pasuliatko
29.12.08,13:47
Ahojte mohli by ste mi poradiť nejake dobré recepty čo sa týka cestovín?Aké máte radi a tak.. :)
pasuliatko
29.12.08,12:48
Čučoriedka 5
29.12.08,13:42
Prikládám zopár receptov - teda aj s cestovinou.
trisestri
29.12.08,20:01
pasuliatko
02.03.09,20:07
:---
babijanka
04.03.09,13:10
Ďakujeme za recepty
babijanka
osky
04.03.09,14:43
totalne rychle cestoviny:

omacka:

cukinu nakrajam na drobne kocky ,pridam jeden väcsi strucik cesnaku a v troske vody dusim do polomäkka.potom pridam paradajkovy pretlak-mnozstvo podla chuti,posolim,trosku chili,necham prevarit do zmäknutia.ak je to prilis riedke,zahustim trochou solamylu rozmiesaneho v troske vody.Do hotoveho rozdrvim par listkou susenej bazalky.

medzitym si uvarim lubovolne cestoviny.scedene polejem omackou a posypem parmezanom alebo struhanym syrom,aky mi chuti .
osky
04.03.09,14:56
zapekane cestoviny na sladko.
porcia zhruba na 300g uvarenych cestovin:

predvarene cestoviny
tvaroh
hrozienka
lubovolne ovocie alebo kompot
3 vajicka
cukor
cca 2,5 dcl mlieka/mozeme dat pol na pol so slahackovou smotanou/

na maslom vymasteny pekac ulozime vrstvu cestovin.tvaroh zmiesame s dvoma zltkami a s cukrom.potom potrieme vrstvu cestovin.na tvaroh poukladame ovocie a posypeme hrozienkami.
vrstvy zopakujeme a na zaver este pokryjeme vrstvou cestovin.

dame zapiect prikryte do vyhriatej rury-asi po 20 minutach snimeme vrchnak a pecieme cca 15 minut odojryte.
medzitym si vymiesame zvysne dva bielky a jedno vajce v mlieku s cukrom.
ked cestoviny zacnu mat zlatisty nadych.cele to prelejeme tym mliekom s vajcami,pekac dobre pootacame aby sa tekutina rozliala po vsetkych cestovinach,vratime do rury a nechame do ruzova a do chrumkava zapiect.
osky
04.03.09,15:03
S brokolicovou omackou
1 stredna cibulka
trosku oeja
umyte a na kusky nakrajane ruzicky brokolice
sol
slahackova smotana-normalna,nie na varenie
mlete biele korenie
stipka mleteho muskatoveho oriesku
parmezan alebo struhany syr-podla chuti
cestoviny
solamyl

Cibulu osmazime do zlatista klasickym sposobom,pridame brokolicu a zalejeme vodou,len tolko aby brokolica bola zaliata.Posolime,okorenime troskou bieleh korenia a dusime do mäkka.pridame slahackovu smotanu a nechame rozvarit do zhustnutia.ak je to stale riedke,trosku solamylu rozmiesame v troche vody a omacku este zahustime.prevarit a dochutit stipkou muskatoveho oriesku.

hotovou omackou prelejeme uvarene cestoviny a posypeme syrom.
osky
04.03.09,15:07
S brokolicovou omackou
1 stredna cibulka
trosku oeja
umyte a na kusky nakrajane ruzicky brokolice
sol
slahackova smotana-normalna,nie na varenie
mlete biele korenie
stipka mleteho muskatoveho oriesku
parmezan alebo struhany syr-podla chuti
cestoviny
solamyl

Cibulu osmazime do zlatista klasickym sposobom,pridame brokolicu a zalejeme vodou,len tolko aby brokolica bola zaliata.Posolime,okorenime troskou bieleh korenia a dusime do mäkka.pridame slahackovu smotanu a nechame rozvarit do zhustnutia.ak je to stale riedke,trosku solamylu rozmiesame v troche vody a omacku este zahustime.prevarit a dochutit stipkou muskatoveho oriesku.

hotovou omackou prelejeme uvarene cestoviny a posypeme syrom.

presne podla tohoto receptu robim aj hubovu omacku
vsetko je rovnake,len miesto brokolice pouzijes cerstve sampiony.omacka je celkom ina a recept je rovnaky:---/s dusenych alebo sterilizovamych hub treba pouzit iny recept,ale musim ho najst./
osky
01.04.09,13:03
totalne rychle spagety

cesnakove maslo/ak nemame tak potrebujeme cca 2 kavove lyzicky masla a 3 prelisovane strucky cesnaku/
1 polievkova lyzica paradajkoveho pretlaku
medzi prsty tymianu a rovnako aj bazalky,sol,0.5 dcl dobeho vinka,cestoviny


spagety predvarime,ak su uz hotove ,stiahneme z ohna a nechame este vo vode.
na panvici rozpusntime cesnakove maslo,pridame pretlak ,sol,vino a bylinky.dobre premiesame ,nechame chvilku prejst varom,cestoviny scedime a supneme na panvicu k "omacke".vsetko dobre premiesame aby sa to do seba vstrebalo.ked sa tekutina odpari,remeslo je hotove.stiahneme z ohna a dobru chut.kto chce,posype si to este struhanym syrom,ale netreba.
sysula
06.04.09,10:59
totalne rychle spagety

cesnakove maslo/ak nemame tak potrebujeme cca 2 kavove lyzicky masla a 3 prelisovane strucky cesnaku/
1 polievkova lyzica paradajkoveho pretlaku
medzi prsty tymianu a rovnako aj bazalky,sol,0.5 dcl dobeho vinka,cestoviny


spagety predvarime,ak su uz hotove ,stiahneme z ohna a nechame este vo vode.
na panvici rozpusntime cesnakove maslo,pridame pretlak ,sol,vino a bylinky.dobre premiesame ,nechame chvilku prejst varom,cestoviny scedime a supneme na panvicu k "omacke".vsetko dobre premiesame aby sa to do seba vstrebalo.ked sa tekutina odpari,remeslo je hotove.stiahneme z ohna a dobru chut.kto chce,posype si to este struhanym syrom,ale netreba.

mňam..toto musím vyskúšať ešte dnes;)
truch
31.07.10,18:12
Mám veľmi rada špagety. Zajtra chcem robiť carbonara, slaninka,syr, vajíčko.
Ak máte dobré recepty na špagety, makaróny, alebo iné cestoviny, pridajte ich:)
Môj obľúbený recept:
Makaróny so sardelovou pastou
- makaróny
- 2 tuby sardelovej pasty
- osminka masla
- strúhaný syr / najlepší je parmezán, ale dobrý je aj oštiepok, prípadne iný syr
Makaróny uvaríme al dente, pastu s maslom zohrejeme a rozmiešame,ja ju dávam na chvíľu do mikrovlnky, vmiešame do makarónov a husto posypeme syrom. Skúste, sú výborné:)
ekomama
09.08.10,19:00
Milujem jednoduche uvarene cestoviny +
smotana, tvaroh a sol.
alebo olivovy olej a bazalka
alebo pesto.
alebo kakao
alebo smotana a cukor
osky
03.11.10,23:11
spagety s paradajkovou omackou
300g spagiet
1 por
20g masla
struhana pomarancova kora
stava z jedneho pomaranca
480g lupanych paradajok
40g dumbiera
stipka drvenych klincekov
cierne korenie
1 kl cukru
sol

por nakrajat na kolieska
dumbier nastruhat
oboje podusit na horucom oleji
pridat pomarancovu koru a stavu,prelisovane paradajky.
odokryte varime cca 10 minut a dochutime koreninami
podavame s uvarenymi cestovinami

rezance s paradajkovo-olivovou omackou
1 zelena chilli papricka
500g cukin
1 cibula
2 strucky cesnaku
800g lupanych paradajok
5 PL zeleninoveho vyvaru
sol
cierne korenie
50g ciernych oliv
medzi prsty petrzlenovej vnate a majoranky,prip.bazalky
400 g uvarenych sirokych rezancov
-papricku a cukiny nakrajat na kococky
-cibulu a cesnak nakrajat nadrobno
-osmazit na troske oleja
-pridat cukiny a papricku a podusit
-pridame ostatne suroviny a nechame udusit do mäkka cca 10 minut
-potom k omacke pridame rezance a vsetko spolu premiesame
alabut
04.11.10,05:11
Oska, ty si nezmar, idem hladat pomaranc a paradajky. :-)
truch
16.11.10,08:10
Kúpila som talianské cestoviny - Cannelloni, sú to také rúrky, asi 12 cm dlhé, s priemerom 4 cm. Je tam písané, že sa naplnia mäsom, poukladajú do zapekaciej misy, zalejú sa a dajú sa piecť. Máte niekto dobrý recept na mäsovú plnku a na zálievku?
truch
16.11.10,08:16
evuš
16.11.10,08:37
Kúpila som talianské cestoviny - Cannelloni, sú to také rúrky, asi 12 cm dlhé, s priemerom 4 cm. Je tam písané, že sa naplnia mäsom, poukladajú do zapekaciej misy, zalejú sa a dajú sa piecť. Máte niekto dobrý recept na mäsovú plnku a na zálievku?


Ja ich väčšinou plním mletým mäsom alebo syrom a špenátom, sú výborné ! :---:---:---

http://www.recepty.cz/recept/cannelloni-s-bolonskou-omackou-a-besamelem-18665

http://www.recepty.cz/recept/cannelloni-se-spenatem-5400

http://www.recepty.cz/recept/cannelloni-plnene-tvarohem-839

http://www.recepty.cz/recept/spenatove-cannelloni-8341
truch
16.11.10,09:20
zajtra skúsim niektoré urobiť, už len vybrať dobrý recept:)
evuš
16.11.10,09:27
Truch, ak máte radi mäso, skús s boloňskou omáčkou a bešamelom. Ja ešte do mäsa pridávam bylinky ako oregáno, alebo bazalku a nešetrím vôbec cesnakom, 2 strúčiky sa mi zdajú málo, všetko robím už od oka... Pred dopečením navrch strúham i syr, napr. parmezán alebo mozzarelu... a bešamel nerobím tak, ako je v recepte, ale po svojom : na masle opražím OO múku, zalejem mliekom, a vymiešam do hladka, keď je bešamel trošku schladený pridám jedno žĺtko, pozor aby sa nezrazilo.. a trošičku postrúhaného muškátového orieška...
truch
17.11.10,13:31
Evuš,vďaka za pomoc, cannelloni boli vynikajúce, robila som s kuracím mäsom,bolónskou omáčkou a navrch som dala zapiecť syr. Bešamel som robila podľa teba, aj s muškátovým orieškom:)
alabut
17.11.10,20:01
V Madarsku dostat adapter na vyrobu cannelloni, ktore aj naplni plnkou. Ma s nim niekto skusenosti?
evuš
18.11.10,07:00
Evuš,vďaka za pomoc, cannelloni boli vynikajúce, robila som s kuracím mäsom,bolónskou omáčkou a navrch som dala zapiecť syr. Bešamel som robila podľa teba, aj s muškátovým orieškom:)

Truch, som rada, že ste si pochutili. Ak máte radi i špenát, skúste i tie, ale zase platí - čím viac cesnaku, tým lepšie :--- mimotemy ... len potom neviem ako u Vás s bozkávaním... ;) my máme s sb zásadu, že jeme cibuľu či cesnak obaja a nič nám potom nevadí :D:D:D
alabut
18.11.10,07:45
evuš
18.11.10,07:54
Tu je ta masinka, co sa mi paci.

http://www.hannafuszer.hu/images/termekek/cannelloni.jpg


Alabut, nemám skúsenosť s mašinkou, len podľa obrázku sa mi zdá, že nevyrába klasické cannelloni, ale skôr obdlžníkové ravioli, pretože cannelloni sú rúrky, ale to vôbec nevadí... Mašinka vypadá dobre, a nakoľko si i s Alabutkou stále pri sporáku, určite ju využijete. :)
alabut
18.11.10,09:28
No hej, ale kde ju okrem Madarska kupim? Vzdy mam radsej domace cestoviny, nez kupovane, aspon viem, co chrustam. :-)
jozka56
18.11.10,10:42
alabut pozri, či tu nie je strojček aký zháňašhttp://kruber.sk/kuchyna-pomocky-strojcek-cestoviny-c-117_113.html
alabut
18.11.10,12:39
Tam nie je a navyse maju strasne drahe adaptery. V Madarsku stoji 4500 HUF, v Polsku 80 PZL.

http://allegro.pl/maszynka-3w1-do-ciasta-makaronu-i-pierogow-kh-902-i1316491319.html
msa
18.11.10,15:59
ja mám rada cestovinky s pečenými paradajkami a hromadou cesnaku, ale to si robím len pre seba, lebo okrem mňa sa to nikomu doma nezdá dosť jedlé.