JanaF
02.06.05,14:38
PAGÁČIKY ŠKVARKOVÉ


http://www.dobrejedlo.sk/img/Dobrejedlo_3/pagaciky%20skvarkove.jpg 150 ml mlieka, jednu lyžičku cukru, 20 g droždia 300 g hrubej múky, jednu lyžičku soli, 200 g mletých škvariek, dva žĺtky, tri lyžice kyslej smotany, dve lyžice bieleho vína, jedno vajce

Do vlažného mlieka pridáme cukor, rozdrobené droždie a necháme vykysnúť. Na dosku dáme múku, premiešame so soľou, pridáme zomleté škvarky, žĺtky, smotanu, víno a vypracujeme hladké cesto. Na pomúčenej doske vyvaľkáme, zložíme ako obálku, prikryjeme hrncom a tridsať minút necháme kysnúť. Postup opakujeme trikrát. Nakoniec cesto vyvaľkáme na hrúbku asi 1,5 cm, povykrajujeme malé kolieska, rozložíme na plech a necháme kysnúť asi dve hodiny. Potrieme vajcom rozšľahaným so soľou a vo vyhriatej rúre upečieme dozlata.

CITRÓNOVÉ TIRAMISU
http://www.dobrejedlo.sk/img/Dobrejedlo_1/citronove%20tiramisu%20%20%20.jpg 150 g podlhovastých piškót 50 ml vody 50 g cukru šťavu z jedného citróna 80 ml citrónového likéru tri lyžičky rozpustnej kávy Krém: 250 g syra mascarpone 300 g nízkotučného tvarohu 150 g práškového cukru 200 ml pochúťkovej smotany dva žĺtky dva balíčky vanilínového cukru

Vodu varíme s cukrom, kým sa čiastočne neodparí. Pridáme citrónovú šťavu, citrónový likér, instantnú kávu a premiešame. Dáme vychladnúť. Podlhovastú formu vystelieme fóliou a postupne ju plníme striedavo krémom a piškótami namočenými v pripravenej kávovej zmesi. Naplnenú formu odložíme do chladničky na osem až desať hodín. Pred podávaním ozdobíme citrónovou šupkou a nastrúhanou čokoládou.

Krém: Syr mascarpone zmiešame s tvarohom a pochúťkovou smotanou. Žĺtky vymiešame s práškovým a vanilínovým cukrom. Nakoniec spolu premiešame
JanaF
02.06.05,12:39
RÝCHLA MANDARÍNKOVÁ TORTA

http://www.dobrejedlo.sk/img/Dobrejedlo_1/rychla%20mandar%20aa.jpg tri vajcia 150 g kryštálového cukru 120 g polohrubej múky 500 ml smotany na šľahanie dva mandarínkové kompóty dva vanilkové pudingové prášky bez varenia ą 75 g 50 g čokolády na varenie

Celé vajcia vyšľaháme s cukrom dopenista, postupne vmiešame múku. Cesto vylejeme do vymastenej, múkou vysypanej tortovej formy, vložíme do vyhriatej rúry a upečieme. Do veľkej nádoby, ktorá má vrchnák a dá sa tesne uzavrieť, vlejeme smotanu, kompót aj s nálevom, pridáme pudingové prášky, prikryjeme a trikrát s nádobou zatrepeme. Vychladnutý korpus vložíme späť do formy, potrieme pudingovou zmesou a na niekoľko hodín odložíme na chladné miesto. Keď stuhne, ozdobíme tortu ovocím a strúhanou čokoládou.
JanaF
02.06.05,12:40
Arašidové slané pečivo

http://www.dobrejedlo.sk/img/Dobrejedlo_4/arasidove%20slane%20pecivo.jpg 250 g hladkej múky, 100 g pražených slaných arašidov, lyžička korenia karí, soľ, sedem lyžíc bieleho vína, 100 g masla, 50 g bieleho jogurtu, jedno vajce, 50 g píniových semienok

Do preosiatej múky vmiešame pomleté arašidy, karí, soľ, pridáme víno, postrúhané maslo, jogurt a vypracujeme hladké cesto. Na pomúčenej doske cesto rozvaľkáme na hrúbku 5 mm a ozdobne nakrájame na trojuholníky. Rozložíme na plech, potrieme vajcom rozšľahaným so soľou a posypeme píniovými semienkami. Vložíme do vyhriatej rúry a upečieme doružova.
JanaF
02.06.05,12:44
A este pridam nieco, uz som si narobila chutky az az....:D :D

Banány v parížskom kréme (4 porcie)
http://www.dobrejedlo.sk/img/Dobrejedlo_3/banany_v_parizsk.jpg 300 g čokolády na varenie, 3 dl smotany na šľahanie, 100 g práškového cukru, 100 g masla, 1 balíček bielej tortovej želatíny, 100 g štvorcových keksov, 4 veľké banány, chlebíčková forma 11x 25 cm

Deň vopred spolu povaríme smotanu na šľahanie, čokoládu, práškový cukor a maslo. Necháme vychladnúť a vložíme do chladničky. Na druhý deň vyšľahá-me, pridáme želatínu pripravenú podľa návodu a dôkladne zmiešame. Chlebíčkovú formu vyložíme mastným papierom. Na dno formy dáme trochu krému, rovnomerne rozotrieme, rozložíme keksy, potrieme krémom, obložíme pozdĺžne nakrájanými banánmi, znova potrieme krémom a prikryjeme keksami. Postup ešte raz zopakujeme. Vrch potrieme krémom a dáme stuhnúť do chladničky. Na druhý deň dezert vyklopíme z formy, papier stiahneme a nakrájame na rovnaké rezy.
JanaF
03.06.05,13:57
Vcera som vyskusala tu mandarinkovu dobrotku, poviem Vam, este som tak rychlo kolac neupiekla a aky bol chutny...:)
JanaF
20.06.05,09:09
RÍBEZĽOVÝ KOLÁČ STAREJ MAMY

http://www.dobrejedlo.sk/img/Dobrejedlo_3/rib.kol.jpg Cesto: 140 g práškového cukru, 140 g masla, päť žĺtkov, 250 g polohrubej múky, 150 g pomletých orechov, pol balíčka kypriaceho prášku do pečiva Plnka: 100 g práškového cukru, tuhý sneh z piatich bielkov, 50 g kryštálového cukru

Zmäknuté maslo ušľaháme s práškovým cukrom a so žĺtkami. Postupne k nemu pridávame múku zmiešanú s kypriacim práškom do pečiva a pomleté orechy. Pripravené cesto necháme dvadsať minút odstáť a potom ho rozotrieme na vymastený a múkou vysypaný plech. Pečieme vo vyhriatej rúre s teplotou 180 °C . Na vychladnutý koláč navrstvíme snehovú plnku a posypeme ríbezľami.

Plnka: Práškový cukor zalejeme rovnakým objemom vody a uvaríme sirup. Z bielkov a kryštálového cukru vyšľaháme tuhý sneh a pomaly doň zašľaháme horúci sirup. Zľahka premiešame.
JanaF
20.06.05,09:11
PIŠKÓTOVÝ ZÁVIN

http://www.dobrejedlo.sk/img/Dobrejedlo_1/piskotovyzavin.jpg päť vajec 80 g práškového cukru 75 g polohrubej múky 10 g kakaového prášku dve lyžice oleja Plnka: 400 ml smotany na šľahanie dva stužovače šľahačky 150 g tmavej mliečnej čokolády jeden vanilínový cukor

Päť žĺtkov vymiešame s 20 g cukru. Z bielkov ušľaháme tuhý sneh, pomaly vsypeme 60 g cukru a spolu zmiešame. Do tejto masy zľahka primiešame žĺtky s cukrom a múku. Masu rozdelíme na dve časti. Do jednej vmiešame kakaový prášok a olej. Pripravené cestá striekame pomocou potravinárskeho vrecúška striedavo v pruhoch na plech vyložený papierom na pečenie. Špajdľou vtiahneme tmavé cesto do bieleho. Pečieme vo vyhriatej rúre pri teplote 200 °C osem minút. Po upečení zavinieme do rolády a necháme vychladnúť. Po vychladnutí odstránime papier, naplníme plnkou a opäť zrolujeme. Dáme stuhnúť na dve hodiny do chladničky.

Plnka: Smotanu na šľahanie vyšľaháme dotuha s vanilínovým cukrom a so stužovačom šľahačky. Tmavú mliečnu čokoládu rozpustíme nad parou. Za občasného premiešania necháme vychladnúť a potom primiešame k vyšľahanej šľahačke.
JanaF
20.06.05,09:15
ŠUNKOVÝ ZÁKUSOK

http://www.dobrejedlo.sk/img/Dobrejedlo_1/sunkovy%20dezert.jpg 300 g šunky 300 g tvrdého syra 250 g krémového syra Lučina dve lyžice pochúťkovej smotany 5 g želatíny v prášku soľ mleté biele korenie

Krémový syr vymiešame s pochúťkovou smotanou, mletým bielym korením a so soľou. Pridáme želatínu pripravenú podľa návodu, dobre vymiešame. Na alobal rozložíme plátky šunky a potrieme ich pripravenou syrovou zmesou, ktorú prikryjeme plátkami syra a potrieme ho plnkou. Postup zopakujeme. Naplnené pláty šunky a syra necháme v chladničke stuhnúť štyri hodiny. Potom ich nakrájame na kúsky.
Jara
20.06.05,10:38
Janka, tie koláčiky sú strašne pekné. Oči chcú jesť, žalúdok tiež a rozum hovorí nie, podietuj...
JanaF
20.06.05,10:47
A este pridam:D jeden recept: Listkove cesto treba rozvalkat, natriet kecupom a navrch naukladat sunku (pripadne zeleninku), posypeme kari korenim a urobime z toho zavin. Ked mame urobeny zavin, pekne ho nakrajame a vzniknu nam kolieska, ktore poukladame na plech, osolime a potrieme rozslahanym vajickom a dame upiect. Poviem vam, ze je to velmi rychle a chutne jedlo:D
atramka
30.12.05,02:28
janka poznám to je to súúúper a velmi rýchlo, môžeš vyskúšať s višňami a čokoládovým pudingom...
nika123
14.01.06,14:23
PAGÁČIKY ŠKVARKOVÉ


http://www.dobrejedlo.sk/img/Dobrejedlo_3/pagaciky%20skvarkove.jpg 150 ml mlieka, jednu lyžičku cukru, 20 g droždia 300 g hrubej múky, jednu lyžičku soli, 200 g mletých škvariek, dva žĺtky, tri lyžice kyslej smotany, dve lyžice bieleho vína, jedno vajce

Do vlažného mlieka pridáme cukor, rozdrobené droždie a necháme vykysnúť. Na dosku dáme múku, premiešame so soľou, pridáme zomleté škvarky, žĺtky, smotanu, víno a vypracujeme hladké cesto. Na pomúčenej doske vyvaľkáme, zložíme ako obálku, prikryjeme hrncom a tridsať minút necháme kysnúť. Postup opakujeme trikrát. Nakoniec cesto vyvaľkáme na hrúbku asi 1,5 cm, povykrajujeme malé kolieska, rozložíme na plech a necháme kysnúť asi dve hodiny. Potrieme vajcom rozšľahaným so soľou a vo vyhriatej rúre upečieme dozlata.

CITRÓNOVÉ TIRAMISU
http://www.dobrejedlo.sk/img/Dobrejedlo_1/citronove%20tiramisu%20%20%20.jpg 150 g podlhovastých piškót 50 ml vody 50 g cukru šťavu z jedného citróna 80 ml citrónového likéru tri lyžičky rozpustnej kávy Krém: 250 g syra mascarpone 300 g nízkotučného tvarohu 150 g práškového cukru 200 ml pochúťkovej smotany dva žĺtky dva balíčky vanilínového cukru

Vodu varíme s cukrom, kým sa čiastočne neodparí. Pridáme citrónovú šťavu, citrónový likér, instantnú kávu a premiešame. Dáme vychladnúť. Podlhovastú formu vystelieme fóliou a postupne ju plníme striedavo krémom a piškótami namočenými v pripravenej kávovej zmesi. Naplnenú formu odložíme do chladničky na osem až desať hodín. Pred podávaním ozdobíme citrónovou šupkou a nastrúhanou čokoládou.

Krém: Syr mascarpone zmiešame s tvarohom a pochúťkovou smotanou. Žĺtky vymiešame s práškovým a vanilínovým cukrom. Nakoniec spolu premiešame
Ja syr maskarpone nahrádzam pochúťkovým maslom bez príchute.Je to rovnaká chuť a nie je to také drahé.:rolleyes:
ondrejvla
14.01.06,16:02
Prezraďte mi, odkiaľ ťaháte tie recepty aj s obrázkami?
Aj ja chcem také, uložím si ich, ale neviem, kde ich hľadať?!
rada
14.01.06,16:47
Všetky recepty sú úžasné už na pohľad. Ja málo pečiem pretože môj chlap má najradšej zo všetkých koláčov "mäso a klobásu. Takže vyskúšam len šunkový koláčik.
ondrejvla
14.01.06,16:54
Všetky recepty sú úžasné už na pohľad. Ja málo pečiem pretože môj chlap má najradšej zo všetkých koláčov "mäso a klobásu. Takže vyskúšam len šunkový koláčik.

Ten chutí aj môjmu pohľadu, ja tiež radšej piškótu pasírovanú cez mäso!
Janka6685
19.01.06,21:14
Janka, musím ťa pochváliť, lebo oceňujem, že si sem k receptom pricapila aj obrázky. Keď čítam nejaké recepty, mám radšej, keď môžem vidieť, aké to bude na pohľad. Ďakujem ti za to. :) :cool: :)
JanaF
20.01.06,10:00
Prezraďte mi, odkiaľ ťaháte tie recepty aj s obrázkami?
Aj ja chcem také, uložím si ich, ale neviem, kde ich hľadať?!

ked mi dojdu napady, tak troska posurfujem po nete, je tam toho taaak vela, ale skus www.dobrejedlo.sk (http://www.dobrejedlo.sk). uz by tam mali byt aj novsie recepty, ktore pohladia zaludok:). dobru chut:D
lienka06
01.09.07,21:09
Podobný recept ako ty z lístkovým závinom mám aj ja,len ja natriem rozvaľkané cesto horčicou,poukladám plátky šunky,porciovaný syr,posypem pizzovým korením a zaviniem.Dám celé pieceť a pred pečením potriem vajíčkom,posypem sézamom. Dá sa to jesť teplé ,alebo použiť aj na studenú misu.A ešte jedna rada od mojej svokry ,ona pred pečením slaných kúskov posype najprv plech a potom ukladá na plech.
Maňuša
02.09.07,16:55
Koľko ml mandarínkový kompót mám použiť a iba jeden ? Druhý ide na ozdobenie ? Ďakujem, chcela by som to urobiť aj ja.