri umyvadle,ci hej?
sa mi tak vidi, ze sa idem pustit opat do kreslenia:)
Gabi03
29.05.07,10:47
No Gabi, dakujem za rady, si zlata, ze sa mi venujes:)Kuchynu mame samostatnu, hned vedla nej je spajza, dost velka.preto potrebujem kuchynu len na riad, taniere, hrnce a tak....s tym odsavacom mas asi pravdu....musim pohladat na nete.....:)
myslela som, ze varna doska nemoze byt hned pri umyvadle,ci hej?
sa mi tak vidi, ze sa idem pustit opat do kreslenia:)

Nemám skúsenosti, ale kto má veľkú špajzu, dáva chladničku do nej. Neviem, ako by to bolo u teba, či by si to nemala ďaleko a či máš dosť priestoru v kuchyni.
aduliak
29.05.07,10:54
spajza je taka akuratna, ale bolo by pre nas asi neprakticke davat chladnicku do nej...dost daleko od linky (a manzel je lenoch:)) a linka bude dost velka, jedna strana 2,7m a druha 2.5 m + 55 cm chladnicka.....:)
gabikao
19.08.07,11:02
Mohli by ste mi napisat, ako ste dopadli s kuchynami? Som od Pd a tiez sa chystame na novu linku. Mate overene tipy?
ema 1
19.08.07,15:37
ahoj aj ja som z Nitry a mám záujem o to číslo na výrobcu kuchyne od ajula1. Ďakujem
aquila2
21.08.07,21:23
pre tych co si budu planovat kuchynu odporucam zdarma program od velkovyrobcu kuchyn alno

http://kuechenplaner.alno.de/

je fakt super, clovek si moze naplanovat taku kuchynu, ktoru vam ani v decodom-e nezlozia.. kedze "take skrinky nevyrabame" ... ;)
aquila2
04.09.07,15:27
nemal by niekto kontakt na niekoho v okoli bratislavy ? alebo na zahori ?

zatial zopar odporucalo nabytok galan .. ale rad by som este refernecie aj od inych kuchnskych studii .. dik
jajjka
27.11.07,09:00
...aj ja túžim po novej kuchyni. Predstavu mám presnú aj rozmery, aj vo sne to mám hotové, len neviem či urobím dobre, ke´d kúpim poľskú???
Počula som už rôzne ohlasi, tak neviem.Máte niekto konkrétneho výrobcu v PL s ktorým máte dobré skúsenosti.najlepšie v okolí Krosna.
magdalena50
28.11.08,22:20
ahoj ak ti mám odporučiť tak si sama urob náčrt ako má tvoja budúca kuchyňa vyzerať,inšpiracie si naber z ikea ,alebo katalog dostaneš ich nabytkársve a študiach kuch.,ale sú aj hotové kuchynské linky z polska tie čo práve chceš sú foliové a pekné prevedenie majú a od vymyslu svetaa nie sú drahé.
dodo g
02.03.09,12:12
ja poznám stolára ktorý Ti vyhotoví CP a nákres 3D zadarmo na základe tvojho nákresu.kontakt doložím na požiadanie.Je zo záp. slovenska a vzdialenosť nie je problém.Pomeria vyrobí a namontuje s päť ročnou zárukou.
jaros5
07.09.09,07:08
Chcela by som si dať vyrobiť novú kuchynskú linku.

Neviete o nejakom cenovo dostupnom výrobcovi, resp. nie je tu niekto taký?

Riešim podobný príjemný "problém" ako zadávateľka otázky.
Vie niekto o dobrých akciách, zľavách ?
... lebo ako väčšina šetrných ľudí, chcem za málo peňazí veľa muziky:D, čiže slušný dizajn, dobrá kvalita, nízka cena = :confused:

Takže upravím rovnicu : slušný dizajn + kvalita + primeraná cena = ?????
jaros5
07.09.09,17:32
:rolleyes:
veronikasad
07.09.09,17:45
Jaro, v Prievidzsku je dnes inzerát firmy ATYP kuchynské štúdio - kuchyne na mieru. Majú sídlo na Žabníku, ul. Stavbárov 21, tel. 046/5427472.
sway
18.09.09,12:11
Riešim podobný príjemný "problém" ako zadávateľka otázky.
Vie niekto o dobrých akciách, zľavách ?
... lebo ako väčšina šetrných ľudí, chcem za málo peňazí veľa muziky:D, čiže slušný dizajn, dobrá kvalita, nízka cena = :confused:

Takže upravím rovnicu : slušný dizajn + kvalita + primeraná cena = ?????


...aj ja túžim po novej kuchyni. Predstavu mám presnú aj rozmery, aj vo sne to mám hotové, len neviem či urobím dobre, ke´d kúpim poľskú???
Počula som už rôzne ohlasi, tak neviem.Máte niekto konkrétneho výrobcu v PL s ktorým máte dobré skúsenosti.najlepšie v okolí Krosna.


nemal by niekto kontakt na niekoho v okoli bratislavy ? alebo na zahori ?

zatial zopar odporucalo nabytok galan .. ale rad by som este refernecie aj od inych kuchnskych studii .. dik

pošlite mi správičku - pokiaľ ste z okolia Trnavy, Bratislavy - tu nesmiem robiť reklamu ;)
janaGT
18.09.09,12:21
aj ja mám kuchyňu od manžela SWAY, celkovo som spokojná, avšak stále máme problémy s plynovými pántami. Montáž kuchyne 03/09, za cca 2 mesiacov odišli prvé pánty, ktoré boli vymenené, avšak behom mesiaca sa pokazili už aj tie vymenené.
Apropo, 17.8.2009 som posielala ďalšiu reklamáciu, čiže už včera uplynulo 30 dní a oprava stále nič :)
Inak som veľmi spokojná až na tie pánty, za ktoré samozrejme montážna spoločnosť nemôže. Takže odporúčam!
matka7
30.09.09,08:46
moj manzel tiez vyraba kuchyne, nabytky, obyvacky a ostatne - z drevotriesky nie z masivu. takze ak mate zaujem poslite mi sukromnu spravu, poslem kontakt a web kde ma par obrazkov. vyroba je v BA, ale robia cele zapadne slovensko.
barnyrabl
10.11.09,10:23
ahoj, ja som si kúpil kuchynu z decodomu. tiez som si chcel dat robit kuchynu niekde inde - nejakému súkromníkovi, ale som rád ze som tak neurobil. som velmi spokojní. skús si tam zajst alebo pozri na nete - je tam toho vela urcite si nieco vyberies:)
tatranka sonka
13.01.10,12:36
Vyrábame kuchynské linky, bary, šatníky a nábytok na mieru, ja poznám kvalitu z druhej strany, viem že Slováci obrátia korunu z každej strany, ale nezrátajú si že nie sme taký bohatý aby sme si kupovali lacné veci, väčšina dobrých slovenských výrobcov si nedovolí použiť lacný, nekvalitný materiál, lebo by na to doplatili, som najradšej keď príde zákazník a má záujem o kuchyňu od nás, lebo má na nás dobré referencie, a musím sa pochváliť že máme takýchto zákazníkov dosť, najviac ma vie vytočiť, keď príde niekto kto si dal vyrobiť kuchyňu v Poľsku a chce vedieť za koľko by sme ju vyrobili my aký je u nás postup, lebo on si dal vyrobiť kuchyňu v Poľsku, bez zmluvy, nie je kompletná, často krát nie je vôbac správny rozmer, a vrchol je keď príde zákazník s tým aby sme mu prišli niečo opraviť, prípadne dorobiť. Pri takýchto investíciách je naozaj dobré, správne sa rozhodnúť.
tatranka sonka
jmi
09.02.10,20:28
vyrabam kuchynske linky pokial je zaujem tel.0911268147 PRIEVIDZA
janaGT
02.06.10,11:14
aj ja mám kuchyňu od manžela SWAY, celkovo som spokojná, avšak stále máme problémy s plynovými pántami. Montáž kuchyne 03/09, za cca 2 mesiacov odišli prvé pánty, ktoré boli vymenené, avšak behom mesiaca sa pokazili už aj tie vymenené.
Apropo, 17.8.2009 som posielala ďalšiu reklamáciu, čiže už včera uplynulo 30 dní a oprava stále nič :)
Inak som veľmi spokojná až na tie pánty, za ktoré samozrejme montážna spoločnosť nemôže. Takže odporúčam!

veľmi ma mrzí, že musím napísať to čo napíšem, ale napíšem to:
od 23.2.2010!!! sa mi uvedený výrobca a majiteľ firmy neozval, dala som si dodatočne vyrobiť dvierka na umývačku riadu, 23.2. síce prišiel, ale dvierka namontovať nevedel - i keď predtým ako som ich objednávala to problém nebol - odišiel s tým, že zistí u výrobcu ako sa dvierka na podstavnú zmývačku zn. Bosch namontujú ale bohužial zatiaľ len čakám a čakám a čakám .... tak isto je to s plynovými piestami, ktoré mi mali prísť opätovne vymeniť - čakám a čakám ....
Môj pohár trpezlivosti pomaly ale isto preteká ... asi to budem musieť riešiť inou cestou :)
Šruc
30.06.11,18:51
AHOJTE ,,, JA SOM VYROBCA KUCHYNSKYCH LINIEK,,SOM Z VELKEHO KRTISA ALE DIALKA NEHRA ROLU,,,S TOU LINKOU BY SOM VAM VEDEL POMOCT ALEBO ASPON PORADIT
tatranka sonka
19.12.11,09:14
ak si z prešovského kraja pozri si www.topizolmont.sk, prípadne sa mi ozvi na e-mail, na stranke su kontakty, soňa
xLuigix
17.02.12,10:36
a z košického : www.stolarsa.sk