wegamizi
16.01.09,11:18
Ahojte,
mal by niekdo mnamkovy krem, alebo dobru plnecku do medovnikovych rezov?
Robila som ich niekolko, ale stale mi tam nieco chyba. Robila ich volakedy moja stara mama a velmi mi hutili. Tesim sa vopred;)
nela88
16.01.09,16:58
daj si hľadať medové rezy a nájdeš veľa receptov
tritata
16.01.09,17:35
ja davam na pol litra mlieka 4 pl hladkej muky a 1 vanilku uvarim kašu a potom to zmiešam s 250g maslom/vymiešane s praškovým cukrom asi 20 dkg/
naan
16.01.09,20:32
Krém do medových rezov už veľmi dávno robila moja mama a ja ho mám po nej. Podobne ako tritata, ale ja dávam 3/4 litra mlieka, 6 PL polohrubej múky, 250 g masla, 1 vanilínový cukor a 20 Dg práškového cukru. Je veľmi dôležité, aby maslo bolo vymiešané do penista a až potom sa pridáva kaša. Ja nakoniec pridám aj asi 1 PL rumu, pridá chuť aj krém je ľahší.
velvet
16.01.09,20:59
S plnkou súhlasím...no u nás sa medové rezy ešte potierajú lekvárom...každý plát...teda okrem vrchného :-))
ondrejvla
16.01.09,21:27
Plnka karamelová:
15 dag kryšt.cukru upáliť na karamel, keď je cukor rozpustený a zlatej farby
(treba karamelizovať na slabšom plameni) pridáť 1 dl smotany na šľahanie, rozmiešať do úplného rozpustenia, potom nechať zavariť a dať vychladnúť,
25 dag masla vyšľahať na penu a pridávať karamelovú zmes za stáleho miešania.
Na spodný plát natrieť krém, potom jeden plát natretý s ríbezľovým, prípadne brusnicovým džemom, a ďalšie pláty opäť krémom. Nechať jemne zaťažené do druhého dňa, potom natrieť trošku krému ( ak zostane ) navrch a posypať mletými orieškami, ake nazostane krém, poliať polevou.
Marína
16.01.09,23:45
Vlastička, nabudúce určite skúsim plniť tvojim krémom. Nedoplnila by si aj cesto, prosím? Tvojich receptov už mám vyskúšaných niekoľko a nie jedenkrát. Vždy si vtedy na teba spomeniem.:) Ešte ma čakajú tvoje punčové rezy.
wegamizi
17.01.09,18:41
Tak to ste ma potesili, dnes idem skusit tie vase kremiky, zajtra Vlastickin. Dam vediet :-)
nela88
17.01.09,19:34
vyskúšaj dať šťavu z citróna. Paráda
ondrejvla
18.01.09,20:32
Vlastička, nabudúce určite skúsim plniť tvojim krémom. Nedoplnila by si aj cesto, prosím? Tvojich receptov už mám vyskúšaných niekoľko a nie jedenkrát. Vždy si vtedy na teba spomeniem.:) Ešte ma čakajú tvoje punčové rezy.

Evička, som rada, že Ti moje koláčiky chutia. Tento týždeň ak mi zostane čas prepadnem šuplík s receptami, aspoň si ho prepíšem do PC.
Marína
18.01.09,21:55
Ďakujem Vlasti.:) Určite stačí po 25-tom.
Lotarka
18.01.09,22:01
U nás sa do medovníka dáva krém z krupice. Jedna lyžica krupice na 1 deci mlieka. Ja zvyknem robiť z 1/2 litra a potom do toho zapracujem maslo s cukrom.
ZuzuT
19.01.09,10:50
Plnka karamelová:
15 dag kryšt.cukru upáliť na karamel, keď je cukor rozpustený a zlatej farby
(treba karamelizovať na slabšom plameni) pridáť 1 dl smotany na šľahanie, rozmiešať do úplného rozpustenia, potom nechať zavariť a dať vychladnúť,
25 dag masla vyšľahať na penu a pridávať karamelovú zmes za stáleho miešania.
Na spodný plát natrieť krém, potom jeden plát natretý s ríbezľovým, prípadne brusnicovým džemom, a ďalšie pláty opäť krémom. Nechať jemne zaťažené do druhého dňa, potom natrieť trošku krému ( ak zostane ) navrch a posypať mletými orieškami, ake nazostane krém, poliať polevou.
Skuste upaleny karamel zaliat salkou uvarenej neskavy, vychladit a potom zamiesat 1-2 Zlate klasy. Celu tuto zmes miesajte na parou az do vytvorenia hustej, priezracnejsej hmoty. Vyhcladime a potom zaslahame zmaknute maslo ;)
Marína
19.01.09,13:07
Skuste upaleny karamel zaliat salkou uvarenej neskavy, vychladit a potom zamiesat 1-2 Zlate klasy. Celu tuto zmes miesajte na parou az do vytvorenia hustej, priezracnejsej hmoty. Vyhcladime a potom zaslahame zmaknute maslo ;)
To vyzerá byť dobre.:)
ZuzuT
20.01.09,09:00
Jo, je to velmi osviezujuca plnka :-)
wegamizi
20.01.09,18:15
Vsetky ste dobre kucharenky.Nieco som uz skusila urobit, nieco ma este caka, plnecky su mnamkove, nie je co dodat, dakujem.;)
ondrejvla
21.01.09,21:04
Prikladám cesto na medové rezy:

15 dag kryšt.cukor
5 dag masla
1 vajce
2 PL mlieka
2 PL medu

Miešať 10 minút nad parou, po vymiešaní pridať 40 dag preosiatej múky spolu s 1 KL sódy bicarbóny, vymiesiť, urobiť 4 rovnaké diely, vyvaľkať (na celofáne) a dať piecť na opačnú stranu plechu.



To s tou nescou určite vyskúšam.
jaja99
21.01.09,21:07
Ja medové pláty plním ako krémeš.
Pripájame odskúšaný recept aj s fotkami, ktorý je rýchly a dobrý.

Ešte doplním, v recepte je Palmarín, ja používam maslo a stačia 2 šľahačky.
wegamizi
21.01.09,21:09
Nevidim fotky, skus este raz
alveryst
21.01.09,21:11
skús chvíľu počkať, kým sa Ti otvoria.
ondrejvla
21.01.09,21:22
Ja medové pláty plním ako krémeš.
Pripájame odskúšaný recept aj s fotkami, ktorý je rýchly a dobrý.

Ešte doplním, v recepte je Palmarín, ja používam maslo a stačia 2 šľahačky.

Už som ho piekla, je veľmi sladký, skúste dať len 1/2 cukru ako je v recepte.
Pre diabetikov pekávam z klasického (kúpenského) lístkového cesta, do uvarenej kaše dám 5 tbl.Spolarínu, vydlabanú striedku z vanilkového struku, do horúceho krému zamiešam veľmi rýchlo 10 dag masla a na krém vyšľahanú šľahačku bez sladidla. Ale bez čoho by nebol krémeš krémešom - dám tam 1/2 dl rumu, či vlastne UMU do cesta.
A veru chutí, aj keď tam vôbec nie je cukor.
alveryst
21.01.09,21:24
Podľa mňa vôbec nie je sladký - idú tam 3 lyžice cukru + jeden vanilkový.
Do šľahačky nejde podľa receptu nič sladké, ja dám 1 časovú lyžičku.
ondrejvla
21.01.09,21:29
Podľa mňa vôbec nie je sladký - idú tam 3 lyžice cukru + jeden vanilkový.
Do šľahačky nejde podľa receptu nič sladké, ja dám 1 časovú lyžičku.

Ako dobre, že ti nie je sladký, závidím ti...:). Moja rodina si zvykla, že všetko pečiem málo sladké, tak im to bolo dosť, tú šľahačku bez sladidla som spomenula len kvôli nám, čo ti závidíme, že to môžeš, fňuk.:mee:
Ale tá časová lyžička...vieš, že by som ju niekedy prijala, najmä keby mimo času večera bolo v nej 220...!:D
tatarka
11.02.09,00:17
Skuste upaleny karamel zaliat salkou uvarenej neskavy, vychladit a potom zamiesat 1-2 Zlate klasy. Celu tuto zmes miesajte na parou az do vytvorenia hustej, priezracnejsej hmoty. Vyhcladime a potom zaslahame zmaknute maslo ;)
ten zlaty klas sa tam ako zamiesa uvareny alebo iba prasok?? Vyzera to byt zaujimana plnka, len toto mi nie je jasne??
Kazu
11.02.09,09:55
ten zlaty klas sa tam ako zamiesa uvareny alebo iba prasok?? Vyzera to byt zaujimana plnka, len toto mi nie je jasne??

Pridáš prášok a nad parou z toho urobíš krém.
Reve
06.12.11,17:57
zdravím, švagriná dáva namiesto mlieka do zlatého klasu vodu... a je výborný...
reve